>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 200 ZŁ!<<<
Fortuna bonus

STS--Historia pewnej korespondencji czyli jak umywamy ręce od odpowiedzialności za błąd.

O 143

okuka79

Użytkownik
-Ja
W dzisiejszej ofercie mecz Balikserispor- Trabzonspor (Puchar Turcji- Piłka Nożna) był opisany jako mecz pierwszy ......jak się jednak okazało był to mecz rewanżowy, takie przekłamanie moim zdanie zupełnie zmienia podejście do analizy takiego meczu i wprowadza w błąd...Mój nr kuponu 3102319045411xxxx
W załączniku zrzut ekranu....

-STS
Zgodnie z punktem regulaminu gier, tj 7.9 w przypadku publikacji informacji uzupełniających przez Bukmachera, klient ma prawo zweryfikować ich poprawność we własnym zakresie. Bukmacher nie ponosi odpowiedzialności za niezamierzone opublikowanie takich informacji w sposób niezgodny ze stanem faktycznym
Ewentualną podstawę do korekt mogłoby stanowić błędne wyznaczenie gospodarza meczu, w tym wypadku jednak skład spotkania był podany we właściwy sposób z właściwymi kursami.
Za sytuację pragniemy niemniej przeprosić, zapewniamy iż dokładamy wszelkich starań, aby informacje uzupełniające odzwierciedlały stan rzeczywisty.

-Ja
7.9. Bukmacher nie ma obowiązku podawania klientom informacji uzupełniających dotyczących zdarzeń, na które przyjmuje zakłady (np. informacji o rodzaju nawierzchni w tenisie ziemnym, czy terenie neutralnym rozgrywania spotkania piłkarskiego, wcześniejszych wyników meczów rewanżowych, itp.).

Jednakże w przypadku publikacji informacji uzupełniających przez Bukmachera, klient ma prawo zweryfikować ich poprawność we własnym zakresie. Bukmacher nie ponosi odpowiedzialności za niezamierzone opublikowanie takich informacji w sposób niezgodny ze stanem faktycznym. Powyższe oznacza, iż w takiej sytuacji Bukmacher jest zwolniony z odpowiedzialności wyłącznie wówczas jeśli ewentualne błędy powstały na skutek działania czynnika niezależnego od Bukmachera, tj. jeśli np. Bukmacher działając w dobrej wierze opublikował błędną informację uzupełniającą, dostarczoną mu przez osobę trzecią lub kiedy została ona zaczerpniętą ze źródła należącego do osoby trzeciej tj. portalu sportowego lub organizatora turnieju.

Jednocześnie STS zapewnia, że dołoży starań, aby informacje publikowane na stronie internetowej tj. statystyki, tabele, czy historia spotkań były poprawne i jak najbardziej aktualne, mając na celu dostarczenie jak najobszerniejszych i wiarygodnych danych pomocnych przy zawieraniu zakładów bukmacherskich.

Ta część zaznaczona na czerwono nie jest oczywiście przypadkowa(konsultant cytując punkt 7.9 jakimś dziwnym trafem ją pomijał) bo dokładnie precyzuje kiedy bukmacher jest zwolniony od odpowiedzialności. Informacje na temat meczu o którym mówimy są bardzo łatwe do zweryfikowania i każdy portal sportowy, strony z wynikami, oficjalna strona rozgrywek podawał że jest to mecz rewanżowy, mówimy o popularnych rozgrywkach transmitowanych w TV a nie jakimś lokalnym turnieju w Kambodży.

i na koniec najlepsze... !!!!!!!
&quot;Za sytuację pragniemy niemniej przeprosić, zapewniamy iż dokładamy wszelkich starań, aby informacje uzupełniające odzwierciedlały stan rzeczywisty.&quot;
Tak dokładacie tych starań, że mimo, iż już wczoraj(rozmowa z konsultantem była ok 21 godziny) zwróciłem na to uwagę i zdążyliście udzielić mi odpowiedzi to na waszej stronie internetowej wciąż wprowadzacie klientów w błąd dodając adnotacje o pierwszym meczu (Puchar Turcji) mimo że mecze są rewanżowe(przy każdym meczu w dobrej wierze:) jest błędna adnotacja) ......naprawdę trudno to skomentować
-STS
Zgodnie z wcześniej przekazanymi informacjami, posiada Pan prawo do złożenia reklamacji w oparciu o swoje własne interpretacje punktu regulaminu, który został przytoczony.
-Ja
Reklamacji składał nie będę....cieszę sie tylko, że błędne adnotacje w ofercie na stronie zostały już zmienione czym poniekąd udowodniliście że moja interpretacja powyższego punktu jest prawidłowa bo skoro po zmianie adnotacji oferta kursowa się nie zmieniła(wynik pierwszego meczu to jedna z kluczowych informacji przy ustalaniu kursu) to znaczy że bukmacher doskonale wiedział, że to jest mecz rewanżowy i nie ma mowy o jakichś zewnętrznych źródłach, które wprowadziły bukmachera w błąd.
 
stsiak 11

stsiak

Użytkownik
Wiedzą że jesteś bezradny nikt pomocy Ci nie udzieli, Polska = kraj systemowy pod okupacją gdzie każdy obywatel = &quot;goj&quot;. Ale warto opisywac takie przypadki bo tylko to można zrobić.
Ze tam kiedys grałem ...
PS jakby nie mieli klientów to warunki gry były by lepsze jak w azjii. Ale jak naród lubi być kopany i lubi sie dostosować do grabierzy
 
O 143

okuka79

Użytkownik
Dodatkowo w analogicznej sytuacji wcześnie anulowali mi wygrany na kilkaset zł kupon bo takiej adnotacji nie było....grałem jakiś over w sparingowym meczu Ajaxu nie pamiętam już z kim i zamiast wygranej dostałem zwrot bo nie było w opisie że to Ajax(Rezerwy)
 
stsiak 11

stsiak

Użytkownik
Dodatkowo w analogicznej sytuacji wcześnie anulowali mi wygrany na kilkaset zł kupon bo takiej adnotacji nie było....grałem jakiś over w sparingowym meczu Ajaxu nie pamiętam już z kim i zamiast wygranej dostałem zwrot bo nie było w opisie że to Ajax(Rezerwy)
Kiedyś w zagranicznych bukach takie sytuacje były nie do pomyślenia ... Tak zabezpieczyli interesy klienta vel obywatela w Polsce. Zaciskają nam pasa coraz bardziej bez poszanowania jakiejkolwiek uczciwości i sprawiedliwości... mówiąc przy tym ze to dla naszego dobra
 
xsuchyx 101

xsuchyx

Użytkownik
Wiedzą że jesteś bezradny nikt pomocy Ci nie udzieli, Polska = kraj systemowy pod okupacją gdzie każdy obywatel = &quot;goj&quot;. Ale warto opisywac takie przypadki bo tylko to można zrobić.
Ze tam kiedys grałem ...
PS jakby nie mieli klientów to warunki gry były by lepsze jak w azjii. Ale jak naród lubi być kopany i lubi sie dostosować do grabierzy
heh niezłe... fajny avatar
 
nitros14 6K

nitros14

Użytkownik
Weźcie nie grajcie u tych dziadów... jest tyle możliwości gry na zagranicznych bukach i nie płaceniu tego złodziejskiego podatku ????
 
stsiak 11

stsiak

Użytkownik
Nie polecaj co robic, a raczej czego nie robic
Przede wszystkim należy nie grać! A te 12% to nie jest podatek, a tylko kolejny sposób na okradanie narodu polskiego. Nazywajmy rzeczy po imieniu. Jak będziesz to nazywal podatkiem, to tam zaraz będzie 30%
 
Do góry Bottom