>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

19 Kolejka PlusLigi (09.02.2019)

Status
Zamknięty.
mkl 128,1K

mkl

Znawca - Formuła 1
Ja dodam, że wedlug mnie teoretycznie jak Skra bedzie oslabiona to lepiej dla nich. Resovia ma dobrych zawodnikow, ich wyniki to tez nie wina trenerow. Jak dla mnie to jakies problemy w glowie i psychika siada. Jak Skra zagralby pelnym skladem to Resovia moze zagrac na luzie bo nie bedzie faworytem i nie bedzie wielkiego szumu z powodu kolejnej przegranej. Kiedy na papierze beda faworytami to moga tego nie wytrzymac. Zwlaszcze ze matematycznie jakby sie ogarneli i grali to co potrafia to mogliby to 6miejsce jakos wyszarpac moim zdaniem. To takie moje przemyslenia. Nie bede gral tego meczu pregame jak juz to cos na live bedzie mozna probowac patrzac na sklady, dyspozycje i zachowania obydwu druzyn.
 
S 26,2K

sobolekk

Użytkownik
Z orczykiem i katicem skra faworytem z sovia? XDD nie no uśmiałem się. W tym składzie to oni dostają becki od Olsztyna... jeżeli będą szalpuk i ebadipour to skra będzie faworytem chociaż na pewno nie jakimś wielkim. W przeciwnym wypadku sovia to bierze i to gladko
 
R 0

rosolak

Użytkownik
Nie no ludzie , nie rozwalajcie mnie z ta WIELKA RESOVIA ktora przegrywala po 7 meczy pod rzad ... a ostatni mecz to jaki niby dobry ? z ostatnia druzyna ? i to nawet tam seta stracili ... Skra gra o top6 , a Resovia jedynie o honor dla kibicow , wiadome jest ze polowa skladu odejdzie po tym sezonie i graja zeby tylko dograc do konca bo na awans do top6 to abstrakcja..
z Bedzinem Schulz 36% ataku , Buszek 42% i to sa armaty na Skre ? ???? jeszcze fantastyczny Mika ? ;d
 
kibic-zwierze 42,5K

kibic-zwierze

Użytkownik
Dobra a czy poza mało merytoryczna dyskusja jakiś dwóch gimbow i moim ulubionym &quot;drużyna z bierze to&quot; może ktoś coś merytorycznego napisać o tym meczu ? Fakty są takie, że kurs na Bełchatów bardzo w górę. Jak tak dalej będzie to czy tylko ja tam będę widział value na gości ?
 
rpg 1K

rpg

Użytkownik
Jestem z Rzeszowa i powiem tyle - Resovii się nie da oglądać, byłem na meczu z Zawierciem to sportowo jak i kibicowsko nas pogrążyli, włączyłem w TV mecz z Będzinem, wyłączyłem po kilku minutach - nie ważne, że potem wygrali. Skra z dużymi absencjami, niektórzy ich tu wyśmiewają za to co było w Olsztynie. Nie domknęli drugiego seta i gospodarze dostali wiatru w żagle, wszystko im wchodziło, a od tego momentu gra Skry się posypała. Ale już tym samym składem Skra z JSW stanowiła duży opór i choć stawiałem na Jastrzębski to powinni ten mecz przegrać.
W Bełchatowie większych absencji niż już są nie będzie. Niech sobie kursy idą w górę. Ja tu widzę zwycięstwo Skry.
Zastanawiam się natomiast czy ZAKSA dzisiaj pociągnie serię zwycięstw...?
 
P 7,5K

pewniak1978

Użytkownik
Nie no ludzie , nie rozwalajcie mnie z ta WIELKA RESOVIA ktora przegrywala po 7 meczy pod rzad ... a ostatni mecz to jaki niby dobry ? z ostatnia druzyna ? i to nawet tam seta stracili ... Skra gra o top6 , a Resovia jedynie o honor dla kibicow , wiadome jest ze polowa skladu odejdzie po tym sezonie i graja zeby tylko dograc do konca bo na awans do top6 to abstrakcja..
z Bedzinem Schulz 36% ataku , Buszek 42% i to sa armaty na Skre ? ???? jeszcze fantastyczny Mika ? ;d
Skąd ty masz takie info że połowa składu odejdzie.....a może podszywasz się pod pana prezesa Ignaczaka to zwracam honor-bo tylko on może posiadać taką wiedzę z kim podpisze/przedłuży kontrakty. Co do Skry...... walczy o top 6 a jak walczy bez swoich najważniejszych ogniw to wszyscy widzą.Napisz choć jeden argument w czym są na tę chwilę lepsi od Resovi? Tylko miejsce w tabeli .....żadnych innych nie widzę.A Sovia niby tylko &quot;dograć do końca&quot;....Hipotetycznie wygrywają ze Skrą za 3pkt zrobią się 4 pkt straty do top 6.....uważasz że to tak dużo na 7 kolejek do końca gdzie do zgarnięcie będzie 21 pkt.Skra będzie miała na rozkładzie-dom Cuprum,Warta,Katowice wyjazd-Onico,Czarni,Trefl,Zaksa zaś Resovia-dom Trefl,Jastrzębie,Czarni wyjazda Zaksa,Olsztyn,Bydgoszcz,Cuprum.Nie będę nikomu przypisywał punktów bo w obecnej formie tych drużyn to wróżenie z fusów ale na szybko gołym okiem Skra na 7 meczy tylko Cuprum gra o nic zaś Resovia na 7 meczy ma dwa takie mecze Bydgoszcz i Cuprum.Pozostałe mecze to tak jak we wcześniejszym poście napisałem-kto lepiej poradzi sobie z górką ten będzie w top 6.Dla jasności piszę ciągle hipotetycznie ale skreślanie Rzeszowa bo niby już tylko dogrywają sezon jest bzdurą.Wiem że wszyscy atakują i wylewają kubeł pomyj na Rzeszów bo pewnie kupe kasy popłyneli ale popatrzmy na ten mecz obiektywnie tu i teraz.Skra po za środkiem który ciągnie gre nie ma wogóle siły w ataku.W PP z Zaksą trener był w takim akcie desperacji (brak zmiennika dla Teppana który gra piach) że przez chwilę w ataku był Kochanowski ???? Ktoś napisał że postawili się z Jastrzębiem.....moim zdaniem Jastrzębie zagrało bardzo słabo na dwóch kluczowych pozycjach Konarski i Fromm zostali zastąpieni w drugim już secie przez Buckiego i Ferensa i mimo tego zgarneli 3pkt zostawiając Skre z niczym.Kończąc cel powinien być wspólny.....ogrywać buki i ten kto grywał na Rzeszów po kursach rzędu 1.1 do 1.3 max i przegrywali sami byli sobie winni bo takich kursów poprostu się nie gra ale wobec 2.01 do kombika wziąłem w ciemno...kurs już oscyluje w granicach 1.6 więc temat kontuzji w Bełchatowie jest chyba nadal aktualny.Na marginesie gdyby ktoś chciał zarzucić mi że jestem stronniczy to dodam że mieszkam w Kędzierzynie i zawsze i w sercu mym tylko ZAKSA.Prawdę mówiąc nie przepadam (delikatnie ujmując) za Resovią i życzyłbym sobie top 6 bez Skry i Resovi ale piszę to wszystko jako typer a nie kibic.Pozdrawiam
 
M 6,1K

makalele007

Użytkownik
Skąd ty masz takie info że połowa składu odejdzie.....a może podszywasz się pod pana prezesa Ignaczaka to zwracam honor-bo tylko on może posiadać taką wiedzę z kim podpisze/przedłuży kontrakty. Co do Skry...... walczy o top 6 a jak walczy bez swoich najważniejszych ogniw to wszyscy widzą.Napisz choć jeden argument w czym są na tę chwilę lepsi od Resovi? Tylko miejsce w tabeli .....żadnych innych nie widzę.A Sovia niby tylko &quot;dograć do końca&quot;....Hipotetycznie wygrywają ze Skrą za 3pkt zrobią się 4 pkt straty do top 6.....uważasz że to tak dużo na 7 kolejek do końca gdzie do zgarnięcie będzie 21 pkt.Skra będzie miała na rozkładzie-dom Cuprum,Warta,Katowice wyjazd-Onico,Czarni,Trefl,Zaksa zaś Resovia-dom Trefl,Jastrzębie,Czarni wyjazda Zaksa,Olsztyn,Bydgoszcz,Cuprum.Nie będę nikomu przypisywał punktów bo w obecnej formie tych drużyn to wróżenie z fusów ale na szybko gołym okiem Skra na 7 meczy tylko Cuprum gra o nic zaś Resovia na 7 meczy ma dwa takie mecze Bydgoszcz i Cuprum.Pozostałe mecze to tak jak we wcześniejszym poście napisałem-kto lepiej poradzi sobie z górką ten będzie w top 6.Dla jasności piszę ciągle hipotetycznie ale skreślanie Rzeszowa bo niby już tylko dogrywają sezon jest bzdurą.Wiem że wszyscy atakują i wylewają kubeł pomyj na Rzeszów bo pewnie kupe kasy popłyneli ale popatrzmy na ten mecz obiektywnie tu i teraz.Skra po za środkiem który ciągnie gre nie ma wogóle siły w ataku.W PP z Zaksą trener był w takim akcie desperacji (brak zmiennika dla Teppana który gra piach) że przez chwilę w ataku był Kochanowski ???? Ktoś napisał że postawili się z Jastrzębiem.....moim zdaniem Jastrzębie zagrało bardzo słabo na dwóch kluczowych pozycjach Konarski i Fromm zostali zastąpieni w drugim już secie przez Buckiego i Ferensa i mimo tego zgarneli 3pkt zostawiając Skre z niczym.Kończąc cel powinien być wspólny.....ogrywać buki i ten kto grywał na Rzeszów po kursach rzędu 1.1 do 1.3 max i przegrywali sami byli sobie winni bo takich kursów poprostu się nie gra ale wobec 2.01 do kombika wziąłem w ciemno...kurs już oscyluje w granicach 1.6 więc temat kontuzji w Bełchatowie jest chyba nadal aktualny.Na marginesie gdyby ktoś chciał zarzucić mi że jestem stronniczy to dodam że mieszkam w Kędzierzynie i zawsze i w sercu mym tylko ZAKSA.Prawdę mówiąc nie przepadam (delikatnie ujmując) za Resovią i życzyłbym sobie top 6 bez Skry i Resovi ale piszę to wszystko jako typer a nie kibic.Pozdrawiam
widzę ze nie przypisujesz punktow ale pisząc ze cuprum nie gra o nic i Bydgoszcz to tak jak bys te punkty juz przypisywał i skra z cuprum miała wygrany juz mecz z nimi bez wychodzenia na parkiet i rzeszów bez wychodzenia na parkiet miał wygrana z cuprum i bydzią a prawda jest taka ze takie zespoły moga postawić większy opór niż te z gory tabeli to jest sport a w nim roznie bywa gdyby faworyci grajacy z druzynami o nic nie walczącymi grali tak ze zawsze by wygrywali kazdy z nas by był juz milionerem.
 
kosmita28 30

kosmita28

Użytkownik
A Wy dalej swoje... Po co w ogóle takie spotkania obstawiać. Resovia bez formy Skra bez 3 podstawowych zawodników, naprawdę trudno wskazać zwycięzcę tego meczu. Jak chcecie koniecznie obstawiać to grajcie over 3.5 seta lub over punktowy
 
Otrzymane punkty reputacji: +6
P 7,5K

pewniak1978

Użytkownik
widzę ze nie przypisujesz punktow ale pisząc ze cuprum nie gra o nic i Bydgoszcz to tak jak bys te punkty juz przypisywał i skra z cuprum miała wygrany juz mecz z nimi bez wychodzenia na parkiet i rzeszów bez wychodzenia na parkiet miał wygrana z cuprum i bydzią a prawda jest taka ze takie zespoły moga postawić większy opór niż te z gory tabeli to jest sport a w nim roznie bywa gdyby faworyci grajacy z druzynami o nic nie walczącymi grali tak ze zawsze by wygrywali kazdy z nas by był juz milionerem.
Widzę że nie czytamy ze zrozumieniem...pisałem wyrax
widzę ze nie przypisujesz punktow ale pisząc ze cuprum nie gra o nic i Bydgoszcz to tak jak bys te punkty juz przypisywał i skra z cuprum miała wygrany juz mecz z nimi bez wychodzenia na parkiet i rzeszów bez wychodzenia na parkiet miał wygrana z cuprum i bydzią a prawda jest taka ze takie zespoły moga postawić większy opór niż te z gory tabeli to jest sport a w nim roznie bywa gdyby faworyci grajacy z druzynami o nic nie walczącymi grali tak ze zawsze by wygrywali kazdy z nas by był juz milionerem.
Bylo wyraznie napisane hipotetycznie a znaczenie tego slowa chyba nie muszę tlumaczyc.Piszesz mi o sporcie jakimi prawami się rządzi,że są niespodzianki itp,itd.....komu ty to tlumaczysz??? Polubiles post pana Rosolaka który już skreslił Rzeszów z top 6 czyli podpisujesz się pod tym co napisał a teraz tlumaczysz mi że Bydgoszcz i Cuprum skresliłem.Takim tokiem rozumowania to powinieneś jeszcze Będzin włączyć do walki o top 6 bo 21 oczek jest na stole.Sucha gadka z kazaniami.Napisz o faktach,realiach.Piszemy o konkretnym meczu argumenty za i przeciw,reszta to jest przyszłość dlatego napisałem hipotetycznie bo ciągle będę uważał że skreslanie Resovi z takim potencjałem jest błędem. ....Co do milionerów. ...jeszcze nikt nie wzbogacił się na faworytach tylko na niespodziankach powinienes o tym wiedziec.Kurs brałem 2.01 dla Reszowa wobec 1.6 na Skre a więc wdg. kursów poszedłem w stronę niespodzianki
 
Z 5,6K

zabix00

Użytkownik
Podniecacie się meczem, ale na resovie złotówki nie postawie. Kawał dziadów i nic więcej. Zawsze jak jest mecz myśle, ze w końcu się przełamią i pokażą dobra siatkówkę ale straciłem nadzieje. Jak grać to na skre nawet jak przegra to bez wyrzutów sumienia.
Dlaczego na zakse jest tak duży kurs? JSW z konarem haha jaja. Na iforbecie macie konar-Kaczmarek 2 po kursie 1.6 polecam. Również gram na zakse+cuprum -1.5 seta. W cuprum gra wyglada co raz to lepiej. Australijczyk na duży +++. Będzin ma problem z przyjęciem piłki, a jeżeli yanagida walczy zagre to będzie problem i to duży
 
M 6,1K

makalele007

Użytkownik
Widzę że nie czytamy ze zrozumieniem...pisałem wyrax
Bylo wyraznie napisane hipotetycznie a znaczenie tego slowa chyba nie muszę tlumaczyc.Piszesz mi o sporcie jakimi prawami się rządzi,że są niespodzianki itp,itd.....komu ty to tlumaczysz??? Polubiles post pana Rosolaka który już skreslił Rzeszów z top 6 czyli podpisujesz się pod tym co napisał a teraz tlumaczysz mi że Bydgoszcz i Cuprum skresliłem.Takim tokiem rozumowania to powinieneś jeszcze Będzin włączyć do walki o top 6 bo 21 oczek jest na stole.Sucha gadka z kazaniami.Napisz o faktach,realiach.Piszemy o konkretnym meczu argumenty za i przeciw,reszta to jest przyszłość dlatego napisałem hipotetycznie bo ciągle będę uważał że skreslanie Resovi z takim potencjałem jest błędem. ....Co do milionerów. ...jeszcze nikt nie wzbogacił się na faworytach tylko na niespodziankach powinienes o tym wiedziec.Kurs brałem 2.01 dla Reszowa wobec 1.6 na Skre a więc wdg. kursów poszedłem w stronę niespodzianki
Realia sa takie ze rzeszow to dno i wodorosty. Graja piach i tyle ja nie przegralem na nich ani zlotowki bo granie na nich to jest samobojstwo lepiej oddac kase na dom dziecka czy jakiemus bezdomnemu dac na bulke. Skra oslabiona ok zgoda ale ile bywalo takich meczy ze ktos jest oslabiony a wygrywal z palcem w d...
 
P 7,5K

pewniak1978

Użytkownik
Realia sa takie ze rzeszow to dno i wodorosty. Graja piach i tyle ja nie przegralem na nich ani zlotowki bo granie na nich to jest samobojstwo lepiej oddac kase na dom dziecka czy jakiemus bezdomnemu dac na bulke. Skra oslabiona ok zgoda ale ile bywalo takich meczy ze ktos jest oslabiony a wygrywal z palcem w d...
Rzeszów to dno i wodorosty i gra piach.....a co gra Skra???? Ile razy było że ktoś jest osłabiony a wygrywa.....a ile razy było że ktoś gra piach i nagle gra jak natchniony (właśnie ten zespół co gra piach w tym sezonie z Zaksą zagrali najlepsze swoje zawody i urwali punkty)
 
M 6,1K

makalele007

Użytkownik
Rzeszów to dno i wodorosty i gra piach.....a co gra Skra???? Ile razy było że ktoś jest osłabiony a wygrywa.....a ile razy było że ktoś gra piach i nagle gra jak natchniony (właśnie ten zespół co gra piach w tym sezonie z Zaksą zagrali najlepsze swoje zawody i urwali punkty)
no to pobieraj z 1 kk kredytu i bedziesz zarobiony. Rzeszów gra swietna siatkoweczke i jutro biora meczyk 3:0 :cwl:
 
P 7,5K

pewniak1978

Użytkownik
no to pobieraj z 1 kk kredytu i bedziesz zarobiony. Rzeszów gra swietna siatkoweczke i jutro biora meczyk 3:0 :cwl:
zero argumentów,pusty bełkot...gdzie było napisane świetna siatkóweczka Resovi??? gdzie było napisane biorą 3-0 ??? dziecko bo raczej poważnym gościem nie jesteś,jak wyrobisz już dowód osobisty to napisz coś poważniejszego...
 
Z 5,6K

zabix00

Użytkownik
Panowie na iforbet ziobrowski-Williams 2 kurs 1.85. To są chyba jaja. Williams ciągnie grę, stabilna forma. Swoją normę wyrabia bez problemu. Dziwne dla mnie ze takie cis wystawili.
Ps oglądam zakse i ja się pytam co konar robi w podstawowej szóstce w jsw ? Tragedia. 22% skuteczności wchodzi Bucki i zaczyna się coś dziać. Czyli Kaczmarek już wszedl
 
pilka_radom 38,4K

pilka_radom

Znawca - Nizsze ligi polskie
Kto więcej punktów ? (zawodnicy muszą wyjść w pierwszym składzie)
Schulz (1.66)/Teppan (2.05)
T. Rossard najlepiej punktującym + Resovia wygra (zawodnik musi wyjść w pierwszym składzie)
Tak (4.0)
M. Możdżonek poniżej/powyżej 7.5 punktów (zawodnik musi wyjść w pierwszym składzie)
poniżej (1.87)/powyżej (1.8)
J. Kochanowski poniżej/powyżej 12.5 punktów (zawodnik musi wyjść w pierwszym składzie)
poniżej (1.83)/powyżej (1.83)
Kto więcej punktów ? (zawodnicy muszą wyjść w pierwszym składzie)
Hadrava (2.05) / Muzaj (1.66)
Kto więcej punktów ? (zawodnicy muszą wyjść w pierwszym składzie)
Andrimnga (1.6) / Schott (2.15)
J. Hadrava najlepiej punktującym + Olsztyn wygra
Tak (4.0)
P. Nowakowski poniżej/powyżej 11.5 punktów (zawodnik musi wyjść w pierwszym składzie)
poniżej (1.83)/powyżej (1.83)
J. Hadrava poniżej/powyżej 21.5 punktów (zawodnik musi wyjść w pierwszym składzie)
poniżej (1.83)/powyżej (1.83)
Pytanie do Ekspertów z działu. Co sądzicie o powyższych zakładach specjalnych na niedzielne spotkania z oferty Forbet. Co polecacie? Jakieś przemyślenia?
 
Z 5,6K

zabix00

Użytkownik
Handrava + Olsztyn moim zdaniem spo. Jeżeli handrava nie zagra dobrego, solidnego meczu to nie mecz nie potrwa dłużej niż 1.5h. Muzaj może w formie ale się pali. Jest homeryczny.
Co do meczu skry to raczej zaklanialbym się ba nich, aczkolwiek żeby po pierwszym secie nie było 1.4 kurs wtedy nie warto
/Proszę w miarę możliwości podać kilka argumentów dlaczego tak a nie inaczej, ponieważ to dział tematyczny //husarz22
 
husarz22 104,1K

husarz22

Forum VIP
Uważam podobnie jak kosmita28 że lepiei nic nie grać przedmeczowo, ani na Skrę, ani na Resovie. Jak już to pograć coś live bo tutaj może się zdarzyć wszysko.
Natomiast do meczu Olsztyna z Gdańskiem, myślę że warto poszukać jakiegoś overa punktów Muzaja. Facet ma świetne warunki fizyczne i co najważniejsze - jest w formie. Ostatnio w Bydgoszczy w trzech setach zdobył 23 punkty.
Niestety tylko eToto ma linie wystawioną na Maćka i jest to over 20.5 po @1.86, to jednak średni interes :/
@edit: pilka_radom w ETOTO jest nizsza linia na Handrave, mianowicie over 19.5 @1.86
 
A 33,5K

ar0nek

Użytkownik
Obejrzałem większość meczy Resovi. Dramat Przyjecie i atak. Gram. Z czystym sumieniem Skre która nawet oslabiona powinna spokojnie wygrac spotkanie za 3pkt
Skra 2.10 1xbet
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom