>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

20. kolejka Premier League (29.12 - 30.12.2018)

Status
Zamknięty.
gliwiczanin 3,2K

gliwiczanin

Użytkownik
Leicester - Cardiff typ 1 kurs 1.60 forBET
Leicester jest coraz wyżej w tabeli. Graja ostatnimi czasy lepszą piłkę niż z początku sezonu. Ostatnio wygrali z Chelsea na pewno sprawi że zawodnicy gospodarzy będą w tym meczu czuć się bardziej pewnie. Cardiff jest to zespół, gdzie ich celem jest tylko i wyłącznie utrzymanie w lidze. Cardiff jest to drużyna która rzadko remisuje swoje mecze. Na wyjazdach zdobyli zaledwie jeden punkt co im daję jeśli chodzi o mecze wyjazdowe ostatnia pozycję w lidze angielskiej. Leicester także nie ma jakiegoś powalającego bilansu jeśli chodzi o mecze na swoim obiekcie ale na pewno na ten moment lepiej prezentują się od swoich rywali. Ostatnie mecze Cardiff to wysoka porażka z Manchesterem Utd, Przegrana z Watfordem i West Hamem. Wygrana gości z Southamptonem oraz Wolves. Leicester oprócz ostatniego zwycięstwa nie mają także czym się pochwalić. Trzeba powiedzieć że gospodarze nie mieli jednak łatwych zadań grali m.in z: Manchesterem City, Crystal Palace, Tottenhamem. Przed nimi jeszcze następne spotkanie dzisiaj,ale póki jeszcze kurs nie spadł ja gram w stronę Leicester. Pozdrawiam trzymajcie się.
 
adam883 78

adam883

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna - Anglia, Premier league
Godzina: 16:00
Spotkanie: Brighton - Everton
Typ: BTTS TAK
Kurs: 1.7
Bukmacher: Bet365
Analiza:

Przed nami 20 kolejka gier w Anglii dlatego dziś przyjrzymy się spotkaniu pomiędzy Brighton z Evertonem. Moim zdaniem będziemy świadkami goli strzelanymi przez obie drużyny. Gospodarze aktualnie na 13 pozycji z dorobkiem 22 punktów stosunek bramek 21:27 . Brighton w tym sezonie zagrało na swoim stadionie 8 razy i w każdym z meczy strzelało przynajmniej 1 bramke nawet jeśli grali przeciw Chelsea , Spurs czy jak ostatnio przeciw Kanonierom. Licze na Glenn&#39;a Murray&quot;ego który ma na koncie w tym sezonie 8 bramek inni zawodnicy tak nie zachwycają Duffy 3 trafienia Andone 2; Dunk 2 . Z drugiej strony bramki dla Brighton strzelało już 10 zawodników to też przemawia za tym ze gospodarze znowu coś ustrzelą. Przejdźmy do zespołu Evertonu. Obecnie 8 pozycja 27 punktów ze stosunkiem bramek 31:29 dużo strzelonych jak i straconych. Zawodnikami którzy moga a wręcz powinni strzelić bramke to oczywiście Richarlison 9 bramek w obecnym sezonie i Sigurdsson ktory ma 8 trafień. W ostatnim wyjazdowym meczu Everton rozbil Burnley aż 1:5. Zawodnicy da Silvy nie zawsze strzelają na wyjeździe maja problem ze strzelaniem mocnym drużyną jednak slabszym takim jak Brighton strzelają regularnie. Powodzenia.
 
7 0

7xs7max7

Użytkownik
Liverpool - Arsenal 1 (1.48) Fortuna
Mecz na szczycie, gdzie moim zdaniem faworytem jest ekipa z Anfield. To co w ostatnim czasie robi Liverpool nie śniło się pewnie nawet ich kibicom. Już mają 6 pkt nad wiceliderem i nic nie wskazuje na to żeby się chcieli zatrzymać. Oczywiście wszyscy doskonale zdają sobie sprawę, że w tej lidze 6 punktów to znikoma przewaga, dlatego piłkarze będą robić wszystko aby ją utrzymać a nawet powiększyć. Ostatni raz stracili punkty w lidze 3 listopada właśnie z Arsenalem, jednak to było w Londynie, a wszyscy wiemy jak piekielnie mocny jest Liverpool przed swoją bardzo głośną publicznością. Dodatkowo goście trapieni kontuzjami, przez co w ostatnim czasie grają w kratkę. Po meczach bezpośrednich widać, że Arsenal nie za bardzo lubi/umie grać na Anfield, ostatni raz wygrali tam 6 lat temu. Jurgen Klopp znakomicie swój zespół poukładał, nikt raczej przed sezonem się nie spodziewał, że będzie aż tak dobrze, ale drużyny tego trenera umieją zaskakiwać, co pamiętamy po Borussi. Bez wątpienia będą chcieli ten rok zakończyć z 3 punktami i nie przewiduje aby było inaczej.
 
maite-radar 23,9K

maite-radar

Użytkownik
Przed poprzednią kolejką w Boxing Day bardzo ciekawą analizę dodał użytkownik filipekk, myślę że warto przytoczyć.
Burnley powyżej 2.5 kartki kurs:2,50
buk: PZBuk
krótko i na temat
Burnley ma w swoim składzie 4 graczy z 4 kartkami na koncie. Wszyscy są ważnymi postaciami w zespole. Dziś grają z Evertonem u siebie, więc wazy mecz i na pewno walki bedzie duzo. W weekend mecz u siebie z West Ham a pozniej mecze z rywalami ze strefy spadkowej z Huddersfield i Fulham więc nie moze zabraknąć kluczowych graczy. Dodatkowo biorę pod uwage, ze teraz w przeciagu tygodnia rozgrywaja 3 mecze ligowe wiec najlepszy moment na odpoczynek w weekend.
Wówczas niestety tylko dwóch zawodników otrzymało kartki (Lowton i Gibson), z czego pierwszy z nich był w gronie tych 4 przytoczonych graczy. Ja idę jednak za ciosem, bo w najbliższych kolejkach tempo będzie zawrotne i warto spróbować tą zasadą pójść. Oprócz overu na drużynę (swoją drogą zarówno linia 1.5 jak i 2.5 jest bardzo kusząca) pobieram też kartki na każdego z zawodników, skoro już któryś rodzimy bukmacher pozwala na takie granie. Będę względnie zadowolony jeżeli wejdzie najniższy over na drużynę, a do tego przynajmniej jeden z nich złapie kartkę. Reszta kartek będzie działała tylko na moją korzyść :blush:
Nietrudno wydedukować, ze skoro jeden z powyższej czwórki się wykartkował, zostało ich trzech. I na ich kartkę własnie spróbuję gry.
Burnley powyżej 1.5 kartki @ 1,74 PZBuk (w Uni 1,68) (dla świrów linia 2.5 po kursie 3,5)
Phil Bardsley kartka @ 3,30 PZBuk / 9,75 (w Uni 3,0)
Jack Cork kartka @ 5,55 PZBuk / 18,25 (w Uni 4,0)
James Tarkowski kartka @ 3,80 PZBuk / 11,75 (w Uni 5,5)

Z kartką Bardsleya można poczekać do oficjalnych składów, ale o ile będzie przewidziany do gry, to można ten zakład ruszyć. Nieczęsto bowiem się zdarza, żeby zawodnik grający w kratkę w sześciu grach zebrał aż cztery żółtka. Co prawda sędziuje David Coote, a więc gość który często zapomina o kartkach. Dlatego linie na kartki w tym meczu są tak atrakcyjne. Niemniej ostatnio się przebudził, na zapleczu pokazał sześć żółtych i czerwo, liczę na to że i tym razem nie będzie wahał się pokazywać kartki.
 
ranczo0123 454,2K

ranczo0123

ModTeam
Członek Załogi
Przed poprzednią kolejką w Boxing Day bardzo ciekawą analizę dodał użytkownik filipekk, myślę że warto przytoczyć.
Wówczas niestety tylko dwóch zawodników otrzymało kartki (Lowton i Gibson), z czego pierwszy z nich był w gronie tych 4 przytoczonych graczy. Ja idę jednak za ciosem, bo w najbliższych kolejkach tempo będzie zawrotne i warto spróbować tą zasadą pójść. Oprócz overu na drużynę (swoją drogą zarówno linia 1.5 jak i 2.5 jest bardzo kusząca) pobieram też kartki na każdego z zawodników, skoro już któryś rodzimy bukmacher pozwala na takie granie. Będę względnie zadowolony jeżeli wejdzie najniższy over na drużynę, a do tego przynajmniej jeden z nich złapie kartkę. Reszta kartek będzie działała tylko na moją korzyść :blush:
Nietrudno wydedukować, ze skoro jeden z powyższej czwórki się wykartkował, zostało ich trzech. I na ich kartkę własnie spróbuję gry.
Burnley powyżej 1.5 kartki @ 1,74 PZBuk (w Uni 1,68) (dla świrów linia 2.5 po kursie 3,5)
Phil Bardsley kartka @ 3,30 PZBuk / 9,75 (w Uni 3,0)
Jack Cork kartka @ 5,55 PZBuk / 18,25 (w Uni 4,0)
James Tarkowski kartka @ 3,80 PZBuk / 11,75 (w Uni 5,5)

Z kartką Bardsleya można poczekać do oficjalnych składów, ale o ile będzie przewidziany do gry, to można ten zakład ruszyć. Nieczęsto bowiem się zdarza, żeby zawodnik grający w kratkę w sześciu grach zebrał aż cztery żółtka. Co prawda sędziuje David Coote, a więc gość który często zapomina o kartkach. Dlatego linie na kartki w tym meczu są tak atrakcyjne. Niemniej ostatnio się przebudził, na zapleczu pokazał sześć żółtych i czerwo, liczę na to że i tym razem nie będzie wahał się pokazywać kartki.
Nie widze sensu powielania tego zakladu. Akurat w tym meczu wszyscy wymienieni zawodnicy nie beda chcieli dostac kartki zeby moc wystapic w kolejnych dwoch mega waznych kolejkach z druzynami rowniez ze strefy spadkowej. Teraz mecz z West Hamem a nastepnie mecze o 6 punktow z Huddersfield i Fulham. W poprzedniej kolejce granie na kartki tych zawodnikow bylo w pelni uzasadnione. Teraz jest dokladnie odwrotnie. Over na dana druzyne moga wykrecic inni zawodnicy wiec ten bet moze wejsc ale generalnie cale uzasadnienie jest trefne dlatego jesli ktos chce grac z tego powodu ten bet dla ktorego kolega wyzej to opisal to odradzam.
Dyscyplina: Piłka Nożna - Anglia, Premier League
Godzina: 18:30
Spotkanie: Liverpool - Arsenal
Typ: Arsenal over 3.5 rzutu rożnego
Kurs: 1.80 ⛔
Bukmacher: Betrally
Analiza:

Na sucho probuje over 3.5 rzutu roznego Arsenalu. Liverpool mega faworyt ale po takim kursie granie na nich nie ma kompletnie zadnego sensu. Ja proponuje bet na rogi Arsenalu. W ostatnim meczu u siebie gralem ta sama linie tyle ze po kursie 1.46. Padlo wtedy 5 roznych po ich stronie. Teraz mecz na wyjezdzie ale jesli The Reds beda wygrywac czym mozemy sie sugerowac patrzac na te kursy to ja ide w niska linie korkow. Wiadomo przegrywajaca druzyna musi atakowac a co za tym idzie nabijac statystyki. Moim zdaniem liczba 4 roznych po takim kursie to smakowity kasek.
 
Otrzymane punkty reputacji: +10
adam883 78

adam883

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna - Anglia , Premier league
Godzina: 13:00 (Niedziela 30/12/2018)
Spotkanie: Crystal Palace - Chelsea
Typ: Chelsea

Kurs: 1.72
Bukmacher: Bet365

Analiza:

Już w niedziele na stadionie Crystal Palace dojdzie do spotkania Palace z Chelsea. Czuję że po ciężkim meczu z 3 punktów będą cieszyć się przyjezdni. Zespół Palace niespodziewanie pokonał City na wyjeździe 2:3 (Crystal Palace oddało 3 celne strzały)a Townsend w tym meczu strzelil bramkę życia. W ostatniej kolejce Palace jednak tylko zremisowali u siebie ze słabym Cardiff 0:0. W tym sezonie Palace wygrali u siebie tylko 2 mecze 2:0 z Burnley i 1:0 z Leicester. Stosunek bramek w obecnym sezonie to 17:25 a na własnym stadionie strzelili o zgrozo tylko 5 bramek. Gospodarze statystycznie strzelają mniej niż 1 bramkę na mecz a tracą więcej niż 1. Próżno w zespole The Eagles szukać wybitnych strzelców najlepszy w tej statystyce jest Milivojevič 5 trafień Townsend 3 Zaha tylko 3 Schlupp 3.W zespole Orłów zabraknie Benteke. Teraz spójrzmy na zespół gości obecnie 4 pozycja i 40 oczek na koncie. W obecnej kampanii Chelsea w delegacji została pokonana 3 razy kolejno przez Spurs , Wolves i ostatnio Leicester są to jedyne 3 porażki w tym sezonie w lidze. 37:16 to stosunek bramek w tym sezonie. Podopieczni Sarri&#39;ego na wyjeździe strzelili 18 z 37 zdobytych bramek jak widac nie robi im różnicy gdzie graj strzelają w domu i na wyjeździe. Liczę że Hazard znówu coś strzeli w tym sezonie ma już 10 strzelonych bramek. Niestety Chelsea zagra bez Pedro 6 bramek w tym sezonie. W zespole Chelsea zabraknie wspimnianego juz Pedro , Christiansena i van Ginkel&#39;a. Liczę na zacięty mecz który zakończy się trzecim zwycięstwem Chelsea z rzędu na wyjeździe. Powodzenia.
✅
 
Otrzymane punkty reputacji: +5
U 2,7K

uzytkownik-148179

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna - Anglia , Premier league
Godzina: 13:00 (Niedziela 30/12/2018)
Spotkanie: Crystal Palace - Chelsea
Typ: Chelsea

Kurs: 1.72
Bukmacher: Bet365

Analiza:

Już w niedziele na stadionie Crystal Palace dojdzie do spotkania Palace z Chelsea. Czuję że po ciężkim meczu z 3 punktów będą cieszyć się przyjezdni. Zespół Palace niespodziewanie pokonał City na wyjeździe 2:3 (Crystal Palace oddało 3 celne strzały)a Townsend w tym meczu strzelil bramkę życia. W ostatniej kolejce Palace jednak tylko zremisowali u siebie ze słabym Cardiff 0:0. W tym sezonie Palace wygrali u siebie tylko 2 mecze 2:0 z Burnley i 1:0 z Leicester. Stosunek bramek w obecnym sezonie to 17:25 a na własnym stadionie strzelili o zgrozo tylko 5 bramek. Gospodarze statystycznie strzelają mniej niż 1 bramkę na mecz a tracą więcej niż 1. Próżno w zespole The Eagles szukać wybitnych strzelców najlepszy w tej statystyce jest Milivojevič 5 trafień Townsend 3 Zaha tylko 3 Schlupp 3.W zespole Orłów zabraknie Benteke. Teraz spójrzmy na zespół gości obecnie 4 pozycja i 40 oczek na koncie. W obecnej kampanii Chelsea w delegacji została pokonana 3 razy kolejno przez Spurs , Wolves i ostatnio Leicester są to jedyne 3 porażki w tym sezonie w lidze. 37:16 to stosunek bramek w tym sezonie. Podopieczni Sarri&#39;ego na wyjeździe strzelili 18 z 37 zdobytych bramek jak widac nie robi im różnicy gdzie graj strzelają w domu i na wyjeździe. Liczę że Hazard znówu coś strzeli w tym sezonie ma już 10 strzelonych bramek. Niestety Chelsea zagra bez Pedro 6 bramek w tym sezonie. W zespole Chelsea zabraknie wspimnianego juz Pedro , Christiansena i van Ginkel&#39;a. Liczę na zacięty mecz który zakończy się trzecim zwycięstwem Chelsea z rzędu na wyjeździe. Powodzenia.
Siemano, życzę powodzenia, jeśli już zagrałeś na The Blues, a tym co jeszcze się nie zdecydowali, radzę zastanowić się po raz dziesiąty.
Chelsea gra ostatnio słabo na wyjazdach, wyniki lepsze niż sama gra. Potrafią przytrzymać piłkę i zbliżyć się pod pole karne gospodarzy, ale na tym się kończy, bo strzałów w światło bramki zdecydowanie brakuje. Są jakby wystraszeni. W ostatnim meczu na Vicarage Road nie powinni wygrać. 3 pkt zapewnił im geniusz Hazard, który po tamtym meczu nie jest w pełni zdrowia. Przed rzutem karnym dla Chelsea, rzut karny należał się Watfordowi. Do tego wypada Pedro, który ostatnio prezentował dobrą formę.
Teraz kilka słów o gospodarzach. Tylko ten na górze wie dlaczego nie wygrali ostatnio z Cardiff. Orły bombardowały słupki i poprzeczki Walijczyków, tak jak w meczu z Burnley. W niedzielę rywal z innej półki, ale akurat CPalace radzi sobie z drużynami z top 6 najlepiej z całej stawki dogów, no jeszcze West Ham ma tą zdolność. Do tego dochodzi własne boisko i magia derbów Londynu.
Moim zdaniem można próbować BTTS, ale póki co u mnie no bet...
 
W 151,7K

wielki_gracz

Forum VIP
Dyscyplina: Piłka nożna - Anglia, Premier League
Godzina: 16:00
Spotkanie: Tottenham Hotspur - Wolverhampton Wanderers
Typ: 1
Kurs: 1,51
Bukmacher: 1xbet
Analiza:
Dla mnie kurs na Tottenham to spora promocja u ruskiego buka ;) Co tutaj dużo pisać, każdy wie jakim składem i indywidualnościami dysponują gospodarze a do tego są w formie i dużym gazie. Wygrana w ostatniej kolejce z Bournemouth u siebie 5-0 czy wcześniej na wyjeździe z Evertonem 6-2 i Arsenalem na wyjeździe w EFL Cup 2-0 robią wrażenie. Siła ofensywna gospodarzy jest bardzo duża i tutaj nie daję wilkom większych szans. Owszem w sporcie nikogo nie można z góry skazywać, bo większe niespodzianki się zdarzały o czym każdy tutaj doskonale wie ale ja pójdę tutaj w stronę zwycięstwa faworyta, bo 1,51 dla mnie jest tutaj lekkim szokiem. Raczej spodziewałem się kursu właśnie w granicach 1,35-1,40. Owszem Wolves dobrze sobie radzi w grudniu ale o wiele lepiej wygląda gra Tottenhamu i myślę, że ich dobra forma jeszcze trochę potrwa.
Absencje w Tottenhamie:
obrońca Vertonghen (9 występów w tym sezonie, 1 gol na koncie), pomocnicy Dier (13 występów w tym sezonie, 2 gole na koncie), Dembele (10 występów w tym sezonie) i Wanyama (4 występy w tym sezonie) i napastnik Janssen (bez występu w tym sezonie), ponadto pod znakiem zapytania stoją występy obrońcy Aurier (6 występów w tym sezonie) i pomocnika Dele Alli (13 występów w tym sezonie, 4 gole na koncie)
Absencje w Wolves:
pomocnik Jota (16 występów w tym sezonie, 2 gole na koncie), pod znakiem zapytania stoją występy obrońcy Hause (bez występu w tym sezonie) i pomocnika Dendoncker (1 występ w tym sezonie)
⛔ 1-3
 
ac1899 9K

ac1899

Użytkownik
Brighton - Everton
Obie drużyny strzelą gola - @1,74 fortuna

Pisałem o Brighton przy okazji Boxing Day i mógłbym to samo napisać tutaj. Jak do tej pory, w tym sezonie 9 meczów domowych i w każdym z nich strzelali chociażby jedną bramkę. Przy defensywie Evertonu zapewne też będą mieli swoje okazje i liczę, że chociaż jedną z nich wykorzystają. Everton jak do tego momentu sezonu, w 9 meczach wyjazdowych, tylko raz zachował czyste konto (co ciekawe z Chelsea).
Typ za strzeloną bramką dla Evertonu? Popatrzymy na ich mecze wyjazdowe. Jak wspomniałem wyżej, 9 meczów. 6 zakończonych ze zdobyczą bramkową, 3 na 0. Tylko trzeba spojrzeć na to nieco inaczej. Grali jak o tej pory z samą czołówką ligi. Manchester United, Manchester City, Arsenal, Liverpool, Chelsea, do tego Leicester, Wolves, Bournemouth na początku sezonu i ostatnio Burnely. Brakuje jeszcze chyba tylko Tottenhamu do kompletu. Brighton na pewno nie jest na poziomie Top 6, a nawet nie jest na poziomie Lisów czy też Wilków, dlatego moim zdaniem przyjezdni powinni strzelić chociaż jedną bramkę w tym meczu.
Tottenham - Wolves
Typ: 1 @1,48 fortuna

Tottenham w ostatnich meczach zaimponował chyba każdemu, bez wyjątków. Koguty stały się też maszyną do wygrywania z teoretycznie słabszymi zespołami, a to w całym ligowym sezonie bardzo ważne w walce o najwyższe pozycje. W tym sezonie ligowym zanotowali 4 porażki. Z Liverpoolem, City, Arsenalem i Watford. O ile trzy pierwsze drużyny są jak najbardziej zrozumiałe, o tyle porażkę z czwartym zespołem można wytłumaczyć świetnym startem sezonu Watfordu. Poza tym, wszystkie mecze wygrane. Bezkompromisowo. U siebie niezwykle mocni. Nie idę w stronę bramek, bo jak wiadomo Wilki do drużyna bardzo underowa. Zadowolę się zwycięstwem Tottenhamu, po dosyć dobrym kursie.

Liverpool - Arsenal
1 drużyna, liczba rzutów rożnych większa niż 6,5 @1,79 fortuna

Idę w spokojny typ na rzuty rożne. Liverpool, zwłaszcza u siebie, nabija ich bardzo dużo i myślę, że 7 to liczba jaką powinni spokojnie osiągnąć. Salah, Mane, Shaquiri, ofensywnie grający boczni obrońcy, wszyscy gwarantują grę skrzydłami, a co za tym idzie rzuty rożne. U siebie na pewno będą atakować od samego początku.
Do tego zwycięstwo Liverpoolu po kursie @1,44. W ostatnich latach mecze tych drużyn to zazwyczaj jakieś szalone widowiska, dlatego wynik dla mnie nie jest taką pewną sprawą. Zmiana trenera w Arsenalu nie daje gwarancji kolejnego meczu z 5-6 bramkami, ale kto wie. Obym się mylił. Stawiam jednak na gospodarzy, bo Arsenal o ile w ofensywie jest zespołem na Top 4, tak defensywa pozostawia wiele do życzenia. Brakuje tam lidera obrony, bo Koscielny to według mnie nie ta półka.

AKO: 6,79 fortuna
 
Otrzymane punkty reputacji: +20
caveman 1,8K

caveman

Użytkownik
Mam trzy swoje typy na 20 kolejkę najlepszej Ligi Świata, zaczynajmy.
Liverpool - Arsenal over 2,5 w meczu
kurs 1,48 uni //
5:1 ✅
Jak dla mnie obrona Arsenalu to ser szwajcarski. Przy drużynie ze środka bądź dołu tabeli obrona The Gunners jako tako się spisuję w tej formacji.
Jednak i tak mają problem z zachowaniem czystego konto. Przykład Burnley, Brighton czy Southampton.
Z drugiej strony ofensywne trio Salah Mane Firmino do tego Shaqiri. Trudno mi uwierzyć aby ten mecz zakończył się underem.
Tottenham - Wolverhampton over 2,5 w meczu
kurs 1,71 uni //
1:3 ✅
Spurs widać że są na gazie i to ostro. Jak United po 6 latach strzela 5 bramek Cardiff i do dopiero za kadencji 4 &quot;trenera&quot;,
a Spurs kolejka po kolejce strzelają po 5 bramek to trudno mi uwierzyć aby grając u siebie nie pociągną tej serii dalej.
Oczywiście skromne 3:0 mi jak najbardziej odpowiada. Kto śledzi PL ten wie w jakim gazie jest Son Eriksen Kane.
Fakt w poprzedniej kolejce liczyłem na zwycięstwo Wilków z Fulham jednak widać że Wilki złapały jakąś zadyszkę.
Brihton - Everton Goście over 1,5 bramki
kurs 2,35 uni //
1:0⛔
Po sromotnej porażce ze Spurs w 18 kolejce. The Toffees odkuło się na Burnley 1:5.
Tym razem The Toffees spotkają się z drużyną ze środka tabeli. Mewy zajmują 13 miejsce ich bilans u siebie to
4-3-2 bilans bramkowy z kolei to 14-11.Jak widać nie za wiele bramek tracą u siebie. Remis w ostatniej kolejce Z Arsenalem mogą Mewy uznać jako sukces.
Chociaż Arsenal to dalej Arsenal dobre mecze takie np jak ze Spurs przeplatają słabymi jak z Brighton. Liczę, że Everton wygra ten mecz,
a strzelenie dwóch bramek nie nastręczy im za wiele problemu.
 
U 2,7K

uzytkownik-148179

Użytkownik
Ode mnie dzisiaj tak:
⛔ Brighton - Everton BTTS @1.72
✅ Fulham - Huddersfield 1 @2.05
✅ Tottenham - Wolverhampton over 2.5 @1.71
✅ Watford - Newcastle under 3.5
⛔ Leicester - Cardiff over 1.5
@1.73
O meczu Brighton z Evertonem już nie trzeba pisać, popieram typ kolegów, bardzo dużo wskazuje na BTTS.
Fulham podejmie u siebie Huddersfield. Mecz o 6 pkt i idę w gospodarzy, których gra wygląda lepiej po zmianie trenera. Powinni już wygrać ostatnio z Wilkami, tym razem Mitrovic powinien nareszcie wpakować piłę do siaty, a Wieśniaki wyprują z siebie flaki, żeby zgarnąć komplet punktów.
Wystarczy tych underów Wilków i dzisiaj dobra do tego okazja, po dobrym kursie. Ich rywali nie trzeba przedstawiać i opisywać...
Szerszenie z Vicarage Road powinni dzisiaj to wygrać, ale mam mieszane uczucia. Newcastle mało strzela, ale nieźle parkuje busa, szczególnie przeciw średniakom. Myślę, że underek na miękko, może jakieś 1-0 dla gospodarzy...
Lisy ja nie wiem jak wy to robicie, nie rozumiem fenomenu tej drużyny. Cardiff jest spisane na straty, ale mi tutaj trochę śmierdzi... Leicester gra ostatnio ofensywny football - formacja 433, stąd mój wybór na over 1.5.
Nie mam dzisiaj czasu na bardziej sensowne komentarze :| nie zdziwię się jak usuniecie te pierdołki.
Za pół stawki jeszcze pograłem tasiemkę:
✅ Liverpool win
⛔ Leicester win
⛔ Tottenham win
✅ Southampton - Man City over 2.5
@4.96
Powodzenia!
 
patio1950 616

patio1950

Użytkownik
Leicester - Cardiff 1 (Handicap 0:1) @2.52 Fortuna
Ja spróbuję pójść w stronę lisów z handi, bo kurs na to zdarzenie jest naprawdę dobry a szansę w mojej ocenie duże. Lisy ostatnio grają naprawdę dobrze, wygrane kolejno z Chelsea i City świadczą o ich dyspozycji. Lisy podbudowane tymi zwycięstwami powinny dziś roznieść Cardiff które gra po prostu słabo. Porażka u siebie 1:5 z nowym United, ostatnio szczęśliwy remis w meczu na wyjeździe z Palace, w którym po prostu nie istnieli i równie dobrze mogło się to skończyć 4:0 dla Orłów. Według mnie dziś goście nie będą mieli tyle szczęścia co ostatnio i Lisy pewnie sięgną po trzecie zwycięstwo z rzędu, wygrywając różnicą co najmniej 2 bramek.
 
paozo 3,6K

paozo

Użytkownik
Liverpool-Arsenal
czyli kolejne hitowe starcie w Premier League. Teoretycznie zapowiada sie ofensywne spotkanie -licze zatem na sporo bramek. Na Betfair znalazlem takie oto zdarzenie, które za drobne zagram. Szansa na bramki spora, bardziej obawiam sie o rozne. Ale przy tym kursie, troche dla funu, sprobuje:
Arsenal to score in both halves &amp; Arsenal over 3.5 corners each half @176
Do zagrania za wieksza kwote proponuje natomiast takiego tripelka:
Fulham-Huddersfield 1X @1,2
Southampton-Man City 2 @1,3
Man Utd-Bornemouth 1 @1,4

kurs laczny: @2,18

o pierwszym meczu koledzy napisali juz wyzej i za wiele nie ma co dodawac. Tez spodziewam sie zwyciestwa Fulham -jak dla mnie sa po prostu lepsza druzyna od Terrierow i do tego maja na lawce Ranieriego. Ale dla bezpieczenstwa gram 1 z podporka.
Man City po kolejnej porazce musi sie powaznie wziac do roboty bo The Reds uciekaja. Nie ulega zadnej watpliwosci, ze sa zdecydowanie lepsza druzyna od Swietych. Skoro West Ham potrafil wygrac z S`ton na ich terenie to tym bardziej moze to zrobic podraznione Man City. Nie widze tu innego rezultatu niz gladkie zwyciestwo Obywateli.
Man Utd z nowym trenerem zlapali wiatr w zagle. Troche swiezego powietrza w szatni i od razu ich gra wyglada zupelnie inaczej niz za czasow Jose. Tam spokojnie jest potencjal na walke o mistrzostwo i tylko defensywnej taktyce Mourinho zawdzieczaja, ze niestety sa tak nisko w tabeli. Naprzeciw Wisienki, ktore raczej preferuja ofensywny futbol, ale ostatnio jednak jakby byli pod forma. Spodziewam sie otwartego spotkania ze spora iloscia goli, ale zakonczonego spokojna wygrana MU.
Powodzenia!
wszystkie kursy z Betfair
 
rosalin 9

rosalin

Użytkownik
Brighton - Everton
BTTS Tak @ 1,86
efortuna

Everton ostatnio traci dużo bramek. Brighton to nie są chłopcy do bicia. Pojedynek w srodku tabelii, duża szansa na bttsa.

 
gonza 19,8K

gonza

Użytkownik
Niby City musi, bo dwie porażki z rzędu i Liverpool odjeżdża, ale granie ich na wyjeździe po 1,3 (zresztą kogokolwiek na wyjeździe w PL z takim kursem) jest dla mnie bez sensu. Over w tym spotkaniu też stoi niezbyt wysoko, jedyne co mi tam przychodzi na teraz to BTS po 1,82 w Uni. Obywatele coś na pewno strzelą i mimo, iż do tej pory stracili 15 goli (2 wynik w lidze) to Święci się tu na pewno nie położą i sądzę, że też coś strzelą. Jest nowy trener, powolutku zaczynają odbijać się od dna. Jak dla mnie kurs w porządku.
✅ 1:3
 
C 748

crystiano07

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka nożna
Spotkanie: Liverpool - Arsenal
Typ: 1 [-1,5]
Kurs: 2,10
Godz: 18:30
Bukmacher: Totolotek
Ostatni taki hit w Premier League w tym roku kalendarzowym. Szkoda, że hit chyba bardziej na papierze, bo Arsenal przyjeżdża na Anfield mocno osłabiony. Żarty o Liverpoolu i maszynie można chyba na dobre odłożyć do szafki, bo Liverpool ruszył w tym sezonie mocno i chyba za szybko się nie zatrzyma. Podopieczni Kloppa pewnie liderują w lidze, a biorąc pod uwagę kryzys City to może znów uda się podwyższyć różnicę punktową. Idę dziś w handicap na &quot;The Reds&quot;, bo po prostu nie widzę Kanonierów w tym składzie personalnym, którzy walczą na Anfield jak równy z równym.
 
Otrzymane punkty reputacji: +5
gazowana-smietana 1,6K

gazowana-smietana

Użytkownik
Kanonierzy +1.5 @ 1,88 1xbet ⛔
Bliskoo
Kurs na The Reds lekko mówiąc jest śmieszny. Gdybym widział same kursy to bym powiedział, że na Anfield przyjeżdża Leicester czy inny Everton. Gdy na Anfield przyjeżdżał tragiczny Manchester płacili zdecydowanie więcej na Pool niż dziś. Trzeba krótko mówiąc korzystać. Liverpool w gazie, wiadomo ale kiedyś się potknął i czemu miało by to nie być dziś? Szczególnie, że Arsenal na prawdę przy dobrym spotkaniu jest w stanie wracać na Emirates z trzema punktami. W Arsenalu nie zagra oczywiście Ozil co jest świetną wiadomością myślę dla większości fanów Kanonierów. Niemiec jest wrakiem zawodnika i do od dawien dawna, jest spacerki po boisku, momentami brak zaangażowania...nie da się na Turasa patrzeć. The Reds będą mieli na prawdę spory problem ze świetnym Urugwajczykiem i bez dwóch zdań jednym z najlepszych transferów Arsenalu. Chłopak jest niesamowity, wszędzie go pełno, świetny przegląd pola, Arsenal na perełkę. Nie dawno grali ze sobą na Emirates i wtedy również Liverpool był zdecydowanie faworyzowany przez bukmacherów a jak się skończyło? Wszyscy doskonale wiemy a remis to mało, ponieważ Arsenal w tamtym spotkaniu na prawdę momentami wyglądał zdecydowanie lepiej i Liverpool na pewno nie zasłużył na wygraną. Ja wcale nie widzę tutaj jednostronnego spotkania i pogromu The Reds. Arsenal to nie są chłopczyki do bicia i osobiście nie zdziwi mnie tutaj nawet ich zwycięstwo a kurs 1,88 na to, że mogą nawet przegrać jedną bramką to moim zdaniem najlepsza opcja na ten mecz. Mamy składy, Arsenal bez Lacaz i dość defensywnie, ciężko będzie Poolowi się przedrzeć środkiem.
 
przemovsky23 1,9K

przemovsky23

Użytkownik
Dyscyplina : Piłka nożna / Anglia Premier League
Godzina 15:15
Spotkanie : Southampton - Manchester City
Typ :dokładny wynik : 1-2 dla gości
Kurs : 7.60
Bukmacher : fortuna
Analiza :
Nie pozwolić na kolejną porażkę !

,,Obywatele&#39;&#39; przystapią do wyjazdowego meczu ze Świetymi w prawdopodobnie dośc przygnębiającej atmosferze . Po dwóch przegranych z rzędu z Crystal Palace , a następnie z Leiceste , ekipa pod dowództwem Pepa Guardoli zmierzy sie z brniącym sie przed strefa spadkową Southampton , które tak samo jak goście zaliczaja bardzo słaby bilans bramkowy oraz pod wzgledem wyników także nie są w najlepszej formie .
Dla gości jest to ostatnia okazja na zgarnięcie pełnej puli punktów przed arcytrudnym meczem u siebie z Liverpool&#39;em , który będzie bardzo istotny z punktu zachowania szansy na zdobycie mistrzostwa . Dlatego też stawiam na dokładny wynik . ktory jest korzystny dla druzyny przyjezdnych .
 
U 2,7K

uzytkownik-148179

Użytkownik
Crystal Palace - Chelsea, CPalace +2.5
Southampton - Man City over 2.5
✅ ✅ @1.70
Moim głównym pomysłem na dzisiaj jest overek w Southampton, ale kursy słabiutkie, więc wyszukałem coś na podbitke...
Oglądałem Świętych ostatnio u siebie z WHU i pierwsze co przychodzi na myśl - Święci są zajechani fizycznie. Pierwszy austriacki trener w PL chyba trochę przesadza z treningami, bo po jego przyjściu do klubu, gracze zaskoczyli z koncepcją gry, działał wysoki kontrpressing i szybkie ataki, ale w tak napiętym terminarzu jak teraz Święci chyba po prostu nie dają rady, takie mam odczucie. W związku z tym, dzisiaj albo znowu wysiądą po 1 połowie, albo wyjdzie zmieniona jedenastka, nastawiona bardziej na obronę. Z drugiej strony rozwścieczeni Obywatele i nie ma co więcej pisać, dla mnie to jakieś 3-0 dla gości. Jeszcze ciekawostka, wypowiedź Pepa (moje tłumaczenie): &quot;Winię siebie za ostatnie wyniki, tylko siebie. To duże wyzwanie powrócić na drogę zwycięstw, ale potrzebowałem tego, żeby udowodnić sobie czy na prawdę jestem tak dobrym trenerem jak myślałem&quot;. Jak widać dzisiejsze spotkanie ma duże znaczenie dla Guardioli. Blok defensywny będzie musiał poradzić sobie bez Kompanego, Delpha i prawdopodobnie Fernandinho, dlatego dla odważnych BTTS. Ja jednak odpuszczam i będę polował na bramki na live.
Na podbitkę idzie duże handi na Orły. O tym spotkaniu napisałem kilka postów wcześniej i dodam tylko, że moim zdaniem Orły dzisiaj zdobędą min 1 pkt ???? Idealnie byłoby gdyby Chelsea strzeliło szybko bramkę i wtedy uderzę zapewne w handi +1.5 na gospodarzy albo ich rzuty rożne, a jeśli to oni pierwsi strzelą to The Blues może zacząć nabijać korki, zobaczymy jeszcze składy przed meczem. Korkom dla Chelsea sprzyja obecność Barkleya w skladzie, który ostatnio jednak wchodzi dopiero w końcówkach. Pograłem taki marny kursik na podbitke, bo ten dubel zamyka mi tripla.
Ciekawe co dzisiaj stanie się w Burnley ???? tam chyba wszystko może się zdarzyć, a najbliżej mi do BTTS, tak samo w Manchesterze, bo mam czujke na 2-2 hahaha
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom