>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Tydzień 3: Koblencja

Status
Zamknięty.
W 151,7K

wielki_gracz

Forum VIP

Miejsce: Koblencja, Niemcy
Data rozgrywania: 14.01.2019-20.01.2019
Nawierzchnia: Hard (Indoor)
Kategoria: ATP Challenger Tour
Pula nagród: €46,600
Oficjalna strona turnieju: https://www.koblenz-open.de/
Zwycięzca singla 2018: Mats Moraing
Zwycięzcy debla 2018: Romain Arneodo/Tristan Samuel Weissborn

Zapraszam do merytorycznej dyskusji i pisania analiz !​
 
R 5K

rosati

Użytkownik
Brands - Taberner 1 1,39 1xbet ⛔
Niemiec w moich oczach zdecydowany faworyt, zawodnik typowo pod gre na hali gdzie dzisiaj rozgrywany jest mecz, dodatkowo gra u siebie, a co jak co ale Niemcy na wlasnych smieciach zawsze spisuja sie dobrze i z pewnoscia bedzie gral na 100 procent, w tym roku narazie 2 porazki z Monteiro i Zhengiem, czas na pierwsza wygrana. Rywal pogral w tym roku w USA, bez wiekszych sukcesow, wczoraj wygral z Lenzem w 3 setach jednak to jest o wiele slabszy gracz od Brandsa, nawierzchnia zdecydowanie pod Niemca, co prawda najlepsze lata ma za soba, jednak dzis po takim kursie, ktory jest akceptowalny zagram na niego.
Horansky - Haerteis 2 2,42 i handicap (3,5) 2 1,59 ✅
Tu ide na czuja, zaraz ruszaja i handicap zagram z Brandsem w dublu bo wlasnie sie pojawil sie na live, Niemiec serwisem powinien sporo ugrac, wczoraj pokonal podobnego zawodnika co Horanksy plus gra u siebie.
Brands plus Haerteis handicap 3,5 Ako 2,21 i na singlu Haerteis.
 
R 5K

rosati

Użytkownik
Brands wczoraj zawiodl i nie siadlo
Na dzis widze perelke Hassan z De Bakkerem po 1,84 ⛔, kurs zapewne jeszcze spadnie, wczoraj Niemiec latwo uporal sie z Serdarusiciem, duza publika za nim, ktora go zdecydowanie motywowala i wspierala, urodzil sie 100km stad nie wiem czy trenuje tutaj bo nie moglem informaccji na ten temat znalezc, lecz widac ze jest on jednym z faworytow publicznosci i strona oficjalna pompuje jego mecze, zawodnik stale rozwijajacy sie, pokazuje sie coraz czesciej w czelkach z przyzwoitymi rezultatami, Rok temu wygral tutaj z Gulbisem i odpadl z pozniejszym finalista de Schepperem. Holender jak pisalem tydzien temu po drugiej stronie rzeki, glownie przez kontuzje, na hali mimo dobrych warunkow grywa sporadycznie, w tym roku 2 mecze 2 porazki w USA, dzis takze nie widze jego zwyciestwa z Hassanem, wiadomo jak jest z motywacja w grach na poziomie czelendrzerow i byc moze Holender zagra dzis na pol gwizdka.
Przysiezny - T. Griekspoor 1 3,18 i handicap(3,5) 1 1,83 ⛔
Czuje tu niespodzianke ,Polak wraca w tym roku po kontuzji, widzialem go w kwalifikacjach z Hiszpanem, gdzie przegrywal z przelamaniem w drugim secie, ale po tym momencie calkowicie kontrolowal mecz, szczegolnie dobrze o dziwo radzil sobie na returnie chociaz nie ma co porownywac Griekspoora do jego poprzedniego rywala ktorego nazwisko zapomnialem bo to przepasc, Griekspoor na hali potrafi grac, rok temu pokonal nawet Wawrinke, ktory wracal po kontuzji ale jednak. Brat wczoraj odpadl, Tallon odpadl z debla wczoraj, pora dzis wracac do domu, handicap daje dosc mocno, bo licze na serwis Przysieznego.
Maden - Bonadio 1 1,22 ✅
Niemiec broni punktow na cwiercinal rok temu, nawierzchnia zdecydowanie na jego korzysc, Wloch typowy przebijaka, wlaczak, ale skoro przegral tutaj z Torebko w kwalach to z Madenem nie bedzie mial raczej nic do powiedzenia.
Wszystkie kursy z 1xbet.
 
quick. 5,2K

quick.

Znawca Tenis
De Bakker - Kotov
Dziwią mnie mocno te spadki na Holendra, gość po dwóch nieudanych turniejach przyleciał ze Stanów do Europy. Gładko pokonał Hassana, ale Kotov rewelacyjnie się tu spisuje. Sprawił niespodziankę z Grigelisem i Arnaboldim, a więc dwa dość uznane nazwiska na tym poziomie. Dobrze gra w hali, więc wydaje mi się, że to dużo za wysoko na Rosjanina.
Kotov +2,5 gema @ 1,88 ✅
Pinn
 
quick. 5,2K

quick.

Znawca Tenis
Taberner - Kotov
Pierwszym zamysłem miało być, podobnie jak wczoraj, dodatnie handi na Kotova, lecz po duższej analizie poszedłem nieco mniejszą linią oporu i proponuję over gemowy. Spodziewam się wyrównanego starcia, gdyż oboje potrafią naprawdę świetnie serwować. Zadziwia mnie głównie Taberner, który we wczorajszym starciu z De Schepperem nie stracił ani jednego punktu w drugim secie przy swoim podaniu. Rosjanin też w polu serwisowym robi swoje, dlatego też nie spodziewam się wielu przełamań. Kotov bardziej ograny w hali, Taberner bardziej ograny na poziomie Challengerów, co tylko mnie przekonuje.
over 21,5 gema @ 1,66 ✅
Pinn
 
marcysko 841

marcysko

Użytkownik
Griekspoor vs. Mager, typ: 1 @1.33 1xbet ⛔
Wczoraj gdyby rywal Magera był w pełni zdrowy, Mager raczej by odpadł z turnieju. Młody Holender ma lepszy serwis, regularność oraz lepiej gra na tej nawierzchni. Kurs jest bardzo fajny i warto skorzystać.
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom