>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 200 ZŁ!<<<

Zbijemy fortunę na Idze Świątek?

Status
Zamknięty.
tarki_16 210,9K

tarki_16

Moderator
Członek Załogi
Bardzo wysokie stawki, @1.40 na Polkę w pojedynku z Bogdan, która w tamtym roku dotarła do 3 rundy. Niewątpliwie Iga jest faworytką, ale buki zbyt szybko robią z niej gwiazdę, to dopiero początek seniorskiej kariery, niech gra swoje, taki kurs omijałbym szerokim łukiem
 
koper 29

koper

Użytkownik
Naprawdę? Można dać że wygra 2-0. Nie widziałem jeszcze stawek bo ich nie ma na STS. Myślałem, że będą większe?
 
crisardooo 144

crisardooo

Użytkownik
Bogdan nie jest słaba, swoje doświadczenie już ma.
Nie zapomnijmy że to jest WTA i może być 2-0 jak i 0-2 .
jeśli miałbym się tykać tego meczu to dałbym na minimum jednego seta Rumunki.
Tego typu mecz warto poobserwować na live i coś fajnego złapać, jednak przedmeczowo szedlbym bardziej w stronę Rumunki niż Polki.
 
koper 29

koper

Użytkownik
Ja postawie grubo na Polkę tylko się zastanawiam czy dać 2-0 czy nie? Czy będzie transmisja na Eurosporcie i o której?
 
D 219

dolgo

Użytkownik
Ja postawie grubo na Polkę tylko się zastanawiam czy dać 2-0 czy nie? Czy będzie transmisja na Eurosporcie i o której?
oczywiscie ze bedzie 2:0 wal smialo, grubo, taki mlokos jak Iga rozjedzie stara wyjadaczke Bogdan, moze bedzie powtorka z wczoraj z meczu Szarapowej????:cwl:
 
piotrex007 91K

piotrex007

Użytkownik
No i co znawcy jak na razie wchodzi.
Wchodzi i daj Boże, żeby Ci weszło nawet 2:0, ale chodzi reszcie o to, że ten kurs na Igę był nieopłacalny po prostu. Debiut w szlemie, młodziutka jeszcze jest, różnie mogło być, a kursy wystawione, jakby była wyjadaczką ;)
 
ibis 1,2M

ibis

ModTeam
Członek Załogi
Panowie skupcie się na temacie.
W przeciwnym razie polecą ostrzeżenia i temat również zostanie usunięty.
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom