Forum VIP
Panowie co taka cisza w temacie?
Poniżej kilka moich propozycji na dzisiejsze spotkania PL:
Cuprum- Zaksa under 169,5 @ 1,84 Fortuna 5/10✅✅✅
Zaksa nadal bez Deroo, ale mimo to uważam że nie powinni mieć większych problemów ze słabym Lubinem. Skoro osłabiona i słaba w tym sezonie Skra potrafiła sobie poradzić ze słabym zespołem Cuprum, to podrażniona porażką z Resovią Zaksa również nie powinna mieć problemów. Pierwsze spotkanie w tym sezonie rozgrywane w listopadzie zakończyło się gładkim 3-0 i sety nie były zbytnio emocjonujące, gdyż zakończone do 16,22,14.
Dziś aż tak gładkiego zwycięstwa nie przewiduję ale uważam że spotkanie zakończy się w 3 setach. Inne opcje na to spotkanie:
DW 0-3 @ 1,92 5/10 Fortuna✅✅✅
under 138,5 @ 2,84 3/10 Fortuna✅✅✅

Resovia- Trefl 1 (-1,5s) @ 1,61 Fortuna 6/10✅✅✅
Resovia podbudowana zwycięstwem ze Skrą i Zaksą, jest to zespół ze sporym potencjałem, który do tej pory zawodził, jednak liczę że podtrzymają poziom z meczu weekendowego. Trefl ostatnio dramatyczne spotkanie z Jastrzębiem, masa przestojów, ogromne problemy z przyjęciem. Myślę że dzisiaj Rossard będzie dla nich ogromnym problemem na zagrywce.
Uważam że nie będzie to spacerek dla Resovi ale nie wierzę że Treflowi uda się z Rzeszowa wywieźć chociażby 1 punkt.

Zawiercie - Będzin poniżej 144,5 punktów 1.73 ⛔⛔

Nie wiem co ta linia tam robi, ewidentny błąd buka. MKS początek sezonu miał obiecujący, później problemy finansowe, kontuzje, z konieczności przyjmujący gra na środku, czego efektem w ostatnich 8 meczach jest 1 wygrany set, z resztą podarowany przez Resovie. Gospodarze są zespołem dwie klasy lepszym. Jeśli Zawiercie utrzyma koncentracje i nie zlekceważy rywala goście mogą mieć problemy z ugraniem 20 punktów w pojedynczym secie.
Warszawa -1,5 seta - Bełchatów 1.80 ⛔⛔

Bardzo ważny mecz dla jednych i drugich. Górę mogą wziąć osłabienia, a te w Skrze są nadal znaczące. Nie zagra Wlazły i Szalpuk a Ebadipour po kontuzji nie jest w najwyższej formie. Trzeba przyznać, że Orczyk Teppan czy Katić spisują się przyzwoicie, jednak brakuje jakości. W meczu z tak wymagającym rywalem jak ONICO, na Torwarze o punkty będzie ciężko.
Jastrzębski -1,5 seta - Olsztyn 1.30 ⛔⛔⛔

Olsztyn po trzech ostatnich porażkach, zwłaszcza tej w Bydgoszczy może zapomnieć o szóstce. Trudno będzie im się podnieść na tak trudnym terenie. Jastrzębianie w niedziele wywalczyli 3 punkty w Gdańsku, mecz stał na wysokim poziomie. Dziś nie spodziewam się, że AZS postawi aż tak trudne warunki gospodarzom.
????ako 4.06 ⛔⛔ totalna klapa

power30 18K

power30

Forum VIP
Popieram również tym na Onico, ale wchodzimy w decydującą część sezonu i kto wie czy nie będzie jakiś ustawek. Skra jest na sporym musiku, a do tego czuje oddech Sovii. O wiele lepiej spisuje się Teppan, jednak grał z o wiele słabszym rywalem. Orczyk wcale nie zachwyca w przyjęciu czy też w ataku. Nota bene został ostatnio zmieniony przez Milada. Katić ma &quot;drewniane&quot; przyjęcie i to zapewne on wraz z Piechockim będą obiektem zagrywek. Boruch ostatnio zrobił bodaj serię 7 punktową. Ebadipour w wywiadzie przyznał, iż po wejściu na boisko &quot;odezwały&quot; się kontuzjowane plecy. Zasadniczo goście mają bardzo ograniczone pole manewru na ataku oraz na przyjęciu. Cuprum ostatnio podarowało przez głupie błędy 3 punkty, tutaj może być o wiele trudniej.
Warszawa nadal walczy o 2 miejsce premiujące grę w półfinale, ale tuż za nimi jest JSW. Onico ma w perspektywie ciężki mecz z ZAKSĄ. Zasadniczo Antiga ma do dyspozycji cały skład. Nie wiadomo co z Virgrassem, który ostatnio nie grał. Podobno po sezonie mu w klubie podziękują.
Zasadniczo poza środkiem to nie widzę przewagi personalnej gości.
Jeśli nie będzie żadnych ustawek, to sądzę iż Warszawianie są w stanie spokojnie wygrać w 4 setach.

quick. 5,2K

quick.

Znawca Tenis
Resovia - Trefl
No jak dla mnie bet dnia w tym spotkaniu. Resovia na fali wznoszącej, a przecież tam potencjał jest ogromny. Do tego zagrają u siebie, więc nie wyobrażam sobie, żeby stracili jakieś punkty. Jeszcze jakiś czas temu wydawało się, że Trefl może powalczyć o TOP6, ale na ten moment, to Rzeszowianie są na lepszej drodze do tego.
Wygrane nad Skrą i Zaksą nie wzięły się znikąd. W końcu coś zaczęło działać i nie wyobrażam sobie, że nie zobaczymy pewnej wygranej Asseco.

powyżej 181,5 1,84
Nie no w życiu nie zagram na Resovie po tak słabym kursie.. Od początku grają katastrofalnie i nawet zwycięstwa z Bełchatowem i z ZAKSą nie przyćmią tego... ZAKSA miała prawo w końcu przegrać, 16 zwycięstw z rzędu i tak robi ogromne wrażenie. Gdańsk ostatnio notuje dobre wyniki, 4 zwycięstwa w lidze mistrzów, 3 zwycięstwa w lidze i ostatnio porażka 1:3 z Jastrzębskim po zaciętej walce a Resovia potrafiła stracić seta nawet ze słabym Będzinem. Wydaje mi się, że 4 sety obejrzymy a over powinien zostać pokryty.
Cuprum Lubin - ZAKSA Kędzierzyn Koźle 0:3
ZAKSA -9,5 1,57
ZAKSA -10,5 1,75
poniżej 142,5 2,40
Tutaj wydaje mi się, że ZAKSA po porażce 0:3 u siebie z Resovią będzie chciała zrewanżować się sobie jak i swoim kibicom zwycięstwem szybkim i pewnym. Lubin kadrowo odstaje mocno od ZAKSY. Nadal nie zagra S. Deroo ale i bez niego radzą sobie całkiem nieźle, wygrany Puchar Polski czy zwycięstwo z Modena w lidze mistrzów. Jeżeli nie będzie 3:0 to i tak handicapy powinny siąść. Chociaż 1 set ZAKSA powinna wygrać dość wysoko.
Aluron Virtu Warta Zawiercie - MKS Będzin 3:1
poniżej 144,5 1,73
Zgadzam się w pełni z kolegą wyżej, forBet troszkę przysnął więc trzeba skorzystać.
Zawiercie u siebie bardzo mocne i walczą o 4 miejsce więc 3 punkty bardzo potrzebne.
ONICO Warszawa - PGE SKRA Bełchatów 2:3
ONICO -1,5 seta 1,78
Przy brakach kadrowych w Bełchatowie nie można nie zagrać na ONICO. U gości w dalszym ciągu nie grają A. Szalpuk i M. Wlazły a M. Ebadipour nie jest w 100% w formie. ONICO walczy o 2 lokatę i myślę, że wykorzystają wielki problem kadrowy u gości i wygrają ten mecz za 3 punkty.​

Użytkownik
Ileż to już razy Resovia miała pewnie wygrywać swoje mecze w tym sezonie. O tym jak nieprzewidywalna jest to drużyna świadczą dwa wyniki. Wygrali w Kędzierzynie do 0 - jedyna porażka Zaksy, i przegrali w Rzeszowie z Będzinem też do 0 - jedyny win Będzina. Skąd się wzięły wygrane nad Skrą i Zaksą? Stąd, że cała presja zeszła z Rzeszowian, wszyscy ich już skreślili w walce o szóstkę i tych meczów nie musieli wygrywać, a mogli. Poza tym Resovia mimo słabej gry już w pierwszej rundzie potrafiła się mobilizować na te drużyny - przegrali tiebreak 20-18 z Zaksą i porażka w Bełchatowie po zaciętym meczu w czterech setach ze Skrą w optymalnym składzie. Fakt Trefla też ograli w Gdańsku. Nagle niektórzy nie wyobrażają sobie żeby Resovii mogło zabraknąć w play offach. Dziś Resovia wygrać musi, bo gra z bezpośrednim rywalem o top 6 i rozjechała ostatnio Zaksę, a prawda jest taka że Rzeszowianie właśnie w takich momentach zawodzą całkowicie. Wystarczy, że Rossard źle wejdzie w mecz i każdy wynik będzie możliwy, bo presja na gospodarzach będzie bardzo duża. Warto poczekać i próbować coś na live.

fiszu1 46

fiszu1

Użytkownik
Onico - Skra Bełchatów
2:0 wynik po 2 setach
Kurs 2.30 fortuna
Skra nadal w osłabieniach. Co prawda wrócił Milad ale niestety nie jest jeszcze w pełni sil. Do tego nie zagra Mariusz Wlazly i Artur Szalpuk. Myśle ze 3:0 dla onico ale po 2 secie i przerwie różnie bywa...

husarz22 104,1K

husarz22

Forum VIP
Możecie się dzisiaj przejechać na tym ONICO. Pomimo tych kontuzji w Bełchatowie - Skra ciągle jest groźna. Cały czas musi walczyć o punkty, aby nie stracić szansy na grę w Play-offach. Mistrzowie Polski muszą sobie radzić mimo wszystkich przeciwności losu i nie wychodzi im to najgorzej.
ZAKSA bez Deroo dostała u siebie 3:0 z Rzeszowem a Skra jednak powalczyla w mega osłabieniu.
Może podaje zbyt dużo statystyk a mniej merytoryki ale jest jeszcze jeden argument. Kurek już nie ma takiej formy i ostatnio z Bedzinem (bez Williamsa) wygrali do 22,20 i 22. A to absolutnie najgorszy zespół w lidze.
Typ: Skra handicap setowy (+1,5) @1.90 fortuna
✅✅

power30 18K

power30

Forum VIP
Oglądałem ten mecz i czekałem aż strona ligi zacznie hulać. Kurek miał 73% w ataku (8/11 w tym raz zablokowany). W 3 secie nie grał w ogóle. Kontrolowali spotkanie, może poza 3 setem, gdzie od początku grał Araujo oraz Penczev za Łukasika. No cóż ten najsłabszy zespół o mało co nie ugrał punktu z Zawierciem - bądź co bądź z pretendentem do fazy PO ???? Oczywiście tyu nie neguje, jednak bardziej opierałbym się na faktach. Niespodzianki oczywiście się w lidze zdarzają. Sądzę jednak, że brak Wlazłego i Szalpuka to znaczne osłabienie. Irańczyk na pewno będzie potrzebował czasu, a duet przyjmujących Katić/Orczyk to aktualnie nie ten poziom. Oczywiście może wyskoczą z jakąś formą, bo ostatnio grali po prostu przeciętnie.

pawelex 237

pawelex

Użytkownik
Onico zamyka piękną taśmę for fun za bonus. Wszystkie cuda powchodziły i został mecz który jako jedyny był poparty merytorycznymi argumentami, na tzw podbicie :cwl: