>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 200 ZŁ!<<<
Fortuna bonus

TBL (Turcja) 2018/2019

Status
Zamknięty.
pukon 897,2K

pukon

Użytkownik

Liga turecka na sezon 2018/2019
Mistrzowski tytuł będzie broniła drużyna Fenerbahce po zwycięstwie 4-1 w finale fazy play off z Tofas. Z ligi spadły zespoły Yesilgiresun i Usak Sportif, awans wywalczyły ekipy Afyon Belediye i Turk Telekom. Ze startu w tym sezonie zrezygnowali Trabzonspor i Eskisehir, tym samym awansował jeszcze Bahcesehir (finalista fazy play off w TBL) i zmniejszono liczbę drużyn do piętnastu.
Powodzenia!
 
pukon 897,2K

pukon

Użytkownik
Super Liga Turcja
Gaziantep - Buyukcekmece godz. 17.00
1 / 1.44✅
1(-3,5) / 1.78✅
Gaziantep powyżej 76,5pkt / 1.80⛔
Gospodarze dziesiąte miejsce z bilansem 2-3, goście piąta pozycja w tabeli i bilans 3-2. Gaziantep przystępuję do tego meczu po trzech przegranych z rzędu, już samo to, powinno ich mocniej zmobilizować do przełamania. Pooglądałem sobie kadry i statystyki obu zespołów z tego sezonu i spróbuje tutaj zagrać w stronę gospodarzy, którzy według mnie, nie ustępują w niczym ekipie Buyukcekmece, gdyby tylko skuteczność była lepsza, te wyniki dzisiejszych gospodarzy byłyby na pewno korzystniejsze. Oczywiście goście trochę lepsze wyniki, ale trzeba też pamiętać, że cztery z pięciu kolejek rozegrali na własnym parkiecie i to dla nich pierwszy wyjazd od drugiej kolejki, tez pewna niewiadoma jak zaprezentują się na obcym parkiecie. Ekipa Buyukcekmece ma bardzo nikłe wsparcie z ławki - na średnio zdobyte około 78pkt, punkty z ławki to około 10 - muszą licząc jedynie na pierwszą piątkę, mając już sporo minut na parkiecie, też może przyjść słabsza dyspozycja kluczowych zawodników. W drużynie Gaziantep przy średnio zdobytych 65pkt na mecz (przy jednak słabej skuteczności), to wsparcie z ławki jest ponad dwukrotnie wyższe i ta szersza kadra, może mieć tutaj znaczenie - dodali ostatnio jeszcze Marko Tomasa (rozpoczął sezon w chorwackim Zaboku gdzie miał średnio 29pkt na mecz/poprzedni sezon Cibona - 11,3pkt liga krajowa i 11,6pkt ABA). Odkąd ekipa Buyukcekmece awansowała do najwyższej klasy rozgrywkowej (trzy sezony wcześniej), drużyna Gaziantep sporo rzucała w spotkaniach z tym rywalem - średnio około 84pkt. W tym sezonie gospodarze średnio rzucają na mecz około 65pkt, z kolei goście średnio tracą około 79pkt. W każdym z dotychczasowych spotkań Gaziantep, biorąc pod uwagę przebieg gry, nie odstawał od rywali, zabrakło &quot;tylko&quot; lepszej skuteczności, zakładając, że już te trzy ostatnie porażki odpowiednio ich zmobilizują, powinni tutaj mocno powalczyć o zwycięstwo - kadry nie mają słabszej, dodatkowo jeszcze wzmocniona, więc mam nadzieję, że to wszystko wystarczy do sięgnięcia po pełną pulę. (LVBet)
76-60
 
Z 582K
Dyscyplina: Koszykowka Turcja
Godzina: 16:00
Spotkanie: Sakarya Bsb - Istanbul Bsb
Typ: 1
Kurs: 3,75✅
Bukmacher: Fortuna
Analiza:To spotkanie napewno niebędzie stało na zbyt wysokim poziomie,ale zaciętej i wyrównanej walki niepowinno w tym meczu zabraknąc.Gospodarze tego pojedynku beniaminek Sakarya BB obecnie zajmuje dalekie 12 miejsce w tabeli z 10 punktami zdobytymi,ale głównym zadaniem dla tej drużyny jest walka o utrzymanie się w lidze.W dotychczas rozegranych pojedytnkach odnieśli oni 3 zwycięstwa i 4 mecze przegrali.W ostatniej kolejce spisali się kompromitująco i przegrali na wyjeżdzie z Pinar 93-63.Myśle że w tym pojedynku żeby się zrehabilitowac i odnieśc zwycioęstwo nad również słabym przeciwnikiem,a jak nawet przegrają to minimalnie.Istanbul BSN ich rywal plasuje sięe teraz na 13 miejscu z bilansem 2 zwycięstw i 5 poniesionych porażek.
Weszlo jak masełko
 
Otrzymane punkty reputacji: +15
C 0

colaluki1991

Użytkownik
Dyscyplina: Koszykowka Turcja
Godzina: 16:00
Spotkanie: Sakarya Bsb - Istanbul Bsb
Typ: 1
Kurs: 3,75
Bukmacher: Fortuna
Analiza:To spotkanie napewno niebędzie stało na zbyt wysokim poziomie,ale zaciętej i wyrównanej walki niepowinno w tym meczu zabraknąc.Gospodarze tego pojedynku beniaminek Sakarya BB obecnie zajmuje dalekie 12 miejsce w tabeli z 10 punktami zdobytymi,ale głównym zadaniem dla tej drużyny jest walka o utrzymanie się w lidze.W dotychczas rozegranych pojedytnkach odnieśli oni 3 zwycięstwa i 4 mecze przegrali.W ostatniej kolejce spisali się kompromitująco i przegrali na wyjeżdzie z Pinar 93-63.Myśle że w tym pojedynku żeby się zrehabilitowac i odnieśc zwycioęstwo nad również słabym przeciwnikiem,a jak nawet przegrają to minimalnie.Istanbul BSN ich rywal plasuje sięe teraz na 13 miejscu z bilansem 2 zwycięstw i 5 poniesionych porażek.
U gospodarzy jakieś problemy, zmiana trenera. Kursy strasznie poszły w górę
 
W 151,7K

wielki_gracz

Forum VIP
Dyscyplina: Koszykówka - Turcja, Super Ligi
Godzina: 18:15
Spotkanie: Banvit Bandirma - Afyon Belediye
Typ: 2
Kurs: 3,74
Bukmacher: 1xbet
Analiza:
Zgadza się jest tak jak colaluki1991 napisał wyżej odnośnie meczu Sakarya - Istanbul Bsb, u gospodarzy zmiana trenera, ogromne problemy finansowe klubu i odejście Toneya Douglasa do Darussafaki. Ciężkie chwile przeżywa Sakarya i zanosi się na to, że będzie jeszcze gorzej. Ja wolę poszukać niespodzianki właśnie w tym spotkaniu opisywanym przeze mnie. Na początek tabela:

Spotkanie dwóch ostatnich drużyn w tabeli i ja tutaj spodziewałem się nieco bardziej wyrównanych kursów. Owszem gospodarze napewno są bardziej doświadczonym i utytułowanym zespołem jeżeli chodzi o występy w najwyższej klasie rozgrywkowej w Turcji ale w tym sezonie wyraźnie im się coś nie wiedzie. Zespół ten w końcu odpali i raczej wątpliwe aby zakończył rozgrywki na miejscu na którym się teraz znajduje ale teraz jest w dołku i spróbuję to wykorzystać. Afon Belediye to beniaminek tego sezonu ale ma dość ciekawy skład i pokazał, że umie się postawić drużyną mocniejszym od Banvitu. Przegrał w ostatniej kolejce u siebie z Darussafaka tylko 3 punktami różnicy (93-96), pokonał Galatasaray po dogrywce na wyjeździe 103-98, powalczył na wyjeździe z Besiktasem przegrywając 75-80, pokonał u siebie Tofas 96-85. Te wyniki pokazują, że w zespole drzemie potencjał i zupełnie nie zgadzam się z tymi kursami wystawionymi na to spotkanie. Być może Banvit jest faworytem ale nie na takie kursy. W obu zespołach postaciami kluczowymi są gracze amerykańscy i dzisiaj też nie powinno być inaczej. Ja spodziewam się tutaj zaciętego pojedynku a napewno dużo bardziej wyrównanego jak pokazują kursy wystawione przez buki na to spotkanie i myślę, że Afyon nie jest w tym spotkaniu bez szans tym bardziej, że gospodarzom w tej części sezonu wyraźnie nie idzie w rodzimej lidze. Dużo lepiej jest w Lidze Mistrzów ale tutaj brakuje im jak narazie szczęścia i myślę, że trzeba to wykorzystać.
⛔ 72-71
 
Z 582K
Dyscyplina: Koszykowka Turcja
Godzina: 17:00
Spotkanie:Bahcesehir Koleji - Anadolu Efes handicap [8,5-0 ]
Typ: 1
Kurs: 1,90✅
Bukmacher: Totolotek
Analiza:Gospodarze tego spotkania koszykarze :Bahcesehir Koleji to beniaminek ligi.Spisują sie oni całkiem dobrze i teraz zajmują 9 miejsce w tabeli z 13 punktami zdobytymi.W dotychczas rozegranych pojedynkach wygrali 4 mecze,oraz 5 pojedynków przegrali.W ostatniej kolejce przegrali po niezwykle wyrównbanym pojedynku 65-63 na wyjeżdzie z Gazientep.Teraz czeka ich bardzo trudne zadanie ponieważ ich rywal Anadolu Efes to jeden z faworytów do tytułu mistrzowskiego w tym sezonie.Obecnie plasują się oni na 3 miejscu w tabeli z 15 punktami zdobytymi.Na ten ich w3ynik składa się 6 zwycięstw i 3 pojedynki przegrali.W ostatniej kolejce przegrali na swoim parkiecie 86-90 z Besiktasem.Myśle ze to będzie zaqcięte spotkanie i gospodarze nawiążą wyrównaną walke,a jak przegrają to minimalnie.
 
Z 582K
Dyscyplina: Koszykowka Turcja
Godzina: 11:00
Spotkanie: Sakarya Bsb - Galatasaray SK handicap [10,5 -0 ]
Typ: 1
Kurs: 1,80⛔Parodia
Bukmacher :Totolotek
Analiza.W tym spotkaniu koszykarze gospodarzy wcale niestoją na straconej pozycji i nawiążą wyróównaną w3alke z swoim przeciwnikiem Galatasaray SK,a jak nawet przegrają to minimalnie.Obecnie zajmuja oni 10 miejsce w tabeli z 4 zwycięstwami i 5 pojedynków przegrali.Co prawda w ostatniej kolejce doznali wysokiej porażki na wyjeżdzie 91-70 z Afyon Beledyie ale to tylko może wpłynąc motywyjąco żeby dobrze zaprezentować się na swoim parkiecie.Pierwsza piątka z ostatniegio spotklania to sami rodzimi gracze:Cervigen,Edge,Esilk,Karahan i Meric.Kluczem do ich dobrej postawy jest agresywna obrona i skuteczne rzuty za 3 punkty.Jeżeli w tych elamentach zaprezentują się bardzo dobrze to są nawet w stanie sprawic niespodzianke i odnieśc zwycięstwoOstatnie 2 pojedynki pomiędzy tymi zespołami zakończyły się ich zwycięstwami 75-73 na swoim ternie i 77-75 na wyjeżdzie.Ich rywal Galatasaray to utytułowany zespół który zajmuje 6 miejsce i ma w swoim dorobku 5 zwycięstw i 4 poniesione porażki.W ostatniej kolejce pewnie pokonali na swoim terenie Banvit 86-76.Myśle że w handicapie plus 10,5 punkta gospodarze powinni odnieśc spokojnie zwycięstwo.
 
pukon 897,2K

pukon

Użytkownik
Dyscyplina: Koszykowka Turcja
Godzina: 11:00
Spotkanie: Sakarya Bsb - Galatasaray SK handicap [10,5 -0 ]
Typ: 1
Kurs: 1,80
Bukmacher :Totolotek
Analiza.W tym spotkaniu koszykarze gospodarzy wcale niestoją na straconej pozycji i nawiążą wyróównaną w3alke z swoim przeciwnikiem Galatasaray SK,a jak nawet przegrają to minimalnie.Obecnie zajmuja oni 10 miejsce w tabeli z 4 zwycięstwami i 5 pojedynków przegrali.Co prawda w ostatniej kolejce doznali wysokiej porażki na wyjeżdzie 91-70 z Afyon Beledyie ale to tylko może wpłynąc motywyjąco żeby dobrze zaprezentować się na swoim parkiecie.Pierwsza piątka z ostatniegio spotklania to sami rodzimi gracze:Cervigen,Edge,Esilk,Karahan i Meric.Kluczem do ich dobrej postawy jest agresywna obrona i skuteczne rzuty za 3 punkty.Jeżeli w tych elamentach zaprezentują się bardzo dobrze to są nawet w stanie sprawic niespodzianke i odnieśc zwycięstwoOstatnie 2 pojedynki pomiędzy tymi zespołami zakończyły się ich zwycięstwami 75-73 na swoim ternie i 77-75 na wyjeżdzie.Ich rywal Galatasaray to utytułowany zespół który zajmuje 6 miejsce i ma w swoim dorobku 5 zwycięstw i 4 poniesione porażki.W ostatniej kolejce pewnie pokonali na swoim terenie Banvit 86-76.Myśle że w handicapie plus 10,5 punkta gospodarze powinni odnieśc spokojnie zwycięstwo.
Tutaj chyba warto uważać na obecną ekipę Sakarya, już wcześniej wielki_gracz czy colaluki1991 słusznie zauważyli te problemy. Szybko skończyła się dla nich europejska przygoda (FIBA Europe Cup) - swoją droga mieli naprawdę wszystko by ugrać fajny wynik, pisałem o nich trochę w temacie Champions League/FIBA Europe Cup, teraz pojawiły się spore problemy finansowe, częsty przypadek budowania pod puchary i późniejszy brak sukcesu w nich.
Odszedł trener Ernak, odeszli już tak kluczowi tam zawodnicy na których miała być budowana ta drużyna, jak Douglas, Nnoko, Salumu, ostatnio Ozkan, pewnie jak pojawią się oferty odejdą kolejni. W ostatnim meczu ligowym zagrali ośmioosobową kadrą, w tym trzech młodzieżowców, a na parkiecie prezentowała się praktycznie tylko szóstka graczy. Niewątpliwie obecna sytuacja Sakarya, nie jest zbyt optymistyczna. Sam pewnie zdecyduje się na handi Galaty, ale jak najbardziej życzę Ci powodzenia, może akurat masz dobrego nosa do tego meczu.
Odnośnie tego co napisałem wcześniej, spróbuję tutaj w stronę Galatasaray (-11pkt / 1.82 - LVBet)✅, jeżeli podejdą do tego meczu na poważnie, to powinni wyraźnie pokonać osłabioną nie tylko kadrowo, ale też organizacyjnie ekipę Sakarya.
56-89
 
Otrzymane punkty reputacji: +12
W 151,7K

wielki_gracz

Forum VIP
Dyscyplina: Koszykówka - Turcja, Super Ligi
Godzina: 18:00
Spotkanie: Darussafaka - Sakarya Buyuksehir (Włącznie z dogrywką)
Typ: handicap 1 (-13.5)
Kurs: 1,49
Bukmacher: 1xbet
Analiza:
Tabela wygląda tak:

Oba zespoły mają taką samą liczbę punktów i dołują w ligowej tabeli. Jednak Darussafaka według mnie jest zespołem dużo mocniejszym i dzisiaj spodziewam się pogromu i zwycięstwa gospodarzy dużą różnica punktową. Ja wybieram handicap -13.5 i myślę, że zostanie pokryty. Sakarya w ostatnim spotkaniu ligowym u siebie uległ w meczu z Galatasaray aż 56-89 (różnicą 33 punktów) a w przed ostatniej kolejce przegrali na wyjeździe z Afyon Belediye 70-91 (różnica 21 punktów). Dzisiaj spodziewam się podobnej różnicy. Goście tego meczu borykają się z poważnymi problemami finansowymi i to się odbija na wynikach drużyny. Kilku graczy odeszło, pełno wewnętrznych problemów i to skutkuje takimi wynikami. Darussafaka rozczarowuje ale jednak jest zespołem dużo mocniejszym i tutaj spokojnie na własnym parkiecie powinni sobie poradzić z tym rywalem.
✅ 82-57
 
pukon 897,2K

pukon

Użytkownik
Gaziantep - Darussafaka godz. 17.00
2 / 1.62✅
2(-2,5) / 1.85✅
Ekipa gospodarzy ósma pozycja w tabeli i bilans 8-6, drużyna gości dwunaste miejsce z bilansem 6-8. Ta sytuacja w tabeli dla Darussfaka robi się coraz bardziej nieciekawa, bliżej im do miejsca spadkowego niż do play offów, co już w samo w sobie powinno ich bardziej zmotywować - tutaj akurat mają szczęście, że kilka zespołów zmaga się z problemami finansowymi i przez to znacznie obniżyły loty, bo to miejsce byłoby jeszcze gorsze. Co prawda Darussafaka w tym sezonie nie jest już tak silna personalnie, ale to nadal bardzo mocny kadrowo zespół, przynajmniej na warunki ligi tureckiej, może nie na najwyższe pozycję, no ale gra w strefie play off, to powinien być tutaj obowiązek. Brakuję Erica, który dostał pięć meczów zawieszenia, McCallum już prawdopodobnie nie zagra więcej w drużynie, trener nie jest zadowolony z jego dotychczasowej gry, no ale tam dalej jest spora jakość w kadrze - Douglas, Evans, Kidd, Peiners, Diebler czy grupa bardzo solidnych Turków jak Ozmizrak, Baygul, Savas czy Ozdemiroglu, jest też jakaś szansa, że wykuruje się już Brown - chociaż nie znalazłem potwierdzenia tego. Z kolei Gaziantep gra bardzo solidnie, tylko że tutaj wcześniej czy później przyjdzie tez słabszy okres z racji bardzo wąskiej kadry, po odejściu Jamesa do AEK-u Ateny, zostało tak naprawdę sześciu, siedmiu graczy (zależy od dyspozycji) wnoszących więcej jakości do ekipy, na dłuższą metę, może to być kłopotliwe. Do tego są już ponad dwa tygodnie od ostatniej gry w lidze, takie mocne wybicie z rytmu meczowego może też mieć tutaj jakieś znaczenie.
W związku z tą dłuższą przerwą, spróbuję też pójść w stronę Darussafaka od początku spotkania, bo to też pewna niewiadoma, jak ekipa rywali będzie potrafiła po tej pauzie wejść w mecz:
1.kwarta Darussafaka / 1.72⛔
W pierwszej grze tych zespołów Gaziantep wygrał 63-62, więc Darussafaka musi tutaj postarać się o wygraną i możliwie lepszy bilans w przypadku, gdy oba zespoły będą zainteresowane grą w play off. Wyniki osiągane w lidze przez Darussafakę na pewno nie zachęcają, no ale skoro można było pokonać Baskonię ostatnio, to może to będzie jakiś prognostyk do podtrzymania tej lepszej dyspozycji i powalczeniu też w lidze, bo tutaj już naprawdę punkty są coraz bardziej potrzebne, a kolejne słabe występy, tylko oddalają od strefy play off - nie zagrają już przez to słabe miejsce tabeli w pucharze Turcji, kolejne rozczarowania sportowe mogą tylko osłabiać ten klub. (LVBet)
62-65 (1.kwarta 14-13)
 
Otrzymane punkty reputacji: +4
T 8,9K

trema11

Użytkownik
Gaziantep - Darussafaka godz. 17.00
2 / 1.62
2(-2,5) / 1.85
Ekipa gospodarzy ósma pozycja w tabeli i bilans 8-6, drużyna gości dwunaste miejsce z bilansem 6-8. Ta sytuacja w tabeli dla Darussfaka robi się coraz bardziej nieciekawa, bliżej im do miejsca spadkowego niż do play offów, co już w samo w sobie powinno ich bardziej zmotywować - tutaj akurat mają szczęście, że kilka zespołów zmaga się z problemami finansowymi i przez to znacznie obniżyły loty, bo to miejsce byłoby jeszcze gorsze. Co prawda Darussafaka w tym sezonie nie jest już tak silna personalnie, ale to nadal bardzo mocny kadrowo zespół, przynajmniej na warunki ligi tureckiej, może nie na najwyższe pozycję, no ale gra w strefie play off, to powinien być tutaj obowiązek. Brakuję Erica, który dostał pięć meczów zawieszenia, McCallum już prawdopodobnie nie zagra więcej w drużynie, trener nie jest zadowolony z jego dotychczasowej gry, no ale tam dalej jest spora jakość w kadrze - Douglas, Evans, Kidd, Peiners, Diebler czy grupa bardzo solidnych Turków jak Ozmizrak, Baygul, Savas czy Ozdemiroglu, jest też jakaś szansa, że wykuruje się już Brown - chociaż nie znalazłem potwierdzenia tego. Z kolei Gaziantep gra bardzo solidnie, tylko że tutaj wcześniej czy później przyjdzie tez słabszy okres z racji bardzo wąskiej kadry, po odejściu Jamesa do AEK-u Ateny, zostało tak naprawdę sześciu, siedmiu graczy (zależy od dyspozycji) wnoszących więcej jakości do ekipy, na dłuższą metę, może to być kłopotliwe. Do tego są już ponad dwa tygodnie od ostatniej gry w lidze, takie mocne wybicie z rytmu meczowego może też mieć tutaj jakieś znaczenie.
W związku z tą dłuższą przerwą, spróbuję też pójść w stronę Darussafaka od początku spotkania, bo to też pewna niewiadoma, jak ekipa rywali będzie potrafiła po tej pauzie wejść w mecz:
Ja tak na szybko bo zaraz mecz,po przyjrzeniu się trochę bliżej,po tym co kolega napisał gram że gospodarze wygrają 2 kw. kurs na to jest 1.9
Gospodarze przeważnie u siebie 2 kw mają dobre i pewnie wygrywają.
Powodzenia sobie i koledze.
1.kwarta Darussafaka / 1.72
W pierwszej grze tych zespołów Gaziantep wygrał 63-62, więc Darussafaka musi tutaj postarać się o wygraną i możliwie lepszy bilans w przypadku, gdy oba zespoły będą zainteresowane grą w play off. Wyniki osiągane w lidze przez Darussafakę na pewno nie zachęcają, no ale skoro można było pokonać Baskonię ostatnio, to może to będzie jakiś prognostyk do podtrzymania tej lepszej dyspozycji i powalczeniu też w lidze, bo tutaj już naprawdę punkty są coraz bardziej potrzebne, a kolejne słabe występy, tylko oddalają od strefy play off - nie zagrają już przez to słabe miejsce tabeli w pucharze Turcji, kolejne rozczarowania sportowe mogą tylko osłabiać ten klub. (LVBet)
coś mi nie wyszło z moim postem,wiec krótko sam typ bo zaraz mecz.
GGospodarze wygrają 2 kw.
Kurs-1.9
 
T 8,9K

trema11

Użytkownik
Tak na szybko,bo muszę lecieć a jak wrócę to będzie po ptakach.

Bahcesehir Kol.-Darussafaka
Typ-1 +++
Kurs- 2.1

Anadolu Efes-Banvit
Typ -under 162,5 ---
Kurs-1.9
Jeśli chodzi o pierwsze spotkanie to uwazam że gospodarze u siebie z bilansem 7-2 powinni wygrać z Euroligową ekipą gości,którzy na wyjazdach bardzo słabo bo 1-6,jest to najgorszy bilans w lidze.
Gospodarze przegrali z Efesem i Fenerbahce,co wstydu nie przynosi,w tabeli dzieli ich 1 pkt,oba zespoły walczą o play offy,więc nikt tu nie odpusci.Ja stawiam na ekipę gospodarzy ze względu na utut swojego boiska.
W drugim typie idę w under pkt,miałem zagrać na Efes z handi ale nie jestem pewien czy wygrają 13 pkt,pewnie gdyby trzeba było to i by wygrałi.
W bezposrednich meczach ta granica była 2-krotnie przekraczana a 3-nie nie,wygrywają na przemian,kursy na over lecą jakby trochę w dół,ale ja ryzykuję i układam własny scenariusz coś 82-74.
Taki wynik przewiduje,nie że dokładny ale punkty w tych granicach.
Wczoraj nos mnie zawiódł,więc może i dziś będzie na zielono.
 
pawkuc 150

pawkuc

Użytkownik
Tak na szybko,bo muszę lecieć a jak wrócę to będzie po ptakach.

Bahcesehir Kol.-Darussafaka
Typ-1
Kurs- 2.1

Anadolu Efes-Banvit
Typ -under 162,5
Kurs-1.9
Jeśli chodzi o pierwsze spotkanie to uwazam że gospodarze u siebie z bilansem 7-2 powinni wygrać z Euroligową ekipą gości,którzy na wyjazdach bardzo słabo bo 1-6,jest to najgorszy bilans w lidze.
Gospodarze przegrali z Efesem i Fenerbahce,co wstydu nie przynosi,w tabeli dzieli ich 1 pkt,oba zespoły walczą o play offy,więc nikt tu nie odpusci.Ja stawiam na ekipę gospodarzy ze względu na utut swojego boiska.
W drugim typie idę w under pkt,miałem zagrać na Efes z handi ale nie jestem pewien czy wygrają 13 pkt,pewnie gdyby trzeba było to i by wygrałi.
W bezposrednich meczach ta granica była 2-krotnie przekraczana a 3-nie nie,wygrywają na przemian,kursy na over lecą jakby trochę w dół,ale ja ryzykuję i układam własny scenariusz coś 82-74.
Taki wynik przewiduje,nie że dokładny ale punkty w tych granicach.
Wczoraj nos mnie zawiódł,więc może i dziś będzie na zielono.
Ja co do drugiego typu. Uważam z kolei odwrotnie. Po zmianie trenera i przyjściu Neal’a Banvit gra bardzo fajnie i szybko. Ostatnie dwa mecze tego nie pokazują, ale oglądałem i oglądam ligę turecka jak i poczynania Banvitu w LM. Efes też lubi grać szybko przypuszczam, że narzucają trochę punktów. Efes u siebie rzuca dość sporo, Banvit myśle ze dorzuci. Morgan na tablicy i Dunston to będzie walka wysokich lotów. W Banvicie fajnie grają młodzi Turcy, Atar,Ulusoy, Gecim. W efesie Larkin forma do gory. Ten Perez z Banvitu strasznie nie równy, ale lepiej gra mu się z lepszymi drużynami wiec myśle, że i on da radę. Reszta Amerykanów w Banvicie to tez nie są ogórki, z dystansu i na tablicy dają radę. Ja pogram 169,5 w STS po 2,5.
I weszło ; )
 
Otrzymane punkty reputacji: +6
spekul@nt 4,7K

spekul@nt

Użytkownik


Fenerbahce- Gazientep



over 147,5



1,9



fortuna



Fener może się trochę bardziej skupić na swoim podwórku z racji odpoczynku w Eurolidze. Mogą pokazać swoją moc i jak im się zachce to nawet 90 oczek mogą rzucić. Gazientep ustawiony bardziej defenywnie ale na inne, mniej topowe drużyny może to wystarczyć, na taki potencjał jak ma gospodarz może być za mało. Ostatni ligowy mecz 30 marca i spokojnie mogli analizać rywala ale tak jak już wcześniej napisałem- za dużo asów w ręce po drużynie gospodarzy. Fener Ostatnio 93: 70 w derbach z Istanbulem BB, niżej notowaną drużyną, ale właśnie w podobnym tonie widzę to spotkanie.



 



edit: końcowy wynik 84:67
 
Otrzymane punkty reputacji: +8
spekul@nt 4,7K

spekul@nt

Użytkownik


Afyon Belediye- Fenerbahce



Afyon +17,5



1,95



unibet



Tłumacz googla przetłumaczył mi coś takiego ze strony Fenerki:



Fenerbahce Beko Tyler Ennis, Joffrey Lauvergne i Jan Vesely udający się do Afyon z powodu kontuzji nie wezmą udziału w drużynach.



To chyba znaczy, że sobie odpoczną przed play off z Zalgirisem. Są to kluczowi zawodnicy, wiadomo ławka szeroka i nie ma słabych ogniw ale w takim osłabieniu wygrać przynajmniej 18toma punktami z "koziołkami" to chyba nie. Gospodarze w komplecie, bojowo nastawieni. W poprzedniej kolejce wygrali z walczącym o play-off Pinarem Karsiyaka 89:86. Ogólnie jeśli chodzi o rywalizcję z drużynami z czołówki to byli gościnni ale nóg nie rozkładali np. z Galatasaray 69:77, z Turk Telekom 77:79. 



pozdrawiam



edit: końcowy wynik 72:96, 2 kwarta pieknie przespana przez Afyon 11:28
 
T 8,9K

trema11

Użytkownik
cytat z dnia 12 kwietnia 2019 14:58 przez loveparade


Kursy na gospodarzy rosna jak grzyby po deszczu ????



Witam ten mecz od rana siedzi mi w głowie,pomysł na niego mam taki jak kolega Spekulant,widzę też że kursy rosną na gospodarzy ale chyba to dobrze bo złapię większy handicap 19.5 po kursie 1.9,ostatnio na Efes też kursy spadały i nie wygrali aż tak wysoko.Chyba że o czymś nie wiemy i wynik już jest znany?
 
staryczlowiekimoze 670

staryczlowiekimoze

Użytkownik


Chcecie cos fajnego z tenisa?



Za 15 minut planowany mecz debla w Lugano



In Albon/Baczynski po 2.17



Zarzuce troche mocniej jak zwykle gl



 



Pomylilem karty do usuniecia
 
L 3,1K

loveparade

Użytkownik


Galata - Sakarya

Typ: sakarya +41.5 @ 1.85



 



To ze goscie graja skladem krajowym i są mega ciency to juz wiemy. No ale Tureckie druzyny tez o tym wiedzą i zeby widowisko miało sens wystawiają tez skład krajowy i rezerwy. Buki troche przesadzają z tymi liniami i trzeba to wykorzystac
 
mykpykcyk 121

mykpykcyk

Użytkownik


Banvit  - sakaraya 



Sakaraya +42.5 @ 1.85



Dla odwaznych Sakaraya +35.5 @ 3.3 forbet



Nie ma sie co tu rozpisywać, tak samo jak wyzej napisał @loveparade buki wystwawiaja kosmiczne linie trzeba to wykorzystywac i ich ogrywac! 



 
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom