>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

18. kolejka Seria A [26.12.2018]

Status
Zamknięty.
B 25

bonucci

Użytkownik
Atalanta Bergamo - Juventus Turyn
Obie drużyny strzelą gola
Kurs: 1.85 ✅✅✅
iforbet

Gospodarze ostatnio pokazują, że u siebie są mocni i groźni dla wszystkich drużyn. Szczerze myślałem nad pograniem w ich stronę, ale jednak dwie czerwone kartki kluczowych graczy defensywy (Toloi, Palomino) sprawiają że typy wydają mi się nie warte kursu. W związku z tym wydaje mi się że Juventus ma ułatwione zadanie jeśli chodzi o atak i znając ich potencjał powinni coś strzelić. Natomiast Atalanta jeśli zagra tak jak z Napoli czy Interem to ich gra w ofensywie powinna pozwolić na wykreowanie kilku porządnych sytuacji i mam nadzieje że będący ostatnio w formie Zapata lub Ilicic będą w stanie je wykorzystać. Mogą także wykorzystać jakiś babol np. Bonucciego któremu zdarzają się momenty utraty koncentracji. Jeśli chodzi o H2H to w 2017 roku Atalanta była w stanie zremisować bramkowo dwa pojedynki z Juve, ale reszta spotkań była pod dyktando bianconerich.
W tym meczu liczę na grę Atalanty jak z innymi topowymi drużynami Serie A, natomiast Juventus nie pozwoli sobie łatwo wyszarpać jakichkolwiek punktów.
 
Otrzymane punkty reputacji: +10
karciarz 26,3K

karciarz

Forum VIP
Juventus Turyn @1.72⛔
uni

Takie kursy na Starą Damę to rzadkość, jeśli chodzi o ligowe rozgrywki. Cały czas robią swoją i zmierzają po kolejny triumf w lidze. Poza remisem z Genoa wygrywają wszystko jak idzie. Nie ma znaczenia z kim grają. Juventus wyprzedził ligę pod każdym względem. W 17. kolejce pokonali 1:0 AS Romę, mimo że padła tylko jedna bramka, to Rzymianie nie mieli nic do powiedzenia.
Juventus na wyjeździe wygrał wszystkie osiem spotkań i stracił tylko 4 bramki. Może widać minimalizm, może czasami krwawią oczy, ale robią swoje, pewnie punktując swoich przeciwników.
Atalanta gra w kratkę. Dużo strzelają dzięki dobrej dyspozycji Zapaty (najlepszy zawodnik Atalanty). Gospodarze do tego spotkania przystąpi bez dwóch podstawowych obrońców, co powinno ułatwić sprawę dla ofensywy Juventusu.
H2H to dominacja Juventusu. W tym meczu powinno być podobnie. W żadne overy bramkowe się nie pcham, bo może zakończyć się skromnym 0:1 dla Juve i męczenie buły albo możemy być świadkami kilku bramek.
Gram już teraz, bo do środy kursy na pewno delikatnie pospadają.
 
U 2,7K

uzytkownik-148179

Użytkownik
⛔ Cagliari - Genoa
✅ Roma - Sassuolo
2x BTTS @2.99 1/2
Czysto statystycznie - spójrzcie w numerki tych drużyn, powinny paść gole. Za połowę stawki uderzam śmiało ????
 
adhemar 374

adhemar

Użytkownik
W meczach Genui w tym sezonie ligowym tylko 3 razy nie było BTSu,a sama Genua nie zdobyła bramki tylko raz,właśnie wtedy gdy Piątek jedyny raz w tym sezonie rozpoczynał mecz jako rezerwowy.
Na szczęście czasy Jurica mamy za sobą,a w ogóle to podejrzewam,że on widziałby w pierwszym składzie Pandeva na AMC i na szpicy Kouame,jednak presja ze strony prezesa i kibiców sprawiała,że musiał wystawiać Piątka i powierzał mu na boisku jakąś taką dziwną rolę cofniętego napastnika,gdy najbardziej wysuniętym był Koume (zapewne zgodnie z logiką z B klasy - najszybszy na szpicy). Jak się to sprawdzało każdy widział.
Prandelli szybko zrobił korekty i Kouame który w walce na środku często z dwoma obrońcami radził sobie gorzej niż Piątek wrócił tam gdzie jego miejsce czyli na boki,tam może wykorzystywać swoje największe atuty czyli szybkość i niekonwencjonalny drybling i jest bardzo ważnym ogniwem dla Genui.
Jednakowoż przed stawianiem tu BTS lub graniem na Genue (przy kursie 3,5 jeszcze jako tako,ale teraz już spadło) powstrzymują mnie dobre wyniki w meczach domowych Cagliari,tylko jedna porażka(po golu Milika w 91 minucie) i tylko 7 straconych bramek(co jest 4 wynikiem w lidze jeśli chodzi o własne boisko).
Genua za to na wyjeździe pokonała tylko Frosinone.
Generalnie w jutrzejszej kolejce widzę dużo pułapek ????
 
luque 1,5K

luque

Użytkownik
Dlaczego kursy na Juventus rosną ? Na iforbet widze jest 1.90.
Ktoś kluczowy nie gra ?
Trochę kusi ten kurs ale w sumie Juventus może się w końcu potknąć
 
gladiator86 2

gladiator86

Użytkownik
Massimiliano Allegri powołał 19 zawodników na jutrzejsze spotkanie z Atalantą. W wyjściowej jedenastce Starej Damy po raz pierwszy w tym sezonie w Serie A nie będzie Cristiano Ronaldo. Do listy nieobecnych dołączyli Matuidi, Bernardeschi i Kean, a wcześniej byli już na niej Barzagli, Cancelo i Cuadrado. W kadrze znalazł się także pomocnik z Juventus U-23 Grigoris Kastanos.
Kadra Juventusu na mecz z Atalantą:
1 Szczesny
2 De Sciglio
3 Chiellini
4 Benatia
5 Pjanic
6 Khedira
10 Dybala
11 Douglas Costa
12 Alex Sandro
17 Mandzukic
19 Bonucci
21 Pinsoglio
22 Perin
23 Emre Can
24 Rugani
30 Bentancur
37 Spinazzola
39 Kastanos
Źródło: juvepoland.com
 
karciarz 26,3K

karciarz

Forum VIP
Dlaczego kursy na Juventus rosną ? Na iforbet widze jest 1.90.
Ktoś kluczowy nie gra ?
Trochę kusi ten kurs ale w sumie Juventus może się w końcu potknąć
Ronaldo odpoczywa i coś przebąkują o Kielonie. Dla CR7 może to wyjdzie na dobre. Głowa potrzebuje odpoczynku, bo w ostatnich meczach nie radził sobie najlepiej.
 
D 6,4K

danblizerian

Użytkownik
Fajna ta kolejka, kilka meczy które wydają się być interesujące i wydaje mi się że będzie szło zarobić na niej sporo pieniążka na sylwestrowe hulanki
MILAN @ 1,67 LvBet ⛔
Nie róbmy sobie jaj, Milan jaki jest każdy widzi, braki w obronie są i to widać, ale jest też problem ze skutecznością. Gruby się posypał doszczętnie po meczu z Juve i ciężko widzę jego dalsze poczynania w tym zespole, ale na Boga - na Frosinione nawet Carlo wystawia Ziela i Milika od 1 minuty i to starcza. Pora coś wygrać, Milan po prostu musi i Milan to zrobi, trzeba gonić peleton bo potknięcie w tym meczu może okazać się bardzo problematyczne. Pora trochę nieprzyjemna, ale można to szybko odbębnić i wracać do świętowania.
SAMPDORIA @ 1,72 LvBet ✅
Kursy na Sampe lecą i tutaj nie ma co się dziwić, u siebie mimo wszystko wyglądają zawsze dużo lepiej, chociaż bilans meczy akurat nie powala. Dół tabeli sukcesywnie odprawiają z kwitkiem w meczach domowych i tutaj też być problemów nie powinno, bo Chievo w tym sezonie jeszcze nie wygrało i nie sądzę żeby zrobili to dzisiaj. Widziałem w tym sezonie ich dwa mecze i naprawdę sądzę że w Ekstraklasie mieliby problem z taką grą. Dzisiaj przyjadą na wykonanie wyroku, nie patrzmy na urwanie punktów Interowi, bo inter to bitni frajerzy co zresztą udowodnili w lidze mistrzów. Izi win for Sampa
ROMA - SASSUOLO bts @ 1,63 LvBet ✅
Sassuolo się trochę popsuło w tym sezonie, tak dla oka bynajmniej bo fajnie się ich oglądało w tamtym sezonie, a teraz jakoś tak średnio mnie przekonują. Potencjał ofensywny w tej ekipie jak i nastawienie zawsze było więc spodziewam się otwartego meczu, Roma w tym sezonie nie traciła bramki u siebie tylko i wyłącznie z Frosinione, a pakowali więcej niż po 1 ekipy pokroju Genoi czy Chievo więc o bramki byłbym tutaj spokojny. Dodajmy że w bramce tykająca bomba Olsen, który dzień konia miał w poprzedniej kolejce w meczu z Juventusem, a po takim spotkaniu już tak dobrze nie będzie. Rome biorę za pewnik do strzelania, w końcu mają tych bramek najwięcej w lidze na własnym stadionie, Dzeko już powinien zacząć od 1 minuty więc jedziemy panowie z tematem na grubo.
JUVENTUS @ 1,87 LvBet ⛔
Trochę miałem dylemat z Juventusem, już nawet nie przez pryzmat odpoczynku Ronaldo, wiadomo że kadra jest na tyle szeroka i Maks może wystawiać w każdym meczu inną 11 dając odpoczywać tej co grała tydzień wcześniej. Bardziej martwi mnie trudny teren jakim jest Bergamo, zespół Atalanty szanuje i obawiam się bardziej niż spotkań z Interem. Nie zagra Giorgio bo też dostanie trochę odpoczynku i w sumie trochę szkoda bo to co wyczynia ostatnio na boisku to jest doktorat Harwardu z wyróżnieniem. Benatia da radę. Chłopaki zagrają pewnie to co zawsze, ale brak Ronaldo pozwoli trochę rozwinąć skrzydła innym. Dybala może wreszcie zagra coś innego niż tylko szukanie Ronaldo za wszelką cenę, Costa od 1 minuty zrobi wiatrak w obronie i może Pjanic przestanie grać wreszcie żenadę. Fajnie wyglądają boki obrony, Mata godnie zastępuje Cancelo i daje większą stabilizacje z tyłu, a Sandro z Romą zaczął wyglądać jak za swoich najlepszych meczy w Juve. Atalanta sobie mocno skomplikowała sytuację tymi głupimi czerwonymi kartkami w meczu poprzednim, jakby nie patrzeć wypada na ważny mecz dwóch obrońców, ciężko to widzę, Juventus to chyba nie Real, żeby sobie nie radzić bez Ronaldo.
Genoa x2 @ 1,50 Ciężki wyjazdowy teren, ale dlaczego nie? Calgiari się te remisy lubią trzymać, a potencjały obu zespołów zbliżone. ⛔
Empoli tanio skóry nie sprzeda widzi mi się over 2,5 @ 1,86 ✅
Z kolei Inter z Napoli czuje szachy under 2,5 @ 1,83 ✅
Lazio mnie nie przekonuje w tym sezonie, Bologna też no ale grają u siebie więc szukać punktów trzeba 1x @ 2,03 ⛔
Trochę luźniej bez większej spiny te ostatnie typy bo i przekonanie mniejsze.
 
Otrzymane punkty reputacji: +20
adhemar 374

adhemar

Użytkownik
Szybki przegląd dnia:
Frosinone - Milan - Chyba najlepszy rywal na przełamanie jaki może być dla Milanu w dodatku grając u siebie się nie zabunkrują,nie można będzie mysleć o LM jeśli się takiego meczu nie wygra.
Atalanta - Juventus - Argumenty tutaj można wyciągnąć na różne typy,ale Atalanta bardziej potrzebuje puntów,w dodatku 3 punkty dla Atalanty spowodują ,że będzie ona deptać po piętach walczącym o LM,więc Juve tak bardzo to nie zmartwi,chociaż sami z kolei zapewne woleliby &quot;opuszczanie&quot; spotkań pozostawić na kwiecień/maj gdy będą ważne mecze w LM.Wydaje mi się,że gospodarze będą cisnąć i co najmniej punkt dzisiaj wycisną.
Bologna - Lazio - &quot;Rodzinny&quot; mecz,czyli wszystko może się zdarzyć,nie tylko z powodu braci na obu ławkach trenerskich.Jakbym musiał coś stawiać to raczej w kierunku gospodarzy.
Cagliari - Genua - Już o tym wspominałem,jeśli nie padnie szybko bramka to może być &quot;męczenie buły&quot;.Genua pewnie będzie coś szukać w stałych fragmentach gry,Prandelli jako były trener reprezentacyjny (bo w reprezenacji co innego możesz ułożyć? stałe fragmenty) ma na pewno spory wachlarz wariantów na rozgrywanie tego elementu gry.
Fiorentina - Parma - No niby 1,ale po kursie @ 1,5 ? trzeba to dobrze przemyśleć.
Sampdoria - Chievo - Goście bez wygranej w lidze,ale od czasu zmiany trenera grają lepiej,ostatnie 6 meczów w lidze bez porażki a grali z Napoli,Lazio i Interem.Gospodarze solidniejsi niż w ubiegłym sezonie,powinni wygrać,ale remis czy nawet premierowa wygrana werończyków mnie nie zdziwi.
Roma - Sassuolo - Olsen gra fatalny mecz przeciwko Genui - Roma wygrywa,Olsen gra rewelacyjny mecz przeciwko Juventusowi - Roma przegrywa ???? Swoją drogą nie podobało mi się anulowanie tej bramki Genui - szukali na VAR szukali aż znaleźli że 30 podań przed golem ktoś był na 15centymetrowym spalonym,to samo w ostatniej kolejce w meczu z Juve,ile można cofać akcję w poszukiwaniu faulu lub spalonego? Czasami jedna akcja bez faulu lub autu trwa kilka minut.
Pewnie wróci już Dżeko,gdyby nie to spokojnie można by grac x2.
SPAL - Udinese - Jedna myśl mi przychodzi do głowy jak patrzę na to spotkanie - kartki,walka o odskoczenie od strefy spadkowej musi być zacięta.Jeśli padnie bramka to powinno być minimum 5 - 6 kartek.
Torino - Empoli - Torino woli wyjazdy,Empoli woli grać u siebie,wybrałem w tym meczu 1,ale mam coraz więcej wątpliwości,mimo,że gospodarze to lepsza drużyna.
Inter - Napoli - Moim zdaniem hit dla gości,wszelkie kłopoty kadrowe za nimi,zapewne do gry zdolny będzie nawet Verdi (z tym,że zacznie na ławce) za to przewiduję,że od pierwszej minuty zagra Milik.Napoli się męczy gdy rywal gra bardzo defensywnie i gra koncentruje się na 30 metrach od bramki przeciwnika,ale gdy już trzeba grać na większej przestrzeni jest to woda na młyn dla dobrych technicznie i szybkich pomocników gości.
 
ac1899 9K

ac1899

Użytkownik
Cagliari - Genoa
Obie drużyny strzelą gola @1,75 fortuna ⛔

Mecze przyjezdnych raczej do nudnych nie należą w tym sezonie. Genoa zarówno strzela gole (Genoa to za dużo powiedziane, lepiej byłoby powiedzieć, że strzela Piątek), ale i je traci. Mecz z Cagliari może być wyrównany i na pewno obie drużyny będą miały swoje okazje do strzelenia gola. Gospodarze mocni u siebie i zapewne gdyby na ławce trenerskiej u gości dalej był Jurić, stawiałbym czystą jedynkę, a tak, zadowolę się po jednej bramce każdej drużyny. Tego, że Cagliari strzeli bramkę jestem niemal pewny, ale i Piątek ze swoją ekipą powinien coś ukłuć.
Spal - Udinese
Remis - podwójna szansa @1,59 fortuna
✅

Obie drużyny niezbyt mają czym straszyć w ofensywie. De Paul w ekipie gości miał świetny początek sezonu, ale ostatnio i on nieco spuścił z tonu, a co za tym idzie cała drużyna Udinese ma problemy ze stwarzaniem sytuacji, a także z ich wykorzystywanie. O Spal nie ma co pisać. Jak dla mnie, jak na ten czas, kandydat do spadku. Mieli dobry początek sezonu i na razie &quot;jadą&quot; na tych punktach, dzięki czemu nie są w strefie spadkowej. Oglądałem ostatnio ich dwa mecze i to straszna męka. W mojej opinii mecz zapowiada się na nudne 0:0.
Torino - Empoli
Torino zdobędzie + 1,5 bramki @1,75 fortuna ✅

Empoli od września nie potrafi zachować czystego konta w meczu i myślę, że Torino nie powinno mieć większych problemów dzisiaj, żeby trafić do ich siatki. Jakby tego było mało, w ostatnich 10 meczach, drużyna dzisiejszych gości straciła 8 razy co najmniej 2 bramki w meczu. Nawet Frosinone wbiło im 3 bramki, i bezjajeczne Spal dwie. Torino może też nie strzela dużo bramek u siebie, a poza tym mecze bezpośrednie nie wskazują na taką ilość bramek dla gospodarzy, ale patrząc na obecną formę Empoli w obronie, stawiam na to iż Belotti i spółka ustrzeli chociaż dwa gole.
Łączny kurs: @4,87
 
Otrzymane punkty reputacji: +1
E 28

expert-88

Użytkownik
Massimiliano Allegri powołał 19 zawodników na jutrzejsze spotkanie z Atalantą. W wyjściowej jedenastce Starej Damy po raz pierwszy w tym sezonie w Serie A nie będzie Cristiano Ronaldo. Do listy nieobecnych dołączyli Matuidi, Bernardeschi i Kean, a wcześniej byli już na niej Barzagli, Cancelo i Cuadrado. W kadrze znalazł się także pomocnik z Juventus U-23 Grigoris Kastanos.
Kadra Juventusu na mecz z Atalantą:
1 Szczesny
2 De Sciglio
3 Chiellini
4 Benatia
5 Pjanic
6 Khedira
10 Dybala
11 Douglas Costa
12 Alex Sandro
17 Mandzukic
19 Bonucci
21 Pinsoglio
22 Perin
23 Emre Can
24 Rugani
30 Bentancur
37 Spinazzola
39 Kastanos
Źródło: juvepoland.com
Ronaldo był na ławce a nawet zagrał jeśli macie takie słabe informacje to szkoda waszego czasu haha
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom