>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

CS: GO 2019 - typy i analizy

Status
Zamknięty.
uzytkownik-24118 2,1K
Valiance - ENCE
Jutrzejsza ESEA MDL - gramy cache, więc teoretycznego perm bana Finów. Valiance ostatnio całkiem nieźle, oczywiście przegrali traina na Movistar w MDL ale tutaj fajna okazja do odbicia się i poprawienia nastrojów. Generalnie major tuż,tuż więc uważałbym na granie w MDL Vitality, ENCE właśnie i innych ekip mających ważniejsze granie niż treningowy sezon esei
Valiance @1.72
Valiance -3.5 @2.25
Valiance -4.5 @2.70
Valiance -5.5 @3.10

Co kto woli ;)
 
L 424

lykke

Użytkownik
HAVU - Windigo
Typ: Windigo 2-0 (Wygrana 3-drogowo) @1.90 sts ✅

Minęło już 10 dni odkąd Windigo(26) pożegnało się ze swoimi marzeniami o grze na majorze w Katowicach. Swoją przygodę na minorze zaczęli wygraną z north w bo1, póżniej przegrana w dwóch mapach z rewelacyjnie grającą ekipą ENCE, którą była absolutnie nie do pokonania na tym turnieju, co ciekawe Windigo mierzyło się już z nimi wcześniej w drodze do Majora. Spotkali się w grudniu w zamkniętych kwalifikacjach do Minora i wtedy to Windigo wygrało 2-0 z Finami. Wniosek z tego może być tylko jeden - Windigo jest lepsze online i nad swoją turniejową grą muszą jeszcze sporo popracować. Windigo w swoim ostatnim meczu na Minorze przegrało po zaciętym pojedynku z North 1-2. Na majora nie ma już szans, więc trzeba zająć się zakwalifikowaniem na inne turnieje. W United Masters League są już blisko dostania się na lana.
HAVU(69) zmieniło dwóch zawodników w drużynie, stracili swojego najlepszego zawodnika Zehna, dwaj nowi zawodnicy są kompletnie nowi na scenie. Zmiany przełożyły się na wyniki, które są po prostu słabe.
Finowie mają lokalny turniej lanowy w ten piątek i to raczej na nim się skupią, bo to jest ich pole do popisu. Liga UML w której i tak nie mają już na nic szans raczej będzie odłożona na drugi plan.
Moim zdaniem zakład dnia i żal z niego nie skorzystać.
Pozdrawiam!
 
Otrzymane punkty reputacji: +27
L 424

lykke

Użytkownik
Kursy na Windigo drastycznie spadły więc proponuję dorzucić do dubla Sprout - LDLC Typ: Wygrana Sprout(handicap - 3.5) ✅
Wygląda na to że powrót do drużyny z piątką gości z jednego kraju się sprawdza, mirbit syrson i faven grają jak z nut. LDLC straciło swoich dwóch zawodników i od tamtej pory nie potrafią się pozbierać. Sprout jest w lepszej formie, ma lepszy skład, większy potencjał i myśle że to oni wygrają po skromnym handicapie -3.5.
 
Otrzymane punkty reputacji: +14
C 66

calaquendi

Użytkownik
Co powiecie o vp z vitalty po kursie 2.8 ? vitalty pewnie przygotowywuje sie do majora. Vp nigdzie nie gra w ważnym turnieju, odbudowywuje sie. Dla nich każdy mecz jest bardzo ważny. Wybrali mirage na którym każdy z obecnych graczy sporo grał przed tym składem.Jedyny minus to chyba taki, że byali nie będzie grał na swoim kompie/ w domu.
 
uzytkownik-24118 2,1K
Myślę że to nie jest wcale taki głupi pomysł. Pytanie co prawda jak z pula nowych Virtusow, ale jeśli komuś ma zależeć na tym meczu to raczej nie Vitality . Zresztą już na minorze to było często Zywoo i przyjaciele. Szanse są liczyłem na kurs ponad / w okolicach 3.00 ale wygrana albo over rund nie są głupimi pomysłami na ten mecz
 
husarz22 104,1K

husarz22

Forum VIP
Co powiecie o vp z vitalty po kursie 2.8 ? vitalty pewnie przygotowywuje sie do majora. Vp nigdzie nie gra w ważnym turnieju, odbudowywuje sie. Dla nich każdy mecz jest bardzo ważny. Wybrali mirage na którym każdy z obecnych graczy sporo grał przed tym składem.Jedyny minus to chyba taki, że byali nie będzie grał na swoim kompie/ w domu.
Moim zdaniem nie mamy się do czego odnieść w kwestii formy Virtus Pro. Wszak zagrali dopiero jeden mecz w nowym składzie i to jeszcze z AGO na trainie. Kurs poniżej 3 jest na pewno kuszący i jak ktoś chce to można pograć ale naprawdę za niską stawkę. Z tego co widziałem, to byali napisał, że ogarnął już kompa.
 
quinty 2,3K

quinty

Użytkownik
Valiance - ENCE
Jutrzejsza ESEA MDL - gramy cache, więc teoretycznego perm bana Finów. Valiance ostatnio całkiem nieźle, oczywiście przegrali traina na Movistar w MDL ale tutaj fajna okazja do odbicia się i poprawienia nastrojów. Generalnie major tuż,tuż więc uważałbym na granie w MDL Vitality, ENCE właśnie i innych ekip mających ważniejsze granie niż treningowy sezon esei
Valiance @1.72
Valiance -3.5 @2.25
Valiance -4.5 @2.70
Valiance -5.5 @3.10

Co kto woli ;)
Przenieśli mecz na 5 marca
 
L 424

lykke

Użytkownik
Mam do zaproponowania dla Was jeszcze dwa typy na dziś.
LDLC - x6tence 17:00
Typ: Wygrana x6tence 2-0 (3-drogowo) @2.75Unibet ⛔
forZe - Spirit 19:00
Typ: Wygrana forZe w handicapie +2.5 @1.62Unibet ⛔

Trzeci raz przeciwko LDLC i drugi raz 2-0. Dotychczasowy h2h tych dwóch drużyn to 4-1 na korzyść x6tence. Liga zbliża się wielkimi krokami ku końcowi, a o awans będzie bardzo trudno, ponieważ awansują tylko 4 drużyny, x6tence zajmuje obecnie 5 miejsce i brakuje im zaledwie 3 punktów do 4 miejsca zajmowanego przez Windigo. W czołówce jest bardzo ciasno i jeśli chcą się zakwalifikować to z takimi drużynami jak LDLC nie ma mowy o przegraniu mapy. W x6tence mamy dwie młode wschodzące gwiazdy, Plopski oraz nawwk, gracze którzy z pewnością przejdą za jakiś czas do lepszych drużyn, ale do tego jeszcze długa droga przed nimi. W LDLC żadnych gwiazd nie widać, wszyscy grają równie słabo i bez formy. Strata dwóch chyba najważniejszych graczy w drużynie, czyli ALEX i AmaNek to cios po którym ciężko będzie im się podnieść i znaleźć kogoś na ich miejsce. Moim zdaniem zmiany w tej drużynie się jeszcze nie skończyły. Podsumowując x6tence jest w lepszej formie, żadnych zmian w składzie, dobre wyniki online, przewaga w h2h. Kurs wart ryzyka.
W meczu forZe kontra Spirit kluczowa będzie mapa - mirage. Ekipy mierzyły się w trzykrotnie na tej mapie w ciągu ostatnich 6 miesięcy. Wszystkie trzy zakończyły się wygraną Spirit. (16-14 , 16-13 , 16 - 11) Zaciętość tych pojedynków, fakt, że mirage to ulubiona mapa obu drużyn, dobra forma ekip powinny nam sugerować, że i tym razem nikomu nie będzie łatwo wygrać. Było 11 , 13 , 14 rund i myślę, że tym razem forZe stać na co najmniej dogrywkę - stąd handicap +2,5, lub nawet wygraną.
Pozdrawiam.
 
Otrzymane punkty reputacji: +1
husarz22 104,1K

husarz22

Forum VIP
AGO - Vitality
Nienajlepsza forma w ostatnich dniach AGO Esports oraz mapa na której odbędzie się spotkanie składania mnie do gry w stronę Vitality. Czy fakt, że awansowali na Majora może świadczyć o odpuszczeniu ligi ESEA? Uważam, że nie. Do tego dochodzi mapa na której grają czyli de_cache. Niestety Polacy w tym miesiącu na 3 podejścia nie wygrali ani razu. Najbliżej wygrania byli z drużyną Chaos, gdzie Szwedzi wygrali 16:14, a zamiast Furlana grał minir0x.
Nie widzę szans aby AGO mogli dzisiaj wygrać, liczę na pewne zwycięstwo Vitality
Typ: Vitality handicap (-4,5) rund
@1.68 LVBet
✅ ????
 
Otrzymane punkty reputacji: +10
abaac 2,1K

abaac

Użytkownik
ForZe - Spirit
over 26,5 rund @ 1.71 ✅
betsyf
Mecz o 19, więc na szybko. Gramy mirage, jedną z najbardziej zbalansowanych map w obecnym map poolu. Grają ze sobą dwie przyzwoite rosyjskie drużyny, mające dużo doświadczenia i świetne winrate na tej właśnie mapie. Forze 71%; 17 rozegranych map, Spirit 9/10 wygranych w ostatnich 3 miesiącach. Over od razu się rzuca i tak gramy, ciężko wytypować zwycięzce, kursy prawie, że 50/50.
W październiku 2018 roku grali 2x mirage między sobą i było 16-13 i 16-14.
 
Otrzymane punkty reputacji: +16
husarz22 104,1K

husarz22

Forum VIP
Co teraz ZywOo zrobil z AGO to nie mam pytań. Ogólnie wygląda to jakby dla niego był to zwykły deathmatch. Ale po tej rundzie na 11:7 jestem w szoku ????
 
L 424

lykke

Użytkownik
Furia - Spirit 12:00
Typ: Wygrana Spirit @1.80 ✅

Pierwsze oficjalne spotkanie zespołu Furia z drużyną z poza Ameryki. Moim zdaniem kursy bardzo przesadzone, buki uważają ten mecz za 50:50. Może i oba zespoły pokazały się z dobrej strony na minorach, ale jeśli porównamy sobie trudność awansu CIS minor z NA minor choćby na prostym przykładzie Winstrike - Envy totalna miazga 16-4, różnica poziomów kolosalna. Myślę, że w tym meczu również będzie widać tą różnice i Spirit znacznie ogra Brazylijczyków.
 
Otrzymane punkty reputacji: +53
husarz22 104,1K

husarz22

Forum VIP
Kinguin - pro100
Na dzisiaj kolejna propozycja z udziałem polskiej ekipy. Na inaugurację turnieju WePlay! Lock and Load Kinguin zmierzy się z pro100. Dla Polaków będzie to pierwszy oficjalny mecz w tym roku. W składzie zamiast oczywiście reatz&#39;a zadebiutuje dycha. W tym właśnie upatruje szansę na powodzenie typu.
Pro100 natomiast to drużyna, która zgrana jest ze sobą już grubo ponad rok czasu. Dzisiaj jeszcze została opublikowana informacja, że ceh9 objął rolę głównego trenera ale związany z tą drużyną był już wcześniej. Pro100 to niewygodny rywal dla Kinguin. Grali bowiem ostatnio pod koniec listopada i przegrali 2:0 w mapach. Dla mnie jest to fajne value, bo Pingwiny nie są wcale takimi faworytami, raczej będzie to wyrównane spotkanie z lekkim wskazaniem na pro100
Typ: pro100 wygra
@2.15 Unibet
@
edit: ✅✅ 16:3, nie sądziłem że będzie aż tak łatwo ;)
 
Otrzymane punkty reputacji: +19
otekos 2,7K

otekos

Użytkownik
Furia - Spirit 12:00
Typ: Wygrana Spirit @1.80

Pierwsze oficjalne spotkanie zespołu Furia z drużyną z poza Ameryki. Moim zdaniem kursy bardzo przesadzone, buki uważają ten mecz za 50:50. Może i oba zespoły pokazały się z dobrej strony na minorach, ale jeśli porównamy sobie trudność awansu CIS minor z NA minor choćby na prostym przykładzie Winstrike - Envy totalna miazga 16-4, różnica poziomów kolosalna. Myślę, że w tym meczu również będzie widać tą różnice i Spirit znacznie ogra Brazylijczyków.
Ja bym uważał bo tak samo Furia ograła Envy na Overku do 4 chyba. Jest tam 2 obiecujących graczy kscerato i yurrih i mecz powinien być wyrównany tym bardziej że obydwie drużyny lubią grać Mirage Overpassa i Cache.
 
abaac 2,1K

abaac

Użytkownik
Co jak co ale bardzo fajny turniej się szykuje. Osobiście nie mogę się doczekać meczu Heroic i występu blameF. Jeśli zdążyli się zgrać w miarę przyzwoicie, to mamy kolejna silną drużynę na scenie. Jak to mawiał Tomasz Kopyra z pewnego blogu przed testem VIPa z Biedronki: emocje, emocje, emocje.
Ale to wszystko mecze BO1 i jest w nich zbyt wiele niewiadomych, tu dycha, tu blameF, to jeszcze mamy nowych Virtusów i Gambit w rozsypce. Polecam póki co obserwację i wyciąganie wniosków, za dużo mamy na razie what ifs, dlatego gram mecz z innego turnieju:
Chaos - Windigo Academy
Chaos -1,5 @ 1.75 ✅ ✅
betsyf
Ostatnie 2 dni to spora ilość meczy na wschodniej scenie. Naoglądałem się sporo tego wszystkiego i jakbym miał to krótko opisać, to jest to istna Sodoma i Gomora. Żadnego składu po CT, mnóstwo nieprzemyślanych odbić bombsajtów, ciągłe forcebuye. Obejrzałem 2 ostatnie spotkania Akademii Windigo (z Nemigą i DreamEaters) i szczerze to nie wiem co powiedzieć, równie dobrze to mogli tam rzucać monetą a nie grać po 3 mapy między sobą. Jedyny plus to snajper tej drużyny, rAge, ale dzisiaj w spotkaniu z Relaxą nie daje mu większych szans.
Szwedzi to kolejna solidna drużyna skandynawska, póki co bez żadnych sukcesów, ale to i tak dwie półki wyżej niż śmieszne drużyny z regionu CIS. Parę dni temu rozjechali Syman, drużynę, która notabene grała w kwalifikacjach w Katowicach. Trejn do 7, overpass do 4. Jak to jest drużyna top5-10 tego regionu, to nie wiem gdzie w takim razie plasuje się akademia Windigo.
Mapy kompletnie pod dyktando Szwedów, którzy nie grają tylko nuke. Ukraincy zaś nie grają trejna i cache. Lubią zaś mirage czy dusta, a to skillowe mapy, a jak ma się problemy z Nemigą, to z czym do ludzi?
Powinno być łatwe 2-0.
 
Otrzymane punkty reputacji: +14
L 424

lykke

Użytkownik
Vexed - AGO 17:00
Typ: Ago 2:0 (3-drogowo) @2.25 ✅

Polacy mają ostatnio mało szczęścia, zaliczyli kilka porażek i z pewnością przydałaby im się jakaś pewna wygrana.
Drużyna, jeśli w ogóle można ich tak nazwać, Vexed to zwyczajni chłopcy do bicia, przegrywają 2-0 z każdą lepszą drużyną w tej lidze, mnóstwo zmian w składzie.
Ago grało z nimi 17 stycznia, wygrali 2-0 (16-1, 16-6), myślę, że i tym razem odniosą pewne zwycięstwo.
 
Otrzymane punkty reputacji: +33
husarz22 104,1K

husarz22

Forum VIP
Winstrike wygrywa z Heroic!
Miałem mieszane uczucia co do ekipy Winstrike w tym meczu, a oni po raz kolejny mnie pozytywnie zaskakują. Po awansie na Majora myślałem, że odpuszczą, a tu jednak dalej grają swoje. Taktycznie i aimowo wyglądają naprawdę fajnie. Oczywiście ich przeciwnicy nie są jacyś rewelacyjni ale jak dalej będą w takiej formie to mogą się okazać fajnym underdogiem podczas Majora.
Dobra ale narazie zobaczymy co przyniesie czas, bez żadnego podpalania ????
 
E 57

eastsiderz

Użytkownik
FURIA - Heroic 15:30
Typ: FURIA @1.75 ✅

buk: sts

FURIA we wczorajszym zaciętym meczu ze Spirit pokazała się naprawdę dobrze, przegrali troche na własne życzenie tylko i wyłącznie przez błędy w ważnych rundach. Świetna gra ksceratgo i ableJ&#39;a. Dzisiaj mecz z Heroic którym ostatnio nie idzie. Wydaje mi się że FURIA dziś zagra ponownie dobre spotkanie i upora się z Heroic na dwóch mapach.
 
husarz22 104,1K

husarz22

Forum VIP
Myśleliście coś o Kinguin z Gambit w formacie BO3?
Wczoraj Pingwiny fatalnie zagrali przeciwko pro100 natomiast później z Windigo wygrali na mirage, co prawda po dogrywce bo było 19:17, ale wygrali. Dycha, jak i cały zespół zagrał już zdecydowanie lepiej. Może to była kwestia mapy?
Niemniej jednak dzisiaj grają o pozostanie w turnieju na Gambit, które jest dalekie od dobrej gry. Myślę, że z nowego zawodnika Kinguin zszedł trochę stres, który pewnie mu cały czas towarzyszył bo on dopiero tak naprawdę nabiera doświadczenia.
Podsumowując spotykają się dwie drużyny, które dopiero szukają formy ale ze względu na kurs, bliżej mi jest postawić na Kinguin
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom