>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Tydzień 2: Da Nang, Canberra, Columbus

Status
Zamknięty.
W 151,7K

wielki_gracz

Forum VIP

Miejsce: Da Nang, Wietnam
Data rozgrywania: 06.01.2019-12.01.2019
Nawierzchnia: Hard (Outdoor)
Kategoria: ATP Challenger Tour
Pula nagród: $54,160
Oficjalna strona turnieju:
Zwycięzca singla 2018:
Zwycięzcy debla 2018:

Miejsce: Canberra, Australia
Data rozgrywania: 06.01.2019-12.01.2019
Nawierzchnia: Hard (Outdoor)
Kategoria: ATP Challenger Tour
Pula nagród: $54,160
Oficjalna strona turnieju: https://www.tennis.com.au/tournaments/pro-tournaments/australian-pro-tour/canberra-2
Zwycięzca singla 2018: Andreas Seppi
Zwycięzcy debla 2018: Jonatan Erlich/Divij Sharan

Miejsce: Columbus, USA
Data rozgrywania: 07.01.2019-13.01.2019
Nawierzchnia: Hard (Outdoor)
Kategoria: ATP Challenger Tour
Pula nagród: $54,160
Oficjalna strona turnieju: http://www.columbuschallenger.com/
Zwycięzca singla 2018: Michael Mmoh
Zwycięzcy debla 2018: Peter Polansky/Tommy Paul

Zapraszam do merytorycznej dyskusji i pisania analiz !​
 
quick. 5,2K

quick.

Znawca Tenis
J. Souza - G. Oliveira
Pierwsza runda turnieju w Columbus dała nam o to taki mecz. Dwóch zawodników preferujących wolniejsze nawierzchnie, ale jest coś, co pozwala mi na granie w kierunku Portugalczyka. Gramy w hali i tutaj ciekawostka, przez całą, długą już karierę, Souza pod dachem rozegrał 4 spotkanie z bilansem 2/2. Ogólnie unika szybkich nawierzchni jak może. Z kolei Oliveira 18/26, z czego 3/8 w ubiegłym sezonie, gdzie tragedii do końca nie było. Pokonał chociażby Hanfmanna, powalczył z Moraignem i Humbertem.
Drugim ważnym aspektem jest to, że Portugalczyk to leworęczny tenisista. Doświadczony Souza rozegrał już wiele spotkań z mańkutami, w całej karierze 51-66 na jego niekorzyść, ale...na szybkich nawierzchniach ma bilans 5-14, z czego 3 zwycięstwo u siebie w Brazylii. To pokazuje, że kiedy serwis ma większe znaczenie, ma duże problemy z taką grą.
Z pewnością nie będzie to mecz wysokich lotów, ale uważam, że Oliveira jest w lepszej sytuacji, stąd też mój typ.
Oliveira @ 1,71 ✅
1x
 
staryczlowiekimoze 670

staryczlowiekimoze

Użytkownik
Taberner over 9.5 gema z Gironem
1.9
Po wygranym turnieju nie myślę co by gładko zabrał mecz a Taberner nie takich graczy ogrywał set bankowo w zasięgu Carlosa.
Nawet w dwóch setach może pyknac overa gl
1-1 ✅
Iksbet
 
quick. 5,2K

quick.

Znawca Tenis
V. Millot - D. Novikov
Podczas tego turnieju idę konsekwentnie w typowanie przeciwko tym tenisistom, którzy nie za wiele mają wspólnego z grą w hali. Podobnie wydaje się wyglądać sytuacja z Novikovem, lecz mała ilość meczów nie wiąże się z brakiem umiejętności gry właśnie na tej nawierzchni.
Amerykanin jest tu faworytem, wydaje się być lepszym tenisistą i gra u siebie. Francuz z kolei duże doświadczenie i dobre wyniki w hali. Do tego leworęczny, z którymi Novikov radzi sobie słabo 14-23.
Pierwsza myśl kierowała, by wykorzystać niezły kurs na Millota, lecz głębsza analiza sprawiła, że idę ku overowi, gdyż spodziewam się wyrównanego spotkania opierającego się na własnym podaniu. Odnoszę wrażenie, że podłoże w Columbus jest szybkie, co tylko pomoże.
over 21,5 gema @ 1,80 ✅
 
Otrzymane punkty reputacji: +16
18thegunner86 1,5K

18thegunner86

Użytkownik
Gombos - Torpegaard 2. Etoto 1.62 ✅ edit// wyszło na to, że nie zawsze pierwsza myśl jest tą najlepszą i warto było się zastanowić ????
Patrząc na tę parę pierwszą myślą i kierunkiem była gra na Gombosa, który wg buków jest na pozycji doga i chciałem to wykorzystać. Słowak jest zdecydowanie bardziej doświadczonym i ogranym tenisistą i głównie to skłaniało mnie do gry w jego kierunku, bo co do umiejętności ich obu ciężko cokolwiek powiedzieć. Obaj udanie zaczęli w każdym bądź razie nowy sezon. Dlaczego zmieniłem jednak zdanie? Z dwóch powodów, pierwszy Gombos oddał tutaj już jednego seta, więc być może ma trochę więcej problemów w swojej grze a drugi to taki, że Torpegaard potrafi tutaj grać. Osiągał już tutaj w przeszłości finał, który wygrał czy półfinał i udawało mu się pokonywać takich graczy jak Polansky, czy Sandren. Zaufam jednak duńczykowi i zobaczymy.
 
R 5K

rosati

Użytkownik
Gombos - Torpegaard 2 1,68 1xbet ✅
Popieram kolege wyzej z typem na Dunczyka, ogladalem go w meczu pierwszej rundy z Paviciem, gdzie zagral solidnie zarowno na serwisie gdzie problemy mial bodaj w dwoch gemach 2 seta, jak i returnie, gdy przycisnal Chorwata ktory ma dobry serwis, ten nie mial nic do powiedzenia, Dunczyk dosc cierpliwy, rzadko wyrzucal pilki, wybiegany i dzis powinien pokonac Slowaka. Gombos specyficzny gracz, odkad pamietam w wiekoszosci meczy ma duzo wiecej df niz asow, w tym turnieju go nie widzialem pokonal w 1 rundzie w 3 dlugich setach Hiszpana Olmedo, ktory jednak jest duzo slaszy od dzisiejszego rywala, Gombos dosc sporo gra na hali, mimo ze kiedys gral praktycznie tylko na ziemi, kiedys widzialem go z Przysieznym gdzie gladko przegral, duzo bezmyslnego biegania pod siatke i dobry return, Dunczyk nie bazuje tylko na serwisie, ale moze przebijac w nieskonczonosc takze dzis uznaje go za faworyta.
Couacaud - Ignatik (-3,5) 2 1,86 1xbet ✅
Nie rozumiem kursow, h2h na dywanie 1-0 dla Francuza to fakt grali 2 lata temu, wczoraj ogladalem pare gemow(glownie 2 i 3 set) Ignatika z Holenderem,gdzie Bialorusin zniszczyl go serwisem, 18 asow, raz dal sie przelamac, malo bylo gry przy serwisie Ignatika. Oczywiscie Francuz to rywal duzo lepszy, ale lepsze wyniki osiaga jednak na wolniejszych nawierzchniach, chociaz tutaj dwoch rywali odprawil latwo, ktorzy jednak z gra na hali maja malo wspolnego. Handicapem bedzie szybka nawierzchnia dla Bialorusina, ogladalem 4-5 meczy z tego turnieju i zawodnicy opierajacy swoja gra na serwisie maja duzo wiecej mozliwosci.
Giraldo - Griekspoor over22,5 1,91 1xbet ⛔

Krotko, mysle ze to mecz na trzy sety, Giraldo po kontuzji sie odbudowuje, Holender gracz stworzony na szybkie nawierzchnie, nie wierze w scenariusz szybkiego meczu, a przy dobrych wiatrach moze wejsc to w 2 setach
 
R 5K

rosati

Użytkownik
Grigelis - Choinski 1 1,79 ⛔ Wolf-Peliwo 1 1,47 1xbet ✅
Pierwszy mecz to dla mnie Litwin zdecydowany faworyt, troche jego talent sie nie rozwinal jak powinien, ale do rzeczy Grigelis bardziej stworzony pod gre na hali, tutaj widzialem go tylko przez chwile wiec duzo nie wywnioskowalem, ale dwa razy wyciagnal mecze z 0-1 z dobrymi zawodnikami, lepszymi niz Choinski. Litwin fajny urozmaicony tenis, dobry obureczny bh, solidny serwis i fh, Niemiec dla mnie zawodnik dosc surowy, niby wysoki ale jakos serwis nie sieje spustoszenia, slabe poruszanie sie po korcie, mysle ze z Grigelisem bedzie mial spore problemy, gdyz jest czysto sportowo duzo slabszy. Drugi mecz krotko Wolf Amerykanin, ktory znajduje sie w wysokiej formie, mocny serwis i fh, sporo asow, Peliwo od 2 sezonow gra bardzo slabo, patrzac na statystyki jego z meczu z Hiszpanem, wygladaja jakby grali na ziemi, a nie na szybkiej hali.
 
R 5K

rosati

Użytkownik
Torpegaard - Millot over 20.5 1.7 ✅ i 1 1.44 ✅ oba 1xbet. Szybko bo zaraz mecz i pisze z telefonu, millot nie wygodny rywal, doświadczony i ograny w hali, tutaj trzy wygrane z solidnymi zawodnikami, Duńczyk faworytem jest z pewnością , ale łatwy dla niego mecz to nie bedzie, wyżej go cenie od Francuza, ale mecz będzie wyrównany i sadze ze Torpegaard zwycięży po wyrównanym spotkaniu. Oprócz tego proponuje Wolfa 1.41 1xbet, po tym co wczoraj pokazał nie widzę innego rozwiązania, niż wygrana przed własnymi kibicami, których wczoraj było sporo podczas jego meczu nad Niemcem.
 
Otrzymane punkty reputacji: +16
P 184

proosty

Użytkownik
Na noc polecam grac na Huberta, wczoraj zmiótł Veselego, co prawda nie jestem pewny czy tamten grał na 100% i nie przeszedł lekkim krokiem o bok meczu ale nie miał najmniejszych szans w żadnym apsekcie. Panowie już raz sie spotkali w tym roku, Hurkacz zmarnował szanse, zepsuł loba i się posypał, czas na rewanż. Iwaszka też dobrze leci ale mimo wszystko lepszym czysto sportowo zawodnikiem jest Polak a, że to finał to licze na 110% motywacji. Ktoś kiedyś napisał, że Hurkacz jest na dobry na challengery a za słaby na ATP ???? Powodzenia !
Z nocki polecam jeszcze Sandgrena z ATP i młodego kangura
Hurkacz 1.75 Fortuna\ ✅
Sandgren 2.2✅
De Minaur 1.45✅
wreszcie coś co podam weszło ...
 
Otrzymane punkty reputacji: +21
R 5K

rosati

Użytkownik
Torpegaard - Zapata 1 1.43 1xbet ✅ krotko bo zaraz grają, Duńczyk powinien zapewnić sobie awans do finału, kres wojaży na hali dla Zapaty, wczoraj Duńczyk fajnie odwrócił mecz z Millotem, z zawodnikiem typu Torpegaard, Zapata tu jeszcze nie grał , a ogólnie uważam Duńczyka za lepszego tenisistę i z pewnością na hali ma więcej atutów od Hiszpana.
 
quick. 5,2K

quick.

Znawca Tenis
S. Griekspoor - J. Wolf
Szczerze powiem, że właśnie na to czekałem. Spodziewałem się, że kursy na Wolfa spadną, co będzie można wykorzystać i złapać value. Nie rozumiem faworyzowania Jeffreya, na pewno spisuje się tu dobrze, ale nikt go tu jeszcze w sumie nie sprawdził. Griekspoor z kolei trudna drabinka, Safranek, Serdarusić, Giraldo i Ignatik, a mimo to pewnie doszedł do półfinału.
Obaj dobrze serwują, ale Griekspoor w hali czuje się jak ryba w wodzie, o czym świadczy bilans 67-35. Oczywiście w większości robiony w ITF-ach, ale tu chodzi o ogranie na tej nawierzchni. Tego samego nie można powiedzieć z kolei o Wolfie, który rozegrał zaledwie 13 spotkań z bilansem 7-6, gdzie 4 wygrane właśnie tutaj.
Mecz powinien być wyrównany, a kursy równe. Typowy mecz 50/50, gdyż wiele zależy od piłek w kluczowych momentach przy 30-30, 40-40. Holender bardziej doświadczony, bardziej ograny, a wczorajszy mecz z Ignatikiem utwierdza mnie w przekonaniu, że Wolf jest spokojnie w jego zasięgu i na nic zdadzą się te proste zwycięstwa Amerykanina w poprzednich rundach.
Griekspoor +2,5 @ 1,91 ⛔
Griekspoor @ 2,32 ⛔
Pinn
 
R 5K

rosati

Użytkownik
Ja dałem Wolfa, fakt Kurs się sporo spadł, ale w dwóch meczach co oglądałem wyglądał na prawdę solidnie bez względem fizycznym mimo wzrost i na serwisie gdzie oprócz dużej ilości asów miał sporo wygranych piłek po serwisie, plus gra u siebie i na jego meczach jednak publika się zbiera, która będzie go z pewnością motywowała.
 
P 184

proosty

Użytkownik
Witajcie chłopaki, na dzisiaj Wolf , myślę, że weźmie finał, ładnie gra, dobry serwis , wczoraj szybki trening w półfinale i dzisiaj prawdziwy sprawdzian. Zakładałem, że Duńczyk znajdzię sie w przynajmniej półfinale i planowałem jakoś już 1/8 granie na niego ale po obejrzeniu młodego z USA zmieniam zdanie. Wydaję mi się, że będzie rewanż za porażkę rok temu w tym samym turnieju. Torpegaard wygrał już ten turniej, i ostrożnie ze stawką bo lubi ten turniej i co najważniejsze dobrze się tu czuje w tym roku też dobra gra, fajne piłki wyciąga i dosyć mocny psychicznie ale mam nadzieję, że ściany pomogą gospodarzowi, nie odstaje formą i umiejętnościami ???? .
Wolf 1.9 Fortuna ✅
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom