>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 200 ZŁ!<<<

Turniej Spengler Cup Davos 2018

Status
Zamknięty.
rybarz 8,8K

rybarz

Znawca - Hokej
Hejka:hokej:
Ja tak już trochę wybiegam w przyszłość i turniej Spengler Cup, gdzie głównie skupiam się na Ocelari Trinec (z wiadomych powodów;) Ocelari bez swojego trenera Varady, który jest z Czeską repre U20 za oceanem, do tego świąteczny czas poza domem, (choć widziałem,że gracze zapraszają rodziny do Szwajcari). Są liderem w ELH ze stosunkowo bezpieczną przewagą.Zastanawiam się jak to wszystko wpłynie na graczy Trinca i czy będą w stanie postawić się Magnitogorsku. No i fińska Kalpa jest jeszvcze w grupie...Wydaje się jednak,że Trinec bardzo poważnie podchodzi do tego prestiżowego turnieju. Ja nie siedze w KHL a tym bardziej fińskiej i trudno mi trochę wyobrazić sobie zderzenie Trinca z tymi ekipami. Z tego co wiem to kanadyjczyk Werek zrobił sobie pauze na 3 mecze,żeby wrócić na ten turniej, a to w może podpowiadać jego punkty,gole, bo w ELH wymiata. To typ zawodnika właśnie pod taki turniej. Szybki, zdecydowany, z parciem na bramkę. Do tego hokejowa Kanada tradycyjnie spogląda na ten turniej i Werek będzie chciał się pokazać. Jak będzie opcja to postawię na jego gol Co myślicie w tym temacie?
 
Otrzymane punkty reputacji: +7
rybarz 8,8K

rybarz

Znawca - Hokej
Hejka :hokej:
Tak patrze na 3 tercje Dynamo Ryga - Magnitogorsk. jest wynik 1-4 i Magnito gra dobry mecz,domiuje, nie odpuszcza mimo wyniku,taktyka ,tempo... szybsze niż w meczach Trinca. No i tak się ciągle zastanawiam jakie będzie zderzenie tych ekip. Trinec zmotywowany na ten turniej.Ruzicka w formie, Marcinko trzyma jak zawsze,do tego szybki Adamsky wespół z produktywnym Polanskim,Svacina, Hrna... Obrona z Kundratkiem, Rothem, Krajickiem... No i młodzi, Kovarcik ostatnio gol, nasz Aron jak zawsze waleczny,do tego Adamek, Cienciała. . Svacina,Gernat, Bukharts już grali w tym turnieju.A ostatnio są w formie, no może poza Robertsem, ale on ma szanse się przełamać. W końcu został najlepiej punktującym tego turnieju w 2012 i raczej ma dobre wspomnienia,co może go napędzi ...Ocelari wyglądają kadrowo bardzo fajnie, mocno w wszystkich formacjach,zgrali się i nie bez powodu są obecnie liderem swojej ligi. Co ważne łapią najmniek kar w ELH. Na pewno zabraknie haryzmy trenera Varady i to bedzie wg.mnie problem Ocelari.
Jak macie info na temat Magnitogorska, składu na turniej, atmosfery w ekipie, koncentracji, regeneracji i ogólnieco tam słychać to podzielcie się,ja będe śledził Trinec w kolejnych dniach do meczu. Może poskładamy jakieś fajne typy na turniej ;)
Ja na teraz mam tak
Ocelari Trinec - Magnitogorsk (obie strzelą w 1 tercji) @ 2.58 ⛔ okazji sporo, ale goli 0
Pozdrawiam ????
 
Otrzymane punkty reputacji: +7
rasijskij 246,2K

rasijskij

Forum VIP
Ciężko coś powiedzieć jak się człowiek zna tylko na jednej lidze... Trener Magnitogorska to bardzo ambitny człowiek i myślę, że nie odpuści tego turnieju. Metallurg gra w lidze dopiero 5 stycznia jeśli się nie mylę więc nie nadwyręży to zawodników a dzięki turniejowi będą mieć możliwość zachować rytm meczowy co jest ważne. Forma Magnitki bardzo dobra, skład ma potencjał na Puchar Gagarina, jest głębia składu, wszystkie formacje dobrze wyglądają... Co tu powiedzieć jeśli ekipy nie grały wcześniej ze sobą. Kojarzę, że Magnitka grała z Davos jakoś na początku roku i wygrali ze Szwajcarmi 3:0 chyba, ale jak zagra z Czechami? Nie mam pojęcia. Kurs na Ocelari ładny - jeszcze ponad trzy, ale spada. Jeśli na Metallurg wzrośnie do ponad dwóch (chociaż wątpię) to zaryzykuję wygraną gości z Rosji ????
 
jozzy22 530,3K

jozzy22

Użytkownik
Z całym szacunkiem dla Trzyńca ale moim zdaniem nie mają szans aby cokolwiek ugrać.
Skoro Magnitka gra w tym turnieju to napewno będą grać z pełnym zaangażowanie. W KHL-u grają aż miło patrzeć.Napsuli krwi wszystkim potentatom ligii tak więc raczej jak dla mnie biorą ten mecz. Jeśli Czesi mieli problemy z taką ekipą jak Storhamar(tak wiem dawno i nie prawda) to z jednym z lepszych przedstawicieli KHL wiele nie ugrają,a rosnące kursy jak najbardziej cieszą.Poczekamy i atakujemy a póki co:
Trzyniec - Magnitogorsk
Typ: MAgnitka(-1.5) Kurs: 2.00 ⛔
Wynik: 1:2 po karnych
e: zdecydowanie Magnitka mnie zawiodła.Spodziewałem się wiecej po nich
 
mark1973 756,8K

mark1973

Znawca - Hokej
Tez jestem podobnego zdania jak jozzy22 , jezeli tylko Magnitka podejdzie poważnie do meczu to nie widze zbytnio szans dla Pepików. Meczu ze Strorhamar bym jednak nie brał za czynnik porównawczy bo wtedy forma Trzyńca byla daleka od oczekiwanej a i sklad personalny wtedy bez Ruzicki, Marcinko, Svaciny i Bukardsa, wiec jakby nie było liderów. Niemniej jednak jeżeli trenerowi Jandacowi zależy na dobrym wyniku a sadze ze tak to mysle ze Magnitka wygra to w RT. Jakosc i głebia składu po stronie druzyny z KHL w kazdej formacji. Zdaje sobie sprawe ze Trzyniec moze wysoko zawiesic poprzeczke ale wg mnie to wszystko mało na tak poukładaną z jakosciowo dobrymi grajkami druzyne z Rosji, kwestia podejscia bardzo wazna. Ja to gram póki co bez zadnego handi ,bo to pierwszy mecz na turnieju i poki kurs dobry bo im blizej meczu tem powinien spadac. Trzeba śledzić prase obu klubów bo moze czegos wiecej sie dowiemy, póki co spora ilość dziennikarzy z Magnitogorska leci do Davos, bo Turniej był reklamowany w mieście jako bardzo prestiżowy i co wiemy dobrze opłacany. Licze że Magnitka wygra oba mecze w RT i bedzie oczekiwać na wyłonienie półfinalisty.
Magnitka 60&#39; kurs 1,72 fortuna (2-1) po karnych ⛔⛔⛔
Edit: Gratulacje dla chłopaków z Trzynca, trochę ich nie doceniłem choć wiedziałem ze łatwo Magnitce nie pójdzie, niestety nie moglem oglądać na zywo, zobacze jak dalej bedzie sie układał ten turniej dla obu ekip.
 
mark1973 756,8K

mark1973

Znawca - Hokej
Tak miedzy posiłkami świątecznymi trochę rozkminialem sklady i ewentualnego zwycięzcę. I myślę ze jeżeli druzyny podejda do turnieju poważnie to kwestia wygranej rozstrzygnie sie miedzy Magnitką a drużyną Kanady. I właśnie tak patrzylem w ich skład to bramkarze grają za oceanem w ahl i niższych lig, statystyki takie sobie, wyróżnia sie zach Fuckale wybrany z wysokim numerem draftu chyba w 2015 przez Habs. Dwa lata temu wygrał ten turniej. Gracze z pola to w znacznej części gracze z ligi NLA plus bezrobotni z przeszłościa z NHL z których mozna wyróżnić Biekse i Moora. Skład napewno dość solidny ale myślę ze do ogrania przez rosyjski zespół. Trener Jandacz klocki juz poukladal i dysponuje na obecna chwilę rownymi formacjami, liderzy sa w formie jest wielu, wielu klasowych graczy i napewno jednym z atutów to zgranie , czego moze trochę brakować kanadyjczykom , szczególnie linia obrony potrafi stanąć na wysokości zadania. Myślę ze powazne podejście do tego turnieju i zaangażowanie moze dac tutaj zwyciestwo w całym turnieju bo i kibice i władze Magnitki cenią ten turniej. Ja bede im kibicował ale to jedno, sportowe argumenty tez mają by ten puchar wygrać. Kurs bardzo ciekawy a nawet bym powiedzial ze zawyżony biorac pod uwagę personalia druzyn
Magnitka win Spengler Cup kurs 3.5 fortuna
 
rybarz 8,8K

rybarz

Znawca - Hokej
Hejka :hokej:
Tak miedzy posiłkami świątecznymi trochę rozkminialem sklady i ewentualnego zwycięzcę. I myślę ze jeżeli druzyny podejda do turnieju poważnie to kwestia wygranej rozstrzygnie sie miedzy Magnitką a drużyną Kanady. I właśnie tak patrzylem w ich skład to bramkarze grają za oceanem w ahl i niższych lig, statystyki takie sobie, wyróżnia sie zach Fuckale wybrany z wysokim numerem draftu chyba w 2015 przez Habs. Dwa lata temu wygrał ten turniej. Gracze z pola to w znacznej części gracze z ligi NLA plus bezrobotni z przeszłościa z NHL z których mozna wyróżnić Biekse i Moora. Skład napewno dość solidny ale myślę ze do ogrania przez rosyjski zespół. Trener Jandacz klocki juz poukladal i dysponuje na obecna chwilę rownymi formacjami, liderzy sa w formie jest wielu, wielu klasowych graczy i napewno jednym z atutów to zgranie , czego moze trochę brakować kanadyjczykom , szczególnie linia obrony potrafi stanąć na wysokości zadania. Myślę ze powazne podejście do tego turnieju i zaangażowanie moze dac tutaj zwyciestwo w całym turnieju bo i kibice i władze Magnitki cenią ten turniej. Ja bede im kibicował ale to jedno, sportowe argumenty tez mają by ten puchar wygrać. Kurs bardzo ciekawy a nawet bym powiedzial ze zawyżony biorac pod uwagę personalia druzyn
Magnitka win Spengler Cup kurs 3.5 fortuna
Myślę,że typ bardzo prawdopodobny, choć po mojemy kurs ok
Fakt Kanada ze słabymi bramkarzami, ale są Kyle Quincey, Maxim Norreau, Kevin Bieksa, Maxim Lapiere, Matt Di Agostini, Dominic Moore, Zach Boychuk, Andrew Ebeert...ma kto grać. Kanadyjskie parcie na bramke,tradycje turniejowe, te sprawy ;) ale fakt kluczem może być zgranie. I tutaj duży + dla ekipy z KHL.
Co do jutrzejszych meczy, to Davos w swojej lidze kiepsko. Bardzo słaby sezon, są w dole tabeli i ich gra pozostawia sporo do życzenia. Mimo dozwolonych posiłków z Zug (Simion) i Lugano(Klasen), nie daje im większych szans w tym turnieju. Ale w meczu otwarcia ze zgrywającą się Kanadą?
Ja chyba pójdę w opcje bramkowe. Nie prześledziłem dokładnych statów,ale to turniej obfitujący w bramki. W zeszłym sezonie w dniu otwarcia padło 15 goli w 2 meczach.
Rozdzielając jutrzejsze mecze to ja to widzę tak:
W ostatnich 3 turniejach w meczach Davos - Kanada padło 23 gole. Co daje nam 7,5 na mecz. Świąteczny hokej, pełne trybuny ... over 5.5 @ 1.50
Z kolei w meczu Trinca z Magnitką jakoś bardziej spodziewam się zaciętego spotkania, bo ekipy zgrane z solidną obroną under 6,5 @ 1.57... opcja o której pisałem na obie strzelą w 1 tercji jak najbardziej do grania po ciągle dobrym kursie,mimo,że już poleciał. Szkoda,że nie ma opcji postawić na strzelców w fortunie :]
Zobaczymy jak to jutro wyjdzie
Pozdrawiam ????
 
rybarz 8,8K

rybarz

Znawca - Hokej
jezeli tylko Magnitka podejdzie poważnie do meczu to nie widze zbytnio szans dla Pepików
Magnitka jest faworytem,ale Trinec to nie czeski utopenec. Ja tam jutro kibicuje Ocelari i wierzę,że powalczą.
A tak z całym szacunkiem :fubar: nazywanie Ocelari Pepikami, jest łagodnie mówiąc nie trafione. Dlaczego?
A no dlatego,że Ocelari to klub z Zaolzia , bo ma barwy biało czerwone, bo Werk Arena jest 10 km od Polskiej granicy, bo to klub hutniczy, gdzie pracuje sporo Polaków, bo na trybunach polski miesza się z czeskim....;)
Rozumiem,że nie byłeś na meczu w Werk Arenie...musisz kiedyś przyjechać :highhive:
Co tu powiedzieć jeśli ekipy nie grały wcześniej ze sobą. Kojarzę, że Magnitka grała z Davos jakoś na początku roku i wygrali ze Szwajcarmi 3:0 chyba, ale jak zagra z Czechami? Nie mam pojęcia. Kurs na Ocelari ładny - jeszcze ponad trzy, ale spada. Jeśli na Metallurg wzrośnie do ponad dwóch (chociaż wątpię) to zaryzykuję wygraną gości z Rosji ????
Kojarzę,że grali frendly w lutym i było 5-3 dla Magnito
Pozdrawiam ????
 
mark1973 756,8K

mark1973

Znawca - Hokej
Magnitka jest faworytem,ale Trinec to nie czeski utopenec. Ja tam jutro kibicuje Ocelari i wierzę,że powalczą.
A tak z całym szacunkiem :fubar: nazywanie Ocelari Pepikami, jest łagodnie mówiąc nie trafione. Dlaczego?
A no dlatego,że Ocelari to klub z Zaolzia , bo ma barwy biało czerwone, bo Werk Arena jest 10 km od Polskiej granicy, bo to klub hutniczy, gdzie pracuje sporo Polaków, bo na trybunach polski miesza się z czeskim....;)
Rozumiem,że nie byłeś na meczu w Werk Arenie...musisz kiedyś przyjechać :highhive:

Kojarzę,że grali frendly w lutym i było 5-3 dla Magnito
Pozdrawiam ????
Nie no, nie miałem zamiaru obrażać żadnej nacji a tym bardziej rodziny hokejowej , czasem tak mówie na Naszych południowych sąsiadów.
A Werk Arenie niestety nie dane mi było być na meczu osobiscie, widziałem tylko w telewizji transmisje z Trzyńca, najczesciej z LM a z Extraligi tylko w necie jak sie udało coś złapać ????
Co do meczu Davos-Kanada
Mimo ze nie lubie grac opcji bramkowych to jednak po głowie chodzi mi typ na over 6,5. Chłopaki z Kanady napewno troche strzelą ale mysle ze obrona musi poggrac ze soba i tam widze szanse dla Davos, bramka Kanady to tez niewiadoma wiec zobaczymy, póki co takie dwa typy na ten mecz
Kanada i over 5,5 kurs 2,13
Over 6,5 kurs 2,02
oba fortuna
 
suomi 114,1K

suomi

Znawca - Hokej
Ja lubię i Trinec i Magnitorsk. Jakoś tak sie złożyło, że oba kluby są wysoko na mojej hokejowej mapie. Dzisiaj według mnie bardziej do grania coś w kierunku ekipy z KHL. Aczkolwiek spodziewam się walki i różnie może być. O zespołach zostalo już napisane pare zdań, wiec tylko propozycja typu.
Magnitorsk 60 i 4,5 + - 1.97
PS - kolego rybarz. Któregoś dnia pozwole sobie do Ciebie napisać odnośnie meczów Trzyńca.
 
jozzy22 530,3K

jozzy22

Użytkownik
Zdaje się,że będziemy mogli pooglądać na Polsat Sport Extra;to tak dla zainteresowanych
A co tam próbuje na przekór
Davos - Kanada
Typ: under 6.5 Kurs: 1.65 ✅
Gram to w dublu z MŚ juniorów. Ostatnio bodaj 3 lata pod rząd było dosyć overowo między nimi.Licze dziś na jakis mały kryzys. Może pojedli przez święta i będzie ciężko... to tak pół żartem pół serio.Wiecie może od kiedy Kanada gości w europie?!Aklimatyzacja może sie udzielić.Widze,że spotkań kontrolnych nie grali w tym składzie więc dochodzi brak zgrania.Pewnie ogarną spotkanie ale czy aż tak obficie będzie w bramki?!
Wynik: 1:2
e: chociaż tu się nie pomyliłem
 
mark1973 756,8K

mark1973

Znawca - Hokej
Zdaje się,że będziemy mogli pooglądać na Polsat Sport Extra;to tak dla zainteresowanych
A co tam próbuje na przekór
Davos - Kanada
Typ: under 6.5 Kurs: 1.65
Gram to w dublu z MŚ juniorów. Ostatnio bodaj 3 lata pod rząd było dosyć overowo między nimi.Licze dziś na jakis mały kryzys. Może pojedli przez święta i będzie ciężko... to tak pół żartem pół serio.Wiecie może od kiedy Kanada gości w europie?!Aklimatyzacja może sie udzielić.Widze,że spotkań kontrolnych nie grali w tym składzie więc dochodzi brak zgrania.Pewnie ogarną spotkanie ale czy aż tak obficie będzie w bramki?!
Wynik:
Ja w gosciach wiec nic nie obejrzę. Tylko flashscore zostaje.
Magnitka bez Koseczkina i Mozjakina.
 
mark1973 756,8K

mark1973

Znawca - Hokej
Kalpa - Trzyniec
Ciezki mecz bo nie widziałem jak gral Trzyniec, tylko troche przeczytałem relacji z meczu i tego co napisał kolega rybarz. Mysle ze to ze graja b2b nie bedzie miało az takiego znaczenia, po tym co mozna usłyszec z szatni to chłopaki z Trzynca sa bardzo zmotywowane i zadowloeni z punktu i poprzedniej gry. Ich dzisiejszy rywal to nie zaden potentat , skład wg mnie jakosciowo gorszy od Ocelari , których zawodnicy z niejednego pieca chleb jedli. W Kalpie cały zespół ciagnie w zasadzie pierwsza piatka Kantola, Loustarinen i Jokinen i gdy im nie idzie to zespół ma ciezko, wiadomo nie mozna zadnego rywala lekcewazyc bo finowie potrafia grac w hokeja, ale mysle ze Ocelari to bardzo doswiadczony zespół ograny w LM wiec dzis daja rade.
Ocelari win ml kurs 1,72
Norynbergia-Davos
Obejrzałem sobie mecz davos od połowy 1 tercji i bardzo mi sie ich gra nie podobała, ( Kanady z reszta tez nie), mnóstwo chaosu i grania troche na afere, moze jedynie PP dosc składne ale poza tym ciezko mi cos dobrego napisac o tej druzynie, niby sklad przyzwoity ale na krajowym podwórku w odwrocie. Druzyna z Niemiec ( których własciciel jest jednym ze sponsorów turnieju) sklad jakosciwo lepszy niz ich pozycja w lidze wg mnie, dzis spodziewam sie ze powalcza ze Szwajcarami . którrzy jezeli zagraja jak wczoraj to moga to nawet przegrac
Norynberga z x kurs 1,93
EDIT: Dzis był dzien by sobie darować typowanie bo nie idzie. Moze jutro bedzie lepiej
 
mark1973 756,8K

mark1973

Znawca - Hokej
Magnitka-Kalpa
Napisane wyzej o jednych i drugich. Mysle ze dzis Magnitka ogarnie temat w czasie regulaminowym, miedzy jedna i druga druzyna jest roznica klasy wie wg mnie zespół z KHL nie da sie dzis zaskoczyć niczym
Magnitka RT kurs 1,6 fortuna
 
rasijskij 246,2K

rasijskij

Forum VIP
Także spróbuję swoich sił w innych rozgrywkach niż KHL. Mark1973 złapał dobry kurs na Metallurg, bo aktualnie wynosi 1,40... Nie wiem czy mój tok myślenia jest ok, ale poprzeglądałem sobie wyniki, tabele itd z ligi DEL, fińskiej i ze Szwajcarii i wychodzi mi, że Norymberga nie jest na pewno faworytem w dzisiejszym meczu i nie ma co grać nic w ich kierunku. Dwie porażki w lidze po niezłej serii zwycięstw i dwie porażki w Davos mogą świadczyć o słabszej dyspozycji. Martwią mnie trochę wyniki Magnitki w Szwajcarii (oba mecze po dogrywce - porażka i zwycięstwo). Mówiło się o poważnym podejściu do tematu tymczasem trener mocno rotuje składem i miesza w formacjach co może się przekładać na gorsze wyniki. Norymberga wydaje się być najsłabszym zespołem tegorocznej edycji pucharu Spenglera więc stawiam podobnie jak mark1973 na zwycięstwo zespołu z Rosji, ale dodatkowo dodam linię bramkową, bo spodziewam się ostrożności po obu stronach - wiadomo - jeden jak i drugi zespół będzie walczył o kolejny etap, ale na wymianę ciosów i otwarty hokej bym nie liczył. Mam nadzieję, że Magnitka tym razem ogarnie to w regulaminowym czasie. Próbuję tak:
Metallurg i poniżej 5,5 bramki @2,59 Fortuna⛔⛔⛔
Dodam jeszcze kilka zdań na temat drugiego spotkania. Trzyniec w lidze sprawuje się dobrze, ale w Szwajcarii Czesi zaliczyli dwie porażki. Dzisiaj grają z Davos - gospodarzem turnieju, który zrobi wszystko, żeby przejść dalej. Wiadomo, że nie wystarczy sama motywacja, ale wydaje mi się że Szwajcarzy radzą sobie lepiej. Powalczyli z Kanadyjczykami i ograli Norymbergę. Myslę, że mają spore szanse wygrać z przyjezdnymi. Dodam jeszcze, żę w tym roku obie ekipy grały ze sobą w Davos mecz towarzyski i wysoko (6:2) wygrał zespół z Czech. Może Szwajcarzy pamiętają tę porażkę i wezmą dzisiaj rewanż? Ryzykownie:
Davos -1,5 @3,30 Fortuna✅✅✅
 
mark1973 756,8K

mark1973

Znawca - Hokej
Także spróbuję swoich sił w innych rozgrywkach niż KHL. Mark1973 złapał dobry kurs na Metallurg, bo aktualnie wynosi 1,40... Nie wiem czy mój tok myślenia jest ok, ale poprzeglądałem sobie wyniki, tabele itd z ligi DEL, fińskiej i ze Szwajcarii i wychodzi mi, że Norymberga nie jest na pewno faworytem w dzisiejszym meczu i nie ma co grać nic w ich kierunku. Dwie porażki w lidze po niezłej serii zwycięstw i dwie porażki w Davos mogą świadczyć o słabszej dyspozycji. Martwią mnie trochę wyniki Magnitki w Szwajcarii (oba mecze po dogrywce - porażka i zwycięstwo). Mówiło się o poważnym podejściu do tematu tymczasem trener mocno rotuje składem i miesza w formacjach co może się przekładać na gorsze wyniki. Norymberga wydaje się być najsłabszym zespołem tegorocznej edycji pucharu Spenglera więc stawiam podobnie jak mark1973 na zwycięstwo zespołu z Rosji, ale dodatkowo dodam linię bramkową, bo spodziewam się ostrożności po obu stronach - wiadomo - jeden jak i drugi zespół będzie walczył o kolejny etap, ale na wymianę ciosów i otwarty hokej bym nie liczył. Mam nadzieję, że Magnitka tym razem ogarnie to w regulaminowym czasie. Próbuję tak:
Metallurg i poniżej 5,5 bramki @2,59 Fortuna
Miałem dzis odpoczywać od tafli ale ten mecz jest warty uwagi, to co napisał kolega to jak najbardziej pasuje. Plan Magnitki był troche inny na ten turniej, mianowicie wygrac grupe i czekac na rywala w półfinale a tutaj wczoraj plan popsuła Kalpa, ale sztab trenerski troche przedobrzył bo wystapili bez wielu kluczowych graczy i zabrakło skutecznosci i bramek. W ogóle mam wrazenie(mysle ze dobre), ze Magnitka do finalu chce sie dostac najmniejszym nakladem sił. Dzis tez pewnie kilku z nich nie wystapi, bo zakladam ze ta przeszkode pokonaja juz bez problemu i w półfinale zmieza sie z juz czekajaca Kanadą. W tym meczu juz nie moga sobie pozwolic na relaks i bawienie sie z przeciwnikiem. Tutaj grałbym jakies hadni minus 1,5 w kierunku Magnitki
Ale typ kolegi rasijskiego bardzo fajny i warty zagrania.
No Panowie z Magnitogorska trzeba bylo w ogóle nie przyjeżdżać na turniej, wstyd ????????????
 
krysteeek 962

krysteeek

Użytkownik
mark1973 - jakim składem gra tam Kanada? to jacyś młodzicy, czy o co chodzi? Nie wiem czy się pchać w ten mecz z Davos. Pozdro.
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom