>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<
Fortuna bonus

Mistrzostwa Świata Juniorów 2019 Vancouver-Victoria

Status
Zamknięty.
mark1973 758,7K

mark1973

Znawca - Hokej
Oj gorąco po półfinalach. Rosja zadziwia i jest skuteczna. Ale bohaterami sa bez dwoch zdań helveci. Wczoraj rozmontowali Szwecje, która nie miała na nich pomysłu, podwajali, bronili całym zespołem, wracali po atakach, była asekuracja, walka na bandach i wazne wygrane buliki z ich strony. Mecz Kanady z Suomi juz po 1 tercji pachniał remisem i stało sie , nastepna niespodzianka.
Ale co do połfinałów i kursów na WIN U20
Tak patrze na koncowa klasyfikacje i troche niedowierzam, rozumiem ze Szwajcaria to niespodziewany półfinalista ale jak ktos ogladał ich mecze to trzeba przyznac ze zasłuzyli, z Czechami remis po RT, ( ale to pierwszy mecz).
Kanadzie sie nie dali , z Rosja prowadzili , moze gdyby nie wdawali sie w wymiane ciosów i trafili chciaz jednego karnego to wynik tez mógł byc inny. Ze Szwecja nie popełnili juz tego samego błedu i nie poszli na wymiane ciosów tylko grali kontrolowany hokej i jest efekt, teraz po drodze finowie i wg mnie tez do przejscia, spodziewam sie meczu na styku i walki, bedzie sie działo bo jest o co sie bic , jest szansa na złoto, teoretycznie fatwiejszy rywal a zespoł z meczu na mecz gra coraz lepiej, tak jak w seniorkim hokeju tak i juniorzy pokazuje ze w Szwajcarii dobrze sie dzieje w szkółkach i sa talenty, ja ide znow w kierunku Szwajcarii, bo wg mnie kursy zawyzone, na tafli wczoraj nie było roznicy, gdyby zamienic stroje to wielu by sie pomyliło.
Szwajcaria z x kurs 3,05
Szwajcaria awans kurs 4,3
I jeszcze takie cos co za chwile bedzie duzo nizej stac, mianowicie kurs na mistrza, gdyby udało sie przejsc finów to w finale wszystko sie moze zdarzyc i zal za mniej tego nie brac
Szwajcaria win U20 kurs 20 fortuna
Drugi połfinał w Rosji nazywaja przedwczesnym finałem
Rosjanie tez z meczu na mecz coraz skuteczniejsi i szykuje sie wojna ( bo z USA zawsze jest, jak to mówia mecz z podtekstami, w władze kremla patrza i Władimir oglada ).Ale sportowo mecz powinien byc wyrównany , USA po drodze mieli wpadki, ze Słowacja moglo byc roznie, ze Szwecja gonili od 0-4( w półfinale ten numer nie przejdzie)
, dobry mecz z finami. Rosja pokonala wszystkich rywali , ze szwajcaria goniła ale pokazała ze maja rezerwy i takowe zagrały znakomicie, z Kanadą , troche szachów, pilnownia wyniku i walka. i takiego meczu sie spodziewam z USA, nie wiem czy bedzie wymiana ciosów, chociaz widac ze w tej Rosjanie sa równie skuteczni, bramek sie nie podejmuje typowac, bo moze byc 0-0 i 6-6 tez , bo taki urok tych dwóch ekip. Ja pojde w kierunku Rosji( nie tylko dlatego ze im kibicuje od poczatku) ale z argumentów czysto sportowych bo sa podstawy by ten mecz wygrac, jak bedzie zobaczymy.
Rosja awans kurs 2,02
I tez pobieram kurs na Rosja win U20 ktory wynosi 4 bo spodziewałem sie nizszego
 
jozzy22 555K

jozzy22

Użytkownik
A ja spróbuje takie coś
Rosja - USA
Typ: 1 dogr+karne Kurs: 1.95
Próbujemy pograć w ten sposób.Zdecydowanie lepsze wrażenie na mnie robi ekipa &quot;Putina&quot;. Wyniki przez nich osiągane wydają się być zrobione bez żadnych problemów.W dodatku przed mistrzostwami obie ekipy sie spotkały.W sumie USA uratowało się dopiero w 3 tercji.Jak dla mnie warto spróbować
Wynik:
 
mark1973 758,7K

mark1973

Znawca - Hokej
#Mark1973 widziałeś w akcji Finów?Chodzi po głowie postawić na nich w finale.JAk uważasz?
Hej. No niestety zasnąłem po 1 tercji Pingwinow. Ale widzialem ich w akcji z Kanadą. Dobra obrona i bramka. A w ataku kilku fajnych chlopakow co moga zrobic zamieszanie. Ja ide w ich kierunku.
 
Otrzymane punkty reputacji: +15
mark1973 758,7K

mark1973

Znawca - Hokej
To juz ostatni typ na te mistrzostwa, oby był trafiony
USA-Finlandia
Mówi sie, że finałów sie nie gra tylko oglada, ale co ja moge ze przy emocjach czysto sptowych czesto sa tez inne. Nie widziałem meczu Finów ze Szwajcarami ale ogladalem ich w akcji w meczu z Kanada. Imponowali obrona a bramkarz tez swoje zrobił, po Helvetach sie przejechali, choc myslalem ze nie bedzie to proste zadanie. USA zagrali dobrze z Rosją , gdzie tez liczyłem na mlodych rosjan ale niestety zabrakł troche szczescia , troche dokladnosci, ale lepiej prezentowali sie wg mnie niz ich rowiesnicy z USA. Oba zespolu stoczyły juz tutaj mecz i gora byli amerykanie, ja jednak mysle ze od ćwiartki finowie nabrali animuszu i ten mecz bedzie zupelnie innny niz ten w grupie. Ja jutro ide w kierunku FInow, chociaz trybuny w wiekszosci beda za USA
Finlandia win kurs 2,12 fortuna
 
Otrzymane punkty reputacji: +15
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom