>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

League of Legends: LEC 2019

sober219 338

sober219

Użytkownik
Fnatic @1.6 Ónibet
Patch zdecydowanie faworyzujący Fnatic, ADC pod kryta to raj dla Rekkles,a Sivir,Tristana,Xayah championy którymi rekkles najlepiej gra. Dzisiaj powinni wygrać z SK i wrócić na dobre tory. Nie wyobrażam sobie żeby mogło ich zabraknąć w playoffach. SK solidnie ale nic specjalnego. A to &quot;solidne&quot; zawdzięczają jedynie Selfmade&#39;owi i możemy tylko żałować, że Polak ma tak słabych kompanów.
Co do Vitality - Schalke
Vitality @1,9 Ónibet
To prawda, Vitality wczoraj zagrali jakąś dziwną kompozycje plus Atilla lekko intował. Vitality przyzwyczaiło już, że jeden mecz masakrują a dzień później grają piach. Ja dzisiaj idęw ich strone z jednego prostego powodu. Po meczu bodajże memento mówił, że mało w tym tygodniu skrimowali bo Upset był chory. No i widać było, że grali wczoraj tak jak na poprzednim patchu. Imo dzisiaj ban na Ezreala i Schalke będzie w sporych tarapatach.
 
T 4,5K

tofik015

Użytkownik
Origen - Fnatic- typ 1, kurs 1,5⛔
Origen po dość przeciętnym początku, teraz prezentują się coraz lepiej a ostatnio bardzo dobrze. Szczególnie po zwycięstwie nad Schalke ich pewność wzrosła jak i zgranie a ostatni mecz na niepokonane G2 mógł ich tylko jeszcze wzmocnić. Fnatic natomiast od początku sezonu prezentuje się słabo miewając tylko pojedyncze dobre zagrania a ich dotychczasowe wygrane mecze uważam bardziej za błędy przeciwników niż ich dobrą grę. Podsumowując to za dużych szans Fnatic tutaj nie widzę zwłaszcza biorąc pod uwagę ostatnie spotkania w wykonaniu Origen

Splyce - Team Vitality- typ 2, kurs 1,53✅
Vitality po kiepskim meczu z SK, wrócili już do swojej normalnej dyspozycji ogrywając następnie łatwo mocne Schalke. Co do Splyce to mecz z Fnatic był przegrany przez łatwe i częste ich błędy, natomiast z excel po przeciętnym meczu i z małymi trudnościami wygrali. Jeśli Vitality nie zagra jakoś bardzo słabo, to w pojedynku z ostatnio trochę słabiej dysponowanym Splyce powinni wygrać
 
wladyslaw-ii-jagiello 88

wladyslaw-ii-jagiello

Użytkownik
Kurs 2.15 na Misfits duża przesada, wczoraj było widać pomysł na grę. Myślę że lokomotywa ruszyła i będą się teraz wspinać na górę tabeli. Origin natomiast zostało ostatnio zmiecione przez przeciętne Fnatic. Nie wiem o czym buki myślały wystawiając te kursy.
 
majkeln 224

majkeln

Użytkownik
Po przerwie spowodowanej ogromem obowiązków wracam z analizami na kolejny weekend LEC&#39;owy.

Origen - Splyce 2 @2,05 Unibet
Origen mnie nie przekonuje, wydają się słabszą drużyną niż Splyce. Oby dwie drużyny w kratkę, lecz w mojej ocenie zwycięsko wyjdzie Splyce z tego pojedynku. POŁOWA STAWKI.
Misfits - Vitality 1 @1,95 Unibet
Biorę ???? Misfits ma zdecydowanie lepszych graczy, praktycznie każda pozycją z lepszym graczem niż zawodnik na przeciwko. Drużynowo nadal nie zachwycają, ale w mojej ocenie są faworytem. Z takim kursem zdecydowanie warto.
 
kratta 72,8K

kratta

Użytkownik
To dobrze czy źle bo pogralem
To dobrze dla typu sam pograłem Misfits, podstawowy zawodnik nie zagra z powodu choroby i wchodzi zamiennik co jest mega osłabieniem. Value spore ale zobaczymy co będzie po meczu bo wiadomo jak to bywa.
 
kokon303 139

kokon303

Użytkownik
Fnatic - Schalke
Fnatic @1.65 Unibet✅
Ja w ostatnim meczu w dzisiejszej kolejce celuje w zwycięstwo Fnaticu. Bardzo ważny dla nich mecz, jeśli chcą odzyskać swoją dawną formę i wejść do finałowej szóstki, to nie ma bata, ten mecz muszą wygrać, jeśli jeszcze chcą wrócić do dawnej formy, ich ostatnie mecze wskazują, że wracają powoli do swej dobrej formy, ale to nie jest jeszcze to. Myślę, że dzisiaj będą mega zmotywowani, będą chcieli się też zrewanżować, kiedy przegrali z nimi w styczniu. Mam nadzieję, że zobaczymy dawny Fnatic. Natomiast Schalke jest w dołku i nie ma dobrej formy, przegrali osattnio z SK gaming i G2, ale niezależnie od tego to wciąż dobra ekipa i ciekawy jestem czy wyciągnęli wnioski i poprawią swoje błędy w grze? Liczę na fajny mecz i oczywiście wygraną Fnaticu.
Dobry meczyk, Fnatic od początku fajnie i mądrze grał, widać było w nich tą determinację i skupienie, zobaczymy jak będą w kolejnych meczach grać.:eek:kay:
 
Otrzymane punkty reputacji: +14
T 4,5K

tofik015

Użytkownik
Origen - Team Vitality - typ 1, kurs 2,22✅
Pomimo braku Jiizuke, Vitality zagrało dobrze i jego zmiennik dał radę. Dzisiaj natomiast zmierzą się z dobrze dysponowanym wczoraj Origen i w ich stronę tutaj idę. Obie ekipy są trochę nieprzewidywalne i potrafią zagrać bardzo dobry mecz, ale też zdarzają się słabsze. Po osłabieniu ze strony Vitality widzę tutaj wyrównane szanse z niedocenianym Origen. Na środku alei zmiennik Vitality może mieć więcej problemów dzisiaj z nukeduck, który ma bardzo szerokie możliwości z zaskoczeniem wyboru postaci, jak i jego dobrym wykonaniem. Dla mnie dobry kurs na spróbowanie za drobne bo jednoznacznego faworyta tutaj nie ma
 
kokon303 139

kokon303

Użytkownik
Schalke - Splyce
Schalke @1.75 Unibet⛔
No cóż, przegrali na własne życzenie, głupi błąd z baronem i już było po grze, z taką grą i koncentracją to nie mają chyba czego szukać w playoffach.
Typ ryzykowny, mimo wczorajszej porażki Schalke, uważam że w dzisiejszym meczu wyciągną odpowiednie wnioski i będą w stanie wygrać. Wciąż są dobrą drużyną tylko ostatnio brakuje im pewności siebie i odwagi. Zostało już niewiele meczy i jeśli chcą się przełamać i zakończyć tą złą serię to dzisiaj będą na pewno zmotywowani. Jak pokazuje też ich historia meczy, wiedzą jak grać z Splyce, ogólnie indywidualnie jak i drużynowo według mnie Schalke jest lepsze. Myślę, że obydwie drużyny będą grać dziś ostrożnie i zachowawczo, ale finalnie w late game Schalke w teamfightach może zagrać dużo lepiej i będą w stanie zakończyć tą złą passę.
 
T 4,5K

tofik015

Użytkownik
Schalke - Splyce
Schalke @1.75 Unibet
Typ ryzykowny, mimo wczorajszej porażki Schalke, uważam że w dzisiejszym meczu wyciągną odpowiednie wnioski i będą w stanie wygrać. Wciąż są dobrą drużyną tylko ostatnio brakuje im pewności siebie i odwagi. Zostało już niewiele meczy i jeśli chcą się przełamać i zakończyć tą złą serię to dzisiaj będą na pewno zmotywowani. Jak pokazuje też ich historia meczy, wiedzą jak grać z Splyce, ogólnie indywidualnie jak i drużynowo według mnie Schalke jest lepsze. Myślę, że obydwie drużyny będą grać dziś ostrożnie i zachowawczo, ale finalnie w late game Schalke w teamfightach może zagrać dużo lepiej i będą w stanie zakończyć tą złą passę.
Na fortunie kurs jest jeszcze wyższy na Schalke @ 1,9
 
kokon303 139

kokon303

Użytkownik
Fnatic, Misfits,Team Vitality all win ako @2.62 Unibet⛔
Fnatic powinno pójść za ciosem i po ładnej wczorajszej grze nie powinni mieć problemów z wygraną z Rogue, podobnie Misfits-jeśli chcą dostać się do playoffów i utrzymać to mecz przeciwko excel będzie dobrym początkiem ku temu, jako całokształt i drużynowo są lepsi od nich. Najtrudniejszy typ to Vitality i tu już tofik napisał, że ciężko wytypować kto wygra, zgadzam się, że jednoznacznego faworyta nie ma ale do mnie osobiście bardziej przemawia gra Vitality i ich drużynowe zgranie. Na pewno będą chcieli utrzymać 2 miejsce i pomimo braku ich głównego midlanera wciąż są mocni i jeśli nie będą popełniać głupich błędów, są w stanie to wygrać. Ten mecz to 50/50 i dlatego gram to ako za drobne dla lepszych wrażeń, zobaczymy wieczorem jaki będzie końcowy wynik pozdro ????
Jednak Rogue wygrało, gratki tofik za dobry typ, Excel pokazało fajną grę i może namieszać w następnych meczach jeśli zostanie zlekceważone.
 
kokon303 139

kokon303

Użytkownik
Przed nami kolejny tydzień w europejskich rozgrywkach, mecze w piątek:
G2 vsSPY
XL vs S04
SK vsOG
RGE vsVIT
FNC vsMSF
Ja od siebie na ten dzień widzę takie typy:
XL win @3.70 Unibet, ✅
XL wykorzystało kryzys Schalke i podtrzymało dobrą formę, fajnie grają i szkoda, że za późno odpalili z tą formą.
Według mnie warto spróbować za drobne, przejrzałem jeszcze raz mecze Schalke i widzę, że mają jakiś kryzys od środka w drużynie, coś im się nie układa we współpracy i będą pod coraz większą presją w zbliżających się meczach. Natomiast XL pozytywnie mnie zaskoczyło swoimi ostatnimi meczami. Z SK zagrali z pomysłem, dobrze indywidualnie, jak i drużynowo, później przegrali jednak z MSF lecz grali równo do ostatniej minuty i mało brakowało, a mogliby wygrać. Na playoffy nie mają już szans i widać, że gra bez tej presji im służy, chcą się pokazać jak najlepiej w tych ostatnich meczach. W tym meczu wszystko może się zdarzyć, bo możliwe, że Schalke może się odblokować jutro, zobaczymy, myślę, że to będzie dobry mecz do oglądania.
FNC win
@1.55 Unibet ✅
Po raz kolejny Fnatic pokazało dobrą formę, zwycięstwo na luzie, to co Soaz odwalił to nie wiem jak skomentować, może chciał pomóc swojemu byłemu klubowi?:drunk: Jak się nie ogarnie to wróże mu emeryturkę po tym sezonie.:facepalm:
Musieli zacząć wygrywać, wzięli się ostro do roboty i zaowocowało to wygranymi meczami. Jeśli chcą być wyżej w tabeli, to w tym meczu widzę dużą szansę na powodzenie. Mnie Misfits nie przekonuje, Soaz na topie i Febiven na midzie - nigdy mi się nie podobał styl gry tych dwóch panów. po słabym meczu przegrali z Vitality, z XL ledwie wygrali i wątpię by z taką formą pokonali Fnatic. FNC ma teraz szansę na rewanż i myślę, że wygrają.
Co do reszty to widzę to tak: G2 może wygrać ale patrząc na ich ostatni mecz z SK to różnie może być. SK vs OR ciężko wytypować, SK jest nieobliczalne, może przegrać albo wygrać, zależy jak podejdzie do tego meczu Origen. Rogue chyba ma małe szanse na wygraną z Vitality, może coś powalczą z honorem ale ostatecznie przegrają.
Ale mi teraz Origen zaimponował, taktycznie zniszczyli SK, wygrało doświadczenie, ten bait z baronem to było coś pięknego! :sarcastic:
 
Otrzymane punkty reputacji: +19
T 4,5K

tofik015

Użytkownik
Ciężka kolejka do wytypowania i czegoś sensownego obstawienia. Na G2, Vitality za małe kursy. Mecze SK vs OG i FNC vs MSF są trudne do przewidzenia i dla wszystkich bardzo ważne to spotkania. Małymi faworytami będą OG i FNC, lecz Misfits bym też nie skreślał w meczu z Fnatic pomimo ostatnio dobrej ich gry bo na pewno specjalnie przygotują się na to spotkanie a wynik może mieć duże znaczenie na końcową tabelę. Natomiast SK pokonało ostatnio G2 po dobrym meczu i pomimo, że mieli trudną sytuację to dali radę więc z Origen też mogą pokonać. Co do Xl vs SO4 to można spróbować typu wyżej kolegi za drobne, lecz Schalke musi się otrząsnąć po ostatnich porażkach jeśli nie chce wylecieć niżej niż 6 miejsce a ten mecz wydaje się dobrym na przełamanie i koniecznie muszą go wygrać jeśli nie chcą skomplikować sobie sytuacji bardziej. Mimo wszystko jednak kurs przesadzony na stronę XL
 
T 4,5K

tofik015

Użytkownik
Gratki przeczucia i wybrania typów. Wszystko zgodnie z przewidywaniami ???? a Schalke myślałem, że się ogarnie a tu taki klops i to przy kaisie z 7 zabójstwami dość wcześnie. Play offy chyba już nie dla nich
 
kokon303 139

kokon303

Użytkownik
Dzięki za reputy, przed nami mecze w sobotę:

MSF 17:00 S04
SK 18:00 SPY
XL 19:00 FNC
OG 20:00 RGE
G2 21:00 VIT
Mój typ tego dnia to:
SPY Win @1.62 Unibet ✅
Świetny mecz, Splyce po raz kolejny super się zaprezentowało. SK natomiast moim zdaniem ma w sobie to coś, tylko brakuje im jeszcze dobrego shotcallera bo indywidualnie prezentują się dobrze. W Splyce dobrą formę pokazuje Kobbe i rudy support Norskeren, jeśli ją utrzymają to najlepsze drużyny mogą się nimi zainteresować.
Splyce wczoraj bardzo dobrze zaprezentowało się w starciu z G2, chłopaki wykorzystali marazm w grze przeciwników i po ładnej grze wygrali. Spodobała mi się gra Bota Splyce, nordycki duet dobrze się dogaduje i gra rudego supporta zaimponowała mi. W wcześniejszych meczach Splyce z mocniejszymi drużynami przegrywało, teraz widać, że wyciągnęli odpowiednie wnioski co zaowocowało zaskakującym dla mnie zwycięstwem z G2. SK nie zagrało źle wczoraj, grali w miarę dobrze dopóki nie przegrali przez błąd z baronem, zabrakło im tego właśnie doświadczenia. Ten mecz jest trudny to wytypowania, ale ja idę za swoim przeczuciem i uważam, że Splyce podejdzie do tego meczu mocno skoncentrowane tak jak wczoraj i zakończą ten weekend dwoma zwycięstwami.
Teraz opiszę swoje spostrzeżenia na temat reszty meczy:
MSF i S04, tutaj widzę 50/50, obie drużyny grają słabo, Schalke może mieć dość tych porażek, mogą i wygrać albo będzie odwrotnie, MSF i Soaz mogą chcieć się zrehabilitować za wczorajszą grę, mecz będzie bardzo zacięty, możliwe, że dużo fragów wejdzie i jestem ciekawy kto ostatecznie wygra.
A jednak Schalke wygrało ale ciężko to stwierdzić czy po tym meczu wracają na właściwe tory - ponieważ MSF po raz kolejny zagrało tragicznie a zwłaszcza Soaz. Miałem wrażenie, że grają 4vs5 w tym meczu. Zobaczymy co przyniesie następny tydzień dla tych drużyn.
XL i FNC, oj jak by było BO3, to dałbym handicapa w stronę XL tak jak gram w azjatyckich ligach, ale tu już się nie odważę tak jak wczoraj. Fnatic powinno wygrać ale nie będzie to dla nich łatwy mecz, będzie ciężko, zapowiada się super mecz.
OR i GE - krótko i na temat, jak ORigen tego nie wygra, to tylko na własne życzenie albo jakby chcieli potrollować :drunk:
Fnatic i Origen zgodnie z planem wygrali swoje mecze, XL postraszyło na początku ale później już nie dali rady.

G2 i VIT - No i tu mam dylemat, kusi strasznie pograć w stronę Vitality, porażka G2 z SK to nie był jednak trolling tylko spadek formy co widzieliśmy wczoraj kiedy przegrali z Splyce. Ale trzeba jednak pamiętać, że to jest G2, oni mogą szybko się pozbierać i dzisiaj zażegnać ten kryzys. Na razie nie gram tu nic, pooglądam jeszcze mecze tych drużyn, ale pierwsza myśl jest taka, żeby tego meczu nie ruszać.
Dobrze, że nic nie stawiałem, Vitality na początku zaczęło wygrywać i już zdawało się, że wygra lecz G2 nie poddało się tak łatwo i ostatecznie to oni cieszyli się ze zwycięstwa. Jankos słabo zagrał i był rozczarowany swoją postawą, ogólnie mimo zwycięstwa G2 trochę mnie rozczarowało, planuje w następnej kolejce zagrać przeciwko nim.
 
Otrzymane punkty reputacji: +4
kokon303 139

kokon303

Użytkownik
Opiszę swoje krótkie spostrzeżenia na temat meczy w amerykańskim lcs w tym temacie bo nie ma sensu robić osobnego na tym etapie, wrzucam wszystkie mecze sobota-niedziela:

GGS 23:00 CLG - mecz 50/50, ciężko wytypować kto wygra, lekkim faworytem jest GGS ale tego meczu nie ruszam, trudno mi stwierdzić kto wygra.
Bardzo fajny mecz od początku do końca, ostatecznie na końcu przy backdorze po obu stronach wygrało GGS.

Sun 2019-03-10
C9
00:00 TL - tu za drobne gram w stronę C9, typ bardziej z sympatii kibicowskiej, C9 kibicuje od czasów kiedy jeszcze grali w tym teamie Balls, Hai, Meteos, Lemon, jedynie Sneaky ostał się z tego super teamu i zauważyłem, że jego skill troszkę spadł ale wciąż potrafi pokazać dobrą grę. Tu już nie mogą popełniać błędów i zagrać tak jak z TSM gdzie po słabym early jednak udało im się odwrócić losy meczu, Liquid nie pozwoli na takie granie, dobrze grają od początku, mają dobry bilans, przegrali tylko raz. Żeby C9 mogło z nimi wygrać, będą musieli się mocno skupić i mam nadzieję, że wygrają. C9 win kurs @2.45 Unibet⛔
Fajny mecz, niestety C9 przegrało, indywidualnie zagrali równo ale przy pozycjonowaniu i teamfightach popełniali błędy co Liqud dobrze wykorzystało i to oni ostatecznie wygrali.

TSM 01:00 100 - TSM powinno wygrać, tylko że to jest właśnie TSM, oni samych siebie potrafią ztrollować ale myśle, że nie będą żartować i wygrają bez problemów.
CG 02:00 FLY - Idę w stronę Clutch Gaming, po throwie z z 100 thevies wyciągnęli wnioski i wygrali następny mecz z Echo fox. FlyQuest Esports mnie nie przekonuje swoją grą. Średnia stawka CG win kurs @1.95 Unibet. ⛔

Wyrównany i zacięty mecz lecz w late game to już Fly kontrolowało grę i ostatecznie cieszyli się ze zwycięstwa po długiej serii porażek.
FOX 03:00 OPT - Tu stawiam na Optic, fajnie i składnie grają. Echo fox możliwe, że z taką grą zakończy te rozgrywki razem z 100 thevies na ostatnim miejscu. Będę mocno zdziwiony jeśli OPT tego nie wygra. OPT win Kurs @1.55 Unibet. ✅
Zgodnie z przewidywaniami Optic łatwo wygrało.

Reszta jutro rano, zobaczymy jak zagrają dzisiaj i w nocy, spróbuje wtedy przeanalizować pozostałe mecze.

TL 20:00 GGS - W tym meczu GGS może powalczyć, ale wątpię by sprawili niespodziankę, TL jest cały czas w dobrej formie i nie wydaję mi się żeby dziś przegrali.
GGS zagrali na miarę swoich możliwości ale to nie starczyło by wygrać z Liquid - który przedłużył swoją zwycięską passę.
FLY 21:00 FOX - Stawiam na FLY, dla mnie Fox to jest podobny poziom co Europejski Rogue, wczoraj FLY wygrało, wciąż mnie nie przekonują swoją grą mimo to odpowiednio zmotywowani i skoncentrowani powinni wygrać ten mecz, łatwiejszego przeciwnika nie dostaną, mają też szansę się zrewanżować. FLY WIN Kurs @1.60 Unibet. ✅✅
Bardzo dobry mecz ze strony FlyQuest:eek:kay:, nie spodziewałem się, że aż tak łatwo wygrają, FOX po tym meczu to jest teraz najgorszą drużyną w NA, nie mają zgrania ze sobą i ich gra wygląda chaotycznie.
OPT 22:00 TSM - Trudny mecz to wytypowania, ogólnie zapowiada się ciekawy mecz do oglądania, Optic nie jest słabą drużyną i może się postawić TSM.

100 23:00 C9 - Cloud powinno wygrać ten mecz i umocnić się na drugim miejscu, choć wczoraj Thevies grało zaskakująco dobrze na początku z TSM ale daje im małe szanse na to, że wygrają z C9.
Mon 2019-03-11
CLG 00:00 CG - Bardzo ważny mecz dla CLG jeśli chcą się dostać do playoffów. Będzie to dla nich trudny mecz bo CLutch Gaming dobrze gra. Miałem grać w stronę CLG ale nie będę ryzykował bo według mnie szanse są 50/50.
Podsumowując gram tylko zwycięstwo FlyQuest✅, jest to według mnie najbardziej bezpieczny typ z wszystkich meczy w tej kolejce.
 
T 4,5K

tofik015

Użytkownik
Fnatic - G2 Esports - typ 2, kurs 1,85⛔

Kurs trochę przesadzony. Fnatic ostatnio złapało formę i dobrze grają, współpracują, ale do G2 mimo ostatnio gorszych meczy ( 2 przegrane i ostatnio wygrana na drugie w tabeli Vitality po bardzo słabym początku) to wydaje mi się, że dobra passa Fnatic zostanie przerwana. G2 ma już pewne 1 miejsce ale na pewno w takim meczu nie odpuszczą a bez presji może im wyjść mecz jak te z pierwszej części sezonu czyli bez większych szans dla rywali. Nawet jeśli będą mieli problemy na początku to ostatnio w meczu z mocnym Vitality pokazali, że potrafią odwrócić losy meczu. Fnatic na pewno ma o co walczyć i przede wszystkim będą chcieli się zrewanżować za poprzedni pojedynek a formę do tego mają zdecydowanie lepszą, lecz uważam, że to nie wystarczy na G2
Misfits - Splyce - typ 2, kurs 1,62✅

Dla obu ekip ważny mecz i obie znajdują się w odmiennej formie. Misfits ma jeszcze teoretyczne szanse na 6 miejsce ale muszą ostatnie dwa mecze wygrać. Ostatnio przegrane mecze na głównych rywali Fnatic i Schalke po słabych meczach nie napawają optymizmem, zwłaszcza przy obecnej formie Spylce, które pokonało w ostatnim tygodniu G2. Splyce walczy o drugie miejsce, które gwarantują półfinał więc motywacje mają i formę również a przy ostatnich problemach ich rywali będą zdecydowanymi faworytami tego meczu
 
Do góry Bottom