>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

CS: GO 2019 - typy i analizy

Status
Zamknięty.
kriksus 6,2K

kriksus

Użytkownik
Co sądzicie o jutrzejszych kwalifikacjach trzecich miejsc? Wg mnie North po tym kursie bo1 absolutnie nie do gry. Wgl zastanawiam się czy bo1 nie odpuścić i poczekać na bo3. Nie wiem czy zmiany w Winstrike podziałały na plus czy na minus na tę drużynę, ale jeśli wypożyczenie karrigana miałoby mieć jakikolwiek siłę sprawczą to wydaje mi się, że oni razem z North awansują.
Z tego co widzę nie ma żadnych nagród finansowych dzielących pierwsze oraz drugie miejsce, także bo1 raczej do oglądania a mecze ostatniej szansy do grania. Wierzycie że Envy sobie poradzi ?
 
uzytkownik-24118 2,1K
Ja albo WinStrike albo over rund będę grał. Bo3 tylko w dolnej połówce. Zresztą uważam, że North awansuje razem z WinStrike (Envy trochę nie ma puli, o ile w Bo1 to nie musi być problem, o tyle IMHO w Bo3 to może im wyjść bokiem). Karrigan - ok, igl na plus, ale mi tam brakuje takiego zwyczajnego firepowera. Do tego zespoły z CIS lubią grać trochę szalonego kantera, IMHO tym razem major bez karrigana. W tym Bo1 to będę grał albo WinStrike albo over rund. Bo myślę, że po równym meczu, ale jednak WinStrike wyjdzie zwycięsko. Potem w ewentualnym Best of 3 to na 3 mapach też sobie powinni z tym EnVy poradzić.
 
L 424

lykke

Użytkownik
Winstrike - Envy
Typ: Wygrana Winstrike @1.80 Unibet✅

Winstrike(35) w CIS minor otarło się o awans do IEM Katowice 2019 Main Qualifier, ulegając najpierw drużynie Avangar(17) 1-2, a następnie Spirit(23) kończąc mecz z tym samym wynikiem. Biorąc pod uwagę poziom rywali oraz to jak długo grają ze sobą można z czystym sumieniem stwierdzić, że dotychczasowe wyniki Winstrike powinny dawać im nadzieje na to, że można tutaj jeszcze zawalczyć o awans. Zespół z Rosji wygrał trzy mecze z rzędu pokonując m.in. wspomniane wcześniej Avangar 2-1, niestety nie udało im się powtórzyć tego rezultatu w finałowej części turnieju. Przejdźmy do rywali, Envy(40) w ich przypadku nie możemy stwierdzić, że otarli się o awans, moim zdaniem nie byli nawet blisko, ponieważ gdy przyszło im się mierzyć z trudniejszymi rywalami na turnieju to nie byli w stanie ugrać choćby jednej mapy. Dwa mecze z FURIA(44), oba 0-2 , oraz jeden mecz z NRG(9) również 0-2. Wyniki z meczów przełożyły się oczywiście na statystyki graczy i pod tym względem jedynie jdm nie ma się czego wstydzić, bo tylko on z drużyny osiągnął rating powyżej 1.0, najgorszy był karrigan, który zakoczył Minora z ratingiem 0.86 oraz K/D -68!
Winstrike wydaje mi się być lepszą, bardziej zgraną drużyną i sądzę, że to oni wyjdą zwycięsko w tym spotkaniu.
Z fartem!
 
Otrzymane punkty reputacji: +54
L 424

lykke

Użytkownik
Winstrike - ViCi
Typ: Wygrana ViCi (+3.5) z handicapem @2.10 Unibet ✅

Winstrike, łatwe zwycięstwo nad Envy o którym zadecydowało kilka aspektów:
- Rewelacyjna forma waylandera, wygrał prawie wszystkie pojedynki
- Szczęśliwa akcja n0rb3r7 w 5 rundzie gdzie totalnie zaskoczył przeciwników zachodząc ich za plecy, dzięki tej rundzie otworzył się wynik i Rosjanie uciekli z wynikiem.
- Genialna runda pistoletowa w wykonaniu Kvika po stronie ct, która zamknęła te indywidualne widowisko.
Moim zdaniem podeszli do tego spotkania bardzo nonszalancko, indywidualnie. Zaskoczyli Envy szybką grą i pewnością siebie w niektórych akcjach i to się opłaciło.
Jeśli zagrają z takim samym podejściem następny mecz to zostaną aimowo ekhem... zjedzeni przez Chińczyków.
Z fartem!
 
Otrzymane punkty reputacji: +9
L 424

lykke

Użytkownik
North - Envy
Typ: Wygrana North (-1.5) handicap mapowy @1.60 Unibet ✅

North to drużyna o kilka klas lepsza. Envy z karriganem miało tylko 2 tygodnie przed turniejem na przygotowanie się i myślę, że pokazali już wszystko co mieli do zaprezentowania. Nie daję jakichkolwiek szans drużynie z Ameryki. 0-2 z North na zakończenie przygody w Polsce.
 
Otrzymane punkty reputacji: +15
kriksus 6,2K

kriksus

Użytkownik
North - Envy
Typ: Wygrana North (-1.5) handicap mapowy @1.60 Unibet

North to drużyna o kilka klas lepsza. Envy z karriganem miało tylko 2 tygodnie przed turniejem na przygotowanie się i myślę, że pokazali już wszystko co mieli do zaprezentowania. Nie daję jakichkolwiek szans drużynie z Ameryki. 0-2 z North na zakończenie przygody w Polsce.
A oglądałeś spotkanie z ViCi ? Może North ma kryzys, tak jak complexity, przegrać do 8 z drużyną 70 w rankingu ?
 
Otrzymane punkty reputacji: +8
uzytkownik-24118 2,1K
Dla mnie North oczywistym faworytem, ale 1.60 na 2:0 tej akurat drużyny kompletnie nie do gry. Oni już nie raz i nie dwa przegrywali mecze (nie mówiąc o mapach) których przegrać nie powinni - choćby dziś wcześniej z ViCi czy z Sharks na ESL Pro League Finals w grudniu. O fatalnym występie na majorze tydzień po wygraniu DH Masters nie ma co wspominiać - bo to było dawno. Ale ta drużyna ma throwy w DNA - nie znasz dnia ani godziny.
Zwłaszcza że mapy dość zbliżone - o ile nie będzie zaskoczeń to mirage, dust, inferno będzie grane, zależy kto co wybierze. Logika nakazuje myśleć, że North ogra EnVy i na 3 mapach poradzi sobie z ViCi, ale te kursy nie nadają się moim zdaniem do gry.
 
L 424

lykke

Użytkownik
A oglądałeś spotkanie z ViCi ? Może North ma kryzys, tak jak complexity, przegrać do 8 z drużyną 70 w rankingu ?
Niestety nie zdążyłem i nie oglądałem tego spotkania, ale myślę, że zdarzyła im się zwyczajna wpadka i z pewnością nie mają żadnego kryzysu jak complexity, w którym swoją drogą gra zmiennik.
Pewne 2-0 North
 
husarz22 104,1K

husarz22

Forum VIP
Kto coś doradzi w FaZe?
Nie oglądałem ich gry, ale wczoraj C9 z BIG zacięty mecz.
Generalnie trudno cokolwiek wytypować. Nie ulega wątpliwości, że Faze to zespół, który może wygrać prawie z każdym. Niestety ostatnio mają za dużo wpadek.
Tutaj może się zdarzyć wszysko i mecz może pójść w każdą stronę. Sporo będzie zależeć z jednej strony od Niko, a z drugiej od XANTARESA bo to oni grają w swoich zespołach najlepiej. Moim zdaniem warto odpuścić i nic nie stawiać.
 
uzytkownik-24118 2,1K
Ciężko stwierdzić, jedni i drudzy mocno falują formą w ostatnim czasie. FaZe z Cloud9 dwa niesamowite comebacki dające dogrywki - z 3:14 grając w ataku na overpassie i z 6:14 na mirage grając w obronie żeby przegrać w obu do 15 i 16. Natomiast wczoraj - wygrali, ale coL tutaj to był najsłabszy zespół. BiG też nie prezentuje tutaj nie wiadomo jak równej formy - wczoraj mieli 12:3 wygraną, teoretycznie cięższą, połowę broniącą na cache i przegrali 14:16, zresztą na overpassie też mieli już, po przegranym ataku 6:9, wynik 13:10 i ostatecznie oddali 16:14. Wygląda na strasznie ciężki mecz do typowania. Nigdy nie uważałem BiG za drużynę z jakimś super firepowerem. Teraz doszedł XANTARES - kocur strzelecko, ale zawodnicy, nawet w oficjalnych wywiadach przyznają że z angielskim mogłoby być lepiej:

You mentioned the challenges with the language. The team now consists of three Germans, a Brit, and now a Turk. How is XANTARES adapting with his English?


He&#39;s doing a lot better than I thought he would. His English is still very rough, I&#39;m not going to sit here and lie during an interview and say his English is really good or whatever because it&#39;s pretty bad. There are times when we call certain things and he completely misunderstands us and does something else, which is pretty annoying, but it&#39;s one of those things that just come with it, right? It was the same when I first joined because my teammates had to adapt and speak English. So, it&#39;s the same with him. In like three or four months, everything will be fine. I think we will be playing really well by then.

Co do odrzucania - pewnie lecą nuke i mirage. Jeśli nic nie pomieszali z pulą to wyborem BiG powinno być d2. Tutaj sporo zależy od smooyi. Do tego mapa raczej niezbyt taktyczna, więc angielski XANTARESA nie powinien być problemem aż takim. Co do FaZe - to nie wiem. Inferno, train? Pula chyba delikatnie faworyzuje niemiecką formacje. Poza tym FaZe z Adrenem też nie trenowało jakoś bardzo długo. Może BiG +1.5 ale nie jestem jakoś mega przekonany a kurs też nie będzie rewelacyjny. Totalbet ma H2H na fragi - poszukałbym pary Xantaresa z tizianem/tabsenem/gobem i wtedy kurs pewnie wyjdzie podobny - ale też, raczej bardziej nadający się do dubla
 
uzytkownik-24118 2,1K
Na szybko:
Zdecydowanie za nisko na awans C9. Mają fajne wyniki, ale jednak trzeba pamiętać że jest taki &quot;off-season&quot; trochę. Vitality też są ciągnięci za uszy przez Zywoo. Nisko cenione szanse ekip z CIS, a znów któraś ekipa, ze swoim agresywnym stylem może zaskoczyć. Szkoda że nie ma (jeszcze?) opcji na grę w dwie strony.
 
husarz22 104,1K

husarz22

Forum VIP
Izako Boars - AGO Esports
Typ: powyżej 26.5 rund
@2.05 LVBet

Rzadko gram taki zakład, lecz w tym meczu myślę, że warto spróbować. IB jest trochę niedocenione przez bukmacherów. Kurs na ich zwycięstwo jest w moim mniemaniu za duży. W nowym roku bardzo pozytywnie mnie zaskoczyli awansem do tej ligi ESEA. Mieli okazję do zdobycia pierwszych punktów, lecz ulegli z dość solidną ostatnio drużyną Sprout. Zaznaczam, że grali cache i pokryli over, zdobywając 12 rund.
Natomiast w tym spotkaniu będzie grany mirage. Między innymi dzięki wygranym na mirage dostali się do ESEA ponieważ wygrali na niej z Arena Bulls i Endpoint. Cóż, AGO pewnie jest lepszą drużyną ale uważam, że tutaj Izako Boars mogą powalczyć. 11 rund jest w ich zasięgu. Na przykład na handicap +4,5 jest kurs 1.78 a muszą ugrać minimum 12. Więc dla mnie over w całym meczu to fajna okazja. Na pogrom Jastrzębi się nie zanosi bo oni cały czas szukają formy. Wygrana 16:5 na HAVU, które grało w bardzo słabym składzie nie jest żadnym wyznacznikiem.
Szykują nam się ciekawe derby, a Wy macie jakieś inne propozycje?
@edit:✅✅ Dziki dały radę ;)
 
Otrzymane punkty reputacji: +25
uzytkownik-24118 2,1K
Ciężko powiedzieć, intuicja mówi mi że będzie w miarę pewne zwycięstwo AGO, ale to sezon treningowy, bez promocji do Pro Ligi więc nie ma po co się spinac. Jak dziki zaczną CT to może over pokryją , jak T to może być wysoka porażka. Najbliżej mi było do -4.5 ale na razie się nie zdecydowałem.
 
L 424

lykke

Użytkownik
Forty Six and 2 - Singularity
Typ: Wygrana Singularity (handicap -6.5) @2.13 lvbet ✅

Drużyna Forty Six and 2 swój ostatni mecz grała w listopadzie, zmienili dwóch graczy w swojej drużynie - zamiast dwóch Amerykanów mają teraz dwóch zawodników z Guatemali.. Jeśli ktoś się kiedyś zastanawiał, która drużyna na świecie zrobiła najgorsze zmiany w swoim składzie to dostał właśnie swoją odpowiedź. Jeden z nowych nabytków ma 16 lat, doświadczenie w drużynach żadne, rating również słaby, a drugi grał jedynie w w drużynie Vault, której największe osiągnięcie to zdobycie 16 miejsca w 29 sezonie ESEA NA, rating równie słaby.
Singularity jak na standardy ESEA NA to całkiem dobra drużyna, w ubiegłym sezonie zajeli 3 miejsce, dokonali dwóch zmian w składzie, dodali Infinite - były gracz Spacestation, rating: 1.17 oraz motm - były gracz Vision, rating 1.11.
Drużyna Forty Six and 2 nie nadawała się do tej słabej ligi nawet przed zmianami. Typ na handicap -6.5, ale myślę, że spokojnie można grać największy oferowany hp przez buki.
Z fartem!
 
Otrzymane punkty reputacji: +36
B 111K

barlo123

Znawca - Serie A
Forty Six and 2 - Singularity
Typ: Wygrana Singularity (handicap -6.5) @2.13 lvbet

Drużyna Forty Six and 2 swój ostatni mecz grała w listopadzie, zmienili dwóch graczy w swojej drużynie - zamiast dwóch Amerykanów mają teraz dwóch zawodników z Guatemali.. Jeśli ktoś się kiedyś zastanawiał, która drużyna na świecie zrobiła najgorsze zmiany w swoim składzie to dostał właśnie swoją odpowiedź. Jeden z nowych nabytków ma 16 lat, doświadczenie w drużynach żadne, rating również słaby, a drugi grał jedynie w w drużynie Vault, której największe osiągnięcie to zdobycie 16 miejsca w 29 sezonie ESEA NA, rating równie słaby.
Singularity jak na standardy ESEA NA to całkiem dobra drużyna, w ubiegłym sezonie zajeli 3 miejsce, dokonali dwóch zmian w składzie, dodali Infinite - były gracz Spacestation, rating: 1.17 oraz motm - były gracz Vision, rating 1.11.
Drużyna Forty Six and 2 nie nadawała się do tej słabej ligi nawet przed zmianami. Typ na handicap -6.5, ale myślę, że spokojnie można grać największy oferowany hp przez buki.
Z fartem!
Panowie a myślicie, że handicap -5.5,
Ale pierwsza mapa do gry ?
Tylko taki zakład u mnie u buka
 
L 424

lykke

Użytkownik
Panowie a myślicie, że handicap -5.5,
Ale pierwsza mapa do gry ?
Tylko taki zakład u mnie u buka
Tak, ten typ zgadza się z tym co napisałem. W tym meczu będzie tylko jedna mapa.
 
Otrzymane punkty reputacji: +1
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom