>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 200 ZŁ!<<<

22. kolejka Serie A [2.02 - 4.02.2018]

Status
Zamknięty.
gliwiczanin 3,2K

gliwiczanin

Użytkownik
Napoli - Sampdoria typ Napoli kurs 1.40 forBET
Napoli wczoraj odpadło z Pucharu Włoch. Jak wiemy nasz Polak Rodak w tym meczu sporo się przyczynił do zwycięstwa AC Milanu, ponieważ strzelił dwie bramki dające awans do kolejne rundy pucharu. Liczę, że Napoli pokaże sportową złość i zwycięży w tym spotkaniu. Ma czym zagrozić ponieważ jest Mertens, Zieliński, Millik, Insigne, Hamsik znakomity obrońca Koulibaly. Klub Sampdorii chce opuścić Kownacki widać, że sytuacja w klubie nie jest za dobra. Napoli chyba musi sobie już przetrawić tą drugą pozycję ponieważ Juventus jak na razie nie traci zbyt wielu punktów czy to w meczach u siebie czy na wyjazdach. Jakby nie ostatnie wyniki Napoli z Milanem to można powiedzieć z Napoli jest w rewelacyjnej formie. Sampdoria pokazała w ostatnim meczu, że w piłkę grać nie zapomnieli i pokazali solidny charakter wygrywając z Napoli czterema bramkami. Jak widać to solidny dorobek bramkowe ale Udinese wybitnej formie także nie jest. Sampdoria na ten czas zajmuje szóstą lokatę co daję im to kwalifikacje do Europejskich Pucharów. Według mnie zważywszy na to Napoli jest lepszym zespołem i myślę, że po odpadnięciu z Pucharu Włoch na Napoli czeka tylko i wyłącznie liga włoska. Pozdrawiam trzymajcie się.
 
zilzil 21,1K

zilzil

Użytkownik
Grać Napoli po 1,4 w meczu z Sampdorią? Chyba warto się nad tym poważniej zastanowić... Goście w formie, Quagliarella w formie, na wyjeździe ostatnio nie strzelili gola jeszcze we Wrześniu. Wiadomo, u siebie Napoli jest niepokonane, raptem 2 remisy w lidze a reszta same zwycięstwa. Ostatnie dwa mecze z Milanem delikatnie mówiąc dość słabe. O ile w sobotę jeszcze jakoś to wyglądało, tak wczoraj zagrali żenująco słabo.
Lepiej zdecydowanie wygląda BTS~ 1,8 albo BTS&amp;+2,5 ~ 2,1.
Jeżeli rzeczywiście wygrają to nie widzę tego, żeby zakończyli mecz z czystym kontem.
 
adhemar 374

adhemar

Użytkownik
Ten mecz będzie we wszystkich &quot;superofertach&quot; ,żeby Janusze brali na podbicie kuponu,jeszcze buki będą zmniejszać kurs - &quot;Patrz ,kurs spada,wszyscy to grają ,musi wejść&quot;.
Wejść to raczej wejdzie,bo Sampdoria nie ma takiej defensywy jak Milan,ale grają całkiem dobrą piłkę,jeden kryzys który mieli w tym sezonie maja już za sobą,a to że Kownacki odchodzi nie wiem czemu miałoby wprowadzać jakąś złą atmosferę,prędzej taka pojawi się w Napoli ,zwłaszcza jak Maksimović będzie grał na środku obrony.
1,4 to jakby grali z Cagliari to tak,a Sampdoria walczy o LM,jak dla mnie będzie na końcu sezonu przed Romą.
Inter,Milan,Sampdoria i Atalanta 2 z tych 4 zagrają w LM i niekoniecznie dwie pierwsze.
No i nie prawda,że została im tylko liga włoska,z LE też trzeba będzie się jeszcze &quot;wyślizgać&quot;.
Jak kolega wspomniał BTS,do tego rogi,kartki - to lepsze opcje niż granie czystej 1.
 
bombi1945 14,6K

bombi1945

Użytkownik
Udinese- Fiorentina
2- 2,25 Fortuna

Kurz po niezwykle emocjonujących i obfitujących w ciekawe rozstrzygnięcia spotkaniach w Coppa powoli opada, tak więc czas powrócić na ligowe boiska. Wszystkie oczy w piłkarskich Włoszech będą rzecz jasna w niedzielę skierowane w stronę stolicy i pojedynku Romy z ekipą Rossonerich. Ja jednak na początek chciałbym się skupić na rywalizacji, które będzie miała miejsce w północnej części kraju. Do Udine przyjeżdża wciąż mająca matematyczne szanse na grę w europejskich pucharach ekipa Fiorentiny. Wydaje się, iż ekipa Pioliego w ostatnich meczach odżyła. Jest to niewątpliwie zasługa będącego w znakomitej formie Chiesy oraz udanie powracającego na włoskie boiska Luisa Muriela. Czy po znakomitym występie przeciwko Rzymianom przydarzy im się kolejny spektakularny mecz? Tak daleko idących wniosków bym nie wyciągał, lecz na skromny triumf jak najbardziej ich stać, stąd też moja propozycja.
 
T 8,9K

trema11

Użytkownik
Juventus - Parma
Typ-btts 3-3 +++
Kurs-2.2
Typ-H0-2 na 2 +++
Kurs-2.2
Po porażce w Pucharze Włoch,lider podejmuje 12 w tabeli Parme.
Gram takie typy na przełamanie in minus w strone Juve,wiadomo że gospodarze u siebie bilans wyśmienity 10-1-0,goście na wyjazdach grają lepiej jak u siebie,bilans ich to 5-0-5,nie mają remisu więc może dzisiaj?
Juve musi kiedys wtopić,nic wiecznie nie trwa,czy to będzie dzisiaj czy nie to trudno powiedzieć.typ taki na nosa i na przerwanie dobrej passy Juve.
Nawet jak gospodarze wygrają to myślę że nie wiecej niz 1 bramką,goście ostatnie dwa mecze na wyjazdach to 2 wygrane,fakt nie pokonali drużyny pokroju Juve no ale zawsze to coś.
Jal będzie to się okaże po meczu,powiem tylko że ja zagrałem taki dubel Parma+Huddersfield, na wygrane gości.
Jak szaleć to szaleć,powiedział jeden Pan w sklepie miesnym,kupując 30 deko kaszanki.
Tutaj nos mnie nie zawiódł.
 
Otrzymane punkty reputacji: +10
Semtex 225,2K

Semtex

Użytkownik
Też myślę o tym bts&#39;ie Juve - Parma warto zauważyć, że Juve dzisiaj bez całej trójki obrońców, pierwszy mecz od lat bez Barzagliego, Bonucciego, Chielliniego więc ta obrona powinna być chudziutka dzisiaj. Już Juve dało popis przy bramkach Atalanty w pucharze, posypała im się na obrona całkowicie i na moje Parma też coś im może wsadzić.
Juve - Parma
BTS @2.17 Unibet
 
Otrzymane punkty reputacji: +5
K 48,2K

krzy18s

Użytkownik
Muriel gol 3.15 Udinese Fiorentina 15:00
Piątek gol 2.6 As Roma - Milan
Muriel stał sie brakujacym elementem gry Violi. Odkad się pojawil bramki wpadają jedna za druga, z Chiesa tworza zabójczy duet do formy wracaja młody Cholo i Mirallas. Obrońcy Violi to klocki jakich mało kartki na ich koncie bardzo możliwe..Luis jutro bedzie miał kilka okazji ????
KRZYSZTOF PIĄTEK KRÓL GENOI SKRADŁ SERCA FANÓW ROSSONERRICH NA OLIMPICO TRAFIAŁ JUŹ DWA RAZY ODKAD PRZYSZEDL DO SERIA, OBY DAWAŁ NAM WSZYSTKIM DUŻO RADOŚCI ????
 
T 8,9K

trema11

Użytkownik
AS Roma - AC Milan
Typ-0 +++
Kurs-3.4
Panowie Gracze,gdzie są wasze typy? Wszyscy na urlopach czy co?
To ja mam pisać analize,jak nie potrafię?
Ok,napiszę co myślę o tym meczu,gram na remis bo ciężko tu wskazać faworyta,niby Roma u siebie 6-3-1,dobry bilans,Milan na wyjazdach przyzwoicie bo 3-4-4,jak popatrzyłem w bezpośrednie mecze to było sporo remisów.
25.02.18 SA AS Roma AC Milan 0 : 2
12.12.16 SA AS Roma AC Milan 1 : 0
09.01.16 SA AS Roma AC Milan 1 : 1
20.12.14 SA AS Roma AC Milan 0 : 0
25.04.14 SA AS Roma AC Milan 2 : 0
22.12.12 SA AS Roma AC Milan 4 : 2
29.10.11 SA AS Roma AC Milan 2 : 3
07.05.11 SA AS Roma AC Milan 0 : 0
06.03.10 SA AS Roma AC Milan 0 : 0
11.01.09 SA AS Roma AC Milan 2 : 2
3-5-2 NO I PROCENTOWO TAK WIDZĘ, ale jakby nasz Piąteczek miał swój dzień i strzelił ze 3 brameczki i Milan wygra to nie będę płakał że mi typ nie wszedł.
Zgodnie z planem.
 
Otrzymane punkty reputacji: +11
taidio 882

taidio

Użytkownik
Atalanta gra ostatnio świetną piłkę, kursy na wygraną mi się nie podobają, ale na rożne już tak:
over 6.5 rr @2.6⛔
over 7.5rr @3.85⛔
zdecydowanie rożne do zrobienia, Cagliary nie jest bardzo wymagającą drużyną i myślę że Gomez i spółka se będą dominować grę i robić te rożne od początku
no niestety tylko 4, taki mecz że ta piłka nie chciała na rożny za bardzo wyjść, mimo że atalanta raczej dominowała, ta bramka na początku 2 połowy trochę zabiła mecz pod względem rożnych
 
karciarz 26,3K

karciarz

Forum VIP
Immobile strzeli + Zapata strzeli @2.79⛔
lv

W pierwszym pojedynku Lazio Rzym zagra w wyjazdowym meczu z Frosinone. Słusznie Rzymianie są uznawani za faworytów, w końcu grają z przedostatnią drużyną. Dwa ostatnie mecze, to dwie porażki. Jednak nie grali z byle kim, bo przyszło zmierzyć się z Napoli oraz z Juventusem. Starej Damie piłkarze Lazio postawili ciężkie warunki, o byłem w szoku, że nie udało im się wygrać. Jeśli zagrają na podobnym poziomie, to zwycięstwo będzie formalnością i jako strzelca widzę Ciro Immobile, który do tej pory na swoim koncie ma 11 bramek. Czołówka ucieka, przeciwnik idealny do tego aby poprawić swój wynik zdobytych goli. Gospodarze tracą średnio dwie bramki na mecz. Na pewno Rzymianie będą mieć swoje okazje, a kto ma strzelić jak nie Ciro.
Wybór Zapaty nie powinien nikogo dziwić. 15 bramek. Strzelał w Pucharze Włoch dwa razy Juventusowi. Strzelał dla Romy. W Pucharze Włoch pokonał bramkarza Cagliari. Strzelił również dla Lazio i dla Napoli. W 10 ostatnich meczach zdobywał bramki. Wygląda znakomicie.
 
F 0

forzacalcio

Użytkownik
Frosinone - Lazio 22 kolejka Serie A, 04.02.2019, 19:00
Typ: C. Immobile - zawodnik strzeli co najmniej dwa gole @4,50 Totolotek
Wynik:
Ja dzisiaj idę jeszcze odważniej w Immobile. Frosinone to najgrosza defensywa ligi obok Empoli i Chievo. Ciro jak na razie w tym sezonie w Serie A z 11 trafieniami. Warto jeszcze zaznaczyć, że Frosinone to najgorszy zespół grający u siebie. Ostatnio ich wszystkie słabości pokazała Atalanta. Immobile jest w dobrej formie, kondycyjnie nawet bardzo dobrej. W ostatnim meczu w Coppa Italia w dogrywce bez problemu wchodził w pojedynki biegowe z obrońcami Interu. Dodatkowo dzisiaj najprawdopodobniej Lazio zagra dwoma napastnikami, myślę, że dzięki temu Immoblie będzie miał więcej okazji strzeleckich. Lazio musi gonić konkurencję, aby walczyć o puchary, dzisiaj nie ma żadnego odpuszczania, wyjdą zmobilizowani na 100%.
 
C 748

crystiano07

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka nożna
Spotkanie: Cagliari - Atalanta
Typ: 2
Kurs: 1,72
Godz: 21:00
Bukmacher: Totolotek
Atalanta to zdecydowanie najbardziej widowiskowo grający zespół Serie A. W ostatniej kolejce dali prawdziwe show z Romą i efektownie odrobili straty, a w tygodniu rozbili w Bergamo sam Juventus w krajowym pucharze, więc o formę raczej nie ma co się bać. Zresztą poprzednie ligowe wyniki i wygrane 5:0 z Frosinone cy 6:2 z Sassuolo potwierdzają ten szalenie ofensywny styl. Oba zEspoły nie tak dawno grały w Cagliari w Coppa Italia i wówczas to goście również okazali się lepsi. W dodatku gospodarze bez swojej gwiazdy i najjaśniejszego punktu całej drużyny, a także pewnego dużego zarobku w przyszłości, bo Barella pauzuje za kartki. Sam idę w prosty zakład, ale jakieś łączone z Atalanta + BTS lub handicapy także warto wziąć pod uwagę.
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom