>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 200 ZŁ!<<<

NBA over/under algorytm

mlk 4,5K

mlk

Użytkownik
Wiadomym jest, że przeszłość jest słabym predykatem to sądowania przyszłości, nie mniej wymyśliłem sobie pewien algorytm do typowania wyników nadchodzących spotkań i jestem ciekaw co on przyniesie. Linie zazwyczaj kręcą się około @1.9 więc wygranych musi być więcej by nie tracić. Nie ma co się zagłębiać w czarne serie, które przecież niszczą każdy pomysł na system już w zarodku. Dam czas temu algorytmowi i najwyżej go zawinę jak nie będzie owocny.
Każdy under/over będzie opatrzę komentarzem, może potem przejdę na jakąś skalę ocen.
W obecnym stadium TESTUJĘ algorytm, więc nie ponoszę odpowiedzialności za to jeżeli ktoś zagra i przegra (jak wygra to ponoszę ;)).
Apkę napisałem z nudów bo coś sobie ubzdurałem i tyle.
Założenia:
- stały kurs @1.9
- stała stawka 100 j.
- linie będę brał stąd http://www.vegasinsider.com/nba/odds/las-vegas/ co byśmy wiedzieli, że nie wymyślam linii na potrzeby
Edycja:
4.12.2018 - dodaję rzut monetą do typów obok typów programu - zimna i pozbawiona uczuć moneta będzie konkurować z aplikacją, co może pokazać nieoczekiwane rezultaty,
5.12.2018 - zmiany w aplikacji, dodanie nowych zmiennych
 
Otrzymane punkty reputacji: +10
mlk 4,5K

mlk

Użytkownik
[#1] 04.12.2018

#1 Detroit Pistons - Oklahoma City Thunder
Linia: 219,5
Sugestia: nieznaczny over
Typ: over
#2 Atlanta Hawks - Golden State Warriors
Linia: 235,5
Sugestia: zdecydowany under
Typ: under
#3 Brooklyn Nets - Cleveland Cavaliers
Linia: 211,5
Sugestia: nieznaczny over
Typ: over
#4 New York Knicks - Washington Wizards
Linia: 219,5
Sugestia: nieznaczny under
Typ: under
#5 Toronto Raptors - Denver Nuggets
Linia: 218,5
Sugestia: duże niezdecydowanie, chybił trafił under
Typ: under
#6 Minnesota Timberwolves - Houston Rockets
Linia: 222,5
Sugestia: nieznaczny under
Typ: under
#7 New Orleans Pelicans - Los Angeles Clippers
Linia: 236,5
Sugestia: zdecydowany under
Typ: under

Takie oto typy algorytm wymyślił. Gdybym grał, to pewnie tylko typy, gdzie sugestia była zdecydowana. Wpisuję natomiast wszystko, by można było jakoś to sensownie ocenić i analizować. Mecze za 30 minut także zdążyłem ;)
Edit: dodałem numery aby łatwiej się odnosić do typów
 
mlk 4,5K

mlk

Użytkownik
[#1] 04.12.2018 - PODSUMOWANIE

#1 ⛔ wynik: 193, czyli 27 pkt za mało
#2 ⛔ wynik: 239, czyli 4 pkt za dużo
#3 ⛔ wynik: 196, czyli 16 pkt za mało
#4 ✅ wynik: 217, czyli 2 pkt zapasu
#5 ✅ wynik: 209, czyli 9 pkt zapasu
#6 ✅ wynik: 194, czyli 28 pkt zapasu
#7 ⛔ wynik: 255, czyli 19 pkt za dużo

Koszt: 700j
Przychód: 570j

Bilans dnia: ⛔ 130
Jak widać pierwszy dzień testów to strata 130 jednostek. Nie będę objaśniał w kolejnych postach jak liczę, ale podsumowanie jest proste - 7 kuponów x 100j każdy (zgodnie z założeniami z pierwszego posta) to koszt 700 j. Przychód, czyli to co do mnie wróciło to 3x 190 j (zgodnie z założeniami z pierwszego posta). Daje to ujemny dochód, jeśli tak można powiedzieć. Wynik pewnie zbliżony do rzutu monetą... w momencie pisania pomyślałem, że dla hecy będę rzucał prawdziwą monetą i obstawiał najpierw over/under na podstawie reszki czy orzełka. Myślę, że może to być ciekawe i zabawne urozmaicenie testów. Trochę martwią ZDECYDOWANE podpowiedzi, które się nie powiodły. Testuję dalej.
 
mlk 4,5K

mlk

Użytkownik
[#2] 05.12.2018

#1 Dallas Mavericks - Portland Trail Blazers
Linia: 219,5
Sugestia: nieznaczny under
Typ: under
Moneta: over
#2 Indiana Pacers - Chicago Bulls
Linia: 208,5
Sugestia: nieznaczny over
Typ: over
Moneta: over
#3 Miami Heat - Orlando Magic
Linia: 208,5
Sugestia: nieznaczny over
Typ: over
Moneta: under
#4 Phoenix Suns - Sacramento Kings
Linia: 226,5
Sugestia: nieznaczny under
Typ: under
Moneta: under
#5 Utah Jazz - San Antonio Spurs
Linia: 213,5
Sugestia: nieznaczny under
Typ: under
Moneta: over
Kolejna porcja typów z aplikacji. Ciekaw jestem wyników. Kilka dni i wyciągnę jakieś wnioski, póki co dodałem rzut monetą dla hecy. Zaszczytna rola przypadła pięćdziesięciogroszówce ;) Orzeł - Over , Reszka - Under.
 
mjaurvcein 25,1K

mjaurvcein

Użytkownik
Wynik pewnie zbliżony do rzutu monetą... w momencie pisania pomyślałem, że dla hecy będę rzucał prawdziwą monetą i obstawiał najpierw over/under na podstawie reszki czy orzełka. Myślę, że może to być ciekawe i zabawne urozmaicenie testów.
Co w tym ciekawego?
Prawdopodobienstwo orzel/reszka to 50%
Prawdopodobienstwo kursu 1.90 to 53%
 
mlk 4,5K

mlk

Użytkownik
Ciekawe jest zestawienie czegoś co nazwiemy losowym z czymś co losowym nie jest. Jeżeli aplikacja ma wyrażać myśl, analizę i przetwarzanie informacji w szybki sposób a koniec końców być i tak gorsza od rzutu monetą, to jest to moim zdaniem ciekawe. I nie ciekawe w sposób taki, że czekam z niecierpliwością zajadając popcorn a jak będą wyniki to się przewrócę ze zdziwienia, ale ciekawe własnie w zestawieniu. Jeżeli moneta jest &quot;lepsza&quot; od aplikacji, to znaczy, że aplikacja jest słaba, albo analiza nie jest aż tak istotna. Każdy wniosek sobie sam wyciągnie. Poza tym chciałem do tego podejść z humorem, by zakończyć, iż aplikacja przegrała ewentualnie z monetą. Dodatkowo nie widzę problemu, by taki element dodać do typu.
 
mlk 4,5K

mlk

Użytkownik
[#2] 05.12.2018 - PODSUMOWANIE
#1 ✅ wynik: 213, czyli 6 pkt zapasu
#2 ⛔ wynik: 186, czyli 23 pkt za mało
#3 ⛔ wynik: 195, czyli 14 pkt za mało
#4 ⛔ wynik: 227, czyli 1 pkt za dużo
#5 ⛔ wynik: 244, czyli 31 pkt za dużo

Koszt: 500j
Przychód: 190j
Bilans dnia: ⛔ 310
Jeden trafiony typ na 4 nietrafione przez aplikację co owocuje dzisiaj stratą 310 fikcyjnych jednostek. Moneta wykazała się dwoma trafieniami na trzy pomyłki. Dostrzegacie powoli ironię ? ;) Nie mniej dzisiaj zacząłem wprowadzać zmiany do aplikacji. Po tych zmianach w spotkaniu #2 i #3 aplikacja wytypowała by dobrze - zaznaczę, że nie naginałem logiki by pasowało do wyniku, ale wziąłem pod uwagę inne dane i analiza była jak wydaje się pełniejsza. Dodatkowo jak widać w meczu Phoenix pomyłka była o 1 punkt, więc finansowo to zdecydowana porażka ale dla algorytmu to &quot;tylko&quot; punkt różnicy. Gdyby babcia miała wąsy... można powiedzieć, ale jest to chyba zgodna z prawdą ocena sytuacji. Typy na nockę 6 grudnia będą już typowane z ulepszonej wersji.
Zachęcam do dyskusji i chętnie poznam zdanie znawców czy też po prostu entuzjastów NBA.
Dzięki jozzy22 za podpowiedź odnośnie zasad NBA, dzięki temu mogłem wpłynąć na algorytm we właściwy sposób. Jestem zainteresowany informacjami i spostrzeżeniami co do prawidłowości w NBA.
Zdaję sobie sprawę, że jest wiele aspektów, które należy wliczyć by uzyskać pełen obraz przed wytypowaniem.
W tej fazie mogę na przykład powiedzieć, że nie biorę wcale zawodników pod uwagę, a domyślam się, że warto. Zamierzam wprowadzać zmiany w aplikacji celem lepszej skuteczności. Jeżeli apka okaże się dobra to z korzyścią dla wszystkich. Dlatego jeszcze raz zachęcę do wrzucania opinii do tego co warto brać pod uwagę typując over/under. Ja z racji niewielkiej wiedzy nie czuję się na tyle swobodnie w temacie NBA jak było by to w przypadku np. piłki nożnej, dlatego namawiam do rozmowy i wpływania na apkę. Dzięki.
 
mlk 4,5K

mlk

Użytkownik
[#3] 06.12.2018

#1 Cleveland Cavaliers - Golden State Warriors
Linia: 221,5
Sugestia: under
Typ: under
Moneta: over
#2 Orlando Magic - Denver Nuggets
Linia: 207,5
Sugestia: duże niezdecydowanie, raczej over
Typ: over
Moneta: over
#3 Atlanta Hawks - Washington Wizards
Linia: 233,5
Sugestia: zdecydowany under
Typ: under
Moneta: under
#4 Brooklyn Nets - Oklahoma City Thunder
Linia: 221,5
Sugestia: zdecydowany under
Typ: under
Moneta: over
#5 Toronto Raptors - Philadelphia 76ers
Linia: 229,5
Sugestia: under
Typ: under
Moneta: over
#6 Milwaukee Bucks - Detroit Pistons
Linia: 227,5
Sugestia: under
Typ: under
Moneta: over
#7 Memphis Grizzlies - Los Angeles Clippers
Linia: 210,5
Sugestia: duże niezdecydowanie, raczej under
Typ: under
Moneta: over
#8 Minnesota Timberwolves - Charlotte Hornets
Linia: 220,5
Sugestia: under
Typ: under
Moneta: over
#9 New Orleans Pelicans - Dallas Mavericks
Linia: 227,5
Sugestia: delikatny over
Typ: over
Moneta: under
#10 Los Angeles Lakers - San Antonio Spirs
Linia: 224,5
Sugestia: zdecydowany under
Typ: under
Moneta: under
Sporo underów na dzisiejszą noc, okaże się czy apka zwariowała. Są to typy po świeżych zmianach w aplikacji dzięki nowym informacjom. Bój się moneto!
 
R 367

romeo12345

Użytkownik
Granie over/under w koszu to zwykla loteria. Nie ma na to sposobu. Gralem tak jeden sezon ligi europejskie. Pre i live. Na zywo czekalem az linia wzrosnie albo spadnie o pare punktow od wyznaczonej i gralem. Nic to nie daje bo wyniki i tak sie rozbiegaly. A nba to juz wogole kosmos nie do przewidzenie. Probuj sobie, ale zadne algorytmy i wyliczenie Ci tu nie pomoga. To samo wyjdzie jak bedziesz rzucal moneta i jak wyadnie reszka gral under a jak orzel to over.
 
mlk 4,5K

mlk

Użytkownik
[#3] 06.12.2018 - PODSUMOWANIE
#1 ⛔ wynik: 234, czyli 13 pkt za dużo
#2 ✅ wynik: 242, czyli 34 pkt zapasu
#3 ⛔ wynik: 248, czyli 15 za dużo
#4 ⛔ wynik: 226, czyli 5 pkt za dużo

#5 ✅ wynik: 215, czyli 14 pkt zapasu
#6 ✅ wynik: 207, czyli 20 pkt zapasu
#7 ✅ wynik: 194, czyli 16 pkt zapasu

#8 ⛔ wynik: 225, czyli 5 pkt za dużo
#9 ✅ wynik: 238, czyli 10 pkt zapasu
#10 ⛔ wynik: 234, czyli 10 pkt za dużo
Koszt: 1000j
Przychód: 950j
Bilans dnia: ⛔ 50

Trzeci dzień testów to wciąż strata. Tym razem strata wynosi 50 jednostek, więc z ostatnich dni jest najmniejsza tragedia. Trafnie wytypowana została połowa zakładów, co wciąż nie gwarantuje wyjścia na równo wedle założeń z pierwszego posta, nie mówiąc już o zysku. To takim realistycznym okiem. Co do pozytywów, to osiągnięta została najlepsza dotychczas skuteczność i przebita została moneta, która trafiła 40%. Rośnie też baza wiedzy aplikacji - podczas pierwszych typów znałem tylko historyczne dane. Teraz wiem, na bazie czego aplikacja podjęła decyzje i jaki był wynik tych decyzji, do tego jaki jest stosunek linii do sugestii przed i faktycznego wyniku. Postaram się później przeanalizować co jest warte uwagi i ewentualnie wkomponować.
Naszła mnie zabawna refleksja, mianowicie nawet najgorsza strategia może okazać się najlepszą. Wystarczy grać odwrotnie, a przy kursie na linie, zazwyczaj przeciwieństwo to dokładnie ten sam kurs. Zobaczymy dokąd będzie to zmierzać, jeżeli aplikacji zawsze będzie szło na niekorzyść, to po prostu przed sugestią zaprogramuję podanie odwrotności ???? Oczywiście będzie to mniej satysfakcjonujące ;)
Granie over/under w koszu to zwykla loteria. Nie ma na to sposobu. Gralem tak jeden sezon ligi europejskie. Pre i live. Na zywo czekalem az linia wzrosnie albo spadnie o pare punktow od wyznaczonej i gralem. Nic to nie daje bo wyniki i tak sie rozbiegaly. A nba to juz wogole kosmos nie do przewidzenie. Probuj sobie, ale zadne algorytmy i wyliczenie Ci tu nie pomoga. To samo wyjdzie jak bedziesz rzucal moneta i jak wyadnie reszka gral under a jak orzel to over.
Hej, dzięki za opinię. Celem tematu jest właśnie udowodnienie bądź sprawdzenie jak to właściwie jest, ja niczego nie zakładam i przyznałem w pierwszym poście, że &quot;przeszłość słabo prorokuje przyszłość&quot;. Póki co algorytm jest bardzo trywialny bo nie biorę całej masy zmiennych, która może mieć znaczenie. Z pewnością to co się dzieje live nie jest do przewidzenia ani przeanalizowania, więc od razu odrzucam live. Natomiast uważam, że podejście do meczu, który chce się obstawić w jakiejkolwiek dziedzinie wymaga od kogoś kto myśli na poważnie sprawdzenia czegokolwiek się da. Czy jest to skład, czy poprzednie mecze, czy co sądzi o tym znajomy, czy każdy znak na ziemi i na niebie wskazuje jedno bądź drugie. Oczywiście można sprawdzić wszystko a i tak koniec końców typ nie wejdzie, bo __tu wstawić powód__. Dlatego chcę spróbować polecieć jak najbliżej słońca i zobaczymy co z tego będzie. Koniec końców, tak jak napisałem post wyżej, nawet najgorsza strategia może być najlepszą, jak odwróci się typ ;) Jak widać moneta też nie gwarantuje wygranej, czyli gdzieś musi być schowany Graal.
 
R 367

romeo12345

Użytkownik
Czego to ja nie sprawdzalem. Sklady, statystyki, godziny meczy, porownywanie typow z roznych aplikacji itp. I nic to nie dawalo. Nawet najbardziej pewne mecze szly w druga strone. Po jednym sezonie spedzonym z koszem dalem sobie z tym spokuj. Mysle, ze nic Ci z tego nie wyjdzie.
 
mlk 4,5K

mlk

Użytkownik
[#4] 07.12.2018

#1 Boston Celtics - New York Knicks
Linia: 218
Sugestia: over
Typ: over
Moneta: over
#2 Portland Trail Blazers - Phoenix Suns
Linia: 212,5
Sugestia: over
Typ: over
Moneta: over
#3 Utah Jazz - Houston Rockets
Linia: 215
Sugestia: under
Typ: under
Moneta: under
No proszę, dzisiaj moneta się ze mną zgadza.
 
mlk 4,5K

mlk

Użytkownik
[#4] 07.12.2018 - PODSUMOWANIE
#1 ✅ wynik: 228, czyli 10 pkt zapasu
#2 ⛔ wynik: 194, czyli 19 pkt za mało
#3 ✅ wynik: 209, czyli 6 pkt zapasu

Koszt: 300j
Przychód: 380j
Bilans dnia: ✅ 80

Pierwszy plus, aczkolwiek przy 3 spotkaniach nie było to najtrudniejsze. Przynajmniej krok we właściwą stronę ;)
 
I 365

iczasopisma

Użytkownik
Świetny temat, będę śledził i kibicował. Myślę, że to gonienie króliczka ma sens, tylko trzeba mieć sporo cierpliwości i przede wszystkim umieć trzymać do tego dystans, tak jak Autor aplikacji.
romeo ma rację, że koszykówka jest bardzo często nieprzewidywalna (a który sport nie jest, można zapytać), natomiast - z całym szacunkiem dla romeo - nie przemawia do mnie postawa, że skoro ktoś już spróbował, starał się i mu nie wyszło, to nikomu nie wyjdzie. Zanim bracia Wright wzbili się w powietrze, wielu próbowało.
Ergo: gdybyśmy z góry założyli, że pewne racjonalne i mierzalne przesłanki nie wpływają finalnie na liczbę zdobywanych w meczu punktów (tak samo jak goli, gemów czy metrów w innych sportach), to de facto sami uznajemy się za... hazardzistów, ślepo liczących na uśmiech fortuny. A tak chyba nie jest. Czy jest? ;)
Co do modyfikacji/ulepszeń, odrzuciłbym od razu angażowanie sił i środków w typowanie meczów z gatunku &quot;no bet&quot;, gdzie system (lub nasze własne przeczucia) wskazują, że &quot;na dwoje babka wróżyła&quot;. Zamiast tego skupienie się na spotkaniach, gdzie mamy twarde dane nt. systemu gry, zwalniania lub przyspieszania akcji, liczby zbiórek w ataku (po ostatniej modyfikacji przepisów NBA to był istotny czynnik), kontuzji kluczowych graczy (typu Phoenix ostatnio, bez Bookera i TJW, gdzie można z dużą dozą prawdopodobieństwa przypuszczać, że skończą w przedziale 90-100 pkt). Terminarz, szczególnie napięty w NBA, też ma znaczenie. Nie jest tajemnicą, że są mecze, które ekipy chcą odbębnić jak najniższym kosztem sił, grając słabszymi zawodnikami, z niższą jakością, bo za chwilę czeka ich trudniejsze spotkanie.
 
mlk 4,5K

mlk

Użytkownik
iczasopisma dzięki za śledzenie i komentarz, dobrze wiedzieć, że ktoś myśli podobnie. Też mi się wydaje, że przy dobrej analizie zwiększa się zwyczajnie szanse na dobry typ, przynajmniej tyle wypadało by zrobić. Oczywiście może być zupełnie inaczej niż zakładamy ale na to już nie ma wpływu.
Co do omijania typów gdzie jest sugestia 50/50 - w tej fazie apki, tam gdzie była duża &quot;pewność&quot;, tam apka zawiodła, więc raczej te 50/50 trzeba tylko traktować tak z nazwy dopóki nie wejdzie więcej zmiennych. Później owszem, skupiać się na tych wartościowych.
Co do nowych typów, wczoraj i dzisiaj nie wrzucałem żadnych sugestii ponieważ rozgrzebałem program w taki sposób, że nie udało mi się na czas zebrać tego do wartościowej całości. W sumie powinienem zrobić sobie lokalne wersjonowanie, przywrócić na chwilę stan z poprzedniej wersji i po typach wrócić do wersji rozdłubanej. Tak, zdecydowanie powinno być wersjonowanie w lokalnym repozytorium. Wiem, że nie zdążę skleić sensownej oceny do meczów, bo te za chwile, nawet mimo tego, że w tej chwili jeszcze dłubię przy apce. Jutro poświęcę temu więcej czasu. Pozdrawiam.
 
paozo 3,6K

paozo

Użytkownik
ciekawy temat, będę obserwował
ja robię podobnie jak romeo12345 spisuje linie z pre i potem gram na live jak spadnie/wzrośnie o minimum 10% od pre. Ale wymaga to sporo czasu i cierpliwości.
Jeśli miałbym coś sugerować to raczej skupiłbym się na którejś z europejskich lig (Francja? Hiszpania? a może nawet PLK?) bo jednak NBA jest kompletnie nieprzewidywalna.
 
sven@ 808

sven@

Użytkownik
O proszę, parę lat temu tylko czekałem aż zacznie się o 2:00 - 3:00 Liga Salwadora w Kosza i wyłącznie grałem Overy na kwarty. Wyliczałem jak większość ile rzucają średnią, jakie linie były wcześniej i czekałem na spadek live i wtedy szedł Bet. (Czasami grałem tylko 1 i ostatnią kwartę w nadziei iż jeszcze może dogrywka mnie uratuje).
Później kosz meksykański, który wydawał się overowy i czasami oczywiście tutaj opisywana NBA czy Ligę Adriatycką lub Bałtycką (nie pamiętam już dokładnie.) Oczywiście rezultaty czasami zdarzały się przewrotne, jakby nagle zapominali jak się gra w kosza po jednej kwarcie ale dało radę wyjść na jakiś plus wiedząc kto z kim gra, podpierając się statystykami, składami i oczywiście &quot;intuicją&quot;.
Bardzo miło to wspominam i będę śledził temat w nadziei iż może odkryjesz coś godnego uwagi w temacie ????.
 
B 0

baresko

Użytkownik
ciekawy temat, będę obserwował
ja robię podobnie jak romeo12345 spisuje linie z pre i potem gram na live jak spadnie/wzrośnie o minimum 10% od pre. Ale wymaga to sporo czasu i cierpliwości.
Jeśli miałbym coś sugerować to raczej skupiłbym się na którejś z europejskich lig (Francja? Hiszpania? a może nawet PLK?) bo jednak NBA jest kompletnie nieprzewidywalna.
z pozycji gracza, który bawi się w overy enty rok z rzędu mogę jedynie odradzać grę mainstreamowych lig pre. Dlaczego? Ano dlatego, że buki zazwyczaj przeszacowują linie najpopularniejszych rozgrywek licząc na graczy obstawiających przed meczami, wówczas margines błędu obstawiających relatywnie wysokie linie tj. +155 maleje, a szanse bukmachera rosną (to również konsekwencja ubogiej oferty polskich buków, swoją drogą) Takie linie wymagają od panów na parkiecie dużej rzetelności i regularności w zdobywaniu punktach - życzeniowo, nierzadko słabsze kwarty (a za takie uznaje wszystkie w okolicach 35/36 pkt.) muszą być &#39;rekompensowane&#39; tymi powyżej 40pkt./kw.

no i podpisuję się rękoma i nogami pod operowaniem singlami oraz płaską stawką, to jedyna droga do zarobku.
a Sven i iCzasopisma również plotą mądre rzeczy!
 
uzytkownik-120277 650

uzytkownik-120277

Użytkownik
Gram od około ośmiu lat, ale z przerwami. Trafiłem na ten temat przypadkowo, ale przypomniał mi o jednej &quot;metodzie&quot;, na której regularnie zarabiałem kiedyś. Przestałem grać w pewnym momencie, zrobiłem przerwę i nigdy do tego nie wróciłem. Mianowicie - kiedyś usiadłem i cały dzień liczyłem, a konkretnie liczyłem punkty w europejskich ligach w kosza (najbardziej stabilne ligi według mnie) nie ma sensu brać pod uwagę Filipin, Australi, Korei i NBA. EUROPA. Wyliczyłem ile procent meczów kończy się w danym przedziale, tzn. Różnicy odbiegającej od pre lini over/under. Jak można się domyśleć procent różnicy 21+ był bardzo niewielki. Pod obliczenia wziąłem około 100 ostatnich meczów z około 10 lig EU. Nie pamiętam dokładnie wszystkiego, ale wiem, że grałem potem live oczywiście gdy linia wychodziła ponad 21+ punktów w stosunku do pre i na tym na prawdę zarabiałem rozsądnie i codziennie. Do tego dokładałem lekką progresję i stawki w zależności od swojej intuicji, ponieważ siedzę w koszu od ośmiu lat i często czułem na co mogę sobie pozwolić. Dzięki waszym wypowiedziom i temu tematowi wrócę do tego. Chyba poświęcę dzisiejszy dzień lub jutrzejszy i podzielę się wynikami jeśli będę mógł i osoba prowadząca mi pozwoli. Tak czy siak, DZIĘKUJĘ ZA PRZYPOMNIENIE
 
mlk 4,5K

mlk

Użytkownik
Czołem, jestem taką sierotką, że nawet nie wszedłem sprawdzić tematu jeżeli nie miałem niczego do podania, a tutaj proszę, udzielają się osoby. Dzięki za opinie.
Co do samej apki, to zdążyłem jedynie zrobić scrapera do kursów po czym odezwała się do mnie osoba, której wisiałem poprawki do innej aplikacji i tam zaprzęgnąłem moje moce przerobowe. Teraz przed świętami będę mieć więcej czasu na kodowanie. To tak gwoli usprawiedliwienia ;)
Przeczytałem komentarze i pierwsze co mi się nasunęło, to chciałbym sprostować, że zwyczajnie nie zależy mi na lidze NBA w takim rozumieniu, że nie jestem uparty na analizowanie właśnie jej. Jeżeli już sugerujecie mi, że NBA jest w najlepszym razie kiepska do over/under to z chęcią przeniosę się na inną ligę. Ba - nawet na inne ligi. Cała &quot;bajera&quot; z tą aplikacją ma na celu zautomatyzowanie rzeczy takich jak pozyskiwanie danych i szybka analiza według jakichś wytycznych, nie czuję jakiegoś sentymentu do NBA. Zakręciłem się koło tej właśnie ligi z prostej przyczyny - jedynie ją &quot;znam&quot; jako tako, wiem gdzie znaleźć statystyki i kursy pre (nie ze stron bukmacherów - bardzo ważne) i napisałem sobie do nich scrapery. Jeżeli już wiecie, że są ligi lepsze do tego typu podejść to z chęcią napiszę do nich scrapery i możemy jechać z tematem i wymieniać się doświadczeniami, właśnie na to liczyłem między innymi zakładając temat. eryk93 śmiało wklejaj co sobie życzysz ponieważ nie mam tu gotowej odpowiedzi/systemu żebym nie potrzebował wkładu, zawsze chętnie poczytam co kto ma do przekazania.
Jeżeli ktoś ma stronki gdzie mogę pozyskać statystyki to bardzo bym poprosił. W szczególności wartościowe będą statystyki, które pokażą jaki był wynik przed dogrywką jak i po. Dogrywka zawsze namiesza na korzyść i na niekorzyść i nie sposób przewidzieć czy będzie, ale wzięcie wyniku sprzed dogrywki jest dla mnie wartościowe. Pozdrawiam i zachęcam do dyskusji.
 
Do góry Bottom