>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 200 ZŁ!<<<

eToto problem z zasileniem konta

radi77 43

radi77

Użytkownik
Witam, mam problem z zasileniem konta w etoto poprzez kartę kredytowa.. W końcowym etapie dostaje informacje ze transakcja nie zostala wykonana. Napotkał ktoa z Was taki problem?
 
rasijskij 246,2K

rasijskij

Forum VIP
Grałem tam za freebet za rejestrację, ale nie wpłacałem jeszcze nic. Słyszałem już że sa problemy orzy wypłacie i ogólnie opinie jak na razie nie są zbyt pochwalne.
 
madman01 12,1K

madman01

Użytkownik
Radi77 ja podobną sytuację miałem jak chciałem wpłacić kartą debetową do totalbet, i też mi odrzuciło transakcja nie może zostać wykonana, prawdopodobnie według mnie na 90 % wina leży po stronie banku, niektóre banki blokują płatności do różnych stron bukmacherskich nie wiedząc na przykład że niektóre z nich otrzymały polską licencję, sądzę chyba że jest to wina m.in tej listy na którym znalazły się zagraniczne firmy bukmacherskie ( okolo 200 czy ilus tam firm) po ustawie hazardowej, ktora spowodowala m.in blokowanie płatności do tych zagranicznych firm, paradoks w tym taki ze sporo firm zagranicznych ma taka tamo nazwe jak firmy bukmacherskie majace polska licencję, z tego co się orientuję firma totalbet istniala juz za granica i pewnie byla na tej liscie, a polski podmiot to zupelnie co innego, i z automatu platnośc karta zostala zablokowana, myslę ze podobnie moze byc z etoto...reki sobie uciac nie dam, ale jesli platnosc zostala zablokowana to musi cos byc na rzeczy, wszystko wedlug mnie zalezy od banku, bo np. do sts, fortuny, forbeta, milenium moge bez problemu wplacic karta, a do totalbeta, polskiej firmy ktora dostala licencje, juz nie, z tego wzgledu ze taka firma za granica juz istniala i pewnie byla na tej liscie, a w rzeczywistosci to tylko zbieznosc nazw ale banki tego nie rozumieja ...
 
Do góry Bottom