>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 200 ZŁ!<<<

Copa Libertadores & Copa Sudamericana 2019

Status
Zamknięty.
W 151,7K

wielki_gracz

Forum VIP
Dyscyplina: Piłka Nożna - Copa Libertadores, kwalifikacje
Godzina: 00:30
Spotkanie: Bolivar - Defensor Sporting
Typ: handicap 1 (-1.5)
Kurs: 1,83
Bukmacher: 1xbet
Analiza:
Spotkanie eliminacyjne Copa Libertadores. Zwycięzca tego dwu meczu spotka się w kolejnej rundzie z ekwadorskim zespołem SC Barcelona. Ja w tym spotkaniu idę w stronę zwycięstwa zespołu Bolivar z handicapem -1.5, bo myślę, że gospodarze poradzą sobie na tyle, że wygrają różnica minimum 2 goli pokrywając tę linię. Wiadomo czym charakteryzują się mecze u siebie drużyn z Boliwii czy reprezentacji. Przede wszystkim swoje mecze rozgrywają na dużej wysokości, z która rywale mają problem. To spotkanie będzie rozgrywane na wysokości około 3 600 metrów i spodziewam się problemów z tego powodu po stronie gości. Bolivar wiadomo gra tutaj na co dzień, piłkarze są przystosowani do takich warunków ale zespół Defensoru może z tym mieć konkretny problem. Do tego może dojść brak ogrania, bo zespół z Urugwaju swój ostatni mecz o stawkę rozgrywał na początku listopada w rodzimej lidze i od tamtej pory liga Urugwaju nie gra, a boliwijska wręcz przeciwnie, była rozgrywana w grudniu jak i teraz w niedzielę Bolivar rozgrywał swój mecz ligowy więc oni są w lepszym cyklu meczowym niż rywal.
Absencje w Bolivar:
obrońca Pedraza i pomocnik Enrique Flores
Absencje w Defensor:
pomocnicy Matias Santos i Ergas
⛔ 2-4
 
ziomeczek9393 17,1K

ziomeczek9393

Użytkownik
ale w nocy fajny bet na Atletico Nacional grają ze słabiutkim La Guaira oglądałem ich w poprzedniej rundzie grali z Peruwiańskim Garcilaso na wyjeździe potrzebowali bramki do awansu a w ogóle nie atakowali jakby sił nie mieli i wiary tylko jakimś cudem poszła jedna akcja na koniec i wbili na wagę zwycięstwa w dwumeczu. jak dla mnie rozstrzygną to już w pierwszym spotkaniu i odważnie wchodzę w Atletico które regularnie gra w rozgrywkach Copa Libertadores
La Guaira vs Atletico Nacional

Atletico Nacional @2.00✅
 
Otrzymane punkty reputacji: +8
W 151,7K

wielki_gracz

Forum VIP
Dyscyplina: Piłka Nożna - Copa Libertadores, kwalifikacje
Godzina: 00:30
Spotkanie: Independiente Medellin - CD Palestino
Typ: 1
Kurs: 1,57
Bukmacher: 1xbet
Analiza:
Spotkanie rewanżowe w kwalifikacjach Copa Libertadores. W pierwszym spotkaniu w Chile padł wynik 1-1. Teraz pora na rewanż. To już przed ostatnia runda kwalifikacji i zwycięzca tej pary w kolejnej rundzie zagra już o faze grupową Copa Libertadores. Stawiam tutaj na gospodarzy, na zespół z Kolumbii, bo wydaje mi się być zespołem mocniejszym i na własnym stadionie powinni sobie poradzić. Dziś oba zespoły zagrają praktycznie w najmocniejszych składach. Jedynymi nieobecnymi po stronie Independiente są obrońca Pertuz (2 występy w tym sezonie) i pomocnik Macias (bez występu w tym sezonie) a po stronie Palestino nie zagra obrońca Diaz (17 występów w tamtym sezonie). Za gospodarzami przemawia również fakt, że liga kolumbijska już ruszyła natomiast ta w Chile jeszcze nie, więc też Independiente powinno być lepiej zgrane.
⛔ 1-1
 
W 151,7K

wielki_gracz

Forum VIP
Dyscyplina: Piłka Nożna - Copa Libertadores, kwalifikacje
Godzina: 00:30
Spotkanie: Atletico Nacional - Deportivo La Guaira
Typ: 1
Kurs: 1,21
Bukmacher: 1xbet
Analiza:
Spotkanie rewanżowe, w pierwszym spotkaniu wygrał zespół z Kolumbii na wyjeździe 1-0. Drużyna wenezuelska Deportivo La Guaira nie ma w tym spotkaniu zbyt wielu atutów. Zapewne głównie postawi na obronę i kontrataki ale na papierze kadrowo Atletico Nacional bije swojego rywala na głowę. Ja tutaj nie widzę szans na niespodziankę i pytanie chyba tylko brzmi iloma golami różnicy gospodarze wygrają. Ja wybieram bezpieczny typ bez udziwnień na &quot;gołe&quot; zwycięstwo gospodarzy na podwyższenie sobie kursu. Goście słabo wystartowali w lidze rodzimej, tutaj w kwalifikacjach Copa Libertadores przegrali pierwsze spotkanie na własnym stadionie i nie widzę nic co miało by sprawić, że w jakimś stopniu nawiążą w tym spotkaniu w miarę wyrównaną walkę.
⛔ 0-0
 
W 151,7K

wielki_gracz

Forum VIP
Dyscyplina: Piłka Nożna - Copa Libertadores, kwalifikacje
Godzina: 01:30
Spotkanie: Grêmio Porto Alegre - Club Libertad Asuncion
Typ: 1
Kurs: 1,42
Bukmacher: 1xbet
Analiza:
Druga kolejka fazy grupowej Copa Libertadores. W 1 spotkaniu Gremio zremisował na wyjeździe z argentyńskim Rosario Central 1-1, natomiast Libertad u siebie pokonał Chilijski zespół U.Catolica 4-1. Zespół brazylijski ma jeden z mocniejszych kadrowo zespołów w Ameryce Południowej i myślę, że po tym remisie w 1 kolejce dziś przed własną publicznością wygrają z zespołem z Paragwaju. Oba zespoły są w dość dobrej formie w ostatnim czasie ale jednak Gremio ma zdecydowanie większa siłę rażenia i u siebie nie powinni mieć w tym spotkaniu problemów. Dla mnie to jeden z głównych faworytów do końcowego zwycięstwa w tych rozgrywkach.
⛔ 0-1
 
chefski 61

chefski

Użytkownik


Penarol (Uru)-LDU Quito (Ecu)

Typ: 1 handi -1 @1,98 bet365 1:0 zwrot


Dwa zespoły w zupełnie odmiennych formach. Penarol na fali, wygrana z Danubio w ostatnim meczu, a jeszcze wcześniej na bardzo ciezkim terenie z Flamengo. To tylko może dodać im apetytu na kolejne zwycięstwo przed własną publiką, i umocnienie pierwszego miejsca w grupie. Ważne jest też to że Penarol będzie chciał się zrewanżować za pierwsze spotkanie w którym polegli z LDU 2:0. LDU w dołku, zespół nie wygrał od 6 spotkań. A dziś będą musieli grać z daleka od domu, co nie jest dla nich pozytywną wiadomością. Trener Pablo Repetto wciąż nie jest pewny występu Adolfo Muñoza. Liczę na pewne zycięstwo gospodarzy w tym spotkaniu.



 
 
majekx 698K

majekx

Znawca A-League


Witajcie, cisza w temacie to skrobnę troszkę o 2 dzisiejszych meczach:



 



Alianza (PER) - Internacional (BRA)



un2,5 - @1,75 ✅ (0:1)



 



Typuje tutaj under. Inter ma już zagwarantowany awans do następnej rundy, za 3 dni rusza Serie-A. Inter powinien grać swoje. Czyli sporo piłką, oszczędnie i tylko przetrwać te 90 min. Nie spodziewam się tutaj gradu bramek z ich strony. A Alianza? mimo, że na lokalnym podwórku to uznana marka to ten sezon nie mogą zaliczyć do udanych. Co chwila tracą piłki i zupełnie nie przypominają zespołu z poprzedniego sezonu. Czy zaatakują - zapewne zagrają o honor, ale z Interem oże zabraknąć umiejętności. Może wygrają, może nie... ale jak dla mnie ważne jest, aby nie było tutaj bramek.



 



Zamora (VEN) - Cerra (PAR)



1X - @1,85 ✅ (2:1)



 



Zagram w kierunku niespodzianki.. no ale Cerra juz z awasem i obawiam się, że może zabraknąć zaangażowania. Dla zespołu z Wenezueli to walka o honor, ale i o pieniądze. Wcale nie zaskoczy mnie minimalna wygrana gospodarzy.



 



 
 
Otrzymane punkty reputacji: +30
windover 21,6K

windover

Użytkownik
COPA LIBERTADORES

CA River Plate - Cerro Porteño
Grêmio - Palmeiras
Flamengo - Internacional
LDU Quito - CA Boca Juniors

PUCHAR NISSAN SUDAMERICANA

Atlético Mineiro - La Equidad
CA Independiente - Independiente del Valle
Corinthians - Fluminense
Colón de Santa Fe - Zulia​
 
windover 21,6K

windover

Użytkownik

Grêmio x Palmeiras
Grêmio: Paulo Victor; Leonardo, Pedro Geromel, Kannemann e Cortez; Maicon e Matheus Henrique; Alisson, Jean Pyerre e Everton; André. Técnico: Renato Gaúcho.
Palmeiras: Weverton; Marcos Rocha, Luan, Gustavo Gómez e Diogo Barbosa; Felipe Melo, Bruno Henrique e Gustavo Scarpa; Willian, Dudu e Luiz Adriano. Técnico: Felipão.

- Gremio walczy na wielu frontach stąd też słabsza dyspozycja w lidze ,gdzie zajmują dopiero 13.lokatę z dorobkiem zaledwie 18.punktów w w 15.meczach.
- W pucharze Brazylii już wywalczyli sobie niezła przewagę wygrywając u siebie (2-0) z Atletico Paranaense ,co ciekawe oba zespoły spotkały się w weekend w lidze i w końcowym rozrachunku padł remis (1-1) choć bramkę wyrównująca dla gospodarzy strzelił dopiero w 88.minucie David Braz.
- W szeregach miejscowych wszyscy są zdrowi więc Renato Gaúcho nie ma żadnego problemu z wystawieniem najsilniejszej ''11''
- Przyjezdni walczą o mistrzostwo z Flamengo i Santosem choć w ostatnich sześciu spotkaniach aż pięciokrotnie remisowali ,za to w formie jest Dudu (w czterech ostatnich spotkaniach ,cztery bramki)
- Felipão trener Palmeirasu też nie może narzekać na jakieś znaczące braki ,bo niedostępni są  Mayke oraz Vitor Hugo,którzy łącznie rozegrali tylko trzy mecze.
- W moim odczuciu faworytem jest oczywiście ekipa Renato Gaúcho ,ale ostatni mecz ligowy pokazał ,że wcale nie będzie łatwo ,szczególnie przy średniej dyspozycji jego klubu w ostatnim miesiącu  ,moje propozycje to:

typ: 1połowa X @ 1.79 / Unibet   
typ: X (cały mecz) @ 2.88 /Unibet   
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom