>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<
Fortuna bonus

1/8 finału Ligi Mistrzów [12-13 lutego 2019]

Status
Zamknięty.
karciarz 26,3K

karciarz

Forum VIP


kursy: fortuna
Przed nami bardzo ciekawie zapowiadające się spotkania. Otóż Paris SG podejmie w pierwszym spotkaniu Czerwone Diabły, które pod wodzą nowego szkoleniowca prezentują się o wiele lepiej, niż było to za czasów Mou.
AS Roma ubiegłoroczny półfinalista rozgrywek zmierzy się z FC Porto. Na Wembley Totki podejmą będącą w gazie Borussie Dortmund, a Ajax Amsterdam poszuka zwycięstwa w meczu z Królewskimi, którzy od odejścia Ronaldo i Zizou spisują się poniżej oczekiwań.
ZAPRASZAM DO DYSKUSJI I PISANIA ANALIZ
 
N 0

nole-champs

Użytkownik
Witam wszystkich. Szybko i na temat. Będę grał w tej rundzie dubel na awans Bayernu oraz Juventusu. Liverpool Bayern wielu powie że faworytem jest The Reds ja jednak myślę że kurs 2.25 na awans Bawarczyków którzy drugie spotkanie grają u Siebie jest mocno przesądzony. Co do Juve zniszczą Atleti ich własną bronią czyli defensywa kurs na awans 1.45
 
kamasutra10 556,8K

kamasutra10

Typer
Ajax - Real 2 / +2.5 @ 2.58

Jeszce miesiąc temu wahałbym się mocno przy takim rozwiązaniu , ale po tym co prezentuje Ajax na starcie 2 rundy ligowych rozgrywek nie mam żadnych zahamowań. Feralne wyjazdowe 2:6 z Feyenoordem czy domowe 4:4 z Heerenveen pokazuje że coś się totalnie rozregulowało w grze obronnej a skala błędów chociażby z meczu w Rotterdamie jest ogromna. Łatwość z jaką byli ogrywani defensorzy wołała o pomstę do nieba. Czy w związku z tym w tej formie jest w stanie Ajax przeciwstawić się mającemu co prawda swoje problemy ale coraz lepiej grającemu Realowi? Osobiście uważam że nie będzie to łatwe.
Pobieram tę opcję w ciemno licząc się z tym że gospodarze coś ustrzelą ale stracą znacznie więcej.
 
ibis 1,2M

ibis

ModTeam
Członek Załogi
21:00 Manchester United :-: PSG
Manchester @ 2.40
powyżej 2.5 gola @ 1.66
Unibet

Wydawało się, że sezon dla Czerwonych Diabłów będzie sezonem straconym. Słabe wyniki w lidze, potem wylosowanie PSG w Lidze Mistrzów, ciągle pod górkę. Aż tu nagle Mou zwolniony, przychodzi legenda tego klubu Solskjaer i klub się odradza. Jedenaście spotkań bez porażki, świetny bilans bramkowy, bardzo wysoka i dobra forma kilku kluczowych graczy jak Rashford, Pogba, Matic czy Herrera. To wszystko w końcu ze sobą współgra, a styl jaki preferuje trenera nie tylko podoba się zawodnikom albo i kibicom. Nie chce ujmować nic PSG, bo jest to zespół pierwszej klasy i jeden z faworytów do wygrania Ligi Mistrzów, ale moim zdaniem będą mieli ciężko coś tu ugrać z obecną formą United. Na dodatek nie zagrają Neymar, nie wiadomo co Cavanim. Verratti dopiero co wraca po kontuzji i na pewno brakuje mu rytmu meczowego. Dla gospodarzy jest to ogromna szansa aby ugrać coś dobrego przed rewanżem w Paryżu, dlatego stąd moje typy.
Przewidywane składy:
Manchester United: De Gea – Shaw, Lindelof, Jones, Young – Herrera, Matić, Pogba – Martial, Rashford, Lingard
PSG: Buffon – Bernat, Kimpembe, Silva, Kehrer – Marquinhos, Verratti – Di Maria, Draxler, Alves – Mbappe

21:00 Ajax -:- Real Madryt
Real Madryt @ 1.88
powyżej 2.5 gola @ 1.54
Benzema strzeli @ 2.23
powyżej 10.5 rzutów rożnych @ 1.95

Jak mecz miałby się odbyć dwa miesiące wcześniej to na pewno moje typy skierowane by były w stronę Ajaxu, na dzień dzisiejszy Real jest w tak dobrej formie co Manchester United. Pokazały to nie tylko spotkania z słabszymi rywalami, ale również remis z Barceloną 1:1 czy ostatnie zwycięstwo z Atletico 1:3 w lidze. Real kocha te rozgrywki i w nich króluje. Taka jest prawda i tego się trzymajmy. Nie skreślam tu Ajaxu bowiem Ci młodzi chłopcy mają coś do pokazania i udowodnienia, a nie bez powodu znaleźli się w tej fazie rozgrywek. Złą informacją jest fakt, że nie wiadomo czy zagra De Jong, który ma problem z przywodzicielem. Goście do tego meczu wyjdą w pełnym i optymalnym dla siebie składzie, dlatego w ciemno biorę zwycięstwo gości.
Kolejnymi typami są gole. Ich również się spodziewam. Real w bardzo dobrej i wysokiej formie strzeleckiej, na jednego gola Ajaxu również liczę, który powinien dać smaczku temu meczu. Kolejnym typem jest gol Benzemy. Dawno nie widziałem Francuza w tak dobrej formie. Może w ostatnich dwóch spotkaniach nie trafił do siatki, ale sieje duży zament w formacji defensywnej rywali. Ostatnią propozycją są rzuty rożne. Real nabija ich bardzo dużo, a nawet czasami jest w stanie sam pokryć taką linię. Na dodatek gdy spotkanie nie idzie po ich myśli, to robią wszystko aby odwrócić losy meczu. Ajax jeśli zagra odważnie i swoje to zapewne swoje też dorzuci.
 
deserteagle 180

deserteagle

Użytkownik
Ajax vs. Real Madryt
Typ: X/Tak (mecz/obie drużyny strzelą) ⛔
Kurs: 4.20 (Milenium)
Typ: 1X/Tak (mecz/obie drużyny strzelą) ⛔
Kurs: 2.53 (Milenium)
Typ: Tak (obie drużyny strzelą) ✅
Kurs: 1.52 (Milenium)

Wynik: 1:2
Odnośnie mojego pierwszego typu to był to mój zakład długoterminowy (pisałem o tym w luźnych rozmowach na początku stycznia). Chociaż wiele się zmieniło od tamtego czasu to z zakładu nie rezygnuję. Postawiłem grosze właśnie w nadziei na małą niespodziankę którą drużyna Ajaxu, mimo chwilowej (mam nadzieję) &quot;zadyszki&quot; będzie jednak w stanie nawiązać realną walkę z doświadczoną i nasyconą zwycięstwami drużyną Realu Madryt. Drugi typ jest jedynie dodatkiem do pierwszego a mianowicie liczę na to, że Ajax będzie w stanie otrząsnąć się po tej bolesnej, wysokiej porażce z Feyenoordem, która chyba była dla nich jedną z najdotkliwszych w ostatnim czasie. Zgadzam pod tym względem z kamasutra10 iż faktycznie coś się ostatnio rozregulowało. Jednak liga swoją drogą a LM to już inna motywacja, inny poziom koncentracji. Ajax to młoda drużyna, chłopaki są głodne sukcesów i myślę, że na tym poziomie rozgrywek będąc -mimo wieku- dość &quot;dojrzałą piłkarsko&quot; drużyną, będą w stanie zaskoczyć zawodników &quot;wagi ciężkiej&quot; jaką są gracze RM tym bardziej, że gracze z Amsterdamu grają pierwszy mecz u siebie a to w perspektywie rewanżu w jednej ze świątyń futbolu (Estadio Santiago Bernabéu) jeszcze bardziej powinno ich zmotywować do walki, zrobienia po prostu piłkarskiego show i kto wie być może nawet pozytywnego (dla siebie) rezultatu.
Edit: Ajax rozegrał świetny mecz! Naprawdę zasłużyli/zapracowali sobie na remis. Oby w rewanżu zagrali na podobnym poziomie.
 
Semtex 247,1K

Semtex

Użytkownik
Manchester United - PSG
Manchester -1.5 @4.8 Unibet
Każdy widzi, że MU pod wodza OGS to całkiem inne klub i o ile się nie mylę to wygrywają wszystko po kolei oprócz tego remisu z Burnley dwie kolejki temu i z tego co mówią dziennikarze to w szatni jest dużo lepsza atmosfera niż pod wodzą Siwego. Ole Gunnar wprowadził tą świeżość, której potrzebowali nawet sam Pogba mówi w wywiadach, że nie rozumiał koncepcji Siwego, a teraz dużo lepiej odnajduję się na boisku bo ma prosty przekaż czego trener od niego oczekuje. Na ten moment uważam, że prezentują się znacznie lepiej niż PSG, Paryżanki mieli problem z 3 ligowcem w pucharze, oni tam chyba tylko jeden celny strzał oddali przez 90 minut i już sam brak Neymara był poważnym problemem, do tego porażka z Lyonem więc te wyniki są teraz słabiutkie. Co prawdą wrócił Verratti, ale wypadł Cavani więc PSG ma kolejny problem i Tuchelowi ciężko będzie zastąpić dwóch kluczowych napastników. Cavani + Neymar mają w Ligue 1 i UCL na koncie 37 bramek i 12 asyst to jest prawie połowa dorobku PSG w tym sezonie dlatego sądzę, że MU powinien wykorzystać taką okazję skoro są teraz na fali, a dwubramkowa zaliczka otworzyłaby już szeroko drzwi do następnej rundy przed rewanżem.
 
karciarz 26,3K

karciarz

Forum VIP
Real Madryt @1.88✅✅
Real strzeli powyżej 1.5 gola @1.65✅✅
uni

Real zaczął grać i powinno cieszyć tych, którzy chcą postawić na nich pieniądze. Kurs i tak spadł, ale to nie powinno dziś. Wydaje się, że Królewscy trafili z formą w odpowiednim momencie. Na siedem ostatnich spotkań zanotowali jeden remis z FC Barceloną w Pucharze Hiszpanii. 09.02 pokonali w derbach Atletico Madryt 1:3.
Ajax chyba dostał zadyszki. Zaczęło się od ligowego remisu z Heenrenven, później bardzo wysoka porażka z Feyneoordem 6:2, rozbicie Venlo i teraz porażka z Heraclesem. Ajax swoje okazje miał, ale był bardzo nieskuteczny. Przeciwnik z najwyższej półki. Ostatnie mecze pokazują, że Real jest na właściwym torze i grzechem byłoby nie zagrać po takim kursie.
Powinien cieszyć fakt, że Real zaczął strzelać. Widać, że w formie jest Benzema, gdzie Benzema w formie to bardzo niebezpieczny napastnik pod bramką przeciwników.
 
K 48,2K

krzy18s

Użytkownik
Awans Manchester United 2.45 forbet

Wiele niepokojących wieści dochodzi z obozu PSG bo dziś potwierdziły sie informacje że do kontuzjowanego Neymara dołączają Cavani i Meunier. Transfer Paredesa tylko na chwile uspokoil sytuacje w obozie ekipy z Parku książąt. Oczywiscie nie jest to głównym argumentem bo ekipa United ze swoim generalem Ole i odrodzonym Pogbą jest w znakomitej formie. Sam Mbappe to napewno dużo jakości która da sie we znaki Czerwonym Diabłem , ale przy tym kursie pobieram ze smakiem.
 
samuel24 6,7K

samuel24

Użytkownik
Awans Manchester United 2.45 forbet

Wiele niepokojących wieści dochodzi z obozu PSG bo dziś potwierdziły sie informacje że do kontuzjowanego Neymara dołączają Cavani i Meunier. Transfer Paredesa tylko na chwile uspokoil sytuacje w obozie ekipy z Parku książąt. Oczywiscie nie jest to głównym argumentem bo ekipa United ze swoim generalem Ole i odrodzonym Pogbą jest w znakomitej formie. Sam Mbappe to napewno dużo jakości która da sie we znaki Czerwonym Diabłem , ale przy tym kursie pobieram ze smakiem.
Chwała temu kto złapał MU po kursach 3,30 ????
 
K 1,1K

kobra1234

Użytkownik
Też idę mocno w Real. Jeśli są w stanie wpakować 3 bramki Atletico, które zawsze słynęło z dobrze zorganizowanej defensywy w meczach z czołówką to nie wyobrażam sobie, żeby nie strzelili bramek tak kiepsko spisującej się defensywie Ajaxu.
 
kamasutra10 556,8K

kamasutra10

Typer
Ajax- Real
Real wygra obie połowy @ 5.2

Pobieram ten pobieram typ. Kieruję się głównie postawą Ajaxu w rundzie wiosennej , dokładniej mówiąc kompletnym brakiem formy i katastrofalną grą głównie w bloku defensywnym. Porażka z Feyenoordem 2:6 , czy remis z Heerenveen 4:4 dobitnie o tym świadczą . Sobotnie 0:1 ze słabym Heracles Almeo też chluby nie przynosi choć pewnie przymykając oczy można delikatnie zrzucić to na barki dzisiejszej potyczki , aczkolwiek też naciągana teza. Po prostu od takiej drużyny należy wymagać duzo więcej zwłaszcza na krajowym podwórku gdzie poziom o niebo niższy niż w LM. W związku z tym czy jest Ajax w stanie nawiązać walkę nawet na własnym terenie z rozpędzonym Realem?.
Goście słabsze wyniki mają za sobą i widać że wracają na dobre tory. Remis w pucharowym meczu przeciw Barcelonie na Camp Nou 1:1 i wygrana w derby Madrytu na terenie rywala przeciw Atletico 3:1 to dobry prognostyk przed dzisiejszą potyczką. Nie sadzę by Benzema , Bale i spółka mieli większe problemy z tak kruchą i słabą defensywą Ajaxu. Mimo że to dwu mecz myślę że goście rozstrzygną sprawę już w pierwszym spotkaniu aplikując rywalowi 2-3 gole i wygrywając pewnie .
 
viceversa 338

viceversa

Użytkownik
Szybkie analizy i kuponik ode mnie ????

Manchester United (-1handicap) - PSG , typ 1
@4.55 fortuna
Manchester - niezawodny pod wodzą nowego trenera, ogrywa każdego, z kim przyjdzie im się zmierzyć, na 11 spotkań wygrali aż 10krotnie w najtrudniejszej lidze na świecie. Granie czystego zwycięstwa gospodarzy, po kursie ~2.40 to już duże value jak dla mnie, biorąc pod uwagę problemy kadrowe z obozu paryżan.. Neymar, Meunier, Cavani, czy Verratti. To ogromne osłabienia, więc świetnie grające Diabły powinny to wykorzystać.
Ajax Amsterdam - Real Madryt (-1handicap) , typ 2 @3.20 fortuna
Rozmyślaliśmy na priv z kamasutrą, jak bardzo i czy napewno warto grać w stronę Królewskich. Obaj jesteśmy tego samego zdania, że z tak dziurawą i słabo spisującą się obroną gospodarzy Real, który w swoich poczynaniach wygląda coraz to lepiej jest w stanie wygrać dwubramkową przewaga..
Lyon - FC Barcelona , typ BTTS TAK @1.50 fortuna
Barcelona jakby w ostatnich spotkaniach złapała lekką zadyszkę, w Pucharze Króla pierwsze mecze przegrywane, czy to z Levante, czy to z Sevillą, a teraz jeszcze w El Clasico zaledwie zremisowali, trzy ostatnie spotkania, to trzy remisy, w tym dwa na własnym stadionie. Jednakże z Messim i spółką zawsze trzeba się liczyć i moim zdaniem niewątpliwie zdobędą tą jedną bramkę na wyjeździe. Z drugiej strony Lyon, który ostatnio w lidze pokonał PSG, a to również dobrze zwiastuje przed najbliższym meczem w Lidze Mistrzów.
Liverpool - Bayern , typ 1 @2.02 fortuna
Liverpool - Aktualnie druga ofensywa w Premier League, mają jeden mecz mniej od City, a punktów tyle samo.. Bilans bramkowy 59-15 po 26 meczach, gdy Bayern 24-23 po 21 meczach w odległej Bundeslidze. Nie napawa mnie to optymizmem, żeby Lewandowski i spółka zdziałali remis, bądź wygraną na wyjeździe..
Atletico - Juventus , typ 02 @1.52 fortuna
Dwie doskonałe defensywy na pierwszy rzut oka, więc stąd ta podpórka na remis.. Jednakże uważam, że kadrowo to Juventus jest lepszym zespołem, zwłaszcza po dołączeniu Ronaldo, który prowadzi w klasyfikacji strzelców w Serie A i nie trzeba chyba nikomu przypominać, jak bardzo ten zawodnik odnajduje się w LM :p
Kurs całkowity : 109:30
Symboliczna stawka : 10,00
EWK : 961,84
 
ranczo0123 454,2K

ranczo0123

ModTeam
Członek Załogi
Dyscyplina: Piłka Nożna - Liga Mistrzów
Godzina: 21:00
Spotkanie: Tottenham - Borussia Dortmund
Typ: over 3.5 kartki
Kurs: 1.70 ⛔
Bukmacher: Unibet
Analiza:

Ja wiem, ze to jest pierwsze spotkanie i to, ze ekipy nie sa jakimis hegemonami w kwestii zbierania kartek ale zagram sobie stosunkowo moim zdaniem niska linie. Ranga spotkania jest bardzo wysoka bo jest to mecz w ramach Ligi Mistrzow a wiec prestiz gwarantowany. Niby to pierwszy mecz a bardziej nerwowo powinno byc w rewanzu ale sprobuje ten bet ze wzgledu na arbitra tego spotkania. Bedzie nim bezkompromisowy Antonio Mateu Lahoz ze srednia 5.14 zoltych kartek na mecz. Kto interesuje sie hiszpanska La Liga ten wie co to za gosc. On ma czasem nie rowno pod kopula jesli dojdzie do przegrzania i zwarcia stykow. Lubi byc w centrum zainteresowania oraz podejmowac kontrowersyjne decyzje. Kartkami tez nie boi sie sypac i nie ma wiekszych oporow aby je wyciagac. Pobieram taki bet do lepszego saczenia piwska podczas ogladania :beer:
 
TommyTSW 46,4K

TommyTSW

Forum VIP
Ja bym jednał nie lekceważył PSG, na krajowym podwórku ,gwiazdeczki, grają co grają, Liga francuska nie jest dla nich wyzwaniem, rutyna, 10pkt przewagi nad wiceliderem i dwa mecze zaległe, rotują składem wedle uznania.Liga mistrzów to trochę inna para kaloszy, dwa mecze o wszystko a oni na takie wyzwania czekają, wiadome Cavani i Neymar to strata ogromna ale wciąż mają czym straszyć.
Manchester widziałem w ostatnich kolejkach ligowych, są bardzo skuteczni nie wyróżniają się jednak niczym szczególnym, solidna piłka okej, jakość, kolektyw już bez fajerwerków, nie nie wgniatają nikogo do bramki, pod swoją też mają gorąco.Jak wcześniej pisałem trzeba rozdzielić priorytety tych drużyn.PSG ma sielankę, MU musi zapieprzać, w tej chwili walczą z Chelsea i Arsenalem o 4 ostatnią pozycję do LM także nie sądzę że Diabły pokażą coś więcej, PSG jest już większą zagadką.
PSG over 3,5 strzałów celnych @1.65 Betsafe/Betsson
(przykładowo unibet ma linie 4,5 za niewiele większy kurs 1.75)
 
Otrzymane punkty reputacji: +4
piatddz 62,2K

piatddz

Użytkownik
⚽ Manchester United - PSG
Typ: PSG powyżej 1.5 @2,4
▶ Stawka: 8j Unibet

⚽ Manchester United - PSG
Typ: PSG powyżej 5.5 rożnych @2,4
▶ Stawka: 8j Unibet
Jutro wielki dzień. Powraca Liga Mistrzów i postanowiłem postawić na mecz tygodnia. Manchester u siebie podejmie mocno osłabione PSG. Anglicy są w fenomenalnej formie jak na siebie w ostatnich latach i wielu ekspertów i kibiców widzi ich tutaj w roli faworytów. W PSG zabraknie Neymara i prawdopodobnie Cavaniego. Mega osłabienia, jednak sprawiły one, że mamy fajny kurs na Francuzów. PSG od lat stawia na sukces w LM, bo swoją ligę dawno zdominowali. Ja po prostu nie wierzę, że cuda które nagle zrobił Solskjear mogą wyjść poza obręb Premier League. United pojechało trochę na świeżości, jednak tutaj mam przeczucie, że mocno Czerwone Diabły się przejadą. PSG to bardzo poukładany zespół i dużo bardziej martwi mnie brak Cavaniego niż Neymara, który mógłby popełnić jakąś głupotę lub zagrać zbyt egoistycznie. Jednak z taką obroną jaką dysponuje United, szczególnie na pozycjach środkowych dalej spokojnie są w stanie strzelić im dwie bramki. Mbappe powinien zrobić kołowrotek ze Smallinga i Jonesa. Jego szybkość sprawi, że jeden z nich może wylecieć przedwcześnie z boiska. Do tego stawiam na rożne dla PSG, myślę, że wielokrotnie będą musieli wybijać piłkę po prostopadłych piłkach włąśnie do Mbappe. Jeśli Manchester strzeliłby pierwszy bramkę to Paryż na pewno na nich siądzie do końca spotkania. Nie mają wyjścia, ich pragnienie sukcesu w Lidze Mistrzów jest ogromne. Wiem, że trochę ryzykuję tymi typami przy takich brakach w składzie PSG, ale po takich ładnych kursach nie mogę nie spróbować. Wystarczy, że wejdzie jeden typ i będzie spoko. Najważniejsze to, żeby mecz nie zawiódł i obyśmy zobaczyli mega mecz!
 
K 48,2K

krzy18s

Użytkownik
Psg over 2.5 kartki 1.80 milenium ✅

Tak myśle dalej o tym starciu jutrzejszym w &quot;Teatrze marzeń&quot; i stwierdzam że argumentów za tym typem nie brakuje, ja zaczynam zawsze od sędziego Orsato bardzo szanowany włoski sędzia lubie i szanuje kartki wyciąga chętnie raczej nie czerwone ale 6,7 spokojnie przy zaciętym meczu nie kaukuluje. Psg to ekipa która w meczach o stawke nogi nie odstawia,wobec absencji mogą zagrać zawodnicy bez rytmu meczowego chodź Tuchel w miare możliwości sporo rotował składem ostatnio. Niemal od początku roku Paryżanie grają co 3 dni wiem ze na takie mecze ma sie 3 życia, ja jednak uważam ze przy tak dysponowanych piłkarzach United fauli po stronie gości nie zabraknie. Z drugiej strony nawet na Crvenej Zvezdzie ekipa Psg te kartki łapała.
 
5xharoldx5 1,4M

5xharoldx5

Znawca - Szachy
Na początek taki typ:
Dyscyplina: Piłka nożna - LM
Godzina: 21:00
Spotkanie: Manchester United - PSG
Typ: PSG wygra i obie drużyny strzelą gola
Kurs: 5,10
Bukmacher: Fortuna
Analiza:
Czegoś takiego dawno nie widziałem w LM, żeby kursy tak się zmieniły. Z początku to kurs na PSG był ok. 1,90, a obecnie jest grubo ponad 3,00. PSG z dużego faworyta stało się underdogiem, a kurs na nich nadal rośnie. Drużyna z Francji zagra bez Neymara i Cavaniego, stąd te spadki, ale oni i tak mają piekielnie mocny skład i tam ma kto strzelać gole. Moim zdaniem atak PSG jest najlepszy na świecie, więc nawet jeśli nie zagra Neymar i Cavani, to i tak mają go mocny. Manchester United robią piękne wyniki(to drugi powód, dla którego kursy tak się zmieniły), ale ich gra w defensywie pozostawia wiele do życzenia. Często tyłek ratuje im bramkarz i mają sporo szczęścia, było to widać zwłaszcza w meczu z Tottenhamem. United pozwalają rywalom na dość dużo. Jeśli zrobią tak z PSG, to mogą mieć duże problemy. Widzę tutaj zwycięstwo gości, ale MU też strzelić powinno, więc spodziewam się tu wyniku mniej więcej 1:2 dla PSG.
 
5xharoldx5 1,4M

5xharoldx5

Znawca - Szachy
Kolejne typy, kursy z BAHA:
1. Manchester United wykorzysta rzut karny @8,00
Moim zdaniem jest to piękny kurs, jak dla mnie perełka. Oglądałem mecze PSG w LM i zauważyłem, że sędziowie(podobnie jak zdecydowana większość kibiców na świecie) po prostu ich nie lubią i nierzadko krzywdzą ich swoimi decyzjami.Teraz od fazy pucharowej wchodzi VAR, ale na MŚ widzieliśmy jak ten system sprzyja dyktowaniu rzutów karnych. To spotkanie powinno być naprawdę szybkie, sporo będzie się działo. Manchester United pod wodzą nowego trenera gra odważnie, potrafią szybko wbijać w pole karne i ostatnio sporo tych karnych mają. Według mnie jest spora szansa na to, że gracze PSG dadzą sędziemu pretekst do podyktowania jedenastki.
2. PSG wygra i ponad 9,5 rzutów rożnych w meczu @5,50
Spodziewam się wygranej PSG, do tego linia na rogi według mnie jest za niska, dlatego taki łączony typ wygląda nieźle.
3. PSG powyżej 3,5 celnych strzałów na bramkę @1,60
Kurs mały, ale cztery celne strzały dla takiej ekipy jak PSG to naprawdę nie wydaje się dużo...
4. Dokładny wynik meczu: 2:3 (dla PSG) @26,96
Jak będzie otwarty mecz, to kto wie. Wynik 3:2 dla PSG jakiś nierealny się nie wydaje, a taki kurs za drobne spróbować można.
 
bizziss 1,7K

bizziss

Użytkownik
MU-PSG
Typ: Mbappe over 2,5 strzałów @ 1.80 bet365
4 strzały ✅

Liczy się każdy strzał, zablokowany, celny itp. Mbappe ma średnia prawie 4/mecz zarówno w lidze francuskiej jak i Lidze Mistrzów.
Jak wiemy nie zagrają jego koledzy, więc zostaje jedyny który będzie próbował zdobyć bramki. Dodatkowo średnia PSG to ok 8/mecz w LM
Na jutro mam jeszcze w meczu Borussii typ kartka przed min 33.00 bet365 @ 1.83
✅ Señor Mateu nasz najlepszy amigo... Wytrzymał całe 12minut heh

Jak napisał ranczo0123 nasz przyjaciel Lahoz nie wytrzyma pół godziny ze swędzocymi rękami ...
Stawki 1/10
Pzdr
 
Otrzymane punkty reputacji: +14
pawelek78 1,7K

pawelek78

Użytkownik
Manchester United - Paris St. Germain
Typ: over 2,5
Kurs: 1,73
fortuna
Po zimowej przerwie wraca na stadiony Liga Mistrzów w pierwszych spotkaniach tego roku zmierza się dzisiaj AS Roma z FC Porto i Manchester UTD z PSG i tym drugim spotkaniem się zajmę w tej analizie. Zarówno przedstawiciel angielskiej Premier League jak i francuskiej Ligue1 zajmują czołowe miejsca w swoich ligach. Manchester zajmuje czwarte miejsce z dorobkiem 51 pkt. zaś goście są liderem z 59 pkt. Gospodarze w tym roku rozegrali pięć spotkań ligowych i trzy z nich zakończyli overowo (Brighton 2-1, Burnley 2-2, Fulham 3-0). Najlepszym strzelcem ligowym tego roku są Marcus Rashford i Francuz Paul Pogba, ten drugi trzy z tych trafień uzyskał po karnych. W fazie grupowej Ligi Mistrzów podopieczni Ole Gunnara Solsjaera zajęli drugie miejsce z dorobkiem 12 pkt i bilansem 3-1-2. Ekipa z Paryża w tym roku w ligowych spotkaniach strzeliła osiemnaście goli w pięciu meczach i cztery z nich zakończyło się overami (Amiens 3-0, Guingamp 9-0, Rennes 4-1&lt; Olympique Lyon 1-2). Najlepszym strzelcem w tych spotkaniach był Urugwajczyk Cavani z siedmioma golami. Grali oni w grupie C Ligi Mistrzów i wygrali ją z dorobkiem 11 pkt wyprzedzając Liverpool o dwa oczka ich nilans to 3-2-1. Jak więc widać jest komu strzelać w obydwu ekipach temu zdecydowałem się na over 2,5 w tym pojedynku.
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom