>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<

19. kolejka LOTTO Ekstraklasy (14.12-17.12.2018)

Status
Zamknięty.
kubagkm 484

kubagkm

Użytkownik
Do meczu jeszcze trochę ,ale wisi kurs ma Lecha 1,95 w Sosnowcu , spasc pewnie nie spadnie ,bo wiadomo jak ostatnio gra druzyna z Poznania, ale myślę ze po przyjściu Nawalki moze zaczac się tam gra na poważnie. Co myslicie ;)?
 
saminiemi 12

saminiemi

Użytkownik
Jagiellonia - Zagłębie 1 @1.67
Legia - Piast 1 @1.60
Sosnowiec - Lech 2 @2.00
Miedź - Lechia 2 @2.55
ako: 13.63 (totalbet)
Ode mnie coś takiego na najbliższy weekend.
&gt; Jagiellonia - Zagłębie. Według mnie, paradoksalnie, najmniej pewny mecz z tego kwartetu, spodziewam się zaciętego meczu, ale z happy endem dla gospodarzy. Zagłębie zaczęło punktować po ostatniej fatalnej passie, ale wydaje mi się, że aktualnie ciągle widać różnicę pomiędzy tymi zespołami na korzyść Jagi. Zagłębie potrafiło wygrać na wyjeździe ze słabiutkim Sosnowcem i zremisować u siebie z Piastem, gdzie to goście prowadzili grę. Jagiellonia zagra bez Runje - to duża strata - co pokazał mecz w Krakowie i bez Bezjaka - to akurat żadna strata. Druga połowa meczu z Wisłą pokazała, że z Jagą nic złego się nie dzieje. Będą faworytem w meczu z Zagłębiem i spodziewam się wyniku 2:0 lub 2:1 dla gospodarzy.
&gt; Legia - Piast. Tu sprawa o tyle prostsza, że Piast przyjedzie bardzo osłabiony. Za żółte kartki nie zagrają: Papadopulos, Valencia, Dziczek i Kirkeskov, a więc praktycznie szkielet drużyny. W Legii zabraknie Andre Martinsa, ale spokojnie można go zastąpić. Tutaj nie ma co analizować - z tak osłabionym Piastem rozpędzona Legia powinna sobie poradzić bez problemu.
&gt; Sosnowiec - Lech. Lech gra źle, Sosnowiec jeszcze gorzej. Przyjście Nawałki jeszcze niczego w grze Lecha nie zmieniło. Przegrana 0:1 z Cracovią na wyjeździe, ostatnio wymęczone zwycięstwo ze Śląskiem. Zagłębie nie wygrało w lidze od 6 spotkań. O fatalnej defensywie wiemy wszyscy, a teraz dodatkowo dochodzą problemy z atakiem. Torunarigha rozwiązał kontrakt, Christovao został zawieszony za brutalny faul, Sanogo doznał urazu i nie wiadomo czy zagra. Ten ostatni jest zresztą podatny na kontuzje i ostatnio coraz częściej schodzi z boiska przed czasem. Myślę, że Lechowi uda się wymęczyć wygraną w tym meczu. Typ: 0:1, 1:2
&gt; I ostatni mecz Miedź - Lechia. Ja rozumiem, że Miedź wygrała ostatnio 3 mecze z rzędu (1 w PP), ale do cholery... Takie kursy?! Dla mnie oba te zespoły dzieli różnica klas. Lechia bilans wyjazdowy 5-2-2, porażki z Wisłą (wieki temu), pechowa przegrana z Płockiem, remisy z Piastem i Legią, a pozostałe mecze to same zwycięstwa. Miedź potrafiła przegrywać u siebie 0:4 i 0:5 jeszcze nie tak dawno. Ja wiem, że zmienili taktykę, ale na Boga... Żal nie spróbować tak pysznego kursu. Moim zdaniem spokojnie 0:2, 1:3 dla Lechii.
 
kibic-zwierze 42,1K

kibic-zwierze

Użytkownik
Pamiętam jaki był szal na Wiśle Kraków w Szczecinie z tego co pamiętam też właśnie było jakoś 2.55 i jaki wtedy szal na to panował i teraz identyko temat z tą Lechia za 2.55
Właśnie dlatego, że to jest taki kurs to warto się moim zdaniem wstrzymać. Buki głupie nie są, gdyby to była taka różnica klas to byłoby 1.7 a z jakiegoś powodu jest 2.55.
Lechia to nie jest PSG żeby wszystko wygrywać.
Legia zgoda, Lech chyba też za to 1.67 na Jagiellonię - kompletnie bez value.
 
adrian715 186K

adrian715

Użytkownik
Legia Warszawa-Piast Gliwice (15.12)
Pisałem o tym w poniedziałek w swoim temacie a sprawę opisal tutaj saminiemi i tu nie ma co kombinować.

W ramach 19 kolejki rodzimej Ekstraklasy do Warszawy przyjdża Piast,który będzie mocno osłabiony za kartki w drużynie gości nie zagrają:Kirkeskov Mikkel (ŚO) 18/0,Dziczek Patryk (P) 16/2,Valencia Castillo Cesar Joel (P) 17/2 oraz najepszy strzelec zespołu Papadopulos Michal (N) 18/4. Kontuzjowany jest również Mak Mateusz (P) 13/1 i z całą pewnością te braki personale będą widoczne w sobotnim spotkaniu. W drużynie Legii w sobotnim spotkaniu nie wystąpi zawieszony za kartki Martins.
Dodatkowo aut własnego boiska i kibice przemawiają po stronie gospodarzy.
Kurs zapewne będzie spadał,więc już teraz pobieram zwycięstwo Legii.
Legia Warszawa @1,61 (LVBet) Grane w poniedziałek obecnie 1,55
FT:2-0
 
Otrzymane punkty reputacji: +12
baku193 5,7K

baku193

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna - Polska
Godzina: 20:30
Spotkanie: Płock - Kraków
Typ: 1
Kurs: 2.10
Bukmacher: Fortuna
Analiza: 19 seria spotkań w polskiej ekstraklasie na przeciwko siebie staną ekipy Płockiej Wisły oraz ich imiennicy z Krakowa. Gospodarze sa moim zdaniem faworytem do zdobycia kompletu punktów , pomimo tego że w tej chwili mają na swoim koncie 7 punktów mniej i są kilka pozycji niżej w ligowej klasyfikacji. Jest to przełomowe spotkanie dla obu ekipa bowiem tak jedni jak i drudzy nie wygrali od 3 spotkań w lidze zanotowali w tym czasie po 1 podziale punktów oraz po dwóch porażkach, Wisła Płock zanotowała jeszcze sporą wpadkę w pucharze Polski gdzie dała się pokonac zespołowi Puszczy Niepołomice. Na pewno dla obu zespołów będzie to spotkanie niezwykle ważne żeby się przełamać bowiem ostatnio ich gra wyglądała niezwykle słabo, nie będe się rozpisywał o sytuacji Krakowskiej Wisły bowiem wiadomo jak ona wygląda i nie jest to sytuacja komfortowa , tym bardziej dla zawodników którzy nie wiedzą na czym stoją i jak zakończy się zamieszanie wokół klubu. W tym wypadku ja uważam że większe szanse na zdobycie kompletu punktów ma ekipa z Płocka , która zagra na swoim stadionie, do tego jeśli chce zagrać w górnej częsci i walczyć o puchary to takie spotkania musi po prostu wygrywać. Nikt tutaj nogi nie odstawi i stawiam na wygraną gospodarzy oraz sporą ilość żóltych kartek.
 
R 163

rook01093

Użytkownik
nie będe się rozpisywał o sytuacji Krakowskiej Wisły bowiem wiadomo jak ona wygląda i nie jest to sytuacja komfortowa..
Na ten moment to wgl nie wygląda... i zapowiada się na ostatni mecz wyjazdowy Wisły Kraków w tym sezonie. Dziś czwórka inwestorów, która była blisko przejęcia klubu zrezygnowała po dokładnym audycie. Jest jakaś oferta z Chin, ale szczegółów nie znam. W klubie panuje takie zamieszanie, że nie wiadomo nic. Ale czy można opierać swój typ na sytuacji w klubie? Myślę, że wielu z Was już przejechało się w poprzeniej kolejce na graniu w stronę Jagi. Ten mecz to jednak wyjazd a tam Wiśle nie szło nawet jak tego szumu nie było. Typ myślę, że warty uwagi ale żeby znów kogoś remis nie zaskoczył.
 
baku193 5,7K

baku193

Użytkownik
To racja jaga się nie popisała, ale spójrz na drugą połowę meczu gdzie Wisła już nie grała wcale w piłkę i pomimo prowadzenia 2:0 mogła przegrać bo sytuację Jaga miała. Tu Nie chodzi tylko o sytuację w klubie właśnie o brak wyników w Krakowie w ostatnich spotkaniach , a popieram to właśnie tym że tak jak wspomniałeś to jest mecz wyjazdowy a tam Wisła 10 oczek w tym sezonie, Płock 5 poprzednich spotkań u siebie i bilans 2:two:1, i to jeszcze z górnikiem Zabrze blamaż taki że jak to przegrają to kibicie ich chyba ( na toczkach wywiozą ze stadionu ) Taki żarcik, ale wiadomo że nie odpuszczą bo nie grają źle, z górnikiem też wynik nie oddawał prawdziwego przebiegu spotkania, Wisła grała tworzyła sytuację , miała piłkę przy nodze a Zabrzanie strzelali bramki... no ale to liga Polska i wszystko może się zdarzyć.
 
R 163

rook01093

Użytkownik
baku193 I tu też masz rację bo nie bez powodu Lis został graczem minionej kolejki wg TVP ???? Nie chciałbym jednak być źle odebrany. Ja też uważam, że Twój typ ma spore szanse powodzenia. Obecnie z Milenium płacą nawet 2.22 na Nafciarzy co jest bardzo dobrym kursem wg mnie. Chciałbym tylko zwrócić uwagę na fakt, że mimo tych wszystkich problemów &quot;nie piłkarskich&quot;, które prześladują drużynę z Krakowa, wcale te wyniki nie są takie złe jak się spodziewamy.
 
betxp 230

betxp

Użytkownik
Piłkarze akurat będą zapewne chcieli się pokazać nowym pracodawcom. Więc nie jest nigdzie napisane, że ten mecz przegrają. Kursy natomiast będą zapewne dalej lecieć w dół na Wisłe z Płocka.
Co do samej Wisły Kraków. Kłopoty zaczęły się od zerwania zgody na linii Wrocław, Gdańsk - Kraków. Nie chcę pisać na jakiej zasadzie Wisła rozpoczęła zgodę z Ruchem... Moim zdaniem jeśli ktoś kiedyś nie będzie się bał ujawnić pewnych faktów. Ktoś kto będzie miał możliwości prawne. To będziemy mieli do czynienia z największą aferą w polskiej piłce klubowej. Ta cała sprawa śmierdzi na kilometr. Dość powiedzieć, że 60mln złotych zadłużenia mogło w 2 lata przybyć w Wiśle. Umówmy się, Wisła nie płaci kolosalnych pieniędzy od zakończenia ery Cupiała swoim zawodnikom.
Żeby nie być tak zdruzgotanym. Przypomne kilka faktów z całej kolejki. Kursy na Lechię rosną. Jutro konferencja trenera Stokowca. Haraslin w meczu z Legią zbił lekko kolano. Zapewne będzie jutro więcej będzie wiadomo. Lipski natomiast wrócił do treningów. Miedź podbudowała pewność siebie ostatnimi meczami, ale dość dobrze się dla niej ostatnie mecze ułożyły. Mecz z Wisłą wygrany, która ostatnio nie broni zbyt dobrze. Mecz z &quot;kontrolującym&quot; gre Śląskiem w Pucharze Polski, no i ostatnio mecz z Górnikiem gdzie prowadzenie dał fenomenalny strzał z wolnego i trochę pechowa interwencja Loski, potem karny. Lechia nie robi szału. Ale organizacyjnie na ten moment najbardziej poukładana drużyna w lidze. Więc jeśli skład będzie optymalny to 2.55 na lidera z beniaminkiem. To jednak sporo.
W meczu Legia - Piast. Zabraknie, aż czterech podstawowych piłkarzy Piasta. W Legii nie zagra za to Andre Martins, który też pauzuje za kartki. Obstawiam, że wyjdzie zamiast niego Phillips, który zaczyna mieć większe notowania niż Antolic.
No i oczywiście w Śląsku trener Pawłowski został odsunięty od pierwszego zespołu. Jak się ostatnio go słuchało i czytało. Co mówił na temat kontroli gry Śląska. To mam wrażenie, że sami piłkarze w to nie wierzyli. Śląsk na prawdę zbliżył się teraz do strefy spadkowej. Więc kto wie czy nie pokusi się wreszcie o zwycięstwo u siebie.
 
flamaster 875

flamaster

Forum VIP
Wisła Płock 1:2 Wisła Kraków
Ja również podpisuję się pod typami na gospodarzy. W ostatnim meczu widzieliśmy dwie Wisły. W pierwszej potrafili zaskoczyć Jagiellonię, a w drugiej już tylko asystowali gościom. Czy to Jagiellonia zlekceważyła Wiślaków, czy też oni odpuścili drugą połowę to już można się tylko domyślać. Natomiast przed meczem w Płocku sytuacja klubu z Krakowa jest dramatyczna. Ciężko uwierzyć, że piłkarze będą walczyć i czy w ogóle wyjdą na murawę. Nie zgodzę się z argumentem, że będą chcieli pokazać się nowemu pracodawcy. Jednym meczem tego się nie zrobi. Za to postawmy się na ich miejscu. Od lipca bez wypłat, a teraz dowiadują się, że praktycznie jedyna nadzieja na uratowanie klubu umarła. Także wygląda na to, że nie zobaczą swoich pieniędzy. I gdzie tu znaleźć motywację do walki o zwycięstwo?
Dlatego postanowiłem trochę zaryzykować i zagrać z handicapem na gospodarzy.
Moja propozycja:
Wisła Płock (-1) kurs: 3.2 buk: betsson ⛔
Szacunek dla piłkarzy Wisły Kraków.
 
gliwiczanin 3,2K

gliwiczanin

Użytkownik
Górnik Zabrze - Arka Gdynia typ 1 kurs 2.70 forBET
Chodz za Górnikiem nie przepadam to w tej kolejce wyczuwam zwycięstwo Zabrzan. Marcin Brosz jesli chce pozostac w Gorniku to musi takie mecze po prostu wygrywać. Jezeli Arka wygra to spotkania to sytuacja Gornika bedzie juz wrecz bardzo zla. Marcina i cala druzyne ratuje jeszcze Puchar Polski gdzie Gornicy graja w kolejnej fazie. Jezeli Gornik wygral by Puchar Polski to moga zagrac w Lidze Europy i miejsce w tabeli nie bedzie mialo za bardzo roznicy byle aie na Gornika utrzymac chodz w pierwszej lidze takze mozna zagrac w Lidze Europy. Gornik u siebie mimo iz gra bardzo nie dobra pilke to na swoim obiekcie zawsze prezentuja dosc przyzwoity poziom. Na pewno chca miec miejsce gwarantujaca spokojna gre i skupienie sie juz w tym sezonie na Pucharze Polski. Gornik gra w kratke ostatnia porazka z Miedzia, wygrana z Wisla az czterema golami. Arka przegrywa mecz za meczem. Odpadniwcie z Pucharu Polski z Jagiellonia takze w lidze z tym samym zespolem. Porazka z Cracovia na swoim obiekcie. Według mnie Gornik wygra z Arka jezeli by aie tak bie stało to juz pare punktow od bezpiecznej pozycji w lidze bedzie Gornikowi brakowało. Po ostatniej porazce u siebie Gornik z dopingiem swoich kibicow powinni ten mecz wygrac. Pozdrawiam trzymajcie się.
 
ibis 1,2M

ibis

ModTeam
Członek Załogi
18:00 Górnik Zabrze -:- Arka Gdynia
Górnik @ 2.70
Unibet


Górnik Zabrze jest pod kreską, bo tak można nazwać ich obecną sytuację w tabeli. Miedź Legnica zasłużenie ostatnio wygrała w Zabrzu, a Górnicy można powiedzieć, że po 30 minutach gry nie mieli już sił. Było to spowodowane spotkaniem pucharowym, albo po prostu brakiem rotacji w wyjściowej jedenastce do czego już trener Brosz przyzwyczaił nas w poprzednim sezonie. Zabrzanie jeśli chcą mieć w miarę spokojną zimę to muszą to spotkanie wygrać. Na pewno w składzie Zabrzan nie zobaczymy Koja, który pauzuje za żółte kartki, a w jego miejsce wskoczy Gryszkiewicz. Cieszy forma Angulo, który strzela znowu jak na zawołanie w tak trudnym momencie dla klubu. Loty zdecydowanie obniżył Żurkowski i Wolsztyński, który ostatnio po 45 minutach został zmieniony. Arka Gdynia miała za sobą bardzo dobre tygodnie, ale w spotkaniu z Cracovią zagrali bardzo słabo w szczególnie w obronie. Kto oglądał to spotkanie to widział jak katastrofalne błędy popełniali gracze Arki. Do Zabrza chcą przyjechać i się zrehabilitować za ostatnią porażkę. Gospodarze na pewno musza uważać na Janotę, który jest w bardzo dobrej dyspozycji. Jednak nie tylko ten gracz jest zagrożenie dla Górnika, bowiem cała drużyna tu pracuje na zwycięstwo. Pomimo tego idę w stronę Zabrzan ponieważ podobnie jak Arka mieli tydzień odpoczynku - to raz. Grają spotkanie u siebie gdzie w poprzednim sezonie byli twierdzą nie do zdobycia, i co najważniejsze dzisiaj Górnik Zabrze obchodzi swoje 70-urodziny. Najlepszym prezentem jaki mogą sprawić piłkarze kibicom to wygrać ostatni mecz domowy u siebie w tym roku.
20:30 Legia W-wa -:- Piast Gliwice
Legia @ 1.55
Legia powyżej 1.5 gola @ 1.61
Unibet


Na temat tego spotkania zostało już napisane naprawdę sporo. Legia złapała wiatru w żagle i nic dziwnego w tym, że obecnie zajmuje drugie miejsce w ligowej tabeli. Po ostatnim remisie w Gdańsku na pewno czują lekki niedosyt, ale jednocześnie powinni być zadowoleni, że wywieźli cenny punkt. Tak jak pisali koledzy powyżej Piast przyjeżdża mocno osłabiony do Warszawy. Nie zagrają min. Patryk Dziczek, Mikkel Kirkeskov , Michal Papadopulos oraz Joel Valencia. Trudno powiedzieć czy Gliwiczanie bez podstawowych graczy są w stanie podjąć rękawice w starciu z Legią. Na pewno nie położą się przed rywalem i będą dążyć do zdobycia goli. Jednak nie wierzę w to, żeby Legia miała tu przegrać. Gospodarze bez Martinsa, ale w jego miejsce jest kilku następców, a więc to żaden problem. Legia to bierze tylko pytanie jak wysoko?!
 
Otrzymane punkty reputacji: +12
player1st 229

player1st

Użytkownik
Tak patrzę na tą ofertę tej kolejki i widzę 2 miny. Pierwsza to nie ma co grać na Lecha na wyjeździe. Lech i wyjazd to nie jest dobre połączenie. Nawałka to nie magik od razu sytuacji nie zmieni. Poza tym Zagłębie jeśli już jakieś punkty zdobywa to u siebie.
Deuga to Lechia bo ile można wygrywać? Musi się wydarzyć jakaś wpadka tylko kiedy? Według mnie właśnie teraz. Miedź po fatalnej serii przelamali się i zanotowali 3 zwycięstwa z rzędu . Czemu nie iść za ciosem i nie urwać punktów liderowi? Lechia nic specjalnego w hicie kolejki nie zagrala.
Podsumowując Sosnowiec 1x @1.8
Miedź 1 dnb @1,97

Popieram typ w kierunku Wisły z Płocka.
 
gliwiczanin 3,2K

gliwiczanin

Użytkownik
Zagłębie Sosnowiec - Lech Poznań typ 2 kurs 1.96 Fortuna
Zagłębie Sosnowiec ma aktualnie ostatnie miejsce w lidze. Lech ma spore nadzieje że trener Nawałka odmieni gre Kolejorza i beda sie pieli wyzej w tabeli. Juz gra Lecha w ostatnim meczu wygladała obiecujaco kiedy to wygrali ze Slaskiem Wrocław dwoma bramkami. Zagłebie Sosnowiec przegrywa mecz za mecze. Ogladajac Zagłebie Sosnowiec z Piastem Gliwice gra Sosnowiczan naprawde mogła zadziwic mimo iz maja ostatnie miejsce w tabeli Ekstraklasy. Moim zdaniem Zagłębie Sosnowiec to główny kandydat do spadku z Ekstraklasy. Druzyna ktora chce walczyc o Mistrzostwo swojego kraju nie moze w takim meczu stracic jakichkolwiek punktów. Lech tak jak powiedziałem gra coraz lepsza piłkw i mysle ze to kwestia czasu jak beda w tabeli wsrod druzyn topowych w Ekstraklasie. Pozdrawiam trzymajcie się.
 
kibic-zwierze 42,1K

kibic-zwierze

Użytkownik
Pomijając typ na Lecha bo z nim jestem w stanie się zgodzić to nie róbmy jaj z pogrzebu i pisaniem o &quot;coraz lepszej piłce Lecha&quot;. Przecież z Cracovią totalne męczenie buly, męczarnie że Śląskiem, którego obecnie w lidze generalnie każdy ogrywa.
 
husarz22 104,1K

husarz22

Forum VIP
Jagiellonia - Zagłębie Lubin
Wicemistrz Polski z poprzedniego sezonu podejmie dziś u siebie drużynę z Lubina. Dla gospodarzy będzie to ostatnie domowe spotkanie w tym roku. W kontekście walki o jak najwyższą lokatę przydało by się zdobyć 3 punkty. Jednak mimo atutu własnego boiska oraz bycia faworytem, nie będzie to taka łatwa sprawa. Dlaczego tak uważam? Otóż sytuacja kadrowa nie wygląda najlepiej dla Jagi. Przede wszystkim w defensywie na prawej stronie zabranie obrońców Jakuba Wójcickiego oraz Łukasza Burligi. W konsekwencji Przemysław Frankowski zmuszony będzie zagrać na prawej obronie. Fakt taki, że nie zagra na swojej nominalnej pozycji może prowadzić do wyłapania żółtej kartki. Grając na skrzydle może pozwolić sobie na trochę luźniejszą grę w obronie bo ma jeszcze kolegę z drużyny za plecami, ale w dzisiejszym przypadku nie będzie mógł dopuścić aby zawodnik go minął.
To jednak nie koniec problemów drużyny Ireneusza Mamrota. Brak stopera Ivana Runje i w konsekwencji wystawienie rezerwowego, który nie będzie w rytmie meczowym może przynieść żółte kartki. No i ostatnim pauzującym jest piłkarz ofensywny - Roman Bezjak.
W drużynie gości natomiast nie ma problemów ze składem. Przyjechali oni do Białegostoku z samymi podstawowymi zawodnikami. Liczę zatem na zaciętą walkę. Arbiter spotkania Krzysztof Jakubik już trzy razy w tym sezonie sędziował mecze Jagielloni. W sumie rozdał 6 kartek (po 2 w każdym spotkaniu). Oczywiście liczę, że dzisiaj pokaże minimum o jedną więcej.
Typ: Jagiellonia powyżej 2,5 żółtych kartek @2.70 totolotek
⛔⛔
 
seba23 136,2K

seba23

Użytkownik
Jagiellonia Białystok - Zagłębie Lubin
powyżej 29,5 fauli @ 1,85 ⛔
Totolotek
Świetnie opisał sytuację przed tym meczem husarz22. W tabeli jak wiadomo gospodarze 1pkt straty do Legii i już 6pkt do Lechii i dzisiaj koniecznie trzeba wygrać aby nie tracić dystansu. Gościom powoli odjeżdża grupa mistrzowska i spokojna gra w dodatkowej rundzie, także też muszą myśleć o punktowaniu nawet na wyjazdach.
Skoro takie ubytki w formacji defensywnej to złożona naprędce nowa formacja może nie do końca być zgrana i popełniać więcej błędów a co za tym idzie więcej przewinień. Statystycznie może nie wygląda to najlepiej ale to już przedostatnie spotkanie w tym roku i nie ma co się oszczędzać. Jaga na koncie 243 (śr 13,5) fauli, Lubin zdecydowanie więcej 272 (śr 15,1).
 
piotrex007 91K

piotrex007

Użytkownik
Wisła Płock - Wisła Kraków
Typ: over 2,5 + BTS
Kurs: 1,92 w Betsson
Wynik: 1:2 ✅

Kursy na gospodarzy pospadały, co jest logiczne, biorąc pod uwagę sytuację Wisły Kraków i fiasko przejęcia klubu przez potencjalnych inwestorów po audycie. Uważam jednak, że goście wcale nie muszą odwalić kaszany totalnej, tym bardziej, skoro będą chcieli szukać potencjalnych nowych pracodawców. W obu drużynach ma kto strzelać bramki oraz obie notują średnią 3,2 bramki w swoich meczach. Mam wrażenie, że będzie to mecz, gdzie taktyka, obrona zejdą na drugi plan i będzie &quot;wesoło&quot;, czyli po prostu dużo akcji bramkowych, Lis 2x z rzędu nie będzie miał dnia konia i coś Wisła Kraków straci, pewnie niejedną, ale sami też coś strzelą. Wiele osób już przejechało się w zeszłym tygodniu na meczu z Jagiellonią w Krakowie, stawiając na Jagę. Tamten mecz pokazał profesjonalizm piłkarzy. Zagrali po prostu ambitnie, a wynik i gra w drugiej połowie to zasługa Jagiellonii, która potrafiła Wisłę stłamsić, a nie jakiegoś braku zaangażowania ówczesnych gospodarzy.
 
Otrzymane punkty reputacji: +12
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom