>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

18. kolejka LOTTO Ekstraklasy (07.12-10.12.2018)

Status
Zamknięty.
gliwiczanin 3,2K

gliwiczanin

Użytkownik
Lech Poznań - Śląsk Wrocław typ 1 kurs 1.85 Fortuna
Pierwszy mecz Lecha Poznań rozegrany przez Kolejorza napewno nie tak jak sobie zakładali. Cracovia na ten moment nie jest to az tak wymagajacy rywal zeby go nie pokonac i zagrac mecz w tak słabym stylu. Adamowi trzeba dać troche czasu mozliwe ze pouklada Lecha wedlug swojego uznania. Drugi mecz Lech rozegra na swoim obiekcie z takze przecietnym Slaskiem ktory gra bardzo w kratke. Wrocławianie odpali z Miedzia Legnica wczoraj z Pucharu Polski. Jezeli Lech stracił by punkty z Slaskiem to czołowka sie dosc znaczaco na pewno juz oddali. Ślask nie wygral meczu w Ekstraklasie od czterech spotkan. Według mnie Lechci po wodza Nawałki wygra to spotkanie i przyblizy sie do czołowki. Ta gra na pewno nie bedzie taka jaka by sobie Adam oczekiwa ale to przyjdzie z czasem. Na pewni dobrze przepracuja okres przygotowawczy przed meczami rewanzowymi. Dla Lecha do konca grudnia najwazniejsze sa punkty i na tym na pewno beda sie w duzej mierze skupiac. Wiadomo gra kombinacyjna jest takze bardzo wazna ale tak jak mowilem to przyjdzie z czasem. Pozdrawiam trzymajcie się.
 
Otrzymane punkty reputacji: +5
husarz22 104,1K

husarz22

Forum VIP
Lech Poznań - Śląsk Wrocław typ 1 kurs 1.85 Fortuna
Pierwszy mecz Lecha Poznań rozegrany przez Kolejorza napewno nie tak jak sobie zakładali. Cracovia na ten moment nie jest to az tak wymagajacy rywal zeby go nie pokonac i zagrac mecz w tak słabym stylu. Adamowi trzeba dać troche czasu mozliwe ze pouklada Lecha wedlug swojego uznania. Drugi mecz Lech rozegra na swoim obiekcie z takze przecietnym Slaskiem ktory gra bardzo w kratke. Wrocławianie odpali z Miedzia Legnica wczoraj z Pucharu Polski. Jezeli Lech stracił by punkty z Slaskiem to czołowka sie dosc znaczaco na pewno juz oddali. Ślask nie wygral meczu w Ekstraklasie od czterech spotkan. Według mnie Lechci po wodza Nawałki wygra to spotkanie i przyblizy sie do czołowki. Ta gra na pewno nie bedzie taka jaka by sobie Adam oczekiwa ale to przyjdzie z czasem. Na pewni dobrze przepracuja okres przygotowawczy przed meczami rewanzowymi. Dla Lecha do konca grudnia najwazniejsze sa punkty i na tym na pewno beda sie w duzej mierze skupiac. Wiadomo gra kombinacyjna jest takze bardzo wazna ale tak jak mowilem to przyjdzie z czasem. Pozdrawiam trzymajcie się.
Nie mam zamiaru nikogo hejtować ale w zasadzie nie rozumiem dlaczego według tej analizy stawiasz na Lecha? Wspomniałeś, że Śląsk przegrał w Pucharze z Miedzią. Okej, ale przypomnę, że Lech Poznań został wyeliminowany z tych samych rozgrywek przez Raków Częstochowa.
Dla Lecha najważniejsze są punkty? Otóż dla Śląska również a zwłaszcza dla trenera Tadeusza Pawłowskiego, dla którego wazą się losy pozostania w klubie. Jednym słowem jego sytuacja jest nieciekawa.
Cracovia jak wspomniałeś nie jest aż tak wymagającym rywalem. Co zatem możemy powiedzieć o Śląsku, który tylko na własne życzenie zremisował z Pasami 1:1. Drużyna Tadeusza Pawłowskiego właściwie zdominowała Cracovie na ich własnym terenie. Szczęśliwie dla zespołu z Krakowa, że w końcówce spotkania po strzale Hernandeza z rzutu wolnego - piłka trafiła w poprzeczkę i dobił ją Datković. Myślę, że weterani Robak i Piech w ataku znajdą sposób na bardzo słabą w tym sezonie obronę Lecha. Tym bardziej, że będą wspierani przez dobrych skrzydłowych. Jestem bardziej przekonany do tego typu:
Śląsk wygra lub zremisuje i będzie over 2.5 goli @4.05 LVBET ⛔⛔⛔????
 
gazowana-smietana 1,6K

gazowana-smietana

Użytkownik
Od razu rzuca się w oczy kurs na Śląsk, który pobieram z podpórką bez zastanowienia. Dla mnie tutaj się nic nie zmieni w Poznaniu i ten balonik z napisem &quot;Nawałka&quot; pęknie szybciutko i sprowadzi wielu na ziemię. Jeśli ktoś mówi o efekcie nowej miotły to może go zobaczyć oglądają powtórkę spotkania w Krakowie z mierną Cracovią. Kursy wystawiali sugerując się znacznie tym, że Nawałka zasiadł na &quot;tronie&quot;, ale na zdrowy chłopski rozum wystarczy pomyśleć. Trzeba miesięcy, aby się coś zmieniło w grze Kolejorza bo motywacja to za mało, gra sama nie przyjdzie. Moim zdaniem Nawałka nic w Lechu nie zdziała, zarobki przesadzone, uważa się za nie wiadomo kogo a dla mnie to trener na poziom właśnie ekstraklapy i nic więcej, w reprezentacji trafił na dobry moment i na ME wyszło jak wyszło, wielu grało w klubach co się przenosiło na grę w reprezentacji, świetną taktyką i przygotowaniem zaskoczył na MŚ ;) Lecz to już rozmowa nie do tej bajki...
Śląsk Wrocław lub remis @ 1,95 unibe ⛔
 
R 163

rook01093

Użytkownik
gliwiczanin gazowana-smietana
Ja z kolei uważam, że granie na zwycięstwo Lecha, czy też remis albo Śląsk, kiedy kurs nie wynosi co najmniej 2.00 nie ma sensu. Dlaczego? Powody wszyscy podaliście wyżej. W każdym z tych typów szanse uczciwie trzeba ocenić na 50%. Może wygrać Lech, bo mimo że gra słabo - to u siebie, szczęśliwie czy nie – te zwycięstwa zbiera. Pisałem o tym 2 kolejki temu, nie będę się tutaj ponownie rozwodził na ten temat. Z kolei Śląsk też nie prezentuje równej formy. Co prawda na wyjazdach idzie im znacznie lepiej, ale to nie gwarantuje w żaden sposób punktu. Jeśli byłbym zmuszony wybierać jakiś typ na to spotkanie to pewnie byłoby to coś z zakresu kartki/rożne ale tutaj kolega seba23 jest specalistą bo często jego propozyje się sprawdzają. Dla mnie te wszytkie zarzenia i kursy pokroju 1.85 czy 1.9 to żadna rewelacja żeby je grać. Oczywiście każdy z Nas gra własną strategią i akurat komuś te typy może do niej pasują. Nie mniej, na pewno mocno bym się zastanowił przed graniem tych zdarzeń
EDIT:
Sprawdziłem kursy u polskich bukmacherów i na ten moment najwięcej za zwycięstwo Lecha płaci LV BET (1.96), natomiast równe 2.00 za X2 dostaniemy w iforebet. Jak widać jeśli ktoś jest zinteresowany złapaniem dobrej okazji to jest i na to szansa ale jak już wspominałem - nie jest to szansa dla mnie.
 
Waldi1979 1,6M

Waldi1979

Administrator
Członek Załogi
Zagłębie - Piast 2:2
obie strzelą @1,66 Unibet ✅

Zagłębie wreszcie przerwało fatalną passę 8 kolejnych meczy bez wygranej, w ostatniej kolejce wygrali w Sosnowcu z drugim Zagłębiem. U siebie nie potrafią wygrać od 4 meczy, po cichu liczę, że uda się ograć Piasta, niestety za tym przemawia tylko H2H w Lubinie, gdzie Piast nie wygrał od 5 lat, ponosząc w tym czasie 3 porażki i raz remisując, ale to &quot;tylko&quot; historia, obecna forma zdecydowanie przemawia za gośćmi, a że nie gram &quot;przeciwko swoim&quot;, więc wymyśliłem sobie, że spróbuję typu na obie strzelą. Miedziowi w spotkaniach u siebie ostatnio notorycznie zawodzą, jak już wspomniałem nie wygrali w Lubinie od prawie 3 miesięcy, ostatnia wiktoria miała miejsce w derbowym spotkaniu ze Śląskiem, który wygrali 4:0 w połowie września! Liczę jednak, że punkty przywiezione w ostatniej kolejce zmobilizują ich i zagrają tak jak pierwsze 20-30 minut w Sosnowcu. Piast natomiast w delegacji radzi sobie średnio, jednak na ostatnie 5 meczy w 4 trafiał do bramki gospodarzy, a Zagłębie ostatni raz czyste konto u siebie zachowało we wspomnianym meczu z Wrocławianami. W Lubinie za kartki pauzują Starzyński i Balić.

Lech - Śląsk 2:0 (2:0 RR!!)
Śląsk powyżej 3,5 RR @1,75 Unibet ⛔
Śląsk powyżej 4,5 RR @2,63 Unibet ⛔

Tu podobnie jak poprzednicy nie widzę sensu w graniu w stronę Lecha, nie twierdzę, że nie wygrają, ale ich styl i forma nie przemawiają do mnie, tak samo jak zatrudnienie Nawałki, zasług z Kadrą oczywiście nie można mu odmówić, ale jego wcześniejsze ligowe doświadczenie do mnie nie przemawia, nawet jak poukłada grę Lecha to efekty najwcześniej zobaczymy na wiosnę, Śląsk natomiast jest bardzo nieobliczalny potrafi w delegacji pokonać 4:0 Jagiellonie, a kilka dni pózniej przegrać u siebie z Legią czy Arką, czy Pokonać Miedziankę w Legnicy 0:5, by za chwilę dostać u siebie 3:0 od Płocka. Co się nasuwa na myśl to to, że Śląsk lepiej prezentuje się w meczach wyjazdowych. Bliżej mi do zagrania x2 niż czystej jedynki, jednak i w tym przypadku postanowiłem zagrać inaczej, a mianowicie prześledziłem sobie rzuty rożne Śląska w meczach w delegacji i tak na ostatnie 5 spotkań nabijali kolejno 9, 4, 5, 6 i 9, co daje średnią 6,6 cornera na mecz. Gorzej trochę wygląda sytuacja jeżeli spojrzymy pod tym kątem na ich mecze w Poznaniu, tam nabili 7, 5, 2, 4 i 3, czyli średnio 4,2 roga na mecz. Jednak Lech już dawno nie był tak słaby, Śląsk podobnie jak gospodarze potrzebuje punktów jak powietrza i raczej nie schowa się za podwójną gardą i będzie czekać w swoim polu karnym, grę pewnie będzie prowadził Lech, jednak myślę, że Śląsk będzie próbował co chwilę kontrować, idealną sytuacją dla moich typów byłaby strzelona bramka przez Kolejorza, wtedy Wrocławianie nie mieliby już nic do stracenia i ruszyli z atakami, które liczę, że przyniosą przynajmniej cornery. Za mniejszą stawkę można też spróbować wyższej linii powyżej 5,5 @4,3 Unibet.
 
dj_jones 12,3K

dj_jones

Użytkownik
KKS-WKS
Typ z fortuny czyli mozna laczyc zaklady z jednego meczu.
Typ Slask powyzej 3.5 rogow 1.71 +
Slask x2 kurs 1.95 + powyzej 3.5 kartek 1.44 = 4.8
Typ 2 : Robak strzeli kurs 2.8
Robak,czlowiek strzelil ponad 110 bramek w ekstraklasie ,gosciu zasluzony w Lechu , bedzie chcial ukluc zwlaszcza ,ze jest obecnie w super formie, charuje mocno na murawie,gryzie trawe.widac ,ze Gosciu zyje meczem.Wystawia sie,gra bez pilki.Przy duzej ilosci wrzutek mozliwy strzal z glowy. W przypadku karnego to on ustawia pilke.
Slask nabija ogromna liczbe roznych ,robia szum ze skrzydel wiec o rogi sie nie ma co martwic.
Ich gra wyjazdowa odmieniona w porownaniu z poprzednimi latami.Zawirowania w klubie na szczeblu zarzadzania nie powinny miec wplywu,bo remis pilkarsko spokojnie w zasiegu.Lech tylko z duzo iloscia szczesia tak jak ostatnio Lechia moze to spotkanie wygrac ,bo pilkarsko bardzo slabo sie prezentuja.Trzymam kciuki ,ze pierwsza polowe Slask zagra na plus,bo moze w 2 pol.wyjsc zmeczenie po Pucharze Polski.
Kartki wiadomo ze przy takiej walce o punkty sie przydaza zwlaszcza ,ze Slask lapie sporo.
Laczny kurs 4.8
Mozna grac w roznych zestawieniach.
 
ajayinho 2,4K

ajayinho

Użytkownik
Lech Poznań - Śląsk Wrocław
Typ:
Ilość celnych strzałów - gospodarzy +5,5 ⛔ Było 5
Kurs: 2,2 (totolotek)
Gospodarze po porażce z Cracovią podejmują tym razem na własnym stadionie drużynę z Wrocławia. Jedni jak i drudzy mają spore problemy, teoretyczne zwycięstwo jednej z drużyn może choć trochę poprawić humory w którejś z drużyn. W Lechu ostatnio zmiana na stanowisku trenera, a w Śląsku zmiany na najwyższym poziomie.
Co do gospodarzy, mogli tego meczu nie przegrać jednak jak nie Pesković, to Tomczyk nie trafiał na pustą bramkę. Dla mnie dobrze że Lech przegrał ostatnio, Nawałka może zrozumie że przed nim więcej pracy niż się spodziewał. Dlaczego wybieram taki typ? Jestem przekonany, że Lech nie będzie grał biernie z drużyną z dołu tabeli, będą musieli atakować, prowadzić grę i może jak Śląsk coś strzeli pierwszy to ruszą bardziej i mój typ będzie miał szanse powodzenia. Ostatni raz podobny typ podawałem podczas meczu Lech Korona, jednak wtedy goście zagrali bardzo słabo i typ nie wszedł. Największą bolączką Śląska jest defensywa. To co zrobiła Lechia ostatnio to przechodzi wszelkie pojęcie. Trzeba jednak oddać, gdyby zawodnicy mieli odrobinę szczęścia to wbiliby 4 bramki - tyle razy piłka obijała poprzeczkę bądź słupek. W Lechu nie zagrają Cywka, Jevtić i ostatnio problemy miewał również Gumny. Ostatnimi czasy czekałem na takie mecze bardzo długo, teraz gdy obie drużyny grają w kratkę spotkanie to będzie jedno z wielu. Wszyscy pewnie czekamy na Lechia Legia. Ale o tym już niebawem.
 
ibis 1,2M

ibis

ModTeam
Członek Załogi
20:30 Lech Poznań -:- Śląsk Wrocław
powyżej 2.5 gola @ 1.82
Lech @ 1.85
Unibet

Adam Nawałka nie będzie miło wspominał swojego debiutu w roli szkoleniowca Lecha po porażce z Cracovią. Jednak zadajmy sobie pytanie czy Lech z Cracovią zagrało słabo?. Wydaje mi się, że nie. Kolejorz miał swoje sytuacje, które mógł zamienić na gole, lecz zabrakło postawienia kropki nad &#39;&#39;i&#39;&#39;. Wszyscy po tygodniu pracy oczekują cudu od Nawałki, a ja jestem zdania, że jego prace powinniśmy oceniać dopiero na wiosnę, gdzie będzie miał sporo czasu na poznanie i przygotowanie drużyny. Kolejorz w spotkaniu z Śląskiem będzie musiał sobie radzić bez Jevtića i Cywki. Do treningu natomiast wracają Gumnny oraz Rogne. Kadra Lecha jest silna, lecz teraz trzeba tu wprowadzić swoją filozofię gry. Śląsk podobnie jak Lech w ostatnim spotkaniu rozegrał dobre zawody, lecz Wrocławianie mogą mówić o sporym pechu w tym sezonie. Pamiętam jak w jednym z spotkań nie uznali im czterech goli bowiem wszystkie były strzelone ze spalonego, tak w spotkaniu z Lechią trafili trzy razy w poprzeczkę. Ciekawostką jest to, że Wrocławianie lepiej grają w spotkaniach wyjazdowych niż w tych u siebie i są drużyną dużo mocniej groźniejszą. Każdy zespół będzie chciał utrzeć nosa byłemu selekcjonerowi, dlatego gospodarze muszą uważać. Nie wyobrażam sobie żeby Lech miał przegrać drugie spotkanie z rzędu. Nawałka jest dobrym motywatorem choć w pierwszym meczu o dziwo nie wychylał się zbyt często z ławki. Kibice oczekują od Lecha goli i zwycięstw, a te powinny przyjść już w spotkaniu z Śląskiem. Goście również poszukają swojej szansy. Robak jest od czterech spotkań bez gola, a byłemu klubowi zapewne będzie chciał coś zaaplikować. Wrocławianie dzisiaj bez Piotra Celebana (kontuzja). Być może zabraknie Michała Chrapka i Jakuba Łabojki.
Tak jak widzicie powyżej pobieram tu zwycięstwo Lecha oraz powyżej 2.5 gola w spotkaniu.​
 
C 748

crystiano07

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka nożna
Spotkanie: Zagłębie - Piast
Typ: 2 [DNB]
Kurs: 1,7
Godz: 18:00
Bukmacher: Totolotek
Ostatnia wygrana Zagłębia nie zmienia mojej opinii o tym zespole. Pokonali w końcu tylko Sosnowiec, a chyba najgorszy zespół Ekstraklasy w tym sezonie i nie był to wielki występ drużyny z Lubina. Dziś rywal znacznie bardziej wymagający, bo Piast to ścisły ligowy typ ligi i widać tu efekt Fornalika, który jest ponadprzeciętnym szkoleniowcem jak na warunki Ekstraklasy. Piast jest przede wszystkim uporządkowany. W dodatku zespół gospodarzy nie może dziś skorzystać z usług Filipa Starzyńskiego. Lider środka pola pauzuje za kartki i to duże osłabienie. Ostatecznie to tylko Ekstraklasa i wybieram opcję z Draw No Bet, lecz remis to moim zdaniem maksimum na co stać dzisiejszych gospodarzy.
 
seba23 136,2K

seba23

Użytkownik
Zagłębie Lubin - Piast Gliwice
Zagłębie powyżej 2,5 żółtych kartek @ 1,89 ⛔
fortuna
Zagłębie więcej żółtych kartek @ 2,3 ⛔
etoto
Jak już wcześniej wspomniano gospodarze w końcu przerwali fatalną serie i odnieśli zwycięstwo nad ekipą z Sosnowca. Tym samym podgonili trochę drużyny z miejsc 6-8. Piast od kiedy wygrał dwa pierwsze spotkania wyjazdowe nie potrafi ponownie zgarnąć 3pkt, remisując 3 razy i 3 razy przegrywając. Ostatnia wygrana Piasta nad Pogonią dała im trochę oddechu i pozwoliła odskoczyć od 9 miejsca i dzisiaj moim zdanie remisem nie pogardzą. Także nie podejmuję się typowania 1X2 a w tym spotkaniu skupiłem się na żółtych kartkach.
Jeżeli popatrzymy na suche statystyki to piłkarze Zagłębia należą do ścisłej czołówki jeżeli chodzi o kartki i ustępują tylko piłkarzom Lechii.
Na ich koncie już 51 żółtek co daje 3 na mecz. Na przeciwległym biegunie znajduje się Piast, który zbiera bardzo mało kartek, do tej pory zaledwie 22 co daje bardzo niską średnią 1,29 na spotkanie.
Jest jeszcze inny ciekawy aspekt, otóż aż 5 zawodników Piasta ma na koncie 3 żółte kartki i każda kolejna wyklucza ich z następnego spotkania, które akurat odbędzie się Warszawie z Legią.
Są to podstawowi zawodnicy: Czerwiński i Kirkeskov a więc dwóch obrońców, dwóch pomocników Dziczek i Valencia i napastnik Papadopulos.
Wydaje mi się, że w głowach siedzi im możliwość eliminacji się ze spotkania z Legią i nie do końca jak zajdzie taka potrzeba to wstawią nogę a przynajmniej nie będą komentować decyzji arbitra jak to w zwyczaju ma Valencia.
Reasumując gospodarze mają nadal większe ciśnienie na zwycięstwo gdyż znajdują się w dolnej połówce tabeli, statystyki żółtych kartek mocno po stronie Zagłębia,5 ważnych zawodników Piasta zagrożonych pauzą w następnej kolejce z Legią więc mogą trochę odpuścić aby nie złapać głupiej kartki.
 
kibic-zwierze 42,5K

kibic-zwierze

Użytkownik
Pytanie tylko gdzie ma Piast większe szanse na wygraną i który mecz potencjalnie może być dla nich ważniejszy czy z przeciętnym w kryzysie Zagłębiem czy mimo wszystko silniejsza Legia.
Ja się skłaniam dzisiaj ku 1x ale na papierze jakby nie patrzeć to dla Piasta lepsze jest akurat wykartkowanie się na Legię bo i z podstawowymi piłkarzami i bez nich szansę na punkty w Warszawie są podobne. A patrząc na terminarz jaki został Piastowi to akurat dzisiaj mają największą szansę na punkty (potem Legia i Jagiellonia).
 
typer.polska 354

typer.polska

Użytkownik
Zagłębie Lubin - Piast Gliwice
Zagłębie przełamało długą serię bez zwycięstwa wygrywając ze swoim imiennikiem z Sosnowca. Wygraną ta jednak może w pewnym stopniu zostać nazwana szczęśliwą, ponieważ po świetnych pierwszych 30 minutach gry i prowadzeniu 2:0 już do przerwy mógł być remis a wtedy spotkanie mogło potoczyć się zupełnie inaczej. Piast ogólnie gra dobrze, ale na wyjazdach traci sporo na jakości. Z raportów wynika, że w zespole z Lubina nie wystąpi bardzo ważny element ofensywny Filip Starzyński oraz podstawowy obrońca Sasa Balić. W ekipie z Gliwic można powiedzieć, że jest optymalnie. Podsumowując uważam, że Miedziowi nie odniosą drugiego zwycięstwa z rzędu i goście urwą punkty. Nieco więcej szans daję ich podziałowi tak z 55:45 może 60:40. Można to ująć typem remis ze zwrotem w przypadku wygranej Piasta.

Wypada tylko zacytować Premiera Marcinkiewicza &quot;Yes, Yes, Yes!&quot;. A tak na marginesie to my tu gadu, gadu a Piast zdobył już tyle punktów ile w całej rundzie zasadniczej rok i dwa lata temu.
 
samuel24 6,7K

samuel24

Użytkownik
Idę w stronę Lech
Lech 1
@1.90
Fortuna
Oba zespoły bez formy. Większym zaskoczebiem słabej gry jest postawa Kolejorza. Nowy trener Nawalka debiut nieudany. Porażka z Cracovią. Dziś upatruję szansy w gospodarzach, że Śląsk krócej odpoczywal. Kilka dni temu grali w PP z Miedzią gdzie przegrali. Lech odpoczywal caly tydzień,więc Nawałka mial trochę czasu aby wprowadzić swoją wizję gry. Lech dziś bez wykluczen. Dodatkowo u siebie ostatnie cztery mecze to trzy wygrane.
Ostatnia przegrana z Cracovią dość niefortunna prowadnice Lecha marnowali 100% sytuacje jedna po drugiej. Dziś liczę na lepszą skuteczność.
 
K 1,7K

kfjatek

Użytkownik
Lech 2.05
Znane są składy. Decyduję się postawić chyba pierwszy raz w tym sezonie na Lecha i to mimo słabiutkiej postawie w Krakowie. Typ bardziej przeciw Śląskowi. Nie przekonuje mnie ich skład dzisiaj (brak Celebana, Piecha, Picha) + dodatkowy mecz PP w tygodniu. Wraca za to Chrapek. W Kolejorzu straszą dalej nazwiska Janicki-Vujadinovic. Oby dali radę. Wraca Gumny.
 
seba23 136,2K

seba23

Użytkownik
Co do meczu Zagłębia z Piastem to Stefański przeszedł dzisiaj samego siebie. No ale przecież &quot;brutale&quot; z Piasta nie dali mu wyboru. Większość żółtych to wzbudzało u mnie tylko uśmiech politowania. Jakby w każdym spotkaniu sędziowie karali kartkami za takie zagrania jak Dziczka czy Kirkeskova to w meczu powinniśmy mieć z 10 żółtek. W sytuacji gdy Valencia dostał pod koniec spotkania żółtą to Guldan powinien dostać czerwoną. I nie pisze to jako sfrustrowany kibic Piasta tym, że Stefański wykluczył prawie połowę podstawowego składu z następnego meczu przeciwko Legii tylko jako obiektywny obserwator tego co działo się na boisku. 14 fauli - 7 żółtych - niezły wyczyn, może nawet zasługuje na wpis do księgi guinessa ale nie chciało mi się sprawdzać.
Jakby ktoś miał jeszcze wątpliwości co do intencji Stefańskiego to Piast w tym sezonie od pierwszej kolejki kartkował następująco: 0, 1, 0, 2, 1, 3, 1, 0, 2, 2, 2, 1, 1, 1, 5, 0, 0 i dzisiaj 7.
 
kaszpir88 1K

kaszpir88

"Król Ekstraklasy"
Co do meczu Zagłębia z Piastem to Stefański przeszedł dzisiaj samego siebie. No ale przecież &quot;brutale&quot; z Piasta nie dali mu wyboru. Większość żółtych to wzbudzało u mnie tylko uśmiech politowania. Jakby w każdym spotkaniu sędziowie karali kartkami za takie zagrania jak Dziczka czy Kirkeskova to w meczu powinniśmy mieć z 10 żółtek. W sytuacji gdy Valencia dostał pod koniec spotkania żółtą to Guldan powinien dostać czerwoną. I nie pisze to jako sfrustrowany kibic Piasta tym, że Stefański wykluczył prawie połowę podstawowego składu z następnego meczu przeciwko Legii tylko jako obiektywny obserwator tego co działo się na boisku. 14 fauli - 7 żółtych - niezły wyczyn, może nawet zasługuje na wpis do księgi guinessa ale nie chciało mi się sprawdzać.
Jakby ktoś miał jeszcze wątpliwości co do intencji Stefańskiego to Piast w tym sezonie od pierwszej kolejki kartkował następująco: 0, 1, 0, 2, 1, 3, 1, 0, 2, 2, 2, 1, 1, 1, 5, 0, 0 i dzisiaj 7.
Skoro kartki niezasłużone, to Piast się odwoła i zawodnicy będą mogli grać.
Chyba że jednak zasłużone...
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom