>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 200 ZŁ!<<<

25. kolejka Premier League (2.02 - 4.02.2019)

Status
Zamknięty.
cuadrado12 6K

cuadrado12

Użytkownik
Nie jest to typ, ale taka fajna statystka dla lubiących grać BTTS’y i overki w Premier League. Procent meczów liczony po rozegranych 24 kolejkach.

BTTS:
  • Man Utd 79%
  • Arsenal 75%
  • Southampton 63%
  • Brighton 58%
  • Everton 58%
  • Fulham 58%
  • Leicester 58%
  • Watford 58%
  • Man City 54%
  • Tottenham 54%
  • Burnley 50%
  • Newcastle 50%
  • Bournemouth 46%
  • Chelsea 46%
  • Cardiff 46%
  • Liverpool 46%
  • West Ham 46%
  • Wolves 46%
  • Crystal Palace 42%
  • Huddersfield 42%
Over 2.5:
  • Man Utd 79%
  • Man City 75%
  • Bournemouth 71%
  • Tottenham 67%
  • Arsenal 63%
  • Southampton 63%
  • Burnley 58%
  • Cardiff 58%
  • Chelsea 58%
  • Fulham 58%
  • Watford 58%
  • Everton 54%
  • Liverpool 54%
  • Newcastle 54%
  • West Ham 54%
  • Brighton 50%
  • Huddersfield 42%
  • Leicester 42%
  • Crystal Palace 38%
  • Wolves 38%
 
T 8,9K

trema11

Użytkownik
Chelsea - Huddersfield
Typ-BTTS
Kurs-2.3
Typ-2
Kurs-15 Jest to typ dodatkowy,dla odważnych.
Przyjrzałem się temu spotkaniu i pierwsze co rzuciło mi się w oczy to kursy wystawione przez Buka.
Wiem że faworyt jest oczywisty,ale czy tak sobie na luzie wygra to już nie jestem pewien.Gram mój główny typ na obie strzelą gdyż uważam że gościesą w stanie strzelić chociaż 1 brameczkę.Gospodarze po 2 wyjazdowych porażkach będą chcieli się zrehabilitować,szczególnie po ostatniej 4-0 z Borucem,ale chcieć a móc to są dwie różne sprawy.Ostatni ich mecz z Huddersfield to 1-1 i też byli murowanym faworytem.
Ja tak zagram,może będzie niespodzianek ciąg dalszy. Szanse na btts są duże,wogóle we wszystkich wyjazdowych meczach z Chelsea goście strzelali gola,więc czemu nie dziś,a kurs ładny.
A czy wygrają to ciężko powiedzieć,ale za 15 to ja spróbuje.
 
W 151,7K

wielki_gracz

Forum VIP
Dyscyplina: Piłka nożna - Anglia, Premier League
Godzina: 16:00
Spotkanie: Crystal Palace FC - Fulham FC
Typ: 2
Kurs: 4,12
Bukmacher: 1xbet
Analiza:
Tabela:

Mecz derbowy dwóch mniejszych zespołów z Londynu i drużyn walczących o utrzymanie się w lidze. Crystal Palace u siebie ma bilans 2 zwycięstw, 3 remisów i 6 porażek, natomiast Fulham na wyjazdach zanotował 2 remisy i 10 porażek i jako jedyny w całej lidze nie odniósł jeszcze zwycięstwa na wyjeździe i pod tym względem ma najgorszy bilans ze wszystkich zespołów. Dzisiaj bardzo mocno wierzę, że Fulham w końcu zgranie 3 punkty na wyjeździe. W ostatniej kolejce zagrali magiczne spotkanie u siebie z Brighton wygrywając 4-2, chociaż do przerwy było 0-2. Po zmianie stron to co Fulham zagrał to było mistrzostwo. Mnóstwo okazji, słupki, poprzeczki i przy tym 4 gole. Naprawdę takie powroty w meczu powodują zwiększenie pewności siebie i wiarę we własne umiejętności. Dziś liczę, że tamto spotkanie dalej będzie zawodnikom Fulham siedziało w głowach i wyjdą bardzo pewnie nastawieni w tym spotkaniu na zwycięstwo. Crystal Palace myślę jest w ich zasięgu a do tego gospodarze mogą być nieco przemęczeni, bo dla nich będzie to 3 spotkanie w ciągu 6 dni ! Grali 27 stycznia z Tottenhamem u siebie w pucharze Anglii wygrywając 2-0, następnie 30 stycznia spotkanie ligowe na wyjeździe z Southampton zremisowane 1-1 a dziś zagrają z Fulham. Te dwa poprzednie spotkania nie należały do łatwych i liczę dziś na pewne zmęczenie w zespole. Fulham aż takiego nagromadzenia meczy w ostatnim czasie nie miał, bo w pucharze Anglii odpadli wcześniej.
Absencje w Crystal Palace:
obrońca Souare (1 występ w tym sezonie), pomocnik Kouyate (21 występów w tym sezonie) i napastnik Zaha (21 występów w tym sezonie, 4 gole na koncie, drugi najlepszy strzelec w drużynie) a pod znakiem zapytania stoi występ obrońcy Tomkinsa (21 występów w tym sezonie, 1 gol na koncie)
Absencje w Fulham:
obrońca Mawson (13 występów w tym sezonie) a pod znakiem zapytania stoją występy obrońcy Bryana (14 występów w tym sezonie) i pomocników Schurrle (21 występów w tym sezonie, 6 goli na koncie, drugi najlepszy strzelec w drużynie) i Anguissa (11 występów w tym sezonie)
Mam nadzieję, że w obozie gości zagra jednak Schurrle, który skarży się na stłuczenie ale mam nadzieję, że będzie gotowy do tego spotkania, bo to jest kluczowa postać w tym zespole, która ciągnie grę Fulham do przodu. W zespole Crystal Palace nie zagra Zaha, który jest czołową postacią w ofensywie tego zespołu a także dużym osłabieniem jest nieobecność Kouyate. Mam nadzieję również, że ostatecznei nie zagra środkowy obrońca Tomkins, który na środku obrony rządzi i dzieli w tym zespole. Ma problem z udem i ostatecznie będzie wiadomo przed samym meczem czy jest w stanie zagrać. Próbuję tutaj na gości, bo po tym zwrocie akcji w meczu z Brighton myślę, że będą tą sytuacją bardzo pozytywnie naładowani a do tego liczę tutaj na zmęczenie piłkarzy Crystal Palace tym nagromadzeniem się meczy w ostatnim czasie.
⛔ 2-0
 
zilzil 21,1K

zilzil

Użytkownik
Burnley- Southampton | +4,5 kartki | 2,55 Betsafe
Krótka piłka. Dwie najbardziej overowo kartkowe drużyny (obie po 50 kartek), sędzia z jedną z najwyższych średnich kartek na mecz (3,75). No i co może najważniejsze, sąsiedzi w tabeli (16 i 17 miejsce), przewaga nad strefą spadkową 4 punktów w obu przypadkach. Ogólnie może być ciekawy mecz do oglądania, szybki ze sporą ilością bramek. W takich meczach o kartki latwo. Linia +3,5 po kursie 1,75 też spoko, jeśli ktoś nie chce zbytnio ryzykować.
 
P 0

panmarkos

Użytkownik
Leicester - Manchester United Typ: 1
Kurs : 3.30
Buk WilliamHill
Krotko i na temat. Leicester jest w gazie. Zatrzymali lokomotywe z liverpoolu. Manchester gra coraz lepiej ale zdazyla sie wpadka po i tak slabym meczu z burnley. Wedlug mnie druzyna Ole idzie w dobrym kierunku ale mecze wyjazdowe w ich wykonaniu to dalej nędza.
 
bizziss 1,7K

bizziss

Użytkownik
Leicester - Mu nd. Godz 15:05
Typy: Leicester over 1,5 spalonego @ 1.72
Rashford over 2,5 strzałów @ 1.83
bet365
1.
Ostatnio z Liverpool 3 spalone, ogólnie z najlepszymi drużynami PL na ostanie 8 spotkań aż w sześciu w nich byli łapani na spalonym minimum 2razy.United z kolei, od czasu pogonienia Mourinho, czyli póki co 7 meczy tylko 2 razy nie łapali przeciwnika na offsaidzie te skromne 2 razy
2.
Strzały Rashforda-licza się wszystkie (celne, w trybuny, zablokowane...)
Gosc ostatnimi czasy oddaje pełno strzałów, ostatnie 7/7meczy pod wodzą Solskjera 100%typow na plus pod tym względem. Strzela nawet z rzutów wolnych...
Stawka 2/10 oba
Pzdr
 
pikarafa17 2,6K

pikarafa17

Użytkownik
WHU vs Liverpool. Lpool 1.4 , Lpool wygra dwiema bramkami 1.8 fortuna
Oglądałem mecze West Hamu i ciężko się to ogląda. Zero pomysłu na gre, mało podań i sytuacji bramkowych. Liverpool lubi z takimi druzynami grać i są o klase lepsi. Wg mnie patrzac na to ze City tylko 2 punkty traci do lidera , gracze Kloppa będą zmotywowani i pokażą dziś , ze są o dwie klasy wyżej.
 
Otrzymane punkty reputacji: +14
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom