W pierwszym dniu mieliśmy niespodzianki. Uwazam, że tendencja niespodziankowa będzie kontynuowana.
Korea Płd - Filipiny
Iran - Jemen
Gram to w &#39;systemie&#39; 1 z 3, a raczej tak: każde ze spotkań gram x2 w płaskiej stawce &quot;x złotych&quot;.
Kursy na bet365 mam kolejno: 3.00, 7.5, 7.00. ⛔ ⛔ ⛔
Jak nic nie wejdzie - przegram. Jak wejdzie mi tylko ten pierwszy dog, zwróci mi się wkład. Każda inna opcja - zarobek.
Według mnie to bedzie turniej niespodzianek i nawet jak mi nic nie wejdzie, pokombinuję z dogami na następny dzień. Nie sądzę, że tak pięknie powchodzą wszystkie mecze &#39;na podbicie&#39; po śmiesznych kursach. Sporo faworyzowanych drużyn rotuje składami, nie jest to turniej na który specjalnie się wszyscy spinają.

edit:
Słaba opcja. Było bardzo blisko, ale nie to się liczy.

typer36 456

typer36

Użytkownik
Nie wiem jak u Chińczyków ale Korea napewno się będzie spinać a Iran to już szczególnie. W przypadku Iranu hamulcem jest to że tam zawsze stawiają na pro defensywy sztab szkoleniowy

J 0

jacare87

Użytkownik
I będziesz tak codziennie pisał że mozna próbować grac na nie faworyta aż w końcu trafisz i ktoś da Ci reputkę i będzie fajnie ???

deserteagle 180

deserteagle

Użytkownik
Filipiny - Chiny (11.01.2019) ✅
Typ: +2.5/ 2 ( liczba goli 2.5/wynik meczu)
Kurs: 2.25 (STS)
Wynik: 0:3

Osobiście uważam ten kurs za prawdziwą okazję podobną do wtorkowego meczu Arabia Saudyjska - Korea Płn gdzie wysmażyłem sobie kupon na wygraną AS i over 1,5 bramki.
Myślę, że scenariusz tego spotkania będzie dla graczy z Filipin wyglądał bardzo podobnie jak w meczu z Koreą czyli Chiny będą dłużej utrzymywać się przy piłce a to powinno przełożyć się również na bramki. W ostatnim spotkaniu (co prawda towarzyskim) Chiny strzeliły Filipinom aż 8 bramek.
Oczywiście trochę naiwnie byłoby liczyć na &#39;powtórkę z rozrywki&#39;, ponieważ jest to spotkanie turniejowe więc motywacja i koncentracja Filipińczyków będzie(powinna być) dużo większa i nie powinni dopuścić do takiego &quot;pogromu&quot;. Sven-Goran Eriksson to doświadczony trener i bardzo wiele będzie zależeć od tego czy właśnie będzie w stanie zmotywować drużynę do walki i lepszej gry po ostatnich 4 porażkach z rzędu.

Oman -1@ 2,14 fortuna.
Tylko wygrana minimum dwoma bramkami, gwarantuje Omanowi awans do najlepszej 16 turnieju. W H2H zdarzył się taki wynik. Oman w pierwszym meczu wyraźnie lepszy od Uzbekistanu, ale porażka 1:2. W drugim przegrana po karnym z Japonią. Forma jest, szczęścia brak. Turkmeni po słabym meczu z Japonią wyciągneli niezły wynik, przegrywając jedynie 2:3. W spotkaniu z Uzbekami przyjęli 4 gole do przerwy i po imprezie. Arabowie nie powinni tego wypuścić.
Liban - Korea Płn 17:00✅✅✅ 4:1
Liban -1@ 2,10 fortuna.

Analogiczna sytuacja jak wyżej, z jednym małym &quot;ALE&quot;. Liban pewny awansu, przy wygranej czterema bramkami.
W eliminacjach, do tego turnieju, pokonał dzisiejszego rywala 5:0. Tylko, czy wystarczy determinacji? Korea w plecy 4:0 z Saudami i 6:0 z Katarem. Liban powinien to spokojnie wygrać, a czy wystarczy do awansu? Zobaczymy.

Liban - Korea Płn 17:00
Liban -1 już dawno mam pograny, złapany po kursie 3,30 STS ✅✅✅ 4:1.
Edit: Pięknie ich cisnęli, powinno być z 10. Gol KRLD straszny flak z wolnego, co ten bramkarz zrobił? Ważne jednak, że na plus!
Nad Omanem się zastanawiałem. Oglądałem wszystkie mecze i faktycznie Araby miały pecha, szczególnie nieskuteczność raziła w meczu z Uzbekistanem. Z kolei w meczu Japonii z Turkmenistanem Japończycy zagrali chyba za bardzo na luzie, ale mimo tego wynik 3:2 nie bardzo odzwierciedla różnicę pomiędzy tymi dwoma zespołami. Gol Turkmenów z bardzo daleka może i ładny, jednak klasowy bramkarz by to wyjął. Drugi - karny przypadkowy. Także gram tak:
Oman - Turkmenistan
Oman -1@2,00 STS ✅✅✅ 3:1

Edit: Gol na 3:1 dosłownie w ostatniej sekundzie meczu. Wcześniej fatalny błąd sędziego, ręka i nie podyktowany karny. Niemniej jednak zwycięstwo się należało.

Otrzymane punkty reputacji: +9

masala7

Użytkownik
Tajlandia - Chiny 15:00
Chiny @1,9 fortuna
Chińczycy, już przed czterema laty, pokazali się z doskonałej strony w Pucharze Azji. Trzy grupowe zwycięstwa i porażka w ćwierćfinale, z gospodarzem i ostatecznym triumfatorem: Australią. Teraz też wszystko zgodnie z planem. Pokonują Kirgistan i Filipiny, a przegrywają z piekielnie moną Koreą. W czerwcu zeszłego roku, w Bangkoku, Chińczycy wygrali 2:0. Ciśnienie na futbol w państwie środka jest niesamowite, jak i niesamowite są możliwości finansowe ;). Osobiście stawiam na Chiny.

Otrzymane punkty reputacji: +32
natas 8,1K

natas

Użytkownik
Iran - Oman 18:00
Iran-1 @2,10 STS ✅✅✅ 2:0
Iran jak wiadomo jest jednym z kandydatów do zdobycia pucharu. W grupie elegancko i bezproblemowo poradzili sobie z niżej notowanymi rywalami wygrywając 5:0 z Jemenem oraz 2:0 z Wietnamem mając cały czas przewagę w obu tych spotkaniach. W ostatnim meczu z Irakiem obie ekipy zagrały strasznie mizernie, aczkolwiek wydaje się ze taki był plan zagrać asekuracyjnie. Nudny mecz zapowiadany na hit kolejki zakończył się bezbramkowym remisem. Dziś Irańczycy podejmują Oman, który rzutem na taśmę awansował po ostatnim zwycięstwie w końcowych sekundach meczu. Sardar Azmoun powinien dziś poprawić licznik goli a Oman wydaje się do tego celu idealnym przeciwnikiem. Stawiam na łatwe zwycięstwo Iranu minimum dwoma golami i awans do następnej rundy.
Edit: Na początku meczu niewykorzystany karny dla Omanu, dalej już cały mecz pod kontrolą Iranu. Sardar nic nie zdobył, jednak zastąpili go inni i mamy wynik jaki mamy ;)

Otrzymane punkty reputacji: +12
natas 8,1K

natas

Użytkownik
Australia - Uzbekistan 15:00
X @3,35 STS ✅✅✅ 0:0
Australijczycy od początku turnieju grają poniżej oczekiwań. Słabe rozpoczęcie z Jordanią, Wygrana z autobusową Palestyną oraz zwycięstwo rzutem na taśmę w końcowych minutach z Syrią nie prognozuje zbyt dobrze przed tym meczem. Niestety mistrzowie Azji bez Tima Cahilla oraz Daniela Arzaniego nie znaczą już tak wiele w tych rozgrywkach co 4 lata temu. Waleczny Uzbekistan przez 4 lata poprawił nieco swoją formę przez co na pewno będzie najcięższym jak do tej pory rywalem Kangurów. W niedawnych eliminacjach do MŚ w ostatniej chwili odpadł w walce o baraże na rzecz Syrii. W obecnej grupie zagrali słabszy mecz z Omanem wygrywając 2:1, gdzie nie byli wcale lepszym zespołem, jednak już w drugim meczu szybko pokazali drogę wyjścia Turkmenistanowi ogrywając ich na luzie 4:0. Na koniec powalczyli z zawsze mocną Japonią, prowadzili 1:0 jednak w ostatecznym rozrachunku nieznacznie ulegli 1:2. Podejrzewam, że Uzbeki zagrają asekuracyjnie w tym meczu. Stawiam na X oraz dogrywkę.
ZEA - Kirgistan 18:00
X2 @2,70 STS ✅✅✅ 2:2

Tutaj sytuacja jest nader ciekawa. Gospodarze turnieju grają bardzo słabo. Jednak grupę mieli o wiele łatwiejszą jak ich dzisiejsi rywale. Remis ze słabym Bahrajnem, zwycięstwo z Indiami, które jednak bardzo groźnie kontrowały i mimo o wiele mniejszego posiadania piłki miały o wiele bardziej klarowne sytuacje na gola. Na koniec mecz z Tajami i podział punktów. Kirgizy natomiast trafili do bardzo ciężkiej grupy. W pierwszym meczu byli lepsi od Chińczyków, nawet prowadzili 1:0, jednak koszmarne błędy bramkarza spowodowały ich porażkę na koniec meczu 1:2. Dalej nieznacznie ulegli Korei Południowej 0:1, gdzie mieli sytuacje na remis w końcowej fazie spotkania. Ostatni mecz to już ich dominacja przez ponad 60 minut (spuścili z tonu kiedy Sven Goran wprowadził na boisko dwóch braci Younghusband, czego efektem był gol dla Filipin). Z dobrej strony pokazał się Vitalij Lux aplikując Filipińczykom aż 3 gole z czego dwa w prawe okno ;) Z moich obserwacji wynika że chłopaki grają bardzi walecznie mimo braku umiejętności. Dziś powinni sprawić spory problem gospodarzom. Warto odnotować także fakt, iż Emiratczycy na tym turnieju grają bez swojej największej gwiazdy, czyli Omara Abdulrahmana.
Do typów powyżej dorzucam czystą 1 na Japonię (godzina 12:00) @1,67 STS ✅✅✅ 1:0 co daje łączne AKO @14,38
Edit: Kirgistan piękny finisz! Od momentu straty gola na 2:1 cisnęli przeokrutnie czego efektem było kilka strzałów z 5 metrów niecelnych, do tego ręka Arabów w polu karnym niezauważona i strzał Kichina z daleka w poprzeczkę. ZEA druga połowa fatalna, po golu się cofnęli no i nastąpiła kara. W dogrywce karny dla ZEA i gol na 3:2. Ostatnia minuta doliczonego czasu 2 połowy dogrywki to mocny strzał Kirgistanu w poprzeczkę! Szkoda Kirgizów...
Uzbekistan w 1 połowie przeważał, na początku meczu zmarnowali sytuację sam na sam. Druga połowa już dla Australijczyków. Ogólnie mecz nudny.
Japonia po zdobyciu gola kontrolowała przebieg spotkania, Arabia przeważała, jednak bardzo nieskuteczna.

Otrzymane punkty reputacji: +36
natas 8,1K

natas

Użytkownik
Katar - Irak 17:00
Katar wygra do zera @3,40 STS ✅✅✅ 1:0 Bardzo ładne uderzenie Bassama z rzutu wolnego, który urodził się w Iraku ;)

Katarczycy idą jak burza. W grupie wszystkie 3 mecze wygrane do zera: z Libanem 2:0, z Koreą Północną 6:0 oraz z mocną Arabią Saudyjską 2:0. Teraz rywal minimalnie słabszy. Irak natomiast po męczarniach z Wietnamem, przegrywał 0:1 by ostatecznie wygrać jednak 3:2, następnie łatwo ograli amatorski Jemen 3:0 by w ostatnim meczu z Iranem spokojnie zagrać na remis bez zbędnego przemęczania się. Katar z roku na rok gra coraz lepiej, widać zdecydowane postępy, chyba zbroją się przed MŚ u siebie w kraju ;) Rozpędzone Araby powinni ograć dziś Irakijczyków dalej zachowując czyste konto. Jak dla mnie mogą pokusić się o finał.
Korea Południowa - Bahrajn 14:00
1 @1,27 STS ⛔⛔⛔ 1:1
Tego się nie spodziewałem. Mecz słaby, Son gra tak jakby go nie było. Tym razem minimalność z ich strony nie popłaciła. Ostatni raz leci tak niski kurs.
Tutaj sprawa wydaje się być prosta. Koreańczycy z południa od początku grali małym nakładem sił i skromnymi wygranymi zajęli pierwsze miejsce w grupie nie tracąc przy tym ani jednego gola. Bahrajn słabiutki, po remisie ze słabymi ZEA i porażce z Tajami awansował po podyktowanym karnym w 90 minucie z Indiami. To będzie ostatni mecz Arabów na tym turnieju.
Chiny - Iran 17:00
Iran-1 @2,23 STS ✅✅✅ 0:3

Kolejna drużyna co idzie jak burza i nie traci jak dotąd żadnego gola. Mowa oczywiście o Irańczykach, którzy głodni sukcesu przecierają sobie drogę do finału w którym ich widzę. Chińczycy po przypadkowym zwycięstwie z Kirgistanem i rażących błędach bramkarza zaliczyli zwycięstwo ze słabiutkimi Filipinami oraz zebrali do zera z Koreą Południową. Mimo, że udało im się w 1/8 pokonać Tajów, to tak słabej ekipy Chin nie widziałem już dawno. Iran powinien im zaaplikować kilka goli.
Wietnam - Japonia 14:00

Japonia wygra i obie strzelą @3,45 STS ⛔⛔⛔ 0:1

Japończycy spokojnie bez pośpiechu wygrali 4 kolejne mecze. Awansując do 1/4 finału trafili na niespodziewany Wietnam, który awansując dopiero z 3 miejsca postawił się nadspodziewanie dobrze dysponowanej Jordanii i ograł ją w karnych. Waleczni Wietnamczycy pewnie zakończą udział w mistrzostwach na tym spotkaniu, jednak są w stanie na pewno chociaż jednego gola wcisnąć Japonii. Zrobił to Turkmenistan, zrobił Uzbekistan, więc jest to jak najbardziej realne.
Łączne AKO @33,22 STS

Jestem skłonny postawić również na osobnych kuponach, że:
Katar zdobędzie mistrza Azji @18,50 STS Kurs zacny, więc oczywiście próbuję!
Oraz czysta 1 na Katar @2,09 STS ✅✅✅ 1:0 To był najważniejszy typ!

Otrzymane punkty reputacji: +11
stefanmks 243

stefanmks

Użytkownik
Katar wygra do zera @3,40 STS

1 @1,27 STS

Tutaj sprawa wydaje się być prosta. Koreańczycy z południa od początku grają bez swojego najlepszego gracza Son Heung-Mina, który został zwerbowany do wojska. Mimo tego małym nakładem sił i skromnymi wygranymi zajęli pierwsze miejsce w grupie nie tracąc przy tym ani jednego gola. Bahrajn słabiutki, po remisie ze słabymi ZEA i porażce z Tajami awansował po podyktowanym karnym w 90 minucie z Indiami. To będzie ostatni mecz Arabów na tym turnieju.
Iran-1 @2,23 STS
Japonia wygra i obie strzelą @3,45 STS

Oraz czysta 1 na Katar @2,09 STS
Jak Korea gra bez Sona jak w ostatnim meczu już grał? O jakim Ty wojsku mówisz? ????

natas 8,1K

natas

Użytkownik
Fakty mi się popieprzyły ???? Po meczu zedytuję te błędne info. Wybaczcie.

Korea Południowa wygrała Igrzyska Azjatyckie 2018, a to oznacza, że Heung-Min Son z Tottenhamu Hotspur uniknie... odbycia służby wojskowej. To ucieszyło go mocniej niż samo zdobycie złotego medalu.

natas 8,1K

natas

Użytkownik
Korea Południowa - Katar 14:00
X2 @1,83 TOTO.nl ✅✅✅ 0:1
Katar, który w dalszym ciągu nie stracił gola, będąc w rewelacyjnej formie podejmuje Koreę z południa grającą bardzo zachowawczo ale też niestety słabo. Nawet wzmocnienie ekipy największą gwiazdą Tottenhamu na niewiele się zdało. Jego dryblingi i kiwki były strasznie nieudane. Olbrzymiej różnicy w grze zespołu podczas ostatnich dwóch meczów praktycznie nie zauważono, mało tego, Koreańczycy mieli duże problemy z Bahrajnem, który raz po raz starał się zagrozić ich bramce. Broniący skromnego 1:0 skośnoocy nie dowieźli rezultatu do końca meczu, czego skutkiem było wyrównanie Arabów oraz nerwówka w dogrywce. Ostatecznie jednak udało się strzelić gola i wygrać mecz 2:1. Katarczycy za to w swoim meczu od razu ruszyli na bramkę Irakijczyków, czego efektem była poprzeczka i słupek w pierwszej połowie. Druga połowa to trochę chaotyczna gra obu zespołów w której kasztanowaci zmarnowali dwie dogodne sytuacje na gola. Po faulu jednak, pięknym strzałem z rzutu wolnego popisał się Bassam a Katar objął prowadzenie, którego nie oddał już do samego końca. W dzisiejszym meczu powinni podtrzymać swoją dobrą formę skutecznie niwelując ataki Korei. Nie spodziewam się w tym meczu za wiele goli.
ZEA - Australia 17:00
1X @1,91 TOTO.nl ✅✅✅ 1:0

Po tym co wydarzyło się w meczu gospodarzy i skandalicznym karnym w dogrywce trąbi już cały świat. Ambitny Kirgistan został pozbawiony swojej życiowej szansy. Mimo złych decyzji sędziego mogli w ostatniej minucie drugiej części dogrywki wcisnąć po raz kolejny Arabom gola tak jak to uczynili w 2 połowie meczu. Niestety piłka po strzale uderzyła w poprzeczkę. Emiraty starają się wznieść na wyżyny swoich możliwości i po części dzięki temu znalazły się w ćwierćfinale rozgrywek. Gra Australii z kolei to wielkie rozczarowanie. Miało być łatwo, lekko i przyjemnie a obrona tytułu idzie jak po grudzie. Nie spodziewam się dziś zdecydowanej poprawy gry Kangurów a jako, że zazwyczaj ściany i sędziowie pomagają gospodarzom to Australia tego meczu nie wygra w 90 minutach.
AKO @3,50 ✅✅✅ Pięknie dziś wszystko wjechało!

Otrzymane punkty reputacji: +68
qowalsky6 1,1M

qowalsky6

Znawca A-League
1X @1,91 TOTO.nl

AKO @3,50
Jak &quot;paczę&quot;, na ruchy i ustawienie przez Grahama drużyny Socceroos, dalej dotyczczasowe wyniki z ZEA jakie Kangury &quot;osiągały&quot; oraz dotychczasowy &quot;styl&quot; moich pupili, to nie dziwię się koledze natasowi, że poszedł w 1x. Ba, stara prawda mówi o gospodarzach, którym &quot;ściany&quot; pomagają. U turbanów nabiera to jeszcze większego znaczenia. Ja poszedłem w under, @ 1,55 za drobniaki nie powala, ale co tam. To i tak mafijny ???? turniej. GL!
edit live
20 min. już turbany mogły mieć. Maclaren się odgryzał... Grant próbował... Kangury przeważają...
ht 0-0 posiadanie Kangurów, ale co z tego? ???? ...
2 poł. Kangury gol, a nie... spalony.. Co to było o niewykorzystanych sytuacjach ???? Turbany 1-0... Gospodarze świętują... Arnold wk....ny, ale tak to bywa, za posiadanie i akcje bez goli, się nie wygrywa. Plus z cyklu &quot;wcale mnie to nie cieszy&quot; ft 1-0 ✅

natas 8,1K

natas

Użytkownik
Mecz może być lekko posłodzony, chociaż póki co niczego takiego nie zaobserwowałem. Groźniej kontrują i strzelają ZEA, Australia ma więcej z gry. Zobaczymy! ????
Wszedł Omar Abdulrahman! Tajna broń! Teraz siła ataku się zwiększyła!
Edit: Okazało się, że to był jego brat Mohammed ???? Omar siedział na trybunach. A myślałem, że jest na odwrót.