>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 200 ZŁ!<<<

ATP Wielki Szlem: Australian Open 2019 - turniej główny - 14.01-27.01.2019

Status
Zamknięty.
W 151,7K

wielki_gracz

Forum VIP

Miejsce: Melbourne, Australia
Data rozgrywania: 14.01.2019-27.01.2019
Nawierzchnia: Hard (Outdoor)
Kategoria: ATP Grand Slam (2000 punktów)
Pula nagród: $29,687,000
Oficjalna strona turnieju: https://ausopen.com/
Lista Startowa: https://ausopen.com/players#!85991
Drabinka: https://ausopen.com/draws
Plan gier: https://ausopen.com/schedule#!8006
Zestawienie kursów: https://www.oddsportal.com/tennis/australia/atp-australian-open/
Zwycięzca singla 2018: Roger Federer
Zwycięzcy debla 2018: Oliver Marach/Mate Pavic

Zapraszam do merytorycznej dyskusji i pisania analiz !​
 
neeq1 20

neeq1

Użytkownik
Hurkacz - Karlovic 1 ⛔
Analiza: witam wszystkich, typ odnośnie AO , spotkają się nasz rodak Hubert oraz Chorwat Ivo, co do pojedynku stawiam tutaj na naszego młodszego głodnego zwycięstw Hurkacza, Ivo dobry turniej w Pune, finał na wyciągnięcie ręki, ale się nie powiodło. Karlovica chyba przedstawiać nie trzeba, klasa , doświadczenie. Niestety jego przygoda szybko może się skończyc na pierwszej rundzie, gdyz Hurkacz jest wydaje mi się na ten moment lepszy. Jedyne szansa dla Ivo to szukanie szans w tibrekach, ale na tak długim dystansie wzrasta szansa młodszego z większą kondycja Polaka i w jego kierunku chętnie pobieram kurs z Fortuny 2.26 . Pozdrawiam
 
madman01 12,1K

madman01

Użytkownik
Kursy na Bautiste poleciały bardzo mocno w dół bodajże z 1,60 na 1,20 teraz to się nie opłaca na niego grać, może i Hiszpan w dobrej formie ale Murray do ogórkow nie należy i granie Bautiste po kursie 1,20 się mija z celem, chyba ten mecz odpuszcze albo pogram jakiś over gemowy lub setowy...
 
neeq1 20

neeq1

Użytkownik
Kursy na Bautiste poleciały bardzo mocno w dół bodajże z 1,60 na 1,20 teraz to się nie opłaca na niego grać, może i Hiszpan w dobrej formie ale Murray do ogórkow nie należy i granie Bautiste po kursie 1,20 się mija z celem, chyba ten mecz odpuszcze albo pogram jakiś over gemowy lub setowy...
Kusi set Murray, 1.65
 
gazowana-smietana 1,6K

gazowana-smietana

Użytkownik
Panowie kursy poleciały z prostych przyczyn, nawet mało prawdopodobne jest to, że Szkot dokończy spotkanie. Odczuwa ból przy każdym większym ruchu więc to jest ogromny dyskomfort. Plus to, że jednak Endi obecnie to poziom przecpętniaków, bardzo słabe przygotowanie fizyczne. Hiszpan świetna forma na początku sezonu i sam nie dotknę po 1,2 ale Endi nie ma zbytnio szans.
 
rodzyn7 5,7K

rodzyn7

Użytkownik
Hurkacz - Karlovic 1
Analiza: witam wszystkich, typ odnośnie AO , spotkają się nasz rodak Hubert oraz Chorwat Ivo, co do pojedynku stawiam tutaj na naszego młodszego głodnego zwycięstw Hurkacza, Ivo dobry turniej w Pune, finał na wyciągnięcie ręki, ale się nie powiodło. Karlovica chyba przedstawiać nie trzeba, klasa , doświadczenie. Niestety jego przygoda szybko może się skończyc na pierwszej rundzie, gdyz Hurkacz jest wydaje mi się na ten moment lepszy. Jedyne szansa dla Ivo to szukanie szans w tibrekach, ale na tak długim dystansie wzrasta szansa młodszego z większą kondycja Polaka i w jego kierunku chętnie pobieram kurs z Fortuny 2.26 . Pozdrawiam
Pozwolę sobie nieco rozszerzyć wątek tego meczu, bo na pewno będzie budził sporo emocji.
Na plus dla Karlovica - w tym roku gramy w piątym secie TB (bodaj przy 6-6, bo teraz każdy szlem wymyślił sobie inaczej). Należy mieć to na uwadze. W mojej opinii, gdy dojdzie do takiej sytuacji, to jednak przewaga po stronie Ivo - pewna ręka przy serwisie i doświadczenie powinny zrobić swoje. Ale...
No właśnie, szkoda że panowie nie zagrają odrobinkę wcześniej, ale i tak w Melbourne ma być o tej porze 30 stopni w cieniu (i będzie wzrastać, zaczynają o 12 czasu lokalnego), a ma świecić pełne słońce. Nie mam pojęcia, jak sobie poradzi w takich warunkach Hurkacz, ale jak wpłynie na niemal 40-letniego Chorwata to można sobie wyobrazić.
Gdyby chodziło o zeszłorocznego Ivo to w stronę Polaka można by iść w ciemno, ale ten turniej w Pune chyba zwiastuje dobry sezon Karlovicia. Nie będę Wam mydlił oczu, żadnego meczu nie widziałem, ale wystarczy spojrzeć w statystyki - tylko w pierwszym meczu poniżej 30% asów, bardzo mało DF, bardzo dobrze trafiał pierwszym serwisem (70%). Należy jednak zwrócić uwagę, że już z Gulbisem, Darcisem i Andersonem wygrywał sporo mniej piłek przy drugi serwisie (50%), a Afrykaner miał aż 8 BP.
Wydaje mi się, że Hurkacz ma argumenty, żeby z Ivo wygrać - nieźle trzyma serwis, potrafi zagrać fajny skrót, trochę zmienić tempo gry. Pytanie na ile rywal mu pozwoli. Jeśli nie będzie szedł w wymiany fh na fh to w wymianach przynajmniej powinien wygrywać.
Niestety jak patrzę na ostatnie pojedynki z podobnymi zawodnikami to nie wygląda to najlepiej - 2x Cilić, Tomić - wszystko w czapę, dobry mecz jedynie z Ciliciem na RG. Oby doświadczenie zaprocentowało.
Nie wiem czy pogram ten mecz, wydaje mi się, że kursy są wystawione dobrze, może odrobinkę za wysokie na Polaka, ale nie wiem na ile to mój patriotyzm ;) Szedłbym chyba w jakieś overy, 5 setów po @3,2 chyba nie wygląda źle, ale to tylko taka wstępna myśl.
 
dx2 211,3K

dx2

Użytkownik
Propozycje podtasmowe...
Wawrinka-Gulbis 1 ZWROT lub ✅ zależy u jakiego buka pograne

AO to nigdy nei byl turbiej Gulbisa w przeciweinstwe do Wawrinki. Stan gra calkiem dobrze i powinien na dystansie ograc Gulbisa. Lotysz wygral dwa mecze w hinduskim Pune, ale to zupelei inna gra. Wawrinka w Australii zagral tyle swietnych meczow, wygrywal szlema, pracowal zima i po prostu nie wyobrazma sobie by tu polegl.
Tsitsipas-Berretini 1 ✅

Talent Tsitsipasa eksplodowal w tamtym roku w seoznei ceglanym od turniej uw Barcelonie, pozniej naprawde gral juz swietny sezon, a konczyl wygrywajac w Mediolanie finaly Next Gen. Grek pogral w Hopman Cupie bez cisnienia, jeden mecz w Sydney, ale na tym etapie nei chodzi o wygrywanie takich turniejow. Tsiptsipas zagral niejedn mecz z najwiekszymi tenisistami i to powinno procentowac. Berrettini mial tam swoje problemy, bo on z kolei nie mogl wystapic na finalach Next Gen, gdzie na niego Wlosi liczyli. Berrettini to dobry to gracz, ale Tsitsipas jest teraz na swieczniku i wydaje mi sie lepiej przygotowany.
 
J 4,8K

jasiu771

Użytkownik
Pozwolę sobie nieco rozszerzyć wątek tego meczu, bo na pewno będzie budził sporo emocji.
Na plus dla Karlovica - w tym roku gramy w piątym secie TB (bodaj przy 6-6, bo teraz każdy szlem wymyślił sob
Sam mam 40 lat i na mnie słońce nie ma wpływu w porównaniu do młodszych kolegów z pracy, a czasami musimy pracować na patelni, nie sądzę aby tu słońce mogło pomagać Hurkaczowi, tak samo będzie działać na obu chyba, że tylko część kortu będzie zacieniona. Zgadzam się natomiast z tym, że Hurkaczowi nie szło do tej pory z zawodnikami prezentującymi silny serwis. Hurkacz robi szybkie postępy i jeśli chce osiągnąć coś więcej takich zawodników jak Karlović musi już ogrywać na szlemie. Ja jednak kasy nie postawię na Hurkacza, będę raczej grał KArlovicia ale nie za duże pieniądze kurs fortuna 1,61. ✅
 
U 0

Usunięty użytkownik 153241

Gość
Patrząc co Ivo wyprawiał w Pune ( 3 sety z Andersonem w finale) to losowanie Huberta wygląda tragicznie. Życzę mu sukcesu, ale w takiej formie Chorwata będzie bardzo ciężko wyrzucić z turnieju..
 
rodzyn7 5,7K

rodzyn7

Użytkownik
Chciałbym rozpocząć dyskusję na temat szans poszczególnych zawodników na osiągnięcie danej rundy turnieju. To jeden z moich ulubionych zakładów na szlemy ;) Na razie widzę to tak:

Krótka argumentacja:
Djoković - mocno asekuracyjnie. Dawno Novak nie miał moim zdaniem tak ciężkiej drabinki, a ostatnio odpadał przecież z Chungiem i Istominem (wiem, wiem, forma zupełnie inna). Tutaj ma nieobliczalnego Tsongę (który już raz z AO go wyrzucił), potem (prawdopodobnie) młodych Shapovalova i Medvedeva, którzy mega się zepną na to spotkanie i wracającego moim zdaniem do wielkiej formy Nishikoriego. Myślę, że Tsongę i Shapo pokona na względnym spokoju, ale już Medvedev może postawić naprawdę twarde warunki.
Nadal - jakieś pogłoski o lekkiej kontuzji kolana, co mnie nieco martwi (najczęściej te zakłady padają właśnie przez kontuzje), ale nie wierzę, żeby De Minaur miał mu sprawić problemy.
Federer - widziałem jego grę na Hopman Cup, wszystko się zgadza, powinno być dobrze. Z trudnych rywali tylko Tsitsipas, którego jednak powinien zniszczyć doświadczeniem a potem w ćwierćfinale Cilić (jeśli ten się nie połamie w czasie turnieju), który ma chyba kompleks Federera.
Zverev - na Waszym miejscu nie brałbym tego zakładu pod uwagę. Jestem fanboy&#39;em Saszy i zawsze mówię, że tym razem na pewno będzie lepiej. ;) Ale jak ma nie być? Niezły występ w Hopman Cup, do 4. rundy ma autostradę (choć znając życie to wykolei się na jakimś Simonie), potem ktoś z trójki Kyrgios/Raonić/Wawrinka, wszyscy trzej w formie dość zagadkowej i prawdopodobnie ciężki bój z Coricem o półfinał.
Anderson - niezła dyspozycja na początku sezonu, TB w ostatnim secie, w drabince Mannarino, Tiafoe i Johnson. Imo jeden z najpewniejszych typów.
Nishikori - niestety typ antypatriotyczny, ale Japończyk w dobrej formie, powinien pokonać zarówno Majcharzaka jak i Hurkacza (miejmy nadzieję). Potem Kolba, w 4R może Fognini i ćwierćfinał z Djokovicem.
Corić - wydaje mi się to perełka z tych wszystkich zakładów. W mojej opinii bardzo zawyżony kurs. Jedyny minus taki, że Borna chyba nie za dobrze czuje się w Australii. Poza tym - Darcis, Fucsovics, Cecchinato, Poulie/Thiem/Paire. Wszyscy zdecydowanie w zasięgu.
Tsitsipas - z poważnych rywali do 4. rudny tylko Basilashvili. Pora wskoczyć na wyższy poziom. W nagrodę pojedynek z Federerem.
Dimitrov - Tipsarević, Lajović, Isner (jeśli ten da radę). Jeśli tylko nie oleje tematu to powinien tę 4. rundę na spokojnie zrobić.
Medvedev - Goffin w formie przynajmniej dyskusyjnej, reszta rywali na chwilę obecną o poziom niżej
 
gazowana-smietana 1,6K

gazowana-smietana

Użytkownik
Chciałbym rozpocząć dyskusję na temat szans poszczególnych zawodników na osiągnięcie danej rundy turnieju. To jeden z moich ulubionych zakładów na szlemy ;) Na razie widzę to tak:
W innym temacie o tym bo zrobi się straszny bałagan, tutaj typy z analizami, natomiast jeśli chodzi o to co widzę to nie daję większych szans Coricowi na 1/8, który po drodze może polecieć spokojnie z 2/3 zawodnikami i podobnie Saszę, który jeśli przejdzie teoretycznie słabszych to może dostać Raonica/Kyrgiosa, Querrego, ale jak kto uważa, mimo wszystko powodzenia ;) i nie zaśmiecajmy tak bo to będzie kompletnie nie czytelne.
 
U 0

Usunięty użytkownik 153241

Gość
Poulle - Kukushkin 2 @ 2.75 3/0
Francuz przegrał 7 meczów z rzędu. Rosjanin przyzwoicie zakończył sezon. H2H 2/1, ostatnio grali 1.5 roku temu. Dla mnie to muszkieter przewartościowany w tym kursie i pójdę w stronę walczącego i pewniejszego swojej gry Mikchaila.
Pierwszy to typ w nowym roku . Życzę zdrowia i zieleni dla uczestników forum!
????
 
quick. 5,2K

quick.

Znawca Tenis
Chciałbym rozpocząć dyskusję na temat szans poszczególnych zawodników na osiągnięcie danej rundy turnieju. To jeden z moich ulubionych zakładów na szlemy ;) Na razie widzę to tak:

Krótka argumentacja:
Djoković - mocno asekuracyjnie. Dawno Novak nie miał moim zdaniem tak ciężkiej drabinki, a ostatnio odpadał przecież z Chungiem i Istominem (wiem, wiem, forma zupełnie inna). Tutaj ma nieobliczalnego Tsongę (który już raz z AO go wyrzucił), potem (prawdopodobnie) młodych Shapovalova i Medvedeva, którzy mega się zepną na to spotkanie i wracającego moim zdaniem do wielkiej formy Nishikoriego. Myślę, że Tsongę i Shapo pokona na względnym spokoju, ale już Medvedev może postawić naprawdę twarde warunki.
Nadal - jakieś pogłoski o lekkiej kontuzji kolana, co mnie nieco martwi (najczęściej te zakłady padają właśnie przez kontuzje), ale nie wierzę, żeby De Minaur miał mu sprawić problemy.
Federer - widziałem jego grę na Hopman Cup, wszystko się zgadza, powinno być dobrze. Z trudnych rywali tylko Tsitsipas, którego jednak powinien zniszczyć doświadczeniem a potem w ćwierćfinale Cilić (jeśli ten się nie połamie w czasie turnieju), który ma chyba kompleks Federera.
Zverev - na Waszym miejscu nie brałbym tego zakładu pod uwagę. Jestem fanboy&#39;em Saszy i zawsze mówię, że tym razem na pewno będzie lepiej. ;) Ale jak ma nie być? Niezły występ w Hopman Cup, do 4. rundy ma autostradę (choć znając życie to wykolei się na jakimś Simonie), potem ktoś z trójki Kyrgios/Raonić/Wawrinka, wszyscy trzej w formie dość zagadkowej i prawdopodobnie ciężki bój z Coricem o półfinał.
Anderson - niezła dyspozycja na początku sezonu, TB w ostatnim secie, w drabince Mannarino, Tiafoe i Johnson. Imo jeden z najpewniejszych typów.
Nishikori - niestety typ antypatriotyczny, ale Japończyk w dobrej formie, powinien pokonać zarówno Majcharzaka jak i Hurkacza (miejmy nadzieję). Potem Kolba, w 4R może Fognini i ćwierćfinał z Djokovicem.
Corić - wydaje mi się to perełka z tych wszystkich zakładów. W mojej opinii bardzo zawyżony kurs. Jedyny minus taki, że Borna chyba nie za dobrze czuje się w Australii. Poza tym - Darcis, Fucsovics, Cecchinato, Poulie/Thiem/Paire. Wszyscy zdecydowanie w zasięgu.
Tsitsipas - z poważnych rywali do 4. rudny tylko Basilashvili. Pora wskoczyć na wyższy poziom. W nagrodę pojedynek z Federerem.
Dimitrov - Tipsarević, Lajović, Isner (jeśli ten da radę). Jeśli tylko nie oleje tematu to powinien tę 4. rundę na spokojnie zrobić.
Medvedev - Goffin w formie przynajmniej dyskusyjnej, reszta rywali na chwilę obecną o poziom niżej
Zverev gra z kontuzją, więc bardzo ryzykownie, niewykluczony jakiś krecz lub po prostu porażka po drodze.
 
Otrzymane punkty reputacji: +6
friendly 421

friendly

Użytkownik
Kurs na to, że Wawrinka bedzie 1-8 wynosi 8.5 na fortunie. Moim zdaniem, patrząc oczywiście na drabinke jest spora szansa, jezeli oczywiscie to co napisali Panowie powyzej o Zverievie to prawda. Ogladalem go w meczu z Bautistą, pomijam fakt wysokiej formy Auguta to Wawrinka naprawdę dobrze wygladal. Bije mocno, pewnie, fizycznie sie poprawił, zrzucił pare kilo. Jest po kontuzjach i mozna wnioskować, ze mobilizacja będzie pełna. Czekam na opinię innych, wedlug mnie value jakieś tam jest. Połaszczyłbym się nawet na miejsca 1-4 po kursie 14.5. Drabinka nie wygląda źle na tle innych zawodników.
 
Otrzymane punkty reputacji: +3
gazowana-smietana 1,6K

gazowana-smietana

Użytkownik
Kurs na to, że Wawrinka bedzie 1-8 wynosi 8.5 na fortunie. Moim zdaniem, patrząc oczywiście na drabinke jest spora szansa, jezeli oczywiscie to co napisali Panowie powyzej o Zverievie to prawda. Ogladalem go w meczu z Bautistą, pomijam fakt wysokiej formy Auguta to Wawrinka naprawdę dobrze wygladal. Bije mocno, pewnie, fizycznie sie poprawił, zrzucił pare kilo. Jest po kontuzjach i mozna wnioskować, ze mobilizacja będzie pełna. Czekam na opinię innych, wedlug mnie value jakieś tam jest. Połaszczyłbym się nawet na miejsca 1-4 po kursie 14.5. Drabinka nie wygląda źle na tle innych zawodników.
Zgadzam się. Jeśli grać Stacha grubiej to tyko na Szlemach, ponieważ wtedy nie ma co się martwić o jego nastawienie i motywację, najlepszy bh świata, nie licząc Rogera jest w stanie ograć zdecydowaną większość z jego części drabinki.
 
Otrzymane punkty reputacji: +5
friendly 421

friendly

Użytkownik
Zgadzam się. Jeśli grać Stacha grubiej to tyko na Szlemach, ponieważ wtedy nie ma co się martwić o jego nastawienie i motywację, najlepszy bh świata, nie licząc Rogera jest w stanie ograć zdecydowaną większość z jego części drabinki.
Na moje oko pierwsza osoba, która moze go zatrzymać to Thiem, zapewne się spotkają, ale o niego sie nie obawiam, ponieważ to jednak nie jest mączka, a na innych nawierzchniach siła rażenia Pana z Austrii nie jest taka duża. Najbardziej boje sie o pojedynek z Kyrgiosem, przeszłość robi swoje i zawsze ich pojedynki kończą się nieobliczanie. Jezeli chodzi o Raonica - dla mnie ten gosc wcale sie szczegolnie nie poprawil, zawsze poza scislym topem, lubie go, ale Wawrinka we wszystkich elementach poza serwisem jest w mojej opinii lepszy. Ktoś powie, ze przeciez odpadł z przeciętnym Bautistą w Doha, ale tam Hiszpan ograł samego Djokovica w finale i naprawdę nie powinno być to argumentem negującym moją propozycję.
 
gazowana-smietana 1,6K

gazowana-smietana

Użytkownik
Na moje oko pierwsza osoba, która moze go zatrzymać to Thiem, zapewne się spotkają, ale o niego sie nie obawiam, ponieważ to jednak nie jest mączka, a na innych nawierzchniach siła rażenia Pana z Austrii nie jest taka duża. Najbardziej boje sie o pojedynek z Kyrgiosem, przeszłość robi swoje i zawsze ich pojedynki kończą się nieobliczanie. Jezeli chodzi o Raonica - dla mnie ten gosc wcale sie szczegolnie nie poprawil, zawsze poza scislym topem, lubie go, ale Wawrinka we wszystkich elementach poza serwisem jest w mojej opinii lepszy. Ktoś powie, ze przeciez odpadł z przeciętnym Bautistą w Doha, ale tam Hiszpan ograł samego Djokovica w finale i naprawdę nie powinno być to argumentem negującym moją propozycję.
Czysto teoretycznie to Kangur powinien ograć Kanadyjczyka, ale doskonale wiemy, że nawet w Szlemach pokazywała swoje &quot;ja&quot; i jeśli by Rao po jakiś dwóch tb prowadził to kto wie co Nickowi by strzeliło do głowy.
Tak jak mówisz, Dominikę nie ma co raczej brać pod uwagę jeśli gramy po za cegłą a i wcale nie wykluczam, że Benua nie ogra Austriaka, bo argumenty ma jak najbardziej, tylko pytanie jak z głową u Francuza, ale to nic nowego, w końcu gdyby miał ją mocną to była by to w tym momencie ścisła topka z tymi możliwościami.
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom