>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

26 OSTATNIA Kolejka PlusLigi (19.03-23.03.2019)

Status
Zamknięty.
husarz22 104,1K

husarz22

Forum VIP
Derby Śląska!
Sporo się ostatnio słyszy o zmianach w Gieksie. Nieoficjalnie Piotr Gruszka ma przejść do Resovii. Już nawet trener ZAKSY pogratulował mu tego transferu na Instagramie. Ponad to odejdą Komenda, Sobański, Butryn, Rousseaux czy Mariański.
Jeżeli chodzi o miejsce w tabeli PlusLigi to jest to mecz, który niczego nie zmieni. GKS poza pierwszą szóstką a JW zajmie tak czy inaczej trzecie miejsce.
Pytanie teraz czy gospodarze będą jeszcze chcieli coś udowodnić no i czy Jastrzębski powalczy mając w głowach już play-offy, a ćwierćfinał mają zagrać na Skre lub Zawiecie? Jakie macie pomysły na ten mecz?
 
kojiro 290

kojiro

Użytkownik
Jeśli chodzi o ten mecz to jest strasznie śliska sprawa. Poważnie daję pod wątpliwość poziom zaangażowania Jastrzębia w związku z nadchodzącymi play-offami. Muszą mieć świadomość, że prawdopodobnie trafią na Skrę. GKS się wyprzedaje i jest to ostatni mecz drużyny w tym składzie w fazie zasadniczej. Przypomnijmy, że walczą z Resovią o 7 miejsce w dalszym ciągu. Poziom sportowy lepszy gości, ale aspekt zaangażowania będzie chyba po stronie gospodarzy i on może okazać się kluczowy.
 
crisardooo 144

crisardooo

Użytkownik
Resovia ogarnie dzis? Radom przecież nie musi nic.
Sovia po fatalnym sezonie na koniec będą się chcieli super zaprezentować przed własną publicznością.
Co myslicie?
 
J 19

james18

Użytkownik
Radom teoretycznie ma jeszcze o co grać, zwycięstwo da im pewne 4 miejsce i dzięki temu 1 i ewentualnie 3 mecz w ćwierćfinale zagrają na własnej hali, a dobrze wiadomo, że Radom na własnej hali często wygląda znacznie lepiej. Porażka sprawi, że wyprzedzić ich może Zawiercie, które gra w sobotę w Cuprum, no a Zawiercie w swojej hali to już w ogóle potrafi zdziałać cuda. Resovia może oczywiście wspiąć się jeszcze na wyżyny, ale obawiam się, że może trochę braknąć motywacji - co by nie mówić to sezon rozczarowań, brak awansu do 6, niektórzy zawodnicy wyglądają często jakby grali za karę.
 
M 220

mm25

Użytkownik
Radom teoretycznie ma jeszcze o co grać, zwycięstwo da im pewne 4 miejsce i dzięki temu 1 i ewentualnie 3 mecz w ćwierćfinale zagrają na własnej hali, a dobrze wiadomo, że Radom na własnej hali często wygląda znacznie lepiej. Porażka sprawi, że wyprzedzić ich może Zawiercie, które gra w sobotę w Cuprum, no a Zawiercie w swojej hali to już w ogóle potrafi zdziałać cuda. Resovia może oczywiście wspiąć się jeszcze na wyżyny, ale obawiam się, że może trochę braknąć motywacji - co by nie mówić to sezon rozczarowań, brak awansu do 6, niektórzy zawodnicy wyglądają często jakby grali za karę.
ciezki mecz, ja bym szedł w over punktowy, zapewne 1 i drudzy beda chcieli wygrac
 
C 134

czuubi

Użytkownik
A ja w tym meczu idę w strone Cerradu, uważam, ze będą bardziej zmotywowani do wygrania tego meczu, bo jak dobrze czytam to miejsce 4 i 5 beda ze soba grać w dalszej części. Grają do dwóch wygranych, pierwszym mecz gra czwarte miejsce u siebie. Wydaje mi sie, że bedzie to mecz z Zawierciem, jesli Cerrad przegra, a Zawiercie wygra z Cuprum, zamienią się miejscami , a Zawiercie u siebie jest innym zespołem i bedzie znacznie trudniej otworzyć dobrze dwumecz.
Teoretycznie Resovia ma lepszy skład, ale mówimy to od początku sezonu.
Mój typ: Cerrad w etoto 1,76

Eh praktycznie to samo co James, jak zaczynalem pisać to nie było tego posta :-D obyśmy dobrze typowali, powodzenia
 
rodzyn7 5,7K

rodzyn7

Użytkownik
Resovia ogarnie dzis? Radom przecież nie musi nic.
Sovia po fatalnym sezonie na koniec będą się chcieli super zaprezentować przed własną publicznością.
Co myslicie?
Kompletnie wypadłem z obiegu jeśli chodzi o siatkę, ale oglądałem Resovię w ostatnim meczu i tylko na jego podstawie będę się wypowiadał - wyglądają jak zbieranina przypadkowych chłopaków, która nagle znalazła się razem na boisku. Nikt nic nie wie, ustawianie w obronie fatalne (kilka plasów w środek wpadło), asekuracja nie działa, blok nie działa. Dla mnie Czarni to powinni wziąć, tym bardziej, że jak piszą koledzy wyżej, mają o co grać.
 
kibic-zwierze 42,5K

kibic-zwierze

Użytkownik
Panowie, co powiecie o wygranej Zawiercia ? Mają szansę wyprzedzić Radom, niby bez znaczenia ale zawsze jakiś tam atut własnej hali w następnej rundzie. A jak przegrają to Bełchatów będzie miał szansę ich wyprzedzić. Warto ?
 
mkl 128,1K

mkl

Znawca - Formuła 1
Ja gram Zawiercie po kursie @1,5. Zdecydowanie jest o co grać, przewaga własnej hali zwłaszcza w ich wypadku jest dosyć prawdziwa + fakt własnie taki, że jak przegrają to mogą spaść na 6 miejsce zamiast 4 i grać z JSW bez przewagi parkietu. No i nie zapominajmy, że poza kwestiami motywacyjnymi są najzwyczajniej w świecie lepsi (na papierze). Moim zdaniem grzech nie grać.
 
zibi16 1,1M

zibi16

Moderator
Członek Załogi
Warto pograć na Zawiercie, do meczu jeszcze spadnie do 1,3 i wtedy nie będzie już sensu grać, kurs 1,50 zdecydowanie do gry na Zawiercie
✅ 0:3
 
zibi16 1,1M

zibi16

Moderator
Członek Załogi
Dziś myślę, że dobrą opcją jest postawienie na SKRE, są w coraz lepszej formie, powrót siatkarzy do dobrej dyspozycji po kontuzjach i możliwość awansu na 5 miejsce i granie nie z Jastrzębskim Węglem a z Zawierciem. ZAKSA pewna 1 miejsca, 2,76 myślę, że do gry a po meczu okaże się czy warto było.
 
pawelex 237

pawelex

Użytkownik
Dziś myślę, że dobrą opcją jest postawienie na SKRE, są w coraz lepszej formie, powrót siatkarzy do dobrej dyspozycji po kontuzjach i możliwość awansu na 5 miejsce i granie nie z Jastrzębskim Węglem a z Zawierciem. ZAKSA pewna 1 miejsca, 2,76 myślę, że do gry a po meczu okaże się czy warto było.
Z tego co widzę to Skra nie ma szans na 5 miejsce
 
P 0

pavlinho

Gość
Dziś myślę, że dobrą opcją jest postawienie na SKRE, są w coraz lepszej formie, powrót siatkarzy do dobrej dyspozycji po kontuzjach i możliwość awansu na 5 miejsce i granie nie z Jastrzębskim Węglem a z Zawierciem. ZAKSA pewna 1 miejsca, 2,76 myślę, że do gry a po meczu okaże się czy warto było.
Skra po wyjezdzie do Rosji, gdzie grali ciężki mecz i złotego seta.
Nie ma możliwości awansu na 5 miejsce, to ostatnia kolejka i nic sie juz nie zmieni bo strata do Czarnych wynosi 4 punkty.
Tak więc polecam najpierw się poduczyć zanim zacznie się pisać jakieś brednie i wprowadzać ludzi w błąd.
 
S 182

szczur-89

Użytkownik
Rowniez uwazam, ze Skra dzisiaj powalczy i ugra minimum 2 sety. Mecz niby o nic ale w takich spotkaniach kazdy chce pokazac sie i zespoly nie odpuszaja, chociazby jesli chodzi o psychike przed dalsza czescia sezonu. Tym bardziej, ze goscie z meczu na mecz graja coraz lepiej i stabilniej.
Osobiscie zagralem over punktowy Skry 86,5 po 1,62 w Totolotku. Pozdrawiam ;) ✅ 107 pkt
 
P 0

pavlinho

Gość
Ogólnie to bym Wam odradzał ruszać cokolwiek w tym meczu. Rok temu była podobna sytuacja. ZAKSA grała wazny mecz w LM z VFB, 3 albo 4 dni pozniej grali ze Skrą mając zapewnione 1 miejsce w lidze a mecz był o nic. Pierwszym składem zagrały drużyny tylko w 1 secie a potem rotacje w składach. Ludzie też ładowali overy a skończyło się na 3-0 dla Skry.
 
zibi16 1,1M

zibi16

Moderator
Członek Załogi
Faktycznie, przepraszam... Nie zauważyłem, że najpierw liczą się punkty a nie wygrane spotkania co jest dla mnie głupotą ale fakt faktem... SKRA nie ma szans już tak jak wspomnieliście.
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom