>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

ATP Tour: Doha, Brisbane, Pune - 31.12.2018-06.01.2019

Status
Zamknięty.
W 151,7K

wielki_gracz

Forum VIP

Miejsce: Doha, Katar
Data rozgrywania: 31.12.2018 - 05.01.2019
Nawierzchnia: Hard (Outdoor)
Kategoria: ATP World Tour 250
Pula nagród: $1,416,205
Oficjalna strona turnieju: http://www.qatarsquash.org/
Lista Startowa: http://www.qatartennis.org/wp-content/uploads/2018/06/Doha-2019.pdf
Drabinka:
Plan gier:
Zestawienie kursów:
Zwycięzca singla 2018: Gael Monfils
Zwycięzcy debla 2018: Oliver Marach/Mate Pavic

Miejsce: Brisbane, Australia
Data rozgrywania: 31.12.2018 - 06.01.2019
Nawierzchnia: Hard (Outdoor)
Kategoria: ATP World Tour 250
Pula nagród: $589,680
Oficjalna strona turnieju: https://www.brisbaneinternational.com.au/
Lista Startowa: https://www.brisbaneinternational.com.au/players/men-singles/
Drabinka:
Plan gier:
Zestawienie kursów:
Zwycięzca singla 2018: Nick Kyrgios
Zwycięzcy debla 2018: Henri Kontinen/John Peers

Miejsce: Pune, Indie
Data rozgrywania: 31.12.2018 - 05.01.2019
Nawierzchnia: Hard (Outdoor)
Kategoria: ATP World Tour 250
Pula nagród: $589,680
Oficjalna strona turnieju: http://www.maharashtraopen.com/
Lista Startowa: http://www.maharashtraopen.com/players
Drabinka:
Plan gier:
Zestawienie kursów:
Zwycięzca singla 2018: Gilles Simon
Zwycięzcy debla 2018: Robin Haase/Matwe Middelkoop

Zapraszam do merytorycznej dyskusji i pisania analiz !​
 
dx2 217,3K

dx2

Użytkownik
Garin-Kokkinakis 2 ✅

Kokkinakis powinien wygrac i jego porazka bylaby rozczarowaniem. Sadze, ze Australijczyk liczy na dobry start z poczatkiem tego sezonu. W ubieglym sezonie Kokkinakis byl dlugo kontuzjowany, wrocil wygral szokujaco mecz z Federerem w Miami i wrocil w odchlon niebytu przez reszte sezonu. Jednak warto zaznaczyc, ze w pazdziernku wygral challengera w Las Vegas, takze sezon konczyl w miare dobrej dyspozycji. Chlop na pewno zmobilizowany, w pierwszym meczu pewnie pokonal Polansky&#39;ego, wiec powinno byc dobrze.
Garin na pierwszy rzut oka wydaje sie latwym rywalem, ale Chilijczyk tez zanowal eksplozje formy, bo w pazdzierniku wygral az 3 challengery, tylko on akurat jezdzil po challengerach granych na cegle. Ma zadatki na swietnego tenisiste Garin, wygrywal juniorski French Open swego czasu i wrozono mu wieksza kariere niz Jarry&#39;emu. Czas jeszcze ma ma, bo on i Kokkinakis to wciaz bardzo mlodzi tenisisci, majacy na ta chwile 22 lata.
Niemniej jednak jestesmy w Australii, Kokkinakis pojdzie tutaj ile sie da. Prawdopodobne jest, że znajdzie sie jakis tenisista lub dwoch, ktorzy wycofaja sie z turnieju glownego w Brisbane, bo tak nieraz sie dzieje na poczatku sezonu, ale Kokkinakis z takim rankingiem w zaden sposob nie moze kombinowac. On by zagrac w turnieju glownym po prostu musi wygrac, bo przed nim w drabince jest az 5 wyzej notowanych zawodnikow. Mysle, ze moze byc ciekawszy mecz niz to wyglada, ale licze na Kokkinakisa.
 
gazowana-smietana 1,6K

gazowana-smietana

Użytkownik
Baghdatis @ 1,85 1xbet ⛔
6:4 2:6 4:6
Wchodzę wyższą niż zwykle stawką w Cypryjczyka. Hiszpan to dla mnie typowy ziemniak, nigdy mnie zbytnio ten jego jednoręczny bekhend nie przekonywał a forhend wcale z najwyższej półki nie jest. Wczoraj niemiłosiernie męczył się z drewnianym Wardem, który zmarnował w trzy setowe pod rząd. Jak gramy na cegle to zawsze GGL ma więcej czasu i jest zdecydowanie bardziej regularny, bo powiedzmy sobie szczerze, żaden mistrz ofensywy z niego nie jest. Hiszpan ma 35 lat więc jego czas można liczyć w miesiącach. Powrócił od tego sezonu do współpracy z Espracią po kilku dobrych latach, już dokładnie nie wiem kiedy się rozstali. 33 latek wczoraj łatwo ograł Rosola, który pod koniec sezonu powoli zaczął wracać do przyzwoitej gry. Marko zdecydowanie lepszy forhend, płaski, mocny z którym Hiszpan dziś na pewno trochę problemów miał będzie bo na pewno nic poważnego wracać nie będzie, tylko babole do skończenia. Warto wspomnieć, że Cypryjczyk nigdy jeszcze z GGL nie wygrał więc motywacji nie zabraknie a okazja wydaje się być najlepsza, plus nawierzchnia zdecydowanie pod Bagietę.
 
lazan 642

lazan

Użytkownik
Baghdatis @ 1,85 1xbet
Wchodzę wyższą niż zwykle stawką w Cypryjczyka. Hiszpan to dla mnie typowy ziemniak, nigdy mnie zbytnio ten jego jednoręczny bekhend nie przekonywał a forhend wcale z najwyższej półki nie jest. Wczoraj niemiłosiernie męczył się z drewnianym Wardem, który zmarnował w trzy setowe pod rząd. Jak gramy na cegle to zawsze GGL ma więcej czasu i jest zdecydowanie bardziej regularny, bo powiedzmy sobie szczerze, żaden mistrz ofensywy z niego nie jest. Hiszpan ma 35 lat więc jego czas można liczyć w miesiącach. Powrócił od tego sezonu do współpracy z Espracią po kilku dobrych latach, już dokładnie nie wiem kiedy się rozstali. 33 latek wczoraj łatwo ograł Rosola, który pod koniec sezonu powoli zaczął wracać do przyzwoitej gry. Marko zdecydowanie lepszy forhend, płaski, mocny z którym Hiszpan dziś na pewno trochę problemów miał będzie bo na pewno nic poważnego wracać nie będzie, tylko babole do skończenia. Warto wspomnieć, że Cypryjczyk nigdy jeszcze z GGL nie wygrał więc motywacji nie zabraknie a okazja wydaje się być najlepsza, plus nawierzchnia zdecydowanie pod Bagietę.
Tylko ze Hiszpan zawsze mial sposob na Cypryjczyka Nawet na hardzie!
 
chyczy 82,5K

chyczy

Użytkownik
Ja mam 2 typy, które wydają mi się dość sensowne.
Grigor win @1.4✅✅
C-Baena @1.65⛔⛔
Kursy sts.
Dimitrov z pewnością będzie chciał się podbudować przed AO i porażka nie wchodzi w grę z zawodnikiem pokroju Japończyka(chociaż Bułgar nie raz udowadniał, że nie ma dla niego męczy wygranych). Generalnie przewaga Dimy po obu stronach rakiety. Serwisowo ma większą siłę rażenia i gasi Japonca również warunkami. Generalnie lekko zaskoczyły mnie te kursy.
Tutaj Hiszpan z powracającym po długiej absencji Belgiem musi zwyciężyć. Co prawda nie jest to jego nawierzchnia, ale są gracze których w miarę poprawny gracz jakim jest Baena muszą ogrywac. Lekko zaskakuje mnie nawet, że po tak długiej kontuzji Darcis chce jeszcze grać. W każdym razie Hiszpan jest w miarę cierpliwym grajkiem i w zasadzie przyzwoity serwis i przebijanie piłki po katach powinno załatwić sprawę. Nawet z takim zardzewialym graczem chętnie zobaczyłbym serve&amp;volley ze strony Baeny.
 
gazowana-smietana 1,6K

gazowana-smietana

Użytkownik
Bedene +4 (przy 4 zwrot) @ 1,60 1xbet ⛔
Moim zdaniem bardzo mocny bet. Obu panów myślę, że przedstawiać nie trzeba. Kanadyjczyka wiadomo, ciężko przełamać, nie tacy grali z nim tb. Nie przepadam za zawodnikami typu doktorek, Isner, Groth itp, ale fakt faktem, że to Kanadyjczyk najlepiej z tej półki porusza się po korcie i zdecydowanie nie odstaję w wymianach. Bedene przywoity serwis, zdecydowanie ofensywna gra, bardzo dobry, agresywny forhend i Kanadyjczykowi również będzie ciężko przełamać Brytyjczyka. Nie zdziwią mnie kompletnie dwa tajbreki i nie wierzę, że Bedene odda to tak łatwo by nie pokryć tej linii.
Millman @ 1,45 1xbet ✅
Takie prezenty trzeba grać. Gdyby nie półfinał AO to Amerykanina nie gościł bym nawet w pierwszej setce, owszem ogromny sukces dla grajka, który po za paroma challengerami nie wygrał nawet 250. Ma dobry serwis i to trzeba przyznać, ale po za tym to gość nie dorównuje zdecydowanie większości w setce. Nie licząc tego wyskoku na AO to bardzo a to bardzo słabo bo tylko 20 na 28. John gra u siebie, w ubiegłym sezonie 1/8 i porażka z Dimitrovem po spotkaniu spokojnie do wyciągnięcia. Pamiętamy świetny występ na USO. Zdecydowanie lepiej poruszający się po korcie, wytrzymujący wymiany i Tennys w tym aspekcie nie ma czego szukać. Nie ma atutów żadnych Sandgren. Moim zdaniem najbardziej prawdopodobny typ.
Polecam również Dimitrova jak kolega wyżej @ 1,40 unibet 1xbet ✅
 
dx2 217,3K

dx2

Użytkownik
Millman-Sandgren 1 ✅

John jest z Brisbane, zagral tu niejeden dobry mecz z tenisistami o wielkich nazwiskach, wiec bedzie sie najprawodopodniej starac. Obydwoje tenisisci zaliczyli w ubieglym sezonie cwiercfinaly szlemow. Millman we wrzesniu ubieglego roku dotarl do cwiercfinalu US Open, natomiast Sandgren szokujaco zagral w ubeiglym roku w cwiercfinale Australian Open.
Sandgren jest tenisista lepszym silowo i zdecydwanie preferuje gre z forhandu. Millman to duzo regularniejszy i wszechstronniejszy jesli chodzi i ogre z glebi kortu tenisista. Doswiadczenie turniejowe tutaj zdecydowanie po stronei Millmana, ktory zaliczyl juz kilka edycji w Brisbane. Spodziewam sie, ze Sandgren majac przewage silowa postawi na mocny poczatek, ale im dluzej bedzie ten mecz trwac, tym rosnac beda szanse Millmana.
Uwazam, ze Millman nie zawiedzie i bedzie gora. Sandgren mial slaba koncowke ubieglego roku i Amerykanin na pewno musi sie glowic by utrzymac jak najwiecej punktow za uboeglorozny AO, ale Millman zostawi tu troche przsylowiowego serca na korcie i na pewno nie bedzie chceic zegnac sie z Brisbane na tym etapie, wiec przyjmuje ze to dobry typ pod kombinacje.
 
qarny 2,1K

qarny

Użytkownik
W końcu wrócił tenis.
Trochę kasy stracone na innych sportach, niepotrzebnie.
Ale odrobi się na tenisie, że spokojem trzeba wejść w Nowy sezon.
Nie polecam grania na razie nic za większe sumy. Trzeba zobaczyć kto szykuje formę pod Australian Open itd.
No i życzę wszystkim wszystkiego najlepszego w 2019 roku ????
 
chyczy 82,5K

chyczy

Użytkownik
Vesely po 1.75 z Hoangiem brzmi mi aż za dobrze. Ktoś zna jakieś ciekawe fakty nt tego spotkania, bo Vesely to nie jest jakiś król, ale Francuz to banan. Bait czy value?
 
adik1992 398,3K

adik1992

Moderator
Członek Załogi
Karlovic - Aliassime brak tb w meczu @2,87✅
Szybko bo mecz za chwilę.
Różnica wieku jest olbrzymia. Spotkają się gracze z dwóch pokoleń. Karlovic dla którego zeszły sezon był bardzo słaby i zaliczył ostry zjazd w rankingu w tym będzie chciał jeszcze go poprawić. Choć moim zdaniem będzie to ostatni rok Doktora w turze. Młody dopiero zaczyna karierę i pnie się do góry. Wiadomo że jak gra Karlovic to pewnie będzie tb w meczu. Ale serwis Ivo nie jest już tak skuteczny. Bardzo często zdarzało się że tracił serwis i to z graczami nie czołowej setki. Tu też wydaje mi się że przełamania w meczu się pojawia z jednej bądź drugiej strony. Aliassime posiada większy wachlarz zagrań przez co ten mecz nie będzie jednowymiarowy a wymiany będą ciekawe. Karlovic kondycyjne może tego nie wytrzymać co wpłynie na jego serwis.
Dodatkowo
Paire - Myneni o9,5 1 set @1,75▶
I tb w meczu @2,4▶
Kursy fortuna
Jeżeli G. Garcia - Lopez będzie zaczynał 1 set serwisem można spróbować u7,5 gema @2,75✅
6:1 GGL
 
Otrzymane punkty reputacji: +6
adik1992 398,3K

adik1992

Moderator
Członek Załogi
Djokovic -3,5 gema w 1 secie @2,2✅ 1xbet
6:1 Novak
Nie ma co się zbytnio rozwodzić. Djokovic w wysokiej formie która trzyma z zeszłego sezonu. Bosniak umiejętności też posiada Ale nie na tyle duża aby nawiązać walkę z Novakiem. Kilka gemow pewnie ugra jednak nie posiada w swoim repertuarze żadnego zagrania które robiloby różnice na jego stronę. Serb będzie przebijal wszystko a gdy nadejdzie okazja to zaatakuje. Jedyna szansa dla dzumhura to słabe wchodzenie w mecz przez Serbia który często początkowe gemy gra słabo. Jednak ja liczę na szybką wygraną Novaka.
 
Otrzymane punkty reputacji: +5
dx2 217,3K

dx2

Użytkownik
J.Thompson-DeMinaur 2 ✅

Alex De Minaur wraca do miejsca, gdzie zaczal swoja droge na szczyt w ubieglym sezonie. Kwestia wygrania przez niego turnieju ATP to praktycznie tylko kwestia czasu. Rok temu zatrzymal sie na polfinale, ale on tu powinien grac, a w nastenej rundzie nagroda moze byc mecz z Nadalem.
Thompson tez bedzie sie strac, bedzie atakowac, bo korty w Brisbane sa wolne, a De Minaur w wymianach jest swietny. Thompson mial swietna koncowke w challengerach pod koniec sezonu, forma rosnie, ale De Minaur prawdopodobnie wyczekiwal powrotu do Brisbane, by zagrac kolejny swietny turniej.
Mecz okolo godziny 9, wiec powinno byc fajne widowisko, bo jak powiedzial swego czasu Federer granie w Australii w srodek dnia a granie wieczorem to jak granie dwoch zupelnie innych turniejow. Mysle, ze podopieczny, ktorego wspoltrenerem jest Lleyton Hewitta ten mecz wygra.
Wawrinka-Jarry 1 ✅

Stan wyglada jest gotowy. Szwajcar juz niezle od US Open, tez pewnie ostro przygotowywal sie do tego sezonu, bo Australian Open zawsze nalezalo do jego ulubionow szlemow. Jesli Stan pokonal Khachanova to nie powinien nawalic z Jarry&#39;m. Backhand Wawrinki dzis momentami swietny, trzeba wciaz pracowac nad rankingiem.
Jarry postawi na sile w tym meczu, ale Khachanov tez gra bardzo silowy tenis, a Wawrinka pokazal klase w waznych momentach.
Komentator po meczu wspomnial, ze dla Wawrinki to powrot do Dohy po 10 latach, gdy zagral w finale z Murrayem. Stan dzis po meczu powiedzial, ze jest bardzo zadowolony ze swojej dyspozycji, wiec jeszcze powinnien smialo pograc.
 
Otrzymane punkty reputacji: +23
adik1992 398,3K

adik1992

Moderator
Członek Załogi
Brak tb w meczu Raonica @2⛔
6:3 7:6 Raonic
Milos z przytupem rozpoczął sezon od łatwej wygranej z Bedene. Jego rywal też nadzwyczaj gładko ograł Leo Mayera jednak wątpię aby zagrał tak dobry mecz i był wstanie dotrwac w którymś z setów do tb bo przełamać Miłosa będzie ciężko.
Kyrgios - Chardy o10,5 1 set @2,55✅ 13
Oglądałem dzisiejszy mecz Nicka z Harrisonem i oprócz serwisów i asow których posłał dużo to nic ciekawego nie pokazał. Kilka zagrań pod publiczkę a tak to strzały może wejdzie. Czyli to samo to w ostatnich meczach zeszłego sezonu. Przed 3 setem brał medical bo rzekomo miał problemy z kolanem Ale nie bralbym tego na poważnie. Sądzę że panowie będą się koncentrować na swoim podaniu a o losach 1 seta może decydować tb.
Dodatkowo
O9,5 1 set Dimitrov - Millman @1,75⛔
9 gemow
Kudla +5,5 @1,62⛔
Kyrgios - Chardy o9,5 1 set @1,53✅
Wozniacki @1,5✅
Ako: 3,7
Oczywiście stawki bez szaleństw bo to dopiero początek i niespodzianki na pewno będą
Kursy z 1xbet
 
S 5,9K

sheva91

Użytkownik
De Minaur 1,4 LVBet✅ 6:4, 6:2
Nie widzę tutaj innej możliwości. Alex jest za szybki i za regularny dla rodaka. Thompson może i łatwo wygrał pierwszy mecz, ale dopóki Bolt nie podkręcił kostki Jordan się męczył i różnie to mogło wyglądać. Dziś raczej spokojnie dla De Minaura.
 
Otrzymane punkty reputacji: +5
adik1992 398,3K

adik1992

Moderator
Członek Załogi
Karlovic- Donskoj o10,5 1 set @2,1⛔ 6:4 Ivo
Rusek się polamal z 30:0 ????
Ivo wczoraj pokazał się z dobrej strony i muszę przyznać że to nie docenilem. Pewnie na swoim podaniu a w kluczowych momentach młody nie wytrzymał robiąc df. Donskoj bardziej doświadczony i też wie jak grać z karlovicem. Sądzę że przynajmniej w 1 secie panowie będą trzymać podanie bo jeden brejk może zadecydować o wygranej.
Agut - Garcia- Lopez o21,5 @2,1⛔
Spotkanie dwóch doświadczonych Hiszpanów którzy nie są specjalistami od hardu. Jednak Lopez pokazał się z dobrej strony w kwalifikacjach bo meczu z amatorem w 1 rundzie nie biorę pod uwagę. Zapewne będziemy oglądać długie akcje. Żaden łatwo nie odda meczu rodakowi a linia za wysoka nie jest i można po fajnym kursie spróbować.
Wawrinka -3,5 @2,05⛔ za dobrze serwis u Jarrego działał 6:4 7:6 Wawrinka
Wawrinka zagrał wczoraj naprawdę dobry mecz z kaczanowem. Widać że odrobił pracę przed początkiem sezonu. Do puki jarremu będzie siedział serwis to będzie w stanie utrzymać się w meczu. Jednak Wawrinka ma więcej atutów którymi poradzi sobie z chilijczykiem. Ugranie seta przez jarrego będzie niespodzianką.
Djokovic -2,5 1set @1,72⛔
Idę dalej za ciosem. Wczoraj Novak rozjechal Dzumhura czego się spodziewałem. Dziś Węgier pewnie postawi większy opór Ale za dużo ugrać nie powinien.
I jeszcze takie ako 4fun
Wynik po 2 gemach w 1 secie 1:1 W meczach
Vesely - Paire @1,47✅
Anderson - Djere @1,5✅
Barankis- Lajovic @1,47⛔
Pella- Cecchinato @1,45▶
Ako: 4,7⛔
Kursy z 1xbet
Dzień na spory minus. Zadecydowały detale.
 
R 5K

rosati

Użytkownik
Bolelli - Munar Clar 1 ⛔
Sklaniam sie ku Wlochowi w tym meczu, gdyby grali na ziemi typ bym przemyslal, na hardzie mimo ze to nie jest konik Bolelliego gram na niego. Bolelli doswiadczony gracz, tutaj przeszedl kwale gdzie pokonal solidnych zawodnikow, a w pierwszej rundzie odprawil Istomina w dwoch setach, w tym roku Wloch zarejestrowany do kwalifikacji w AO, w przeciwienstwie do poprzednich lat, a to oznacza ze sezon na betonie traktuje powaznie w tym roku. Rywalem duzo mlodszy Munar Clar, Hiszpan gracz stworzony przez warunki fizyczne na ziemie, mimo tego osiaga od czasu do czasu ciekawe wyniki na hardzie, w tamtym roku przeszedl kwalifikacje do AO czy druga runda w US Open, ale dzis mysle ze przegra z Bollelim. h2h2 2-0 dla Wlocha, oba mecze na clayu, w tym jeden w tamtym roku gladko wygrany przez Bolelliego.
Powinien wygrac Simon z Iwaszka, gra Francuza czyli ciagle przebijanie nie bedzie pasowalo Bialorusinowi, ktory gra ofensywnie i czesto wyrzuca z niewypracowanych pozycji, w dodatku Simon broni tutaj sporo punktow bo w tamtym, roku ten turniej wygral, wiec motywacje bedzie mial, rok temu ze soba grali gladko wygral Simon 2-0 , ale to bylo na ziemi.
 
gazowana-smietana 1,6K

gazowana-smietana

Użytkownik
Berdych @ 1,78 Pinnacle ✅
Idę dziś w Czecha, który zdecydowanie bardziej mnie przekonuje. Wiadomo jak ubiegły rok był dla Tomka ciężki. Męcząca i mimo pozorom dość groźna kontuzja kręgosłupa wykluczyła go na dłużej z gry.
Czech zawsze był bardzo solidnym grajkiem i nigdy z topki nie wypadał. Zawsze solidny serwis, gdy objął go Goran to po czasie w tym aspekcie stał się jeszcze lepszy bo nad podaniem sporo pracowali. Czech sam nie dawno powiedział, że czuje się wypoczęty, świerzy i bardzo zmotywowany. W spotkaniu z Filipem zagrał na prawdę bardzo dobrze i szczerze mówiąc nie sądziłem, że jego gra będzie wyglądała, aż tak dobrze. Typowo dla niego, bardzo regularny, świetnie na forhendzie i to nie jest tak, że Niemiec psuł na potęge. Tomek świetnie przyśpieszał, z niesamowitą łatwością przechodził z def do ofensywy, na prawdę bardzo a to bardzo solidnie. Verdasco swoje lata ma, po za tym nie lubię grać Fernando po za cegłą. Bardzo dużo szarpanej gry, momenty dobre i takie, gdzie psuł wszystko co szło z miernym Włochem. Tak regularny Czech spokojnie powinien dziś dać radę Hiszpanowi.
Polecam również Herberta @ 1,70 ✅
 
Otrzymane punkty reputacji: +15
dx2 217,3K

dx2

Użytkownik
Berdych-Herbert 1 ✅

Wydaje mi sie to najrozsadniejszy typ. Berdych jeszcze daleki od szczytu formy, przeciez grozilo mu tez zakonczenie kariery. Serwis u Czecha tez jeszcze nie ten, ale z kazdym meczem moze byc lepiej.
Dzis po dlugim boju ogral trenujacego w okresie zimowym w Doha Verdasco, wiec to jest pozytyw. Hiszpan nie wytrzymal kondycyjnie tego meczu w najwazniejszym momencie, a przelamac w decyduajcym secie dal sie prowadzac 40-15 i mjac praktycznie pilke sytuacyjna na wygranie punktu. Niemniej jednak Hiszpan tez bardzo chcial wygrac i to byl dobry test dla Berdycha.
Nie wiem co tam prezentuje Pierre-Hugues Herbert, widze ze na papierze pokonal Thiema. Nie mialem okazji zobaczyc, ale znajac zycie to cos mi mowi, ze tutaj zadecydowala slaba gra Austriaka.
Berdych tez zauwazylem ze gra z dzika karta, wiec jest to dla niego szansa na dobry wystep i poprawienie swoje sytuacji.
 
ejson 5

ejson

Użytkownik
Herbert z Thiemem bardzo solidnie zagrał, w trudniejszych momentach potrafił się skoncentrować i wyjść z tego, lecz dzisiaj z Martererem popełnił w dwóch setach błędy w taju przy wyniku 5:6 serwując na mecz i doprowadzając do 6:6, co kosztowało w drugim secie stratę seta, a w trzecim mogło kosztować odpadnięcie z turnieju. Nie wiem czy to kwestia motywacji Herberta na mocniejszych rywali, ale również popieram Berdycha.
 
gazowana-smietana 1,6K

gazowana-smietana

Użytkownik
ale znajac zycie to cos mi mowi, ze tutaj zadecydowala slaba gra Austriaka.
Typu nie neguję bo sam pewnie pójdę w Tomka, ale Francuz na prawdę bardzo dobre spotkanie zagrał z Dominikiem, świetnie na podaniu, te jego piłki pod linię z bekhendu są na prawdę groźne, dziś spokojnie mógł zamknąć w dwóch setach i oczywiście dziś znów kolejny świetny mecz na podaniu, czuję jutro tajbreka.
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom