>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

10 Kolejka PlusLigi (07.12-10.12.2018)

Status
Zamknięty.
cosmograf 1,8K

cosmograf

Użytkownik
Ja dzisiaj na siatkówkę proponuję takie AKO:
1.Skra Bełchatów - Czarni Radom // powyżej 3.5 seta
Skra w tym sezonie gra bardzo nierówno i wątpię, że wygra to spotkanie gładko 3:0, bo ekipa z Radomia prezentuje bardzo wysoki poziom jak do tej pory. Można by się tutaj nawet dopatrywać małej niespodzianki na korzyść Radomia, ale nie ma co aż tak ryzykować.
2.I jeszcze takie pewniaki 100% na delikatne podbicie kursu z ligi włoskiej // Perugia, Lube, Trentino win
AKO @2.30
 
gliwiczanin 3,2K

gliwiczanin

Użytkownik
MKS Będzin - GKS Katowice
typ 2 @1.67 Fortuna
GKS Katowice może i nie jest to zespół żeby zamieścić się w play-offach w Plus Lidze, ale po ostatnim meczu z Szczecinem na swojej hali pewnie pokonał Szczecin którzy byli w pełni dyspozycji jeśli chodzi o skład. W Szczecinie już było słychać o sytuacji finansowej może i to się przyczyniło do porażki. Meczu nie oglądałem ale wiem, że Szczecinianie mimo wszystko grali pełnym składzie. Ostatnie urwanie seta ONICO Warszawa,Bydgoszczy,Zawierciu. Będzin poza zwycięstwem nad Resovia bardzo efektownym z początku sezonu to niczym nie zachwyciła. Resovia była wtedy w katastrofalnej formie teraz już jest nieco lepiej więc na pewno na taki wynik by sobie nie pozwolili. Według mnie Katowiczanie przewyższają w każdym elemencie zespół z Będzina. Jedyny minus to jest taki, że spotkanie rozgrywane jest w hali w Będzinie, ale myślę że hala w tym meczu nie przesądzi o zwycięstwietylko umiejętności gdzie bez wątpienia lepsze moim zdaniem są w Katowicach. Pozdrawiamtrzymajcie się.
 
typ_byl_dobry 8,2K

typ_byl_dobry

Użytkownik
MKS Będzin - GKS Katowice
typ 2 @1.67 Fortuna
GKS Katowice może i nie jest to zespół żeby zamieścić się w play-offach w Plus Lidze, ale po ostatnim meczu z Szczecinem na swojej hali pewnie pokonał Szczecin którzy byli w pełni dyspozycji jeśli chodzi o skład. W Szczecinie już było słychać o sytuacji finansowej może i to się przyczyniło do porażki. Meczu nie oglądałem ale wiem, że Szczecinianie mimo wszystko grali pełnym składzie. Ostatnie urwanie seta ONICO Warszawa,Bydgoszczy,Zawierciu. Będzin poza zwycięstwem nad Resovia bardzo efektownym z początku sezonu to niczym nie zachwyciła. Resovia była wtedy w katastrofalnej formie teraz już jest nieco lepiej więc na pewno na taki wynik by sobie nie pozwolili. Według mnie Katowiczanie przewyższają w każdym elemencie zespół z Będzina. Jedyny minus to jest taki, że spotkanie rozgrywane jest w hali w Będzinie, ale myślę że hala w tym meczu nie przesądzi o zwycięstwietylko umiejętności gdzie bez wątpienia lepsze moim zdaniem są w Katowicach. Pozdrawiamtrzymajcie się.
Zupełnie nie zgadzam się z analizą. GKS to bardzo przeciętny zespół z najsłabszym przyjęciem w lidze który ciągnie Karol Butryn. Oglądałem mecz z ONICO, fakt seta ugrali, ale jak gospodarzom zagrywka zaczęła lepiej siedzieć to w kolejnych partiach nie mieli nic do powiedzenia. Będzin we własnej hali 0-5 ok, ale w każdym meczu seta ugrywali m. in. z Zaksą a przegrywali po tiebreakach dopiero z Jastrzębskim i Zawierciem drużynami o klasę lepszymi od GKSu. Prędzej czy później coś tam wygrają i poszedłbym grubo że to będzie dziś, gdyby nie fakt, że kilka dni temu ich klub opuścił pierwszy rozgrywający Łukasz Kozub, przechodząc do Resovii. W jego miejsce przyszedł doświadczony i całkiem niezły jak na Będzin Tichacek. Jednak na tej pozycji 3 dni to za mało na zgranie z drużyną i dziś raczej zagra Kowalski. Trener MKSu Vermeulen wiedząc co może się stać dawał w ostatnich meczach więcej minut Kowalskiemu. O ile w Radomiu MKS został zmieciony o tyle w Kędzierzynie już nie było najgorzej. Mimo wszystko po kursie 2.25 idę w stronę gospodarzy⛔:facepalm:. Mecz nie jest rozgrywany w Będzinie jak to kolega wyżej napisał, a w Sosnowcu.
 
Otrzymane punkty reputacji: +4
husarz22 104,1K

husarz22

Forum VIP
cóż za mecz w Sosonowcu!! To jednak Katowice wygrywają ale po jakim dramatycznym spotkaniu ???? Będzin walczył do końca ale dzisiaj Kohut i Rousseaux chyba najlepsi w tym meczu. No i Butryn się w końcu obudził w tym piątym secie. Niesamowite widowisko, cieszę się, że mogłem ten mecz oglądać i już nastawiam się na następną kolejke, która już niedlugo sie zacznie
typ_byl_dobry dzieki za info o tym nowym rozgrywajacym Będzina. Trzeba mieć go na oku bo dał naprawdę dobrą zmiane
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom