>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<

1/8 finału Ligi Mistrzów [19-20 lutego 2019]

Status
Zamknięty.
karciarz 26,3K

karciarz

Forum VIP


kursy: fortuna
Czy Lyon stać na pokonanie Barcelony? Czy może Duma Katalonii już w pierwszym meczu zapewni sobie awans, a rewanż będzie tylko formalnością?
Do ciekawego starcia dojdzie w mieście Beatels&#39;ow, gdzie The Reds podejmą drużynę Roberta Lewandowskiego. Kto wyjdzie z tego starcia zwycięsko? Klopp i spółka czy Bawarczycy?
W następnym dniu Schalke podejmie Manchester City, który zaliczył kilka poślizgnięć. Kto wiem, może Schalke będzie kolejną drużyną, która sprawi niespodziankę. Bardzo ciekawie może być na linii Atletico - Juventus Turyn.
ZAPRASZAM DO PISANIA KOMENTARZY
 
badyll94 278

badyll94

Użytkownik
Zbliża się wtorek, a później (jak to zazwyczaj bywa) nadejdzie środa co wiąże się oczywiście z naszą ukochaną Ligą Mistrzów.
W Liverpoolu myślę, że obejdzie się bez niespodzianki i The Reds wypracują jedno a może nawet dwubramkową przewagę. W weekend piłkarze Kloppa mieli przerwę, a chwila oddechu na tym etapie sezonu to skarb. Bayern natomiast praktycznie od początku sezonu poniżej oczekiwań. W Bundeslidze oglądają plecy Borussii i nie zanosi się na to żeby mogli ich w tym sezonie dogonić. Gołym okiem widać, że jest to drużyna wypalona i wcale nie będę zaskoczony jak Liverpool po prostu się po nich przejedzie.
Liverpool vs Bayern 1 (kurs 2)
 
deserteagle 180

deserteagle

Użytkownik
Liverpool - Bayern
Typ: +1.5/1 (liczba goli 1.5/wynik meczu)
Kurs: 2.20 (STS) ⛔
Wynik: 0:0

Jeszcze przed meczem z Augsburgiem zastanawiałbym się nawet nad remisem w tym spotkaniu jednak to jak niegdyś wielki Bayern Monachium walczył (!) o ligowe zwycięstwo z Augsburgiem sprawiło, że trochę zweryfikowałem swoje pomysły na zakłady. Pomijam oczywiście fakt, że zespół Kloppa ma więcej czasu na odpoczynek co faktycznie na tym etapie rozgrywek jest kwestią bezcenną ale bardziej skupiłbym się mimo wszystko na słabości Bayernu. Spotkanie z Augsburgiem pokazało skalę problemów a najlepiej podsumował to sam Kovac (Co musimy poprawić we wtorek? Wszystko!). Niestety czasy gdy przed Bayernem drżała BL i europejskie teamy skończyły się zaraz po odejściu Guardioli. Coś się w tej niemieckiej maszynie zacięło, popsuło. Brak &quot;świeżej krwi&quot; (+totalna negacja akademii), dziwna polityka transferowa ( Goretzki, Daviesy wtf?), holowanie na siłę weteranów (często z problemami), brak silnej kadry B a na dodatek mizeria trenerska. Wszystko to złożyło się na Bayern, który owszem, na pewno na Anfield nie usiądzie i nie da się tak po prostu &quot;zaorać&quot; ale myślę, że realnie nie ma szans z &quot;maszyną Kloppa&quot;. Spodziewam się 2:1 lub 3:1 i dość szybkiego rozstrzygnięcia.
Edit: Wynik najlepiej podsumowuje to spotkanie o_O. Z dużej chmury...
 
U 2,7K

uzytkownik-148179

Użytkownik
Liverpool win + BTTS @3.45 ⛔ ????
Zagram tak na podkręcenie emocji, nie za mocno. Liverpool zagra bez dwóch filarów defensywnych - Van Dijka i Lovrena. W związku z tym liczę na otwarty mecz, The Reds powinni podjąć ryzyko. Ważniejsza jest Premier League... Chcąc awansować do kolejnej fazy ligi mistrzów, musimy wygrać na Anfield, a Bayern coś nam włoży, tak myślę. Kursy na overy słabe to zaryzykuję taki bet, obstawiając 2-1 dla naszych.
 
K 1,1K

kobra1234

Użytkownik
Również stawiam na zwycięstwo Liverpoolu. Wydaje mi się, że nie do końca należy się sugerować jedynie ostatnimi wynikami. United miało fenomenalną passę, a PSG wygrało z nimi bez największych ogniw, na dodatek dość pewnie. Real miał zgwałcić Ajax, bo Holendrzy mieli słabsze wyniki, a Blancos byli po wygranej z Atletico i Remisie na CN z Barcą i zaprezentowali się bardzo kiepsko. Generalnie na przekroju całego sezonu Liverpool wygląda lepiej od Bayernu, są liderami Premier League, mają rewelacyjnego trenera, grają na Anfield i przede wszystkim - szatnia wydaje się zjednoczona. Tymczasem z Monachium co jakiś czas pisze się o niedobrej atmosferze w zespole. Teraz niby Thiago spiął się z trenerem, a sam Kovac nie brał udziału w niedzielnym treningu w zespołem. Wygrywają, ale na pewno nie są w najwyższej formie. Ta drużyna nie ma stylu, Kovacowi chyba trochę brakuje jaj i wydaje mi się, że w Anglii polegną.
 
S 30

szejk89

Użytkownik
Liverpool wydawał się pewniakiem jeszcze miesiąc temu ale wypadają kolejny zawodnicy. Van Dijk zawieszony, Gomez nie zdążył się wyleczyć, Lovren kontuzjowany. Do tego dzisiaj Firminho nie trenował z zespołem. Kursy na The Reds bedą pewnie rosnąc ale mimo tych absencji dalej to zawodnicy Kloppa powinni sobie poradzić z słabym Bayernem w tym sezonie.

Liverpool - Bayern
Typ: 1
Kurs: 2.12
 
taidio 882

taidio

Użytkownik
Braki w obronie Lpoolu będą jutro naprawde duże, a Bayern to nie Newcastle czy Brighton które wypina tyłek i czeka na przegraną z posiadaniem piłki na poziomie 25%, a jeśli chodzi o formę, to Bayern zaczął sezon fatalnie i póki co idzie do góry i nadrabia straty do Borussi, a Liverpool z przewagi 12 pkt zrobił 0(ale ma mecz do przodu), w grupie tez tak kolorowo nie.było i ledwo ledwo awansowali, ja bym tak szybko nie wieszal psów na Bayernie, bo o ile obrona nie dostanie raka tak jak im sie w tym sezonie zbyt często zdarza to biorąc pod uwagę absencje Lpoolu, których niektórzy tutaj nie doceniają, twierdząc ze jakoś to będzie, to Bayern może wziąć ten mecz [email protected]
 
baku193 5,7K

baku193

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna LM
Godzina: 21:00
Spotkanie: Liverpool-Bayern
Typ: x
Kurs: 3.57
Bukmacher: Fortuna
Analiza: Pierwsze spotkanie pomiędzy ekipami Liverpoolu oraz Monachijskiego Bayernu. Jest to jedna z najciekawiej zapowiadających się rywalizacji na tym etapie piłkarskiej Ligi Mistrzów . Ciężko wytypować jakiegoś zdecydowanego faworyta do awansu do następnej rundy tych rozgrywek. Gospodarze z 9 punktami zajęli 2 miejsce w grupie , przegrali 3 spotkania oraz 3 zakończyli zwycięstwami wiadomo iż grupa łatwa nie była, ale przegrane z Crveną na wyjeździe oraz z Napoli gdzie The Reds przez 90 minut nie byli w stanie stworzyć sobie dogodnej sytuacji nawet nie oddali celnego strzału na bramke to te mecze których Anglicy mogą się wstydzić. Bayern natomiast pewnie zwycieżył w swojej grupie z dorobkiem 14 oczek na swoim koncie wygrywając 4 spotkania i 2 remisując, dlatego według mnie to Bayernowi dałbym lekko większe szanse na awans do kolejnej rundy LM, bukmacherzy są jednak po stronie Anglików którzy przecież też wpadki miewają i myślę że w dniu jutrzejszym również łatwo im nie będzie się grało . W Liverpoolu nie zobaczymy na pewno Gomeza, Van Dijka, Oxlade i nie wiadomo czy pojawi się Lovren, szczególnie utrata obrońców może tutaj mieć decydujące znacznie bowiem Bayern ma kim postraszyć w ofensywnie, natomiast u Niemców nie zagrają : Noateng, Mueller, Tollisso, nie wiadomo natomiast czy wystąpią Coman oraz Robben. Mój typ to podział punktów w tym pierwszym spotkaniu.
 
U 2,7K

uzytkownik-148179

Użytkownik
Braki w obronie Lpoolu będą jutro naprawde duże, a Bayern to nie Newcastle czy Brighton które wypina tyłek i czeka na przegraną z posiadaniem piłki na poziomie 25%, a jeśli chodzi o formę, to Bayern zaczął sezon fatalnie i póki co idzie do góry i nadrabia straty do Borussi, a Liverpool z przewagi 12 pkt zrobił 0(ale ma mecz do przodu), w grupie tez tak kolorowo nie.było i ledwo ledwo awansowali, ja bym tak szybko nie wieszal psów na Bayernie, bo o ile obrona nie dostanie raka tak jak im sie w tym sezonie zbyt często zdarza to biorąc pod uwagę absencje Lpoolu, których niektórzy tutaj nie doceniają, twierdząc ze jakoś to będzie, to Bayern może wziąć ten mecz [email protected]
Nie wierzę że postawiłeś sensowny hajs na Bayern, z całym szacunkiem. Anfield to twierdza pod wodzą Kloppa i nawet jeśli Bayern włoży 2 gole to LFC tyle samo, więc wolałbym over 4 niż win szkopów. Co do porównania Newcastle czy Brighton - my wolimy grać przeciw ofensywnym drużynom takim jak Bayern niż przeciw defensywnym jak Newcastle, Brighton, CPalace, Burnley czy Swansea. Nie mieliśmy 12 pkt nadwyżki tylko 7 i to od dawna jest słabą stroną The Reds, lepiej gramy pod presją niż &quot;z nadwyżka&quot;. Myślę, że granie na zwycięstwo gości to utopiony hajs, ale zobaczymy...
 
K 1,7K

kfjatek

Użytkownik
Tak jak dziwiły mnie wysokie kursy na PSG z MU, tak teraz dziwią takowe na Bayern. Wtedy nie pograłem i żałowałem. Tymbardziej biorąc pod uwagę braki w defensywie The Reds. Liverpool zresztą też już tak nie zachwyca.
 
zilzil 21,1K

zilzil

Użytkownik
Parę postów wyżej ktoś wspominał o zbawiennym kilkudniowym odpoczynku w tej fazie sezonu, czy aby faktycznie ma to taki pozytywny wpływ na drużynę? Ostatnio Liverpool miał 11 dni przerwy (od meczu z CP do meczu z Leicester). Wynik? 2 kolejne remisy ze zdecydowanie słabszymi zespołami.
Czasami taka dłuższa przerwa może zrobić więcej złego niż dobrego. I takie przykłady można zauważyć nie tylko w przypadku Liverpoolu, ale wielu innych silnych klubów.
Brak Van Dijka to zdecydowanie największy cios dla gospodarzy. Gościu trzyma w ryzach całą defensywę (pamiętamy jak wyglądał w grze obronnej Liverpool przed przyjściem Holendra, a jak wygląda obecnie) i jego brak NA PEWNO będzie mieć istotny wpływ na mecz.
O Bayernie też sporo napisane zostało, że słaba forma i w ogóle (fakt, 1 porażka, 2 remisy w ostatnich 10 meczach to zdecydowanie słaba forma). Może nie rozjeżdżają każdego po 5/6-0 ale ciężko o taką motywację w lidze, którą wygrali 6x z rzędu. Najważniejsze mecze to te w LM. I tej słabej gry z krajowego podwórka nie przenosiłbym na Europę.
Tak już kończąc, typowania zwycięzcy meczu się nie podejmę. Za dużo niewiadomych (przynajmniej dla mnie). To są specyficzne rozgrywki i jak już nieraz się przekonaliśmy, może zdarzyć się scenariusz, którego i Hitchcock by się nie powstydził. Jednakże, postawię (jak znajdę) zakładzik na ilość celnych strzałów gości ????
 
gladiahtorr 25

gladiahtorr

Użytkownik
liverpool bayern btts
lyon barca 2
atletico juve under 2.5
schalke man city 2/aguero gol
Argumenty? //Waldi1979
 
Otrzymane punkty reputacji: +25
dj_jones 12,3K

dj_jones

Użytkownik
Liverpool-Bayern
Godz 21
Typ : 1 pol X
Kurs: 2.30
Buk: 365
Tydzien temu wszystkie 4 mecze we wtorek i w srode do przerwy po 0-0. W 2 polowach overy.
Drużyny badaja teren z racji,ze to jest ta faza oraz dwumecz,mozna wybadac sie co i jak. Jestem zdania ,ze jest to wyrownana para i moze tu dojsc do takiego zdarzenia po 45 minutach.
 
Otrzymane punkty reputacji: +10
C 134

cfc_mnich

Użytkownik
Żal byłoby czegoś nie zagrać w takim meczu jak Liverpool - Bayern. Liverpool na Anfield - w lidze 11 wygranych i 2 remisy, w fazie grupowej LM 3 mecze, 3 zwycięstwa. Każdy wie ile wkładu w te statystyki miał Van Dijk. Z drugiej strony Bayern, który po kompletnym falstarcie złapał delikatny wiatr w żagle. Na pewno Koman i Gnabry sa mniej przewidywalni od dwójki Ribery-Robben i powinni dziś narobić trochę wiatru. Myślę, że gdyby nie luki w defensywie Liverpoolu, typ na ten mecz mógłby być tylko jeden, tym bardziej, że obrona Bayernu w tym sezonie do monolitów nie należy. Pytanie na ile Matip i Fabinho będą w stanie zneutralizować Lewego... Biorąc pod uwagę ostatni spadek formy Liverpoolu w meczach wyjazdowych, wygrana dla Kloppa to dzisiaj mus. Jak sobie tak to wszystko podsumuję i dołożę świeżo wprowadzony w Champions League VAR to wszystko pachnie mi jedenastką dla którejś z ekip.
Rzut karny - tak 3,21 fortuna
 
ranczo0123 448,7K

ranczo0123

ModTeam
Członek Załogi
Dyscyplina: Piłka Nożna - Liga Mistrzów
Godzina: 21:00
Spotkanie: Atletico Madryt - Juventus Turyn
Typ: Griezmann over 0.5 celnego strzalu
Kurs: 1.57 ✅
Bukmacher: Bet365/Betrally/ETOTO
Analiza:

Szukam i probuje znalezc cos ciekawego z tej Ligi Mistrzow i niestety nic godnego uwagi nie moglem dojrzec az do teraz. Zaproponuje wam mega bet wg mnie a mianowicie minimum jeden celny strzal w calym meczu Griezmanna. Gosc to glowny napadzior Los Colchoneros i to na jego barkach bedzie spoczywac tutaj sila ofensywna druzyny. Ponadto jest to etatowy egzekutor karnych i wolnych. Szans zatem powinien miec co niemiara do poslania tego przynajmniej jednego celnego strzalu. Nie wiem czym kieruja sie buki wystawiajac tak wysoki kurs na tego typu zdarzenie ale dla mnie jest to extra bet. Mysle, ze Griezmann spokojnie moze sie tutaj pokusic o gola, nie wspominajac juz o jednym celnym strzale. Polecam i pobieram.
Edit: W unibecie tez sie pewnie ten bet pojawi ale dopiero wieczorem albo jutro :]
 
adamo80 17,4K

adamo80

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna - Liga Mistrzów
Godzina: 21:00
Spotkanie: Atletico Madryt - Juventus Turyn
Typ: Griezmann over 0.5 celnego strzalu
Kurs: 1.57
Bukmacher: Bet365/Betrally/ETOTO
Analiza:
Szukam i probuje znalezc cos ciekawego z tej Ligi Mistrzow i niestety nic godnego uwagi nie moglem dojrzec az do teraz. Zaproponuje wam mega bet wg mnie a mianowicie minimum jeden celny strzal w calym meczu Griezmanna. Gosc to glowny napadzior Los Colchoneros i to na jego barkach bedzie spoczywac tutaj sila ofensywna druzyny. Ponadto jest to etatowy egzekutor karnych i wolnych. Szans zatem powinien miec co niemiara do poslania tego przynajmniej jednego celnego strzalu. Nie wiem czym kieruja sie buki wystawiajac tak wysoki kurs na tego typu zdarzenie ale dla mnie jest to extra bet. Mysle, ze Griezmann spokojnie moze sie tutaj pokusic o gola, nie wspominajac juz o jednym celnym strzale. Polecam i pobieram.
Bardzo dobry typ tylko w ETOTO po odliczeniu podatku robi się kurs 1,38... Szkoda, że nie mają jakiś promocji gry z podatkiem... Jedyne zagrożenie typu jakie widzę to np szybkie zejście zawodnika po kontuzji albo czerwonej kartce i dlatego, żeby to miało jakiś sens to trzeba by przyłożyć dużą stawką, a z ww powodów trochę bym się bał. Jak ktoś może grać bez podatku albo chce ryzykować nawet po tym 1,38 typ do gry... Brawo rancho - jak dla mnie to bardzo dobry bet...
 
B 107K

byle-na-plus

Użytkownik
Lyon over 2,5ŻK 2,00 Totolotek
Patrząc na tą parę faworyt jest jeden i nie jest to drużyna francuska. Jednak ogranie City, brak porażki w grupie oraz np przykład Romy, która awansowała kosztem Barcy w niesamowitych okolicznościach, pozwala wierzyć w dobry wynik. Kluczowy będzie jednak właśnie dzisiejszy mecz, gdzie Lyon musi powalczyć i dać z siebie wszystko, żeby do Katalonii nie pojechać tylko na wycieczkę. To Barca będzie prowadziła grę, atakowała a Lyon będzie &quot;jeżdził na dupie&quot; i liczył na kontry.. Na pewno powalczą u przed swoimi kibicami o dobry wynik, tak żeby rewanż nie był tylko formalnością
⛔ po dwóch szybkich kartkach byłem przekonany, że wejdzie... no i sie rozczarowałem:confused:
 
Waldi1979 1,6M

Waldi1979

Administrator
Członek Załogi
Europa, Liga Mistrzów, Liverpool - Bayern 0:0 (5-6 RR)

obie strzelą, @1,54 Unibet ⛔
powyżej 3 goli, @2,16 Unibet ⛔
Bayern powyżej 4,5 RR, @1,87 Unibet ✅
Bayern powyżej 5,5 RR, @2,75 Unibet ✅
powyżej 12,5 RR, @3,55 Unibet ⛔
powyżej 13,5 RR, @5,00 Unibet ⛔

Hit na Anfield, zapowiada nam się dzisiaj mega widowisko, wobec nieobecności Virgil van Dijk&#39;a LFC będzie musiało przyjąć wariant ofensywny, co powinno zagwarantować bramki i emocje. Faworytem jest zespół gospodarzy i trudno się z tym nie zgodzić, ja jednak postanowiłem pójść trochę w innym kierunku, a mianowicie rzutów rożnych Bayernu, linia wystawiona jest nisko, dla porównania w fortuna jest over 6,5 RR po @2,58. Z polskich bukmacherów można zagrać podobny zakłąd w LVBet, jest tam over 5,0 Bayerny po @2,45 (przy 5 RR zwrot). Dlaczego idę w stronę cornerów drużyny niemieckiej? Tak jak napisałem Liverpool pod nieobecność swojego filaru defensywy od początku powinien zaatakować Bayern, mam nadzieję, że dość szybko sforsuje obronę Monachium i wyjdzie na prowadzenie, wtedy Bayern, który będzie musiał gonić wynik powinien spokojnie pokryć proponowaną linię. Podopieczni Kovaca niejednokrotnie sami wykręcali dwucyfrowe wyniki jeśli chodzi o cornery. Liczę na otwarte spotkanie z dużą ilością goli oraz rzutów rożnych.
Europa, Liga Mistrzów, Lyon - Barcelona 0:0 (2-5 RR)

Barcelona i obie strzelą, @2,95 Unibet ⛔
Lyon powyżej 4,5 RR, @2,38 Unibet ⛔
remis i obie strzelą, @4,75 Unibet ⛔

Lyon w fazie grupowej zremisował 5 meczy i wygrał w Manchesterze z City, Barcelona natomiast wygrała 4 spotkania i zremisowała 2. Faworytem na pewno są goście, ale liczę, że do zera nie wygrają, stąd typ na win Barcy + btts, jednak patrząc na fazę grupową Francuzów żal nie spróbować remisu i obie strzelą, stawka oczywiście mniejsza, remis bramkowy w delegacji także byłby dobrą zaliczką dla Katalończyków przed rewanżem na Camp Nou. Ostatni typ to rożne gospodarzy, jeżeli Barca wyjdzie na prowadzenie to Lyon będzie musiał podjąć większe ryzyko i zaatakować i przy okazji nabić trochę cornerów.
 
Otrzymane punkty reputacji: +24
T 8,9K

trema11

Użytkownik
Dyskusja trwa więc ja coś tam do tego ogródka dorzucę.
R.Lewandowski strzeli gola.
Kurs-2.5

Drużyna Jurgena Kloppa jest niepokonana od pięciu ostatnich spotkań ligowych, choć remis z West Hamem i Leciester jest lekką kompromitacją moim zdaniem. Dlaczego? Przypominam, że The Reds mieli sporą przewagę punktową nad Manchesterem City w tabeli. Te dwa spotkania ze słabymi przeciwnikami to była doskonała okazja, aby odskoczyć rywalom jeszcze bardziej. Oni tymczasem zawiedli swych kibiców i doprowadzili do sytuacji, że znów zajmują 2. pozycję w tabeli. Warto dodać, że Obywatele rozegrali jeden mecz więcej. Wróćmy jednak do Ligi Mistrzów, gdzie piłkarze Liverpoolu awansowali z drugiego miejsca w grupie. Przypomnę tylko, że we wcześniejszej fazie tychże rozgrywek na sześć rozegranych spotkań zaliczyli trzy zwycięstwa i trzy porażki. Największym zaskoczeniem był wówczas przegrany mecz z Crvena zvezda, z którymi polegli 0:2. Na pewno sporą stratą dla Kloppa może być brak Van Dijka, który pauzuje za kartki. Do tego kontuzje Gomeza, Matipa oraz Lovrena, którego występ stoi pod znakiem zapytania. Okazuje się zatem, że niemiecki menadżer nie ma zbyt wielkiego pola do manewru jeśli chodzi o środkowych obrońców.
Bayern w Lidze Mistrzów natomiast awansowali z 1. miejsca, mając na finiszu rozgrywek dwa punkty przewagi nad drugim Ajaxem. Bawarczycy nie przegrali wówczas żadnego meczu, remisując dwa i wygrywając cztery pojedynki. Nie mogę nie wspomnieć o najważniejszym zawodniku Bayernu, czyli Robercie Lewandowskim. Polak przez wielu jest krytykowany, a prawda jest taka, że w obecnym sezonie zaliczył już 25 goli i 11 asyst. Mowa rzecz jasna o wszystkich rozgrywkach, choć w samej fazie grupowej LM zaliczył 8 trafień do bramek rywali, czyli o dwa gole więcej od Messiego! Istnieje ryzyko, że Niko Kovac będzie musiał poradzić sobie bez Kingsleya Comana. Francuz nabawił się ostatnio kontuzji i jego występ stoi pod znakiem zapytania. Z urazami wciąż borykają się także Robben i Tolisso, natomiast Thomas Muller nie zagra w meczu z Liverpoolem z powodu zawieszenia za czerwoną kartkę.
Tak jak wspominałam, Robert jest w tym sezonie w świetnej formie, a szczególnie dobrze radził sobie w Lidze Mistrzów. Biorąc pod uwagę spore problemy Liverpoolu na środku obrony i brak głównego dowodzącego – Virgila van Dijka, Lewy powinien mieć sporo okazji na strzelenie gola. Za kolejne trafienie Polaka bukmacher Fortuna oferuje kurs 2,50
I już tylko dla podniesienia sobie emocji w tym meczu za drobne 5e zagram dokładny wynik 0-2. Kursik-21.
 
brodaty-zolw 66,2K

brodaty-zolw

Forum VIP
Firmino dziś wystąpi i dla fanów Liverpooolu jest to najważniejsza informacja. Brazylijczyk zmagał się z chorobą jednak dostał zielone światło żeby dziś zagrać. The Reds dzisiaj bez van Dijka, więc śmiało można grać obie strzelą. Bez Holendra para stoperów będzie się składać z Matipa oraz najprawdopobodniej Fabinho, który nominalnie występuję w środku pola. Przy tak eksperymentalnym środku wydaję się, że Bayern będzie miał swoje okazje na strzelenie gola. Wydaję mi się, że uda im się to zrobić, ale ekipa The Reds może to zrobić parokrotnie więcej. Bayern wraca na właściwe tory jednak nadal nie jest to ekipa chociażby sprzed roku. BVB za wszelką cenę nie chce wygrać mistrzostwa jednak w Lidze Mistrzów to zupełnie inna bajka. Tutaj na wiosnę nigdy nie byli wybitni, a brak formy w poszczególnych formacjach może mocno odbić się przy Liverpoolu, który z Wiśniami wyglądał jak ten z początku sezonu. Nie mam pojęcia w jakim zestawieniu wyjdzie linia środkowa The Reds jednak Klopp znający Ligę Niemiecką, trenera Bayernu oraz samych Bawarczyków powinien ustawić ją optymalnie do spotkania. Może Keita, który strzelał już przeciwko Bayernowi? A może ostrożny środek z dwoma rzemieślnikami czyli Milnerem i Hendersonem oraz Ginim? Dowiemy się już za parę godzin jednak poza BTTS&#39;em dołączam do tego betu 1X, bo jestem zdania, że Liverpool jest faworytem i przegrać na pewno nie przegra choć mecz nie będzie łatwy. Do tego dokładam gola Salaha, bo kto jak nie Egipski Król ma dziś strzelić bramkę?
Liverpool lub remis i obie strzelą - 2.05/unibet
Salah gol i Liverpool wygra - 3.35/unibet
Salah lub Mane strzelą gola - 1.6/milenium
Henderson lub Milner otrzyma kartkę - 2.2/unibet
(zagram po składach)
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom