>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

21. kolejka Premier League (1.01 - 3.01.2019)

Status
Zamknięty.
U 2,7K

uzytkownik-148179

Użytkownik
Czy rozbieżność kursów w hicie kolejki nie wydaje wam się zbyt duża? Mam już pograne w ako LFC +1.5, ale zastanawiam się nad LFC z remisem. Aguero nie jest w formie po kontuzji, Van Dijk go przetrąci ze 2-3 razy to już w ogóle straci na wartości, jednego gola mu daje maksymalnie. Sterling będzie groźny, bo jest bardzo szybki, tak jak Sane czy Mahrez, dlatego The Reds zapewne troszkę bardziej się cofną i będą czekać na kontry. Walka w środku pola zapowiada się bardzo fajnie i chyba przewaga w tej strefie boiska będzie kluczowa. Obie drużyny nie mają zbytnio słabych stron na tle innych w PL. Ostatnio Liverpool wygląda dla mnie lepiej, chyba głównie za sprawą defensywy, dlatego widzę tutaj remis, może 1-1...?
 
karciarz 26,3K

karciarz

Forum VIP
Spotkanie: Everton - Leicester
Typ: obie strzelą
Kurs: 1.76⛔
Bukmacher: unibet

Na nowy rok wybrałem spotkanie pomiędzy Evertonem a Leicesterem i miejmy nadzieję, że będziemy mogli cieszyć się powodzeniem tego typu.
Obie ekipy grają mocno w gratkę, zajmują zbliżoną pozycję do siebie, a różnica między zespołami wynosi jeden punkt.
Gospodarze będą chcieli zmazać plamę po ostatniej porażce z Brighton, zaś Lisy pokonali Chelsea i Manchester City, a w ostatniej kolejce przegrali z Cardiff. Zapowiada nam się ciekawa spotkanie, tym bardziej, że na ostatnie 5 spotkań, aż 4 razy oba zespoły trafiały do siatki.
U gospodarzy zabraknie najprawdopodobniej Lookmana, który zmaga się z kontuzją kostki. U Lisów co do kontuzji, to nie ma wykluczeń poza Amartey, który jest niedostępny od dłuższego czasu.
Co do bezpośrednich potyczek, to były one mniej lub bardziej wyrównane, ale nie było problemów, aby obie ekipy strzelały.
 
gonza 19,8K

gonza

Użytkownik
Kiks LFC, w Uni na tę chwilę 2,05 - 3,80 - 3,50, więc już lepiej w porównaniu z tymi z obrazka powyżej. x2 po 1,8, to już bym chyba wolał Liverpool DNB po 2,60. Sam tu nie widzę nic do grania na razie, musiałbym jeszcze skrót obejrzeć City z Southampton.
 
B 111K

barlo123

Znawca - Serie A
Jak widzicie kartki w meczu Arsenal- Fulham ?
Linia najmniejsza ze wszystkich spotkań Noworocznych w Premier League, sędziuje Graham Scoot ze średnią na pograniczu 3 kartek, arbiter, który jest dosyć stanowczy, nie będę tutaj przytaczał statystyk, albo mówił, że śledzę mecze, które sędziuje, bo tak nie jest. Po prostu pamiętam spotkanie pucharowe dokładnie z przed roku Chelsea z Norwich, gdzie pokazał aż 3 żółte kartki za „nurkowanie” w polu karnym piłkarzom TheBlues, do tego dyskutujący Morata odrazu dostał drugą żółtą.
Derby to raczej żadne, ale jakiś smak rywalizacji klubów z jednego miasta jest.
Obrona Arsenalu nie wygląda za ciekawie( Bellerin, Holding, Mavropanos, Monreal out). Arsenal będzie atakował bo po prostu musi po tym żałosnym meczu w Liverpoolu, zresztą u siebie zawsze gra odważnie z każdym. Fulham raczej schowane i przygotowane na kontry, a tutaj ma kim postraszyć- szybki Shurrle, Vietto, do tego zawsze cwany Mitrovic, obrona Kanonierów może czasami się ratować faulami.
Ranieri to za duży kozak, będzie wiedział jak ustawić swoich piłkarzy na mecz z Arsenalem.
1.35 na Arsenal raczej nie do gry.
Na tą chwilę w Forbet:
Over 2,5 kartek 1.55
Over 3,5 kartek 2.35
Over 4,5 kartek 3.95
kiks-lfc
 
caveman 1,8K

caveman

Użytkownik
Co do szlagieru City - Liverpool również dziwią mnie te różnice kursowe. Nigdy bym nie powiedział, że City jest faworytem tego meczu.
Moje dwie propozycje na tą kolejkę:
Newcastle - Manchester United
United 1,62 uni
//0:2 ✅
United Z/Z 2,38 uni
//zbyt optymistycznie ⛔

Miałem pisać o meczu Wisienek z Szerszeniami, ale odpuściłem ten mecz. Na tapetę biorę mecz Srok z Czerwonymi Diabłami. Patrząc na obecną formę United nie ma się z grubsza do czego przyczepić wygrywają z drużynami, które za kadencji Siwego sprawiały United problem. Jedna rzecz która nie pokoi to to, że United ma problem z zachowaniem czystego konta. Co do meczu ze Srokami to przewiduję scenariusz murowania bramki przez Beniteza i ataki United. W momencie jak jedna z drużyn zdobędzie bramkę mecz zacznie być ciekawszy.
Dla odważnych opcja Z/Z.

Huddersfield - Burnley x2
kurs 1,74 uni
// 1:2 ✅

W tym meczu idę w kierunku Burnley uważam, że są oni lepszą drużyną od Huddersfield. Jeśli drużyna z Turf Moor myśli o o pozostaniu na następny sezon w PL musi takie mecze wygrywać. W poprzedniej kolejce u siebie pokonali o wiele mocniejszy West Ham. Boję się jednak tego, że w meczach drużyn które walczą o utrzymanie zachowanie czystego konta będzie ważniejsze od strzelenia bramki dlatego mój typ gram zachowawczo i zamiast brać czystą 2 biorę podpórkę w postaci remisu.
Życzę powodzenia.
 
adam883 78

adam883

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna - Anglia , Premier league
Godzina: 16:00

Spotkanie: Arsenal - Fulham
Typ: Arsenal win i over 2.5 gola w meczu

Kurs: 1.67
Bukmacher: Bet 365

Analiza:
Już jutro na Emirates Arsenal podejmie Fulham. Kurs na Kanonierów jest żałosny więc dorzucam over 2.5. Arsenal w ostatniej kolejce dostał lekcje piłki nożnej od The Reds. Jak wszyscy wiemy obrona Kanonierów jest nękana przez kontuzje a zawodnicy wystawiani obecnie w obronie przez Emery&#39;ego spisuja się slabo. W meczu zabraknie dwóch podstawowych obrońców Bellerina i Holdinga oprócz tej dwójki nie zobaczymy jeszcze Welbecka , Mkhitariana Mavropanosa ,Rowea a pod znakien zapytania stoi występ Monreala i Ozila. Tak duże osłabienie nie powinno jednka przeszkodzić w wygraniu tego spodkania ekipie Arsenalu. Zawodnicy tacy jak Aubameyang ( 13 bramek i 2 asysty) czy Lacazzette ( 6 goli i 5sayst)to gwarancja bramek. W ostatniej kolejce Iwobi też ładnie szarpał z przodu. W obecnym sezonie Arsenal jest niepokonany na własnym stadionie w lidze. Obecnie Kanonierzy zajmuja 5 miejsce z 38 oczkami to oznacza że przewaga nad 6 w stawce United to już tylko 3 pkt za to Chelsea odskoczyła na już na 5pkt. Zawodnicy Emery&#39;ego muszą tu wygrać jeśli chcą myśleć o zakończeniu sezonu w top4 i wrocic do LM. Bilans bramkowy Arsenalu to 42:20 u siebie strzelili 20 bramek więc liczę że i w tym meczu strzelają 2 ,3 a moze nawet więcej goli. Teraz coś o Fulham . Obecnie 19 miejsce i aż 43 stracone bramki strzelili zaledwie 18. Na wyjeździe jeszcze nie wygrali . W ostatnim meczu wyjazdowym ze słabym Newcastle padł remis 0:0 a Fulham oddalo zaledwie 2 strzały na bramkę. Mimo tak słabej postawy w obecnej kampanii w szeregach Cottagers jest dwóch niezłych strzelców a mianowicie Mitrovič (8 goli i 2 asysty) i Schurrle(5 bramek). Jeden z nich może pokusić się o bramkę tym bardziej że obrona Kanonierów obecnie to jakiś żart. W zespole gości zabraknie Chambersa i Andre-Frank&#39;a a występ Mawson&#39;a stoi pod znakiem zapytania. W ostatnim meczu pomiędzy tymi zespołami (07/10/2018) ktory odbył się na stadionie Fulham padł wynik 1:5 dla Arsenalu. Pamiętajmy że będzie to mecz derbowy więc obie drużyny będą podwójnie zmotywowane. Liczę na grad goli i zwycięstwo Kanonierów.Powodzenia.
✅
 
U 2,7K

uzytkownik-148179

Użytkownik
Man City - Liverpool X2 @1.82 ⛔
Szczęśliwego nowego roku, zdrowia i szczęścia hazardziści !!!
Resztę typów i analizy dopisze jutro na kacu ????
Poszedłem za 1 myślą, Man City nie wyglądało ostatnio jak Man City. Co prawda, przeciw Soton mogło być 6-1, ale to głównie zasługa Świętych, nie Obywateli. The Reds wyglądają lepiej i taki kurs na pokrycie 2 z 3 możliwości biorę. Może jestem trochę nieobiektywny jako kibic LFC dlatego nie polecam hehehe
 
lukas933 38

lukas933

Użytkownik
Newcastle - Manchester United
handicap 1:0 - 2
KURS: 2.61
BUKMACHER: efortuna
Smaczny kurs. United w trzech ostatnich meczach strzeliło łącznie 12 bramek, co daje średnią 4 goli na mecz. W każdym spotkaniu pod wodzą Solskjaera &quot;Diabły&quot; traciły po jednej bramce. Myślę, że Newcastle ukłuje, ale spodziewam się po MU minimum 3 bramek. OGS w każdej konferencji podkreśla, że United musi atakować i właśnie to robi w sposób niesamowity.
 
U 2,7K

uzytkownik-148179

Użytkownik
Pierwszy kupon w nowym roku ????
⛔ Everton - Leicester 1X
✅ Arsenal - Fulham over 2.5
✅ Cardiff - Tottenham over 1.5
@2.30
Ale padake Everton zagrał fujjjj
Everton na pewno będzie chciał zmazać plamę po bolesnym 2-6 w mieście Beatlesów. The Toffees grają w kratkę, ale własne boisko to ich atut i nie widzę tutaj 3 pkt dla Lisów, którzy co prawda są bardzo nieprzewidywalni i nadzwyczajnie skuteczni w tym sezonie, ale myślę, że porażka z Cardiff zapoczątkowała ich czarną serie, na którą czas najwyższy. Przyszłe spotkania przyniosą Lisom gorzki smak, takie moje zdanie.
W derbach Londynu powinniśmy zobaczyć bramki. Dlaczego? Defensywa Kanonierów przesiana kontuzjami więc muszą atakować! Mam nadzieję na duet Auba- Laca w 1 składzie i powinno wejść na miękko, tym bardziej, że myślę też nad bramką dla Wieśniaków, ale to zostawię na ewentualne live bety.
Do Walii wbija Tottenham i co tu dużo pisać... Ofensywa nagrzana po porażce z Wilkami, powinna znowu eksplodować, a gospodarze nie mając nic do stracenia powinni nastawić się na strzelenie gola. Jeśli Cardiff nie postawi autobusa i sprobuje prowadzić grę - możemy zobaczyć znowu hokej, bo Spurs są piekielnie mocni w kontrach i beniaminek poczuje się jakby jeździł na łyżwach ????
 
kamilowks 60

kamilowks

Użytkownik
Witam wszystkich po dlugiej przerwie, w Nowym Roku.
21 kolejki PL czas start, a na poczatek rozklad na czynniki pierwsze spotkania Everton vs. Leicester.
Remis, zwyciestwo, porazka? Oba zespoly bardzo nie przewidywalne. Ciezkie do wytypowania kto moze zgarnac 3 punkty. Ja ide w strone overa bramkowego obu zespolow. Dlaczego?
- Setne spotkanie miedzy The Toffees a The Foxes
- H2H miedzy tymi zespolami wyglada obiecujaco
- Brak wiekszych absencji po obu ze stron (Lookmam, Amartey)
- Po stronie zespolu z niebieskiej czesci Liverpoolu mamy Pickforda, ktory wpuscil 15 goli w Grudniu, lecz mamy takze Richarlisona najlepszego.strzelca z 9.bramkami na koncie.
- Za Leicester przemawiaja 2 znaczace fakty. Vardy lubi grac przeciw The Toffees, a Lisy potrafia grac a Nowy Rok (bramko strzelne).
Podsumowujac Over 2.5 powinien zostac pokryty. Dodatkowo do grania tego typu motywuja mnie slows Marco Silvy oraz Claude Puel&#39;a, ktorzy wspominaja na temat zmeczenia I intesywnosci gry w ostatnich tygodniach (braki w obronie? Mniej taktycznej gry?) Ja to upatruje w taki sposob. POWODZENIA ????

12:30 EVERTON vs. LEICESTER
TYP: OVER 2.5 GOLA
BUK: UKBET
KURS: 1.92

Zawod i brak jakiegokolwiek pomyslu ze strony Evertonu...
 
baku193 5,7K

baku193

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna - Anglia
Godzina: 13:30
Spotkanie: Everton-Leicester
Typ: x
Kurs: 3.50
Bukmacher: Fortuna
Analiza:pierwsze spotkanie w nowym roku w którym na przeciwko siebie staną ekipy Evertonu Liverpool oraz Leicesteru. Gospodarze są stawiani w roli faworyta do zdobycia kompletu punktów, pomimo słabych ostatnich spotkań, bowiem na 4 spotkania zanotowali aż 3 porażki i ich gra ostatnio nie wyglądała zbyt dobrze, teraz jednak mają spotkanie na swoim stadionie i muszą tutaj zawalczyć o komplet punktów z zespołem leicester, który przecież też tych punktów potrzebuje, bowiem po dwóch niespodziankach i zwycięstwach nad zespołami Chelsey oraz Manchesteru City przyszła niespodziewana przegrana na własnym stadionie z zespołem z Cardiff który jest jednym ze słabszych zespołem ligi. Dlatego spotkanie zapowiada nam się niezwykle ciekawie i patrząc na poprzednie spotkania to możemy tutaj liczyć na kilka bramek, bowiem na 10 spotkań pomiędzy tymi dwiema ekipami to w 9 z nich padło over 2.5 bramki. Myślę że taki typ ma szanse powodzenia również w dniu dzisiejszym. W ekipie gospodarzy najprawdopodobniej nie zobaczymy: Lookmana a u gości nie zagrają Amartey oraz możliwe że Wes Morgan. Stawiam na dokładny wynik po 2.
 
C 748

crystiano07

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka nożna
Spotkanie: Arsenal - Fulham
Typ: 2 [+1,5]
Kurs: 1,75
Godz: 16:00
Bukmacher: Totolotek
Ostatni mecz Arsenalu udało się perfekcyjnie wytypować, choć aż tak wysokiej porażki na Anfield się nie spodziewałem. To na pewno będzie siedziało trochę w głowie graczom gospodarzy, którzy nadal zmagają się z falą urazów. Widać to zresztą po wynikach, bo cztery ostatnie mecze to tylko jedna wygrana i powoli dogania ich już Manchester w tabeli. Za to Fulham mimo pozycji w strefie spadkowej zdaje się ostatnio odbijać do dna. Przede wszystkim w defensywie, bo ta najgorsza obrona Premier League straciła w ostatnich trzech meczach tylko jedną bramkę. W dodatku bilans 1-2-0 w tym czasie jest jakaś iskierką nadziei. O ile Arsenal powinien wygrać to moim zdaniem będzie to dla nich dużo trudniejszy mecz niż wskazują kursy, dlatego też wybieram +1,5 na gości.
 
K 2

krzysiek11021

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna - Anglia, Premier League
Godzina: 21:00
Spotkanie: Newcastle - Man. Utd.
Typ: Man. Utd
Kurs: 1,6 fortuna

Tutaj nie będę się rozpisywał. United po odejściu Mourinho gra całkowicie inną piłkę. 3 mecze, 3 wygrane. Stosunek bramek 13/3. Wydaję mi się, że jest to jedyny rozsądny typ na jutrzejszą kolejkę. Newcastle u siebie gra dość słabo. Na 10 spotkań tylko dwa mecze zdołali wygrać i jeden zremisować. A tak jak mówie/pisze - United gra teraz wyśmienicie i nie wydaję mi się, aby Newcastle wyrwało tutaj choćby punkt.
Typy odważniejsze
UTD wygra i obie strzelą @3.05
UTD wygra i +2.5gola @2.23
Więcej bramek w 2połowie @2.06
Kto gra, a dużo ludzi pewnie na United jutro postawi.. ????
Like.
@Edit - ktoś u góry już podobnie typuję. Nie zauwazyłem ;)
 
moleziusz 3,9K

moleziusz

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna - Anglia, Premier League
Godzina: 21:00
Spotkanie: Newcastle - Man. Utd.
Typ: Man. Utd over 2.5 goli
Kurs: 3,10 fortuna

Działacze Manchesteru United zapewne zaczynają coraz bardziej żałować, że nie zrezygnowali z usług The Special One znacznie wcześniej. Piłkarze wreszcie odblokowani psychicznie grają tak jak należy i mają więcej swobody na boisku. Pogba zyskał nowy blask, atakuje, strzela bramki i cieszy się z każdego gola kolegów. Siła ofensywna tego zespołu powinna pozwolić na strzelenie 3 bramek drużynie Newcastle. Mimo tak eleganckiej gry tyły nie spisują się dosyć szczelnie i bramki są tracone. Przewiduje dokładny wynik 3:1 bądź 4:2. Takie moje przeczucie.
 
waclaw-65884 360

waclaw-65884

Użytkownik
Dzisiejszy mecz Utd jest dla mnie takim prawdziwym testem zmian. Te 3 mecze grali z ekipami do ogrania, co wiecej entuzjazm zmiany dodal kopa. Jak dzis wygraja to juz mozna bedzie mowic ze na prawde to inna ekipa i jada w gore. Patrzac na tabele mamy 2 strefy - Liver , City i Totki i druga strefa Arsenal , Chelsea i Manu. Wydaje mi sie ze dzisiaj Manu zgarnia 3 punkty bo zaraz maja wyjazd na Wembley i prawdziwy mecz prawdy. Potencjal ofensywny maja ogromny i moga grac z zalozeniem ze 2 stracimy ale 3 lub 4 strzelimy. Pogba ktory meczyl sie wczesniej okopany tylko przy linii srodkowej poszedl teraz do przodu i wraca Pogba z Juve ktory bral udzial przy wielu bramkach i kreowaniu sytuacji. Manu dzis wygrywa i jedzie na wielki mecz pokazac nowe oblicze z Totkami.
 
karciarz 26,3K

karciarz

Forum VIP
Spotkanie: Newcastle - Manchester Utd
Typ: Manchester Utd powyżej 1.5 gola
Kurs: 1.64✅✅
Bukmacher: unibet


Czerwone Diabły po zmianie trenera zaczęły zupełnie inaczej grać. Można stwierdzić, że piłkarze grali na zwolnienie The Special One. Widać ogromną różnicę w grze Paula Pogby, który po wywaleniu Mou zaczął grać, asystować i strzelać.
Ostatnie pięć spotkań oby drużyn

Manchester United : WLWWW
Newcastle United: LWDLD
Wykluczenia w Manchesterze: Marcos Rojo, Chris Smalling, Scott McTominay and Eric Bailly
Wykluczeni w Newcastle: Karl Darlow, Ciaran Clark and Ki Sung-yueng
Jeszcze są zawodnicy, których występu nie jesteśmy pewni do końca.
Widzę ogromną szansę na pokrycie powyższego overa. Nie ma już takiego murowania, jak było to za Mou, a od jego zwolnienia rozegrali raptem 3 spotkania, w których zdobyli 12 bramek i trzy stracili. U Mourinho potrzebowali chyba 6 spotkań, na taką ilość goli.
Miejmy nadzieję, że Czerwone Diabły wkroczyły na właściwą drogę, drogę zwycięstw, i prędko nie zboczą z niej.
 
U 2,7K

uzytkownik-148179

Użytkownik
Huddersfield - Burnley
Huddersfield -0.25 @1.88 ⛔
Nie ma co tu dużo pisać, dwie czerwone latarnie ligi, a ze statystyk nie da się za dużo wyczytać. Biorę Teriery, bo grają u siebie. Burnley pewnie jak zwykle na wyjeździe postawi autobus, ale myślę, że któryś ze specyficznych ataków gospodarzy okaże się skuteczny. Grają klasyczny angielski football, dużo dośrodkowań i siłowa gra. Stawiam jednobramkowe zwycięstwo ekipy Davida Wagnera, najbliżej mi do 1-0.
⛔ Huddersfield over 5.5 rogów
✅ Bournemouth - Watford over 1.5
⛔ Wolverhampton - Crystal Palace 1X
⛔ Chelsea - Southampton 1
@3.38
Huddersfield musi zagrać swoją piłę i atakować, będą leciały rogi, jestem przekonany, będę polował na live.
Wisienki także będą atakować, a że nie świecą obroną to Szerszenie także powinny ukłuć. Typ pod Bournemouth - overowa ekipa.
Wilki to jedna z najlepszych defensyw w lidze i nie stracą 3 goli tak jak City z Palace, bo nie ma ciśnienia na zwycięstwo, nie będą mocno ryzykować i narażać się na kontry gości. Orły grają lepiej wyjazdy w tym sezonie, ale dzisiaj nie widzę ich 3 pkt. To co zagrali ostatnio przeciw Chelsea powinno być karane -1 pkt hehe
Kurs na Chelsea słaby, ale podbiłem, żeby dostać boosta do ako, obym nie żałował. The Blues na Stamford Bridge to maszynka, a Święci wyglądają na bardzo zmęczonych. Kilka poważnych absencji, ale w obu ekipach. Statystyki i h2h także wskazują na pewny win gospodarzy.
 
zilzil 21,1K

zilzil

Użytkownik
Huddersfield- Burnley +4,5 kartki | 2,18 Betsafe
Jak już wyżej zostało wspomniane, obie ekipy należą do elitarnego grona czerwonych latarni tej ligi. Ranga tego meczu jest wysoka dla obu drużyn, klasyczny mecz o 6 punktów. Szczerze mówiąc, takich linii w Anglii raczej nie grywam ale tutaj się jednak zdecyduję. Skłaniam się do tego z dwóch powodów. Mecz o życie dla Huddersfield i jednocześnie ogromna szansa dla gości na wyjście ze strefy spadkowej bo z kim jak z kim ale z ostatnią drużyną muszą się starać o komplet punktów. Niedługo mają jeszcze Fulham i przy dobrych wiatrach mogą się zakręcić koło 15 miejsca. Druga sprawa to sędzia. Mike Dean w tym sezonie ma średnią 4,2 kartki na mecz (lepszą ma tylko Roger East ale on sędziował raptem 4 mecze gdy Dean ma ich na koncie 15).
Burnley jest w czołówce najczęściej kartkujących zespołów, Huddersfield w dolnej połówce i to może być niepokojący sygnał. Myślę jednak, że mający nóż na gardle gospodarze wyjdą z założenia, że piłka przejść może ale przeciwnik już nie.
Siedzę w pracy i może troszkę chaotycznie napisane ale ogólny przekaz dość jasny.
 
Otrzymane punkty reputacji: +13
przemovsky23 1,9K

przemovsky23

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna - Anglia , Premier League
Godzina: 21:00
Spotkanie: fortuna
Analiza:
Czerwone Diabły od czasu ,,przejęcia&#39;&#39; ich przez Ole Gunnara Solskjaer&#39;a zmieniły znacznie swojua filozofię do grania oraz znacznie poprawiły skuteczność poprzez stosowanie częstych i przede wszystkim bardzo skutecznym kontratakom/ , a nie , jak to było za kadencji Jose Mourinho , jedynie ustawianie sie bardzo defensywnie po swojej stronie boiska i mozolne konstruowanie ataków pozycyjnych i późniejsze siadanie na tzw. ,,dupie&#39;&#39; i próbowanie dowożenie wyniku do końca meczu .
Newcastle jest drużyną , która potrafi zagrażać właśnie takim druzynom jak Manchester czy Tottenham , strzelając im przynamniej jedną bramke w meczu z nimi , jednakże o wyrywaniu im punktów czy nawet wygrywanie z nimi , to o takich rzeczach nie mamy nawet co mówić ;-P .
Trzeba jednak zaznaczyć , iż pomimo , że ,,Sroki&#39;&#39; nie są raczej faworytem tego spotkania , to niemal w każdym spotkaniu u siebie ekipa pod przewodnictwem Rafy Beniteza potrafiła strzelić honorowego gola , niezależnie od klasy przeciwnika czy też preferowanego stylu gry przez niego .
Dlatego też stawiam na dokładny wynik , który jest korzystny dla Czerwonych Diabłów , którzy powinni wygrać przynajmniej różnicą dwóch bramek na mecz


LINK :https://www.flashscore.pl/mecz/nuHzFyX9/#szczegoly-meczu
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom