>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

19. kolejka Bundesligi (25-27.01.2019)

Status
Zamknięty.
deserteagle 180

deserteagle

Użytkownik
F. Dusseldorf - Lipsk
Typ: +1.5/2 (liczba goli 1.5/wynik meczu)
Kurs: 2.10 (STS)
Typ (opcjonalnie): Obie drużyny strzelą gola - Tak
Kurs: 1.70 (STS)


F. Dusseldorf. Lubię ten zespół. Pokazują charakter, walczą o swoje miejsce w tabeli i idzie im to całkiem nieźle. Jednak przy całej mojej sympatii do tego zespołu myślę, że w niedzielnym spotkaniu, różnica miejsc(i poziomu piłkarskiego) będzie dość wyraźna. Lipsk też jest trochę pod większą presją gdyż przegrana z Dortmundem sprawiła, że Eintracht niebezpiecznie skrócił dystans do zajęcia miejsca w czołówce a wiadomo o co toczy się walka - Bundesliga jest dla nich ważna swoją drogą ale w perspektywie jest największe marzenie czyli Liga Mistrzów. Jeżeli Lipsk ma okazję na powiększenie tego dystansu to nie ma lepszej ku temu okazji niż mecz z dużo niżej notowaną (choć wcale nie skazaną na całkowite pożarcie ekipą) F. Dusseldorf. Eitracht będzie miał trochę bardziej &quot;pod górkę&quot;(Werder) więc jeżeli &quot;zgubi&quot; punkty to Lipsk ma szansę na trochę spokoju i utrzymanie swojego dobrego 4 miejsca. Typując wygraną drużyny z Lipska, która nota bene, z Borussią Dortmund zagrała przyzwoity mecz, spodziewam się, że Dusseldorf będzie w stanie chociaż raz &quot;dziabnąć&quot; ich bramkowo, stąd mój pomysł na BTTS. Historia ich ostatnich pojedynków i obecna dobra forma &quot;Szczęściarzy&quot; daje szansę i na over bramkowy i na BTTS w stylu 1:2 lub 1:3 ale te wyniki już tylko moje bardzo, bardzo luźne przypuszczenia.
Zobaczymy....

 
gliwiczanin 3,2K

gliwiczanin

Użytkownik
Mainz - Nurnberg typ Mainz kurs 1.75 forBET
Mainz zespół, który nadal może mówić, że walczą o Puchary. Przewaga jest jak najbardziej do odrobienia, ponieważ wynosi sześć punktów. Jeśli chodzi o zespół z Nurnbergi to zajmuje aktualnie ostatnią pozycję w lidze. Ostatnie mecze Nurnbergi to pięć porażek z rzędu w Bundeslidze. Nie grają ostatnio dobrego futbolu i według mnie taki zespół stabilny jak Mainz nie pozwoli sobie u siebie na stratę jakichkolwiek punktów. Mainz wygrał ostatnio wyjazdowym meczu z Stuttgartem. Reszta meczów także dość przeciętna bardziej w tych meczach brakło szczęścia i nadarzały się notoryczne remisy. Nurnberg na wyjazdach nie spisują się za dobrze przegrywają bardzo wysoko przytoczę przykładowe ostatnie wyniki np. Porażka z Bayernem trzy-bramkowa, z Schalke także trzy-bramkowa, z Lipskiem sześcio-bramkowa oraz z Dortmundem siedmio-bramkowa. W Nurnberg nie zagra na pewno Bauer z powodu kontuzji. Występy wątpliwe w zespole gości to Goden,Lippert oraz Rhein, natomiast w zespole gospodarzy występ wątpliwy w tym meczu dla Adlera,Berggreena oraz Latza. Według mnie na ten czas Mainz nadal tak jak mówiłem na początku może powalczyć o Puchary. Nurnberg z taką grą ciężko będzie myśleć chociażby o utrzymaniu już nie mówie o spokojny dograniu sezonu. To jest oczywiście moje zdanie. Pozdrawiam trzymajcie się.
 
kamasutra10 560,9K

kamasutra10

Typer
Hertha - Schalke 1 @ 2.68

Obie ekipy zanotowały udany start do 2 rundy rozgrywek wygrywając w ub. weekend swoje spotkanie. Gospodarze ograli na wyjeździe Nurnberg ( 1:3) , Schalke pokonało w domu Wolfsburg (2:1). Dotychczasowa postawa gości w lidze jest dla mnie niespodzianką in minus zważywszy na 12 lokatę. Być może zaczną przesuwać sie stopniowo w górę tabeli niemniej wyjazd do stolicy Niemiec nie należy do najłatwiejszych. Zajmujący 7 pozycję gospodarze grając na własnych śmieciach raczej nie przegrywają ( 4-3-1) mając na rozkładzie Gladbach , Frankfurt czy sam Bayern , Schalke z kolei może nie prezentuje się w delegacjach źle , ale błysku brak ( 2-3-4).
W drużynie Herthy za gole odpowiedzialnych jest głównie dwoch zawodników.Znany nam z występów w Legii Ondrej Duda oraz Bośniak Vedad Ibisević zdobyli kolejno w tym sezonie 9 i 7 bramek i to na ich barkach spoczywa strzelecki dorobek drużyny ( 16 z 29 zdobytych). Osobiście bardziej cenię repr. Bośni i to w nim głównie upatruje ewentualne zagrożenie dla Schalke. Na tle dwóch snajperów gospodarzy słabo prezentują się ich odpowiednicy po stronie Schalke. Młodzi Skrzybski czy Mckennie częściej są wyręczani przez grających w tyle Caligiuriego czy Sane. To ten pierwszy przeważnie punktuje strzelając między innymi rzuty karne.
Reasumując uważam że Hertha grając w domu pokusi się o wygraną prezentując większą jakość zwłaszcza w przodzie.
 
T 8,9K

trema11

Użytkownik
Hertha-Schalke
Typ- bts
Kurs-1.8
Tym razem Berlin otwiera niemieckie menu Bundesligi, a Herta podejmuje Schalke. Mecz dwóch drużyn które znajdują się w podobnej formie. Ostatnie 5 meczy obie mają bilans taki sam 2-1-2,Hertha 8-8 br a goście 8-7.
Jak widać strzelają i tracą podobnie,myślę że to taki mecz na remis z małym wskazaniem na Herthe.
Od 2015 roku nie było w ich meczach bts-u,więc może już pora na bramki z obu stron,obie ekipy ostatnio w niezłej formie strzeleckiej to powinni coś tam ustrzelić.
 
Otrzymane punkty reputacji: +24
nole 6,1K

nole

Forum VIP
Wilki - Bayer @ BTS
BVB - Hannover @ over 2,5 gola
@ AKO 2,10 @ FB

Myślę, że to dobre ako na dzisiaj. W pierwszym meczu zwróciła moją uwagę niesamowita statystyka. W ostatnich h2h Wilków z Bayerem na stadionie dzisiejszych gospodarzy w ostatnich 15 meczach padał BTS. To rzadka sytuacja...Dokladając do tego męczarnie i brak gola Bayeru w ostatnim meczu u siebie wychodzi mi oczywisty BTS dziś. Aptekarze wyglądali nieźle z Gladbach, ale skuteczności zabrakło. Ciężko mi uwierzyć, że dwa mecze z rzędu zaliczą bez gola. Wolfsburg w tym sezonie gra dobrze, a nawet wyjątkowo dobrze jak na nich. 28 strzelonych goli, 6 pozycja. Jest nieźle. Przegrali tydzień temu z Schalke i to kolejny powód dla ktorego gram BTS. U siebie po porażce raczej ogarną tego conajmniej jednego gola.
Na podbitke dorzucam over 2,5 gola w Dortmundzie. Mysle, ze BVB po trudnym meczu w Lipsku dzisiaj zagra to co kocha czyli radosną piłkę, gdzie postrzelaja trochę. Być może Hannover też strzeli tutaj gola, ale dla mnie to zbyt ryzykowne. Łącznie z tego wychodzi 2,10 co oceniam na sensowny kurs.
⛔
Szkoda bardzo tego Wolfsburga. Strzelil gola ze spalonego, ale Bayer ich pozamiatał totalnie dziś.
 
taidio 882

taidio

Użytkownik
Bayern i rożne, nie zawsze to wchodzi, bo zdarzają się takie mecze że piłka nie chce tej lini rożnego przekroczyć, ale generalnie bardzo lubię ten typ, Bayern dominuje mecze od początku do końca, stwarzając sobie masę sytuacji i oddając wiele strzałów i rożne nabijają się jeden za drugim, także tym razem też próbuję over rożnych gospodarzy
over 8.5rr @2.16 ⛔
over 9.5rr @3 ⛔
unibet
niech moc bedzie z wami
najgorzej, 8 rożnych bayernu
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom