>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 200 ZŁ!<<<

Najbezpieczniejsza progresja/system

T 33

trm

Użytkownik
Witam.
Abstrahując od opłacalności grania systemem czy też progresją (nie chciałbym żeby w tym kierunek ten temat zboczył) - jaki system lub progresja jest wg was najbezpieczniejszy? Przez &quot;najbezpieczniejszy&quot; rozumiem, że dany system nastawiony jest na jak najdłuższą grę, a nie jak największy zysk tzn. w przypadku potknięcia się pozwala nam dosyć łatwo pozostać przy środkach na grę, a w następnych fazach skupiony jest przede wszystkim na odrobieniu strat nawet z wyjściem na 0, a nie na +.
Temat póki co jest teoretyczny i będę wdzięczny za podanie ciekawych przykładów. Sam znalazłem metodę ediego8 &quot;Albo wygram albo odzyskam&quot;, ciekawa też wydawała mi się progresja z przerzutką także ediego8 ale nie sądzę żeby przy tych założeniach zdałaby egzamin tak dobrze jak poprzednia metoda.
 
malyenter1 2,2K

malyenter1

Użytkownik
Witam.
Abstrahując od opłacalności grania systemem czy też progresją (nie chciałbym żeby w tym kierunek ten temat zboczył) - jaki system lub progresja jest wg was najbezpieczniejszy? Przez &quot;najbezpieczniejszy&quot; rozumiem, że dany system nastawiony jest na jak najdłuższą grę, a nie jak największy zysk tzn. w przypadku potknięcia się pozwala nam dosyć łatwo pozostać przy środkach na grę, a w następnych fazach skupiony jest przede wszystkim na odrobieniu strat nawet z wyjściem na 0, a nie na +.
Temat póki co jest teoretyczny i będę wdzięczny za podanie ciekawych przykładów. Sam znalazłem metodę ediego8 &quot;Albo wygram albo odzyskam&quot;, ciekawa też wydawała mi się progresja z przerzutką także ediego8 ale nie sądzę żeby przy tych założeniach zdałaby egzamin tak dobrze jak poprzednia metoda.
Ja kiedyś grałem AKO składające się z dwóch spotkań grałem parzyste nieparzyste szansa była 1do4 czyli 25% ale wiadomo że w tym przypadku mogą to być wyniki losowe i na przykład NN może nie wypaść przez 20 a nawet 30 spotkań . Można też jakieś akko z dwóch spotkań.gdzie kurs waha się w okolicy 3,8 , 4,0 .Teraz gram tylko remisy w NHL NHL lub KHL ponieważ tam jest dużo spotkań i gra dużo zespołów sezon jest w miarę długi . Po zakończeniu sezonu kasę która została z progresja przerzucam na baseball mlb zwycięstwo w pierwszym inningu . Stawkę obliczam według wzoru:
X= a*(1+c)/b-(1+c)
Gdzie.
X - stawka
a - dotychczasowy wkład
b - kurs pomniejszony o podatek np:
4* 0,88=3,52
c - yield
Przykład :
Dotychczas w progresji włożyliśmy 358 zł. Kurs na spotkanie 4,25
Zakładany yield 13 % (podstawiamy 0,13)
Obliczamy najpierw b.:
b=4,25*0,88=3,74
Teraz obliczamy stawkę :

X= 358*(1+0,13)/3,74-(1+0,13)
X= 358*1,13/3,74-1,13
X= 404,54/2,61 =155
Dotychczasowy wkład 155+358=513
Zakładana wygrana 155*3,74= 579,7
Sprawdźmy czy będzie zgadzał się yield
Zysk = 579,7-513=66,7
Yield =66,7/513=13,0019%
jak ktoś naprawdę gra bez emocji to w dłuższym okresie czasu naprawdę się opłaca.
 
Otrzymane punkty reputacji: +16
rosalin 9

rosalin

Użytkownik
Według mnie jak juz grac progresją to odwróconą (ewentualnie normalna maksymalnie 4stopniową). Grasz jeden kup za powiedzmy 10 zł, wchodzi to nastepny grasz za całość czyli te 10zł+ wygrana. Robisz tak do 3-4 stopni. W przypadku przegranej zaczynasz znowu od 10 zł. Kurs w okolicach 1,8-3 bedzie najbardziej optymalny. Polecam
 
Otrzymane punkty reputacji: +9
mr.betman 195

mr.betman

Użytkownik
malyenter1 - ciekawy wywód z tym stawkowaniem.. Sam gram remisy w hokeju. Myślę, że rozgryzłem, jak można tam wygrywać (niebawem założę swój temat z kuponami ze statystykami, gdzie będzie widać co i jak). Ma swój kalkulator stawkowania, ale Twoje przemyślenia są warte uwagi.
 
K 1,7K

kfjatek

Użytkownik
Ja próbuję grania na 1 błąd (remis) z trzema zdarzeniami z kursami w przedziale 1,7 - 2,5.
Zmodyfikowany system też od wspomnianego wcześniej ediego8.
Na 30 próbach zanotowałem plus już przy płaskiej stawce. Początek był wręcz rewelacyjny - zaczęło się granie &quot;po kursach&quot; i skuteczność znacznie spadła. Sam jestem ciekaw jak będzie na kolejnych 30 próbach.
 
mr_k 0

mr_k

Użytkownik
Ja próbuję grania na 1 błąd (remis) z trzema zdarzeniami z kursami w przedziale 1,7 - 2,5.
Zmodyfikowany system też od wspomnianego wcześniej ediego8.
Na 30 próbach zanotowałem plus już przy płaskiej stawce. Początek był wręcz rewelacyjny - zaczęło się granie &quot;po kursach&quot; i skuteczność znacznie spadła. Sam jestem ciekaw jak będzie na kolejnych 30 próbach.
Mógłbyś dać linka do opisu systemu i stawkowania? Ewentualnie jakieś przykłady podac?
 
K 1,7K

kfjatek

Użytkownik
Mógłbyś dać linka do opisu systemu i stawkowania? Ewentualnie jakieś przykłady podac?
https://forum.bukmacherskie.com/threads/metoda-musisz-przegrac-aby-wygrac-by-edi8.37147/
Tak jak pisalem, gram z błędem na remis w zakładach trzydrogowych. Przykładowo. Mam 3 typy.
Juventus-Inter 1 1.8
Feyenoord-Ajax 1 1.9
Liverpool-Tottenham 1 1.7
Gram 3 triple. X11, 1X1, 11X. AKO ~12.
Mówiąc krótko, opieram się na założeniu ,że jeden z trzech typów okaże się nietrafiony ale nie całkowicie (tj.mój faworyt nie przegra).
 
malyenter1 2,2K

malyenter1

Użytkownik
https://forum.bukmacherskie.com/threads/metoda-musisz-przegrac-aby-wygrac-by-edi8.37147/
Tak jak pisalem, gram z błędem na remis w zakładach trzydrogowych. Przykładowo. Mam 3 typy.
Juventus-Inter 1 1.8
Feyenoord-Ajax 1 1.9
Liverpool-Tottenham 1 1.7
Gram 3 triple. X11, 1X1, 11X. AKO ~12.
Mówiąc krótko, opieram się na założeniu ,że jeden z trzech typów okaże się nietrafiony ale nie całkowicie (tj.mój faworyt nie przegra).
To jaki sens jest tak grać jak można zagrać 1X na każdą drużynę i kurs około 1,75 i jest pewne że przy 111 też wejdzie.
 
zloty5o 83,2K

zloty5o

Użytkownik


ja gram progresje na overy duble ako bez spiny 1.6  5 level i masz inny system tzn 10 krotnosc ukonczony
 
Do góry Bottom