>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 200 ZŁ!<<<

24. kolejka Premier League (29.01 - 30.01.2019)

Status
Zamknięty.
kombajn 163,8K

kombajn

Użytkownik
Liverpool - Leicester; 30 stycznia 2019; 9 PM
Suma Goli Drużyny - Liverpool - Powyżej 2.5 / Home Team - Number Of Goals - Over 2.5
1.96 | e f o r t u n a
Obie drużyny zdobędą bramkę / Both Teams to Score
2.17 | m i l e n i u m

Moim zdaniem Liverpool wykona we środę robotę i wygra z Lisami, ale za zwycięstwo Czerwonych na Anfield słabo płacą i są inne opcje - bardzo smakowite kursy na liczbę bramek oraz BTS. Jeszcze sporo czasu do meczu i to takie trochę &#39;wróżenie z fusów&#39;, ale o problemach Jurgen&#39;a Klopp&#39;a ze skompletowaniem obrony pisałem już w poprzedniej kolejce. W skrócie - kontuzjowani są: T. Alexander-Arnold, D. Lovren, J. Gomez (obrońcy) oraz G. Wijnaldum i A. Oxlade-Chamberlain, chociaż Ox już trenuje na pełnych obrotach. Fabinho, który mógłby zagrać na prawej obronie, poczuł jakiś dyskomfort i musiał zejść z boiska w meczu z Crystal Palace, a James Milner (grał z Orłami na pozycji prawego obrońcy) dostał w tym meczu czerwoną kartkę i będzie musiał pauzować w meczu z Lisami. Także - problemów ze skompletowaniem składu ciąg dalszy - i trzeba (w mojej opinii) korzystać. W meczu z Crystal Palace, w samej końcówce, za Mo Salah&#39;a wszedł na boisko Rafael Camacho i pewnie On będzie grał na prawej obronie, chyba że J.Klopp zadecyduje o grze trójką obrońców i dwoma wahadłowymi... W rzeczy samej - jakikolwiek wariant taktyczny Niemiec wybierze, myślę, że Lisy będzie stać na strzelenie co najmniej jednej bramki! O sile ataku Czerwonych nie ma co się rozwodzić (druga siła w PL - 54 bramki w 23 meczach) - Salah, Mane czy Firmino - każdy z nich może skompletować hattrick&#39;a. Czy Harry Maguire zagra przeciwko The Reds - okaże się dopiero w dniu meczu. Oba zespoły nie muszą grać spotkań pucharowych - bowiem już odpadły - i mogą się całkowicie skupić na PL. Klopp zabrał swoich podopiecznych do Dubaju, gdzie będą się przygotowywać w ciepleszej pogodzie, a z ciekawostek - to Salah zdobył już 50 bramek w PL (w 72 meczach)... A przecież Klopp wystawiał Go na początku na prawym skrzydle ; )
Powodzenia!
 
brodaty-zolw 66,2K

brodaty-zolw

Forum VIP
Trent, Lovren i Gini będą gotowi na mecz z Lisami ;) Po co pisać analizę na spotkanie prawie 10 dni przed jego rozegraniem? Typów nie neguję.
 
kombajn 163,8K

kombajn

Użytkownik
Leicester - Manchester Utd; 3 Luty 2019, 3:05 PM
Zwycięstwo Manchester&#39;u Utd | Manchester Utd to win
1.90 s t s | b e t s s o n

Ole Gunnar Solskjaer przywrócił Diabłom radość z gry. Mało tego jego Zespół jest bardzo pewny siebie, co pokazał na Emirates. Kontrataki, jakie wyprowadzali przeciwko Kanonierom, mogły się podobać. Alexis Sanchez, Jesse Lingard and Anthony Martial strzelili po golu i Diabły wygrali 3:1 w ubiegły piątek. Oni naprawdę wyglądają na zupełnie inny Zespół, w porónaniu do Manchester&#39;u Mourinho. Drugi poważny test - wyjazd na Emirates - zaliczyli naprawdę przekonująco. Wyglądali dużo, dużo lepiej niż w meczu z Tottenham&#39;em. Widać było od pierwszego gwizdka, że &#39;jest w Zespole chemia&#39;. A zmiany OGS&#39;a przy prowadzeniu 2:1 - miodzio (wpuszczenie dwóch napadziorów: Marcus&#39;a Rashford&#39;a i Martial&#39;a). Lingard dostał dużo swobody (jako &#39;fałszywa dziewiątka&#39;) czy to w formacji 433, czy diamentowym 442 i muszę przyznać, że mają jakieś tam szanse z PSG.... Tak tak - już 12. lutego pierwszy mecz w LM! Mając to na uwadze - United musi budować morale i myślę, że wykonają robotę na King Power Stadium i zgarną komplet punktów, a kurs - w niedzielę dawali jeszcze 1.94....
Powodzenia!
 
friendly 421

friendly

Użytkownik
Powitać. Wyjątkowo kolejeczka w środku tygodnia, dosyć proste mecze. Skupiam się na 3 najbardziej przejrzystych spotkaniach. Zazwyczaj byłem przeciwnikiem grania AKO z &quot;pewniaków&quot;, ale w Premier League coraz większa ciasnota, a gubienie punktów w odrzutkami może być katastrofalne w skutkach.
Arsenal - Cardiff. Ciagle grająca w kratke ekipa z Londynu, nie do końca wiadomo czy można im zaufać. Nie oszukujmy się jednak, klasyczny typ na ten sezon -&gt; granie przeciwko Cardiff na wyjeździe. Ta ekipa nie potrafi ugrać nic na obcych boiskach, po prostu nie istnieją. Nie pamiętam meczu gdzie stwarzali realne zagrożenie jakiejś ekipie, a co dopiero top 5 ligi. Nie będę też okłamywał forumowiczów, że śledzę każdy ich mecz - nie wiem czy ktoś jest na tyle niezdrowy psychicznie, ale to co widziałem utkwiło mi w pamięci, poza swoim podwórkiem(gdzie i tak nie grają cudownie) nic nie znaczą. Zdecydowanie uważam, że Arsenal i +1.5 bramki do gry.
Kolejne spotkanie magiczny United, który doznał oświecenia po zmianie trenera. Zdanie to przewija się od pierwszego wygarnego meczu i powoli się nudzi, zaraz będzie długi staż i ZMIANA TRENERA okaże się staromodnym stwierdzeniem. Nie przepadam za tą ekipą, dla mnie przereklamowani podobnie jak PSG, ale oddać im trzeba, że dostali zastrzyk pozytywnej energii. No jest lepiej, ta gra jakoś wygląda, showman Pogba statystki robi, pomimo, iż jego gra nadal mnie nie zachwyca i do czasów z Juve już nie powróci. Anyway, trafiają podobnie jak wyżej na przeciwnika z niskiej półki(w tym sezonie), cos tam Burnley ostatnio pogrywa, ale wydaje mi się, że na goniący tabelę Manchaster będzie to za mało. Znaczących kontuzji brak, własne boisko, argumenty znacznie po stronie Utd. Nie napalałbym się jednak na bramki, możliwe, że skończy się to skromnym 1:0. W związku z czym - czysty win.
Newcastle - Man City. No tutaj kieruje się jedynie ostatnią formą strzelecką. Po paru wpadkach City miażdży srogo, byli to oczywiście przeciwnicy rodem z naszej ekstraklasy, ale mimo wszystko morale na pewno wzrosły. Wyjątkowo w tym sezonie mają się z kim bić o miejsce nr 1, więc odpuszczania nie będzie. Analiza typu klasowi zawodnicy itd jest zbędna, bo o tej ekipie każdy napisał już setki zdań. Po prostu formalność. Czysty win.
Więcej meczy z tej kolejki bym nie wpychał, bo każde kolejne spotkanie może popsuć tasiemke, tu oczywiscie też istnieje taka szansa, no ale 90% znaków wskazuje, że powinno to siąść. Pozdrawiam
Arsenal/bramki +1.5 + Man UTD + Man CITY = 2.12 efortuna ⛔ pozwole sobie siebie nie pogrążać ????
 
Otrzymane punkty reputacji: +14
deserteagle 180

deserteagle

Użytkownik
Tottenham - Watford
Typ: +1.5/1 (liczba goli 1.5/wynik meczu) ✅
Kurs: 1.90 (STS)
Wynik: 2:1

Nie będę się specjalnie rozpisywał ani przesadnie długo analizował tego typu. W Pucharze Anglii nie było wielkiego zaskoczenia - Tottki &quot;na pełnym luzie&quot; przegrały sobie z Crystal Palace a sam mecz...pozostawię to bez komentarza ;). Kalkulacja przed LM? Być może.
Ok. Teraz mowa jednak o lidze.. Oczywiście Tottki cieszą się z 3 miejsca, mają dość &quot;wygodną&quot; przewagę nad Chelsea i Arsenalem. Myślę, że akurat w tym spotkaniu będą chcieli trochę zmazać złe wrażenie jakie pozostawili po sobie w meczu z Crystal Palace i dać swoim kibicom trochę radości. Nie spodziewam się wielkich, piłkarskich fajerwerków, ani &quot;pogromu&quot; ze strony Tottenhamu ale bramek nie powinno zabraknąć.
Edit: No i gitara. Była mobilizacja - jest wynik :cool:.
 
Otrzymane punkty reputacji: +14
arass1 161,3K

arass1

Użytkownik
Tottenham - Watford
Typ: +1.5/1 (liczba goli 1.5/wynik meczu)
Kurs: 1.90 (STS)

Nie będę się specjalnie rozpisywał ani przesadnie długo analizował tego typu. W Pucharze Anglii nie było wielkiego zaskoczenia - Tottki &quot;na pełnym luzie&quot; przegrały sobie z Crystal Palace a sam mecz...pozostawię to bez komentarza ;). Kalkulacja przed LM? Być może.
Ok. Teraz mowa jednak o lidze.. Oczywiście Tottki cieszą się z 3 miejsca, mają dość &quot;wygodną&quot; przewagę nad Chelsea i Arsenalem. Myślę, że akurat w tym spotkaniu będą chcieli trochę zmazać złe wrażenie jakie pozostawili po sobie w meczu z Crystal Palace i dać swoim kibicom trochę radości. Nie spodziewam się wielkich, piłkarskich fajerwerków, ani &quot;pogromu&quot; ze strony Tottenhamu ale bramek nie powinno
zabraknąć.
Zobaczymy...
Nie boisz się stawiać na Tottenham wiedząc o ich osłabieniach, bo na pewno osłabieniami trzeba nazwać brak takich zawodników jak Kane, Son, Alli?
 
Otrzymane punkty reputacji: +14
deserteagle 180

deserteagle

Użytkownik
arass1 Cóż... wychodzę z założenia, że odrobina ryzyka nie zaszkodzi ???? .
A już tak na poważnie. To spotkanie jest idealną szansa na budowę morale/siły tzw. &quot;szerszej kadry&quot; Tottków przed LM, która zbliża się wielkimi krokami. Pochettino czy chce czy nie chce musi przez najbliższe 2 tygodnie brać pod uwagę wszystkie możliwe scenariusze, nawet te &quot;najczarniejsze&quot; jak kontuzje kluczowych graczy właśnie. W LM &quot;nie ma zmiłuj&quot; więc siłą rzeczy musi budować siłę tzw. &quot;szerszej kadry&quot;. Dlatego właśnie liczę na solidną mobilizację w tym spotkaniu, które na pewno łatwe dla Tottków nie będzie.
Watford to wcale nie są &quot;ogórki&quot; o czym świadczy ich pozycja w tak wymagającej lidze jak Premieship. To nie przypadek. I dobrze, bo powinno to również być z korzyścią dla widowiska. Tak...zdania nie zmieniam i wierzę w zwycięstwo Tottenhamu a pisząc o golach zastanawiałem się nawet nad BTTS i wynikami w stylu 2:1 lub 3:1 ale to już tylko i wyłącznie moje bardzo luźne przypuszczenia... :cool: Pozdro.
 
Otrzymane punkty reputacji: +14
N 182

nafal

Użytkownik
Co do Fulham - Brighton to ja bym proponował bet albo na over 9,5 rożnych w meczu po @ 1,72 Totalbet albo rogi samego Fulham +4,5 @1,50 Totalbet lub +5.0 @ 1,66. Fulham 7/11 ostatnich meczy wyjazdowych pokryli linię 4,5 rożnego w meczu. Tam ma kto kręcić a jak zagra Babel to będą wiry. Tak samo jeśli chodzi o over meczowy - 7/11 ostatnich meczy domowych Fulham to over 9,5 rożnego w meczu (64%). Brighton swoje dorzuci bo na wyjazdach ostatnie 5 meczy to minimum 5 kornerów (poprawili się w tym aspekcie) a 59% meczy wyjazdowych to over 9,5.
 
Otrzymane punkty reputacji: +6
T 8,9K

trema11

Użytkownik
Manchester Utd - Burnley
Typ-02
Kurs-4.1 +++
O Man.Utd wszystko wiadomo,koledzy powyżej już opisywali,zmiana trenera,seria 8 meczy bez remisu i porażki,dzisiaj przyjeżdza słaby przeciwnik,kursy lecą,będzie następne zwycięstwo.
Każdy dokłada sobie ten mecz na kupon,bo podniesie ako a że pewniak to co mi tam zależy.
OK,ja gram odwrotnie od większości typerów,szukam tu niespodzianki,każda seria musi się kiedys skonczyć.
A że piłką żadzą Buki, to kto wie czy wynik nie jest juz ustalony.Statystyk nie podaje bo każdy może sobie zobaczyć.Może szukam na siłę niespodzianki ale wolę to zagrać nie na gospodarzy po 1.27.
Powodzenia.
Tak jak przewidziałem,każda passa się kiedyś kończy,aha ciekawy jestem co ma do powiedzenia kolega Dawson92???
 
Otrzymane punkty reputacji: +17
dawson92 11,8K

dawson92

Użytkownik
A że piłką żadzą Buki, to kto wie czy wynik nie jest juz ustalony.Statystyk nie podaje bo każdy może sobie zobaczyć.Może szukam na siłę niespodzianki ale wolę to zagrać nie na gospodarzy po 1.27.
Powodzenia.
Na prawdę, że admini nie reagują na takie próżne wypowiedzi co po niektórych to szok. Człowieku, zejdź na ziemie i przestań pisać takie głupoty, jak by MU miało mecze ustawiać ????
Ode mnie:
United do 0 @ 2
United -1 @ 1,76
DW 3:0 @ 7

kursy z fortuny
Burnley to cień ekipy z poprzednich sezonów. Drużyna prowadzona przez Sean&#39;a Dyche ma poważne problemy w tym sezonie, w szczególności w delegacjach. Mało strzelają, dużo tracą. Ostatnie 4 spotkania to aż 10pkt, ale widziałem skrót meczu z Watford i generalnie zastanawiałem się jakim cudem aż tyle cennych punktów zrobili. De Gea w formie, o ofensywe United martwić się nie trzeba, moim zdaniem zapowiada się łatwe spotkanie dla Diabłów z zachowanym czystym kontem przez Davida.
Pozdro!
 
H 70,3K

hagi84

Użytkownik
taka analize to do kazdego meczu mozna codziennie pisac po kursie 1,3, zero konkretow, zwykle poparcie swojego typu na chybi trafil, powodzenia
taka analize to do kazdego meczu mozna codziennie pisac po kursie 1,3, zero konkretow, zwykle poparcie swojego typu na chybi trafil, a z tym ustawianiem meczow to wogole wygrales rower gorski powodzenia
 
T 8,9K

trema11

Użytkownik
Na prawdę, że admini nie reagują na takie próżne wypowiedzi co po niektórych to szok. Człowieku, zejdź na ziemie i przestań pisać takie głupoty, jak by MU miało mecze ustawiać ????
Ode mnie:
United do 0 @ 2
United -1 @ 1,76
DW 3:0 @ 7

kursy z fortuny
Burnley to cień ekipy z poprzednich sezonów. Drużyna prowadzona przez Sean&#39;a Dyche ma poważne problemy w tym sezonie, w szczególności w delegacjach. Mało strzelają, dużo tracą. Ostatnie 4 spotkania to aż 10pkt, ale widziałem skrót meczu z Watford i generalnie zastanawiałem się jakim cudem aż tyle cennych punktów zrobili. De Gea w formie, o ofensywe United martwić się nie trzeba, moim zdaniem zapowiada się łatwe spotkanie dla Diabłów z zachowanym czystym kontem przez Davida.
Pozdro!
Pokaż mi człowieku gdzie jest napisane że Man.Utd ustawia mecze,to po pierwsze a po drugie forum jest od tego że można podawc typy takie że nie wszystkim muszą się podobać. I nikt ich grać nie musi.
 
Otrzymane punkty reputacji: +10
arass1 161,3K

arass1

Użytkownik
Manchester Utd - Burnley
Typ-02
Kurs-4.1
O Man.Utd wszystko wiadomo,koledzy powyżej już opisywali,zmiana trenera,seria 8 meczy bez remisu i porażki,dzisiaj przyjeżdza słaby przeciwnik,kursy lecą,będzie następne zwycięstwo.
Każdy dokłada sobie ten mecz na kupon,bo podniesie ako a że pewniak to co mi tam zależy.
OK,ja gram odwrotnie od większości typerów,szukam tu niespodzianki,każda seria musi się kiedys skonczyć.
A że piłką żadzą Buki, to kto wie czy wynik nie jest juz ustalony.Statystyk nie podaje bo każdy może sobie zobaczyć.Może szukam na siłę niespodzianki ale wolę to zagrać nie na gospodarzy po 1.27.
Powodzenia.
Czasami w bukmacherce właśnie wystarczy takie zwykłe przeczucie i na nic zdają się wszystkie statystki, liczby czy godziny przemyśleń.
Gratuluje typu i pozdrawiam.
 
T 8,9K

trema11

Użytkownik
Ten post jest do kasacji,żeby nie zaśmiecać tematu,ale nie mogę przejść obojętnie jak ktoś mnie atakuje za próżne wypowiedzi i każe zejśc na ziemię.Jak nie którzy widzą że podaje na tym Forum typy o dobrych albo nawet bardzo dobrych kursach,nie wszystkie wchodzą co jest oczywiste,ale niektóre wchodzą jak choćby dzisiejszy typ.
Nie podaję tutaj typów z kursami po 1.3 czy 3 mecze w ako 2,2.Ja takich meczy nie gram bo sa nie opłacalne,nie ma sensu takie granie,jak wcześniej kolega podał 3 meczyki po niskich kursach o łącznym ako -2.12 i z tego 2 typy nie weszły,ale ja kolegę nie atakuję,gra tak jak gra i być może wychodzi na +.
To by było na tyle,post do śmieci.
 
gonza 19,8K

gonza

Użytkownik
Ten post jest do kasacji,żeby nie zaśmiecać tematu,ale nie mogę przejść obojętnie jak ktoś mnie atakuje za próżne wypowiedzi i każe zejśc na ziemię.Jak nie którzy widzą że podaje na tym Forum typy o dobrych albo nawet bardzo dobrych kursach,nie wszystkie wchodzą co jest oczywiste,ale niektóre wchodzą jak choćby dzisiejszy typ.
Nie podaję tutaj typów z kursami po 1.3 czy 3 mecze w ako 2,2.Ja takich meczy nie gram bo sa nie opłacalne,nie ma sensu takie granie,jak wcześniej kolega podał 3 meczyki po niskich kursach o łącznym ako -2.12 i z tego 2 typy nie weszły,ale ja kolegę nie atakuję,gra tak jak gra i być może wychodzi na +.
To by było na tyle,post do śmieci.
Wiesz, jakbyś po prostu napisał, że grasz na przełamanie przeciwko MU czy że seria kiedyś się musi skończyć, to jeszcze ok, ale pisanie &quot;A że piłką żadzą Buki, to kto wie czy wynik nie jest juz ustalony&quot; to się nie dziw, że ktoś zwrócił na to uwagę, bo ja pomyślałem tak samo. Typ wszedł, gratuluję dobrego kursu, meczu nie oglądałem ale podobno Pogba miał dobrą sytuację na 3:2. A jakby tak się mecz skończył, to dopiero byłoby śmiesznie za to Twoje rozliczanie typu przed końcowym gwizdkiem.
 
T 8,9K

trema11

Użytkownik
Wiesz, jakbyś po prostu napisał, że grasz na przełamanie przeciwko MU czy że seria kiedyś się musi skończyć, to jeszcze ok, ale pisanie &quot;A że piłką żadzą Buki, to kto wie czy wynik nie jest juz ustalony&quot; to się nie dziw, że ktoś zwrócił na to uwagę, bo ja pomyślałem tak samo. Typ wszedł, gratuluję dobrego kursu, meczu nie oglądałem ale podobno Pogba miał dobrą sytuację na 3:2. A jakby tak się mecz skończył, to dopiero byłoby śmiesznie za to Twoje rozliczanie typu przed końcowym gwizdkiem.
Proszę czytać uważnie,napisałem że każda seria się kiedyś skończy,a po drugie Zaklady Bukmacherskie wchodzą coraz to do więcej klubów,reklamować się,wykładają kasę itd,to trudno nie podejrzewać że nie maczają czasami swoich rąk w wynikach niektórych meczy,bo biznes to biznes,i nie wierzę w całkowitą czystość sportu,nie tylko piłki nożnej.Takie jest moje zdanie i mam prawo w swoim poście je wyrażić.
 
gonza 19,8K

gonza

Użytkownik
Proszę czytać uważnie,napisałem że każda seria się kiedyś skończy,a po drugie Zaklady Bukmacherskie wchodzą coraz to do więcej klubów,reklamować się,wykładają kasę itd,to trudno nie podejrzewać że nie maczają czasami swoich rąk w wynikach niektórych meczy,bo biznes to biznes,i nie wierzę w całkowitą czystość sportu,nie tylko piłki nożnej.Takie jest moje zdanie i mam prawo w swoim poście je wyrażić.
Ja przeczytałem uważnie, Ty chyba nie. Jakbyś do swojej argumentacji nie dorzucił farmazonu, jak teraz zresztą, to by nie było tej burzy.
 
bizziss 1,7K

bizziss

Użytkownik
Liverpool - Leicester środa godz. 21:00
Typ:Goście powyżej 6,5 strzałów @ 2.2 bet365 5strzalow ⛔ żal.pl
Takiego kursu ponad @2 nie można zostawić na pastwę losu. Chodzi o każdy oddany strzał czy to celny,zablokowany czy przysłowiowy Panu Bogu w okno ????
Średnia gości to aż ponad 12/mecz grubo ponad wymaganą linie. Ich ostatnie 10meczy typ wchodził nawet z City, którzy wiadomo jakie posiadania maja, oddali 7strzalow.Reszta overy jak nic, np z Sauthampton aż 25.Ostatni raz kiedy nie pokryli linii był w sierpniu ub. roku również z Sauth.
Liverpool również pozwala rywalom na oddawanie strzałów-Na ich ostatnie 10meczy 8/10 mielibyśmy wygrany zakład, gdzie tylko MU oraz Newcastle oddali po 6 strzałów.
Stawka 3/10
Pzdr
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom