>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

NBA Styczeń 2019 - typy i analizy

Status
Zamknięty.
ibis 1,2M

ibis

ModTeam
Członek Załogi


W tym temacie podajemy wszelkie przemyślenia i analizy dotyczące spotkań NBA rozgrywanych w styczniu.
Nie podajemy suchych typów bez analiz.
Piszemy poprawnie po polsku, jak ktoś nie umie sam polecam słownik ortograficzny.
I przypominam o kolejnej ważnej zasadzie pisowni polskiej - Nazwiska, nazwy klubów i inne nazwy własne piszemy WIELKĄ literą.
Jeśli chcecie się podzielić informacją o kontuzjach, to koniecznie podawajcie źródło takiej informacji!
Nie podsumowujemy swoich typów w osobnych postach.
Dział tematyczny to nie czat. Nie zadajemy pytań o to co warto grać itd.
Wszelkie występki będą odpowiednio nagradzane, ale dobre analizy na pewno zostaną podbite reputacją i polubieniami.
Zapraszam do dyskusji i podawania typów.​
 
jareckibjj 473

jareckibjj

Użytkownik
Single na pinnacle.

NBA 01/01 Marvin Williams (CHA Hornets) Points
over 11,5 @ 1.934
Średnio 12,5 pkt. w ostatnich 10 meczach. Żyje głównie z rzutów za 3, które Orlando broni słabo (27 miejsce w OPP 3FG%) Zwłaszcza w meczach rozgrywanych w Charlotte idzie mu dobrze (ponad 40% skuteczności za 3 pkt).

10 ⛔
NBA 01/01 Al Horford (BOS Celtics) Rebounds
under 6,5 @ 1.628
Ostatnio całkiem pewna linia na under głównie ze względu na ograniczone minuty Horforda. Tutaj dochodzi jeszcze krycie Aldridga, za którym trzeba będzie wybiegać daleko od obręczy. Poza tym spowolnione maksymalnie tempo przez Spurs i ich całkiem dobra skuteczność rzutowa. Al w ostatnich 10 meczach kręci dokładnie 6,5 zbiórki na mecz.

3 ✅
NBA 01/01 Russell Westbrook (OKC Thunder) Points
under 22,5 @ 1.892
To jest typ na brak przełamania. Forma rzutowa Westbrooka jest tragiczna. Kiedy tylko George jest na boisku Russel odsuwa się w cień. W dodatku jest to mecz back2back z Dallas - dziś w nocy Westbrook miał 18% FG% (!!!) i 0/8 za 3 pkt.

32 ⛔
 
Otrzymane punkty reputacji: +2
quinty 2,3K

quinty

Użytkownik
Indiana Pacers - Atlanta Hawks:
Indiana win + unde 220.5 @2.20 unibet ⛔ e; 2 kwarta zaważyła, 65pkt aż z czego 35 Atlanty
Houston Rockets - Memphis Grizzlies:
Harden ponad 35.5 pkt @1.87 ✅, Capela ponad 14.5 pkt @1.62 ✅,
Gasol ponad 14.5 pkt @1.78 ⛔,
Capela ponad 11.5 zbiórki @1.72 ✅,
Gasol ponad 8.5 zbiórki @2.08 ✅
Conley ponad 6.5 asysty @1.8 ⛔ unibet

Na początek mecz o 21 w Indianie. Gram tutaj zwycięstwo Indiany z underem punktowym który jest dużo wyższy niż się spodziewałem, zapewne przez ostatnie mecze Atlanty oraz ostatni mecz bezpośredni gdzie padło aż 250 pkt i to bez dogrywek. Z tymże Indiana u siebie to zupełnie inny zespół, sukcesywnie zatrzymuje każdego przeciwnika poniżej jego średniej zdobyczy punktowej. Do tego sami są minimalistami więc rzadko zdarza sie blowout, po prostu pewny mecz, pewne zwycięstwo utrzymane pod kontrola do końca - to jest zespół Indiany u siebie. Ponadto w zespole Atlanty wypada na pewno Bazemore który podczas ostatniego meczu h2h rzucił 32pkt i doubtful (prawie na pewno nie zagra) jest Dedmon, który rownież prezentuje sie naprawde dobrze. Szczerze mówiąc żeby linia została pokryta to wyobrażam sobie jedynie blowout 125-95 czy coś w ten deseń, a zwycięstwa Atlanty to juz zupełnie tu nie widzę, dla mnie naprawde solidny typ na wieczór.
Drugi mecz jaki sobie obrałem to Rakiety z Niedźwiedziami. Nie ukrywam, że obrałem pewien scenariusz na mecz, który myśle ze jest prawdopodobny. Jak wiadomo CP3 jeszcze nieobecny, do tego wypada na pewno Gordon. Co oznacza, ze Harden musi wrzucić jeszcze wyższy bieg, na pewno over punktowy Riversa do gry ale ja go nigdzie nie mam. Memphis jak wiadomo dobrze broni, ale spodziewam sie po prostu miliona prób Brodacza i siłą rzeczy punkty bedzie zdobywał. Stad jego over, over Capeli gram dlatego że nie bedą zdobywać punktów jedynie zza łuku, zwłaszcza ze Marc Gasol to królem obrony nie jest. Zbiórki obu panów gram dlatego, że jak mówiłem, widzę milion rzutów, myśle że Grizzlies nawet być może nie bedzie zanadto zwalniał tempa jak ma to w zwyczaju, także okazji do zbiórek powinno być sporo dla obu drużyn, zwłaszcza dla niedźwiedzi. Punkty Gasola i asysty Conleya liczę, ze sie ze sobą zgrają i właśnie jeden pan, będzie szukał drugiego. Do tego Houston często oddaje (choć na początku sezonu było gorzej) swoja tablice. Jeśli miałbym wybierać najpewniejszy typ z tego zestawienia byłoby to paradoksalnie wydarzenie z najwyższym kursem - zbiórki Gasola i punkty Capeli
 
Gy_Gy_Craveel 248,5K

Gy_Gy_Craveel

Znawca - US Sports
Over 8.5 zbiorki @ 1,83 Skybet (9)
LaMarcus Aldridge (San Antonio)
Aldridge ciagle zmaga sie z przekroczeniem tej lini ,osmiu zbiorek. W ostatnich czterech meczach zdobyl siedem lub mniej zbiorek w kazdym z tych meczy, powinnien rozegrac minium 30 minut i przelamac w koncu ta linie.
Okazja sie nadaza a ja widze w tym value po tym jak ze skladu na dzisiejszy mecz wypada z Line-upu R.Gay - w takim przypadku wartosc jego zbiorek wzrasta o +3,0% kiedy Gay jest poza druzyna w tym sezonie co daje mu srednio 12,4 zbiorki na 36 minut gry. Gral ostatnio po 36 minut w kazdj z poprzednich meczy to powinno wystarczyc aby trafic poza linie.
Chetnie skorzystam z tej lini z 8,5 zbiorki kiedy Skybet trzyma kurs 1,83 a inni bukmacherzy nie zwiekszyli linia ale kursy dosc znaczaco spadly , Bet365 -1,66 Unibet -1,65 i Paddypower - 1,67 - taki nowo roczny bet - wszystkiego najlepszego w nowym rokku.
 
Otrzymane punkty reputacji: +20
jareckibjj 473

jareckibjj

Użytkownik
Single na pinnacle.
NBA 02/01 Serge Ibaka (TOR Raptors) Points
under 14,5 @ 1.869
Słaba forma, gra niewiele minut, naprzeciwko Rudy Gobert.
8 ✅

NBA 02/01 Donovan Mitchell (UTAH Jazz) Points
under 20,5 @ 1.943
Rubio i Crowder wracają do składu Jazz, czyli Mitchel będzie miał mniej rzutów. W ostatnich 10 meczach ma średnią 18,4 pkt. Na przeciwko Danny Green jako plaster.
19 ✅
 
Otrzymane punkty reputacji: +50
xamon 133,6K

xamon

Użytkownik
Toronto Raptors - Utah Jazz 2 2,20 1xbet 122:116 ⛔⛔
Raps ostatnio cieniują trochę, po świetnym początku gdzie kosili wszystkich jak leci, obniżyli loty i powietrze trochę zaczyna z nich schodzić m.in. dzięki kontuzjom Lowrego i Jonasa. W ostatnich 2 meczach zostali ośmieszeni (-29) przez Orlando i w bólach wygrali u siebie z Chicago. Dzisiaj przyjeżdza głodna zwycięstw, w pełnym składzie Utah - czyli przeciwnik z zupełnie innej półki, zawsze bardzo groźny dla wszystkich. Jak dla mnie to Jazz są faworytem w tym spotkaniu, zaczną Nowy Rok z przytupem i powoli będą kroczyć ku górnej ósemce a po takim kursie i obliczu absencji dwóch kluczowych graczy po stronie Toronto, żal nie spróbować. Powodzenia.
edit:
44 punkty stracone przez Utah w kwarte :cwl: i rekord kariery Leonarda , hmmm
 
jareckibjj 473

jareckibjj

Użytkownik
pinnacle
NBA 02/01 Brook Lopez (MIL Bucks) Points
under 12,5 @ 1.8
Naprzeciwko najlepiej broniąca trójek drużyna w lidze.
25⛔
 
matbie 29,2K

matbie

Znawca - NBA
Sacramento vs Portland over 234,5 pkt kurs: 2,35 (Etoto) ⛔ (108:113 pd nawet po dogrywce nie pokryli...jest moc)
Nie zamierzam się rozpisywać po prostu idę w mocny over w tym meczu. Podobnie powinno być w LA. Stawiam że tutaj gospodarze mocno napierający będą musieli się trochę pomęczyć bo Portland potrafi ofensywnie się rozhulać. Sacramento mało kto jest w stanie zatrzymać, a u siebie to tym bardziej. Tak to widzę.
 
cykacz 11

cykacz

Użytkownik
Sacramento - Portland (wynik 113-108 = 221 pkt) ⛔
typ: over 224,5 pkt kurs: 1.50


Krótko o wszystkich typach, bo swietowanie nowego roku sie przedluzylo :cwl: oba teamy overowe, bez kontuzji znaczacych w obu składach. Do tego Kings u siebie niezwykle mocne, goszczą dzis Lillarda i McColluma, ktorzy zyja z szybkiego grania up tempo, rzucania, kreowania rywali. Taki prog overa to pewnie w 3 kwarcie peknie ????
Milwaukee - Detroit
typ: under 224,5 pkt kurs: 1.50 ✅

Detroit graja koszykowke, ktora nie lubi forsowania tempa, zwolnia Bucks i mysle, ze nie bedzie tu duzej zdobyczy punktowej przede wszystkim gosci. Bucks to wygraja ale tez nie beda sie zabijac o kazdy pkt. W to ze gospodarze rzuca 115-120 pkt, wierze jak najbardziej. Natomiast Detroit 105 pkt na wyjezdzie to chyba z dogrywka by mieli problem wrzucic. Maja tylko 2 strzelcow praktycznie, ktorzy dzis beda mieli godnych siebie obroncow.
Toronto-Utah
typ: over 205,5 pkt kurs: 1.60 ✅

2 dobre druzyny, ktore zagraja bez swoich swietnych rozgrywajacych, Lowriego i Rubio. Dlatego wzialem tak niski over, bo to jednak bedzie mialo wplyw na zdobycze punktowe kolegow z druzyny. Mimo to sa w szeregach obu zespolow sa ludzie od zdobywania pkt i jestem tutaj spokojny.

Kurs AKO: 3.60
kursy z sts.pl
 
undiuing 0

undiuing

Użytkownik
Dobra trzeba coś puścić żeby moralnego kaca wyleczyć ;D

TORONTO RAPTORS - UTAH
TYP: TORONTO under 104,5 pkt etoto-128620
KURS: 1.86

Pierwszym spotkaniem na które dzisiaj się zdecydowałem będzie mecz 2 drużyny konferencji wschodniej z 11 drużyną konferencji zachodniej, jednak według mnie patrzenie na pozycje w lidze w tym meczu nie jest trafne, w ostatnich meczach bez Lowry&#39;ego widać ze gra Toronto się sypie, jest bardzo nie płynna, mają problem żeby zdobywać dużą ilość punktów nawet ze słabymi ekipami (95 pkt z Chicago,87 punktów z Orlando). Dlatego zdecyduję się na postawienie underu w tym meczu na gospodarzy, patrząc na ostatnie spotkania tych ekip Toronto nigdy nie umiało narzucać dużo punktów przeciwko ścianie Goberta pod koszem, w ostatnich 7 meczach tylko dwa razy przebili barierę 104 pkt, przeciwko Miami i Cleveland, dlatego myślę że ten typ powinien gładko przejść.
DENVER NUGGETS - NEW YORK KNICKS
TYP: NEW YORK KNICKS under 102 pkt etoto-128620
KURS: 1.86

Kolejnym meczem który przyciągnął moją uwagę jest mecz lidera zachodniej konferencji z przed ostatnią drużyną wschodniej konferencji. Będzie to kolejny mecz w którym postawię under na gospodarzy,nie jest tajemnicą ze NYK są kiepską drużyną i nie są mocni w ataku, w ostatnich 5 meczach tylko dwa razy przebili ten próg grając atlancie i philadelphi. Denver jest jedną z lepiej broniących ekip w lidze i myślę że bez problemu zablokują defensywę gospodarzy. Tym bardziej że Harris wraca po kontuzji więc gra Denver powinna wyglądać jeszcze lepiej niż ostatnio.
SACRAMENTO KINGS - PORTLAND TRAIL BLAZERS
TYP: SACRAMENTO KINGS over 114,5 pkt etoto-128620
KURS: 1.86

Następnym meczem który wezmę pod lupę będzie spotkanie między 7 i 9 drużyną konferencji zachodniej. Obydwie ekipy grają bardzo ofensywny i szybki basket, obydwie ekipy są na fali, Sacramento w ostatnich 4 z 6 meczy przebili tą barierę , nie udało im się to tylko z bardzo dobrze ułożonymi defensywnie Memphis i Minnesotą( gdzie grali bez Shumperta). Portland w ostatnich 5 z 6 meczy stracili więcej niż 114,5 dodatkowo Sacramento są dzisiaj gospodarzami więc na pewno będą chcieli pokazać fajny dla oka ofensywny basket.
LOS ANGELES CLIPPERS - PHILADLPHIA 76ers
TYP: under 240,5 pkt etoto-128620
KURS: 1.52

Ostatnim meczem który dzisiaj zaproponuje będzie spotkanie między czołowymi ekipami obu konferencji. Obydwie drużyny grają bardzo ofensywny basket, zdobywają dużo punktów, ale w dzisiejszym meczu raczej nie wystąpi Embiid z powodu problemów z kolanem. Z tego powodu ofensywa Philadelphi może bardzo ucierpieć. W ostatnich 8 meczach Philadelphii nie została przekroczona ta bariera. W bezpośrednich meczach tych ekip nigdy nie pada za dużo punktów, obie ekipy postarają się zniwelować swój arsenał ofensywny dlatego myślę że na przekroczenie tak wysokiej linijki punktowej jest bardzo mała szansa ;D
 
q7dwa9 761

q7dwa9

Użytkownik
Dobra trzeba coś puścić żeby moralnego kaca wyleczyć ;D
LOS ANGELES CLIPPERS - PHILADLPHIA 76ers
TYP: under 240,5 pkt etoto-128620
KURS: 1.52

Ostatnim meczem który dzisiaj zaproponuje będzie spotkanie między czołowymi ekipami obu konferencji. Obydwie drużyny grają bardzo ofensywny basket, zdobywają dużo punktów, ale w dzisiejszym meczu raczej nie wystąpi Embiid z powodu problemów z kolanem. Z tego powodu ofensywa Philadelphi może bardzo ucierpieć. W ostatnich 8 meczach Philadelphii nie została przekroczona ta bariera. W bezpośrednich meczach tych ekip nigdy nie pada za dużo punktów, obie ekipy postarają się zniwelować swój arsenał ofensywny dlatego myślę że na przekroczenie tak wysokiej linijki punktowej jest bardzo mała szansa ;D
brał udział w rozgrzewce, ma status Q, powiedziałbym że prędzej zagra niż nie
 
H 6K

hdrmc

Użytkownik
Bukmacher: STS
Mecz: Toronto - Utah
Typ: Toronto - 5,5 (a spróbuj mi Leonard zagrać egoistycznie dziś to Cię odwiedzę;) )
Kurs: 2.45
✅
Mecz: Milwaukee - Detroit
Typ: Milwaukee (-8.5)
Kurs: 1.65
✅
Mecz: Denver - NY
Typ: over (217.5)
Kurs: 1.85
✅
Mecz: Sacramento - Portland (Portland żeby wygrać nie może pójść na wymianę ognia - w moim odczuciu linia będzie niższa)
Typ: under (230.5)
Kurs: 1.85
✅
Mecz: LA Clippers - Philadelphia
Typ: LA Clippers
Kurs: 1.70
⛔ Pech ????
Stawiając za 50zł do wygrania 1030zł

Powodzenia!!!
----
No niestety, mam jakieś fatum nad sobą. Ostatnio na 6 prezentowanych kuponów 4 przegrane 1 meczem. Każdy stawiałem za 50zł, w sumie do tej pory za te 4 kupony wyciągnać mogłem 4tys zł. Muszę wdrożyć trochę matematyki w te kupony, bo za bardzo wierze w swoje umiejętności.
 
Otrzymane punkty reputacji: +26
B 15

buszujacy-w-koszu

Użytkownik
San Antonio - Toronto. 1 .
Na dzień jutrzejszy ( choc myslalem i wolalbym dzisiejszy) San Antonio wyglada lepiej, moze nie o niebo lepiej, ale wygrywaja ( zwłaszcza u siebie) i nie jest to ta drużyna z początku sezonu, która przezywala kryzys, zwłaszcza w defensywie. Rudy raczej nie zagra, ale z Bostonem tez nie gral, a San Antonio pokazało, ze i bez niego sobie świetnie radzi.
Toronto.Hm, ostatnie mecze cieniutko. Ibaka po 8 pkt z Chicago i Utah. Leonard z Siakamem ciągnęli ostatnio ten wózek ( wczoraj Leo 45pkt) , ale Leo nie jest o ile mi wiadomo...robotem. ( Lowry możliwy powrót, z forma?).
Reasumujac. Toronto gra kolejny , i ciezszy gatunkowo mecz. Widzę tu value po stronie gospodarzy , choc mecz jest jutrzejszej nocy.
Weszlo jak zloto .
Z 2.05 dziś 1.95 kurs, a nawet 1.75.
 
jareckibjj 473

jareckibjj

Użytkownik
Typy na dzisiejszą noc. (single na pinnacle)
DeAndre Jordan (DAL Mavericks) Rebounds
over 14,5 @ 1.74
15,9 zbiórek na mecz w ostatnich 10 spotkaniach. Hernangomez naprzeciwko w S5, który fizycznie nie ma podjazdu. Jordan ma ciekawą statystykę: jest o wiele lepszy na deskach w przegranych, czyli głównie wyjazdowych meczach Mavs.

Brandon Ingram (LA Lakers) Points
under 19,5 @ 1.965
Wydawałoby się, że Ingram pod nieobecność Lebrona zwiększy częstotliwość rzutów, ale jednak stało się inaczej - Kuzma przejął cały atak LAL. Do tego Ingram jeszcze nigdy nie przekroczył tej linii, kiedy krył go Paul George.

Nikola Vucevic (ORL Magic) Pts+Rebs+Asts
under 35,5 @ 1.833
Odkąd Chicago objął nowy trener grają najwolniejsze tempo w lidze, rzucają na niezłej skuteczności i dobrze bronią pomalowanego - czyli mało punktów i zbiórek dla Vucevica w tym meczu.
Trevor Ariza (WAS Wizzards) Points
over 15,5 @ 1.98
Pod nieobecność Walla, Ariza gra po 40 minut i sporo rzuca. Atlanta to jedna z najgorzej broniących &quot;trójek&quot; drużyn w lidze.
Hassan Whiteside (MIA Heat) Rebounds
under 11,5 @ 1.763
Whiteside gra ostatnio niewiele (25,3 minuty na mecz w ostatnich 10 spotkaniach) i zbiera w tym czasie 10,5 piłek. Będzie grał przeciwko Cavs, którzy grają bardzo wolno i rzucają na wysokiej skuteczności. Do tego Tristan Thompson wraca do składu!
 
Otrzymane punkty reputacji: +7
thefik 36,7K

thefik

Użytkownik
Charlotte Hornets - Dallas Mavericks 84:122 ✅
Dallas Mavericks ML @ 2.05

Kiedy jak nie teraz ? Z kim jak nie z chimerycznymi Hornets, osłabionymi brakiem Zellera i Lamba ? Analizując terminarz Dallas, na kolejną taką szansę najpewniej trzeba będzie czekać aż do 31 stycznia i wizyty w Nowym Jorku. Powinniśmy być dziś świadkami dominacji Jordana pod tablicami i w związku z 2-punktowym występem przeciwko OKC wierzę, że dziś zagra o wiele lepiej w ataku. Tak niewiele im brakuje aby w końcu wygrać kolejny mecz wyjazdowy i przerwać serię ośmiu porażek z rzędu, brakowało: 4,4,3 OT,2 punkty (nie liczę meczu z OKC, wiadomo to elita i grali rewanż). Gospodarze są po świetnym zwycięstwie przeciw swojemu staremu trenerowi w nowy rok i bardzo możliwe ,że dziś może zabraknąć nieco koncentracji. Jeżeli chodzi o Dallas to muszą zacząć zdobywać jakieś zwycięstwa wyjazdowe jeżeli chcą myśleć o PO?
Pozdrawiam i powodzenia.
 
Otrzymane punkty reputacji: +13
arekujago 75

arekujago

Użytkownik
⛔Pelicans 1,92 betsson
AD brał udział w dzisiejszej sesji rzutowej w Barclays Center tak więc &quot;brewka&quot; powraca po 1 meczowej pauzie.
Wracając do gości, to miałem przyjemność oglądać ich dłuższymi fragmentami u siebie z Wilkami i pod nieobecność swojego lidera wyglądało to bardzo optymistycznie. Dzisiaj obrona ma ograniczyć poczynania gospodarzy jeżeli chodzi o dystans. Czas zacząć wygrywać seriami, tym bardziej że Nets mają kilka absencji.
 
matbie 29,2K

matbie

Znawca - NBA
Marcus Morris over 16,5 pkt kurs: 1,8 (Unibet) ⛔
Morris to najrówniej grający gracz w Bostonie, obok Irvinga. Robi swoje i nie marudzi. Generalnie ma bardzo pewną rękę ostatnio i nie boi się rzucać. Czasami wiadomo robi to za często i zbytnio wierzy w swoje możliwości. Teraz jednak Boston, grający cały czas nierówne mecze oraz kwarty, zagra bez Irvinga, który ma problemy z okiem. Rozier pewnie wskoczy w jego miejsce. Morris dostanie swoje minuty, a nawet zakładam że przy w miarę równym wyniku ponad 30minut zagra. Bardzo się przyda jego uniwersalność w spotkaniu przeciwko Minnesocie, zarówno w ataku jak i w obronie. Goście bez Rose, Teague i Covingtona, ale nie bez szans w tym starciu. Szkoda że nie mają linijek na Okogiego, bo pewnie wybiegnie w podstawie. 2 grudnia Morris w Minnesocie miał 16 pkt w 27 min, tutaj zakładam w okolicach 20. Mam nadzieję, że utrzyma skuteczność i tych pare trójek dorzuci. Ostatnie 4 mecze to odpowiednio 18 przeciwko SAS, 22 przeciwko MEM, 19 przeciwko HOU i 23 przeciwko 76.

Doncic over 20,5 pkt kurs: 1,8 (Unibet) ⛔
Również mi się wydaje że Dallas mają szansę to wygrać. Uważam że mecz będzie ofensywny, bo Hornets naprawdę słabo bronią. A teraz wypada im Zeller, który może jakoś się nie wyróżnia, to jednak dawał trochę więcej pewności w obronie. Do tego ważny element wypada Lamb i pojawia się spora szansa dla Mavs. Luka tutaj znowu powinien swoje zrobić. Wraca Matthews, ale jakoś mnie to nie przeraża. Młody robi swoje i raczej nie przejmuje się gdy coś się nie udaje. Nawet w ostatnim meczu przeciwko OKC w 23 min zrobił 17 pkt. Hornets będą łatwym celem do rzucania, więc liczę że Dallas tutaj sporo punktów wrzuci.
Kemba Walker over 25,5 pkt kurs: 1,87 (Unibet) ⛔
Tu krótko, już trochę opisałem przy Doncicu. Kemba powinien przekroczyć 30 w tym meczu. Wypadają dwa ważne ogniwa, więc to znowu na jego barki spadnie prowadzenie ofensywy. Grają u siebie, więc będzie się dwoił i troił, bo to bardzo ambitny gracz. Trudno jest go upilnować, a Dallas nie grzeszy obroną.
 
H 6K

hdrmc

Użytkownik
Bukmacher STS.

Mecz: Charlotte - Dallas
Typ: Dallas
Kurs: 1,98
✅
Mecz: Cleveland - Miami
Typ: Miami (-5.5)
Kurs: 1.80
✅
Mecz: Washington - Atlanta
Typ: under (231.5)
Kurs: 1.75
✅
Mecz: Brooklyn - New Orleans
Typ: over New Orleans (112.5)
Kurs: 1.60
✅
Mecz: Boston - Minnesota
Typ: Boston (Chociaż bez Irvinga)
Kurs: 1.37
✅
Mecz: Chicago - Orlando
Typ: under (205.5)
Kurs: 1.45
✅
Mecz: Memphis - Detroit
Typ: over (196.5)
Kurs: 1.70
⛔ Dobrze że pograłem kilka kuponów a nie zagrałem tylko jednego.. kurcze znów pech ????
Mecz: Phoenix - Philadelphia (Philadelphia zmęczona ale ma z kolei 3 dniową przerwę, więc ogarną mecz)
Typ: Philadelphia (-4.5)
Kurs: 1.90
✅
Mecz: LA Lakers - Oklahoma
Typ: LA Lekers under (114.5)
Kurs: 1.60
✅

Powodzenia!
edit Gucci Mane - To jest temat do analiz, suchych typów tu nie podajemy. Nawet jeśli jedno zdanie miałbyś napisać do każdego typu to będzie ok. Post był usunięty, ale wyjątkowo go przywracam. Podałeś dobre typy i podawaj dalej, tylko postaraj się o jakąś choćby minimalną analizę czy komentarz. Suchych typów w tym temacie nie akceptujemy.
 
Otrzymane punkty reputacji: +22
jareckibjj 473

jareckibjj

Użytkownik
Kurs z pinnacle.
Al Horford (BOS Celtics) Rebounds
under 6.5 @ 1.729
Ostatnimi czasy mój częsty bet. Tym razem naprzeciwko Karl-Anthony Towns, który jest w gazie i za którym będzie trzeba się nabiegać. W 7 matchupach Horford vs. Towns, Horford przekroczył tą linię tylko 3 razy i to w meczach gdzie grał ponad 30 minut - w ostatnich 10 meczach gra średnio po 24 minuty.
5 ✅
 
semprebarca 566

semprebarca

Użytkownik
Karl -Anthony Towns over 22 pkt @ 1.83 betsson 28 ✅
W Socie szpital. Nie zagra Covington,Rose i Teague. Cała ofensywa na barkach KAT i Wigginsa. Wiggins potrafi znikać na długie momenty i skutecznością też nie porywa. KAT w ofensywie ma wszystko by robić wyniki 20+ co mecz. Myślę ,że przy tylu absencach spokojnie pokręci się w okolicy 30 pkt. Boston ma bardzo niskie piątki i przegrywają tablice wyraźnie. Woda na młyn dla Townsa, który jest w sztosie w ostatnich tygodniach. Rzuca bardzo dużo, trójkę też potrafi zmierzyć. Bez jego występu Sota tego nie udźwignie, a zwycięstw potrzebują jak tlenu bo playoffy powoli odjeżdżają.
 
Otrzymane punkty reputacji: +9
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom