>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<

20. kolejka Bundesligi (1.02 - 3.02.2019)

Status
Zamknięty.
T 10

tswks

Użytkownik
Hoffenheim-Fortuna Dusseldorf over 2.5 kurs 1.4
Kurs może i niewielki, ale patrząc na to jak overowe są oba zespoły (u gospodarzy średnia bramek w tym sezonie 3.4 na mecz, u gości 3.1) to myślę że warto go sobie pobrać do jakiegoś dubelka czy taśmy.
 
maarcin14 649,7K

maarcin14

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka nożna - Niemcy , Bundesliga
Godzinna: 20:30
Spotkanie: Hannover - RB Leipzig
Typ: Wynik/Suma rzutów rożnych - 2/+10,5 rzutów rożnych ⛔⛔⛔ 0:3 , 7 rzutów rożnych
Kurs: @2.90
Bukmacher: 1xbet
Piątek , 1 lutego , więc czas na inaugurację 20 kolejki niemieckiej Bundesligi . O godzinie 20:30 Hannover podejmie drużynę Red Bull Leipzig . Obie ekipy znajdują się na innych w innych częściach tabeli . Gospodarze dzisiejszego meczu zajmują dopiero 17 , przedostatnie miejsce , mają tylko 11 punktów na swoim koncie , oraz bardzo ciężką sytuację do utrzymania w Bundeslidze . Hannover wygrał zaledwie 2 mecze w bieżących rozgrywkach , zremisował pięciokrotnie i poniósł 12 porażek . Bilans bramkowy to 18 bramek zdobytych i aż 41 straconych . RB Leipzig jest 4 w tabeli , ma na koncie 34 punkty , odniósł dotychczas 10 wygranych , 4 razy zremisował i pięciokrotnie przegrał . Jest to dobry wynik , ale nie ma co ukrywać że zawodnicy jak i władze tego klubu chcą w przyszłym sezonie grać w Lidze Mistrzów , a żeby to osiągnąć muszą utrzymać co najmniej 4 lokatę w tabeli . Obie drużyny mają o co grać , liczę na ciekawe widowisko i mnóstwo sytuacji bramkowych . Ostatnie bezpośrednie mecze konczyły się wynikami 2:1 oraz dwukrotnie 3:2 dla dzisiejszych gości . Typuję wygraną gości oraz powyżej 10,5 rzutów rożnych . Powodzenia !
 
K 48,2K

krzy18s

Użytkownik
Yousuf Poulsen gol 2.25⛔
Hannover RB Lipsk 20:30 1.02.2019 r.
Dziś napewno bardzo ciekawy mecz w Hanowerze gdzie miejscowi walczacy o utrzymanie i tracący dużo goli podejma ekipe ze wschodnich Niemiec Lipsk który walczy o miejsce premiowane gra w LM. Krótko Poulsen ma luz ciag na bramke i generalnie ciekawy bilans 2 gole w dwoch ostatnich meczach z dzisiejszymi rywalami 2 gole w ostatniej kolejce.. mysle ze przy tym kursie chetnie spróbóje..
 
nole 6,1K

nole

Forum VIP
Ciekawa kolejka i dobre mecze do oglądania.
Ja jutro widzę takie AKO
Hertha - Wolfsburg @ under 3,5 gola
Hoffenheim - Fortuna @ over 1,5 gola
Bayer - Bayern @ over 25 pkt. kartkowych

FB
✅

Po ostatnim meczu Wilków i laniu na swoim boisku 3:0 widzę w Berlinie szachy. Oglądałem ten mecz i Wolfsburg wyglądał bardzo marnie. W zasadzie Bayer rządził i dzielił w tym meczu. Hertha też prezentuje średnią formę. Ostatnio remis i porażka w Berlinie. Sąsiedzi w tabeli, którzy mają po 28 pkt. Uważam, że tu dużo goli nie padnie. Myślałem też nad brakiem BTS w tym meczu, ale under 3,5 wybieram jako bezpieczniejszy. Fortuna i ich piłka bardzo mi się podoba. Taka świeża krew i radosna gra w ataku jest świetna do oglądania. Pamiętam sprzed paru kolejek mecz Fortuny z Hannoverem, gdzie padła bramka w 92 minucie. No 2 połowa to była poezja dla oka...atak za atak i milion sytuacji na gola. Jeśli chodzi o Hoffenheim to wiadomo...ta ekipa lubi strzelać gole. Over 1,5 gola w tym meczu wydaje mi się oczywisty.
Na koniec jutrzejszy szlagier, gdzie gram kartki. Uważam, że kursy atrakcyjne, a pkt kartkowe w takim meczu są jeszcze ciekawsze jak wpadnią 2 zolte, czy czerwona dla kogoś. Myślę, że agresji i odstawiania nogi nie zabraknie i taką linie to może nawet jedna druzyna pokryć.
 
maarcin14 649,7K

maarcin14

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka nożnaNiemcy , Bundesliga
Godzinna: 15:30
Spotkanie: Eintracht Frankfurt - Borussia Dortmund
Typ: Spotkanie/Liczba Goli 2/+2,5
Kurs: @2.79
Bukmacher: Fortuna
Analiza:
Witam wszystkich , w sobotę 2 lutego dojdzie do kolejnych meczy 20 kolejki niemieckiej Bundesligi . W jednym z tych spotkań spotkają się Eintracht Frankfurt oraz liderująca Borussia Dortmund . W tym meczu typuję zwycięstwo gości , którzy pewnie zmierzają po mistrzowski tytuł , ale żeby tak się stało muszą odnosić zwycięstwa i nie pozwolić Bayernowi na odrobinę nadziei , by ich dogonić . Eintracht aktualnie jest na wysokim 5 miejscu w tabeli , w swoim dorobku ma 31 punktów , na co składa się 9 wygranych , 4 remisy i 6 porażek . Bilans bramkowy to 39 goli zdobytych i 26 straconych . BVB jest na czele tabeli . Z 19 spotkań wygrali aż 15 , trzy mecze zakończyły się remisem , oraz raz Borussia schodziła z boiska jako pokonana . Obie ekipy od października 2017 roku grały ze sobą trzykrotnie , wszystkie te spotkania były spotkaniami ligowymi , dwukrotnie wygrywała Borussia w stosunku kolejno 3:1 , i 3:2 , raz padł remis 2:2 . Dziś liczę na podobną liczbę goli i ciekawy mecz , typuję wygraną lidera Bundesligi i over bramkowy 2,5 , powodzenia !
 
T 8,9K

trema11

Użytkownik
Hoffenheim - Dusseldorf
Typ-02 1-1
Kurs- 2.9 +++
Z ligi niemieckiej zaciekawiło mnie to spotkanie i po dokładnym przyjrzeniu się doszedłem do wniosku że Wieśniaki nie wygrają tego meczu.
Gospodarze u siebie 3-4-3,goście na wyjazdach 2-3-4 z czego 2 ostatnie wygrane i remis w Leverkusen,widać u nich progres,fakt ostatni mecz u siebie dostali 0-4 z Reddbulem,ale z takim celownikiem to się wcale nie dziwię,ani jeden stzrał w światło bramki,a Reddbul co drugi strzał to gol.
Gospodarze ostatni mecz wygrali na wyjezdzie,ale ogładałem trochę ten mecz i nic wielkiego nie pokazali,to Freiburg bardziej przegrał jak oni wygrali..
Reasumując gram na Dusseldorf,że nie przegrają,aha być może wystąpi dzisiaj nasz Kownacki i coś ukłuje w debiucie?
Powodzenia.
 
Otrzymane punkty reputacji: +4
K 48,2K

krzy18s

Użytkownik
Schalke-Borussia M.
Over 1.5 gola gosci 2.45 forbet ✅
Wrzucilem taki typ z dwoch powodów, pieewszy ze Zrebaki sa w formie zagraja co prawda bez Raffaela ale i tak wydaja się być wystarczajaco skuteczni by te 2 szt wrzucic. Borussia bardzo fajnie radzi sobie z druzynami grajacymi w tym systemie obroncow w jakim broni ekipa gospodarzy. Schalke dostalo 2 bramki w 1 meczu, tydzien temu w Berlinie tez 2 wpadly, a w meczach z ekipami Leverkusen czy Dortmund tez tracili na swoim boisku po dwa gole.
Powodzonka ????
 
darnoks55 107

darnoks55

Użytkownik
Stuttgart - Freiburg
Typ: over 2,5 gola / @ 1.97 lvbet ✅✅

ostatni mecz 20 kolejki Bundesligi 16 stuttgart podejmuje 14 freiburg, biorę typ na przynajmniej 3 bramki w meczu może faktycznie te drużyny nie grzeszą skutecznością ale ostatnie mecze bardzo overowe, w ostatnich meczach Stuttgartu padało 5,5,4,2,3. Freiburg trochę gorzej ale też nie jest źle 6,4,1,2,2 za to w bezpośrednich na ostatnich 10 meczy tylko raz nie padło minimum 3 bramek, myślę że po takim kursie warto zaryzykować.
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom