Rozliczanie zakładów w unibecie według ich własnego kaprysu

czoker 97,3K

czoker

Pograłem dzisiaj trochę zakładów na rogi w meczu Rangers - Celtic do przerwy, linie 5,5 oraz 6,5.
Po 1 połowie wszystko elegancko rozliczone - połowa zakończyła się wynikiem 5:2 w rogach. Po skończonym meczu zobaczyłem kilka wiadomości od unibetu na swoim koncie - ku mojemu zdziwieniu wszystkie zakłady zostały anulowane - powód przez nich podany &quot;oczywisty bład w kursie/linii&quot;. No trudno, życie, zdarza się.
Nie byłoby w tym nic dziwnego ale napisałem do kumpla, który również grał ten mecz - tylko linię 7,5.
Domyślacie się jak rozliczony jest jego zakład ? ???? Oczywiście jako przegrany i tutaj nie ma mowy o błędnej linii lub kursie. Także wszystkie przegrane zakłady zostawiają, a wygrane rozliczają według własnej woli.