>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<

ATP Tour: Cordoba, Montpellier, Sofia - 04.02-10.02.2019

Status
Zamknięty.
W 151,7K

wielki_gracz

Forum VIP

Miejsce: Cordoba, Argentyna
Data rozgrywania: 04.02.2019 - 10.02.2019
Nawierzchnia: Clay (Outdoor)
Kategoria: ATP World Tour 250
Pula nagród: $589,680
Oficjalna strona turnieju: http://www.cordobaopen.com/
Lista Startowa: http://www.cordobaopen.com/jugadores
Drabinka: http://www.cordobaopen.com/media/d/43/55/435525ce26e34325d292bf5ae38280026880efff.pdf
Plan gier: http://www.cordobaopen.com/horarios
Zestawienie kursów: https://www.oddsportal.com/tennis/argentina/atp-cordoba/
Zwycięzca singla 2018:
Zwycięzcy debla 2018:


Miejsce: Montpellier, Francja
Data rozgrywania: 04.02.2019 - 10.02.2019
Nawierzchnia: Hard (Indoor)
Kategoria: ATP World Tour 250
Pula nagród: €586,140
Oficjalna strona turnieju: https://www.opensuddefrance.com/fr/home
Lista Startowa: https://www.opensuddefrance.com/fr/joueurs/
Drabinka: https://www.opensuddefrance.com/fr/resultat-tournoi-simple/
Plan gier: https://www.opensuddefrance.com/fr/programme/
Zestawienie kursów: https://www.oddsportal.com/tennis/france/atp-montpellier/
Zwycięzca singla 2018: Lucas Pouille
Zwycięzcy debla 2018: Ken Skupski/Neal Skupski

Miejsce: Sofia, Bułgaria
Data rozgrywania: 04.02.2019 - 10.02.2019
Nawierzchnia: Hard (Indoor)
Kategoria: ATP World Tour 250
Pula nagród: €586,140
Oficjalna strona turnieju: https://sofiaopen.bg/
Lista Startowa: https://sofiaopen.bg/играчи/
Drabinka: https://sofiaopen.bg/%D0%BE%D1%81%D0%BD%D0%BE%D0%B2%D0%BD%D0%B0-%D1%81%D1%85%D0%B5%D0%BC%D0%B0-%D1%81%D0%B8%D0%BD%D0%B3%D1%8A%D0%BB/
Plan gier: https://sofiaopen.bg/%D0%BF%D1%80%D0%BE%D0%B3%D1%80%D0%B0%D0%BC%D0%B0/
Zestawienie kursów: https://www.oddsportal.com/tennis/bulgaria/atp-sofia/
Zwycięzca singla 2018: Mirza Basic
Zwycięzcy debla 2018: Robin Haase/Matwe Middelkoop

Zapraszam do merytorycznej dyskusji i pisania analiz !​
 
rpg 1K

rpg

Użytkownik
Arnaboldi A. - Gerasimov E. @3.10 5Dimes ⛔ 3:6 6:7
Typ z kwalifikacji, nie widziałem żadnego w tym roku, Gerasimov jeszcze bez zwycięstwa w 2019 ale w każdym przegranym meczu seta ugrywał, typ ze względu na to, że spotkali się kilka dni temu na challenerze w Rennes gdzie wygrał Włoch 2:1 (6:3 3:6 6:1). Jedyne co się mogło zmienić od tego czasu na plus dla Bułgara to to, że to jego domowy turniej, więc większa motywacja. Po takim kursie próbuję
 
dx2 216,6K

dx2

Użytkownik
Mahut-Vatutin 1 ✅

Jestem mimo wszystko pozytywnie zaskoczony az tak dobrym kursem. Ten mecze to decydujaca runda eliminacji. Mahut, aby awansowac do turnieju glownego musi wygrac, bo nawet nie jest rozstawiony w eliminacjach i takei łuty szczescia sie nie zdazaja.
Francuz zrobil dobre wrazenei dzis i latwo pokonal Berankisa. Francuz juz 37-lat i ostatnio blyszczy raczej tylko w debla, niemniej jednak Mahut kilka turniejow wygral i jego gra na hali to tez nieraz bywala swietna.
Nie wiem na ile jeszcze Mahut koncentrowac bedzie sie na singlu, ale od czasu do czasu zdarza mu sie jeszcze dobrze przygotwac w niektorych okresach sezonu.
Kiedys Mahut zazwyczaj jechal grac do Rotterdamu, teraz zostaja mniejsze turnieje. Francuz dobrze zaczal i po tym pierwszym meczu mysle, ze ma plany troche pograc jeszcze na francuskiej ziemi.
Humbert-Tsonga 2 ✅

Tsonga w tej chwili nie znajduje sie nawet w Top 200 w rankingu. To chyba nawet tutaj w Montpellier - jesli mnie pamiec nie myli - Tsonga doznal kontuzji, przez ktora prawie reszte calego sezonu i wracal dopiero na turnieje halowe w pazdzierniku i finalowy mecz Davis Cup.
Humbert mlody zawodnik, ktory eksplodowal w tamtym sezonie najpierw w ITF, a pozniej w challengerach, ale jednak kibice beda liczyc tu na Tsonge.
Obydwaj startuja z dzika karta, ale mysle ze Tsonga bedzie grac ile sie da. Tsonga z pewnoscia skorzysta z kilku innych dzikich kart lub chronionego rankingu, ale ten ranking trzeba i tak poprawic. Ten rok zaczal sie dosc dobrze dla Tsongi. Ali zagral niezle w Brisbane, gdzie ogral m.in. DeMinaura, na AO wygral mecz z Klizanem i w 2 rundzie polegl z Djokovicem.
Czas dziala na korzysc Tsongi. Tsonga w Montpellier nigdy nie wygral, wiec moze nawet po cichu sprobuje. Spodziewam sie coraz lepszej gry Tsongi i wzialbym to do kombinacji.
Andujar-Sonego 1 ⛔

Andujar mial slby tamten sezon po problemach zdrowotnych i dopiero w koncowce ubieglego roku nabil troche rankingu w challengerach. Teraz chyba nei ma na co czekac, licze na dobry start Andujara w tym roku bo korty ceglane to jego domena. Turniej w Cordobie debiutuje w kalendarzu w poludniowo-amerykanskim swingu. Andujar jednak jest z tamtym klimatem swietnie obeznany, a jesi sie nei myle to Sonego na wojaze poludniowo-amerykanksie wybiera sie pierwszy raz.
Berlocq-Jaziri 1 ⛔

Szczerze mowiac, szukalem nawet informacji czy Berlocq nie zamierza konczyc kariery w najblizszym czasie. Gramy dwa turnieje w Argentynie - debiutujaca Cordoba i Buneos Aires.
Berlocq gra z dzika karta. W Bunoes Aires ta dziak karta jest chyba jeszcze wiekszym pewnikiem. Berlocq slaby ostatni sezon, ale on tez zmagal sie co chwila z problemami i dopiero cos tam w challengerach pogral pod koniec sezonu. Mimo wszytsko postawie. Berlocq to jednak wielki wojownik i niezaleznei od wyniku zostawi tu serce na korcie. W Buenos bym sie pewnie tyle nie zastanawial i od razu rzucil an wygrana Berlocqa. Tutaj niby wieksza niewiadoma bo turniej nowy, ale Berlocq jak chce coś pograc to musi zaczac juz teraz, bo mu mecze na pewno sa potrzebne. Jaziri nei gra tak wiele na kortach ceglanych, chcoiaz tez potrafi wygrywac mecze. Sprobuje na 36-letniego juz weterana, Jaziri tez tylko rok mlodszy. Zupelnie inne style. Berlocq wygrywal pamietnemecze Davis Cupu Argentynie i on tam wiele znaczy dla kibicow. Berlocqowi bedzie bardziej zalezec i to juz jest przeslanka by grac w jego kierunku.
 
rpg 1K

rpg

Użytkownik
O kurde :]
Odkąd go zobaczyłem po raz pierwszy gdy wygrywał swój pierwszy challenger na Słowacji w 2015(notabene dał wtedy nieźle zarobić) to od tamtej pory, czyli 4 lata już żyłem w błędzie ????
Dzięki za sprostowanie, czyli w zasadzie nawet jeszcze lepiej, bo nie gra na swoim podwórku.
 
adik1992 398K

adik1992

Moderator
Członek Załogi
Copil - Wawrinka o10,5 1 set @2,2 ⛔lvbet
Copil rok temu dotarl w Sofii do finalu gdzie przegral po zacietym meczu z Basicem. Od tego czasu zrobil postep jezeli chodzi o gre. W hali grac potrafi i lubi co pokazal pod koniec roku w Bazylei gdzie rowniez dotarl do finalu i po bardzo zacietym meczu ulegl Federerowi. Ma dobre warunki jezeli chodzi o gre pod dachem. Dysponuje poteznym serwisem i jednorecznym plaskim backhandem. Wawrinka nigdy w hali nie blyszczal. W calej karierze jego bilans to 78/68, gdzie Rumun ma 145/81.
Do tego forma Szwajcara tez nie jest jakas wysoka jednak licze ze swoim doświadczeniem bedzie w stanie przynajmniej w 1 secie utrzymac kroku Copilowi.
W calym meczu stawiam na Copila @2,65 ✅bo tak jak pisalem lepiej czuje sie w hali i ma wieksze predyspozycje. Jedyny czynnik po stronie Stana to doswiadczenie.
Karlovic @1,45⛔
2:0 @2,09 ⛔fortuna
Po sezonie 2018 zaczalem skreslac Ivo ktory notowal spadek w rankingu a i gra wygladala slabo. W tym roku jednak osiagnal final w Pune i na serwisie byl praktycznie nie do ruszenia. W Australii tez calkiem dobry wynik jezeli popatrzy sie na wiek Chorwata i warunki ktore tam panowaly. Tu dostaje w 1 rundzie Hiszpana ktory w hali nigdy nic wielkiego nie pokazal. W ostatnich latach to raczej poziom Challengerow. W calej karierze ma ujemny bilans gry w hali. Jego styl opiera sie glownie na przebijaniu. W swoim repertuarze nie posiada ani atomowego podania ani tez konczacego uderzenia. Forma tez nie jest wysoka w ostatnim czasie. Sadze ze Ivo ten mecz wezmie i powinien to zrobic w dwoch setach. Przelamac go bedzie bardzo trudno. A sam powinien miec w ciagu seta swoje okazje.
 
Otrzymane punkty reputacji: +8
W 151,7K

wielki_gracz

Forum VIP
Dyscyplina: Tenis - ATP singiel: Cordoba (Argentyna), ziemna
Godzina: 21:00
Spotkanie: Cameron Norrie - Pedro Cachin
Typ: 2
Kurs: 2,30
Bukmacher: 1xbet
Analiza:
Nowy turniej w kalendarzu ATP w Cordobie, turniej z cyklu 250. Spotkanie 1 rundy. Brytyjczyk Norrie tym spotkaniem będzie rozpoczynał start w Cordobie, natomiast jego rywal Argentyńczyk Cachin do turnieju głównego przedzierał się przez kwalifikacje, gdzie pokonał najpierw rodaka Trungelliti 2-0 (7-5 , 6-3) a następnie Włocha Quinzi 2-0 (6-3 , 7-5). W obu spotkaniach nie był faworytem ale dał sobie radę. Pedro z pewnością chce się tutaj pokazać z jak najlepszej strony, bo po prostu gra przed własną publicznością. Tutaj w Cordobie się urodził i tutaj mieszka w Bell Ville, która jest częścią prowincji Cordoby. Tutejsze korty zna doskonale i o to, że będzie biegał do każdej piłki jestem spokojny. Jego rywal to utalentowany Norrie, który jest na 64 miejscu w rankingu ATP i na każdym innym turnieju możliwe, że nawet bym nie brał zwycięstwa Cachina pod uwagę ale tutaj raz, że gra u siebie a druga sprawa Brytyjczyk dawno nie występował na cegle. Ostatnim ceglanym turniejem z jego udziałem jest zeszłoroczny French Open więc dobrych kilka miesięcy temu. Od tamtej pory na tej nawierzchni Cameron nie grał i myślę, że może mu tutaj brakować nieco tego ogrania. Argentyńczyk to typowy ceglak i on z tą nawierzchnią nie powinien mieć żadnych problemów. Próbuję tutaj zatem niespodzianki.
✅ 0-2 (4-6 , 4-6)
 
Otrzymane punkty reputacji: +17
oligarch 25

oligarch

Użytkownik
Munar - Andreozzi 1
Munar gral w NEXGenie pare miesiecy temu, wiec tenisowy swiat poklada w nim nadzieje. Nie gral wcale zle. Andreozzi jest troche wyzej w rankingu ATP, no ale to Munar zrobil wiekszy skok w przod rok temu i to on wykazuje wieksze umiejetnosci wedlug mnie, stad obstawilem Munara.
 
grzecho2020 95

grzecho2020

Użytkownik
Tsonga - Simon 1 @ 1.60 fortuna
Wydaje mi się, że to świetna okazja, do środy na bank kurs poleci w dół więc łapie od razu. Oglądałem dzisiaj Tsonge i wyglądał naprawdę dobrze. Kilka głupich błędów było, ale ogólnie atak i defensywa super. Na pewno spacerek to nie był, bo młodzian Humbert również zagrał ładnie i bombardował jak mógł, ale tak jak pisałem Tsonga dobrze w defensywie i obracał akcje na swoją korzyść. Simona przyznam szczerze dawno nie oglądałem, ale jakoś sobie nie potrafię wyobrazić że wygra z Tsongą, po tym co dzisiaj widziałem.
 
dj_jones 12,3K

dj_jones

Użytkownik
Chardy J. / Martin F.- Nys/Shapavalov
TYP 1⛔
Kurs: 1.4
Buk: William Hill
typ : Dokladny wynik 2:0⛔
Kurs: 2.25
EDIT ???? obry serwis mlodszych Panów wystarczył w kluczowym momencie.
Wybaczcie koledzy slaby typ.
Pierwsza para to para z prawdziwego tenisowego debla, w przeciwieństwie do zlepka nr 2.
Chardy i Martin nie graja bardzo duzo ale Zazwyczaj wygladaja solidnie w waznych turniejach i przede wszystkim znaja sie od lat. Rok temu grali tu 2 mecze odpadajac z rowniez znakomita Para braci Skupskich.
Tym bardziej ,ze sa u siebie we Francji, to tym bardziej gra sie na swoich.
Na prawde nic innego nie przychodzi mi na mysl jak szybkie 2 partie dla sprawdzonego duetu.
Hugo Nys ma swoj Prime Time w Deblu, poniewaz w tym roku już 2 tytuły w szelkach z Quimper oraz Canberry ale... on potrafi wygrywać jedynie gdy w parze ma kogoś ,kto takze jest deblista i wtedy sa rezultaty. Szapo to zaden deblista .Bedzie przeszkadzał w grze podejrzewam. Ciekawostka, poniewaz Nys ostatnio wygrywał wraz z Martinem, ktory staje dzis po przeciwnej stronie siatki, jednak uwazam ze moja wskazana para zna sie lepiej anizeli mlodsi zawodnicy po przeciwnej stronie siatki.
 
adik1992 398K

adik1992

Moderator
Członek Załogi
Krajinovic @1,51✅ fortuna
Serb wraca do formy jaką prezentował przed kontuzja kiedy to potrafił dotrzec do finalu Mastersa w Paryżu. Zeszly sezon nie byl zbyt dobry w jego wykonaniu ale w tym pewnie bedzie chcial wrocic do top30. Serb dysponuje dobrym podaniem i gra z glebi kortu. Natomiast Francuz oprocz serwisu bedzie czesto biegal do siatki. Jezeli poradzi sobie z tym Krajinovic to nie powinien za dlugo sie meczyc. Mahut w ostatnich latach bardziej postawil na debel czego efekty widac chocby w wygranym AO w tym roku. Tutaj przechodzil przez kwalifikacje w ktorych zaprezentowal sie przyzwoicie ogrywajac chocby bedacego ostatnio w dobrej formie Berankisa. We wczorajszym meczu z Vatutinem po pierwszym secie bral pomoc medyczna ale nie wiadomo czy bylo to cos powaznego czy zagrywka taktyczna. Francuz dal wczoraj rywalowi bardzo duzo szans bp jednak przelamany zostal tylko raz. Mysle ze Filip nie bedzie potrzebowal wielu okazji do odebrania serwisu rywalowi.
Berrettini - Istomin
Tb w meczu @1,7✅ fortuna
O10,5 1 set @2,3⛔ 4:6 w drugim Tb
Obaj w weekend grali w Pucharze Davisa. Obaj tez dobrze radza sabie w hali. Wloch swoja gre opiera glownie na serwisie i forehandzie. Styl bardziej agresywny. Uzbek bardzie wyposrodkowany. Wyczekuje rywala i w odpowiednim momencie uderza mocniej. Kursy w kierunku młodego Wlocha troche zanizone. Mecz powinien byc bardzo wyrownany i sadze ze zobaczymy przynajmniej jeden tb
Jarry @1,6 fortuna⛔ a jednak...
Typ ryzykowny bo turniej rozgrywany w Ameryce Poludniowej. Turniej niskiej rangi a w takich lubia sie zdarzac cuda co juz pokazali wlosi w kwalifikacjach. Jarry to mlody i zdolny zawodnik obdardzony bardzo mocnym podaniem i uderzeniem konczacym. Lubi grac na maczce i co ważniejsze potrafi. W tym roku mial okazje zagrac na calyu w PD z Austria pokonujac Rodionova i Novaka. Jednak te mecze byly rozgrywane w hali.
Jego rywal to Argentyńczyk ktory wiekszosc kariery spedzil na kortach ziemnych jednak nie osiagnal wiekszych rezultatow. W tym roku rozegral 3 mecze z czego dwa wygral w challengerze. W bezposrednich straciach Nicolas prowadzi 2:0.
Wspomniec trzeba o zmianie strefy czasowej i o dlugim locie z Europy do Ameryki Pld. Moze sie zdarzyc tak ze Jarry przyleci tylko po wpisowe i bedzie sie na spokojnie przygotowywal do kolejnych tyrniejow. Jednak ja ryzykuje za mniejsza stawke liczac tylko na wzgledy sportowe.
 
oligarch 25

oligarch

Użytkownik
Cachin - Carreno-Busta 2
Gdzie Krym gdzie Rzym? Nie ma o czym mowic. Totalna roznica klas i poziomow. Jedynym atutem Cachina jest gospodarzenie. Carreno to solidny zawodnik, choc z Nishikorim na AO palma mu odpalila jednak. Oby wrocil do stalej dyspozycji. Kto wie, moze to jego turniej?
 
Otrzymane punkty reputacji: +25
dx2 216,6K

dx2

Użytkownik
Simon-Tsonga 2

Jestem podobnego zdania i sklaniam sie w kierunku Tsongi. Obydwaj zawodnicy sa w przyjaznych stosunkach. Tsonga duzo bardziej potrzebuje obecnie tych punktow, a Simon poki co slabiutki ten rok. Simonowi juz sie w Montpellier zdarzaly szybkie porazki i w prypadku Gillou na dobry wystep liczylbym w Marsylii za 2 tygodnie.
Tsonga byl w 1 rundzie bliski porazki z Humbertem , ale tak akurat byl calkiem dobry mecz. Widze, ze Tsonga zglosil sie juz do Rotterdamu i zagra tam z chronionym rankingiem, ale Tsonga ma poki co tak malo meczow za soba, ze dobry wystep w Montpellier by mu na pewno nie zaszkodzil i podbudowal ten kiepski ranking. Co prawda gwarancji nie ma, ale mysle, ze Simon nie bedzie sie tutaj zabijac na korcie, a to da wygrana Tsondze.
 
rivaldinho 240

rivaldinho

Użytkownik
16:00
Jebavy/Molteni vs Jarry/Lorenzi [1] 1.58

Jebavy/Molteni co prawda po 4 porazkach, ale w mocnymi parami i po wyrownanej walce w kazdym z setow.. czas na przelamanie.
Jarry i Lorenzi zadni deblisci, pierwszy wspolny wystep, obaj out w 1 rundzie singla.. czas sie pakowac i ruszac dalej
 
Otrzymane punkty reputacji: +13
chyczy 82,5K

chyczy

Użytkownik
J.Chardy @1.47✅ sts (vs Hoang)
Albot set//Albot win @1.67✅/2.73✅sts (vs Kolba)

Z Chardim to głównie ostatnio jest jakiś problem nie wiem czy to z motywacja do gry, czy jak to właściwie nazwać - zle samopoczucie? W każdym razie nie byle jaki serwis + przyzwoite obie strony powinny w 100% zapewnić mu zwycięstwo u siebie(wiem obaj są z Francji) z zawodnikiem na poziomie challengeru. Na własnej ziemi Bagietki z reguły grają o wiele pożądniej, więc liczę że zniknie faktor motywacji i w sumie, że doświadczenie przewazy, bo na dobrą sprawę Hoang ani nie jest wielce ograny, ani wielce nie paruje talentem. Szybkie 2:0.
Tutaj już trochę ryzykowniej. Trochę zderzenie poziomów, ale Kolba ostatnio nie imponuje; gra niechlujnie. Na Davis Cupie upuszczal sety z graczami, których powinien zabijać jak śmieci. Albot potrafi być bardzo niewygodnym przeciwnikiem, o czym już się przekonywali gracze wyższej klasy. Dodatkowo jak na indoor to Kolba nie należy do tych dominujących serwisem, zaś Albot z kolei potrafi groźnie zareturnowac jak prędkość podania go nie gniecie. Trochę bazuje na czucie i średniej dyspozycji Niemca, ale myślę że Kolba nie będzie się wielce spuszczał nad tym turniejem, a bardziej przyjechał tu po drobny sos, zanim wystartuje jakąś mąka w Europie.
 
Otrzymane punkty reputacji: +4
oligarch 25

oligarch

Użytkownik
Tsitsipas - Struff 1
Konsekwentnie przeciwko Struffowi. Dla mnie to jest czlowiek, ktory przez pomylke zostal tenisista. W Niemczech gra lepiej troche i na hali. Ups, mamy tu hale... Nooo. Fajnie, tyle ze gramy sobie z mlodym Grekiem, ktory jest nadzieja tenisa meskiego i wiemy dobrze, jak gra. Samym serwisem jest w stanie ograc ogorkow, wiec dlaczego nie mialby ograc Struffa, ktory jest zwyczajnym kelnerem i pewnego poziomu nie przeskoczy, chyba ze sie naszprycuje nie wiem zelkami.
 
adik1992 398K

adik1992

Moderator
Członek Załogi
Edit: Seppi zapisany jest do turnieju w Rotterdamie gdzie rok temu był w półfinale, więc ten turniej może potraktować jako przetarcie i grę treningowa
To ze jest zapisany to nie znaczy ze tam wystartuje albo odpusci ten turniej. Bautista Agut wedlug niektorych mial odpuscic turniej w Doha gdzie rzekomo nie mial szans nic ugrac i leciec do Auckland gdzie mial bronic tytulu. A skonczylo sie wygrana w Doha i zrezygnowaniu z Auckland. Takze nie sugerowalbym sie tymi startami na powaznie jako jeden z glownych argumentów. Oczywiscie Wegrowi nic nie brakuje aby ograc Wlocha w sportowej walce takze typu nie neguje.

Od siebie dorzucam
Kaczanow - Berrettini tb w meczu @1,6✅ fortuna
O10,5 1 set @2,3✅
Obaj zawodnicy z bardzo dobrym podaniem co w hali duzo znaczy. Wloch juz wczoraj rozegral mecz 1 rundy z Istominem i tak jak sie spodziewalem mecz byl bardzo wyrownany. Dzis tez na to licze. Rosjanin zaczyna dzis swoj udzial w Sofii. Jedno przelamanie moze wystarczyc do wygrania seta dlatego na swoje podanie beda pewnie przykladac szczegolna uwage, zwlaszcza Mateo. Tak jak wczoraj powinnismy zobaczyc tb w tym meczu.
Berdych - Paire o10,5 1 set @2,2⛔ fortuna
Berdych wczoraj slabo wygladal zwlaszcza na serwisie. Ale moze to poprostu pierwszy mecz w hali albo slabszy dzien. Francuz bez problemow ogral Donskoja. W odroznieniu od Czecha bardzo dobrze serwowal. Wazna role odegra glowa w obu przypadkach bo warunki i umiejetnosci do gry w hali maja porównywane dlatego licze ze przynajmniej 1 set bedzie wyrównany.
 
mendeeljev93 762

mendeeljev93

Użytkownik
Ciekawy bet znalazłem jeszcze w spotkaniu po wygranym łatwo meczu przez Węgra, ale w innym turnieju Krajinovic vs Goffin.
Goffin, jeden z dziesięciu najlepszych facetów (jeszcze całkiem nie dawno temu) jest teraz numerem 21 na świecie. Belg nie jest obecnie w najlepszej formie. Jego statystyki (2-2) w 2019 roku przegrana z Berankisem (3 sety) i przegrał w 3 setach na Australian Open przeciwko Miedwiediewowi. Krajinovic z drugiej strony ma świetne rozpoczęcie 2019 roku z rekordem (6-1). Jego jedyna strata nastąpiła przeciwko Coricowi w AO, gdzie przegrał w czterech setach. Tutaj w pierwszej rundzie pokonał lokalnego rywala Mahuta 7-6 6-4. Jak dla mnie będzie to bardzo wyrównane spotkanie i ciężko poszukać tu faworyta.
Ponad 21.5 gemów
Unibet 1.7
Fortuna 1.62 ⛔
 
qarny 2,1K

qarny

Użytkownik
A ja polecam przyjrzeć się Copilowi. Jemu gra na tak szybkiej nawierzchni pasuje. Sądzę, że jest w stanie wygrać z Verdasco. Tym bardziej, że wiemy jak Fernando traktuje niektóre zawody z niską pulą pieniężną, a taka atp Sofia jest.
Bardzo dobrze gra na serwisie Rumun i jeszcze nie wiem czy na niego zagram, ale uważam że może wygrać to.
 
A 33,5K

ar0nek

Użytkownik
A ja polecam przyjrzeć się Copilowi. Jemu gra na tak szybkiej nawierzchni pasuje. Sądzę, że jest w stanie wygrać z Verdasco. Tym bardziej, że wiemy jak Fernando traktuje niektóre zawody z niską pulą pieniężną, a taka atp Sofia jest.
Bardzo dobrze gra na serwisie Rumun i jeszcze nie wiem czy na niego zagram, ale uważam że może wygrać to.
Widac ze nie oglądałeś meczu Rumuna ze Stanem. Osobiscie mialem pogranego Copila ale ten mecz byl slabiutki w jego wykonaniu.. 1serwis w 1 secie nie istnial. O returnie nie wspomne. O ile Copil ma swietne staty w swojej karierze na hali to po tym co obejrzalem zlotowki na niego nie postawie
Edit: wtopa Copila. Do przewidzenia po tym co widzialem z Wawrinka
 
adik1992 398K

adik1992

Moderator
Członek Załogi
Copil @2,28 fortuna⛔ dwa razy sie lamal df w 3 secie.
Ja sobie pozwole nie zgodzic sie z kolegą wyzej i pogram podobnie jak w pierwszej rundzie Rumuna. Copil ze wszystkich rodzajow nawierzchni najlepiej czuje sie na kortach twardych w hali. Moc jego serwisu jest olbrzymia a do tego drugi serwis ma bardzo nieprzyjemny. W meczu ze Szwajcarem poza jednym gemem w pierwszym secie kiedy zostal przelamany serwis go nie zawodzil. Nie zgodze sie tez ze mecz stal na slabym poziomie bo byl conajmniej dobry ale odczucia mozna miec rozne. O statystykach w hali pisalem przed pierwszym meczem. Do tego w zeszlym roku doszedl do finalu i w tym roku bedzie chcial to powtorzyc bo obsada nie za mocna. Verdasco jak to Verdasco nigdy nie wiadomo z jakim podejsciem wyjdzie na mecz. Dzis wygral gladko z bulgarskim rywalem ale to jest poziom srednio czelendzerowy. Hiszpan nie ma takiej mocy rażenia czy to na serwisie czy gry z glebi kortu. Stawiam na Copila i licze ze mnie nie zawiedzie.
Warto tez sprobowac Kukuszkina @3,15⛔lub set @1,82⛔

Kazach dobrze radzi sobie w hali a do tego takie male turnieje sa dla niego stworzone. Podobnie jak z Hiszpanem tak i z Monfilsem nigdy nic nie wiadomo. Za niewielka stawke mozna pograc w kierunku Kukuszkina.
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom