>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<

CS: GO 2019 - typy i analizy

Status
Zamknięty.
carradine 1,8K

carradine

Użytkownik
North - AVANGAR
Zwycięstwo AVANGAR
@1.57 Unibet ⛔
AVANGAR za 1.57? Biorę w ciemno. Moim zdaniem to właśnie ta drużyna ma największy potencjał na zwycięstwo w turnieju. North męczyło się z Polakami, AVANGAR zachowało zimną krew przy forZe. Boję się jedynie faktu, że Mirage i Train wygląda o wiele lepiej, a AVANGAR ma do zbanowania niegrywalnego Nuke&#39;a. Mapa North jest nieunikniona, i wg. mnie to właśnie zawodnicy z Kazachstanu powinni wziąć sprawy w swoje ręce żeby uniknąć nieprzyjemnych niespodzianek na deciderze. Aczkolwiek wydaje mi się że forma w jakiej są oba zespoły również mówi sama za siebie. Zawodnicy przegrali niedawno swój mecz na Astralis do 14 i 13, więc moim zdaniem są również gotowi na to, aby pokonać Duńczyków.
 
uzytkownik-24118 2,1K
carradine szanuje za skuteczność, ale nie rozumiem. Wczoraj upierałeś się głupio przy Rogue Top 1 NA (gdzie mamy choćby wspominane przez kolegów NRG i Liquid). Zresztą sam kilka dni temu grałeś przeciw nim z coL a teraz TOP1? Co znaczy obecnie? Wczoraj od 17:00 do 18:00? Wytknąłeś koledze że &quot;ocenia&quot; zespół po jednym Bo1 a Ty oceniasz po jednym Bo3 - to tak samo głupie. Zresztą kolega właśnie to chciał wytknąć - wąskie spojrzenie na temat. Zgadzam się, że ranking HLTV jest momentami ułomny (vide awans AGO na 20 miejsce po ograniu fnatic i dwóch mixów ale jednak).
Dzis też - piszesz mapa North jest nieunikniona, ja uważam, zresztą Ty pewnie też że swój pick biorą łatwo (overpass na 90%). Więc skoro mapa North jest nieunikniona to czemu typ na win AVANGAR a nie over po 1.85 lub 2:1 po jeszcze wyższym kursie?
North - AVANGAR
Żeby nie było, że sam nic nie proponuje to uważam, że to może być fajny mecz do gry live. Swój pick Kazachowie powinni wziąć w miarę łatwo, kursy albo tuż przed łapać albo liczyć że po poznaniu map a przed startem meczu na live dużo nie spadną. Na picku North powinniśmy zobaczyć wygraną Duńczyków, ale to nie musi być łatwo wygrany pojedynek. Generalnie overpass, train i mirage/inferno. 3 mapy w moim odczuciu, raczej 2:1 dla AVANGAR, ale zadowolę się grą live na swojej mapie pewnie plus over 2.5 pre
Powyżej 2.5 @1.85 Uni AVANGAR polegli na odrzucaniu, czemu d2 jako swoj wybór?
 
pietrucha111 16

pietrucha111

Użytkownik
Dzisiaj mało meczów ale i tak postanowiłem coś wybrać.
Winstrike - NoChance
start Godzina 16;00

NoChance bez Frozena a jest to spore osłabienie. Zamiast niego zagra STYKO (były prowadzący mousesports). Nie wiem jak Wam ale moim zdaniem pod względem strzeleckim przewagę ma dzisiaj Winstrike. Na dodatek grają niezmiennym składem od października ubiegłego roku. A NoChance to jakby nie patrzeć mix
Typ: Winstrike @1.92 totalbet
Nienawidzę turniejów sponsorowanych przez lootbet i ggbet... co tam się dzieje to masakra ;) ale pogralem, mecz trwa.. no zobaczymy.. trzymam mocno kciuki.
 
pasek 9,9K

pasek

Użytkownik
Dzis też - piszesz mapa North jest nieunikniona, ja uważam, zresztą Ty pewnie też że swój pick biorą łatwo (overpass na 90%). Więc skoro mapa North jest nieunikniona to czemu typ na win AVANGAR a nie over po 1.85 lub 2:1 po jeszcze wyższym kursie?
Odpowiem, bo kolega gra bezpieczniej dając sobie furtkę na to, że North spieprzą veto/Avangar zagra mapę życia na wyborze North.
 
carradine 1,8K

carradine

Użytkownik
Pisząc jednoczesnie że mapa North jest nieunikniona? Aha...
Wyjaśniłem Ci wszystko na priv, Pasek zrozumiał. Pisząc że mapa North jest nieunikniona miałem na myśli wybór ulubionej North, gdzie niekoniecznie AVANGAR może sobie poradzić. Gram bezpieczniej bo nieraz przejechałem się na dokładnych wynikach czy handicapach, nie mówiąc o liczbach map itd.
 
carradine 1,8K

carradine

Użytkownik
Ten mecz to jakieś nieporozumienie. Z tak wysokiego prowadzenia do dogrywki na której ostatecznie przegrali? Jestem niezwykle zdenerwowany na AVANGAR, na deciderze z tego co widziałem to prezentowaliby się teoretycznie lepiej, a tutaj niespodzianka Duńczyków... Szkoda, teraz zupełnie nie mam pojęcia kto mógłby wygrać ten turniej. Może underdogowe Vitality? Mousesports wydaje mi się być za świeżym składem, a North? Mam mieszane uczucia co do tej drużyny. Tak czy inaczej trzeba pogratulować Duńczykom za pokonanie takiego rywala, bo AVANGAR wyglądał na o wiele silniejszą drużynę MOIM ZDANIEM
 
kriksus 6,2K

kriksus

Użytkownik
Ten mecz to jakieś nieporozumienie. Z tak wysokiego prowadzenia do dogrywki na której ostatecznie przegrali? Jestem niezwykle zdenerwowany na AVANGAR, na deciderze z tego co widziałem to prezentowaliby się teoretycznie lepiej, a tutaj niespodzianka Duńczyków... Szkoda, teraz zupełnie nie mam pojęcia kto mógłby wygrać ten turniej. Może underdogowe Vitality? Mousesports wydaje mi się być za świeżym składem, a North? Mam mieszane uczucia co do tej drużyny. Tak czy inaczej trzeba pogratulować Duńczykom za pokonanie takiego rywala, bo AVANGAR wyglądał na o wiele silniejszą drużynę MOIM ZDANIEM
Pełna zgoda. Aż mi się przypomniało Renegades Astralis i Mirage, ałć... Ciekawe czy jutro będzie powtórka, po tym co się dzisiaj działo. Oby Avangar nie zepsuło grania live&#39;a na początku.
 
uzytkownik-24118 2,1K
Komora maszyny losującej jest pusta, następuje zwolnienie blokady i zostanie wylosowana forma North w dniu dzisiejszym - to tak w kwestii North ????
 
Gucci Mane 27,1K

Gucci Mane

Forum VIP
Przecież ten mecz gdzie prowadzili 13-5 i przegrali to jakiś żart. Ewidentny wał. Ale czego się spodziewać jak to liga jakiegoś pseudobuka, który reklamuje się, że można typować mecze live... A przy takich zwrotach akcji to na live można kursy łapać i kosić frajerów. I tak, to jest tylko moje zdanie.
Serdecznie p...ozdrawiam takie turnieje i jeśli coś obstawię dla emocji to tylko te Majory.
 
uzytkownik-24118 2,1K
Jeżeli mówimy o tym meczu North - AVANGAR to ecs jest organizowany przez faceita. Organizacja bardzo uznana w świecie esportu , do tego liga jedna z dwóch najbardziej prestiżowych. Chociaż format w tym roku bardzo taki sobie. Pojedyncza eliminacja nawet w bo3 to trochę słabo. No i jednak takie comebacki to trochę urok tej dyscypliny, zwłaszcza że ostatnio ta gra zrobiła się mocno niezbalansowana CT-T i jest tego więcej i nic nie wskazuje na zmianę trendu na razie
 
husarz22 104,1K

husarz22

Forum VIP
AGO - Heroic
start godzina 13:00
mapy już są wybrane:
cache (pick AGO)
mirage (pick Heroic)
i ostatnia overpass
Kursy na zwycięzce meczu są wyrównane. Warto w ogóle coś obstawić? Co myślicie?
Ja jestem bardziej przekonany do AGO, mimo ze Polacy są po turnieju w Chinach. Za to Heroic nadal z NEO. I właśnie grając z Filipem zawsze na początku wyrzucali cache a teraz nagle traina. Można zasugerować, że przewaga map jest po stronie AGO. Nie wiem jak Wy ale ja postawie jakieś drobne na ekipę Furlana, good luck ????
Typ: AGO wygra @1.82 totalbet
@edit: w ETOTO znalazłem kurs 1.95 i tam pograłem
⛔⛔
 
scottie 85

scottie

Użytkownik
Ja zastanawiam się czy nie połączyć wygranej AGO oraz MOUSE. Co myślicie o meczu Vitality vs Mouse?
Jeśli chodzi o mecz ago i heroic uważam, że mecz będzie bliski ale Ago ostatnio wygląda naprawdę dobrze. Jeśli zagrają jak w WESG to wygrają. A jak będzie spadek formy (a często to zauważam po większych turniejach) to niestety ale mogą nie dać rady.
Jeśli miałbym coś dziś stawiać to
Ago - Heroic
Typ: Ago +1.5 mapy

Pokazali pięknego CS&#39;a na WESG. Mogą wygrywać z drużynami dużo lepszymi niż takimi na jakim poziomie aktualnie jest HEROIC. Myślę, że patrząc na mapy uda się na pewno ugrać Cache.

Avangar - Winstrike (superoferta sts)
Typ: Avangar wygra


Avangar w ostatnich meczach gra naprawde dobrze. Bliski mecz z Astralis, 2:0 z ForZe, wczoraj przegrana 2:0 z North, które miało naprawdę dobry dzień. Winstrike cudem wygrywa wczoraj z NoChance, które jest osłabione po odejściu Frozena. Typowałem wczoraj Winstrike jednak myślałem, że wygrają to dużo spokojniej. Myślę, że przeciwko Avangar polegną.

Vitality - Mouse
Typ: Mouse +1.5 mapy


Mouse gładki mecz przeciwko Fnatic w nowym składzie po dojściu Karigana i Frozena. Wydaje mi się, ze teraz ten skład ma naprawdę potencjał. Vitality coś tam grają. Jednak widzimy, że potrafią przegrać mape z Epsilion, bliski mecz z Expert. Jak widać dużo słabsze drużyny mogą im zagrozić. Mouse powinno ugrać co najmniej jedna mapę.
KURS AKO: 2.75 STS

 
Otrzymane punkty reputacji: +27
quinty 2,3K

quinty

Użytkownik
Ja zastanawiam się czy nie połączyć wygranej AGO oraz MOUSE. Co myślicie o meczu Vitality vs Mouse?
Jeśli chodzi o mecz ago i heroic uważam, że mecz będzie bliski ale Ago ostatnio wygląda naprawdę dobrze. Jeśli zagrają jak w WESG to wygrają. A jak będzie spadek formy (a często to zauważam po większych turniejach) to niestety ale mogą nie dać rady.
Mouse dziś tak naprawde dopiero bedzie można zobaczyć jak wyglądają bo fnatic to żart, ja bym skipowal albo nawet szedł w vitality, ale że te mouse mi sie podoba i wierze w nich dlatego jednak Imo skip najlepszy. Z kolei Ago tak naprawde na wesg nie miało żadnego przeciwnika groźnego, tzn mieli jednego w finale i byli bez podjazdu. Fnatic grają jak boty, są kompletnie bez formy, zwłaszcza aimowej, z kolei valiance grali bez swoich dwóch zawodników. Dlatego ago sie te 200k trafiło jak ślepej kurze ziarno. Ale że heroic jakieś świetne sie nie wydaje dlatego mimo wszystko dzisiejszy dzień bym odpuścił. Kursy wystawione prawidłowo bo ten mecz moze pójść naprawde w każda strone nie zdziwi mnie żaden wynik, czy stykowe 2-1, 1-2 czy stomp w którąkolwiek ze stron (prędzej mimo wszystko myśle że jak ma być stomp to zrobi go heroic)
 
uzytkownik-24118 2,1K
Ago gra o nic IMHO , do tego overpassa nie lubią chyba zbytnio. Chiny żadna weryfikacja - dwa poważne mecze ( Windigo , mibr ) przegrali, ograli niby fnatic ale co to za wyczyn. Do tego zobaczymy czy nie dokucza im jeszcze jet lag po podróży . Mouz - Vitality do oglądania, ciężko o myszach coś powiedzieć, gdybym musiał to chyba bliżej mi go Vitality . Aaa co do avangar to czy im będzie zależeć ? Tak jak Quinty pisze, raczej skip dziś
 
przemovsky23 1,9K

przemovsky23

Użytkownik
Dyscyplina: Esport - ECS Cup
Godzina: 13:00
Spotkanie: AGO Gaming - Heroic
Typ: wygrana Heroic
Kurs: 1.80
Bukmacher: fortuna
Analiza:
Niestety , w tym meczu raczej nie możemy się spodziewać wygranej drużyny naszych rodaków , bowiem nawet jak AGO jest w naprawdę dobrej formie , i według mnie nie da sobie rady z doświadczonymi Duńczykami , którzy nie raz pokazywali ,,naszym&#39;&#39; ; gdzie jest ich miejsce w szeregu , wygrywając z nimi nawet 16-2 w ramach rozgrywek do Games Clash Masters 2018 ! To niestety pokazuje ,ile polskim zespołom brakuje do zbliżenia się na chociażby przeciętny , europejski poziom rozgrywek . Dlatego też stawiam na wygraną Heroic po bardzo zaciętym meczu .
LINK : https://www.hltv.org/matches/2331608/ago-vs-heroic-ecs-season-7-europe-pinnacle-cup
 
husarz22 104,1K

husarz22

Forum VIP
mikael_14 co to znaczy, że nie lubią overpassa? A co można powiedzieć o nuke i dust2, które zbanowali? Overpassa zagrali w Chinach jako swój pick przeciwko Ukraińcom.
Wrócili dwa dni temu więc według mnie to już powinni być w stu procentach gotowi do gry no ale jeśli przegrają to na pewno będą mieli fajne usprawiedliwienie.
przemovsky23 ta porażka 16:2 była w ubiegłym roku. Na dodatek Heroic ze stand-inem.
Żeby była jasność, absolutnie nie wykluczam zwycięstwa Heroic ale strasznie pesymistycznie widzicie AGO w tym starciu. Zobaczymy co pokażą.
 
uzytkownik-24118 2,1K
Uważam że nie jest to ich mocna strona. Trochę polskim formacjom brakuje puli. Przy tych mapach to trochę się boje że albo 2-0 albo Heroic bo na mirage daje im większe szanse niż na overpassie. Poza tym dwa dni to wcale nie tak dużo i zdarzało się ( nie tylko AGO) że po lanie zespoły zaliczaly słabszy okres.
 
carradine 1,8K

carradine

Użytkownik
Vitality - mousesports
Zwycięstwo mousesports
@2.10 Unibet ⛔
@2.38 po bonusie jaki oferuje Unibet
Żeby nie było, obawiam się o ten typ mocno. Świeże mousesports które kolejny raz będzie chciało udowodnić że zmiany w zespole to nie tylko szum wokół drużyny, tylko przemyślana wymiana zawodników. Nie oszukujmy się - LDLC i Fnatic to nie były drużyny które mogły zaskoczyć. LDLC to o wiele słabsza drużyna, Fnatic z resztą również i w dodatku bez formy. Mieliśmy okazję zobaczyć myszki tylko w spotkaniu z Fnatic, i bardzo podobała mi się ich gra pomimo kilku ważnych błędów decyzyjnych. O map poolu nowego mousesports nie można powiedzieć nic, w pierwszym meczu zbanowali Mirage&#39;a, lecz lepszym wyborem byłoby zbanowanie Overpassa gdzie Vitality jest naprawdę mocne. Nie wiem czy pula map dziś nie namiesza, ale wierzę w mousesports i średnio chce mi się wierzyć w Vitality po wynikach jakie prezentują. Moim zdaniem Francuzi to zespół pokroju North które przeważnie zaskakuje, lecz dziś idę w ekipę Karrigana. Typ piekielnie niepewny i nieprzewidywalny, ale nie byłbym sobą gdybym nie zaryzykował.
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom