>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 200 ZŁ!<<<

WTA Wielki Szlem: Australian Open 2019 - turniej główny - 14.01-26.01.2019

Status
Zamknięty.
W 151,7K

wielki_gracz

Forum VIP

Miejsce: Melbourne, Australia
Data rozgrywania: 14.01.2019-27.01.2019
Nawierzchnia: Hard (Outdoor)
Kategoria: ATP Grand Slam (2000 punktów)
Pula nagród:
Oficjalna strona turnieju:
https://ausopen.com/
Lista Startowa: https://ausopen.com/players#!85996
Drabinka: https://ausopen.com/draws#!womens-singles
Plan gier: https://ausopen.com/schedule#!8006
Zestawienie kursów: https://www.oddsportal.com/tennis/australia/wta-australian-open/
Zwycięzca singla 2018: Caroline Wozniacki
Zwycięzcy debla 2018: Kristina Mladenovic/Timea Babos

Zapraszam do merytorycznej dyskusji i pisania analiz !​
 
pikarafa17 2,6K

pikarafa17

Użytkownik
Kanepi vs Halep . Kanepi 3.15 forbet ⛔
po takim kursie mozna. Halep bez formy od kilku miesiecy , Kanepi ograła ją na US i w tym turnieju bedzie powtorka. Halep nie lubi grac z mocno uderzajacymi zawodniczkami i przewaznie zbiera lanie . Mecz pewnie bedzie zaciety, ale Kaia jak zawsze da radę .
Jakupovic vs Giorgi . Jakupovic set 2,35 fortuna . ⛔
Wiemy jak wazny jest h2h u kobiet. jakupovic ograla ją rok temu na trawie. Kamilka gra bardzo mocno ale do mistrzyn jesli chodzi o psychikę to nie nalezy. Mecz wg mnie bedzie bardziej wyrownany niz wskazuja na to kursy.
Bencic vs Siniakova . Bencic 1,70 forbet ✅
Siniakova potrafi zagrac dobry mecz ale Belinda ladnie zaczela rok i powinna wygrac to spotkanie. Siniakova gra mega w kratę , licze na 3 sety i wygraną Belindy.
Z mniejszych kursów: Osaka , Sabalenka, Sevastova, Svitolina, Bertens, Azarenka .
 
dx2 207,3K

dx2

Użytkownik
Tsurenko-Alexandrova 1 ✅

Dla mnie Tsurenko jest tu faworytka, bo tez neijedne dobry mecz na AO zagrala, a seozn rozpoczela bardzo mocno od finalu w Brisbane. Nastepnie Ukrainka zrezygnowala z wystepu w Sydney i tydzien przerwy w startach. Na moje oko to dobry plan na AO. Forma sprawdzona, koncentracja na treningach. Mysle, ze Ukrainka nie pozegna sie z turniejem w 1 rundzie.
Halep-Kanepi 1 ✅

A ja postawie na Halep. Ten mecz to powtorka z ostatneigo US Open, gdzie Kanepi ograla Halep w 1 rundzie.
Tutaj jest jednak jedna zasadnicza roznica. W US Open Halep nie bronila zadnych punktow (w sezonie 2017 Halep tez przegrala w 1 rundzie na USO) i ta porazka z Kanepi praktycznie nic ja nie kosztowala.
Tym razem sytuacja jest zupelnie odwrotna, bo Halep byla finalistka ubieglorocznego AO i ta porazka bylaby bardzo bolesna.
Halep ubiegly seozn konczyla turniejem w Pekinie pod koniec wrzesnia i oczywiscie nie grala na WTA Finals. Halep zagrala w tym tygodniu jeden mecz w Sydeny z Ashleigh Barty, przegral 4-6 4-6, ale serio te turnieje nei sa koniecznei do wygrywania dla tych najlpeszych. Zreszta Simona nie zagrala tam zle. Rumunka miala w meczu z Barty wiekszy procent wygranych pilek po 1-szym serwsie niz po 2-im, wiec na pewno gre przecwiczyla.
Halep jest numerem 1, French Open juz wygrala, wiec moze koncentrowac sie na innych szlemach. W tamtym roku przeciez to rownei dobrze Rumunka mogla triumfowac, bo mecz finalowy z Wozniacki byl wspanialy. Moim zdaniem, bedzie tu dobrze i Halep bedzie sie rozkrecac z kazdym spotkaniem.
 
Otrzymane punkty reputacji: +24
subaruuu 0

subaruuu

Użytkownik
Tsurenko-Alexandrova 1

Dla mnie Tsurenko jest tu faworytka, bo tez neijedne dobry mecz na AO zagrala, a seozn rozpoczela bardzo mocno od finalu w Brisbane. Nastepnie Ukrainka zrezygnowala z wystepu w Sydney i tydzien przerwy w startach. Na moje oko to dobry plan na AO. Forma sprawdzona, koncentracja na treningach. Mysle, ze Ukrainka nie pozegna sie z turniejem w 1 rundzie.
A kolega widzial ostatni mecz Tsurenko, bądź to co ona w karierze wyczynia? Jestem od sportów motorowych, ale na Tsurenko to nawet ja bym 2 pln nie postawil
Może bys cos rzeczowego napisal o tej tenisistce jak i o rywalce, bo wygląda to na zwykly bezwartościowy bzdet pod typem
Bo ja też tak umiem
Tsurenko - Alexandrova 2 ⛔
Rosjanka bardzo dobrze spi w ostatnim czasie i jest koncentracja na treningach. Dodatkowy atut to kilka dni przerwy.
A ja postawie na Halep. Ten mecz to powtorka z ostatneigo US Open, gdzie Kanepi ograla Halep w 1 rundzie.
Tutaj jest jednak jedna zasadnicza roznica. W US Open Halep nie bronila zadnych punktow (w sezonie 2017 Halep tez przegrala w 1 rundzie na USO) i ta porazka z Kanepi praktycznie nic ja nie kosztowala.
A Ty myslisz że zawodniczka przed startem myśli o punktach, o ich obronie? W życiu takiego bzdetu nie slyszalem. On zagra jeden miesięc lepiej a drugi gorzej, a nikt nie chce grać tak samo jak przed rokiem i po sezonie ma podsumowanie
Jak można dojsc do takiego wniosku to ja nie rozumiem. To tak jak gra po kursach i rankingach, ten sam poziom! ????
Porazka Halep na Us Open kosztowala ja bardzo dużo, zaprzepaszczone szansę na sukces na Wielkim Szlemie i zmarnowane przygotowania na turniejach poprzedzających ten najważniejszy start. Ale jak Ty myślisz ze ona nie bronila punktów i dlatego nic nie straciła, to niech tak Ci bedzie ;) nie będę sie sprzeczal ????
 
madman01 12,1K

madman01

Użytkownik
A kolega widzial ostatni mecz Tsurenko, bądź to co ona w karierze wyczynia? &quot;Jestem od sportów motorowych&quot;, ale na Tsurenko to nawet ja bym 2 pln nie postawil
Może bys cos rzeczowego napisal o tej tenisistce jak i o rywalce, bo wygląda to na zwykly bezwartościowy bzdet pod typem
Bo ja też tak umiem
Tsurenko - Alexandrova 2
Rosjanka bardzo dobrze spi w ostatnim czasie i jest koncentracja na treningach. Dodatkowy atut to kilka dni przerwy.
A Ty myslisz że zawodniczka przed startem myśli o punktach, o ich obronie? W życiu takiego bzdetu nie slyszalem. On zagra jeden miesięc lepiej a drugi gorzej, a nikt nie chce grać tak samo jak przed rokiem i po sezonie ma podsumowanie
Jak można dojsc do takiego wniosku to ja nie rozumiem. To tak jak gra po kursach i rankingach, ten sam poziom! ????
Porazka Halep na Us Open kosztowala ja bardzo dużo, zaprzepaszczone szansę na sukces na Wielkim Szlemie i zmarnowane przygotowania na turniejach poprzedzających ten najważniejszy start. Ale jak Ty myślisz ze ona nie bronila punktów i dlatego nic nie straciła, to niech tak Ci bedzie ;) nie będę sie sprzeczal ????
Subaruuu jak jesteś od sportów motorowych to lepiej tenis zostaw w spokoju, bo to co wypisujesz to dawno takich głupot nie czytałem, obrona pkt w tenisie, to jedna z najistotniejszych rzeczy w atp czy wta jesli chodzi o ranking, bo na tym to polega ze jesli nie obronisz pkt to spadasz w dol w rankingu i potem mozesz miec problemy ze startem np. w danej imprezie, typu na tsurenko nie neguje bo wedlug mnie tez powinna wygrac, ale troche argumentacja slaba, ale ty subaruuu lepszej argumentacji na Alexandrowa tez nie dales, wiec jak nie masza argumentow to sie nie udzielaj, nie zebym bronil dx2 czy cos w tym stylu, bo daleko mi od tego ale jak nie masz argumentow i wiedzy to lepiej sie w tym dziale nie udzielaj...!
 
subaruuu 0

subaruuu

Użytkownik
Subaruuu jak jesteś od sportów motorowych to lepiej tenis zostaw w spokoju, bo to co wypisujesz to dawno takich głupot nie czytałem, obrona pkt w tenisie, to jedna z najistotniejszych rzeczy w atp czy wta jesli chodzi o ranking, bo na tym to polega ze jesli nie obronisz pkt to spadasz w dol w rankingu i potem mozesz miec problemy ze startem np. w danej imprezie, typu na tsurenko nie neguje bo wedlug mnie tez powinna wygrac, ale troche argumentacja slaba, ale ty subaruuu lepszej argumentacji na Alexandrowa tez nie dales, wiec jak nie masza argumentow to sie nie udzielaj, nie zebym bronil dx2 czy cos w tym stylu, bo daleko mi od tego ale jak nie masz argumentow i wiedzy to lepiej sie w tym dziale nie udzielaj...!
przeczyaj jeszcze raz co napisalem.
Ty myślisz ze Halep nawet przez chwile kalkuluje w turnieju Wielkiego Szlema że ma, badz nie ma punktów do obrony ? Ona przygotowywala sie do gry 3 miesiące aby zrobic sukces na US Open, a nie po to aby myśleć o punktach. Obrona punktow jest na sam koniec rozliczana i to jest praktycznie nieistotne przy grze na Szlemie i w karierze, zwłaszcza na takim poziomie. Punkty sie podlicza po grze, po sezonie, a nie kalkuluje starty na bieżąco. Wiem co to jest ranking kolego i punkty ????
 
J 4,8K

jasiu771

Użytkownik
Wtrącę się do &quot;dyskusji&quot;. Jeśli chodzi o Halep to chyba każdy z nas wie jakie numery potrafi odstawiać. Kanepi może nie jest gwiazdą tenisa ale jest tu wszystko możliwe, tym bardziej, iż wiele nie wiemy o dyspozycji Rumunki, a wiemy jak słabym podaniem dysponuje i ile podanie znaczy w dzisiejszym tenisie. Ja wiele razy przejechałem się na Halep i po prostu ten mecz pozostawiam sobie tylko do obejrzenia.
Jeśli chodzi o Tsurenko widziałem jej mecz z Osaką w Brisbane, grała naprawę fajnie, ale nie wiem czy Osaka była taka słaba, raczej nie była w pełni zaangażowana przed Szlemem. Z tej pary wolałbym postawić na Tsurenko ale tego nie zrobię. Nie jestem przekonany a wybieranie na siłę meczy do grania mija się z celem. Lepiej skupić się na męskim tenisie.
 
subaruuu 0

subaruuu

Użytkownik
Jeśli chodzi o Tsurenko widziałem jej mecz z Osaką w Brisbane, grała naprawę fajnie, ale nie wiem czy Osaka była taka słaba, raczej nie była w pełni zaangażowana przed Szlemem.
Ja pisalem o ostatnim meczu Tsurenko z Pliskovą, calkowicie sie spaliła i uszkodzila kostkę. Osaka byla obojetna w grze z Tsurenko
Zapomniałem ile punktow bronią Tsurenko i Alexandrova ? ????
Bo jak żadnego obie to pewnie Alexandrova odpuści i zaprzepaści miesiące przygotowan i zaprzepasci szansę na wygrany mecz na Wielkim Szlemie. Ona zapewne dla zartu gra od 7-10 roku życia po kilka godzin dziennie w tenisa, tak jak Tsurenko, bo pewnie gra po godzinach, a karierę robi w Biedronce na magazynie
 
J 4,8K

jasiu771

Użytkownik
Ja pisalem o ostatnim meczu Tsurenko z Pliskovą, calkowicie sie spaliła i uszkodzila kostkę. Osaka byla obojetna w grze
Możliwe, że masz rację, ale WTA raczej omijam w obstawianiu już lepiej grać winy Ryoyu w skokach ???? dzisiaj na tym lepiej wyszedłem. Co do tenisa a zwłaszcza WTA staram się omijać, choć w dziale na forum można wyszukać atrakcyjne typy.
 
adik1992 381K

adik1992

Moderator
Członek Załogi
Stephens @1,2✅
Bertens @1,3✅
Puig +1,5 seta @1,51⛔???? miała 4:0 W 1 secie i przegrała 9 gemow z rzędu
Bencic +1,5 @1,33✅
Niculescu +1,5 seta @1,55⛔
Van Uytwanck +7,5 @1,3✅
Stephens powinna wygrać doświadczeniem to spotkanie . Towsend do puki będzie trafiać będzie się trzymać w meczu. Jednak regularnosc Sloane i fakt że piłki będą wracać będą wyprowadzać Taylor z równowagi a to będzie skutkować błędami. Nie spodziewam się łatwego meczu ale sądzę że jako wygrana z kortu zejdzie Sloane.
Bertens od dłuższego czasu trzyma równy poziom i utrzymuje się wysoko w rankingu. Czas aby też odegrać ważną rolę w szlemie. Amerykanka grać potrafi jednak obecna dyspozycja nie powinna wystarczyć na tak grająca Kiki.
Co do Niculescu to kurs trochę przesadzony. Jej niewygodny styl potrafi niejedną doświadczona rywalke wyprowadzić z równowagi a co dopiero młoda Anisimova. Niewątpliwie jest to talent jednak często brakuje jej planu B a w tym meczu na pewno będzie potrzebny. Rumunka powinna co najmniej ugrać seta.

Bencic fajnie pogrywala od meczów w Perth. Jeżeli nic się nie wydarzy to seta powinna ugrać a może weźmie też mecz
Puig przeplata dobre mecze ze słabszymi jednak też uważam że seta ugra. Anastazja nie jest w najlepszej dyspozycji i można ugrać coś więcej patrząc od strony portorykanki.
Wozniacki broni tytułu jednak zawsze te pierwsze rundy w szlemach dla tych wielkich są trudne bo teoretycznie słabszy gracz chce się pokazać jak najlepiej. Alison to nie jest nieznana zawodniczka i zawodniczki pokroju Karoliny ogrywala. Myślę że 5 gemow powinna ugrać

Myślałem jeszcze o Sasnowicz @1,38✅ i Vekic @1,33✅ ale chyba odpuszczę te panie.
Kursy z 1xbet.
 
Otrzymane punkty reputacji: +30
madman01 12,1K

madman01

Użytkownik
Halep - Kanepi 2 @ 3.2 Fortuna ⛔
Popieram typ na Kanepi. Halep ma problemy z silnymi zawodniczkami mocniej bijącymi, rumunka woli dłuższe wymiany, obie panie ostatnio spotkały się w US Open, gdzie górą była Kanepi. Teraz też gramy na kortach twardych, na których Kanepi ze względu na swoje warunki sporo zyskuje. Halep wraca po urazie i jej forma to niewiadoma, w tym sezonie raptem jeden mecz i porażka z Barty, Kaia tez ostatnio malo grala ale na szlema się na pewno zmobilizuje, pierwsze rundy zawsze w jej wykonaniu byly solidne, Halep lubi wolno wchodzić w turniej a na dzień dobry dostaje silna zawodniczkę, która jesli bedzie trafiac i nie popelniac unforced errors, może sprawić ogromne kłopoty, szykuje nam się dobry mecz, ale ja idę w stronę Estonki po zdecydowanie większym kursie.
 
neeq1 20

neeq1

Użytkownik
Sharapova - Dart 1 ✅ analiza krótka, Sharapova dla mnie bierze to w dwóch setach, poziom przeciwniczki jest o klasę niżej, Sharapova ma więcej argumentów , lepszy serwis , więcej doświadczenia.
 
Otrzymane punkty reputacji: +6
D 219

dolgo

Użytkownik
Tsurenko-Alexandrova 1

Dla mnie Tsurenko jest tu faworytka, bo tez neijedne dobry mecz na AO zagrala, a seozn rozpoczela bardzo mocno od finalu w Brisbane. Nastepnie Ukrainka zrezygnowala z wystepu w Sydney i tydzien przerwy w startach. Na moje oko to dobry plan na AO. Forma sprawdzona, koncentracja na treningach. Mysle, ze Ukrainka nie pozegna sie z turniejem w 1 rundzie.
typu nie neguje, ogladalem Tsurenko w brisbane swietny mecz z oska i pliskova, z czeszka miala mecz na widelcu bodajze 5;4 z przelamaniem w drugim secie, zastanawia mnie tylko sytuacja z koncowki drugiego seta gdzie Tsurenko chyba podkrecila kostke i pozniej juz mecz sie dla niej skonczyl, nie potrafila poruszac sie juz po korcie i gladko przegrala 3 seta, JESLI ze zdrowiem tsurenko ok to typ do gry
 
demolka6 514

demolka6

Użytkownik
K. Muchova (+3.5) - Ka. Pliskova 2 @1.60 milenium [3-6 2-6] ✅
Dzisiaj zapraszam na pojedynek dwóch Czeszek, gdzie ja idę w stronę dużo bardziej utytułowanej. Pliskova jest w gazie, wygrała turniej w Brisbane, teraz miała tydzień przerwy, więc przystąpi do turnieju z grubej rury. Jej rywalka, również Karolina, przeszła jak burza przez eliminacje, ale uważam, że na tym jej przygoda z AO się skończy. Pliskova zawsze jest zmotywowana na Szlemy, dobrze kalkuluje, aby nie tracić sił w pierwszych rundach, więc myślę, że będzie chciała jak najszybciej zakończyć to spotkanie. Jeśli będzie trzymać serwis (a w tym roku jest z tym bardzo dobrze) to nie zwycięstwo nie powinno być problemem, a i o pokrycie tego handi będzie można być spokojnym.
 
kieran 2,8K

kieran

Użytkownik
WangQiang+G.Muguruza+E.Mertens+B.Andreescu @ 1.93 fortuna✅
Wczoraj faworytki nie zawiodły. Na razie WTA jak najbardziej na plus. A jutro mamy kolejną grupę zawodniczek I rundy. Zacznijmy od Chinki. Ludzie pomyślą sobie ze nie warto brać, kurs nie wiadomo jaki. Ja widzę dominację Wang. Latwiejszej przeciwniki juz nie dostanie. Reszta czyli Muguruza, Mertens i młoda Andreescu z uwagi na dobrą formą w ostatnim czasie. Hiszpanka grała w Pucharze Hopmana, wygrała z Cornet, Kerber i Barty porazki jednak one grają w tej chwili jeden z najlepszych tenisow w WTA wiec nie dziwie się ze ostatecznie się nie udało. Dobrze wygladala z Navarro kilka dni temu dlatego nie obawiam sie o jej dyspozycje i psychike. Młoda Andreescu rewelacja rozgrywek, świetny turniej w Auckland, eliminacje przeszła jak burza. Mertens wiadomo solidna zawodniczka, czasami nieprzewidywalna bo raz potrafi zagrac swietny mecz by potem odpaść z duzo niżej notowana zawodniczka. Jednak obecna dyspozycja pozwala wierzyć że jutro wygra
 
Otrzymane punkty reputacji: +30
adik1992 381K

adik1992

Moderator
Członek Załogi
Venus @1,52✅
Spotkanie dwóch doświadczonych zawodniczek. Buzarnescu ostatni sezon bardzo dobry. Kilka wyników godnych uznania. Jednak widać że nie do szla jeszcze do optymalnej dyspozycji po urazach których doznała w końcówce sezonu. Williams zdaje sobie sprawę że to może być jej ostatni szlem w Australii i będzie robić wszystko by szybko nie odpaść i zostawić jak najlepsze wrażenie. Obecna dyspozycja też po stronie Venus.
Bouchard @1,81✅ latwiutko
Gienia widać że na serio podeszła do tematu powrotu do ścisłej czołówki. Już turniej w Auckland był dobry w jej wykonaniu gdzie odpadła w 1/4 po bardzo dobrym meczu z Goerges. Peng po licznych operacjach kolan już kilka sezonów szuka dobrej dyspozycji jednak z powodów zdrowotnych nie może złapać rytmu turniejowego. W tym roku kreczowala już w Shenzen w meczu z Pliskova kristina. Dodatkowo wysoka temperatura będzie przeciw Chince. Sądzę że Kanadyjka może nie po łatwym meczu ale zejdzie jako zwyciężczyni.
Zhang +1,5 seta @1,67✅
Krunic +1,5 seta @1,76✅
Keys @1,23✅
Mertens @1,22✅
Hsieh @1,31✅
Cornet @1,24✅
:champagne::dance::cash:
Kursy z Lvbet
 
Otrzymane punkty reputacji: +105
A 32,8K

ar0nek

Użytkownik
Wierzyć mi się nie chce ze nikt nie podal jeszcze typu:
Bogdan ugra seta z Iga po kursie 1.85 1xbet✅
Doświadczenie kontra mloda wchodząca gwiazda. Kogo pokonala Iga ze jest az taka faworyta? Jak dla mnie ten mecz to pulapka i dodatkowo wchodze w mecz Bogdan po kursie 3.05⛔szkoda bo prowadzila 4-2 w decydującym secie
 
Otrzymane punkty reputacji: +5
dx2 207,3K

dx2

Użytkownik
Dziękuje za miłe słowa w wiadomościach, ciesze sie ze mogłem pomóc. Bez stresu sie nie obylo, ale komlet w WTA i ATP po dwoch dniach zaliczony, wiec stan konta mocno podreperowany. Jedziemy dalej.
Siegemund-S.W.Hsieh 2 ✅

Duzy sentyment ma Tajwanka do AO. Zaliczyała dwukrotnie tutaj czwarta runde, raz bardzo dawno temu, a powtórzyla to w ubeglym sezonie i zatrzymala ja dopiero Angelique Kerber po bardzo zacietym spotkaniu. Zreszta Hsieh postawila w ubieglym seoznie mocno na wystepy singlowe, bo w miedzy czasie odnosila przeciez sporo sukcesow w grze deblowej. Duzo dobrych wystepow w ubieglym sezonie w szlemach, zwyciestwa nad Halep (Wimbledon), Muguruza czy Radwanska (AO) oraz wygrala jeden z tych mniejszych turniejow w Hiroszimie.
Hsieh ma bardzo niekonwencjonalny styl gry. Bardzo malo jest zawodniczek grajacym oburecznym forhandem, co jest dosc unikatowe.
Siegemund opromieniona wygrana nad Azarenka, ale mozna przyjac za pewnik, ze Azarenka daleka jest poki co od dobrego grania i w jej przypadku spodziewalbym sie dobrych wystepow dopiero w okolicach Indian Wells-Miami.
Siegemund to tez nietypowo tenisistka, bo bardzo czesto atakuje siatke. Gora jednak w mojej opinii bedzie tutaj urozmaicona gra Su-Wei Hsieh i znajac jej potencjal to spodziewam sie dobrego wyniku i ze jeszcze Tajwanke ujrzymy w kolejnej rundzie w Melbourne.
 
Otrzymane punkty reputacji: +1
kieran 2,8K

kieran

Użytkownik
C.Garcia+A.Barty+A.Kerber @ 1.56 fortuna✅
Tym razem takie zestawienie. 1/32 nadal mamy kursy takie jakie mamy i trzeba próbować kilku kombinacji na raz. Nie bede się rozpisywał, bo trójka tych zawodniczek mocne faworytki do następnej rundy . Caroline Garcia i Angelique Kerber to absolutne faworytki w dolnej części drabinki i w mojej opinii wszystko wskazuje na to, że zagrają ze sobą w 1/8. Francuzka ostatnio pokonała swoją rodaczkę Jessike Ponchet. Na początku miała nieco problemów, jednak z czasem nie dała większych szans rywalce. Teraz kolejna rywalka, z która powinna sobie poradzić. Ashleigh Barty i Angelique Kerber natomiast to bardzo mocne nazwiska na AO. Przede wszystkim prezentują bardzo dobrą i równą formę. O ile Barty może mieć trochę cieższe zadania, bo Yafan Wang jest naprawdę zdolna teninistka, to Niemka powinna zagwarantować sobie szybciej zwycięstwo.
 
Otrzymane punkty reputacji: +36
adik1992 381K

adik1992

Moderator
Członek Załogi
Barty 2:0 @1,49✅
Ashley u siebie i żywiołowa publika będzie ja mocno dopingować. Formę utrzymuje covpotwierdzila w Sydney dochodząc do finału. Rywalka nie posiada zbytnio argumentów którymi może zagrozić australijce. Jedynie sama barty może przegrać seta ze soba.
Wozniacki - Larsson u19,5 @1,57✅
Karolina to mistrzyni przebijania. A ten mecz właśnie będzie tak wyglądał. Wozniacki będzie rozrzucala rywalke po korcie. Larsson nie posiada atomowego uderzenia ani serwisem przewagi sobie nie zrobi. W wymianach dominować powinna dunka i wygrać to spotkanie w dwóch setach. Do tego forma szwedki nie przemawia za nią.
Sakari @1,31✅
Krunic/Zhang +1,5 seta @1,43⛔
Kato/Ninomyia @1,61⛔????
Stosur/Zhang @1,4✅
Kursy z Lvbet
 
Otrzymane punkty reputacji: +30
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom