>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 200 ZŁ!<<<

[CS:GO] IEM Katowice 2019

Status
Zamknięty.
husarz22 104,1K

husarz22

Forum VIP

Data: 13 luty - 3 marca
Miejsce: Katowice
Pula nagród: 1 000 000 $
Liczba drużyn: 24
Wielu pewnie oczekuje na rozpoczęcie Intel Extreme Masters w Katowicach:time: Niestety na liście uczestników nie ma żadnego polskiego zawodnika. Mimo wszystko emocji nie powinno zabraknąć.
Turniej potrwa blisko trzy tygodnie i dzieli się on na trzy fazy:
1) Challengers Stage (faza pretendentów). Tutaj zobaczymy 16 drużyn:

2) Legends Stage (faza legend, nazywana również fazą nowych legend). Potrwa ona od 20 do 24 lutego. Tutaj również zobaczymy 16 drużyn. 8 najlepszych z poprzedniej fazy oraz 8 Legend z poprzedniego Majora, oto ich lista:

3) Play-offy rozpoczną się 28 lutego a finał zapowiedziany jest na 3 marca. Tutaj zobaczymy osiem najlepszych ekip z Legends Stage.
Polecam zapoznać się z zasadami jakie będą obowiązywały podczas trwania turnieju. Proponuję krótki filmik z oficjalnego fanpage&#39;a ESL Polska: KLIK
Standardowo serdecznie zapraszam do podawania swoich typów z analizami, mile widziane również propozycje długoterminowe. Życzę wszystkim powodzenia! ;);)
 
uzytkownik-76505 1,3K

uzytkownik-76505

Użytkownik
Rozstawienie drużyn

1. Fnatic
2..NRG
3. Cloud9
4. NiP
5. ENCE
6. Vitality
7. G2
8. AVANGAR
9. Renegades
10.Vega Squadron
11.TYLOO
12. Spirit
13. FURIA
14. Grayhound
15. Winstrike
16. ViCi


Pary pierwszej rundy
Fnatic vs. ViCi
NRG vs. Winstrike
Cloud9 vs. Grayhound
NiP vs. FURIA
ENCE vs. Spirit
Vitality vs. TYLOO
G2 vs. Vega Squadron
AVANGAR vs. Renegades
 
kriksus 6,2K

kriksus

Użytkownik
Może piszę trochę za wcześnie, ale w zasadzie żadnych turniejów przed 13 już nie będzie, więc jakieś przemyślenia, a w zasadzie typy można podawać (chyba, że któryś z zawodników zachoruje).
Niestety, nie znam buka (oprócz sts), który na ten moment wystawił ofertę dla 8 najlepszych drużyn fazy challenger. Chciałbym zagrać grubo na taki awans, ale którą drużynę wybrać ? Jest jakiś pewniak ?
Znając pary pierwszej rundy, na pewno bałbym się postawić NRG. Moim faworytem jest jest Cloud9, nie wiem czy ENCE nie jest znowu przeszacowane. Jestem ciekawy Vitality, bo ich rywalem jest TYLOO, więc powinni sobie poradzić, a kurs na ich awans jest niezły. Nie wiem czy NiP poprawili swoją grę.
Z drużyn, które wg mnie nie przejdą dalej to FURIA i TYLOO.
Wydaje mi się, że typ na awans to jak to niektórzy na tym forum piszą &quot;lokata&quot;, bo trzeba zaliczyć aż 3 porażki, żeby odpaść. Tylko którą drużynę wybrać ? ;)
 
uzytkownik-76505 1,3K

uzytkownik-76505

Użytkownik
O TYLOO to akurat ciężko cokolwiek powiedzieć. Na początku roku zmienili dwóch zawodników - odszedł DD i Capitan Mo, a zamiast nich wypożyczeni z Flash zostali Summer i Attacker (dla tego drugiego to akurat powrót do organizacji). Od tego czasu nie zagrali żadnego oficjalnego spotkania więc ciężko powiedzieć czego się po nich spodziewać. No i w końcu zatrudnili trenera, Johnta który do nich dołączył trochę doświadczenia w HR zdobył.
Standardowe pytanie jeśli o nich chodzi - to po jakiemu będą się komunikować ???? . Bo że skillowo dawali radę to już nie raz pokazywali, tylko zawsze brakowało im spokoju i rozsądniejszej gry. Czasu na przygotowanie nie mieli za dużo, ale ja bym ich za wcześnie nie skreślał.
 
husarz22 104,1K

husarz22

Forum VIP
Pewnie słyszeliście o tym bonusie z STS:
https://www.sts.pl/pl/bonusy/#esport-rzadzi-katowice-2019-1
Akcja polega na postawieniu kuponu AKO z konta depozytowego za minimum 10 PLN, na którym znajdzie się dokładnie 6 drużyn, które awansują z fazy New Challengers Stage do fazy New Legends Stage.
Na wzięcie udziału masz czas od 9 lutego 2019 od godziny 01:00 do 13 lutego 2019 do godziny 9:59. Jeśli trafisz, poza wygraną za zwycięski kupon, weźmiesz udział w podziale 15 000 PLN!
Nagrodę podzielimy równo na wszystkie kupony, które spełnią warunki akcji. Trafi ona na konto bonusowe.

Piszemy się na to? Myślę, że wspólnymi siłami uda nam się tą szóstkę wytypowac ????
Oczywiście to jest raczej 4 fun, bo nie sądzę abyśmy dostali jakieś spore pieniądze za tą akcję.
ENCE, Fnatic, Vitality, NIP i NRG to chyba nie ulega wątpliwości ale co dalej?
Myślałem nad G2 ale jeden francuski team z awansem to chyba już i tak sporo(mam na myśli Vitality oczywiście). Przeważnie te zespoły na jakichś większych eventach zawodzą. KennyS dobrze o tym wie. I dlatego ich odrzucam
Kiedyś wspomniałem, że Winstrike może zaskoczyć bo ostatni swój okres mają bardzo pozytywny. Ciekawe jak się to przełoży w pierwszym meczu z NRG..?
Macie jakieś inne propozycje?
 
C 66

calaquendi

Użytkownik
Ja nie byłbym wcale tak pewny awansu przez Vitality. W ostatnim czasie wszyscy zawodnicy są w formie ale czy tak będzie na majorze ? nie sądze. A zywoo wszystkiego nie wygra. Prędzej widziałbym jednak mimo wszystko g2. G2 raczej odpadało zawsze bo było stawiane w roli faworyta a teraz tka nie jest. Poza tymi drużynami co napisałeś to wydaje się, że c9. Skład mają dosyć dobry. W 1 turnieju w którym się pokazali zagrali przyzwoicie ( nie pamiętam z kim tam grali ale fajnie się oglądalo przede wszystkim kio). Ale przy takim wymienianiu dojdzie, że pierwsza 8 napewno a to jest prawie, że niemożliwe. Dla mnie napeno ence,nrg,c9,g2 .Nad pozostałymi 2 drużynami muszę się zastanowić.
 
miri0 936

miri0

Użytkownik
C9, NiP, NRG, Fnatic jestem w miarę pewny, mam mieszane uczucia co do ENCE, chociaż również powinni gładko. Z pozostałych drużyn typowałbym Vitality, Renegades i chyba jednak G2. Major bez shoxa i kennysa brzmi tak samo jak major bez NiP - słabo.
Awansuje 8 drużyn, także margines błędu jakiś jest ????
 
kriksus 6,2K

kriksus

Użytkownik
C9 jak zagrali z faze w finale ELEAGUE CS:GO Invitational 2019 to jest dla mnie pewniak.
Poza tym ENCE (podobno ciężko trenują ), Fnatic, NRG i raczej Vitality. Czy NiP jest takie super ekstra mocne, no nie wiem.
BTW: 10 zł za kupon, 15 tys do podziału. Ile kuponów warto zainwestować niestety nie wiadomo, bo skoro jest pula do podziału, to zainwestuje 200 zł + ewentualna wygrana, a dostanę 100 zł z puli i lipa :p
 
uzytkownik-24118 2,1K
LVBet powariował z kursami
Awans TAK - NIE
Nip 1.05 - 7.70
ENCE 1.07 - 6.70
C9 1.05 - 7.70
NRG 1.03 - 9.00
Nawet jeśli cała czwórka zamelduje się w kolejnej rundzie to bez jaj z tymi kursami. Każdy z tych zespołów jest w stanie zrobić negatywną niespodziankę (najbliżej do takiej mi w przypadku ENCE i C9). Poza tym fajną opcją (nie sprawdzałem jak z łączeniem) - Zywoo najwięcej fragów w Vitality @1.50
Jeśli francuska formacja chce coś tu ugrać to zwyczajnie Zywoo carry, bo cała reszta w moim mniemaniu mocno przeciętna i bez dobrej formy swojego lidera nie mają co marzyć o dobrym wyniku
 
B 111K

barlo123

Znawca - Serie A
LVBet powariował z kursami
Awans TAK - NIE
Nip 1.05 - 7.70
ENCE 1.07 - 6.70
C9 1.05 - 7.70
NRG 1.03 - 9.00
Nawet jeśli cała czwórka zamelduje się w kolejnej rundzie to bez jaj z tymi kursami. Każdy z tych zespołów jest w stanie zrobić negatywną niespodziankę (najbliżej do takiej mi w przypadku ENCE i C9). Poza tym fajną opcją (nie sprawdzałem jak z łączeniem) - Zywoo najwięcej fragów w Vitality @1.50
Jeśli francuska formacja chce coś tu ugrać to zwyczajnie Zywoo carry, bo cała reszta w moim mniemaniu mocno przeciętna i bez dobrej formy swojego lidera nie mają co marzyć o dobrym wyniku
Na Melbecie 1.70 na najwięcej fragów Zywoo, generalnie bardzo duzo przeróżnych zakładów tam jest, warto poprzeć bo często kursy z kosmu
 
mlodybankrut 164

mlodybankrut

Użytkownik
Ciekawe czy z tego podziału będzie chociaż złotówka do każdego kuponu. Wytypypowanie tych 6 drużyn z awansem nie wydaje się bardzo wymagające, wydaje mi się że warto poszukać niespodzianek, bo inaczej ten bonus o kant dupy potłuc. Moim zdaniem tymi czarnymi końmi mogą być:
Winstrike - ostatnio bardzo dobra forma, mecze przed turniejem ewidentnie odpuszczone, mogą namieszać.
Vega - niby ostatnio było o nich cicho ale właśnie z tego słyną, drużyna lanowa, taktyczna, duża szansa na awans.
Avangar - Kazachowie w formie, w meczach poprzedzających widać było dobre przygotowanie i testowanie innych zagrań, bootcamp był, mam nadzieję że przepracowany dobrze. Osobiście to mój pewniak do awansu zaraz po fnatic i nrg.
Moja szósteczka do konkursu STS:
Fnatic, NRG, Avangar, Vitality, Vega, Winstrike.
 
xbrajanx 10,8K

xbrajanx

Użytkownik
ZywOo uzyska ace (tylko w fazie challenger) - TAK @3,60 STS ⛔ ⛔
E: Niestety nie udało się, dopiero kiedy Vitality miało lepsze momenty w meczu z Vici Zywoo miał po 4 fragi ale ejsa nie walnął
Tak sobie przeglądam całą oferte stsa na fazę challengerów i za gram sobie taki oto typ. Spośród wszystkich zawodników których mozna było obstawić czy zdobędą ace&#39;a na Francuza kurs był najmniejszy co chyba wcale nie dziwi. Stawka nie duża, z racji tego że mam taśme na awanse a pieniażki na IEMa mam przygotowane to za parę dyszek spróbuję właśnie Zywoo. mogą w całej fazie rozegrać nawet 5 meczów także okazji będzie sporo, nie sądzę aby Vitality przeszło jak burza i skończyło 3-0. Jak awansuja to właśnie 3-1,badz 3-2 bo sam Zywo nie ugra wszystkiego, robotem nie jest. Wiadomo online i mecze z drużynami słabszymi, miał przebłyski NBK, apex czy nawet RpK fragował ale to były drużyny typu Chaos, czy nasi Virtusi, bądź AGO. Kieruję się przede wszystkim tym że ZywOo gra często bardzo agresywnie, widać że lubi widowiskową grę, oczywiście nie zawsze to wychodzi ale &quot;ejsy&quot; to u niego nie jest coś nadzwyczajnego. Pistoletówki - tutaj ZywOo może się wykazać, w większości meczów w Minorze pokazywał że z deaglem, usp gra bardzo dobrze. Nie pamiętam kiedy to było co zdobył właśnie ejsa w pistoletówce, muszę dzisiaj sobie jeszcze przypomnieć kilka meczy Francuzów. Oczywiście na eko, czy force&#39;a przeciwników zywoo biegnie pierwszy, często nawet nie czeka na kolegów, pomijając już że z Awpy też jest w stanie zabić wszystkich. Fajny kurs, próbuję za nie dużo, będą dodatkowe emocje bo nie ukrywam że liczę na awans Francuskiej drużyny, ale przede wszystkim skupiam się na osobie Zywoo bo chłopak fajnie gra, i ma taki wachlarz możliwości, lubię jego styl gry i czekam na pojedynki z NaVi (Simple) czy chociażby z BIG (xantares) bo to są tacy zawodnicy którzy sami robią często różnicę, a Francuz idzie w tym kierunku.
Myślałem jeszcze o ejsie kogoś z ENCE (sergej chociażby) on prezentował się super w Minorze ale tutaj sobie jeszcze dzisiaj popatrzę w oferte i pomyślę.
Także czekamy do jutra. Powodzenia wszystkim i mam nadzieję że emocji będzie sporo
 
husarz22 104,1K

husarz22

Forum VIP
G2 - Vega Squadron
Francuski skład G2 nieco różni się od poprzedniego, który grał na Faceit Major 2018. To znaczy została trójka KennyS, shox i bodyy a zamiast smithzz&#39;a i ex6tenz&#39;a przyszli Jackz oraz Lucky. Pierwszy mecz po dłuższej przerwie wygrali co prawda 2:0 na Optic, które jednak nie gra dobrego CS&#39;a. Na europejskim Miniorze nie wyszli z grupy przegrywając dwa mecze. Potem wygrana z 3DMAX aż w końcu dostali przeciwnika na swoim, można powiedzieć, poziomie (BIG) i ulegli na dwóch mapach. Widać, że KennyS bierze cały czas grę na siebie i sporo od niego zależy.
Jestem zatem o wiele bardziej przekonany do Vega Squadron. Po pierwsze, ze to mecz BO1, po drugie atrakcyjny kurs. Po trzecie nie raz już udowodnili, że jako underdog mogą wygrywać z każdym. Poprzedni Major jest tego świetnym przykładem.
Typ: Vega Squadron wygra @2.50 Unibet
⛔
16:14 dla G2

 
C 66

calaquendi

Użytkownik
G2 - Vega Squadron
Francuski skład G2 nieco różni się od poprzedniego, który grał na Faceit Major 2018. To znaczy została trójka KennyS, shox i bodyy a zamiast smithzz&#39;a i ex6tenz&#39;a przyszli Jackz oraz Lucky. Pierwszy mecz po dłuższej przerwie wygrali co prawda 2:0 na Optic, które jednak nie gra dobrego CS&#39;a. Na europejskim Miniorze nie wyszli z grupy przegrywając dwa mecze. Potem wygrana z 3DMAX aż w końcu dostali przeciwnika na swoim, można powiedzieć, poziomie (BIG) i ulegli na dwóch mapach. Widać, że KennyS bierze cały czas grę na siebie i sporo od niego zależy.
Jestem zatem o wiele bardziej przekonany do Vega Squadron. Po pierwsze, ze to mecz BO1, po drugie atrakcyjny kurs. Po trzecie nie raz już udowodnili, że jako underdog mogą wygrywać z każdym. Poprzedni Major jest tego świetnym przykładem.
Typ: Vega Squadron wygra @2.50 Unibet
Weż pod uwagę, że G2 tego dnia grało z 3dmx i przerwa po tym meczu przed meczem z big była minimalna (około 30-45minut). Ponadto big miało komfort 1 mapy do przodu. Przy takczynym big i xantaresa plus 30 przegrana do 8 czy 12 nie wygląda jakoś blado. Ponadto g2, zawsze ładnie wypadało na mapach bo1. Problem się robił przy bo3. Powodem napewno było dobrze ogarnięte inferno. Teraz ogarneli dd2. I sądze, że ktoras z tych map będzie grana.
C9 - Graygound
Typ: -4.5 c9 iforbet kurs 1.75( bonus 14% jest do 12)

Co tu dużo pisać. C9 w ostatnim turnieju pokazali, że są w formie. Zespół z australii mało znanny i nie sądze aby był w stanie na tym turnieju powalczyć. Jedynie pamiętam ćwierfinal na jakimś turnieju i pokonanie faze na mirage 16-3. Zmiana strefowa, c9 też ale większe doświadczenie na arenie międzynarodowej. Flusha, autimatic rush kioshima. Jedynie na ostatnim turnieju młody zellws zawodził. Ale miał też swoje akcje.
 
Otrzymane punkty reputacji: +14
uzytkownik-76505 1,3K

uzytkownik-76505

Użytkownik
Oprócz tego, że dzisiaj zaczyna się Major to drugą kluczową informacją jest ta, że w końcu naprawiona buga który pozwalał widzieć przeciwnika przez smoke. Tu należy po raz kolejny pochwalić valve, że zrobili to na czas.
Tyloo - Viltality - over 26,5 @2,08 1xbet ⛔⛔ 16-8 Spodziewałem się że Tyloo będzie mocne, ale tak beznadziejnego Vitality już nie
Tyloo chyba największa zagadka całego turnieju. 0 rozegranych spotkań w tym roku, ba dodatkowo 0 spotkań w obecnym składzie. Na papierze teoretycznie wygląda to bardzo solidnie, w końcu uzyskali ten azjatycki &quot;super team&quot;. No i zatrudnili trenera, który przy ich sposobie gry może im pomoże w kluczowych sytuacjach. Vitality te wyniko ostatnio coraz lepsze, ale przeciwnicy mało wymagający. No i wiadomo jaki wpływ na nich ma Zywoo.
Nie wiem czemu, ale mam przeczucie, że ten skład Tyloo może odpalić i te 11 riund są w stanie urwać francuzom. Zawsze byli niewygodnym przeciwnikiem, teraz te zmiany + dodanie trenera wydają się na plus.
Dla lepszego oglądania pogram, chociaż wiadomo że to pierwszy mecz turnieju (i ich składu) więc może się zdarzyć wszystko ;). HF z turnieju!
 
scottie 85

scottie

Użytkownik
AVANGAR - Renegades
Typ: over 25.5

Obie drużyny na podobnym poziomie. Avangar pokazało, że może rywalizować z takimi drużynami jak Navi. O Renegades nie można za dużo powiedzieć. Ostatnio seria zwycięstw ale grając przeciwko słabszym drużyną np. Grayhound (uważam, że przegrają 0:3) zagrali wyrównany mecz wygrywając 2:1. Na lanie Renegades zawsze zaskakiwało jednak po ostatnich meczach Avangar na lanie w turnieju loot.bet pokazali, że niczego im nie brakuje.
W tym meczu obstawiłbym zwycięstwo AVANGAR lub bezpieczniej over 25.5 z racji, że może być to równy mecz. Myślę, że zobaczymy mapę Mirage lub DD2. Najlepsza mapa Avangar - Overpass raczej zostanie zbanowana przez Renegades, które jej po prostu nie gra. A na miragu obie drużyny grają dobrze.
Ogólnie proponowałbym też obstawić dogrywki, które w tej fazie BO1 lubią się przytrafiać jednak polscy bukmacherzy oferują za to marne kursy, 4.5 kiedy na zagranicznej stornie mamy 7.5... Można swobodnie wytypować 5 meczy wrzucić coś na remis. Uda się w jednym i zawsze na plusie.

No i jak zwykle na tego typu turniejach. Same niespodzianki. Fnatic przegrywa z Vici, Renegades gładko wygrywa z Avangar.
 
husarz22 104,1K

husarz22

Forum VIP
Weż pod uwagę, że G2 tego dnia grało z 3dmx i przerwa po tym meczu przed meczem z big była minimalna (około 30-45minut). Ponadto big miało komfort 1 mapy do przodu. Przy takczynym big i xantaresa plus 30 przegrana do 8 czy 12 nie wygląda jakoś blado. Ponadto g2, zawsze ładnie wypadało na mapach bo1. Problem się robił przy bo3. Powodem napewno było dobrze ogarnięte inferno. Teraz ogarneli dd2. I sądze, że ktoras z tych map będzie grana.
Pełna zgoda z tym, że mecz z BIG rozegrali w mało sprzyjających dla nich warunkach. Natomiast nie rozumiem stwierdzenia, że zawsze dobrze spisywali się przy BO1. Poprzedni Major to wygrana po dogrywkach z HR i C9 oraz porażki z MIBR i coL. Natomiast ostatni sezon ESL Pro League też do najlepszych nie należał.
Zapomnialem jeszcze wspomnieć o doświadczeniu tych nowych zawodników G2. JaCkZ mimo 26 lat nie ma zbyt wielu osiągnięć, podobnie jak jego 20-letni kolega z drużyny.
W swoim temacie zagrałem jeszcze jeden mecz ale o nim krótko, bo jakoś trudno mi coś merytorycznego napisać o NiP&#39;ie, który dawno nie grał oficjalnie:
NIP - FURIA
Brazylijczycy udowodnili, że mają jakiś tam potencjał. Skillowo pokazali się również z dobrej strony. Dostali się na Majora wygrywając z Envy - ekipa karrigana z dość znanymy zawodnikami amerykańskej sceny. Ale również z europejskimi ekipami sobie radzili w ostatnim czasie. Uważam że w pierwszym dniu warto grac na underdgow i właśnie dlatego tak wygląda mój drugi typ na tym turnieju.
Typ: furia wygra @2.75 LVBet
⛔
 
B 111K

barlo123

Znawca - Serie A
Co Panowie sądzicie o Zywoo over 20.5 fragów ?
Mógłby sie wypowiedzieć ktoś to chociaz trochę ogarnia CSa ?
Pozdrawiam
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom