>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

WTA Wielki Szlem: Australian Open 2019 - turniej główny - 14.01-26.01.2019

Status
Zamknięty.
cosmograf 1,8K

cosmograf

Użytkownik
OSAKA - SVITOLINA
Ja zdecydowanie idę tutaj w typ na 3 sety w meczu. Obie zawodniczki bardzo często nam pokazują, że z przeciwnikami z wyższej półki nie potrafią trzymać koncentracji przez cały mecz i bardzo często te wyniki po pierwszych dwóch setach wyglądają np. 6:1 --- 1:6. Także ode mnie taka propozycja. A bez stawiania pieniędzy to myślę, że Svito tutaj wygra, bo pokazuje większe zaangażowanie, wolę walki i determinację, ale to już tylko takie moje przemyślenia bez bukmacherki ???? ⛔
Co myślicie Panowie i Panie o typie na 3 sety w meczu? ????
 
nitros14 6K

nitros14

Użytkownik
Oglądał ktoś uważnie Pliskovą i Collins ? Serena i Kvitova jest do grania czy odpuścić ? (kursy i to że wta ...)
Kvitova nie do ruszenia, nawet jak daje przeciwnikom BP to głowa cały czas chłodna, nie popełnia wtedy głupich błędów a nawet serwuje w tym momencie asy. Moim zdaniem faworytka do wygrania tegorocznej edycji AO.
Co do Sereny to wygrywa mecze siła i głowa ale jakoś nie podoba mi się jej gra. Nie wiem czemu zawodniczki grające przeciwko niej nie uderzają jej piłek po liniach a cały czas prosto na nią, to tylko sprawia że same musza biegać za piłka.
 
pikarafa17 2,6K

pikarafa17

Użytkownik
Dziś kobitki i mężczyźni zgodnie z planem. Planowo Rafa miał ponad 70 % skutecznosci 1 serwisu a kurs świetny 1.8 wszedł, niestety Espanyol parówy gola nie potrafili strzelić Eibarowi , jak pech to pech. Collins i Kvito zgodnie z planem no i Tsitsipas tez nie zawiodl. Grek z Nadalem wygrac nie powinien ale mecz powinien byc zaciety.
Kvitova vs Collins . Kvitova 1.2 fortuna ✅
Czas pożegnać Collins z turnieju. Świetne mecze gra, ale na Kvitovą w gazie zabraknie po prostu techniki, juz z Pavlyu miała momenty gorszej drewnianej gry a Kvitova jak nie dropszot , to slajs, jak nie slajs to BH po lini w przysiadzie, finał z Sereną a moze z Osaką moją cichą faworytką, 2 szlemy pod rząd czemu nie ???? Kurs dno ale Kvito w finale mam nadzieję z Osaką. Trochę wybiegam w przód bo jeszcze Svitolina i Serena na jej drodze ale powinna dać radę .
 
Otrzymane punkty reputacji: +30
inkub1986. 343

inkub1986.

Użytkownik
Myślę, że Kvitova ma spore szanse na finał. Dzisiejszy mecz Collins pokazał, że nie było przypadku w ograniu Kerber jednak moją faworytką w spotkaniu półfinałowym będzie Petra. Wygląda wyśmienicie w tym turnieju i nie straciła w nim jeszcze seta, ba straciła raptem 22 gemy.
Co do Pliskovej to widziałem jej pojedynek z Giorgi i moim zdaniem ta gąska ma talent ale jest niestabilna emocjonalnie, stąd przegrany drugi set. W konfrontacji z Williams nie daję jej żadnych szans, bo ona już teraz pewnie ma bule brzucha przed tym meczem.
Problem polega na tym ze Kvitova i Pliskova to ta sama woda. Do tego Kvitova jest jeszcze starsza, czyli ma ciut mniej sil do wykorzytania. Serena wyglada najabardziej obiecujaco, choc nie umniejszalbym tu roli Svitoliny.
 
patryk0146 959

patryk0146

Użytkownik
Problem polega na tym ze Kvitova i Pliskova to ta sama woda.
Jasne, tylko jedna wygrała prawie 20 turniejów więcej. Poza tym, że obie są Czeszkami i grają siłowy tenis, nic więcej ich nie łączy. Pliskova tylko potrafi tłuc w jednym tempie bez używania głowy, jak ktoś to tempo potrafi wytrzymać to Pliskovej nie ma. A Petra to jest elita, jeśli idzie o możliwości. Na przestrzeni kariery brakowało jej głównie umiejętności stabilizacji formy, bo gdyby to było, to Petra spokojnie miałaby co najmniej 5 Szlemów. W tym turnieju, jednak jest bardzo dobra okazja żeby dorzucić trzeciego.
a Osaka to taka Na Li .
A to porównanie to jest gruby LOL. Ten sam poziom abstrakcji, jakbyś porównał kozę do psa.

Osaka jeszcze tutaj nic nie pokazała, w normalnych okolicznościach Elina powinna returnem zrobić robotę, ale Ukrainka tak jak rok temu, znów gra z urazem. Ja tam bym się specjalnie w ten mecz nie pchał.
 
A 33,5K

ar0nek

Użytkownik
Poza tym, że obie są Czeszkami i grają siłowy tenis, nic więcej ich nie łączy. Pliskova tylko potrafi tłuc w jednym tempie bez używania głowy
Cos chyba pomyliles. Akurat tłuc pilki w jednym tempie bez uzywania głowy to słynie z tego Kvitova .
 
grzesznik 800

grzesznik

Użytkownik
Kvitova faworytką do wygrania turnieju. Kurs w STS 2,25 i trzeba łapać puki jeszcze jest.
Ja się cieszę, bo mam kuponik po dobrym kursie z finałem Kvitowej, a jest to bardzo realne teraz. Nie ma co jednak ukrywać, że w nocy amerykanka zrobiła po raz kolejny cyrk. Nie dziwią mnie powyższe emocje. Sam też wtopiłem, ale ten tydzień na kortach nie mogę zaliczyć do udanych.
Ode mnie typ Kvitova win AO po 2,25 w sts.
 
inkub1986. 343

inkub1986.

Użytkownik
No i juz wiemy, ze turniej lezy w rekach Osaki✅✅✅. Ktos przywrocil jej koncentracje. Wraca stara Osaka sprzed roku i oby jej tak zostalo. Oby jesli chciala to wygrac, a nie szukac wszedzie swojej racji. Kvitova win? Na twarzy ma bol, ze musi grac...
 
Otrzymane punkty reputacji: +6
U 0

Usunięty użytkownik 153241

Gość
Kvitova - Collins 2 @ 4.5 Lvbet 7/6 6/0 Collins przlamala na 3/2 by zaraz oddać, zamknęli dach przez upał przy 4/4 .Petra się uśmiechnęła. Przy mini przełamaniu Amerykanką tak się zagotowała, że juz była równia pochyla do końca
Stawiałem do tej pory na Kvitovą. .Mam też kupon na wygraną w turnieju, ale kurs był 10 w poprzednim tygodniu! Co może zdziałać Kopciuszek, który do tego roku nie potrafił przejść 1 rundy z mistrzynią z Czech? Może po prostu mieć szczęście i trafić na gorszy dzień Petry ? Dodatkowo zagrać jak z Kerber? Amerykanka z Rosjanką męczyła się strasznie, nie mogła złapać rytmu, ale w koncu wywalczyła mecz. To samo było w 1 rundzie, gdzie była 2 piłki od przegranej. Nie tak dawno bo 1 stycznia obie panie zagrały bardzo zacięte spotkanie 6/7 7/6 6/3 dla Kvitovej. Można powiedzieć, ze to żaden wyznacznik, ale pokazuje, że teoretycznie dużo slabsza może nawiązać walkę. Na to liczę..
Przestrzegam też przed graniem pewniaków po 1.2 czy 1.3 jak to ostatnio na forum jest popularne. Lepiej przegrać wysoki kurs niż wygrać taką mizerię. Ostatnie przykłady w postaci Corica i Sereny powinny dać do myślenia... Powodzenia i dużo zieleni życzę! ????
 
mariusso 67

mariusso

Użytkownik
Kvitova - Collins // Collins over 8.5 gema @ 1.8 lvbet ⛔
Można by rzecz że to powtórka meczu sprzed 3 tygodni gdzie było bardzo wyrównane starcie ale ja się skupie na innym aspekcie. Nie od dziś wiadomo że Kvitova źle znosi grę w wysokich temperaturach a jutro meczyk organizatorzy wyznaczyli na 14 miejscowego czasu. Według prognoz pogody to bezchmurne niebo i 32C w momencie rozpoczęcia meczu i temperatura ma rosnąć nawet do 36C (wartości w cieniu). Możliwe że ta pogoda może przyczynić się do niespodzianki w tym meczu
 
18thegunner86 1,5K

18thegunner86

Użytkownik
Kvitova - Collins 2 @ 4.5 Lvbet ⛔
Stawiałem do tej pory na Kvitovą. .Mam też kupon na wygraną w turnieju, ale kurs był 10 w poprzednim tygodniu! Co może zdziałać Kopciuszek, który do tego roku nie potrafił przejść 1 rundy z mistrzynią z Czech? Może po prostu mieć szczęście i trafić na gorszy dzień Petry ? Dodatkowo zagrać jak z Kerber? Amerykanka z Rosjanką męczyła się strasznie, nie mogła złapać rytmu, ale w koncu wywalczyła mecz. To samo było w 1 rundzie, gdzie była 2 piłki od przegranej. Nie tak dawno bo 1 stycznia obie panie zagrały bardzo zacięte spotkanie 6/7 7/6 6/3 dla Kvitovej. Można powiedzieć, ze to żaden wyznacznik, ale pokazuje, że teoretycznie dużo slabsza może nawiązać walkę. Na to liczę..
Przestrzegam też przed graniem pewniaków po 1.2 czy 1.3 jak to ostatnio na forum jest popularne. Lepiej przegrać wysoki kurs niż wygrać taką mizerię. Ostatnie przykłady w postaci Corica i Sereny powinny dać do myślenia... Powodzenia i dużo zieleni życzę! ????
Sporo tych wszystkich niespodzianek, prawda ale moim zdaniem na taką niespodziankę w tym przypadku nie ma co liczyć, choć oczywiście wszystko jest możliwe. Kwitowa może odda seta, choć i w to wątpię ale jak dla mnie zdecydowanie zamelduje się w finale. Brawa dla Collins za to co zrobiła, pokazała na kortach AO ale wydaje mi się, że w tym starciu to będzie Jej koniec i nie ma co oczekiwać, że może być inaczej. No ale zobaczymy co mecz przyniesie ???? dla mnie zdecydowanie Kwitowa. Czuję finał dwóch Czeszek
 
dx2 221,2K

dx2

Użytkownik
Kvitova (-3,5 gema)-Collins 1 ✅ &lt;nawet mozna bylo zawyzyc handicap jak widac...ale generalnie latwiutko&gt;
Naaa... Kvitova wygra ten mecz. Czeszka po prostu jest w swietnej dyspozycji. Jak juz ktoś wspominal przy pierwszych analizach jak ktos zobaczyl Kvitova i jej sylwetke to praktycznie nie do poznania. Ta wykonana praca przynosi po prostu efekty.
Collins zrobila swietny wynik, ma potencjal, ladnie ulozona reke, co juz potwierdzila rok temu osagajac polfinal w Miami, ale wygrac to za duzo na moj gust. To najwiekszy sukces Amerykanki w karierze bez watpienia, ale tutaj sie zatrzyma.
Ogolnie chodzi mi o ten mecz Collins z Palvyuchenkova i koncowke 2-ego seta, ktorego Pavlyuchenkova przegrala ostatecznie 5-7. Przeciez tam Pavlyuchenkova przy 5-6 i swoim podaniu zrobila dwa takie babole spod siatki, majac pilki konczace ze po prostu szok, czym ostatecznie przegrala gema (rownoczesnie tracac seta) i to byl koniec meczu praktycznie.
Kvitova takich rzeczy nie zrobi, bo po pierwsze w zyciu sie tak nie pomyli, a dwa gra lepiej niz Pavlyuchenkova.
Poza tym Czeszka ograla jednak Ashleigh Barty, a to jednak lepsza zawodniczka na ten moment niz Pavlyuchenkova. Sorry, ale jesli Barty wyszla z cwiartki, gdzie byly Sharapova i Wozniacki, po czym Kvitova wygrywa naprawde przekonywujaco z Australijka to nalezy sie tylkouznanie. Ja tu widze miejsce dla Kvitovej w finale za cala ta wlozona prace. Czeszka ma juz w kolekcji tytuly z Wimbledonu, pora na pierwszy final na innej nawierzchni, a moze i koncowy triumf.
Kvitova ma tutaj przewage silowa, ma znakomity skrot z backhandu, ktorym zaskakuje w kazdym meczu i uwazam ze regularna i czysta gra Collins tutaj nie wystarczy. Sprobuje podrasowac ten kurs zanizonym handicapem.
 
Otrzymane punkty reputacji: +24
T 126

tenisowo

Użytkownik
Zgadzam się w zupełności z dx2. To że Collins ugrała drugiego seta to zasługa Rosjanki. Widziałem jak Kvitova rrozjechała Anisimovą i to samo zrobi z kolejną niedoświadczoną tenisistką. Daję Collins 6 gemów w tym meczu! Niech ma za sam udział na tym szczeblu;) Kvitova nie dość że gra regularnie, ma urozmaicony tenis to jeszcze pomysł na grę przeciwko każdej rywalce. Za tą inteligencję w grze i utrzymywanie proporcji między silnym a technicznym zagraniem w zależności od sytuacji bardzo jej kibicuję.
 
pikarafa17 2,6K

pikarafa17

Użytkownik
Osaka vs Pliskova . Osaka 1.81 fortuna ✅
Brać póki ciepłe . Osaka jak juz pisałem wczoraj zmiażdżyła ukrainke i zameldowała sie w polfinale. Owszem Plisko mnie zaskoczyla ogrywajac Serene ale plus dla nas panowie . Plisko odczuje ten dzisiejszy pojedynek w jutrzejszym meczo o wiele bardziej niz Osaka, ktora nawet sie nie spociła. Do tego dla mnie lepsza w kontrowaniu i bardziej wybiegana jest japonka . Liczę na finał i nawet na wygraną z Kvitovą. Petra świetnie gra ale Osaka jest w gazie i idzie po drugi turniej wielkoszlemowy z rzędu. No kto by się spodziewał ????
 
Otrzymane punkty reputacji: +36
eldorado 90

eldorado

Użytkownik
Osaka vs Pliskova Pliskova 2,09 fortuna ⛔
A mnie wychodzą dwie Czeszki w finale. Nie rozumiem zachwytów nad Osaką , łatwe ogranie Svitoliny to pikuś w porównaniu z wyrzuceniem Wiliams przez Pliskovą . W ubiegłym roku Czeszka pewnie pokonała Osakę na jej własnych śmieciach w finale wTokio. Po pokonaniu Amerykanki musi być w niesamowitym gazie i nie ma mowy przez to o zmęczeniu myślę , a kurs ciekawy do wzięcia.
POZDRO
ELDO
 
rzabik 11,5K

rzabik

Użytkownik
Spotkanie: Osaka - Pliskova
Typ: Dokładny wynik 0:2 Pliskova ⛔
Kurs: 3,45
Bukmacher: Fortuna
Analiza:
Witam. No to doczekaliśmy się pojedynku dwóch bomberek, które dodatkowo są w świetnej formie. Pliskova wygrała turniej w Brisbane przed AO więc wydawać by się mogło że jest już zmęczona. Moim zdaniem Pliskova jeszcze swojego najlepszego meczu w tym turnieju nie zagrała i liczę na to że będzie to właśnie mecz z Japonką. Obie panie obdarzone solidnym serwisem. Obie nie lubią długich wymian ale to właśnie one będą w tym meczu kluczem do zwycięstwa. Czeszka według mnie jest o wiele lepsza w tym elemencie gry. Jeżeli tylko jutro serwis będzie siedział to Pliskova powinna się wyrobić w niecałe dwie godziny. Typ na 0:2 zapewne wielu z was uzna za dosyć szalony ale dla mnie jest to niemal pewe. Pozdrawiam
 
pezio 16,6K

pezio

Użytkownik
Pliskova v Osaka over 2,5 podwójnych błędów @1,85 Uni ✅
Jak ktoś gra w Uni - perełka imo. Owszem, statystyki serwisowe Plisko i Osaki wyglądają bardzo fajnie, niemniej to półfinał szlema! Już nie raz widziałem jak Karo puszczały nerwy, 1st serve nie siedział i ona sama spokojnie może walnąć 3 double faulty. Osaka z kolei to dla mnie taka tykająca bomba. Nie wiadomo co tak naprawdę siedzi w jej głowie podczas meczu. Panie grały ze sobą do tej pory 3 razy - w sunie w tych meczach popełniły 16 podwójnych błędów serwisowych. Spodziewam się, że mogą agresywnie wchodzić w kort przy drugim serwisie co także będzie wywoływać presję na serwującej. No po prostu widzę tu spore value.
 
Otrzymane punkty reputacji: +41
B 35,1K

bukovina

Użytkownik
Gram AO od pierwszej rundy, nie udzielalem się tutaj dawno i wróciłem z dziś z mocnym uderzeniem z pilki ręcznej ???? teraz pora zapodac typy na decydującą faze turnieju AO.
Zaczne od betu na moją faworytke od początku turnieju czyli Naomi Osake. Japonka miewala w tym turnieju momenty słabości ale wyszła z nich zwycięsko, w półfinale zmierzy się z Pliskova, która oszukala przeznaczenie wracając ze stanu 5-1 w decydującym secie z legenda kobiecego tenisa Serena Williams. Pliskova kiedyś nazywałem Berdychem WTA bo naród ten sam, a i psychika na podobnym poziomie, a wczoraj pokazała, że jednak coś się zmieniło i dokonała niemozliwego. Serwis Pliskovej i Osaki jest na podobnym poziomie, no może ciut wyżej można tu cenić Czeszke ale jeśli chodzi o wymiany i meczenie rywalki to jednak Osaka jest w tym aspekcie świetna do tego dochodzi bardzo dobry return i winnery. Myślę, że spotkanie będzie na pewno wyrównane ale wyjdzie z niego zwycięsko Japonka, która w poprzednim sezonie zaliczyła niesamowity progres i gra na bardzo wysokim poziomie. Stawiam w tym spotkaniu na Japonke ale spodziewam się 3 setowki..
Osaka win @1,73 Fortuna✅✅
Osaka DW 2-1 @4,15 Fortuna✅✅

Drugi półfinał to Kvitova z Collins i o ile tej pierwszej można było się spodziewać w tej fazie turnieju to jednak Collins zszokowala wszystkich tak jak Chung w poprzednim roku.. Kvitova jeśli chodzi o umiejętności póki co bije swoją rywalke ale jak ktoś już wyżej wspominał ona nie znosi wysokich temperatur i godzina 14-30 to dla niej cios poniżej pasa.. Gdyby nie to pewnie postawił ulokowal bym w jej win dobra sumę ale ten kurs + godzina meczu po prostu krzyczą żeby tego nie robić. Dlatego poszukam tutaj niespodzianki, bo scenariusze są dwa.. 1. Collins pęknie i Kvitova nie zdąży się zmeczyc, a mecz już skończy się jej zwycięstwem 2-0.. Drugi scenariusz to ten bardziej prawdopodbny na,, który box Collins ją nastaw czyli meczenie Czeszki i jak najwięcej przebijania i przedłużania wymian bez zbędnego ryzyka i dopiero przycisniecie jej w decydującym momencie pierwszego lub drugiego seta. Jeśli dojdzie do 3 setowki to obawiam się, że Kvitova nie da rady. Próboje tutaj pograć spokojna stawka dwa bety.
Kvitova win 2-0 @1,75 sts✅✅
Collins win @4,75 Fortuna⛔⛔
 
Otrzymane punkty reputacji: +43
cosmograf 1,8K

cosmograf

Użytkownik
Kurs na Kvitovą w finale to jak dla mnie niezłe value ????
@1.75 ⛔
forBET

Pobieram od razu, bo Osaka bardzo nierówno gra, traci sety bez sensu i nie potrafi zagrać całego meczu na poziomie. U Kvitovej wygląda to o wiele lepiej i jedzie tutaj pięknie w każdej rudzie z każdą zawodniczką ????
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom