>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 200 ZŁ!<<<

Narciarstwo Alpejskie 2018/19

Status
Zamknięty.
jozzy22 530,3K

jozzy22

Użytkownik
Sezon się rozpoczął wiec może zacznijmy typowanie.
Supergigant pan St.Moritz
Schiffrin M. Wygra
Kurs: 4.5 ✅
Schiffrin 1-3 kurs:1.9 ✅
Myśle że delikatnie można spróbować. Mikaela przed tygodniem wygrała ta konkurencję poraz pierwszy w karierze. Trasa St.Moritz znana Mikaeli choć bardziej slalom w którym zwyciezala ale widać ze dziewczyna jest w niesamowitym gazie. Jeśli pojedzie tak dobrze jak przed tygodniem to jest szansa na powtórzenie sukcesu. Kurs fajny i trzeba próbować.
Jeśli ktoś nie chce zbytnio ryzykować win to miejsca 1-3 zdają się byc mega pewne choć wiadomo jak to jest w konkurencji szybkości owej. Jeden błąd eliminuje tak więc ze stawką lepiej nie szaleć.
Wynik: 1 miejsce
 
Otrzymane punkty reputacji: +14
jozzy22 530,3K

jozzy22

Użytkownik
Narciarstwo Alpejskie - slalom mężczyzn
Hirscher M. wygra
Kurs: 1.80 zwrot

No cóż w sobotę pięknie pyknął bet na Shiffrin to tym razem próbujemy Marcela.
Nie ulega wątpliwości,że wśród mężczyzn w tym sezonie Hirscher dominuje. Tak jak u kobiet nie ma sobie równych Mikaela tak Marcel wśród panów. Udowodnił to w sobote pokonując zdecydowanie rywali w slalomie gigancie.Nad drugim Kristoffersenem miał ponad sekunde przewagi tak więc jest totalna deklasacja.Wygrał oba przejazdy i nie dał żadnych szans rywalom. Czy będzie tak samo dziś tego nie wiem ale licze,że będzie identycznie.Jeśli tylko nie popełni żadnego błędu to znów rywale powinni w klasyfikacji końcowej oglądać jego plecy.
Wynik: odwołane
 
jozzy22 530,3K

jozzy22

Użytkownik
Panie nadrabiają zaległości więc znów próbujemy
Zjazd kobiet (Val Gardena)
Schmidhofer N.
wygra - 3.75 ⛔
miejsca 1-3 - 1.70 ⛔
No cóż Nicole do tej pory wygrała 2 rozegrane zjazdy więc trzeba znów próbować. Wiadomo na zwycięstwo to tak delikatniej bo to w sumie może być różnie.Przewagi w obu zjazdach można powiedzieć nie były jakieś najwyższe ale trzeba zaznaczyć,że za każdym razem inne zawodniczki walczyły z Nicole o zwycięstwo.Wygląda na to,że póki co to zawodniczka z Austrii prezentuje najrówniejszą formę więc sądze,że typ na miejsca 1-3 wydaje się być mega pewnym i w ten typ napewno pójde bardziej zdecydowanie.
Wynik:
e: nie tym razem ;-)
 
jozzy22 530,3K

jozzy22

Użytkownik
Slalom równoległy panów
Hirscher M.
Wygra - 2.50 ✅
W tym sezonie dominator jeśli chodzi o dyscyplina techniczne. Dziś slalom wiec znów szansa na sukces. Fakt ze jest to slalom równoległy wiec jednak inna specyfika zawodów ale myślę że jednak za rozsądną stawkę można spróbować.
Wynik: 1 miejsce
 
jozzy22 530,3K

jozzy22

Użytkownik
Slalom Kitzbuhel
Typ: Hirscher M. wygra
Kurs: 1,85 ⛔
Bukmacher : fortuna
Tym razem próbujemy wytypować win w narciarstwie alpejskim. Jesteśmy w austriackim Kitzbuhel i próbujemy przewidzieć,że całe zawody slalomowe wygra Marcel Hirscher. Kto obserwuje to wie,że Marcel jest w tym sezonie dominatorem. Fakt,że wszystkich slalomów nie wygrał ale jednak jak dla mnie dziś jest jedynym faworytem jeśli tylko nie popełni żadnego znaczącego błędu.Nie dość,ze zawody w Austrii to bodaj od 5 sezonów zawsze jest na podium tych zawodów.Częściej bywał drugi niż pierwszy ale mając na względzie jego jazde w tym sezonie typuje,że tym razem nikt nie będzie w stanie mu dorównać.
Jak dla mnie Marcel to bierze!
Wynik: 2 miejsce
e: ech gdyby nie ten fatalny 1 przejazd
 
tarki_16 210,9K

tarki_16

Moderator
Członek Załogi
Shiffrin wygra Super G @2.50

Amerykanka bije rekordy, w niedziele wygrała kolejny slalom i w wieku 23 lat ma już na koncie 56 zwycięstw w PŚ i na liście wszech czasów jest piąta. Jutro przed nią myślę, że najcięższy bój o złoto, a mianowicie Super G, w którym od tego sezonu zaczęła systematycznie startować i chyba mało kto się spodziewał, że w trzech startach jak do tej pory ( w których wystartowała), trzy razy okaże się najlepsza. Ciężko nawet wskazać, kto może jej jutro zagrozić, Vonn wiecznie trapią kontuzje, jest to jej prawdopodobnie ostatni sezon i jest bez formy. Może Włoszka Goggia, ale ona też wraca do gry po strasznej kontuzji, tydzień temu zobaczyliśmy ją na stoku po dłuższej przerwie oraz Weirather, która jednak przeplata dobre starty słabymi, może być różnie. Niby Amerykanka, niesamowicie technicznie zawodniczka, powinna lepiej radzić sobie w gigantach i slalomach, a tu proszę, nie straszne jej Super G. Jest w niesamowitym gazie, bardzo już doświadczona jak na swój wiek, nie ma co już więcej pisać, jutro główna faworytka do pierwszego medalu w tej konkurencji. Dziś odbył się trening zjazdowy Pań, na liście była Shiffrin, jednak jako jedna z niewielu odpuściła sobie ten trening, więc widać jak zależy jej na jutrzejszym starcie. Może sie okazać, że w Super G będzie prościej o złoty medal, aniżeli w pozostałych konkurencjach technicznych, bo Słowaczka Petra Vlhova jako jedyna próbuje powalczyć w tym sezonie z Amerykanką
 
radhu21 4K

radhu21

Użytkownik
Podczas Mistrzostw Świata w Are do rozegrania oprócz zawodow drużynowych pozostają slalomy giganty i slalomy. STS jak zawsze wystawil mnóstwo par na te cztery konkurencje. Wybrałem sobie swoim zwyczajem po jednej z każdej. A więc:
Slalom gigant kobiet - Holdener W. - Holtmann F.M. 1 @ 1,30 - jeszcze do niedawna Wendy specjalizowała się tylko w slalomie, jednak ten sezon pokazuje że jest coraz bardziej wszechstronną zawodniczka. Zajmowała już miejsca w pierwszej dziesiątce w tej konkurencji. Norweżka z kolei jeszcze bardzo nierówna. Sporo zawodów nie ukonczonych, lokaty raczej w drugiej dziesiątce. Szwajcarka po zlocie w kombinacji bedzie z pewnością podbudowana do walki w jej koronnych konkurencjach.
Slalom gigant mężczyzn - De Aliprandini L. - Schoerghofer P. 1 @ 1,40 - dwóch specjalistów od giganta, ale ten sezon o wiele lepszy w wykonaniu Włocha. Zawodnik który kojarzy mi się przede wszystkim z tym że miewa słabsze pierwsze przejazdy ale w drugich potrafi awansować o kilka pozycji. Austriak natomiast zdecydowanie wiecej ma w tym roku nie ukończonych przejazdów niż udanych, dlatego zdecydowanie uważam że De Aliprandini powalczy o coś więcej niż Schoerghofer.
Slalom kobiet - Truppe K. - Skjoeld M. 1 @ 1,45 - w tej parze stawiam na regularność. Austriaczka wiekszosc slalomów konczyla na przełomie pierwszej i drugiej dziesiątki. Jest w tym elemencie o wiele lepsza od Norweżki, której zdarza się dość często nie ukończyc ktoregos z przejazdow. A jak uda jej się ta sztuka to i tak miejsca zajmuje raczej pod koniec drugiej dziesiatki. Wysoki kurs moim zdaniem i śmiało go biore do mojego kuponu.
Slalom mężczyzn - Kristoffersen H. - Popov A. 1 @ 1,42 - czekałem, czekałem się doczekalem par z bulgarskim slalomista, rewelacją ostatnich tygodni. Oczywiscie doceniam olbrzymi postęp jaki zrobil, widzialem jego ostatni start, ale mimo wszystko taki kurs na fenomenalnego w tej specjalności, choc mającego słabszy sezon Norwega? To trzeba zagrać. Mistrzostwa Świata rzadza się swoimi prawami. Dojdzie jeszcze wieksza presja , z którą nie wiem czy Popov sobie poradzi. Do tego wystartuje mimo dobrych wyników jednak jeszcze z dalszym numerem więc trasa może już być w nie najlepszym stanie.
 
radhu21 4K

radhu21

Użytkownik
Jeszcze jedna ciekawa parę wyszukałem, a mianowicie stawiam na S. Hadalina w slalomie w parze z Haugenem L.K.
Hadalin sensacyjnie zdobył srebro w kombinacji, ale już w trakcie sezonu pokazywal że jego forma jest niezła. Natomiast Norweg Haugen ma ten sezon dość słaby, do tego znacznie lepszy jest w gigancie. Po kursie 1,70 gram na Hadalina.
S. Hadalin - L.K. Haugen 1 @ 1,70 STS
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom