>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 200 ZŁ!<<<

18 Kolejka PlusLigi (03.02-06.02.2019)

Status
Zamknięty.
husarz22 104,1K

husarz22

Forum VIP
Bydgoszcz - Trefl Gdańsk
Przychodzę z pytaniem do bardziej doświadczonych osób z siatkówki, czy dzisiaj nastąpi przełamanie Bydgoszczy?
Generalnie Chemik zagrał ostatnio bardzo zacięty mecz z Zawierciem na wyjeździe. A dzisiaj powalczą u siebie, więc myślę, że jest szansa na jakieś punkty.
Natomiast Trefl bardzo dobrze się spisuje w Lidze Mistrzów.
Mimo wszystko nie rozumiem kursów wystawionych przez bukmacherów na to spotkanie, możecie mi wyjaśnić dlaczego Gdańszczanie są aż takimi faworytami?
 
mkl 128,1K

mkl

Znawca - Formuła 1
Skra Bełchatów - Jastrzębski Węgiel @2,05 STS ✅ ✅ ✅

STS chyba właśnie wystawił kursy i troszkę ich poniosło. Skra słaba w tym sezonie, ostatnie tygodnie to w ogóle dołek, przegrana u siebie w LM z Belgami po bardzo słabej grze - poziom swój trzyma chyba jedynie Ebadipur. Potem porażka i to za trzy punkty z bardzo przeciętnym w tym sezonie Olsztynem... no nie jest to ich najlepsza forma i czas. JSW z kolei na fali, wcześniej w lidze wygrane za 3pkt z Katowicami, Radomiem i Zawierciem tracąc tylko jednego seta a drużyny te to górna połówka tabeli. Potem bardzo dobry występ w Pucharze Polski. Zmiecione Onico w ładnym stylu. Na Kędzierzyn już to nie wystarczyło ale ZAKSA to ZAKSA...
Jak dla mnie bardzo dziwne kursy, na JSW dałbym nie więcej niż 1,6 dlatego warto zagrać.
Ja nie zagram bo mam złe wspomnienia z meczami Radomia ale warto się też zastanowić nad wygraną Zawiercia nad Czarnymi (@2,2 STS)
Bydgoszcz - Trefl Gdańsk
Przychodzę z pytaniem do bardziej doświadczonych osób z siatkówki, czy dzisiaj nastąpi przełamanie Bydgoszczy?
Generalnie Chemik zagrał ostatnio bardzo zacięty mecz z Zawierciem na wyjeździe. A dzisiaj powalczą u siebie, więc myślę, że jest szansa na jakieś punkty.
Natomiast Trefl bardzo dobrze się spisuje w Lidze Mistrzów.
Mimo wszystko nie rozumiem kursów wystawionych przez bukmacherów na to spotkanie, możecie mi wyjaśnić dlaczego Gdańszczanie są aż takimi faworytami?
Nie opłaca się stawiać na Gdańsk, jak już to na Bydgoszcz ale raczej przykładowo, że ugrają dwa sety. W sumie co mecz prezentują się dobrze i walczą pozostawiając dobre wrażenie ale jest to drużyna bardzo młoda i mało stabilna, raz zagrają świetnego seta by w następnym roztrwonić dużą przewagę - dobrym przykładem jest mecz u siebie z Lubinem gdzie wygrają mieli już prawie w kieszeni a sami to zawalili. Do gry albo handi setowe na Bydgoszcz albo jak już na Gdańsk to prędzej w handicap punktowy bo przynajmniej w jednym secie powinni mocno wygrać z Bydgoszczą jak tamci zagrają tego nazwijmy to swojego słabszego seta.
 
Otrzymane punkty reputacji: +65
oligarch 25

oligarch

Użytkownik
Ogladalem Bydgoszcz. Widac, ze im nie zalezy. Uj w Upe takim ludziom, tylko Bedzin potrafia przegonic. Za co dostaja takie pieniadze, jak potrafia tylko brudzic parkiet.
 
Z 563

zenek225

Użytkownik
Skra dzisiaj dalej bez Wlazlego, Szalpuka i Milada także zanosi się na łatwe spotkanie dla Jastrzebia
 
Otrzymane punkty reputacji: +21
typ_byl_dobry 8,2K

typ_byl_dobry

Użytkownik
Skra - Jastrzębie - 1,5 seta 2.65 forbet ✅

Forbet śpi z kursami i trzeba z tego korzystać. Duże problemy kadrowe gospodarzy. Katić, Teppan i Orczyk to jednak zupełnie inny poziom niż Szalpuk, Ebadipour i Wlazły. Skoro w Olsztynie nie dali rady to dziś rywal jest bardziej wymagający i o jakikolwiek punkt będzie trudno. Wobec takich braków przy dobrym przyjęciu Łomacz powinien szukać gry środkiem. Podobnie jak to miało miejsce w Olsztynie i meczu ligi mistrzów. Dlatego pobieram jeszcze do tego Kłos więcej punktów od Kossoka po 1.74✅ na etoto. I z racji spodziewanego równomiernego rozkładu punktów wśród siatkarzy Bełchatowa ciekawą opcją z przesadzonym kursem wydaje się być D. Konarski najlepiej punktującym + JW wygra 5.00⛔⛔ na forbet. Dawid był najlepszym punktującym w ostatnich meczach, finale PP z Zaksą i ligowym z Będzinem.
 
Otrzymane punkty reputacji: +39
mkl 128,1K

mkl

Znawca - Formuła 1
Jak dla mnie JSW było lekkim faworytem w normalnych składach. Przy takich absencjach wielu to &quot;pewniaczek&quot;. Myślę, że warto 0:3 postawić po kursie @4,25 STS
⛔
 
D 12

denison

Użytkownik
Witam, orientuje się ktoś czy jutro Zalinski i Zhigalov zagraja?
zalinski ma na pewno zagrać bo jak sam mówi nie ma juz śladu, chyba na konferencji Prygiel mowil ze nie ma zadnych kontuzji...zastanawiam się jak ten mecz będzie wyglądał zwłaszcza po pucharowym gdzie virtu wygrało.. Co ważne trener Zawiercia rotuje składem bo z resovia na ataku nie gral bociek a na przyjęciu za fereire gral semeniuk...
 
typ_byl_dobry 8,2K

typ_byl_dobry

Użytkownik
Mam pytanie czy warto dzisiaj iść w punkty Boćka?
W forBet over 20.5 pkt @1.82
A w ETOTO over 15.5 jest po @1.95 więc tam chyba mają jakiś błąd
Bardziej widzę jego over✅✅. Bociek odpoczywał w Rzeszowie, fakt że Malinowski zagrał tam super mecz, mimo wszystko to Bociek jest pierwszym atakującym i trener na niego stawia w najważniejszych meczach. Nie mam pewności jak etoto rozliczy typ gdy Bociek zacznie na ławce. Wszystko wskazuje na to że dziś zobaczymy przynajmniej 4 sety. Dwa tygodnie temu w pucharowym meczu właśnie z Radomiem 18 punktów Boćka przy skuteczności tylko 41%. Później w półfinale z Zaksą i ligowym meczu z Chemikiem zdobywał po 21 punktów. Jak wyjdzie w pierwszej szóstce, raczej nie powinien mieć problemów ze zdobyciem 16 oczek.
 
Otrzymane punkty reputacji: +43
M 6,1K

makalele007

Użytkownik
Bardziej widzę jego over. Bociek odpoczywał w Rzeszowie, fakt że Malinowski zagrał tam super mecz, mimo wszystko to Bociek jest pierwszym atakującym i trener na niego stawia w najważniejszych meczach. Nie mam pewności jak etoto rozliczy typ gdy Bociek zacznie na ławce. Wszystko wskazuje na to że dziś zobaczymy przynajmniej 4 sety. Dwa tygodnie temu w pucharowym meczu właśnie z Radomiem 18 punktów Boćka przy skuteczności tylko 41%. Później w półfinale z Zaksą i ligowym meczu z Chemikiem zdobywał po 21 punktów. Jak wyjdzie w pierwszej szóstce, raczej nie powinien mieć problemów ze zdobyciem 16 oczek.
jesli chodzi o to to pytalem na czacie musi wyjsc w podstawowym składzie wtedy rozliczą zakład po danym kursie jesli wyjdzie w czasie trwania meczu dostaniemy zwrot
 
semprebarca 566

semprebarca

Użytkownik
Mam pytanie czy warto dzisiaj iść w punkty Boćka?
W forBet over 20.5 pkt @1.82
A w ETOTO over 15.5 jest po @1.95 więc tam chyba mają jakiś błąd
Jeżeli jest takie zróżnicowanie w linii to ja z chęcią wchodzę na etoto w over 15.5pkt i na forbecie w under 20.5 pkt. Szansa że będzie miał 16-20 pkt jest dość spora a wtedy mamy oba wygrane zakłady. W innym przypadku jestesmy na 0.
 
M 6,1K

makalele007

Użytkownik
Jeżeli jest takie zróżnicowanie w linii to ja z chęcią wchodzę na etoto w over 15.5pkt i na forbecie w under 20.5 pkt. Szansa że będzie miał 16-20 pkt jest dość spora a wtedy mamy oba wygrane zakłady. W innym przypadku jestesmy na 0.
powiedz mi jaki jest sposób grając w polskich bukach z podatkiem aby wyjsc na 0 jeszcze grajac kursy 1,83 oraz 1,95 ?? Chętnie z takiego skorzystam bo w jeddnym 1,65 a w drugim 1,75 w tych granicach grajac wpłaską stawka 100 zl jestesmy do tyłu albo 35 zł albo 25 a to troche od 0 się różni
 
semprebarca 566

semprebarca

Użytkownik
powiedz mi jaki jest sposób grając w polskich bukach z podatkiem aby wyjsc na 0 jeszcze grajac kursy 1,83 oraz 1,95 ?? Chętnie z takiego skorzystam bo w jeddnym 1,65 a w drugim 1,75 w tych granicach grajac wpłaską stawka 100 zl jestesmy do tyłu albo 35 zł albo 25 a to troche od 0 się różni
Dobra, wiedziałem że sie znajdzie jeden co sie doczepi. Chodziło mi o to że minimalizujesz straty. Jeszcze więcej z minimalizujesz jeżeli dobrze wystawkujesz oba , a jak żal ci 20 zl stracic mając wg mnie spore szanse na wygranie obu zakładow to twoja decyzja. Dorzuć sobie jakiegoś pyrkacza po 1.10 to ci sie podatek wyrówna i wtedy będziesz na true 0.00 polskich złotych. Dpdam że w obu bukach takie same zasady rozliczeń tego typu zakładow
 
qarny 2,1K

qarny

Użytkownik
Hahaha ja ostatnio przeciwko zawierciu, a jak raz zagrałem na nich to taka patologia, że głowa mała...
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom