>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

WTA Wielki Szlem: Australian Open 2019 - kwalifikacje (08.01-11.01.19)

Status
Zamknięty.
dx2 221,2K

dx2

Użytkownik
L.Davis-Haddad M. 1 ⛔ &lt;kocham tych sarkastycznych hejterow, ktorzz podaja 6 typow na miesiac, polowy nie trafiajac, ale biegna czlowiekowi wytknac kazda pomykle... co tam ze moznn podac 10 dobrych typow, wazne ze mozna komus dowalicprzy typie, gdzie sie pomyli&gt; :cwl: &lt;jestescie wspanaili...kocham was&gt;
Od razu ciekawe starcie w 1rundzie eliminacji do turnieju glownego. Obydwie zawodniczki po przejsciach zdrowotnych w ubieglym sezonie. Typuje Davis. Ogolnie tak bardzo podobla mi sie jej gra na ubieglorocznym AO i ten wspanialy pojedynek z Halep w 3 rundzie wygrany ostatecznei przez Halep 15-13 w decydujacym secie. Przypomne, ze Halep bronila tam tez pilek meczowych zanim dotarla do finalu. Licze ze Davis to zawodniczka, ktora moze awansowac do turnieju glownego. Pytanie brzmi raczej na ile Davis jest w stanie zblizyc sie do tego poziomu, ktory prezentowala rok temu w Melbourne
Amerykanka dlugo dochodzila do siebie w tamtym roku i dopiero w listopadzie ubieglego roku osiagnela w koncu dobry wynik w dobrym turnieju ITF w postaci finalu, ale mogla przepracowac cala zime.
Haddad Maia to z kolei przeciwienstwo Davis i tutaj typowy tenis silowy Brazylijki wychowanej w USA.
Licze na Davis, tez z sympatii i ze zblizy sie do tej dyspozycj iz ubieglorocznego AO. Przetarcie Amerykanka zaliczyla w Auckland, gdzie wygrala meczz Arruabarrena i przegrala z Venus Williams, umiejetnosci i mozliwosci na pewno sa duze, wiec postawie na Amerykanke.
 
Otrzymane punkty reputacji: +7
tarki_16 214,3K

tarki_16

Moderator
Członek Załogi
Miło &quot;dx2&quot;, że zostałeś na forum, bo miałeś się gdzieś przenosić... Odezwij się proszę na PW.

Davis @1.76 ⛔

Amerykanka powinna bez problemu przebrnąć przez kwale, zwłaszcza po zeszłorocznej przygodzie w Melbourne, dużo o tej zawodniczce napisał mój kolega, więc nie będę powielał. Powracająca do dobrej gry po kontuzji Davis ,powinna zameldować się w kolejnej rundzie.
Świątek @1.55 ✅

Pojedynek dwóch rówieśniczek, Serbka z nieco większym doświadczeniem, bo karierę seniorską zaczęła nieco wcześniej, bo dla Polki, okraszonej już następczynią Radwańskiej, to pierwsze starty w karierze. Danilovic dosyć wysoko w rankingu, nabiła pkt głównie w turniejach rangi ITF i to na nawierzchni ziemnej, na hardzie idzie jej zdecydowanie gorzej, w Brisbane przegrała z kretesem z niżej notowaną, znaną deblistką, Hradecką. Buki ufają naszej zawodniczce, ja też, widziałem jej spotkania podczas wygranego juniorskiego Wimbledonu oraz parę urywków z ITFów, gdzie wygrywała. W Auckland nie przebrnęła przez kwale, wygrała dwa spotkania i przegrała po zaciętym boju z doświadczoną Cepelovą. Pierwsze koty za płoty, mimo początku kariery, debiutu w AO, faworytką jest Iga i liczę, że zobaczymy ją w głównej drabince turnieju, treningi z Wozniacką na pewno dodały jej pewności siebie.
Golubic @1.43 ✅

Pojedynek dwóch Szwajcarek. dla mnie faworytka jest jedna, Golubic zdecydowanie z lepszą formą na początku sezonu, końcówkę też miała dobrą, gdzie wygrała dobrze obsadzony turniej w Poiters. Idealne do kombinacji, nie wierze w porażkę bardziej doświadczonej zawodniczki.

Lvbet

Serdeczne Pozdrowienia dla dx2, Andree i Tarki16
 
Otrzymane punkty reputacji: +7
adik1992 401,1K

adik1992

Moderator
Członek Załogi
Kostiuk @1,75 1xbet✅
Marta w zeszłym roku zrobiła furorę w Australii gdzie po przejściu eliminacji dotarła do 4R gdzie przegrała że Svitolina. Duża liczba pkt do obrony i na tym powinna się skupić młoda ukrainka. Porażka na tak wczesnym etapie spowoduje duży spadek w rankingu. Forma może słabsza niż rok temu Ale na Cepelova powinno wystarczyć. W tym sezonie zagrała dwa mecze. Wygrała z Watson i przegrała z Bouzukova w eliminacjach w Brisbane. Cepelova grała w Auckland gdzie przeszła przez kwalifikacje i przegrała w 1 rundzie z Anisimova kreczujac przy 0:1 I 0:3 W drugim. Nie wiadomo czy będzie w pełni sprawna i przygotowana do tego pojedynku. Tak czy inaczej większe umiejętności ma ukrainka i to ona powinna być góra. Kurs też zachęca.
Można też spróbować
Broady @2,75⛔ 1:2
Żuk @1,58✅
 
grszsnb 1

grszsnb

Użytkownik
Danilovic O. wygra mecz @ 2.48 1x.Bet ⛔
Danilovic O. wygra dowolnego seta @ 1.61 1x.Bet ✅
Olga Danilovic to zdecydowanie bardziej doświadczona zawodniczka od Polki, Igi Świątek. Obie zawodniczki mierzyły się dotychczas tylko w zawodach juniorskich, gdzie bilans jest 2-2 z wielu lat. Głównym powodem, dla którego gram przeciwko Polce to wywiad z ojcem Igi. Mam nadzieję, że Pan Tomasz nie kłamie i jak twierdzi, Iga w Auckland naciągnęła mięsień w udzie, przez co ma drobne problemy z poruszaniem się. Na nawierzchni ziemnej to Iga powinna być faworytką ale na hardzie, gdzie Danilović imponuje serwisem, mocnym forhendem i mieszaniem gry to Serbka według mnie jest faworytką.
Powodzenia!
 
adik1992 401,1K

adik1992

Moderator
Członek Załogi
Na dzisiejszą noc takie typy
Zvonareva @1,3⛔
Zanevska @1,5⛔
Kalinskaya @1,4✅
Doi @1,46✅
Kursy z 1xbet
Nie ma się co rozpisywać. Każda bardziej doświadczona i ograna na takim poziomie. Według mnie z większym wachlarzem tenisowym od rywalki.
Wiadomo to WTA więc żaden wynik nie może być zaskoczeniem. Kursy może nie powalaja jednak ciężko coś sensownego wybrać. Można też śmiało dołożyć Bencic po 1,33✅
 
tarki_16 214,3K

tarki_16

Moderator
Członek Załogi
Kostjuk ⛔
Młodziutka Ukrainka rok temu w wieku 15 lat na początku swojej kariery osiągnęła życiowy sukces, przebrnęła w Melbourne przez kwale i dotarła do 3 rundy, ulegając swojej starszej koleżance z Reprezentacji Svitolinie. Na pewno klimat australijski jej służy, bo po Wielkim Szlemie wygrała jeszcze dobrze obsadzony turniej ITF. Tutaj nie powinno być presji, ma trochę pkt do obrony za zeszłoroczny wynik, więc dziewczyna wie o co gra, zwłaszcza, że jest w 2 setce rankingu. Rywalka nie powinna być dużą przeszkodą, przebrnęła 2 rundy tych kwali, ale Ukrainka moim zdaniem to będzie za duża półka. Hiszpanka pkt do rankingu głównie nabijała na nawierzchni ziemnej, na hardzie bez sukcesów, nigdy nie zagrała w turnieju głównym AO. Dla mnie Kostjuk melduje się bez największych kłopotów w głównej drabince.
BTW: Bardzo wierzę w Igę Świątek, kibicuje jej z całego serca w starciu z Amerykanką, ale jest to mecz 50/50, kursy mówią zupełnie co innego, Polka jest faworytką, może wygra, ale bardziej bym się skłaniał ku zagraniu na rywalkę, set dla Lao bardziej możliwy, niż gładka wygrana Polki.
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom