>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 200 ZŁ!<<<

Mistrzostwa Świata Juniorów 2019 Vancouver-Victoria

Status
Zamknięty.
rybarz 8,8K

rybarz

Znawca - Hokej
Hejka :hokej:
Meczyk już niedługo. Myślę,że Czesi pod wodzą Varady pokażą się na tych Mistrzostwach. W zeszłym roku zrobili niespodzianke, a Zadina z Necasem grali świetne zawody.Chłopaki są zgrani i w dobrej atmosferze. Mam nadzieje,że pokażą swoje umiejętności. Widziałem,że na treningach Varada cisnął ich na tempo i forcheck, co może zapowiadać szybki i mocny mecz młodych Czechów
Czechy - Szwajcaria @ 1.39
Necas gol @ 2.30
Pozdrawiam ????
 
mark1973 754,4K

mark1973

Znawca - Hokej
To moze ja dorzuce swoje trzy grosze do meczu Czechów ze Szwajcarami
Wiekszość z nich pamieta poprzednie mistrzostawa gdzie byli rewelacja tych mistrzostw ulegajac USA w meczu o brąz. Maja liderów w osobach Necasa i Zadiny, któzy juz lizneli NHL. Pierwszy mecz to zawsze niewiadoma, ale mylse ze Naszych poługniwych sasiadów stac na zwyciestwo a mecze kontrolne, które roznie sie ukladały nie sa miernikiem formy, miedzy tymi na poprzenich mistrzostwach padł wynik 3-6 na korzysc Czechów, dzis moze zaryzykuje under bramkowy i takie typy:
Czech i under 6,5 kurs 2,82
Pierwsza tercja remis koniec meczu Czechy kurs 4,4
bramka : Zadina
 
mark1973 754,4K

mark1973

Znawca - Hokej
Pozostałem nocne mecze:
USA - Słowacja 2-1
Mimo ogromnego potencjłu graczy USA nie lekceważył bym Słowaków, gdzie wielu z nich gra w dobrych północnoamerykanskich klubach i juniorskiej SHL, trzeba zwrozic uwage na Romana, Liske, Ruzucke i Pospisila
Ekipa USa to gracze któzy sa albo wydraftowani przez kluby NHL albo sie przygotowuja do draftu, nie brak zdolnej mlodziezy bo jest z czego wybierac. Rok temu w grupie Słowacy zaskoczyli amerykanów i wygrali 3-2. Z uwagi ze bramki nie zawsze mnie słuchaja to typ mega ryzykowny bo co innego przygotowania do turnieju a co innego same mecze.
Remis kurs 17⛔⛔⛔
podwójna szansa : remis 1 tercj lub remis na koniec kurs 3,3✅✅✅
niestety nie wiem gdzie mozna zagrac handi około 3,5 na Słowaków lub nawet 2,5 bo bym zaryzykował✅✅✅
kursy na wysokie overy takie sobie wiec zagram na przekór under
Under 6,5 kurs 2,7✅✅✅

FInlandia - Szwecja
Szwedzi przywieźli bardzo młody team, szczególnie biorac pod uwage atak, ja wyzej cenie ekipe suomi bo ich wyniki juniorskie są bardzo dobre i stawiam na ich win
Finlandia 60 kurs 2,07

Kanada-Dania 14-0 matko jakie lanie⛔⛔⛔
Tutaj róznica kilku klas i spodziewam sie bramek ale nie jakiegos pogromu w stylu 10 , 11 do zera, fakt rok temu było 8-0 , moze under 8,5 po kursie 1,9 bo to pierwszy mecz i pewnie Duny zamuruja bramke i moze tyle nie wpadnie.
 
Otrzymane punkty reputacji: +2
mark1973 754,4K

mark1973

Znawca - Hokej
No ja zaryzykowałem te +2,5 na Slowakow za 4,00. Myślę że dadzą radę ????
I dali rade. Szkoda bo remis za drobne tez mialem a było bardzo blisko. Niemniej jednak Słowacy zrobili na mnie większe wrażenie niz Czesi i rywal tez byl mocniejszy.
 
mark1973 754,4K

mark1973

Znawca - Hokej
W nocy znów porcja MS Juniorów, wiec moze skupie sie na jednym meczu
Słowacja - Szwecja (2-5)
Młodzi Słowacy bardzo dobrze zaprezentowali sie w meczu z jednym z faworytow imprezy z druzyną USA, mimo ze same statystyki strzałów mowia o przewadze amerykanów to jednak nie nalezy patrzec na ten mecz przez pryzmat tylko strzałów. Słowacy grali bardzo dobrze w defensywie umiejetnie gasząc zapędy Jankesów i co ważne sami groźnie kontratakowali i udało sie zdobyc gola i wyjsc na prowadzenie. Jeszcze jedna recz rzuciła mi sie w oczy mianowicie to ze szybkością i zwrotnoscią nadążali za amerykanami, nie gubiac przy tym rytmu anie pozycji obronnych. Dzis spotkanie ze Szwedami, którzy jak mozna zauwazyc przywiezli tutaj bardzo młody skład, jest bodajze trzech graczy którzy pamietaja poprzednie WCH. Oczywiscie to bardzo zdolna młodziez ale mniejsze doswczenie tez nie jest bez znaczenia, jezeli chodzi o Słowaków to jest ich 8-9 , którzy pamietaja pprzecni turniej, dzis wielu z nich gra w dobrych północnoamerykanskich klubach i juniorskiej SHL, trzeba zwrozic uwage na Romana, Liske, Ruzucke oni maja doswiadczenie z poprzednich WCH i Pospisila. Rok temu padł wynik 3-2 dla Szwedów na etapie ćwiercfinałów i jak wiemy później Szwedzi zdobyli srebro. W tym roku nie sa wymieniani jednym tchem z USA i Kanadą ale beda groźni. Ja uwazam ze Słowacy moga byc czarnym koniem tej grupy i mistrzostw. Mimo ze to typ mega ryzykowny ( pewnie niejeden kaze mi sie popukać w czółko)to mysle ze Słowaków stac na niespodzianke w tym meczu, szansy upatruje w mniejszym doswiadczeniu Szwedów i zgraniu Słowaków i tutaj kilka typów
Słowacja 60 kurs 10⛔⛔⛔
Słowacja z x kurs 4,95( ale poleciał w dół)⛔⛔⛔
podwojna szansa remis kurs 2,58 ( a wczoraj był 4)⛔⛔⛔
Słowacja plus 1,5 kurs 3,2⛔⛔⛔
Rano sie zobaczy bo dzis nie dam rady obejrzec tego meczu, moze skróty lub powtórke
EDIT: Chłopaki ze Słowacji podjeli walke, zabrakło szczescia i skuteczności bo na tle rywala nie wygladali źle ,niemniej jednak typy w plecy a remis w 1 tercji był blisko.
 
rybarz 8,8K

rybarz

Znawca - Hokej
Hejka :hokej:
Kanada - Czechy @ under 7,5
@ 1.86 ✅
Czesi dzisiaj nie odpuszczali. Presing, przyzwoite tempo, zaangarzowanie teamu ... Dostal chytał pięknie ! Pod koniec 3 tercji Ruscy byli posrani , mecz bardzo wyrównany. Czesi zasłużyli na remis, no ale nie pykło. No i teraz jak patrzeć na mecz z Kanadą przez tą perspektywe i perspektywe tabeli. Buki jednak w mojej opini zawyżają szanse Kanady. Liczę,że nie będzie to jednostronny mecz, a raczej mecz walki.

Pozdrawiam ????
 
mark1973 754,4K

mark1973

Znawca - Hokej
Mimo ze w tym turnieju nie idzie mi zbyt dobrze to jednak próbuje dalej
Słowacja-Finlandia
Konsekwntnie obieram kierunek na Słowaków. Jak wczoesniej pisałem widze w tej druzynie potencjał, objrzałem dwa ich mecze w których zgrali bardzo dobrze mimo porazek, graczy maja wystepujacych w dobrych kluba mlodziez kanadyjskiej i SHL, jest grupa graczy pamietajaca poprzedni turniej. Z rywali których tutaj mieli Finlandie ocaniam najnize( ale nie lekcewaze bo wiadomo ze finowie w tych rozgrywkach osigali bardzo dobre rezultaty i zwsze sa grozni dla kazdego). Jezeli tylko dopisze skutecznosc, której troche zabrakło w meczu ze szwedami i nie beda łapali głupich kar, to mozemy byc swiadkami pierwszej niepodzianki na tym turnieju.( jezeli w ogóle mozna tak powiedziec). kilka propozycji do tego meczu
Słowacja z x kurs 3,8
podwojna szansa remis kurs 2,45
Słowacja win ml kurs 5,9
Słowacja over 1,5 gola kurs 2,11
i moze taki ryzykowny bo turnieje mlodziezowe wielokrotnie obfitowały w rozne niespodzianki i duze bety chodziły
1 tercja/spotkanie 0/1 kurs 22
1 tercja spotkanie 0/0 kurs 14,5
 
rybarz 8,8K

rybarz

Znawca - Hokej
Hejka :hokej:
Mimo ze w tym turnieju nie idzie mi zbyt dobrze to jednak próbuje dalej
Słowacja-Finlandia
Konsekwntnie obieram kierunek na Słowaków. Jak wczoesniej pisałem widze w tej druzynie potencjał, objrzałem dwa ich mecze w których zgrali bardzo dobrze mimo porazek, graczy maja wystepujacych w dobrych kluba mlodziez kanadyjskiej i SHL, jest grupa graczy pamietajaca poprzedni turniej. Z rywali których tutaj mieli Finlandie ocaniam najnize( ale nie lekcewaze bo wiadomo ze finowie w tych rozgrywkach osigali bardzo dobre rezultaty i zwsze sa grozni dla kazdego). Jezeli tylko dopisze skutecznosc, której troche zabrakło w meczu ze szwedami i nie beda łapali głupich kar, to mozemy byc swiadkami pierwszej niepodzianki na tym turnieju.( jezeli w ogóle mozna tak powiedziec). kilka propozycji do tego meczu
Słowacja z x kurs 3,8
podwojna szansa remis kurs 2,45
Słowacja win ml kurs 5,9
Słowacja over 1,5 gola kurs 2,11
i moze taki ryzykowny bo turnieje mlodziezowe wielokrotnie obfitowały w rozne niespodzianki i duze bety chodziły
1 tercja/spotkanie 0/1 kurs 22
1 tercja spotkanie 0/0 kurs 14,5
No i dzisiaj było trzeba cisnąć na Słowaków bo chłopaki mają fajny team i się wyżyli na Kazachach (11-2). Wcześniej jednak ekipy ciężkie...
Czechy ( handi -2,5) - Dania @ 1.60 ✅
Myślę,że teraz trzeba by iść w podobnym kieruku. Czesi też mają spory potencjał, a mało strzelają. Kaut, Necas,Zadina, to naprawdę mocni zawodnicy w tej kategori wiekowej, juz trochę ograni za oceanem, do tego ambitne chłopaki z ELH i Chance liga. Trener Varada... i myślę,że dzisiaj na tle słabego przeciwnika będą chcieli się trochę przełamać i będą mieli okazje postrzelać. Niewiele wiem o młodych Duńczykach, nie widziałem ich meczy, ale ich 0pkt , 0-22 bilans bramkowy mówi sam za siebie. Z Ruskimi i Szwajcarami przegrali po 4-0 i do tego pogrom z Kanadą. Pewnie będą chcieli wbić honorową bramkę co da przestrzeń dla czeskich napastników. Mecz powinien być otwarty i bramkowy ze sporą przewagą Czechów. Mam nadzieje,że wreszcie będzie skuteczność i otworzą szybko wynik.
Jak ktoś ma opcje grać na zawodników, to Kaut gol ✅, Necas gol ✅,Zadina kb+✅ mieli by dzisiaj pokazać swoje umiejętności.
W typie podałem moja wersję bezpieczną,ale pamiętajmy że to U20 i jest to mecz z tych w którym można się spodziewać wesołego hokeja (co pokazali dzisiaj Słowacy). Myślę,że można próbować złapać wysokie handi, bo ja widzę spory potencjał w czeskiej młodzieżówce
Pozdrawiam ????
 
Otrzymane punkty reputacji: +15
mark1973 754,4K

mark1973

Znawca - Hokej
Hejka :hokej:

No i dzisiaj było trzeba cisnąć na Słowaków bo chłopaki mają fajny team i się wyżyli na Kazachach (11-2). Wcześniej jednak ekipy ciężkie...
Czechy ( handi -2,5) - Dania @ 1.60
Myślę,że teraz trzeba by iść w podobnym kieruku. Czesi też mają spory potencjał, a mało strzelają. Kaut, Necas,Zadina, to naprawdę mocni zawodnicy w tej kategori wiekowej, juz trochę ograni za oceanem, do tego ambitne chłopaki z ELH i Chance liga. Trener Varada... i myślę,że dzisiaj na tle słabego przeciwnika będą chcieli się trochę przełamać i będą mieli okazje postrzelać. Niewiele wiem o młodych Duńczykach, nie widziałem ich meczy, ale ich 0pkt , 0-22 bilans bramkowy mówi sam za siebie. Z Ruskimi i Szwajcarami przegrali po 4-0 i do tego pogrom z Kanadą. Pewnie będą chcieli wbić honorową bramkę co da przestrzeń dla czeskich napastników. Mecz powinien być otwarty i bramkowy ze sporą przewagą Czechów. Mam nadzieje,że wreszcie będzie skuteczność i otworzą szybko wynik. Jak ktoś ma opcje grać na zawodników, to Kaut, Necas,Zadina mieli by dzisiaj pokazać swoje umiejętności.
W typie podałem moja wersję bezpieczną,ale pamiętajmy że to U20 i jest to mecz z tych w którym można się spodziewać wesołego hokeja (co pokazali dzisiaj Słowacy). Myślę,że można próbować złapać wysokie handi, bo ja widzę spory potencjał w czeskiej młodzieżówce
Pozdrawiam ????
Cisnalem ???? naprawdę super sie oglada tą mlodziez ze Słowacji. Wierze ze w ćwiartce będą groźni dla najlepszych a może nawet jakaś sensacje sprawią bo taki mecz na postrzelanie byl im potrzebny
 
jozzy22 527,9K

jozzy22

Użytkownik
Ja się nie pcham w handi tak jak rybarz ale próbuje takie coś:
Dania - Czechy
Typ: Dania under 1.5 gola Kurs: 1.75 ✅
Takie kursiwo mi odpowiada idealnie do dubla. Rybarz chyba wszystko opisał i nie ma sensu powielać tego samego. Stosunek bramek młodej Dani to 0:22 i nagle dziś mieliby strzelić 2 bramki?!
No cóz ja tego nie widze no chyba,że nasi południowi sąsiedzi będą myśleć o świętowaniu nowego roku?!
Ja w to wchodze
Wynik: 0:4
 
rybarz 8,8K

rybarz

Znawca - Hokej
Hejka :hokej:
Czechy - USA (-1,5) @ 1.70 ✅
Ogólnie to Czesi zawodzą w tym turnieju. Spodziewałem się po nich więcej. Brakuje tempa, efektywnych kombinacji, wykończenia... Ta ekipa jest w tym roku bez błysku, a czołowi gracze męczą się w grze. Brakuje harmoni, zgrania. Tylko bramkarz Dostal się wyróżnia świetnymi występami. Czesi w ostatnich latach na MŚ spotykając się z Amerykanami zawsze dostawali bęcki. W zeszłym roku w meczu o 3 m USA wygrali 9-3, w 2016 r w QF 7-0... Przed tym turniejem rozgrywali mecz towarzyski, gdzie było 6-3
Amerykanie z kolei po ciężkim w meczu otwarcia ze Słowakami raczej złapali tempo i grają dobry hokej. Są faworytami tego turnieju. Przede wszystkim jest wykończenie .Sporo strzelają, bo w sumie mają już 18 goli (4,5 na mecz) Wbili też 4 gole silnym defensywnie Finą./ correct Finom ( na życzenie isztwana ;-) Czasem i byk się jakiś wkradenie Qwa
Już Kanadyjczycy obnażyli formę Czechów w tym turnieju i myślę,że amerykanie swą szybką kombinowaną grą rozpracują czeski team.
Wspominająć mecz Czechów z Ruskimi i patrząc w perspektywie meczu Rosja - Słowacja ,to...hmm, może fakt Słowacy zawalczą, bo Ruscy są do ugryzienia co pokazali Czesi cisnąc ich w 3 tercji.Brakło szczęścia i wykończenia. I myślę,że tutaj ewentualnie można spodziewać się jakiejś niespodzianki w kierunku dobrego meczu Słowaków
Pozdrawiam ????
 
Otrzymane punkty reputacji: +4
jozzy22 527,9K

jozzy22

Użytkownik
Ja dziś próbuje takie cos:
Kazachstan - Dania
Typ: 1 dogr + karne Kurs: 2.00 ✅
Probuje takie coś. Faktem jest, że są to dwie najgorsze ekipy turnieju ale jak dla mnie zdecydowanie lepiej prezentowali się Kazachowie. 0:26 w bramkach młodej Danii mowi sporo. Nie wiem jak będzie dziś ale ja probuje Kazachow.
Wynik: 4:3
 
mark1973 754,4K

mark1973

Znawca - Hokej
Hejka :hokej:
Czechy - USA (-1,5) @ 1.70
Ogólnie to Czesi zawodzą w tym turnieju. Spodziewałem się po nich więcej. Brakuje tempa, efektywnych kombinacji, wykończenia... Ta ekipa jest w tym roku bez błysku, a czołowi gracze męczą się w grze. Brakuje harmoni, zgrania. Tylko bramkarz Dostal się wyróżnia świetnymi występami. Czesi w ostatnich latach na MŚ spotykając się z Amerykanami zawsze dostawali bęcki. W zeszłym roku w meczu o 3 m USA wygrali 9-3, w 2016 r w QF 7-0... Przed tym turniejem rozgrywali mecz towarzyski, gdzie było 6-3
Amerykanie z kolei po ciężkim w meczu otwarcia ze Słowakami raczej złapali tempo i grają dobry hokej. Są faworytami tego turnieju. Przede wszystkim jest wykończenie .Sporo strzelają, bo w sumie mają już 18 goli (4,5 na mecz) Wbili też 4 gole silnym defensywnie Finą.
Już Kanadyjczycy obnażyli formę Czechów w tym turnieju i myślę,że amerykanie swą szybką kombinowaną grą rozpracują czeski team.
Wspominająć mecz Czechów z Ruskimi i patrząc w perspektywie meczu Rosja - Słowacja ,to...hmm, może fakt Słowacy zawalczą, bo Ruscy są do ugryzienia co pokazali Czesi cisnąc ich w 3 tercji.Brakło szczęścia i wykończenia. I myślę,że tutaj ewentualnie można spodziewać się jakiejś niespodzianki w kierunku dobrego meczu Słowaków
Pozdrawiam ????
Witam w Nowym 2019 roku ????
Oby był dla Nas grajacych zielony✅✅✅ ????
Jak tak spojrzec na te pary to tak naprawde w kazdej mozna spodziewac sie niespodzianki, bo a nóż widelec Czesi złoza dobry mecz a USA sie zatnie i niespodzianka gotowa ale realnie bardziej skłaniam sie do typu który podałeś niż do awansu Czechów.
Z pozostałych par tez mnie interesuje jak Rosjanie zagraja z niewygodna Słowacja,( tak sie składa ze na tych mistrzostawach kibicuje tym dwom druzynom i niestety lub stety jedna z nich zagra w półfinale) Słowacja wg mnie prezentuje sie tutaj bardzo dobrze( zaliczyłem 3 ich mecze przed kompem) . Moze był im potrzebny taki mecz z Kazachstanem by ustawic celowniki i nie obijac słupków z kolei Rosjanie po pokonaniu Kanady( za co szacun chłopaki) bede bardzo pewni siebie ( zeby ich to nie zgubiło) no i czy im drugi taki mecz w defensywie wyjdzie to tez znak zapytania. Uwazam ze bedzie to zaciety mecz z mala iloscia bramek:
Słowacja plus 2,5 kurs 1,67
Jak bym miał szukac niepodzianki ( bo w kategoriach sensacji bym tego nie nazwał), to ze w koncu mecz spartoloa Szwedzi a Helveci utrzymaja poziom, bo trzeba przyznac ze Kanadzie i Rosji sie mocno postawili, nie dali sie Czechom, przy odrobinie szczescia nawet mogli to wygrac w RT. W całej historii MS U 20 Helveci jeszcze nie wygrali ze Szwedami wiec moze czas to zrobić . Ja napewno bede kibicował Kuraszjewowi i spółce by dobrze zamurowali bramke i ukłuli Szwedów. I takie typy
EDIT: Świetny mecz młodych Helvetów, odgryxli sie za wszustkie lata. Szwedzi nie mieli pomysłu na nich, Helveci podwajali atakujacych Szwedów, dobrze bronili wymieniali sie pozycjami, bronili cała druzyna i cala atakowali. I w bramce niesamowity Holenstein. Bravo
Ale czy to koniec niespodzianek na dzisiaj? Kanada wg mnie to wygra ale dwa pozostałe mecze beda wyrownane
Szwajcaria plus 2,5 kurs 1,97✅✅✅
Szwajcaria awans kurs 6,1✅✅✅
 
Otrzymane punkty reputacji: +6
rybarz 8,8K

rybarz

Znawca - Hokej
Hejka :hokej:
Rosja - USA @ over 4,5 / nie ma kursu ;-) / pewnie jak wskoczy to nie będzie wart gry / hehe
Obie ekipy w tym turnieju z ofensywnym bilansem bramkowym Rosja 23-9 / Usa 21-10 na 5 rozegranych spotkań. Fakt,że obie ekipy miały ciasne mecze z mocnymi przeciwnikami...ale to już półfinał i gramy o wszystko. Pamiętajmy,że to w końcu U 20. Często brakuje doświadczenia i wyrachowania. A z drugiej strony można błysnąć . Nie mam rozpracowanych ekip,ale turniej za oceanem, a tam raczej jest klimat do ofensywnego hokeja. Tak patrzę,że w ostatnich 2 latach kiedy turniej był rozgrywany w USA i Kanadzie to zawsze w półfinałach padało over 5,5 &gt; USA dzisiaj 3 bramki Czechom, Ruscy 8 Słowakom. W tym półfinale spodziewam się bramek i fajnego hokejowego widowiska.
Z kolei w drugim półfinale raczej underowo to widze mimo tego co napisałem powyżej:cwl:
Pozdrawiam ????
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom