>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<
Fortuna bonus

6. kolejka fazy grupowej Ligi Mistrzów [11.12.2018] - wtorek REWANŻE

Status
Zamknięty.
samuel24 6,7K

samuel24

Użytkownik
1-0 promuje Liverpool do dalszej fazy. Jeśli Napoli uda się wbić gola Liverpoolowi, to możemy byś świadkami szaleńczych ataków podopiecznych Jurgena Kloppa, bo wtedy muszą wygrać dwoma golami.
Pytanie - lepiej grać na bramki czy cornery w stronę The Reds?
 
cosmozaza 3,6K

cosmozaza

Użytkownik
1-0 promuje Liverpool do dalszej fazy. Jeśli Napoli uda się wbić gola Liverpoolowi, to możemy byś świadkami szaleńczych ataków podopiecznych Jurgena Kloppa, bo wtedy muszą wygrać dwoma golami.
Pytanie - lepiej grać na bramki czy cornery w stronę The Reds?
Ja proponuje grac na kartki sedziuje D.Skomina...Wiadomo ze jedna z druzyn odpada wiec zoltka sie pod koniec posypia tylko ciekawe jaka linia bedzie...
edit ranczo: over 4.5 po 1.55 i 5.5 po 2.33 w uni
 
bejrut 1,5K

bejrut

Użytkownik
Ciekawie też wygląda bet Liverpool do 15 minuty 4,75 albo do 30 minuty po 2,80. Podejrzewam że ruszą z kopyta od początku i powinno coś w miarę szybko wpaść.
 
berdshit 545

berdshit

Użytkownik
Prawdę mówiąc nie wiem skąd ten hurraoptymizm i granie na Liverpool że wygrają, a co dopiero że wcisną bramkę do 15 minuty. Napoli to dobry zespół, ancelotti wprowadził bilans między obrona a atakiem, nie jak w zespole sarriego że tylko ofensywa. Wszyscy jak zawsze przeceniają zespoły z angliA, a kończy się jak zawsze. Nawet city które jest bardzo mocne ma problemy żeby wygrywać mecze w swojej grupie, gdzie nawet Lyon nie ma raczej podejścia do Napoli. Ja w tym meczu szedlbym w over kartkowy, bo emocji na pewno nie zabraknie.
 
M 144

menocompadre

Użytkownik
a ja bym nie zapominał o tym że napoli to drużyna na którą w ważnych momentach nie ma co liczyć, tak było w zeszłym sezonie i tak pewnie będzie jutro
 
eco 388

eco

Użytkownik
1-0 promuje Liverpool do dalszej fazy.
Może ktoś to potwierdzić? Myślałem, ze Liverpool musi wygrać dwoma golami i że typ &quot;gol w obu połowach&quot; w fortunie za 1,45 był pewniakiem.
Edit:
Faktycznie, zgodnie z poniższym 1:0 awans Liverpoolu.. https://pl.wikipedia.org/wiki/Liga_Mistrzów_UEFA_(2018/2019)/Faza_grupowa
Zasady ustalania kolejności w tabeli:
  1. liczba zdobytych punktów w całej rundzie;
  2. liczba punktów zdobyta w meczach bezpośrednich;
  3. różnica bramek w meczach bezpośrednich;
  4. różnica bramek w meczach bezpośrednich – podwójne liczenie bramek zdobytych na wyjeździe;
  5. różnica bramek w całej rundzie;
  6. liczba zdobytych bramek w całej rundzie;
  7. współczynnik drużyny z poprzednich 5 sezonów

Czyli no bet. Liverpool potrafi zagrać na 1:0, a Napoli nie będzie się szarpać do momentu pierwszego gola. Czyli długo może być wynik 0:0, ale gdy w końcu padnie bramka to za nią pójdzie 5 kolejnych w 20 minut.
Pytanie jak długo wytrzymają panowie bez gola.
 
undertaker_tsw 2,1K

undertaker_tsw

Użytkownik
Barca-Tottenham over2,5@1,5 Fortuna
Over 3,5@2,3
Barca jutro na luzie ale.pewnie.sklad wyjdzie najmocniejszy jaki moze byc. Swiezy Messi na.pewno bedzie grac bo.jednak.jest ta zadra.i.ambicja, ze.mogl tutaj ustanowic jakis.rekord w.fazie.grupowej ale.kontuzja przeszkodzila. Jutro Barca moze nie myslec o.obronie i skupic sie na tym.zeby dac widowisko.w przodzie. Totki z kolei musza wygrac i na pewno.dostana tez sporo.swoich szans. Ja tutaj nie widze.innej.mozliwosci jak 3-4 gole w meczu a kto.wie moze bedzie jakis hokejowy wynik. Nie wiem przez ile czasu Koguty dadza rade.cisnac ale wtedy jest kolosalne zagrozenie kontrami. Barca z.kolei jak bedzie ostro.atakowac to.z.racji pewnego pierwszego miejsca jednak.na pewno jakies rozluznienie w tylach bedzie i wtedy goscie maja kim rzucic pile.w przod i cos na szybkosci ustrzelic.
 
baku193 5,7K

baku193

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna Liga Mistrzów
Godzina: 21:00
Spotkanie: Liverpool-Napoli
Typ: 1
Kurs: 1.63
Bukmacher: Fortuna
Analiza: Ostatnia kolejka piłkarskiej Ligi Mistrzów . Ekipa Liverpoolu na swoim stadionie podejmowała będzie drużynę Napoli. Gospodarze w tym spotkaniu muszą zdobyć komplet punktów. W tej chwili na pierwszej pozycji w grupie znajduję się właśnie drużyna Neapolu, która ma na swoim koncie 9 zdobytych punktów, jest to jedyna drużyna w tej grupie która nie poniosła jeszcze ani jednej porażki i może odpaść jesli przegra w tym spotkaniu odpowiednio wysoko. PSG raczej wygra tą grupę bowiem na jedno oczko mniej ale ich rywalem jest najsłabsza w tym zestawieniu drużyna Crveny Zvezda Belgrad, która raczej kolejny raz niespodzianki nie powinna sprawić. PSG natomiast zdaje sobie sprawę że zwycięstwo zapewni im pierwsze miejsce w grupie. W pierwszym spotkaniu pomiędzy tymi dwiema ekipami zdecydowanie lepszym zespołem byli włosi którzy nawet nie pozwolili Anglikom na oddanie chociażby jednego celnego strzału na ich bramkę. Uważam że tutaj sytuacja się odwróci i to Liverpool będzie dominował od początku do końca spotkania przy czym będzie stwarzał sobie dogodne okazje do zdobycia bramki. Gospodarze wygrać w tym meczu muszą, a nie wyobrażam sobie następnej rundy bez udziału finalisty z poprzedniego sezonu. Gospodarze będą musieli radzić sobie bez Clyne, Gomeza oraz Chamberlaina, nie wiadomo natomiast czy trener skorzysta z Lovrena oraz Solanke. Goście wystąpią bez Chirichesa i Verdiego.
 
komos84 182

komos84

Użytkownik
Prawdę mówiąc nie wiem skąd ten hurraoptymizm i granie na Liverpool że wygrają, a co dopiero że wcisną bramkę do 15 minuty. Napoli to dobry zespół, ancelotti wprowadził bilans między obrona a atakiem, nie jak w zespole sarriego że tylko ofensywa. Wszyscy jak zawsze przeceniają zespoły z angliA, a kończy się jak zawsze. Nawet city które jest bardzo mocne ma problemy żeby wygrywać mecze w swojej grupie, gdzie nawet Lyon nie ma raczej podejścia do Napoli. Ja w tym meczu szedlbym w over kartkowy, bo emocji na pewno nie zabraknie.
chyba balans ????
 
brodaty-zolw 66,2K

brodaty-zolw

Forum VIP
Przed rozpoczęciem fazy grupowej Ligi Mistrzów wrzucałem swoje typy długoterminowe do, których pokrycia zostały awanse Liverpoolu oraz Tottenhamu. Oba typy są tak naprawdę ciężkie do realizacji jednak obie angielskie drużyny mają awans w swoich rękach i muszą wygrać swoje spotkania, a Tottenhamowi pozostaje liczyć nawet na PSV, które może ugrać im awans. Nie lubię powielać typów jednak nie widzę nic ciekawego do grania poza właśnie tymi spotkaniami o których mowa wyżej. Liverpool musi zaatakować ekipę Napoli od początku i strzelenie bramki już na początku spotkania żeby resztą meczu móc wciągać ekipę rywali na swoją połowę i kontrować. Generalnie nie wiem jak mocno zadziała tutaj ręka Carlo jednak Napoli nie od dziś jest ekipą, która ma problem w meczach, które są ultra ważne. Inaczej wygląda z Liverpoolem czy ekipami Kloppa, które lubią dreszczowce zakończone Happy Endem. Od razu przypomina się rewanż na Anfield, który Liverpoolczycy wygrali 4:3 z BVB po dwóch bramkach po rzutach rożnych w końcowych minutach spotkania. Jutro spodziewam się podobnego scenariusza, więc poza głównym betem na awans LFC/PSG po fazie grupowej dorzucam takie coś.
Liverpool wygra i więcej rzutów rożnych - 2.2/unibet
Van Dijk strzeli gola głową - 12/unibet
Van Dijk strzeli ostatniego gola i 3:1 - 141/unibet
Cillessen - Semedo, Chumi, Vermaelen, Miranda - Denis Suarez, Carles Alena, Arthur - Munir, Coutinho, Suarez
Po internecie krąży plotka, że właśnie takim ustawieniem ma zacząć jutro spotkanie ekipa Blaugrany, a to wydaję się ciekawą plotką, która daje mi nadzieję, że jutro Tottenham zapewni sobie awans do kolejnej fazy rozgrywek. Koguty ten sezon mogą zaliczyć udany, bo poza przegranej końcówce z Interem na inaugurację czy niedowiezionej wygranej z PSV wyglądają dość dobrze. Jutro w końcu będą mogli wystawić najlepszy skład, który powinien powalczyć nawet z Barceloną w najlepszym wydaniu. Wydaję się, że kurs na Tottenham z remisem jest bardzo dobrym betem do zagrania, a do tego warto spróbować żółte kartki. Tottenham musi walczyć na całym boisku od początku do końca, a Barcelona jeżeli wystawi wyżej wymienionych zawodników to powinni oni walczyć na każdym metrze kwadratowym, aby pokazać się, że przed trenerem.
Tottenham lub remis - 1.79/unibet
Powyżej 3.5 kartki - 1.65/unibet
 
N 182

nafal

Użytkownik
Jedyne mecze gdzie o coś się poważnego gra to Inter - PSV, Barcelona - Tottenham, Liverpool - Napoli, Szachtar - Lyon, City - Hoffe i tyle.
Chodzą mi po głowie następujące bety na rzuty rożne:
Liverpool -2,5 rr w meczu @ 2,05 forbet
Liverpool over 2,5 rr w pierwszej połowie @1,59 LV lub over 5,5 rr w meczu @1,59 LV
Inter 1 połowa powyżej 3.0 rr @ 1,50/ over 3,5 rr @ 1,86
Po słowie o tym. Liverpool tutaj po prostu musi jeśli chce grać dalej. Dopóki nie padnie pierwsza bramka z którejś ze stron to cholera wie co sie bedzie dziać (w sensie wiadomo - Napoli przechodzi w tych momentach). 1:0 premiuje Anglików do gry w dalszej fazie rozgrywek, ale jeśli strzeli Napoli to już po ptokach - albo Liver biorą mecz minimum dwiema bramkami albo baj baj. Czyli korki być powinny. Liver w meczu z PSG u siebie zgwałcił żabojadów 13:1 ! Z Crveną 4:1 ale tutaj nie musieli latać jak głupi po skrzydłach bo mieli spokojny mecz pod kontrolą z pewnymi 3 pkt. Napoli na wyjazdach LM z Crveną 8:8 (!) a z PSG 6:2 w plecy - cały czas piszę o korkach ???? .
Co to Interu - klepią te rogi jak Najman matę. Muszą wygrać z PSV jeśli chcą marzyć o dalszej fazie ale tutaj nie mają wszystkiego w swoich nogach bo Tottki na Camp Nou też grają o to samo. Różnica polega jednak na klasie rywala i miejscu rozgrywania meczu. Włosi u siebie z rozbitym PSV, Anglicy z pewnymi awansu Kataloniarzami. I
 
ranczo0123 454,2K

ranczo0123

ModTeam
Członek Załogi
Dyscyplina: Piłka Nożna - Liga Mistrzów
Godzina: 21:00
Spotkanie: Liverpool - Napoli
Typ: over 5.5 kartek
Kurs: 2.05 ⛔
Bukmacher: Betrally
Analiza:

We wtorkowy wieczor dojdzie do bardzo ciekawej konfrontacji w ramach rozgrywki Ligi Mistrzow pomiedzy Liverpoolem a Napoli. Mecz jest o tyle ciekawy, ze jest to ostatnia kolejka fazy grupowej i ten pojedynek zadecyduje o tym ktora z tych dwoch druzyn awansuje dalej a ktora spadnie do Ligi Europy. Jest zatem wszystko to czego potrzebujemy zeby zagrac w strone kartek. Angielskiej ekipie do awansu wystarczy zwyciestwo 1:0 i jest to jedyny wynik jednobramkowy ktory ich premiuje. Kazda inna wygrana jedna bramka The Reds niz 1:0 da awans Napoli. Niezaleznie zatem jaki bedzie wynik nerwowo powinno byc do samego konca. W meczu miedzy PSG a Liverpoolem padlo az 8 zoltych kartek z czego az 5 zebrali dzisiejsi gospodarze. Sedzia meczu bedzie Damir Skomina ze srednia 3.96 zoltka na mecz. Srednia nie powala ale tylko dlatego, ze na co dzien nasz arbiter pracuje w lidze slowenskiej ktora jest raczej underowa. W waznych meczach kartkuje az milo i zadne szczekanie albo machanie lapkami nie przejdzie i zakonczy sie kartka.
W 5 ostatnich meczach pucharowych w ramach rozgrywek LM i LE kartkowal nastepujaco:
Sporting - Arsenal @ 6 zoltych kartek
Hoffenheim - Manchester City @ 5 zoltych kartek
Dynamo Kijów - Ajax Amsterdam @ 5 zoltych kartek
AS Roma - Liverpool @ 5 zoltych kartek
FC Salzburg - Lazio Rzym @ 6 zoltych kartek
 
gliwiczanin 3,2K

gliwiczanin

Użytkownik
Inter - PSV typ 1 kurs 1.40 forBET
Inter rozegra jeden z najważniejszych meczy w tej grupie który zaważy czy Inter przejdzie do kolejnej fazy czy odpadnie z Ligi Mistrzów i będzie musiał pocieszyć się Liga Europy. Na pewno czeka ich moim zdaniem łatwiejsze zadanie niż swojego rywala z którym konkurują o wyjście z grupy - Tottenhamem. Zespół z Anglii zagra z dumą Katalonii - Barceloną. Barca gra już o nic więc ten mecz nie koniecznie mogą grać na 100%. Widać, że trener dał odpocząć Suarezowi. Nie widzę w tym meczu innej opcji jak tylko zwycięstwo Interu. PSV już dawno spakował walizki jeśli chodzi o Lige Mistrzów i ten mecz rozegra o przysłowiową &quot;pietruszkę&quot;. Na ten moment Inter nie zważając już na sytuację w tabeli dysponuje lepszą jedenastkom i tak jak pisałem wyżej chłopaki mają o co walczyć w porównaniu do zespołu z Holandii, który gra o nic. Według mnie Inter bez problemu poradzi sobie z PSV i będzie liczył, że Barca postawi się Tottenhamowi i urwie jakiekolwiek punkty zespołowi z Anglii. Pozdrawiam trzymajcie się.
 
dobi 177,1K

dobi

Znawca - Premier League
Cillessen - Semedo, Chumi, Vermaelen, Miranda - Denis Suarez, Carles Alena, Arthur - Munir, Coutinho, Suarez
Po internecie krąży plotka, że właśnie takim ustawieniem ma zacząć jutro spotkanie ekipa Blaugrany, a to wydaję się ciekawą plotką, która daje mi nadzieję, że jutro Tottenham zapewni sobie awans do kolejnej fazy rozgrywek.
No i tu muszę powstrzymać tę plotki bo Chumi nawet nie jest powołany, a Suarez nie zagra, zapewne podobnie jak Miranda, a Semedo jest w dobrej formie. Messi jest na świeżości więc pewnie zagra. Poniżej lista powołanych przez Ernesto. Wydaje mi się, że Barca na luzie zagra ale przynajmniej bramkę wbije. Ostatnie 3 mecze - 10 goli strzelonych, ostatnie 5 na Camp Nou - 16 strzelonych. Więc bramkę myślę, że strzelą bankowo, od lutego nie było takiego meczu, żeby u siebie gola nie strzelili (nie trafili tylko w TOWARZYSKIM z Espanyolem), a skoro raczej będą grać na luzie, a Tottenham o życie, to i zapewne stracą a ich obrona ostatnio nie jest najlepsza, dlatego na to spotkanie najprosciej BTS @1,45

 
leon21 205

leon21

Użytkownik
Oglądałem mecz Chelsea z City, no i naszło mnie parę myśli po tym spotkaniu. Oczywiście są to moje osobiste przemyślenia, a pisząc to mogę wystawić się na publiczny lincz, kamieniowanie, ścięcie i inne różne rzeczy z XV wieku :cwl:
Co do w/w spotkania, to City &quot;siedziało&quot; na The Blues, chwilowo miałem odczucie, że gra zespół z TOPu, z jakimiś amatorami, a mianowicie 11 Niebieskich za linią piłki, ustawieni tylko i wyłącznie na kontry. Chelsea czasem miała problem z wymienieniem 5 podań, a co dopiero wyjściu ze swojej połowy. Wynik ? 2:0 dla tak naprawdę gorszego zespołu w tym meczu, ale... &quot; W piłce nożnej jest jak w wędkarstwie, liczy się to co w sieci&quot;. Można to porównać do jutrzejszego spotkania, Liverpool będzie cisnął &quot;bo musi&quot;, Liverpool będzie chciał strzelić gola &quot; bo musi&quot;, Liverpool jeśli chce awansować to MUSI wygrać. Nie ma co liczyć na to, że chłopaki z Napoli rzucą się odrazu do ataku, bo może ich to zgubić, dostaną jedną i się skończy. Uważam, że Włosi będą ustawieni za podwójną gardą i będą oczekiwać swoich szans w kontrach lub stałych fragmentach gry. Pytanie jest tylko jedno, ile można się bronić ? Jeśli uda się Napoli strzelić bramkę to Liverpool się odkryje, bo co mają do stracenia ? Robiąc takie coś można wiele zyskać, ale również i stracić. Wiadomo, że nie ma co porównywać dwóch zupełnie innych meczy, o zupełnie inną stawkę, ale coś jednak w tym jest. W każdym bądź razie, POWODZENIA !
Liverpool - Napoli 2 @5.20
Liverpool - Napoli poniżej 2.5 gola @2.54
Liverpool - Napoli poniżej 3.5 gola @1.62
 
J 0

jackognt

Użytkownik
A co jeżeli Liverpool wygra a pgs zremisuje? Wszyscy po 9 punktów. CZ Belgrad u siebie jak narazie jeszcze nie stracił bramki, wygrana 2:0 z Liverpoolem i 0:0 z Napoli. Wcale nie musi tam być pogromu z Paryża.
 
K 48,2K

krzy18s

Użytkownik
Powyżej 1.5 żółtej kartki PSG kurs 2.06 milenium
Dzìś dla Paryżan mecz o wszystko, i choć bukmacherzy nie daja gospodarzom żadnych szans w kursach na wynik spotkania (1.18 kurs na Win ekipy francuskiej) to już kurs na to ze obie strzela jest jak dla meczu na styku (2.15). Nie pisze o tym bez przyczyny Serbowie zdobyli juz 4 pkt u siebie w tej edycji LM nie tracac gola; co pokazuje jasno ze przed swoja fanatyczna publicznością będą chcieli pokazać sie z jak najlepszej strony w meczu ktory kończy ich przygodę z LM.
Paryżanie wiadomo tylko 3 pkt daja im nadzieje na cokolwiek, z moich info wynika ze nie pewny jest występ Neymara co może ich trochę osłabić. Każda minuta w której wynik będzie niekorzystny lub na styku to szansa na kartke gości. Uważam że gorące głowy gości w porównaniu z ambicją gospodarzy dadzą mi zarobić.
Tak wiem 6:1 i bezprzeczne zwyciestwo Psg. Tylko w Belgradzie będzie walka bo kibole poniosa.
Psg w każdym meczu &quot;stykowym&quot; łapie te 2 kartki. Sędziuje Pan Collum ze Szkocji i w LM mniej niz 5 kartek nie wyciągał, w LM jedna kartke na stadionie Crveny złapał Liverpool natomiast Napoli pokryło over 1.5 kartek juz w 1 polowie.
 
Otrzymane punkty reputacji: +15
bombi1945 14,6K

bombi1945

Użytkownik
Inter- PSV
+10,5 RR- 1,75 Forbet

Z racji dość niskiego kursu w tym spotkaniu na tak potrzebną Interowi wygraną, kieruję się ku graniu rzutów rożnych. Orientującym się w temacie kornerów nie trzeba przedstawiać ani ligi włoskiej, ani tym bardziej podopiecznych Spallettiego. Inter to lider w wykonywaniu tych stałych fragmentów gry w całej Serie A. Ich gra opierająca się w głównej mierze na atakowaniu skrzydłami i poszukiwaniu poprzez dośrodkowania w pole karne Mauro Icardiego sprawia, iż defensorzy często muszą ratować się wybiciami poza końcową linię boiska. Podobnego scenariusza spodziewam się również w dzisiejszym spotkaniu.
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom