>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 200 ZŁ!<<<

Wpłata przez trustly na bah

D 0

death51

Użytkownik
Witam, odkryłem błąd na stronie bet-at-home, przy wpłacie poprzez trustly przykładowo mBank oraz autoryzacji płatności poprzez autoryzacji jej w mobilnej aplikacji banku, jest możliwość po zleceniu wpłaty natychmiastowe anulowanie przelewu. W ten sposób pieniądze zostają na koncie ale również pojawiają się na stronie bet-at-home. Odkrylem to, bo mialem po prostu problem z wplata i troche kombinowałem. Zrobilem to na jakies 500zl teraz pytanie. Poniewaz mam pienadze na koncie ale na buku zlecilem wyplate 200zl ale 300zl przegralem czy na stronie po paru dniach pojawi sie bilans -300zl czy maja mozliwosc sciagniecia mi tej kwoty z konta bankowego? Jakie moga mnie spotkac konsekwencje tego czynu? Dodam, ze ten blad juz zglosilem do betathome. Odpowiedzieli &quot;
Dziękujemy za przekazane informacje.
Środki przelewane za pośrednictwem serwisu Trustly są natychmiast księgowane na koncie gracza w formie kredytu. Samo zaksięgowanie przelewu może zająć 2 - 3 dni roboczych w zależności od banku.
Uprzejmie informujemy, że jeśli środki z wpłat zostały zaksięgowane na koncie gracza, a po określonym czasie nie wpłyną na nasz rachunek, konieczne jest ich późniejsze uregulowanie.
Jeśli ma Pan dodatkowe pytania, chętnie udzielimy na nie odpowiedzi.
Serdecznie pozdrawiamy,&quot;
Teraz nasuwaja sie kolejne pytania. Jaki mam czas na uregulowanie rachunku na betathome? Co jesli go nie ureguluje? Nie rozumiem w ogole jakim prawem wplacajac w ten sposob pieniadze moge sie u nich w jakis tam sposob zadłużyć jest to dla mnie chore blad jest ewidentnie po ich stronie, trustly/bah czemu ja mam za niego odpowiadac?
 
uzytkownik-120277 650

uzytkownik-120277

Użytkownik
do usunięcia / musiałem usunąć treść wpisu, bo niestety dostałem zbyt wiele privów nie do końca moralnych, a nikomu nie będę pomagać w kombinowaniu. pozdrawiam
 
Otrzymane punkty reputacji: +1
D 0

death51

Użytkownik
Raz zrobiłem identyczni tak samo. Ogólnie jeśli chciałem grać w BAH musiałem najpierw uregulować sytuacje z nimi, przesyłając im kasę bezpośrednio na konto. Z moich obserwacji wynika, że to sprawa między Tobą a bukmacherem, Trustly tylko pośredniczy i oni nic na tym nie stracą. Znam osobę, która zrobiła tak w jajo Unibet na 2 k i po prostu tam nie gra. Do tego nie może już robić nigdzie wpłat przez Trustly.
Mimo wszystko dziwny ten błąd. Bet at home nic Ci nie zrobi, bo niby co mogą? Oni by musieli wytoczyć ci powództwo cywilne o 500 zł w Polsce, udowodnić to itd. To jest nie realne. Nie masz się czego bać, ale jak sprawy nie uregulujesz to już tam nie pograsz. Elko
A udowodnić się nie da niczego, bo 1. zawsze możesz tłumaczyć, że nie wiesz o co chodzi, przelew się zgubił po drodze 2. Na konto nikt Ci nie wjedzie i tego nie sprawdzi 3. Nikt Ci tego nie ściągnie ani nie zacznie windykować. Jedyna strata to ban u danego bukmachera do momentu uregulowania sytuacji.
dzieki wielkie ????
 
J 0

jerzyk11

Użytkownik
Cześć, miałem jakiś czas temu podobną sytuację. Tzn. regularnie gram w BAH i zawsze przelewy normalnie były realizowane przez Trustly. Jakiś czas temu robiłem przelewy w weekend i raz wyskoczył mi jakiś komunikat, coś o banku, skonsultuj się itp. Myślałem, że kasa do BAH jest przelana, przeglądam konto i znajduje cos takiego jak operacje zaplanowane, a tam kilka operacji zaplanowanych do Trustly na 1500 zł. Przeraziłem się, że Trustly za mnie jakieś przelewy porobiło skoro ma hasło i anulowałem wszystko w cholerę. Patrzę następnego dnia, już po emocjach, a tu przecież kasa mi wróciła. A u Bah co było to poszło...
Dopiero jak poczytałem tutaj jak to działa (byłem pewny, że jest analogicznie jak przelewy24, czyli kasa jest szybko przelewana przelewami wewnetrznymi miedzy tymi samymi bankami), załapałem jak to działa - czyli BAH kredytuje wpłatę w jakiś sposób???
Zdarzyło Wam się mieć podobną sytuację??? Jak ona się skończyła???
 
D 0

death51

Użytkownik
Cześć, miałem jakiś czas temu podobną sytuację. Tzn. regularnie gram w BAH i zawsze przelewy normalnie były realizowane przez Trustly. Jakiś czas temu robiłem przelewy w weekend i raz wyskoczył mi jakiś komunikat, coś o banku, skonsultuj się itp. Myślałem, że kasa do BAH jest przelana, przeglądam konto i znajduje cos takiego jak operacje zaplanowane, a tam kilka operacji zaplanowanych do Trustly na 1500 zł. Przeraziłem się, że Trustly za mnie jakieś przelewy porobiło skoro ma hasło i anulowałem wszystko w cholerę. Patrzę następnego dnia, już po emocjach, a tu przecież kasa mi wróciła. A u Bah co było to poszło...
Dopiero jak poczytałem tutaj jak to działa (byłem pewny, że jest analogicznie jak przelewy24, czyli kasa jest szybko przelewana przelewami wewnetrznymi miedzy tymi samymi bankami), załapałem jak to działa - czyli BAH kredytuje wpłatę w jakiś sposób???
Zdarzyło Wam się mieć podobną sytuację??? Jak ona się skończyła???
Tak wplaty, przez trustly sa kredytowane na bahu, no nic beda cie prosic zebys uregulowal ta kwote po jakims czasie oraz trustly zablokuje ci te wplaty kredytowe ogolem to nic ci raczej nie zrobia 1,5k to nie tak duzo czekaj na maile ich. Jesli chcesz nadal tam grac to ureguluj kwote zapytaj ich na supporcie i git bedzie ???? a jak chcesz zajebac 1,5k to nic zamykaj konto i lota na unibet albo polskie buki ????
 
P 2,6K

piotras777

Piotr
  cytat z dnia 3 grudnia 2018 01:50 przez death51Witam, odkryłem błąd na stronie bet-at-home, przy wpłacie poprzez trustly przykładowo mBank oraz autoryzacji płatności poprzez autoryzacji jej w mobilnej aplikacji banku, jest możliwość po zleceniu wpłaty natychmiastowe anulowanie przelewu. W ten sposób pieniądze zostają na koncie ale również pojawiają się na stronie bet-at-home. Odkrylem to, bo mialem po prostu problem z wplata i troche kombinowałem. Zrobilem to na jakies 500zl teraz pytanie. Poniewaz mam pienadze na koncie ale na buku zlecilem wyplate 200zl ale 300zl przegralem czy na stronie po paru dniach pojawi sie bilans -300zl czy maja mozliwosc sciagniecia mi tej kwoty z konta bankowego? Jakie moga mnie spotkac konsekwencje tego czynu? Dodam, ze ten blad juz zglosilem do betathome. Odpowiedzieli "
Dziękujemy za przekazane informacje.
Środki przelewane za pośrednictwem serwisu Trustly są natychmiast księgowane na koncie gracza w formie kredytu. Samo zaksięgowanie przelewu może zająć 2 - 3 dni roboczych w zależności od banku.
Uprzejmie informujemy, że jeśli środki z wpłat zostały zaksięgowane na koncie gracza, a po określonym czasie nie wpłyną na nasz rachunek, konieczne jest ich późniejsze uregulowanie.
Jeśli ma Pan dodatkowe pytania, chętnie udzielimy na nie odpowiedzi.
Serdecznie pozdrawiamy,"
Teraz nasuwaja sie kolejne pytania. Jaki mam czas na uregulowanie rachunku na betathome? Co jesli go nie ureguluje? Nie rozumiem w ogole jakim prawem wplacajac w ten sposob pieniadze moge sie u nich w jakis tam sposob zadłużyć jest to dla mnie chore blad jest ewidentnie po ich stronie, trustly/bah czemu ja mam za niego odpowiadac?
 
 
P 2,6K

piotras777

Piotr
Witam,

Ja miałem taką sytuację w bet-at-home w kwietniu 2018r. Wtedy była możliwość wpłat praktycznie tylko przez Trustly. Wpłaciłem jednego dnia ponad 40 000zł przez Trustly via mBank, pieniądze te natychmiast dodały się do salda na bah, jednak w mbanku transakcje te było można anulować i tak też zrobiłem. W międzyczasie środki te częściowo wypłaciłem, a resztę przegrałem. Po trzech dniach bet-at-home napisał mi maila, że wpłaty Trustly nie są u nich zaksięgowane i mam dosłać potwierdzenia wplat. Nie zrobiłem tego siłą rzeczy, więc najpierw zablokowali możliwość wypłat (ale żadnych środków już wtedy nie było na koncie), a później całkiem zablokowali konto. Nie pozostało mi nic innego jak zostawić tę sprawę i zmieniłem bukmachera na unibet, bo bah napisał, że dalsza gra jest możliwa po uregulowaniu otwartych wpłat Trusty na kwotę ponad 40 000zł...
 Dodam jako ciekawostkę, że kilka miesięcy z rzędu otrzymywałem od nich ogromne bonusy comiesięczne z Programu Loyalty Programme. Miałem u nich zapis, że z każdego postawionego zakładu po kursie co najmniej 1.05 wraca do mnie w postaci bonusu 1% kwoty postawionej. No więc zacząłem wtedy stawiać pojedyncze zakłady po 2000-3000zl. Wiecie jaki na koniec miesiąca miałem największy bonus? Tak, zrobilem w marcu 2018 ponad 4mln złotych obrotu i bonus wyniosł 41 000zł. I tego mi obecnie najbardziej żal. Dodam, że w kwietniu bonus wynosił 39 400zł i tego bonusu już mi nie wypłacili. Mam więc na nich haka i moim zdaniem jesteśmy kwita.

Ostatnio po ponad roku od sprawy dostałem od nich takiego maila:
 

zostaliśmy poinformowani, że płatności Trustly na kwotę 41 731,60 PLN zostały przez Pana anulowane, po uprzednim wykorzystaniu wspomnianej kwoty depozytu na grę w naszym serwisie. Ponieważ anulowanie zlecenia przelewu może zostać uznane za dokonane w złej wierze, stanowić może znamię przestępstwa, w tym oszustwa finansowego.

W związku z powyższym prosimy o bezzwłoczny zwrot w kwocie 41 731,60 PLN na poniższe dane bankowe, nie później niż do dnia 28.08.2019:

Odbiorca: bet-at-home.com International Limited
IBAN: AT77 1200 0514 3108 2901
BIC: BKAUATWW
Tytuł przelewu: Trustly
Kwota: PLN 41.731,60

W przypadku niezastosowania się do naszej prośby sprawa zostanie skierowana do odpowiednich organów ścigania w Polsce. 

Jeśli chciałby Pan omówić ratalny plan spłaty, prosimy o kontakt z nami.

Z poważaniem,
Dział Prawny bet-at-home.com


Dokonaliśmy wszelkich starań by przygotowane tłumaczenie jak najdokładniej oddawało sens treści wiadomości przygotowanej przez nasz dział prawny.

Życzymy miłego dnia 

Zespół bet-at-home.com
[email protected]
https://www31.bet-at-home.com 

Co Wy o tym sądzicie? Z drugiej strony myślę sobie, że po pierwsze nie wypłacili mi należnego bonusa w praktycznie tej samej wartości, a po drugie w Polsce działają nielegalnie, więc czy to nie jest taki straszak? Oczywiście nie zamierzam nic wpłacać, dawno zresztą siedzę na Unibet i o nich już zapominałem.

   
 
P 102,3K

przestrzalninja

Użytkownik
 

Co Wy o tym sądzicie? Z drugiej strony myślę sobie, że po pierwsze nie wypłacili mi należnego bonusa w praktycznie tej samej wartości, a po drugie w Polsce działają nielegalnie, więc czy to nie jest taki straszak? Oczywiście nie zamierzam nic wpłacać, dawno zresztą siedzę na Unibet i o nich już zapominałem.
no nielgalnie, ale nie beda cie pewnie pozywac jako nielegalny bukmacher tylko jakbys kase wyludzil od nich co napisali wprost. jak jan kowalski janusza kowalskiego beda pozywac. i sad bedzie na to tak patrzyl a jak dalej to sie skonczy... kase odzyskaja i sad moze na wniosek, nie jestem pewien, skierowac sprawe o uczestnictwo w nielegalnych zakladach bukmacherskich. wydaje mi sie, ze to bardziej skomplikowane niz ci sie wydaje i jesli dojdzie do rozprawy to duzo moze sie wydarzyc.
 
P 2,6K

piotras777

Piotr
No nie twierdzę, że to jest proste, jednak nie wiem czy firma, która działa nielegalnie może złożyć wniosek do polskiego sądu, to wydaje mi się wątpliwe. Z drugiej strony to jest chyba nie do udowodnienia, przelew mógł nie dojść do skutku z różnych przyczyn, a to że nie czekali za księgowaniem z banku to ich problem. Myślę, że byłoby dużo gorzej, gdybym te pieniądze wpłacił, a później wypłacił, to mieliby argument, że wziąłem im pieniądze, których teoretycznie nie wpłaciłem. A tak, to kto to jest w stanie sprawdzić, równie dobrze mogli sami te pieniądze dopisać,a teraz chcieć ode mnie wpłaty. Dla mnie nie było przelewu, więc nie powinno być depozytu, moim zdaniem nie mają szans w tym wypadku. 
 
P 102,3K

przestrzalninja

Użytkownik
firma dziala nielegalnie czy witryna... ustawa jest tak skonstruowana, ze firmie nic nie grozi tak mi sie wydaje. kary pieniezne sa za gry hazardowe nie ma mowy nic o zakladach wzajemnych dziwne... bo kary sa za gry hazardowe, ktore sa wymienione w ustawie a nie za zaklady wzajemne, wiec jak firma organizuje zaklady wzajemne to jej nic nie grozi tylko graczowi?

edit; dobra juz wiem eureka xd ustawa jest tak skonstruowana dla operatorow zagranicznych... dlaczego? dlaczego ustawa dotyczy tylko gier hazardowych i kasyn... tzn. kary... bo panstwo ma na to monopol.... zauwazcie ze nie uzyto w przypadku kar sformulowania lub podmiotow przyjmujacych zaklady wzajemne... ustawa karze tylko gracza...
 
H 0

hehemlodyg

Użytkownik
cytat z dnia 26 sierpnia 2019 17:40 przez piotras777No nie twierdzę, że to jest proste, jednak nie wiem czy firma, która działa nielegalnie może złożyć wniosek do polskiego sądu, to wydaje mi się wątpliwe. Z drugiej strony to jest chyba nie do udowodnienia, przelew mógł nie dojść do skutku z różnych przyczyn, a to że nie czekali za księgowaniem z banku to ich problem. Myślę, że byłoby dużo gorzej, gdybym te pieniądze wpłacił, a później wypłacił, to mieliby argument, że wziąłem im pieniądze, których teoretycznie nie wpłaciłem. A tak, to kto to jest w stanie sprawdzić, równie dobrze mogli sami te pieniądze dopisać,a teraz chcieć ode mnie wpłaty. Dla mnie nie było przelewu, więc nie powinno być depozytu, moim zdaniem nie mają szans w tym wypadku. 
Witam, sorry za odkopywanie tematu, ale miałem podobną sytuację, z tym że to nie z mojej winy, tylko bank cofnął mi przelew. Jak sytuacja się skończyła? Dostales już dojazd od bah, czy tylko straszyli
 
H 0

hardwell24

Użytkownik


Siemanko 

Tak motyw z trustly ciągle jest aktywny , 2 tygodnie temu założyłem tam konto i  na trafiłem na ten motyw  całkiem przypadkiem. Wpłaciłem 1500 które przegrałem po czym wpłaciłem 500 zł z których odrobiłem tamtą przegraną i zleciłem wypłate 2000 przy czym anulowałem moją wpłate z konta bankowego ,byłem ciekawy co się stanie. Po 2 tygodniach konto zostało  zablokowane bez podania żadnej powodu ( brak informacji w mailu itd) Dodam ,że gram z Wielkiej Brytanii i używałem programu  hola do zmiany IP ,moje dane  nie zostały w żaden sposób zweryfikowane ( dowód , wyciąg z banku ). Zobaczymy jak to wszystko się zakończy :)
 
P 2,6K

piotras777

Piotr
Moim zdaniem nic nie zrobią. Ja anulowałem przez mBank wpłaty na 41 000zł 2,5 roku temu i jedyną konsekwencją jest to, że już u nich nie gram, przenosiłem się do Unibet i wyszło mi to na plus. Szkoda tylko zajebistego programu jaki miał BAH, czyli Loyalty Programme. Z każdej stawki 1% wracał na koniec miesiąca w postaci bonusu. Rekordowo miałem jednego miesiąca 40k bonusu. To było coś, ale trudno, żyje się dalej...
 
A 32,9K

ar0nek

Użytkownik
Moim zdaniem nic nie zrobią. Ja anulowałem przez mBank wpłaty na 41 000zł 2,5 roku temu i jedyną konsekwencją jest to, że już u nich nie gram, przenosiłem się do Unibet i wyszło mi to na plus. Szkoda tylko zajebistego programu jaki miał BAH, czyli Loyalty Programme. Z każdej stawki 1% wracał na koniec miesiąca w postaci bonusu. Rekordowo miałem jednego miesiąca 40k bonusu. To było coś, ale trudno, żyje się dalej...
Myślisz że ktoś w te bajki uwierzy. Mówisz 4mln obrotu miesięcznie w takim buku jak bah. To daje dziennie zaklady na kwotę ponad 130tys pln. I żadnych limitow. Bez komentarza
 
Do góry Bottom