>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

22 Kolejka PlusLigi (23.02.2019)

Status
Zamknięty.
lukas88 282,8K

lukas88

Forum VIP
ZAKSA Kędzierzyn- Kożle - ONICO Warszawa
Typ: 1 (-1,5) seta
Kurs: 1,74
Fortuna
7/10

Mecz na szczycie Plus Ligi, lider Zaksa podejmuje vice lidera Warszawskie ONICO. Uważam że Zaksa na własnym parkiecie nie będzie miała większych problemów z rywalem. Mimo ciągłego braku Deroo Zaksa pomijając wypadek przy pracy z Resovią kroczy od zwycięstwa do zwycięstwa. Onico prezentuje się dużo lepiej po transferze Kurka z rozsypanego Szczecina, natomiast w moim odczuciu nie jest to zespół na walkę o mistrza. Skoro przegrywa się u siebie ze zdziseiątkowaną kontuzjami Skrą, to nie widzę ich podjazdu pod Zaksę w dniu dzisiejszym. Jak dla mnie jedyne co Onico może dziś wywiieźć z Kędzierzyna do max seta.
Alternatywnie:
Zaksa (-9,5) @ 2,01 Fortuna 6/10
Zaksa (-11,5) @ 2,41 Fortuna 4/10
DW 3:0 @3,15 Fortuna 2/10
 
husarz22 104,1K

husarz22

Forum VIP
Chyba w tej kolejce najlepiej iść w overy punktowe w meczach Skry z Zawierciem i Olsztyna z Resovią.
Możesz wyjaśnić dlaczego?
Na temat Skry pisałem w poprzedniej kolejce. Jako underdog wygrali w Warszawie. Zawiecie nie będzie miało łatwo w Bełchatowie.
Natomiast jeśli chodzi o Resovie to widać, że w końcu coś ruszyło. Nareszcie potencjał w tej drużynie przekłada się na wyniki. Dlatego raczej bym odradzał jakiś over.
 
zibi16 1,1M

zibi16

Moderator
Członek Załogi
ZAKSA Kędzierzyn Koźle - ONICO Warszawa 1:3
powyżej 181,5 1,84
Ja wiem, że ONICO dało ciała w meczu z Bełchatowem przegrywając 2:3 gdzie Bełchatów grał osłabiony ale mecz meczowi nie równy... W ZAKSIE w dalszym ciągu brak S. Deroo i godnie zastępuje go Szymura. Uważam, że w tym meczu zobaczymy co najmniej 4 sety, wystarczy, że na swoim wysokim poziomie zagra B. Kurek i ZAKSA może mieć problemy. Mimo wszystko są faworytem w tym spotkaniu jak w każdym ale nie wydaje mi się aby ten mecz miał zakończyć się szybkim 3:0.
Na jutro myślę grać w stronę Zawiercia. Jeszcze zobaczymy...​
 
lazan 642

lazan

Użytkownik
nie uwaza ktos ze zaksa ten mecz odpusci? oni graja najwazniejszy mecz w lm w srode na najtrudniejszym terenie, musza byc w 100% gotowi - moge sie mylic ale chyba potrzebne sa 2 sety(co i tak bd ciezkie) a jesli nie sety to gra na ,,male oczka&#39;&#39; dlatego wydaje mi sie moga odpuscic ten mecz.
Moj typ za drobne to druzyna z miasta stolecznego.
 
Otrzymane punkty reputacji: +7
S 26,2K

sobolekk

Użytkownik
3.25 w unibecie to promocja. Onico Warszawa win to must bet. Zaksa bez Deroo to raczej nie jest jakies wow. Atakujacy lepszy w onico o 2 klasy, na przyjeciu bez Deroo to szczerze mowiac bardzo podobny potencjal, no ok rozegranie po stronie zaksy, i srodkowi lekko tez. Zaksa moze i jest faworytem ale na pewno nie takim zeby takie kursy wystawiac.
W strone Zawiercia po kursie 3.66 to tez promocja. Belchatow obecnie to przecietniacy a dalej przeceniani
 
penetrator 223

penetrator

Użytkownik
Co wy opowiadać ????
Tosz to Onico gra padaczkę... są mocno falujaca drużyna, mam wrażenie ze i Kurek dużo nie pomaga juz bo każdy czyta grę jeśli grana jest piłka non stop do niego - a nie oszukujmy się przyjęcia cudownego nie ma żeby blok rozrzucać przez sypacza.
ZAKSA tez z tonu trochę spuściła w meczu z Reską, ale już Cuprum rozbili.
Mam nadzieje ze dziś Kaczmarek zagra dobre spotkanie a jeśli nie to James go godnie zastąpi i rozbija Onico.
Ważny mecz motywacyjne przed LM!
Zaksa KK -1.5 seta @ 1.7 ⛔
Edit: Z Lube to oni seta nie ugraja.. :dntlck:
Do tego na sucho:
Trefl Gdańsk -1,5 seta @1.53✅
Iforbet bez podatku ????
 
volman 1,1K

volman

Użytkownik
Onico gra padake ale ZAKSA też nie gra wybitnej siatkówki a myślami są na pewno w środowym spotkaniu z lube, gdzie wystarczy że ugrają dwa sety i awansują do kolejnej rundy. Wszystkim grającym zakse proszę zastanowić się po co mają grac na maxa?
 
Otrzymane punkty reputacji: +7
penetrator 223

penetrator

Użytkownik
Asseco Resovia @1.30
Mimo wszystko trzeba grać Resovia, odrodzić się , są w gazie. Mają w zespole sporo indywidualności a jak im idzie to będzie szło.
Po drugiej stronie siatki stanie Jan Hadrava i dalej nikt... no Woicki jeszcze zasługuje na uwagę.
Pójdą za ciosem siatkarze pasów po play-off. A niech wcześniej jeszcze Skra pogubi pkt to będą się bili jak LWY o dzisiejsze 3pkt!
 
typ_byl_dobry 8,2K

typ_byl_dobry

Użytkownik
Na dziś proponuje dubel z forbet, gdzie kursy są wyższe niż u konkurencji i można grać bez podatku
Bełchatów - Zawiercie over 3,5 seta 1.60✅

Skra wychodzi z dołka, Warta w nienajlepszej formie. Arcy ważny mecz, prawdopodobnie miejsce w play offach znajdzie się tylko dla jednej z tych drużyn. Skra u siebie jest faworytem, ale przy ciągłych osłabieniach kursy 1.30 na pewno nie do gry. Zawiercie ma podobny potencjał i rzadko swoje mecze kończy w trzech setach. Jak dla mnie, widzę tu walkę na maxa i cztery sety minimum.
Olsztyn - Rzeszów -1,5 seta 1.77 ⛔

Zaufam Asseco. Faza zasadnicza wchodzi w decydujące rozstrzygnięcia. Resovia personalnie jest najmocniejsza z całej ligi, finansowo również. Rzeszów potrzebuje tych punktów jak wody, ich styl gry mnie w końcu przekonuje. AZS niespodzianiewanie wygrał w Jastrzębiu, ale na przestrzeni sezonu widać że ya drużyna gra nierówno. Typuje 1:3 dla przyjezdnych.
Ako 2.83 ⛔
 
lukas88 282,8K

lukas88

Forum VIP
PGE Skra Bełchatów- Aluron Warta Zawiercie
Typ: 1 (-1,5s)
Kurs: 1,65
Pinnacle
Stawka 8/10

Skra na musiku, w walce o PO, spotkanie z ONICO wygrane 3-2 napawa optymizmem. Do gry wrócił Milad, bliski powrotu jest Artur Szalpuk. Skra we własnej hali nie ma miejsca na straty punktów, uważam że zespół z Zawiercia nie powinien zbyt wiele ugrać w Bełchatowie. Jeśli od razu na swój poziom wskoczy Teppan i Milad, zobaczymy szybkie 3-0.
Alternatywnie:
1 (-9,5) @ 1,92 Fortuna 6/10
3-0 @ 2,87 Fortuna 3/10
AZS Olsztyn- Asseco Resovia
Typ: over 179,5
Kurs: 1,84
Fortuna
Stawka 6/10

Ciekawe spotkanie zapowiada się w Olsztynie, wydaje się że Resovia wraca na właściwe tory, aczkolwiek Olsztyn u siebie na pewno powalczy. Nie wierzę w szybkie 0-3. Uważam że zobaczymy tutaj minimum 4 sety, a może i będzie piąty.
 
19nowik45 19,7K

19nowik45

Użytkownik
MKS Będzin +2.5 seta - 1.75.
Krótka analiza, nie ma co się rozpisywać.
MKS ostatnie mecze w plecy 3:0 z ONICO (do 22, 20 i 22) i z Wartą 3:1 (25:22, 25:20, 22:25, 27:25).
Będzin z bilansem 1:19, jak to w ogóle wygląda xD.
Po zmianie trenera grają jednak zdecydowanie lepiej.
Czarni na wyjeździe w plecy 3:0 z ONICO (do 21, 19 i 16) i z Katowicami 3:0 (do 15, 17 i 29).
Dejan Vinčić złapał kontuzję w meczu z Gieksą, a gra Czarnych się posypała. Jeżeli nie zagra to kurs na Gospodarzy jest przesadzony. Ostatnie wyniki pokazują, że Będzin na luzie może ugrać seta. Niestety nie ma jeszcze pewnego info na temat gry lidera zespołu i głównego rozgrywającego Radomia, ale wszystkie następne mecze Goście grają z absolutną czołówką ligi. Nie wierze, że trener zaryzykuje zdrowie Dejana.
Mam u siebie Zakład Bez Ryzyka, a ten z dzisiejszej oferty Pre wydaje się najciekawszy, więc po konkretnym kursie próbuje.
MKS Będzie - 7.00.
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom