>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

19. kolejka La Liga [11.1 - 14.1.2019r.]

Status
Zamknięty.
gliwiczanin 3,2K

gliwiczanin

Użytkownik
Girona - Alaves typ Alaves kurs 3.40 forBET
Alaves w tym sezonie gra bardzo dobry futbol. Zajmuja aktualnie drugą pozycje w lidze hiszpańskiej. Ostatnie wyniki Alaves to wygrana z Realem Sociedad oraz Valencia. Remisy z Sevilla oraz Arthletic Bilbao. Pokazali juz nawet w pazdzierniku ze nie straszny jest im nawet Real Madryt gdzie odsniesli jednobramkowe zwycięstwo mimo iz Real nie jest w swojej szczytowej formie. Girona z przebiegu oatatnich meczy dosc dobrze sobie poczynaja ale patrzac na caly sezon to swoj obiekt nie jest przyjazdny dla gospodarzy patrzac nawet po samych wynikach. Na wyjazdach Alaves nie jest zespołem ktory odnosi jakies nadzwyczajne wyniki, ale mimo to walcza o Lige Mistrzów i na pewno w takich meczach powinni powalczyc o punkty. Pozdrawiam trzymajcie się.
 
Otrzymane punkty reputacji: +21
gliwiczanin 3,2K

gliwiczanin

Użytkownik
Athletic Bilbao - Sevilla typ Sevilla kurs 2.55 forBET
Athletic Bilbao drzy nadal o utrzymanie w lidze Hiszpanskiej. Tak utytuowany klub i duzo znaczacy dla Hiszpanii powinien bez watpeinia walczyc o Puchary. Nadal jeazcze cien szansy maja przy dobrych wunikach a wszystko na to wskazuje ze zbiegiem czasu beda w bezpiecznej strefie. Ostatnienwyniki Bilbao to zwyciestwo z Celta Vigo, wygrana z Valladoid, Alaves. Sevilla zespół bedacy na trzeciej pozycji w lidze. Sevilla do lidera traci zaledwie piec punktów. W tym sezonie bez watpienia Sevilla powinna zagrac w Lidze Mistrzów. Graja ciekawa piłke widac to po samych wynikach wygrana z Girona remis z Atletico Madryt , Leganes. W Lidze Europy zajmuja pierwsza pozycje. Forma napastnika Sevilli jest bardzo dobra Ben Yeddera. Mimo ostatniej dobrej gry Bilbao nie widze ich w tym meczu. Sevilla jesli mysli o chociazby Vice- Miatrzostwie to musi takie mecze wygrywac. Na pewno z taka gra jaka prezentuja ostatnio stacn ich na zwyciestwo i przyblizyc sie do lidera i walczyc o najwyzsze cele. Pozdrawiam trzymajcie się.
 
dj_jones 12,3K

dj_jones

Użytkownik
Rayo-Celta 4:2
✅✅✅✅:gool::gool::gool::gool:
Piatek godz.21.00
typ ;1
Kurs 2.59 u ruska
Rayo zaczeło się odbijać od dna i gra konsekwentnie u siebie. Celta zawodzi.Szału nie ma.Ostatnio bardzo Ladnie wygrali z Valladolid do zera na wyjezdzie.
Na ostatnie 11 potyczek przez ostatnie 19 lat przegrali tylko 2 razy z Celta i nie padł zaden remis.
Edit:
Co jest? Rayo odrobilo z 1:2 na 4:2 .to jest stare dobre Ultraofensywne Rayo. Nikt na nich nie stawial przed meczem.Tylko ja i ten kolo co over 2.5 dawal.
 
gazowana-smietana 1,6K

gazowana-smietana

Użytkownik
Rayo vs Celta
over 2.5 @ 2,30 unibet ✅
W 18 minut !
Gdy zobaczyłem kursy byłem w nie małym szoku. Myślałem, że zakręci się koło ~1,8 ale ten kurs to jest ogromne value! Wielokrotnie pisałem odnośnie stylu oraz gry Rayo. Zdecydowanie ofensywna gra, czasem aż za bardzo, zapominając przy tym o obronie. To nie jest ekipa, która stawia &quot;autobus&quot; gdy przyjeżdża ktoś z wyższej półki. Faktem jest, że ostatnio Ray mniej traci, ale kto oglądał te spotkania doskonale wie, że to głównie przez tragiczną skuteczność przeciwników tracą tak mało. Doskonale wiedzą, że przyjeżdża cień zespołu z Vigo. Celta oborne ma dziurawą jak ser szwajcarski, w ostatnich sześciu wyjazdowych spotkaniach tracili więcej niż jedną bramkę, na pewno ofensywne Rayo coś ustrzeli co do tego raczej nie ma wątpliwości przy obecnej dyspozycji gości. W Vallecano na pewno nastroje trochę lepsze bo szansę na utrzymanie się wzrosły dość znacznie. Na pewno dziś będą chcieli wygrać trzecie spotkanie z rzędu i doskonale wiedzą, że mimo wszystko małymi faworytami są. Obie ekipy punktów potrzebują natychmiast i obu remis nie satysfakcjonuje. Przy stylu gry obu ekip i obecnej dyspozycji Celty trzy bramki powinniśmy zobaczyć nawet po godzinie gry. Zdecydowanie polecam ten bet a dla mniej odważnych ov 1.5 po również świetnym kursie do jakiegoś dubla można wrzucić.
 
Otrzymane punkty reputacji: +72
bizziss 1,7K

bizziss

Użytkownik
Leganes-Huesca sob. GODZ. 13:00
Typ: over 3 kartek w 2.polowie @ 2.05 WH
(lub @1.72 b365 gdzie czerwo liczymy x2)

(info: under w bwin @2.20=siurek jak ktoś lubi)

4 kartki ✅
Mega ważne spotkanie dla obu drużyn,gospodarze zaledwie 2pkt ponad strefą spadkową, goście zaś ogonem ligi....
Tyle wstępu, do rzeczy-arbiter señor Melero López, który lubi pokazywać kartki w drugich połowach. W ubiegłym sezonie 14/19 meczy pokrył linię w tym sezonie 5 razy na 9 meczy. W za ciętych spotkaniech praktycznie nie zawodzi.
Statystyki Leganesu dość optymistyczne,(52kartki w 18 meczach daje średnia prawie 3/mecz)
Statystyki gości jeszcze lepiej, są czwartym w lidze zespołem z największą ilością kartek(56/12 co daje średnia ponad 3/mecz)
Ogólnie zapowiada się kartkowy, miejmy nadzieję że od drugiej połowy, dlatego też stawka:
3/10
Pzdr
 
Otrzymane punkty reputacji: +32
szwedzik 36,5K

szwedzik

Użytkownik
Leganes-Huesca
Ja tu widze mecz z bramkami,Huesca to bardzo ambitna drużyna,potrafi powalczyć mimo braku umiejęstności. W Ich meczach pada sporo goli,Leganes nie wygrało od 4 meczów w LaLiga , będą chcieli przerwać passe grając u siebie z najsłabsza drużyną ligi, Huesca zapewne ambicją będzie grać ofensywnie aby zdobywać te ważne bramki/pkt.
Moim typem na ten mecz jest over 2.5 gola w meczu po kursie 2.48 unibet
Kurs wart ryzyka,wczoraj smieszne kursy overowe w meczu Rayo z Celtą wchodziły jak w masło. Dziś może byc podobnie ale jak wiadomo nie musi ????

Villareal - Getafe
Typ na sucho bez wiekszej rozpiski. Oglądałm ostatnie mecze jednych jak i drugich. Villareal to marka,ale w tym sezonie bardzo słaba. U siebie grają źle. Zaslepia wynikz Real, ale oglądałem ten mecz i byłem zażenowany poziomem Realu,Marcelo same straty. No ogolnie to Real bardziej zagrał słabo jak Villareal zagrał dobrze. Getafe ma wysokie 7 miejsce w tym sezonie i są w stanie wywieść conajmniej remis.
Typ: Getafe lub remis @ 1.72
 
bizziss 1,7K

bizziss

Użytkownik
Villarreal - Getafe sob. Godz. 20:45
Typ: over 3 kartek w 2.polowie @ 2.02 WH
3kartki aj, w 1.polowie się wykazali, gdzie było aż 5...

B365 gorszy kurs, ale czerwo x2 nie będę już powtarzał ????
Dobra Pany jak coś działa to jedziemy z koksem. Statystyki jeszcze bardziej korzystne niż wcześniej.
Arbiter:Estrada Fernández, 3.w liście najbardziej overowych w La Liga, że średnią 6,5/mecz. Na 9meczy aż 6 razy pokrył nasza linie....
Gospodarze, średnia 2,7/mecz,bronia się przed spadkiem, nie będą się oszczędzać,
Goscie, Getafe, twardo grają, walczą o miejsca w europejskich pucharach, 2.na liście najbardziej sankcjonowanych ekip(60kartek w 18 spotkaniach, grubo ponad 3/mecz)
Sprobujmy szczęścia, zobaczymy czy wytrzyma do 2.polowy..xd dlatego też stawka:
2/10
Pzdr
 
maer 210,7K

maer

Typer A-League
Dyscyplina: Piłka Nożna - Hiszpania - Primera Division
Godz: 20:45
Spotkanie: Villarreal CF - Getafe CF
Typ: Villarreal CF
Kurs: 2.20
Bukmacher: Unibet
Analiza:
Zapraszam do Hiszpanii gdzie w tamtejszej Primera Division na Estadio de la Cerámica w bardzo ciekawym spotkaniu zagrają ze sobą o ligowe punkty w 19 serii gier miejscowe Villarreal Club de Fútbol a w gości przyjedzie drużyna Getafe Club de Fútbol.
Villarreal CF w tym sezonie ligowym w swoich 18 meczach zdobyło 17 punktów co daje obecnie przedostatnie 19 miejsce w tabeli ligowej natomiast Getafe CF plasuje się na 7 pozycji w tabeli hiszpańskiej Primera Division ze zdobytymi 25 oczkami w swoich 18 spotkaniach tego sezonu ligowego.
Gospodarze w tym sezonie ligowym u siebie zwycięstwo, 4 remisy oraz 4 przegrane i bilans bramek 9-12 zaś goście na wyjazdach 2 wygrane, 6 remisów oraz porażka z bilansem bramkowym 10-9.
Moim typem na to spotkanie do tego po bardzo dobrym kursie jest zwycięstwo na swoim Estadio de la Cerámica zespołu gospodarzy którzy w tym sezonie ligowym jakoś nie potrafią się odnaleźć jednak potrafili u siebie zremisować z Atletico Madryt tak jak i z madryckim Realem do tego ograli u siebie Betis czyli wcale tak słabi nie są jak to się wydaje raczej po prostu brakuje im trochę szczęścia w meczach tego sezonu do tego zawodnicy typu Cazorla czy Bacca do tego młody pomocnik Fornals i jeszcze młodszy 19-letni reprezentant Nigerii pewnie w bardzo niedługim już czasie Chukwueze który zbiera doświadczenie każe przypuszczać że to spotkanie Villarreal CF może wygrać a goście na wyjazdach praktycznie same remisy jednak kiedy ich szczęście się skończy i moim zdaniem zmotywowani gospodarze chcący odbić się od strefy spadkowej w której teraz są wygrają to spotkanie i dopiszą sobie do tabeli ligowej komplet 3 oczek.
⛔1:2
 
husarz22 104,1K

husarz22

Forum VIP
Witam ekipę fascynującą się LaLiga! Często tutaj zaglądam po jakieś typy ale nie wypowiadam się bo jestem raczej takim &quot;niedzielnym&quot; kibicem tej ligi. Aczkolwiek jak są jakieś okazję to próbuje je wyłapać.
Mam na myśli mecz Betis - Real. Wiem, że ostatnio forma Królewskich pozostawia wiele do życzenia ale kursy na nich wzrosły już powyżej 2. Możecie mi doradzić czy warto w to wchodzić?
 
bizziss 1,7K

bizziss

Użytkownik
husarz22
Tak se patrzę na ten mecz (jak zwykle odnośnie kartek xd) i widzę że sędziuje Fernández Fernández-kim on jest? —Otóż najbardziej overowy sędzia w całej La Liga... Real już nie walczy o majstra a o granie w CL. Betis również w zasięgu europejskich pucharów-dzis kartek nie powinno zabraknąć. A co ja gram? Typ nieco rekreacyjny, mała stawka:
Rzut karny w meczu:TAK @3.4 WH
Jak wspominałem sędzia,, że średnią prawie 0,4karnego na mecz. Tydzień temu nie odgwizdali Realowi karniaka i do dziś o tym ględzą ludzie na mieście. Wiemy jak specyficzny jest ten klub i dziś za byle otarcie w polu karnym myślę że Arbiter nie zawaha się wskazać punktu 11m ????
Stawka 0.5/10
Pzdr
 
Otrzymane punkty reputacji: +21
dawson92 11,8K

dawson92

Użytkownik
Witam ekipę fascynującą się LaLiga! Często tutaj zaglądam po jakieś typy ale nie wypowiadam się bo jestem raczej takim &quot;niedzielnym&quot; kibicem tej ligi. Aczkolwiek jak są jakieś okazję to próbuje je wyłapać.
Mam na myśli mecz Betis - Real. Wiem, że ostatnio forma Królewskich pozostawia wiele do życzenia ale kursy na nich wzrosły już powyżej 2. Możecie mi doradzić czy warto w to wchodzić?
Królewscy w tym sezonie grają fatalnie. Zawodnicy są kompletnie bez formy a słaby i zarazem bezradny Solari nie potrafi ogarnąć całego zespołu. Bez wątpienia odbija się na drużynie brak trensferów w letnim okienku, ale niestety polityka prowadzenia klubu przez Pereza nigdy mi się nie podobała, więc teraz odbija się czkawką na wynikach.
Kontuzjowany w dalszym ciągu jest Bale, który bez wątpienia był najjaśniejszą postacią do tej pory w drużynie Realu, w jego miejsce znowu Isco, który gra szrot więc marny prognostyk. Martwi mnie również brak Viniciusa, który nie zagra z powodu choroby, a przecież zagrał na prawdę konkretne spotkanie z Leganes. Betis praktycznie u siebie nie przegrywa, a z tak kulejącym rywalem jestem prawie pewien, ze spotkania nie przegrają.
Dlatego śmiało gram Betis 1x @ 1,75 fortuna ⛔ szkoda, na prawdę szkoda.
Za niższa stawkę dorzucę na pewno czyste zwycięstwo gospodarzy @ 3,40 ⛔.
Powodzenia!
 
Otrzymane punkty reputacji: +21
prezes27 1,4K

prezes27

Użytkownik
Witam ekipę fascynującą się LaLiga! Często tutaj zaglądam po jakieś typy ale nie wypowiadam się bo jestem raczej takim &quot;niedzielnym&quot; kibicem tej ligi. Aczkolwiek jak są jakieś okazję to próbuje je wyłapać.
Mam na myśli mecz Betis - Real. Wiem, że ostatnio forma Królewskich pozostawia wiele do życzenia ale kursy na nich wzrosły już powyżej 2. Możecie mi doradzić czy warto w to wchodzić?
Real w tym sezonie gra słabo ogólnie. Ale na wyjazdach wygląda to naprawdę nie za ciekawie. 11 miejsce w tabeli meczów wyjazdowych, tylko 3 wygrane na 9 spotkań i średnio 2 bramki tracone na mecz. Są to statystyki przeciętnego klubu, a do bycia takim Królewscy raczej nie aspirują. Dodatkowo, w ekipie Los Blancos są spore problemy zdrowotne. Dzisiaj nie zagrają Courtois, Kroos, Llorente (który ostatnio jest wyżej ceniony, niż Casemiro), Asensio, Bale, Mariano. Wszyscy leczą kontuzje. Dodatkowo Lucas pauzuje za czerwoną kartkę. Te problemy sprawiły, że w ostatnich meczach ekipę musiał ciągnąć 18-letni Vinicius. Brazylijczyk też miał w tygodniu drobne problemy, nie trenował z drużyną, ale znalazł się w kadrze na dzisiaj.
Miejsce rywala w tabeli (Betis jest 7 i ma 4 pkt straty do Realu), forma Królewskich (zwłaszcza wyjazdowa) i sytuacja kadrowa każą podejrzewać, że dzisiaj czeka ich znów ciężka przeprawa. Dawno nie było takich kursów na zwycięstwo Realu w konfrontacji z kimś innym niż Barcelona czy Atletico. Ale byłbym ostrożny. Dzisiejszego Realu kluby w Hiszpanii się nie boją. Niejedna drużyna pokazała, że można ich spokojnie ograć. A Betis to nie jest słaby zespół. Osobiście chciałem pograć coś w stronę klubu z Sevilli, ale kursy poszły w dół, więc chyba odpuszczę ten mecz.
 
Otrzymane punkty reputacji: +21
patio1950 616

patio1950

Użytkownik
Athletic Bilbao - Sevilla BTTS @1.77 Fortuna

Myślę że ten mecz to będzie powtórka z czwartkowego meczu w CDR. Drużyna z Kraju Basków znajduje się pod kreską, mają nóż na gardle i będą gryźć trawę o punkty. Ostatnio widać poprawę, 4 kolejne mecze bez porażki, ogólnie idzie to w dobrą stronę, lecz dzisiaj nie będzie łatwo o punkty. Sevilla to druga ofensywa LaLiga, mają dużo jakości i według mnie coś strzelą, tym bardziej że Athletic miewa problemy w defensywie. Sevilla na wyjazdach często się potyka, regularnym zjawiskiem stało się tracenie przez drużynę z Andaluzji przynajmniej jednej bramki w delegacji i myślę że Athletic również stać na gola, może dwa. Obie drużyny mają predyspozycję do strzelenia, ich defensywy nie są zbyt mocne i myślę że dobrą opcją jest tu BTTS.
Betis - Real BTTS/+2.5 @1.81 Fortuna

W tym meczu liczę na bramki, otwarte spotkanie, szybkie tempo i ogólnie dobre widowisko. Real gra ostatnio naprawdę słabo, a jeden udany mecz z Leganes w pucharze króla tego nie zakryje. Tak jak koledzy u góry pisali, zawodnicy bez formy, bezradny trener i w dodatku kontuzję. Grę musi ciągnąć Vini. Myślę jednak że nawet jeśli Real dziś nie zdobędzie trzech punktów, to przynajmniej jedną bramkę strzeli, Betis nie należy do najlepszych defensyw ligi, lubi grać otwartą, ofensywną piłkę co często naraża ich na kontry i ryzyko utraty goli, a myślę że królewscy prędzej w taki sposób zdobędą bramkę niż z ataku pozycyjnego. O gola Betisu jestem spokojny, ta drużyna ma naprawdę dobrze poukładaną ofensywę, są niebezpieczni i przebojowi co pokazali już nie raz (Mecz z Barceloną). Lubią iść na wymianę ognia co sprzyja bramkom. Ostatnie dwa starcia między tymi zespołami przyniosły nam hokejowe wyniki (1:6, 3:5). Dziś może nie liczę na 7-8 bramek, jednak myślę że spokojnie 3 będą, a w tym po jednej dla każdego z zespołów.
 
Otrzymane punkty reputacji: +21
taidio 882

taidio

Użytkownik
Szpital w Realu, nie klei im się gra, zresztą popatrzcie na liczby, 18 meczy i 26 bramek, przecież real w połowie sezonu to ma z reguły 40-45 bramek strzelonych, a tutaj póki co jedną mniej od Atletico których atutem nie jest przecież bramkostrzelność
Zawodnicy są cieniami samych siebie, myślałem że Isco w tym sezonie pociągnie Real, a gra jakieś końcówki, Modrić klapa, w ataku niezniszczalny Karim, którego teraz nie ma za kogo zmienić bo reszta kontuzja(dajcie Piątka), w obronie błąd goni błąd, ja tutaj próbuję szarpnąć win Betisu, drużyny zobaczyły że ten Real to nie taki straszny i nie boją się z nim walczyć jak równy z równym
Betis @3.3
 
Otrzymane punkty reputacji: +21
nedved94 637

nedved94

Użytkownik
Jeśli ktoś twierdzi, że bale był najjaśniejszą postacią w drużynie Realu, to takiej opinii radziłbym nawet nie czytać, bo nie ogląda on po prostu tego zespołu.
Real w składzie: Keylor; Varane, Nacho, Ramos; Carvajal, Modrić, Casemiro, Valverde, Reguilón; Benzema, Vinícius.
Ciekawe ustawienie. 3 środkowych obrońców, 2 wahadłowych... Ostatnio sytuacji było sporo, zabrakło skuteczności i trochę szczęścia + gwizdka sędziego. Ja proponuję over 9,5 rożnego -&gt; kurs 1.8 ✅

@ed: przykro się ogląda taki real, bronienie 1:0 praktycznie od początku drugiej połowy z betisem... cudem udało się wyrwać te 3 pkt.
 
Otrzymane punkty reputacji: +21
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom