>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 200 ZŁ!<<<

Superpuchar Włoch 2018: JUVENTUS F.C - A.C Milan

Status
Zamknięty.
karciarz 26,3K

karciarz

Forum VIP


16.01.2019 (środa), godzina 18:30
KURSY
1.54 - 3.95 - 6.6

kursy lvbet
ZAPRASZAM DO DYSKUSJI I PISANIA ANALIZ ????
 
Otrzymane punkty reputacji: +21
Waldi1979 1,5M

Waldi1979

Administrator
Członek Załogi
Juventus - Milan 1:0
obie strzelą @2,15 Unibet ⛔
Ronaldo strzeli @1,97 Unibet ✅
Higuain strzeli @4,30 Unibet ⛔

Faworyt wydaje się oczywisty w tym starciu, ale kurs na gospodarzy nieadekwatny do ryzyka, jest to jeden mecz, więc teoretycznie wszystko może się zdarzyć, ja w tym meczu postanowiłem pójść w stronę bramek obu ekip, mam nadzieję na ciekawe widowisko, a nie kolejny nudny hit z Włoch zakończony 0:0 lub 1:0 dla jednej z drużyn. Juventus ostatnio traci dość sporo jak na siebie, Milan strzela nie za dużo, ale na teki mecz powinni się spiąć i chociaż honorową strzelić. Dwa kolejne bety już na bramki konkretnych zawodników:
Ronaldo - wiadomo jak on podchodzi do wszystkich finałów, trofeów itp uważam, że dzisiaj jego bramka jest bardzo prawdopodobna
Higuain - jeżeli Milan ma strzelić jakąś bramkę to myślę, że będzie to Argentyńczyk, pierwszy mecz przeciwko byłemu klubowi mu nie wyszedł, raz, że zmarnował karnego to jeszcze zobaczył czerwoną kartkę w tamtym meczu, liczę że motywacji i sportowej złości mu nie zabraknie i dzisiaj znajdzie drogę do siatki.
 
karciarz 26,3K

karciarz

Forum VIP
Wątpię w to, że Higuain strzeli. Jednym słowem ma &quot;wywalone&quot; na Milan. Chce go Sarri, a on chce do Sarriego. Oczywiście typu nie neguję.
Powodzonka!
Juventus i poniżej 3.5 gola @1.97✅✅
lv

Składy

Juventus: Szczesny; Cancelo, Bonucci, Chiellini, Alex Sandro; Bentancur, Pjanic, Matuidi; Douglas Costa, Dybala, Ronaldo
Milan: G Donnarumma; Calabria, Zapata, Romagnoli, Rodriguez; Kessié, Bakayoko, Paquetá; Castillejo, Cutrone, Calhanoglu
Milan to typowy średniak ze średnimi piłkarzami i kiepskim trenerem (z całym szacunkiem do Gattuso za to jakim był piłkarzem).
Do tego Higuan zaczyna cudować na wieść o transferze do Chelsea. Takie &quot;akcje&quot; pozytywnie nie mogą wpływać na szatnię.
Juventus wychodzi bardzo mocnym składem i widać, że zależy im na tym pucharku.
Różnica klas na papierze bardzo widoczna. Mam nadzieję, że Stara Dama mimo tego że nie prezentują ładnej piłki dla oka, to wygrają na &quot;chodzonego&quot;.
Paulo Dybala strzeli @2.35⛔⛔
lv

Dybala na środku. Jak był wystawiany na skrzydle to grał fatalnie. Tak naprawdę to cofnięty napastnik, ale na środku też powinien sobie poradzić.
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom