>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

15. kolejka Serie A [07-09. 12.2018]

Status
Zamknięty.
baku193 5,7K

baku193

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka nożna Włochy
Spotkanie: Juventus-Inter
Typ: x
Kurs: 3.95
Godz: 20:30
Bukmacher: Fortuna
Analiza: Zdecydowanie najciekawsze spotkanie w dniu jutrzejszym . Rozpoczecie 15 serii spotkań włoskiej ekstraklasy piłkarskiej i od razu hit pomiędzy ekipami Juventusu oraz Interu. Lider , który w 14 kolejkach zdołał zgromadzić na swoim koncie 40 punktów podejmował będzie drużynę z 3 miejsca która ma tych punktów 29 . Gospodarze w tym sezonie mają zabójczą skuteczność oraz bilans 13 zwycięstwo oraz 1 podział punktów w tym spotkaniu oczywiście są faworytem do zdobycia kolejnych 3 oczek, ale Inter nie jest jakimiś ogórkiem , wraca w tym sezonie na salony i myślę że już niebawem znów zobaczymy tą ekipę w Lidze mistrzów tak jak w obecnym sezonie. W poprzednim spotkaniu Inter prezentował się nawet lepiej od Romy na ich stadionie, ale nie zdołał dowieść prowadzenia do końca i zdobył tylko 1 punkt, wcześniej po kilku dobrych spotkaniach ligowych zanotował wpadkę w Bergamo, ale był to mecz który Inter rozgrywał po spotkaniu w lidze mistrzów z Barceloną gdzie musiał o wynik walczyć do ostatnich minut, dlatego uważam że teraz wypoczęci goście mogą napsuć krwi zespołowi z Turynu, który pomimo tego że punktuje w każdym spotkaniu miewa również słabsze mecze. Spotkania pomiędzy tymi ekipami prawie zawsze były wyrównane , a gra lidera jakoś mnie nie przekonuję żeby obstawić ich wysokie zwycięstwo w tej kolejce. W ekipie gospodarzy na pewno nie zobaczymy Barzagliego , nie wiadomo natomiast czy zagrają Alex Sandr, Can oraz Khedira. Natomiast u goście nie zagra Dalbert a pod znakiem zapytania stoi występ Naingollana co na pewno jest stratą dla przyjezdnych . Mój typ to dokładny wynik 1:1 po 90 minutach rywalizacji.
 
rekretyper 83,8K

rekretyper

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka nożna Włochy
Spotkanie: Juventus-Inter
Typ: x
Kurs: 3.95
Godz: 20:30
Bukmacher:
Fortuna
Analiza: Zdecydowanie najciekawsze spotkanie w dniu jutrzejszym . Rozpoczecie 15 serii spotkań włoskiej ekstraklasy piłkarskiej i od razu hit pomiędzy ekipami Juventusu oraz Interu. Lider , który w 14 kolejkach zdołał zgromadzić na swoim koncie 40 punktów podejmował będzie drużynę z 3 miejsca która ma tych punktów 29 . Gospodarze w tym sezonie mają zabójczą skuteczność oraz bilans 13 zwycięstwo oraz 1 podział punktów w tym spotkaniu oczywiście są faworytem do zdobycia kolejnych 3 oczek, ale Inter nie jest jakimiś ogórkiem , wraca w tym sezonie na salony i myślę że już niebawem znów zobaczymy tą ekipę w Lidze mistrzów tak jak w obecnym sezonie. W poprzednim spotkaniu Inter prezentował się nawet lepiej od Romy na ich stadionie, ale nie zdołał dowieść prowadzenia do końca i zdobył tylko 1 punkt, wcześniej po kilku dobrych spotkaniach ligowych zanotował wpadkę w Bergamo, ale był to mecz który Inter rozgrywał po spotkaniu w lidze mistrzów z Barceloną gdzie musiał o wynik walczyć do ostatnich minut, dlatego uważam że teraz wypoczęci goście mogą napsuć krwi zespołowi z Turynu, który pomimo tego że punktuje w każdym spotkaniu miewa również słabsze mecze. Spotkania pomiędzy tymi ekipami prawie zawsze były wyrównane , a gra lidera jakoś mnie nie przekonuję żeby obstawić ich wysokie zwycięstwo w tej kolejce. W ekipie gospodarzy na pewno nie zobaczymy Barzagliego , nie wiadomo natomiast czy zagrają Alex Sandr, Can oraz Khedira. Natomiast u goście nie zagra Dalbert a pod znakiem zapytania stoi występ Naingollana co na pewno jest stratą dla przyjezdnych . Mój typ to dokładny wynik 1:1 po 90 minutach rywalizacji.
Kolega tutaj ładnie wszytko opisał i jak często mam odmienne zdanie tak tutaj zgadzam się w 100 % .
Juventus po przyjściu Ronaldo stał się jeszcze mocniejszy i nie sadzę aby ktoś ich pozbawił kolejnego Scudetto. Inter zaczął się powoli odradzać, grają coraz lepiej ale ze słabszymi przeciwnikami w Serie A. U siebie są wstanie powalczyć ale na wyjeździe słabo to wygląda gdy już dochodzi do &quot;poważnego&quot; spotkania(Barca, Roma, Totki). Myślę że remis to maks co Inter ugra w tym spotkaniu i z takim kursem wart ryzyka.
 
plasskii 0

plasskii

Użytkownik
Udinese vs Atalanta
typ: 2.drużyna wygra przynajmniej jedną połowę
kurs: 1.43 (Fortuna)/ 1.51 (LVBet)/ 1.45 (ForBet)
Atalanta w ostatnim ligowym meczu poległa na własnym stadionie z Napoli. Mecz przegrali jednak gra jaką prezentowali, styl, utrzymywanie się przy piłce i kontrola pola gry zrobiły na mnie wrażenie i przyznam że wynik 1:2 był niezasłużony. Ostatnie wyjazdowe spotkanie z Empoli.. o tym meczu piłkarze z Atalanty chcieliby jak najszybciej zapomnieć.. prowadzenie 0:2 i ostateczna porażka 3:2 na pewno podrażniła tą drużynę, podobnie jak mecz z Napoli. Myślę że niedzielny mecz z Udinese, które nie prezentuje w tym sezonie niczego specjalnego i walczy o utrzymanie w lidze będzie bardzo dobrym momentem na zapunktowanie. Moim zdaniem goście zgarana komplet punktów, jednak gram to spotkanie bezpieczniej. Fajny mecz do jakiegoś doubla.
Co do hitu tego weekendu Juve Inter. Moim zdaniem underowe spotkanie i na to bym stawiał (-2,5/- 3,0 gola).
 
gliwiczanin 3,2K

gliwiczanin

Użytkownik
Lazio - Sampdoria typ 1 kurs 1.45 forBET

Celem Lazio jest Liga Mistrzów. Na ten moment Lazio jest poza grupowa walczaca o Lige Mistrzow ale strata jest niewielka. Na swoim obiekcie Lazio gra przywoita piłkę i według mnie z przeciętna grą jaka prezentuja goście nie zdołają ugrac jakichkolwiek punktów na terenie gospodarzy. Immobile rozbi w Lazio nieziemska roznice jest to zawodnik bardzo wyrozniajacy i na pewno jego obecnosc sporo pomaga gospodarzowi. W zespole Sampdorii mamy trzech Polaków tj. Linetty, Bereszyński oraz Kownacki. Sampdoria to stabilny zespół ale według mnie na ten moment ciezko bedzie im zatrzymac rozpedzony zespół z Lazio. Pozdrawiam trzymajcie się.
 
bombi1945 14,6K

bombi1945

Użytkownik
Juventus-Inter
BTTS- 2,15⛔⛔⛔
+9,5 RR-1,65 Forbet✅✅✅

Serie A na inaugurację 15 kolejki serwuje nam nie lada hit. Spotkanie pomiędzy 34-krotnym mistrzem kraju, a drużyną która pod wodzą Luciano Spallettiego odradza się niczym Feniks z popiołów. Co do klasy gości, chyba nikt śledzący na bieżąco rozgrywki włoskiej ekstraklasy nie ma wątpliwości. Gdy mowa natomiast o drużynie z Mediolanu niewielu pamięta, iż rozpoczętą blisko 7 lat temu erę dominacji podopiecznych Massimiliano Allegriego poprzedzał okres triumfu Nerazzurrich przez pięć kampanii z rzędu. Mówimy tu więc o swoistym pojedynku dwóch najbardziej utytułowanych drużyn we Włoszech w XXI wieku. Oczy widzów dzisiejszego spotkania będą zapewne skierowane na pięciokrotnego zdobywcę Złotej Piłki Cristiano Ronaldo oraz jednego z najlepszych w tej zawodników z pozycji nr 9 na świecie- Mauro Icardiego. Ten pierwszy po dość niemrawym początku, z kolejki na kolejkę co raz bardziej się we znaki defensorom rywali, będąc w tej chwili liderem tabeli strzelców. Drugiego z Panów również nie trzeba chyba nikomu przedstawiać. Argentyńczyk podrażniony ostatnimi wypowiedziami w prasie, jakoby nadawał się tylko do wykańczania akcji nie pracując dla dobra całego zespołu, będzie zapewne chciał coś udowodnić. Popieram także pójście w stronę remisu, jak zaproponował kolega w pierwszym poście, ale mam nadzieję, iż będzie to remis bramkowy. Ze względu na wysoką statystykę kornerów w starciach wymienionych drużyn, pośrednią propozycją jest pójście właśnie w stronę rzutów rożnych.
 
Otrzymane punkty reputacji: +13
gazowana-smietana 1,6K

gazowana-smietana

Użytkownik
Juventus vs Inter
under 2.5 @ 1,80 bet365 ✅

Dosłownie w paru zdaniach bo muszę już wychodzić.
Częściej te &quot;hity&quot; we Włoszech mnie rozczarowywały niż zaskakiwały. Tutaj nikt się nie rzuci do ataku, oboje będą czekać na błędy i jestem tego nie mal że pewien. Piszecie o Icardim, prawda jest taka, że sprawa z jego &quot;świetną&quot; dyspozycją jest rozdmuchana, chłopak nie mal, że w każdym spotkaniu przez 80% czasu nie istnieje totalnie. Inny na jego miejscu miał by połowę bramek więcej, marnuje na potęgę a to że ratował im za przeproszeniem dupsko w końcówkach to już inna sprawa. W ostatnich pięciu spotkaniach u siebie Juve z Interem pokryli over tylko raz a Mediolańczycy strzelili zaledwie jedną bramkę! Kompletnie mnie nie zdziwi scenariusz z ostatniego spotkania w Turynie, czyli bezbramkowy remis. Tutaj wymian ognia nie będzie, po takim kursie under to sobie z przyjemnością wezmę.
 
Otrzymane punkty reputacji: +18
karciarz 26,3K

karciarz

Forum VIP
Juventus - Inter
powyżej 5.5 żółtych @1.71⛔
uni

W ostatnich czterech spotkaniach pomiędzy obiema ekipami padała spora ilość żółtych kartek. Trzy razy pokazano 7 żółtych kartoników i raz 8. Dziś wystarczy 6, aby powyższy zakład wszedł. Nie jest to zwykły pojedynek, są to Derby d&#39;Italia, gdzie liczy się tylko zwycięstwo. Możemy spodziewać się sporo walki oraz nieprzepisowych zagrań z obu stron.
Dzisiejsze derby poprowadzi sędzia MASSIMILIANO IRRATI, który w tym sezonie gwizdał 7 spotkań w Serie A pokazując 28 żółtych kartoników, co daje nam 4 kartki na mecz. Biorąc pod uwagę, ze nie jest to zwykłe spotkanie, to tych kartek może pokazać znacznie więcej.
Pjanić żółta kartka @3.50✅
uni

https://forum.bukmacherskie.com/threads/typy-dnia-7-12-2018-piatek.154392/page-3#post-6763099
 
Otrzymane punkty reputacji: +16
R 614,6K

rjastrzab

Użytkownik
Juventus - Inter
Juve powyżej 2.5 żółtych kartek @1.56
Betsson


Kwestię ogólnej liczby kartek w meczu powyżej opisał Karciarz. Ja wybieram trochę spokojniejszy wariant i kartki Interu. Ostatnio w H2H było 7 żółtych kartek z czego 2 Interu, ale też zaliczyli czerwień. W poprzednim meczy prawie równo rok temu również 7 ale już 5 Interu. Więc potencjał do zbierania kartoników jest. W ostatnich dwóch ligowych spotkaniach z Romą i Frosinone Inter spokojniej z kartkami, ale dzisiaj sobie odbiją. Przewiduję, że będą przegrywali i ostrą grą będą starali się doprowadzić do wyrównania. A gdy już im się uda to ostro będą bronili remisowego wyniku i nikt nie bedzie odstawiał nogi, a okazji do starcia będzie mnóstwo. Liczę na fajny mecz a 3 kartki gości obejrzymy obowiązkowo.
 
chowirex 115,8K

chowirex

Wicemistrz Typer Mundial
WŁOCHY: Serie A - Kolejka 15
Juventus - Inter
07.12.2018 20:30
spotkanie/liczba goli
Typ: 1/-3.5
Kurs: 2.1
efortuna
Juventus jest bardzo dobrej formie i pewnie kroczy po kolejne z rzędu mistrzostwo. W obronie Juve w swoim stylu bardzo pewnie w ostatnich czterech spotkaniach nie stracili bramki oczywiście wszystkie wygrali. Inter natomiast ma swoje problemy i gra w obronie wygląda źle a ostatnie zwycięstwo na wyjeździe odnieśli 29 października. W ostatnich pięciu bezpośrednich starciach na stadionie Juve czterokrotnie zwyciężali gospodarze i raz padł remis, w czterech z tych spotkań Inter nie był w stanie zdobyć choćby bramki. W tym meczu stawiam na zwycięstwo Juve oraz jednak moim zdaniem będzie to typowe underowe w szachowym stylu gospodarzy którzy już nieraz pokazywali że gra bardzo minimalistycznie.
 
Otrzymane punkty reputacji: +1
Waldi1979 1,6M

Waldi1979

Administrator
Członek Załogi
Juventus - Inter 1:0 (0:0)
HT / FT - remis / Juventus @4,15 fortuna ✅
Hit kolejki w we włoskiej Serie A, Juventus pewnie rozsiadł się na fotelu lidera i pewnie nie zejdzie z niego do końca sezonu, ale dla nich kolejne mistrzostwo Włoch to można powiedzieć żadne osiągnięcie, ściągnęli Ronaldo, żeby wygrać Ligę Mistrzów i to jest cel nadrzędny w tym sezonie. Inter ostatnio trochę jakby zwolnił, w lidze nie wygrał od 3 spotkań, dodatkowo w Lidze Mistrzów skomplikowali sobie sytuację i w ostatniej kolejce muszą wygrać i liczyć na gorszy wynik Tottenhamu. Klasyki we Włoszech przeważnie zawodzą, jeśli chodzi o overy bramkowe, więc postanowiłem spróbować zagrać, że Juve wygra, ale do przerwy będzie remis, wątpię, żeby któraś z ekip od początku się otworzyła, będą to raczej piłkarskie szachy, Turyn będzie konsekwentnie grał swoje i w drugiej połowie uważam, że rozbiją defensywę Mediolańczyków i raz lub dwa pokonają Handanovica. Dobrymi typami są również wcześniej proponowane under 2,5 gola oraz overy kartkowe.
 
Otrzymane punkty reputacji: +26
pietras7 572

pietras7

Użytkownik
Witam Typerów! Godzinka do meczu, więc wrzucę coś od siebie. Jak dla mnie taka mała truskawka na torcie podczas tej grudniowej słoty za oknem. Mam na myśli sam mecz jak również moje dwa typy ???? A mianowicie! Celuję dziś w &quot;rzeźników&quot; tego meczu ???? Pierwszy typ to Rodrigo Bentancur. Młodzian z Urugwaju z wielkim, ognistym temperamentem. Żołnierz Allegriego od czarnych zadań. Maszynka do przecinania akcji przeciwnika, jak również walczak w środku pola. Cztery mecze z rzędu z kartonikiem(we wszystkich rozgrywkach) i dzisiaj uważam, że podtrzyma tę passę ????
Drugi Pitbull, który wygląda obiecująco jeśli chodzi o wyłapanie kartki to 26-letni Marcelek Brozović. CHłop idzie jak dzik w paśnik o każdą piłkę w środku pola,a dziś będzie miał pełno roboty z faworyzowanymi Turyńczykami. Mój tok myślenia jest jasny. W przedostaniej kolejce nie mogł grać bo był zawieszony...za kartki ???? Z Romą o dziwo, kartki nie wyłapał, ale muszę przyznać, że tamten mecz był drętwy jeśli chodzi o kartki.Dzisiaj wychodzi z czystym kontem kartkowym, więc nie może być żeby nie sprzedał komuś jakiegoś zacnego kuksańca ????
Waga meczu, lider versus vice lider, historia spotkań no i Pan Irrati, który wie od czego ma kartki w kieszeni.
Reasumując, zapowiada się niezła jatka, przynajmniej ja to tak widzę.Będzie walka, będą ostre starcia, będą kartki, a w tym dla wyżej wymienionych! Muszą być ????
Rodrigo Bentancur otrzyma ż.kartkę --&gt; TAK 3.30 Totolotek
Marcelo Brozović otrzyma ż.kartkę --&gt; TAK 2.90 Totolotek
 
Otrzymane punkty reputacji: +20
sztukaroztropnosci 26

sztukaroztropnosci

Użytkownik
DERBY D&#39;ITALIA!!
Mecz z kategorii MUST WATCH! I tak na szybko, bo za chwila pierwszy gwizdek. Analizując to spotkanie doszedłem do wniosku, że tu jest wszystko możliwe prócz... zwycięstwa Interu! Wszystko zależy od scenariusza, wiele zmiennych - popieram jak najbardziej kartki, ale dziś wybieram (bardziej dla frajdy) typ &quot;czy będzie karny w meczu? tak!&quot; za 2,70 w totku. Poprzednie cztery spotkania obu ekip zakończyły się bez podyktowania wapna. Wcześniej aż trzy razy z rzędu w każdym z meczów po jednym karnym. Zakasam rękawy no i - noi vogliamo questa vittoria!
Bez karnego, ale vittoria jest, że tyle tych kornerów nabili...
 
arass1 165,3K

arass1

Użytkownik
Ile w końcu zostało pokazanych żółtych kartek w meczu Juventus - Inter? W pierwszej chwili taki flashscore pokazywał ich 5, a teraz 4. Ktoś oglądał może i odpowie?
 
bombi1945 14,6K

bombi1945

Użytkownik
Lazio- Sampdoria✅✅✅
BTTS/+2,5- 2,09 Fortuna

Sobotniego wieczoru na Stadio Olimpico dojdzie do ciekawego pojedynku pomiędzy podopiecznymi Simone Inzaghiego, a gośćmi z Genoi. Gospodarze w ostatnich kilku meczach złapali swego rodzaju zadyszkę, remisując między innymi ze słabiutkim Chievo, a także urywając jeden punkt Milanowi w ostatnich sekundach spotkania. Ich forma na własnym boisku pozwala twierdzić, iż tanio skóry tego grudniowego wieczora nie sprzedadzą. Komplet oczek z Rzymu wywiozło tylko Napoli oraz Inter. Sampdoria ma za sobą rozgrywany w trakcie tygodnia mecz pucharowy ze Spal. Ich zestawienie personalne było jednak dalekie od optymalnego, więc wydaje się, że intencją młodszego z braci Inzaghich, było skupienie się na dzisiejszym pojedynku.Historia bezpośrednich spotkań na przestrzeni kilku ostatnich lat daje poparcie mojemu typowi. Według włoskich dzienników nie powinniśmy spodziewać się istotnych absencji w składach, stąd też liczę dzisiaj na kawał dobrego włoskiego futbolu.
 
karciarz 26,3K

karciarz

Forum VIP
AS Roma powyżej 5.5 rożnych @2.80⛔
uni

Sytuacja w tabeli dość ciasna. Rzymianie potrzebują punktów. Czołówka ucieka, ekipy pod Romą nie tracą dużej ilości punktów. W tym spotkaniu zdecydowanym faworytem jest Roma, mimo że zagrają bez Dzeko. Gospodarze, to zespół słabszy. W Cagliari zabraknie Castro oraz Barelli.
Idę w kierunku rzutów rożnych. Roma już nieraz pozwoliła zarobić na tym typie, i myślę że dziś będzie podobnie. Ostatnie spotkania Romy w lidze: Napoli (3), Fiorentina (6), Sampdoria (7), Udinese (12), Inter (5). Powyższy typ nie wszedł dwa razy. Należy zwrócić uwagę, że przeciwnik nie był jakimś &quot;ogórkiem&quot;. W Lidze Mistrzów nabili 6 cornerów w meczu z Realm Madryt i 3 w meczu z CSKA. Po statystykach, jest spora szansa, że powyższy typ powinien wejść. Myślę, że Rzymianie od początku zaatakują, i to oni będą częściej pod bramką przeciwnika.
Roma może pozwolić sobie na wystawienie najsilniejszego składu, ponieważ nadchodzący mecz w LM z Pilzno, nie ma większego znaczenia, ponieważ mają zapewniony awans do fazy pucharowej.
 
mefiuu 7,8K

mefiuu

Użytkownik
Genoa - SPAL
Genoa @ 2,08
Piątek strzeli gola @ 2,30 Unibet
Ten weekend w Europejskiej piłce zdecydowanie należy do Polaków. W Neapolu wynik meczu z Frosinone otworzył Piotr Zieliński a później dwa trafienia zaliczył Arek Milik. W zremisowanym meczu Millwall 2:2 wynik meczu otworzył Kamil Grosicki, a w Monachium dwukrotnie na listę strzelców wpisał się Robert Lewandowski. Dziś mamy nadzieję że tę serie będą kontynuować Kamil Wilczek i Krzysztof Piątek.
Do rzeczy
Ja właśnie dzisiaj upatruję gola El Pistolero z Polski. Piątek wrócił do strzeleckiej formy po lekki zacięciu się, mimo że strzelał w ostatnim czasie tylko z rzutów karnych (2 gole z Entellą w Pucharze Włoch i gol w derbach Genui z Sampdorią) to widać w jego grze ten błysk jaki widzieliśmy na początku rozgrywek, kiedy wpadało praktycznie wszystko czego dotknął się Polski napastnik. Rywal dzisiaj idealny aby przełamać się bramką z gry. SPAL ma bardzo mocno dziurawą defensywę, popełnia zatrważającą liczbę błędów, prostych błędów, które skutkują tak kiepską statystyką straconych goli (16 goli straconych w ostatnich 6 meczach). Na dzisiejszy mecz SPAL dysponuje tylko jednym niezłym defensorem, którym jest doświadczony Bonifazi. Obok niego zagra Felipe lub Djorou. Felipe brak ogrania i formy a po Szwajcarze zostało tylko nazwisko, które zostało wypromowane na jego grze w reprezentacji, gdzie Petkovic z niego korzystałł bo miał duże braki na tej pozycji. Za czerwoną kartkę będzie pauzować Thiago Cionek i to jest bardzo duży ubytek w składzie SPAL. Polak był zdecydowanie najjaśniejszą postacią tej defensywy i dziś będzie ogromny problem po prawej stronie boiska. Dodatkowo Bonifazi trzyma tę linię dość głęboko co bardzo mocno sprzyja grze Piątka. Były snajper Zagłebia Lubin i Cracovii nie zbyt dobrze czuje się kiedy musi ścigać się z obrońcami, uciekać im, zdecydowanie bardziej lubi grać tyłem do bramki, szukać sobie miejsca między obrońcami (taki trochę lis pola karnego jakim niegdyś byli Miroslav Klose czy Filippo Inzaghi). Dzisiaj stawiam na dobre spotkanie i zwycięstwo Genoi, które będzie przypieczętowane golem lidera zespołu z Ligurii. Pwodzenia!
 
adhemar 374

adhemar

Użytkownik
Gdyby za czasów gry Inzaghiego był VAR pewnie strzelałby ze 3 bramki na sezon ????
Też w kontekście tego meczu myślę podobnie,wcześniej Genua,prezentowała trochę taki szalony futbol,coś się straci coś się strzeli,miała niby słabszych przeciwników na początku,ale zdobycze punktowe były.
Jurić niby poszedł w stronę poukładania gry defensywnej,co odbiło się na cofnięciu Piątka i zwiększeniu jego zadań defensywnych stąd jedna jego bramka w 8 meczach.
Myślę,że teraz się to zmieni i Piątek powinien powrócić do roli egzekutora,lisa pola karnego, a Koumate będzie biegał do piłek zagranych na skrzydła.
Poza tym zazwyczaj po zmianie trenera następuje &quot;efekt nowej miotły&quot; i dobry wynik w pierwszym spotkaniu.
 
D 64

domin195

Użytkownik
Genoa-SPAL
SPAL strzeli ponad 1,5 gola

Kurs 3,80 Fortuna
Oba kluby ostatnio są w słabej formie. Genoa w ostatnich 10 meczach zawsze traciła minimum jedną bramkę. Piłkarze z Genui mieli także 2 dni mniej odpoczynku, po meczu Pucharu Włoch, co również przemawia za SPAL. Kurs na to zdarzenie bardzo wysoki i warty według mnie zagrania.
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom